Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt van a teljes, 14 perces Gus sajtótájékoztató máról
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Bradley-Our-guys-are-accountable/5fe0c780-31b3-47d6-b89f-d4a8087eefac
Állítólag a fake spikeos TD teljesen Bortles improvizációja volt. Helyes. Mondjuk a preseasonban már egyszer próbálkozott vele, csak akkor vagy visszafújták, vagy incomplete lett, már nem emlékszem.

A védelemnél előkerült a playcalling szerepe (Gus szerint nem ott van a hiba) és hirtelen elgondolkodtam, hogy mi van, ha most jön elő a tavalyi félelmem, hogy Babich nép éppen az az elit DC anyag.
Gus megdicsérte Clemonst és Pozt is, Clemons nem sokat tett bele a közösbe az elmúlt 2 meccsen. És Poznak sem a tegnapi volt élete meccse.
Ja kiderült Jensenen 3 sackett az Indy, nem 2t, ahogy a PFF írta. Na ezért tudott egy Mickey Shuler upgrade lenni kerethirdetéskor hozzá képest. Kb úgy blokkol, mint anno Matt Jones, de ő legalább WR volt.

Pasztort nem kell sietetni , Henne is maradhat jövőhétre, ráértek után változtatni szerintem!Sixo67
Young nem tűnt rossznak RTben, szóval ha ő kezs, az nem nagy baj.
QB ügyben pedig már nem lehet visszacsinálni a dolgokat. AZ óra hivatalosan is elindult Caldwellnek és Bradleynek.iktriad
Liga legjobb pass-rush-a ellen szerintem nem ártana ha pihentetnétek Bortles,még valami baja lesz.Sixo67
Khm. Nekünk van a legtöbb sackünk jelenleg a ligában, úgyhogy játszassátok inkább Voleket a hétvégén, nehogy Riversnek baja essen. 😀😀
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Pasztort nem kell sietetni , Henne is maradhat jövőhétre, ráértek után változtatni szerintem!Sixo67
Young nem tűnt rossznak RTben, szóval ha ő kezs, az nem nagy baj.
QB ügyben pedig már nem lehet visszacsinálni a dolgokat. AZ óra hivatalosan is elindult Caldwellnek és Bradleynek.iktriad
Liga legjobb pass-rush-a ellen szerintem nem ártana ha pihentetnétek Bortles,még valami baja lesz.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pasztort nem kell sietetni , Henne is maradhat jövőhétre, ráértek után változtatni szerintem!Sixo67
Young nem tűnt rossznak RTben, szóval ha ő kezs, az nem nagy baj.
QB ügyben pedig már nem lehet visszacsinálni a dolgokat. AZ óra hivatalosan is elindult Caldwellnek és Bradleynek.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Pasztort nem kell sietetni , Henne is maradhat jövőhétre, ráértek után változtatni szerintem!

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
PFF cikk a meccsről - Bortles nem kapott túl jó jegyet tőlük elsőre.
 www.profootballfocus.com/blog/2014/09/22/refo-colts-jaguars-week-3/
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pár szösszenet Gus mai sajtótájékoztatójából:

Lee nem játszik a Chargers ellen sem. Prosinski 2-4 hétre kidőlt. Pasztort a héten teszteljük. Poznak is van valami bokasérülése, de nem komoly.

Gus elsősorban a secondaryben látja jelenleg a bajokat, szerinte a DBk és a főleg a CBk nem küzdenek eléggé a labdáért, nem nehezítik meg eléggé az ellen WReinek a dolgát. Az OTTO poszton se úgy működik még egyelőre, ahogy kéne. A D-linenal elégedett.

Denard több carryre számíthat a következő hetekben.
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat akkor pedig menni kell 😊
Most hogy Bortles kezd, mint a Jaxet kedvelo es UCF fan, erosen gondolkodom a jegyvasarlason, te se halogasd, legalabb egy evet kell varnod a kovetkezore, mar ha meg el a Bajusz - London tengely.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ik, jossz a Wembleybe a meccsetekre?Delonso_
Nem valószínű. Kb annyi rá az esély, mint hogy idén playoffba jutunk. Pedig lenne máshonnan is meghívom arra a meccsre, szóval komoly dilemma lenne, hogy kivel menjek. 😀
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ik, jossz a Wembleybe a meccsetekre?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na, éppen ezek miatt a DeSean Jacksonos / Percy Harvinos számok miatt várok még kicsit ki. Vannak ilyen típusú WR-ek, ez nem zár ki semmit. De tipikusan ilyen amikor egy nem ismert noname emberke beáll, elkap 2-3 meccsen néhány mély passzt egy seam route-on (mert senki nem rá figyel), aztán amikor észreveszik, hirtelen eltűnnek a yardok. Ha Hurns tudja hozni ezt a formát - de nem is ezt, csak stabilan egy jó rookie idényt - mondjuk 7-800 yard és még 3-4 TD -, akkor faszányos kis #3 WR lehet. (mondjuk fogalmam nincs, hogy ki hogyan mozog slotban, tudtok-e jól 3/4 WR-el felállni, szóval elméletben mondom).peterk2005
Még mi sem tudjuk, hogy Bortlesnek melyik felállás a legelőnyösebb.

Ha már Blake, itt van egy kis highlight tape tegnapról:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Week-3-Jacksonville-Jaguars-quarterback-Blake-Bortles-highlights/500347c3-d25b-48b5-bf3e-a95579230d38
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk Hurnsszel ellentétben Leetől sok jót még nem láttam, amióta elindult a szezon....
És ha Hurns nem ejti el Henne kvázi TD passzát Washingtonban, akkor most 260 yarddal és 4 TD vel állna. Így "csak" 183al és 3 TDvel. Az újoncok között jelenleg 2. elkapott yardokban Kelvin Benjamin mögött és holtversenyben vezet szerzett TDkben a Cardsos John Brownnal. És 26.6os yard/catch áltlaggal vezeti az egész NFLt azok között, akiknek minimum 6 elkapásuk van. Nem rossz egy UDFA rookietől. Ja, még egy rookie WRünk sem szerzett az első 3 meccsén 3 TDt, szóval Hurns nagyon jól indul. iktriad
Na, éppen ezek miatt a DeSean Jacksonos / Percy Harvinos számok miatt várok még kicsit ki. Vannak ilyen típusú WR-ek, ez nem zár ki semmit. De tipikusan ilyen amikor egy nem ismert noname emberke beáll, elkap 2-3 meccsen néhány mély passzt egy seam route-on (mert senki nem rá figyel), aztán amikor észreveszik, hirtelen eltűnnek a yardok. Ha Hurns tudja hozni ezt a formát - de nem is ezt, csak stabilan egy jó rookie idényt - mondjuk 7-800 yard és még 3-4 TD -, akkor faszányos kis #3 WR lehet. (mondjuk fogalmam nincs, hogy ki hogyan mozog slotban, tudtok-e jól 3/4 WR-el felállni, szóval elméletben mondom).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az megvan, hogy a szerzett sackek számában jelenleg ligaelsők vagyunk (meg engedettekben is, de ez most mellékes)? 😀😀
Hogy még viccesebb legyen a stat, a velünk holtversenyben vezető Redskins mind a 10 sackjét ellenünk szedte össze...
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Robinsonra és Lee-re gondoltam. Hurns-nek volt egy fantasztikus bemutatkozó meccse, és eddig ígéretes, ez nagyon szép. De annyira noname volt a srác, hogy az ellenfelek se készültek rá, semennyire sem. Sokszor volt már, hogy valaki csinált pár csodameccset, aztán jött a realitás, ahogy felkészültek ellene, és el kellett kezdeni route-okat futni, meg elszakadni, stb. Szóval vele kapcsolatban én még várok a verdikttel. Robinson és Lee viszont mindketten jónak tűnnek.peterk2005
A Washington ellen úgy elküldte DeAngelo Hallt a picsába egy double move-val, hogy a srác azóta se tudja hol van. Más kérdés, hogy utána elejtette a TD passzt 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tavaly 3 meccs után -64 pont volt a pontdifi. Idén 3 meccs után -75nél járunk. Ezen a héten a tejes dobozokra pár védő képét kélne felrakni, hogy keressünk őket.
Pl. Chris Clemons hova tűnt az elmúlt 2 meccsen?

azért zárójelben csak meg lehetne jegyezni, hogy Bortles 30-0-ás hátrányból indulva csinálta, amit csinált, persze a nagy sz@rban mindenbe bele kell kapaszkodni, ami pozitívumot jelent

Gus megengedte Hennek, hogy mint egyedüli aktív offenzív csapatkapitány (Marcedes IRen van), ő jelentse be az öltözőben, hogy mostantól már nem ő a kezdő QBnk.iktriad
ennél a mondatnál mondjuk lefejeltem az asztalt, ez mi?!baggio
Elegáns megalázás? 😀😀 De állítólag tényleg így volt.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 963 — no es importante
azért zárójelben csak meg lehetne jegyezni, hogy Bortles 30-0-ás hátrányból indulva csinálta, amit csinált, persze a nagy sz@rban mindenbe bele kell kapaszkodni, ami pozitívumot jelent

Gus megengedte Hennek, hogy mint egyedüli aktív offenzív csapatkapitány (Marcedes IRen van), ő jelentse be az öltözőben, hogy mostantól már nem ő a kezdő QBnk.iktriad
ennél a mondatnál mondjuk lefejeltem az asztalt, ez mi?!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap 3 falemberünk is pozitív osztályzatot kapott a PFFtől. Young, Bowanko és linder is. Tehát a falunk problémás része.
 www.bigcatcountry.com/2014/9/22/6826083/jaguars-offensive-line-pro-football-focus-positive-grade
Nem akarom elkiabálni, de mind Linder, mind Bowanko eddig több mint biztató. Bár az igazi tesztek mostanában fognak jönni.
Mellesleg a 4 benyelt sackből 2 Marcel Jensen hibája volt. Marcedes hiányát itt is nagyon megérezzük egyelőre.

Robinsonra és Lee-re gondoltam. Hurns-nek volt egy fantasztikus bemutatkozó meccse, és eddig ígéretes, ez nagyon szép. De annyira noname volt a srác, hogy az ellenfelek se készültek rá, semennyire sem. Sokszor volt már, hogy valaki csinált pár csodameccset, aztán jött a realitás, ahogy felkészültek ellene, és el kellett kezdeni route-okat futni, meg elszakadni, stb. Szóval vele kapcsolatban én még várok a verdikttel. Robinson és Lee viszont mindketten jónak tűnnek.

(Apropó, az idei WR draft utólag is beigazolódni látszik, hogy baromi mély volt. Rengeteg a tehetséges fiatal elkapó. NFL szerte jól mutatkoznak be.)peterk2005
Mondjuk Hurnsszel ellentétben Leetől sok jót még nem láttam, amióta elindult a szezon....
És ha Hurns nem ejti el Henne kvázi TD passzát Washingtonban, akkor most 260 yarddal és 4 TD vel állna. Így "csak" 183al és 3 TDvel. Az újoncok között jelenleg 2. elkapott yardokban Kelvin Benjamin mögött és holtversenyben vezet szerzett TDkben a Cardsos John Brownnal. És 26.6os yard/catch áltlaggal vezeti az egész NFLt azok között, akiknek minimum 6 elkapásuk van.
Nem rossz egy UDFA rookietől.
Ja, még egy rookie WRünk sem szerzett az első 3 meccsén 3 TDt, szóval Hurns nagyon jól indul.
Bár tény, hogy szép csöndben Vassadi (és Maka) kedvenc Jags WRe, Allen Robinson válik első számú élkapóvá. Már ő vezeti az elkapások és felé menő passzok listáját nálunk.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A fanbase pedig szerintem soha nem volt boldog egy 27 pontos zakó után, mint most. 😀😀iktriad
Láttál már ilyen előzékeny csoportellenfelet? 😊 Lerövidítettük nektek a vajúdási időszakot. 😀
Mondjuk szerintem pont az elkapóposzton vagyunk igen erősek idén, főleg offenseben. 3 rookieval... Az RB sor gyengébb. Az O-line gyengébb. TEink nincsenek.iktriad
Az elkapósori hiányt a jelenre értettem, hogy szinte mindenki sérült. (Elkapókba beleértve mindenkit, aki elkap, nem csak WR-eket.) De ha begyógyulnak a bibik, Shorts és a két fiatal tényleg pofás kis csapat lehet.peterk2005
Szerintem 3 fiatal, vagy te kit nem számolsz? Leet vagy Hurnst? Plusz Aceről se feledkezzünk el, mert a Sixo a fejünket veszi. 😀iktriad
Robinsonra és Lee-re gondoltam. Hurns-nek volt egy fantasztikus bemutatkozó meccse, és eddig ígéretes, ez nagyon szép. De annyira noname volt a srác, hogy az ellenfelek se készültek rá, semennyire sem. Sokszor volt már, hogy valaki csinált pár csodameccset, aztán jött a realitás, ahogy felkészültek ellene, és el kellett kezdeni route-okat futni, meg elszakadni, stb. Szóval vele kapcsolatban én még várok a verdikttel. Robinson és Lee viszont mindketten jónak tűnnek.

(Apropó, az idei WR draft utólag is beigazolódni látszik, hogy baromi mély volt. Rengeteg a tehetséges fiatal elkapó. NFL szerte jól mutatkoznak be.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A fanbase pedig szerintem soha nem volt boldog egy 27 pontos zakó után, mint most. 😀😀iktriad
Láttál már ilyen előzékeny csoportellenfelet? 😊 Lerövidítettük nektek a vajúdási időszakot. 😀
Mondjuk szerintem pont az elkapóposzton vagyunk igen erősek idén, főleg offenseben. 3 rookieval... Az RB sor gyengébb. Az O-line gyengébb. TEink nincsenek.iktriad
Az elkapósori hiányt a jelenre értettem, hogy szinte mindenki sérült. (Elkapókba beleértve mindenkit, aki elkap, nem csak WR-eket.) De ha begyógyulnak a bibik, Shorts és a két fiatal tényleg pofás kis csapat lehet.peterk2005
Szerintem 3 fiatal, vagy te kit nem számolsz? Leet vagy Hurnst? Plusz Aceről se feledkezzünk el, mert a Sixo a fejünket veszi. 😀
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A fanbase pedig szerintem soha nem volt boldog egy 27 pontos zakó után, mint most. 😀😀iktriad
Láttál már ilyen előzékeny csoportellenfelet? 😊 Lerövidítettük nektek a vajúdási időszakot. 😀
Mondjuk szerintem pont az elkapóposzton vagyunk igen erősek idén, főleg offenseben. 3 rookieval... Az RB sor gyengébb. Az O-line gyengébb. Teink nincsenek.iktriad
Az elkapósori hiányt a jelenre értettem, hogy szinte mindenki sérült. (Elkapókba beleértve mindenkit, aki elkap, nem csak WR-eket.) De ha begyógyulnak a bibik, Shorts és a két fiatal tényleg pofás kis csapat lehet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag a Chargers játékosok közül sokan meg voltak lepve, hogy vasárnap már kivel kell szembenézniük. Brandon Flowers ezt mondta Blakeről:
"He can do it all"
iktriad
és tényleg látszódott, hogy minden dobást végre tud hajtani, a kérdés, hogy épp a jót választja-e ki. A Ta'ufo'o-nak adott passz volt szerintem a legimpresszívebb, igaz miután bejött Hassie, már nem figyeltem mi van.Höri
Akkor nem láttad a fake spikeos TDt se Shortsnak? Azt nézd meg!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Állítólag a Chargers játékosok közül sokan meg voltak lepve, hogy vasárnap már kivel kell szembenézniük. Brandon Flowers ezt mondta Blakeről:
"He can do it all"
iktriad
és tényleg látszódott, hogy minden dobást végre tud hajtani, a kérdés, hogy épp a jót választja-e ki. A Ta'ufo'o-nak adott passz volt szerintem a legimpresszívebb, igaz miután bejött Hassie, már nem figyeltem mi van.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Őszintén, ki a faszt érdekel, hogy Henne hogy kezeli a QB váltást? Karrierje során eddig bármilyen csapatba került, csak sérülések után lett kezdő, vagy alapból kijátszották kezdőből.
Gus jó csóka, hogy megengedte neki, hogy ő mondja el az öltözőben, hogy már nem kezdő, csak szerintem pont szarik rá mindenki. 😀
De leginkább az Ace Ventura shaolin templomos jelenetét tudom elképzelni, ha arra gondolok, a locker roomban milyen hangulat uralkodhat a bejelentés után. 😀


több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon jó írás arról, hogy Bortles a védelemünknek is jót fog tenni.
 www.bigcatcountry.com/2014/9/21/6801833/yes-blake-bortles-will-actually-make-the-defense-better
Egyébként (bár addigra minden eldőlt, Hasselback is játszott a 4. negyedben) a védelem a 2. félidőben összesen 7 pontot kapott. Kíváncsi leszek, ha vasárnap Bortles ugyanolyan szikrát jelent az offensenek, mint azt tegnap tette(tehát max 1-2 3 & out lesz, ha lesz), hogy az hogy fog hatni a Dre.

Mellesleg szerintem Jedd Fisch már nyalogatja a 10 ujját, hogy milyen game plant alkosson vasárnapra, most hogy egy olyan irányítónak teszi ezt, akiben benne van a pozitív értelemben vett kiszámíthatatlanság. Még esetleg futójátékunk is lesz.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mostantól ez van nálunk érvényben - ha már a tulajunkat Shao Khannak hívjuk:


Henne minden forrás szerint nagyon profin kezelte a váltást, ahogy ezt ez az interjú is megerősíti:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Henne-He-was-drafted-for-this-moment/a5d370e8-4044-4c67-844e-3b9917bc34a9

Tegnapi összefoglaló Sextontól
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Rapid-Recap-Colts-vs-Jaguars-/2fdfbb0a-fed9-4b67-aa62-d065c0491707űű
Nem volt új sérülésünk (Winston Guyt és Pozt kellett egy ideig ápolni a meccs alatt, de jól vannak). És sanszosan vasárnap már lehet számítani a Harbor, Lee duóra és esetleg Pasztorra. És a jövő héten már Ace is visszatér.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shao Khan ennyit mondott az egyik helyi riporternek, Jessica Blaylocknak a meccs után arról, hogy érezte magát tegnap a meccsen:

Much better now. I've seen the future.
😀

Állítólag a Chargers játékosok közül sokan meg voltak lepve, hogy vasárnap már kivel kell szembenézniük. Brandon Flowers ezt mondta Blakeről:
"He can do it all"
A fanbase pedig szerintem soha nem volt boldog egy 27 pontos zakó után, mint most. 😀😀

Jó lesz ez a Bortles gyerek. Vannak még újonc problémái, de kinek nincsenek. És neki nincs ott a háta mögött egy Pittsburgh szintű bajnok erejű roster, hogy kihúzza a sz*rból, ha valamit elront (azért BB-t hozom példának, mert én nagyon látom benne a fiatalkori BB-t). Neki kb. az jut, ami Lucknak. Fognia kell a csapatot, a hátára vennie és cipelnie, amíg össze nem raknak egy korrekt, teljesíteni is képes rostert köréje. Azért mondom, hogy teljesíteni is képes, mert papíron az elkapósoron kívül elvileg ez a roster nem gyenge. Nem bajnokesélyes persze, de az igazolások, erősítések jó helyre érkeztek, vannak playmakerek a védelemben és elvileg az offense-ben is, egyszerűen érthetetlen, miért teljesít ennyire alul kompletten az egész társaság. Már nincs mire tankolni, megvan a franchise QB, semmi máshoz nem kell top5-ben draftolni. 😊

Amúgy Bortles egy félidő alatt 21 pontot gyártott fantasy-ban. Rodgers eközben 12-t, Brady 14-et, Kaepernick 20-at, Dalton 11-et, stb. Egész meccsen 😊peterk2005
Mondjuk szerintem pont az elkapóposzton vagyunk igen erősek idén, főleg offenseben. 3 rookieval... Az RB sor gyengébb. Az O-line gyengébb. TEink nincsenek.