Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 8 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
És ha már WRek, itt egy írás az albinó tigris jövőjével kapcsolatban. Caldwell még bízik benne.

A saját érdekében remélem, hogy vasárnap a Jets ellen már bevethető lesz. Még mindig röhögök (kínomban), hogy azt mondta a Pats meccs után, hogy vissza tudott volna menni játszani. Azóta nem is edzett....
iktriad
Ő már nem egyszerűen egy albínó tigris. Ő az az albínó tigris, aki egy unikornis hátán lovagolva dúdolja Beethoven 10. szimfóniájának a végét, egyik mancsában Attila sírjához vezető térképpel, a másikban egy iPhone 7-tel készített szeflin Ő, Elvis és Zámbó Jimmy banános-mogyorókrémes-jetihúsos kenyeret esznek egy a mai napig működő náci bázison az Északi-sarkon. 😊
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 488 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jets mindkét QBja megsérült a Raiders ellen, most dolgozunk egy elpasszoljuk nekik Hennet egy 2. körösért | (na jó, nem | ). :p Mindenestre ez javítja az esélyeinket egy upset Wre vasárnapra. Még a végén igaza lesz Bosellinek...

Ha már tradek, Willie Young nagyon el akar húzni Chicagóból egy 4-3as csapatba, nekünk meg kéne egy jó pass rusher. Azt mondom Beadlest, és/vagy Gerhartot küldjük a macikhoz érte, ha már Caldwell utál pickeket adni.

Állítólag Mack és Joe Thomas is elhozható Clevelandből. Mack szerződését tavaly mi írtuk meg a Clevelandnek, kíváncsi vagyok érdeklődünk-e most utána. Wiz csak 1 évre van itt, Bowanko meg mostanában mindenhol szóba kerül, csak C poszton nem. Lényeg a lényeg, izgalmas lehet számunkra is a trade deadline kedden.

Vasárnap volt 2 éve, hogy Füves Alkeszt eltitoltták határozatlan ideig.

És ha már WRek, itt egy írás az albinó tigris jövőjével kapcsolatban. Caldwell még bízik benne.
A significant sub-plot when the Jaguars return to practice Monday is receiver Marqise Lee.
When will he be available to play next Sunday against the New York Jets?

Will he have a role?

To the first question, who knows. The Jaguars didn’t practice during their bye week and weren’t required to provide any information on Lee’s troublesome hamstring, which has kept him out of the lineup since the Week 3 loss at New England.

To the second question, general manager Dave Caldwell said there is absolutely room for Lee in a Jaguars offense that has two receivers (Allen Robinson and Allen Hurns) on pace for 1,000-yard years.

“Marqise, obviously, has a different dimension that we’re missing right now,” Caldwell said last week. “He has the ability to change the way defenses play us because he can stretch the field, he has dynamic speed and he can take a five-yard slant and take it 80 yards.

“He’ll be in there in terms of a rotation with [Robinson and Hurns] in some of our three-wide sets.”

The Jaguars have two more games before rookie slot receiver Rashad Greene is eligible to return from short-term injured reserve (thumb surgery).

“We feel good about those four guys and they all bring a little different element to the game and that enables us to get some mismatches,” Caldwell said.

We can address Greene’s role when his return nears. For now, let’s make this about Lee and assume he plays against the Jets. There are three scenarios:

■ Relief receiver for Hurns and Robinson. Through seven games, Hurns has played 89.7 percent of the offensive snaps (436 of 486) and Robinson 87.9 percent (427 or 486). They haven’t been able to come off the field for a breather and Lee could pick up some of their playing time.

■ Part of three-receiver personnel with Hurns and Robinson. The Jaguars have gone this route during most third-down snaps (Bryan Walters as the No. 3) and would be the most likely role for Lee.

■ Part of four-receiver personnel with Hurns, Robinson and Walters. This would be a new wrinkle for the Jaguars because it would mean taking a tight end off the field or going with an empty backfield, which would leave them susceptible to blitzes. That seems unlikely.

This is a big final two months for Lee. He’s a distant third on The Jaguars’ Second-Year Receiver Depth Chart and when all of the receivers were healthy against Miami in Week 2, he was also behind Greene.

Stay injured or get healthy but not produce and Lee’s future is cloudy.

Get healthy, stay healthy and produce and his future isn’t as a No. 1, but as an effective complimentary player.
A saját érdekében remélem, hogy vasárnap a Jets ellen már bevethető lesz. Még mindig röhögök (kínomban), hogy azt mondta a Pats meccs után, hogy vissza tudott volna menni játszani. Azóta nem is edzett....

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 488 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nyerni kéne a csoportot. Én legalábbis ezt favorizálnám =)
Minitron
Szerintem nincs olyan jaguár fan, aki ne lenne ezzel ugyanígy. 😉
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Nyerni kéne a csoportot. Én legalábbis ezt favorizálnám =)

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 488 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A sisak is lehetne arra az estre full arany.

A héten volt nálunk pár kicker tryouton de nem igazoltunk belőlük senkit. Szerintem ez azt jelzi, hogy Myersnek 1 dobása maradt, utána kicker csere jön. Úgy tudom Scobee nem volt a tryoutosok között.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
A Titans elleni TNF-on új mezt avatunk, elvileg talpig aranyban fogunk játszani. Itt a sneak peek.


Maka
kell-kell-kell, Telvin Smith-szel!!
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
A Titans elleni TNF-on új mezt avatunk, elvileg talpig aranyban fogunk játszani. Itt a sneak peek.


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 488 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LB csere volt a rosteren. James Michael-Johnson ment és jött a Browns practice squadjából Hayes Pullard. USCs volt a srác, a Cleveland idei 7. körös pickje volt. Ex-SeniorBowlos, de a Northban játszott. NFL tétmeccsen még nem lépett pályára.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Telvin a hét legjobb védője lett az AFC-ben.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 893 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
@Löfli Úgy látom, hogy lennénk 4-5-en minimum. Megkérdem a Titans fórumot is csak összejön 10 ember 😛
phylos
beszéltem velük, sajnos csak a vasárnapi meccsnézéseket tudják biztosítani 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Szólni kell a Titans (pthüjj) rajongóknak is és akkor már 11...
Amúgy meg biztos van mindenkinek pár barátja, aki utálja a TT-t és szívesen csatlakozna 😊
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
én benne vagyok ebbe a közös nézelődésbe, bár 10 ember aligha csinálja meg a forgalmat hajnalig...
Húsrágó
van az a parti 😀

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
én benne vagyok ebbe a közös nézelődésbe, bár 10 ember aligha csinálja meg a forgalmat hajnalig...
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
@Löfli Úgy látom, hogy lennénk 4-5-en minimum. Megkérdem a Titans fórumot is csak összejön 10 ember 😛

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 790 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Arra gondoltam, hogy már régóta szeretném, ha lenne pár ember, akivel összeülhetnénk meccset nézni. Ha lenne erre igény, akkor mondjuk az ide TNF alkalmából megnézhetnénk közösen a Titans elleni meccset az Endzone-ban. Ott/akkor egy jelképes sörért lehet vinni a zászlókat.
Ha nincs rá igény, akkor meg kitaláljuk.

ps: bocs a nem bp-ieknek
phylos
Abszolút jó az ötlet, még van egy nap szabim, azt akkor november 20-ra ki is "pattintanám"! 😊
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 488 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Craig Loston visszajöt a practice squadba, a WR Jordan Leslie ment el onn an.

Beadlesnek zúzódása van, Julius Thomasnak enyhe ágyékhuzódása van. Harbor is maródi. Lee és Sample még mindig gyógyul.

Greene jövő héten visszatérhet edzeni!

Gus szerint Denardot igyekszünk a jövőben sokkal jobban bevonni a játékba. Short yardage szituációkban pedig Yeldon is kap mostantól lehetőséget. Gus nagyon, nagyon dicsérte Yeldont, hogy mennyire éretten játszik már most.

Gus nem mondta, hogy hozzunk-e valakit tryoutosnak K posztra a bye alatt.

Gusnak nagyon tetszett, hogy ahogy House reagált a padoztatása. Gratz szerint nem játszott rosszul (de.)
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 893 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Arra gondoltam, hogy már régóta szeretném, ha lenne pár ember, akivel összeülhetnénk meccset nézni. Ha lenne erre igény, akkor mondjuk az ide TNF alkalmából megnézhetnénk közösen a Titans elleni meccset az Endzone-ban. Ott/akkor egy jelképes sörért lehet vinni a zászlókat.
Ha nincs rá igény, akkor meg kitaláljuk.

ps: bocs a nem bp-ieknek
phylos
ha lesztek páran, szerintem össze tudjuk hozni a rácskerttel, hogy adják a tnf-et


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
Az endzone sajnos bezárt, csütörtökönként szerintem nem nagyon van közvetítés Pesten. (Ha mégis, szóljatok 😊) Vasárnaponként a racskertben szokott lenni meccsnézés én amúgy szívesen mennék 😀

több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Arra gondoltam, hogy már régóta szeretném, ha lenne pár ember, akivel összeülhetnénk meccset nézni. Ha lenne erre igény, akkor mondjuk az ide TNF alkalmából megnézhetnénk közösen a Titans elleni meccset az Endzone-ban. Ott/akkor egy jelképes sörért lehet vinni a zászlókat.
Ha nincs rá igény, akkor meg kitaláljuk.

ps: bocs a nem bp-ieknek

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
Írtam én is üzenetet. 😉

több mint 8 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 790 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Hajhó! Fantasztikus volt a meccs a Wembleyben, aki teheti, ne hagyja ki! Nagyon örülök, hogy nyert a csapat, bár amikor 30-27-re ment a Bills, akkor volt némi agyfasz azért :S.
A belépőhöz adtak mindenkinek zászlót, sokan otthagyták, úgyhogy hoztam pluszba is. Akit érdekel, jelezze 😊
phylos
Valami hosszabb beszámolót szívesen olvasnánk 😊

Engem érdekel amúgy a zászló, nem tudom mennyi van 😊
mustaine
Beszámoló lesz majd, ha időm is engedi, de egyelőre 8-20-ig melózom a héten, utána 😊
Négy zászlót hoztam, kettőnek már van helye, úgyhogy kettő várja gazdáját.
phylos
Jaj-jaj, engem érdekelne,mibe kerül? 😊 de tényleg!
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Hajhó! Fantasztikus volt a meccs a Wembleyben, aki teheti, ne hagyja ki! Nagyon örülök, hogy nyert a csapat, bár amikor 30-27-re ment a Bills, akkor volt némi agyfasz azért :S.
A belépőhöz adtak mindenkinek zászlót, sokan otthagyták, úgyhogy hoztam pluszba is. Akit érdekel, jelezze 😊
phylos
Valami hosszabb beszámolót szívesen olvasnánk 😊

Engem érdekel amúgy a zászló, nem tudom mennyi van 😊
mustaine
Beszámoló lesz majd, ha időm is engedi, de egyelőre 8-20-ig melózom a héten, utána 😊
Négy zászlót hoztam, kettőnek már van helye, úgyhogy kettő várja gazdáját.

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
Hajhó! Fantasztikus volt a meccs a Wembleyben, aki teheti, ne hagyja ki! Nagyon örülök, hogy nyert a csapat, bár amikor 30-27-re ment a Bills, akkor volt némi agyfasz azért :S.
A belépőhöz adtak mindenkinek zászlót, sokan otthagyták, úgyhogy hoztam pluszba is. Akit érdekel, jelezze 😊
phylos
Valami hosszabb beszámolót szívesen olvasnánk 😊

Engem érdekel amúgy a zászló, nem tudom mennyi van 😊

több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Hajhó! Fantasztikus volt a meccs a Wembleyben, aki teheti, ne hagyja ki! Nagyon örülök, hogy nyert a csapat, bár amikor 30-27-re ment a Bills, akkor volt némi agyfasz azért :S.
A belépőhöz adtak mindenkinek zászlót, sokan otthagyták, úgyhogy hoztam pluszba is. Akit érdekel, jelezze 😊

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/12120219_1479766095687116_443738859_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=105&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=JHnTPoeQH_UQ7kNvgGP5QgB&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYAYk6mta98ly1ydKu8tIKhK5Knd1JQ1cjfCOYzmrJbpAA&oe=670CD0ED
Jacksonville Jaguars on Instagram: "Jumpman, jumpman, jumpman, them boys up to something."
2,754 likes, 146 comments - jaguars on October 27, 2015: "Jumpman, jumpman, jumpman, them boys up to something.".