Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Felhoztuk Kerry Taylort az aktív keretbe, Craig Lostont raktuk ki, majd gondolom -ha nem kell senkinek- megy a practice squadba, ahová a héten visszaszivárgott Cody Booth is.

Jelenleg 7 Wr van az 53as kereten éls Ace Sanders még nincs is köztük. Igaz ebből 2 tuti inaktív lesz holnap(Lee, King).iktriad
Taylor sztem fasza lesz. Végül is Cards-os volt.... hogy nálunk nem fért be azt megértem, de a Jax-ben simán.silent7939
Tavaly elég sokat játszott az utolsó meccseken nálunk, volt a Colts ellen TDje is az utolsó héten a garbage timeban. Csodálkoztam is, hogy be lehetett idén rakni a practice squadba. Mondjuk az előszezonban ő is sokat droppolt.iktriad
A Jags-nél még a 'sztár' elkapók is 😊Sixo67
Azért is írtam oda, hogy ő is.iktriad
Ace sosem droppol, ő kéne ide more.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Felhoztuk Kerry Taylort az aktív keretbe, Craig Lostont raktuk ki, majd gondolom -ha nem kell senkinek- megy a practice squadba, ahová a héten visszaszivárgott Cody Booth is.

Jelenleg 7 Wr van az 53as kereten éls Ace Sanders még nincs is köztük. Igaz ebből 2 tuti inaktív lesz holnap(Lee, King).iktriad
Taylor sztem fasza lesz. Végül is Cards-os volt.... hogy nálunk nem fért be azt megértem, de a Jax-ben simán.silent7939
Tavaly elég sokat játszott az utolsó meccseken nálunk, volt a Colts ellen TDje is az utolsó héten a garbage timeban. Csodálkoztam is, hogy be lehetett idén rakni a practice squadba. Mondjuk az előszezonban ő is sokat droppolt.iktriad
A Jags-nél még a 'sztár' elkapók is 😊Sixo67
Azért is írtam oda, hogy ő is.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Felhoztuk Kerry Taylort az aktív keretbe, Craig Lostont raktuk ki, majd gondolom -ha nem kell senkinek- megy a practice squadba, ahová a héten visszaszivárgott Cody Booth is.

Jelenleg 7 Wr van az 53as kereten éls Ace Sanders még nincs is köztük. Igaz ebből 2 tuti inaktív lesz holnap(Lee, King).iktriad
Taylor sztem fasza lesz. Végül is Cards-os volt.... hogy nálunk nem fért be azt megértem, de a Jax-ben simán.silent7939
Tavaly elég sokat játszott az utolsó meccseken nálunk, volt a Colts ellen TDje is az utolsó héten a garbage timeban. Csodálkoztam is, hogy be lehetett idén rakni a practice squadba. Mondjuk az előszezonban ő is sokat droppolt.iktriad
A Jags-nél még a 'sztár' elkapók is 😊

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Felhoztuk Kerry Taylort az aktív keretbe, Craig Lostont raktuk ki, majd gondolom -ha nem kell senkinek- megy a practice squadba, ahová a héten visszaszivárgott Cody Booth is.

Jelenleg 7 Wr van az 53as kereten éls Ace Sanders még nincs is köztük. Igaz ebből 2 tuti inaktív lesz holnap(Lee, King).iktriad
Taylor sztem fasza lesz. Végül is Cards-os volt.... hogy nálunk nem fért be azt megértem, de a Jax-ben simán.silent7939
Tavaly elég sokat játszott az utolsó meccseken nálunk, volt a Colts ellen TDje is az utolsó héten a garbage timeban. Csodálkoztam is, hogy be lehetett idén rakni a practice squadba. Mondjuk az előszezonban ő is sokat droppolt.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Felhoztuk Kerry Taylort az aktív keretbe, Craig Lostont raktuk ki, majd gondolom -ha nem kell senkinek- megy a practice squadba, ahová a héten visszaszivárgott Cody Booth is.

Jelenleg 7 Wr van az 53as kereten éls Ace Sanders még nincs is köztük. Igaz ebből 2 tuti inaktív lesz holnap(Lee, King).iktriad
Taylor sztem fasza lesz. Végül is Cards-os volt.... hogy nálunk nem fért be azt megértem, de a Jax-ben simán.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Felhoztuk Kerry Taylort az aktív keretbe, Craig Lostont raktuk ki, majd gondolom -ha nem kell senkinek- megy a practice squadba, ahová a héten visszaszivárgott Cody Booth is.

Jelenleg 7 Wr van az 53as kereten éls Ace Sanders még nincs is köztük. Igaz ebből 2 tuti inaktív lesz holnap(Lee, King).
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindenki proable besorolást kapott Leen(out) és Harboron (kérdéses) kívül.

Robinson mit mutatott eddig a TC-n és a preseasonban? Van azon a szinten ahol Lee? Lehet rá számítani, hogy nem csak felmegy a pályára, de el is kap valamit? (Nem mint következő ellenfél kérdezem, hanem fantasy szempontból.)peterk2005
Azt nem tudom Ik most miről beszél, de múlt héten a legjobb elkapónk volt.Maka
Mondjuk az nem túl nagy dicsőség, mert hibát hibára halmoztak a WReink(az megvan, hogy Marcedes TDjénél Lee és Robinson összefutott pl csak mivel TD lett a play vége, senki sem figyelte, hogy ezt a elég csúnya bakit?...).
De pl. Lageman (akinek a tape elemzésre nagyon adok) méltatta őt a Redskins meccsért. Szóval lehet Vassadi nem véletlenül volt olyan lelkes érte.
Lee miatt viszont aggódom. Sokszor sérül, plusz sokszor úgy tűnik, mintha motivációs problémái lennének vagy valami ilyesmi..
Apropó WR-ek, Blackmonról semmi hír azóta sem? 😀
Nem úgy volt, hogy lehet elment elvonóra, és amiatt nem szólt senkinek? Mert azért csak eltelt megint X hét. 😀Stez
Mostanában csak akkor hallunk felőle, ha lesittelik....iktriad
Az még a alkohol elvonó volt, de most fű miatt került rendőrkézre újra. Drogelvonó is terítéken van?Húsrágó
Ha a vérében találtak anyagot, akkor igen.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Robinson mit mutatott eddig a TC-n és a preseasonban? Van azon a szinten ahol Lee? Lehet rá számítani, hogy nem csak felmegy a pályára, de el is kap valamit? (Nem mint következő ellenfél kérdezem, hanem fantasy szempontból.)peterk2005
Azt nem tudom Ik most miről beszél, de múlt héten a legjobb elkapónk volt.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Apropó WR-ek, Blackmonról semmi hír azóta sem? 😀
Nem úgy volt, hogy lehet elment elvonóra, és amiatt nem szólt senkinek? Mert azért csak eltelt megint X hét. 😀Stez
Mostanában csak akkor hallunk felőle, ha lesittelik....iktriad
Az még a alkohol elvonó volt, de most fű miatt került rendőrkézre újra. Drogelvonó is terítéken van?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hírek!

Shorts és Hurns is valószínű besorolás kapott vasárnapra.
Cecil egyenesen odáig ment, hogy azt javasolta a helyi riportereknek, hogy kezdessék őt fantasyban! Na ebből megint hamstring sérülés lesz, vagy agyrázkódás legkésőbb a 2. negyedben. 😀😀
Harbor pedig úgy számol, hogy 20-25 snapet tudna játszani vasárnap. De majd a meccs előtt dől-e tud-e játszani.
Reszkess Colts D, jövűnk! 😀😀

Halloren megkérdezte Bortlest az előkészületeiről a meccsre. Azt mondta semmi extra, ugyanúgy készült a héten, mint az elmúlt 2n. Volt most is pár snapje a héten a kezdőkel, de nem sok.
több mint 10 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Ki a tököm alszik egyáltalán pizsamában???!!peach
Egy jaguár?peterk2005
A TV-maci?Minitron
Aaron Hernandez?peterk2005
Hát nem bánnám már, ha végre születne jogerős ítélet.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ki a tököm alszik egyáltalán pizsamában???!!peach
Egy jaguár?peterk2005
A TV-maci?Minitron
Aaron Hernandez?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valami nem változik, pl évek óta nem tudjuk megfogni a TEket. Az elmúlt 16 meccsen az ellenfél összekötői 99 passzt kaptak el, 1155 yardot és 11 TDt.

Dwayne Allen és Fleener már nyalogathatja az ujjait vasárnapra....iktriad
Na igen, Fleener biztos csodás lesz.
Allen maximum.Stez
Mi még Fleenerből is nagy spílert tudunk jelenleg csinálni....
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Valami nem változik, pl évek óta nem tudjuk megfogni a TEket. Az elmúlt 16 meccsen az ellenfél összekötői 99 passzt kaptak el, 1155 yardot és 11 TDt.

Dwayne Allen és Fleener már nyalogathatja az ujjait vasárnapra....iktriad
Na igen, Fleener biztos csodás lesz.
Allen maximum.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valami nem változik, pl évek óta nem tudjuk megfogni a TEket. Az elmúlt 16 meccsen az ellenfél összekötői 99 passzt kaptak el, 1155 yardot és 11 TDt.

Dwayne Allen és Fleener már nyalogathatja az ujjait vasárnapra....
több mint 10 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Ki a tököm alszik egyáltalán pizsamában???!!peach
Egy jaguár?peterk2005
A TV-maci?

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Robinson hamstring sérülés miatt alig játszott eddig.Stez
Múlt héten már egész sokat játszott, kevesebb mint több sikerrel. Több kell tőle. Sokkal több.iktriad
Ezek a fránya sérülések... A WR poszt itt a JAX-ben hatalmas csapásokat kap hétről-hétre.
Már kezd a 6 győzelmes plafon felé menni a szezon.undisputedly
Hétről hétre? inkább évről évre....
Apropó WR-ek, Blackmonról semmi hír azóta sem? 😀
Nem úgy volt, hogy lehet elment elvonóra, és amiatt nem szólt senkinek? Mert azért csak eltelt megint X hét. 😀Stez
Mostanában csak akkor hallunk felőle, ha lesittelik....
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
 www.profootballfocus.com/blog/2014/09/19/pff-preview-colts-jaguars-week-3/

pff elemzés a Colts meccs előzeteseként.
Evans statja eléggé meglepő.

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Apropó WR-ek, Blackmonról semmi hír azóta sem? 😀
Nem úgy volt, hogy lehet elment elvonóra, és amiatt nem szólt senkinek? Mert azért csak eltelt megint X hét. 😀

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Robinson hamstring sérülés miatt alig játszott eddig.Stez
Múlt héten már egész sokat játszott, kevesebb mint több sikerrel. Több kell tőle. Sokkal több.iktriad
Ezek a fránya sérülések... A WR poszt itt a JAX-ben hatalmas csapásokat kap hétről-hétre.
Már kezd a 6 győzelmes plafon felé menni a szezon.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Robinson hamstring sérülés miatt alig játszott eddig.Stez
Múlt héten már egész sokat játszott, kevesebb mint több sikerrel. Több kell tőle. Sokkal több.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Robinson hamstring sérülés miatt alig játszott eddig.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Robinson mit mutatott eddig a TC-n és a preseasonban? Van azon a szinten ahol Lee? Lehet rá számítani, hogy nem csak felmegy a pályára, de el is kap valamit? (Nem mint következő ellenfél kérdezem, hanem fantasy szempontból.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mik Shorts esélyei az eheti játékra? Edzeget már?Sixo67
Limitáltan igen. Szerintem játszani fog, mert nélküle (ha Kinget nem számolom) 2 bevethető WRünk van jelenleg.iktriad
O_o, akkor nagyon lemaradtam, mi lett a többivel? Ace nem játszhat még?Sixo67
Lee eheti hamstring sérülése miatt már biztos nem játszik..
Hurns egész héten nem edzett, erősen kérdéses a játéka.
Tavarres King, aki a héten jött nem lesz aktív Gus szerint vasárnap.
Ace eltiltásából még van hátra 2 meccs.
Maradt Mike Brown, Allen Robinson és valószínűleg Cecil.

És emellett van 1 teljesen egészséges TEnk, aki UDFA rookie és hétfőn hoztuk fel practice squadból.

Egyszóval elkapó poszton "minden a legnagyobb rendben".
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mik Shorts esélyei az eheti játékra? Edzeget már?Sixo67
Limitáltan igen. Szerintem játszani fog, mert nélküle (ha Kinget nem számolom) 2 bevethető WRünk van jelenleg.iktriad
O_o, akkor nagyon lemaradtam, mi lett a többivel? Ace nem játszhat még?