Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó lesz ez a Bortles gyerek. Vannak még újonc problémái, de kinek nincsenek. És neki nincs ott a háta mögött egy Pittsburgh szintű bajnok erejű roster, hogy kihúzza a sz*rból, ha valamit elront (azért BB-t hozom példának, mert én nagyon látom benne a fiatalkori BB-t). Neki kb. az jut, ami Lucknak. Fognia kell a csapatot, a hátára vennie és cipelnie, amíg össze nem raknak egy korrekt, teljesíteni is képes rostert köréje. Azért mondom, hogy teljesíteni is képes, mert papíron az elkapósoron kívül elvileg ez a roster nem gyenge. Nem bajnokesélyes persze, de az igazolások, erősítések jó helyre érkeztek, vannak playmakerek a védelemben és elvileg az offense-ben is, egyszerűen érthetetlen, miért teljesít ennyire alul kompletten az egész társaság. Már nincs mire tankolni, megvan a franchise QB, semmi máshoz nem kell top5-ben draftolni. 😊

Amúgy Bortles egy félidő alatt 21 pontot gyártott fantasy-ban. Rodgers eközben 12-t, Brady 14-et, Kaepernick 20-at, Dalton 11-et, stb. Egész meccsen 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus megengedte Hennek, hogy mint egyedüli aktív offenzív csapatkapitány (Marcedes IRen van), ő jelentse be az öltözőben, hogy mostantól már nem ő a kezdő QBnk.

Hurns annyit mondott teljesen megváltozott az atmoszféra a stadionban ls hundleban is, amikor a 2. félidőben kijött a csapat.

Receiver Allen Hurns said he could feel a difference at EverBank Field when Blake Bortles ran out with the offense to start the second half. Not just on the first possession, either. "When he comes in the game he’s getting all the love," Hurns said. "It’s a great atmosphere."
Poz borzalmasnak nevezte a védelem produkcióját ma (is):
Posluszny gloomy: Middle linebacker Paul Posluszny, one of the last players to leave the locker room, didn’t mince words when describing the way the defense played in the first half. "It was awful," he said. "We should be playing a lot better than that, but we’re making mistakes. We’re not playing together as a unit. We’re not very consistent." That pretty much covers the complete breakdown that allowed the Colts to run up 30 points and 330 yards (239 passing).
Ha jövő héten mondjuk nem minden driveunk 3 & outtal végződik, hanem tudnánk haladni is, megnézném mire menne a D Riversék ellebn, hogy tényleg amiatt vagyunk ilyen rosszak, mert nem tudnak pihenni Marksék, vagy más is a baj.

Annyi pozitívum van, hogy már 10 sacknél járunk 3 meccs alatt, az nem rossz. Andre "Windmill" Branch már 3-nál jár. Igaz ma is el lehetett volna többször is kapni Luckot, ha jobban játszottak volna a pass rushereink.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Blake a meccs után:
 www.nfl.com/videos/jacksonville-jaguars/0ap3000000398387/Bortles-My-role-was-to-create-a-spark

Gus a meccs után:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Bradley_Its_a_competitive_league/6fefe163-a0dd-4f52-bac5-8b49b02bc276

Bortles 1. TD passza, mondjuk itt Hurnsé a fő érdem.
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap3000000398128/Wk-3-Can-t-Miss-Play-Blake-Bortles-first-career-touchdown-pass

Itt pedig a 2. TDje, ez viszont az övé.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jacksonville-Jaguars-quarterback-Blake-Bortles-fakes-spike-and-throws-touchdown-to-Cecil-Shorts/1a56a104-42c5-4a3c-912c-4ca227ba486c
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lee mondjuk ha jól összeszokik az irányítójával és kicsivel tartósabb lesz, akkor szép jövő állhat előtte. Nekem idei class-ból ő az egyik kedvenc elkapóm még annak ellenére is, hogy egyre jobban húzták le draft előtt.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fleenert vihetitek első körért szerintem.Stez
Majd jövőre igazolunk és/vagy draftolunk egyet jövőre. Fleener jól lesz nektek kerékkötőnek.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Szarok vagytok gyerekek. 😀
De az a vicc, hogy még a 30-0-ás, béka segge alatt lévő offense is hirtelen felgyorsult és iramot váltott, amikor egy kis mobilitás jött Bortlesszel.
Azért ez sokatmondó. És elnézve Bortles mozgását, itt nem lesz 10 sack. Ő kimozog, tud menekülni,Stez
Bortles 1 sacket szedett be a 2. félidőben, egy csomó helyzetben kimenekült. De még a támadófal sem tűnt olyan szörnyűnek vle. És mint írtam, vele volt futójáték is.

Mellesleg Bortles azt mondta, átlagos volt a teljesítménye, és "elfogadatlannak" nevezte, hogy 2 picket dobott 1 félidő alatt.iktriad
Nyilván, nem is elfogadható.
És ez a jó hozzáállás. Jó volt, hogy dobott két picket, mert most ezen fogja baszni magát és javítani akar a hibáin. És majd ezek után, 0-0-ról látszik, hogy szoros eredménynél milyen hibát mennyire követ el, mint itt, ahol konkrétan ő is már úgy dobálgatott néha, hogy tudta, már annyira nem számít.
És azért Leevel szerintem jó páros lehetnek, ha ő is felépül, jól jönnek az edzések az első csapattal, az éles meccsek kezdőként, hogy összeszokjanak a fiatalok. Egy QB-nál azért ez lényeges faktor.Stez
Az a baj, hogy vagy Shorts sérül le, vagy Lee. De Shorts, Robinson, Lee, Hurns és a visszatérő Ace Sanders papíron egyáltalán nem rossz WR sor. Mondjuk nem ártana, ha lenne valami épkézláb TE is melléjük. Remélem Harbor már lesz jövő héten.iktriad
Fleenert vihetitek első körért szerintem.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szarok vagytok gyerekek. 😀
De az a vicc, hogy még a 30-0-ás, béka segge alatt lévő offense is hirtelen felgyorsult és iramot váltott, amikor egy kis mobilitás jött Bortlesszel.
Azért ez sokatmondó. És elnézve Bortles mozgását, itt nem lesz 10 sack. Ő kimozog, tud menekülni,Stez
Bortles 1 sacket szedett be a 2. félidőben, egy csomó helyzetben kimenekült. De még a támadófal sem tűnt olyan szörnyűnek vle. És mint írtam, vele volt futójáték is.

Mellesleg Bortles azt mondta, átlagos volt a teljesítménye, és "elfogadatlannak" nevezte, hogy 2 picket dobott 1 félidő alatt.iktriad
Nyilván, nem is elfogadható.
És ez a jó hozzáállás. Jó volt, hogy dobott két picket, mert most ezen fogja baszni magát és javítani akar a hibáin. És majd ezek után, 0-0-ról látszik, hogy szoros eredménynél milyen hibát mennyire követ el, mint itt, ahol konkrétan ő is már úgy dobálgatott néha, hogy tudta, már annyira nem számít.
És azért Leevel szerintem jó páros lehetnek, ha ő is felépül, jól jönnek az edzések az első csapattal, az éles meccsek kezdőként, hogy összeszokjanak a fiatalok. Egy QB-nál azért ez lényeges faktor.Stez
Az a baj, hogy vagy Shorts sérül le, vagy Lee. De Shorts, Robinson, Lee, Hurns és a visszatérő Ace Sanders papíron egyáltalán nem rossz WR sor. Mondjuk nem ártana, ha lenne valami épkézláb TE is melléjük. Remélem Harbor már lesz jövő héten.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
És azért Leevel szerintem jó páros lehetnek, ha ő is felépül, jól jönnek az edzések az első csapattal, az éles meccsek kezdőként, hogy összeszokjanak a fiatalok. Egy QB-nál azért ez lényeges faktor.Stez
Hurnsszel.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Szarok vagytok gyerekek. 😀
De az a vicc, hogy még a 30-0-ás, béka segge alatt lévő offense is hirtelen felgyorsult és iramot váltott, amikor egy kis mobilitás jött Bortlesszel.
Azért ez sokatmondó. És elnézve Bortles mozgását, itt nem lesz 10 sack. Ő kimozog, tud menekülni,Stez
Bortles 1 sacket szedett be a 2. félidőben, egy csomó helyzetben kimenekült. De még a támadófal sem tűnt olyan szörnyűnek vle. És mint írtam, vele volt futójáték is.

Mellesleg Bortles azt mondta, átlagos volt a teljesítménye, és "elfogadatlannak" nevezte, hogy 2 picket dobott 1 félidő alatt.iktriad
Nyilván, nem is elfogadható.
És ez a jó hozzáállás. Jó volt, hogy dobott két picket, mert most ezen fogja baszni magát és javítani akar a hibáin. És majd ezek után, 0-0-ról látszik, hogy szoros eredménynél milyen hibát mennyire követ el, mint itt, ahol konkrétan ő is már úgy dobálgatott néha, hogy tudta, már annyira nem számít.
És azért Leevel szerintem jó páros lehetnek, ha ő is felépül, jól jönnek az edzések az első csapattal, az éles meccsek kezdőként, hogy összeszokjanak a fiatalok. Egy QB-nál azért ez lényeges faktor.

több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
A csapatnak először magában rendüljön meg a bizalma, ne az edzőben. 😊

Ez a Gerhart gyerek az évezred igazolása volt, nem fogom visszanézni, de nem tudom elhinni, hogy valaha volt 10 yardnál hosszabb futása az NFL-ben. Van egy 130 kilós barátnője a csajomnak, na szerintem még ő is hatékonyabban carryzne, legalábbis a csöcséről lepattannának páran.

Nincs falunk, nincs futónk, sérülékenyek és tapasztalatlanok az elkapók - ez így elég mélyvíz BB-nek, de startnak nem volt rossz ez a félidő.

Tényleg minden tiszteletem a tiétek srácok, én már előző héten se tudtam bekapcsolni a meccset, most is csak a Bortles alertre nyomtam be, hát kinek a gyomra bírja ezt, hogy hétről-hétre röhögve rommá aláz az ellenfél?

Robinson ismét fasza volt, második körös elkapóhoz méltó számok ezek. Bár én már annak örülök, ha az elkapóink számai mellett azt látom, hogy catch, yard, meg TD, nem azt, hogy vodka, weed és years in prison.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szarok vagytok gyerekek. 😀
De az a vicc, hogy még a 30-0-ás, béka segge alatt lévő offense is hirtelen felgyorsult és iramot váltott, amikor egy kis mobilitás jött Bortlesszel.
Azért ez sokatmondó. És elnézve Bortles mozgását, itt nem lesz 10 sack. Ő kimozog, tud menekülni,Stez
Bortles 1 sacket szedett be a 2. félidőben, egy csomó helyzetben kimenekült. De még a támadófal sem tűnt olyan szörnyűnek vle. És mint írtam, vele volt futójáték is.

Mellesleg Bortles azt mondta, átlagos volt a teljesítménye, és "elfogadatlannak" nevezte, hogy 2 picket dobott 1 félidő alatt.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Szarok vagytok gyerekek. 😀
De az a vicc, hogy még a 30-0-ás, béka segge alatt lévő offense is hirtelen felgyorsult és iramot váltott, amikor egy kis mobilitás jött Bortlesszel.
Azért ez sokatmondó. És elnézve Bortles mozgását, itt nem lesz 10 sack. Ő kimozog, tud menekülni, Henne álló célpont volt, Walden sackjénél is például.
Bortles nem kezdett jól. Azért nem pont 30-0-nál kellett volna beküldeni szvsz, amikor már sansztalan volt az egész. De elég sok rookie mistaket nyomott. Az első pick vállalható, a második viszont nem, az elképesztően gáz volt. Illetve még volt egy szitu, amikor jött a blotz, látta, de betojt és eldobta a lasztit EZ-be, a double coveragebe, az is sima pick volt.
Ez nem tetszett.
Kicsit még furcsa volt, mint ha nem azt láttam volna, akit eddig. Mert tudom, hogy milyen a csávó. Kicsit meg volt illetődve. A passzai nem voltak rosszak, volt jó 3-4 drop, ami amúgy abszolút jó passz volt.
Viszont Bortles folyton az 1-1 elleni matchupokat keresi és ha látja, akkor el fogja dobni még a deep lasztikat is. Ez nem mindig okos, Davis ilyenből szedte a piacket. Illetve azért bízik a WR-jeiben, de pár héten belül, meg edzéseken meg fogja tanulni, hogy kinél keresheti ezeket a matchupokat és ki az, aki nem fogja elkapni a labdát.
Nem volt ez gáz, kár, hogy 30-0-nál jött be. Kelleni fog egy hét teljes edzés az első csapattal, szokja a légkört, a társakat, most még tényleg azt láttam, hogy kissé meg van illetődve, hogy beszállt élesbe, nem számított rá szvsz.
Bradleytől meg az hiba volt, hogy várt 30-0-ig szerintem.
Teszem hozzá, hogy saját magának lőtt majdnem öngólt, mert ez a meccs, ha Henne marad és végül maradt volna ennyire kilátástalan az offense, akár az állásába is kerülhetett volna. Nem azt mondom, hogy repült volna holnap, de ez fordulópont lett volna és mindjárt nem lett volna annyira safe a pozíciója. Ennyire lélektelen, kilátástalan, fos offenset...
És mint mondtam, hiába türelmesek valakivel a tulajok, de ha a csapatnak megrendül a bizalma benne, akkor azt érezni fogja a tulaj és felülír minden eddigi türelem játékot.

Mindegy.
Bortles megbaszhatja a következő ellenfeleket, nem lenne vele bajom. 😀
Hennenél meg fél lábbal is jobb.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.si.com/nfl/2014/09/21/jacksonville-jaguars-blake-bortles-nfl-debut

Hurns állat 😀mustaine
Eddig 3 meccsen 7 elkapás 186 yard 3 TD. Nem rossz egy UDFAtól. Főleg ha elkapja azt a 73 yardos TD passzt Washingtonban.

És egyébként 105 yardot futottunk ma. Bortlessel már futójáték is. Szerintem sanszosan Storm aktív lesz jövő héten.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
 www.si.com/nfl/2014/09/21/jacksonville-jaguars-blake-bortles-nfl-debut

Hurns állat 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus a meccs után azt mondta, hogy (dobpergés) San Diegoban már Blake Bortles kezd majd!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az új éra végre elkezdődött, ez a lényeg.

Mondjuk a védelem szétesése elég aggasztó, de legalább a QB kérdés végre eldőlt. 222 yard, 2 TD, 2 pick (a picksix csúnya volt, na) 30 yard 2 futásból. Mindezt 30 perc alatt. Nem rossz kezdésnek.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Linder szépen csöndben egész jó amúgy RGben. Beadles és Joeckel múlt héten nagyon nem játszott jól, szóval nekik ideje lenen összekapni magukat,mert elméletileg nekik kéne a fal biztos pontjánalk lenni..RT poszton a mai kezdő Young egész jó volt az előszezonban, és Kerrigan ellene már nem volt olyan hatékony, mint Bradfield ellen. Bowanko szintén uppgrade szerintem McClendonhoz képest.
Ehhez jön még a "világverő" Colts pass rush is, szóval ma több ideje lesz Hennenke az biztos. Ezért kellett volna Blakenek ma debütálnia.iktriad
Azt sem értem ,hogy ott mire vártok, azt gondolja , hogy a szezon második felére jobb lesz az OL? Vagy majd jövőre amikor ha így megy nem biztos, hogy ő lesz az edző.Sixo67
Gus helye nincs veszélyben szerintem idén, max ha 0-16 jönne össze, ami nem fog. Szerintem kb egy olyan évet fogunk látni mint tavaly(a szezon 2. felében több sikerünk lesz, mint az elsőben), csak remélem az első Wre nem kell a 10. hétig várni.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Linder szépen csöndben egész jó amúgy RGben. Beadles és Joeckel múlt héten nagyon nem játszott jól, szóval nekik ideje lenen összekapni magukat,mert elméletileg nekik kéne a fal biztos pontjánalk lenni..RT poszton a mai kezdő Young egész jó volt az előszezonban, és Kerrigan ellene már nem volt olyan hatékony, mint Bradfield ellen. Bowanko szintén uppgrade szerintem McClendonhoz képest.
Ehhez jön még a "világverő" Colts pass rush is, szóval ma több ideje lesz Hennenke az biztos. Ezért kellett volna Blakenek ma debütálnia.iktriad
Azt sem értem ,hogy ott mire vártok, azt gondolja , hogy a szezon második felére jobb lesz az OL? Vagy majd jövőre amikor ha így megy nem biztos, hogy ő lesz az edző.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai ínaktívak: Lee, King, Shatley, Pasztor, Harbor, Jeremy Harris, Storm

Mivel Harbor nincs, ma Kenny Powers II(Shuler) és Marcel Jensen (első NFL meccse lesz ez) a TEjeink.

Viszont Hurns, és Shorts is aktív.iktriad
Lehet már kérdeztem ,de mi van Pasztorral? Mikor lesz aktív ?Sixo67
Eltörte a kezét az előszezonban. Most gyógyulgat. A héten már edzett, de még nem vetjük be.iktriad
Amúgy nem értem, hogy hogy lehet ilyen szar a falatok, amikor 1/2 hoztatok oda, meg idén is egy 3. köröst vagy hogy, meg Beadles nagy pénzért jött és Pasztor elvileg jobb fajta, csak a center egy noname, oszt mégis mi van ott.Sixo67
Linder szépen csöndben egész jó amúgy RGben. Ezzel szemben Beadles és Joeckel múlt héten nagyon nem játszott jól, szóval nekik ideje lenne összekapni magukat, mert elméletileg nekik kéne a fal biztos pontjának lenni..RT poszton a mai kezdő Young egész jó volt az előszezonban, és Kerrigan ellene már nem volt olyan hatékony, mint Bradfield ellen. Bowanko szintén uppgrade szerintem McClendonhoz képest.
Ehhez jön még a "világverő" Colts pass rush is, szóval ma több ideje lesz Hennenke az biztos. Ezért kellett volna Blakenek ma debütálnia.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mai ínaktívak: Lee, King, Shatley, Pasztor, Harbor, Jeremy Harris, Storm

Mivel Harbor nincs, ma Kenny Powers II(Shuler) és Marcel Jensen (első NFL meccse lesz ez) a TEjeink.

Viszont Hurns, és Shorts is aktív.iktriad
Lehet már kérdeztem ,de mi van Pasztorral? Mikor lesz aktív ?Sixo67
Eltörte a kezét az előszezonban. Most gyógyulgat. A héten már edzett, de még nem vetjük be.iktriad
Amúgy nem értem, hogy hogy lehet ilyen szar a falatok, amikor 1/2 hoztatok oda, meg idén is egy 3. köröst vagy hogy, meg Beadles nagy pénzért jött és Pasztor elvileg jobb fajta, csak a center egy noname, oszt mégis mi van ott.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai ínaktívak: Lee, King, Shatley, Pasztor, Harbor, Jeremy Harris, Storm

Mivel Harbor nincs, ma Kenny Powers II(Shuler) és Marcel Jensen (első NFL meccse lesz ez) a TEjeink.

Viszont Hurns, és Shorts is aktív.iktriad
Lehet már kérdeztem ,de mi van Pasztorral? Mikor lesz aktív ?Sixo67
Eltörte a kezét az előszezonban. Most gyógyulgat. A héten már edzett, de még nem vetjük be.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mai ínaktívak: Lee, King, Shatley, Pasztor, Harbor, Jeremy Harris, Storm

Mivel Harbor nincs, ma Kenny Powers II(Shuler) és Marcel Jensen (első NFL meccse lesz ez) a TEjeink.

Viszont Hurns, és Shorts is aktív.iktriad
Lehet már kérdeztem ,de mi van Pasztorral? Mikor lesz aktív ?

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai ínaktívak: Lee, King, Shatley, Pasztor, Harbor, Jeremy Harris, Storm

Mivel Harbor nincs, ma Kenny Powers II(Shuler) és Marcel Jensen (első NFL meccse lesz ez) a TEjeink.

Viszont Hurns, és Shorts is aktív.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Várjátok már a verést iktriad? 😀
Ha ez kellene Bortles következő heti kezdésévez, örülnél neki mi? 😀Stez
Én mindig Jags Wben reménykedem, különösen ellenetek, akkor is ha emiatt aztán Andrew Luck nálatok köt ki.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Várjátok már a verést iktriad? 😀
Ha ez kellene Bortles következő heti kezdésévez, örülnél neki mi? 😀