Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként teszem hozzá, hogy nálam ez elég kétes "üzenet" a FO-tól isStez
Tavaly ugyanez a csapat foggal-körömmel ragaszkodott Gabberthez is (az említett vita is ebből indult el), miért várnál akkor idén mást?baggio
Szöszi a training camp és az előszezon alatt jobb volt, mint Henne. Kapott 3 meccset, de utána (és közben is 2× sérülés miatt) Henne kezdett.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 963 — no es importante
Egyébként teszem hozzá, hogy nálam ez elég kétes "üzenet" a FO-tól isStez
Tavaly ugyanez a csapat foggal-körömmel ragaszkodott Gabberthez is (az említett vita is ebből indult el), miért várnál akkor idén mást?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Stez nagyon jól lát 1-2 dolgot. Alapból is sportemberek nem állhatnak így hozzá, hogy na 2 veresség, akkor ez az èv is kuka...Meg majd jövőre megint 1-5 draftunk lesz...Srácok az elmúlt 5 évben 1-5 draftotok volt....Idén azt hittem beindul a Jax. Jó FA igazolások főleg védelemben. Én a draftotok is jónak tartottam...Valami mégse klappol. És igen Stez gondolata érdekes...Én is mintha olyasmit éreznél hogy nem akarnak körömszakadtáig küzdeni és nyerni. Ez iluen mi vagyunk a Jax semmi nem lrsz ha nem nyerünk, senki nem vár tőlûnk semmit, majd tàn jövőre egy jó draftal...Bortles ezen változtathatna...Tuti felszívná magát, tuti bizonyítani akarna ami átragad a többiekre...Nincs jó fal...Big Ben a liga legtöbbrt sackolt QB-ja és egyben az egyik legjobb is...Luck előtt sincs épp beton fal, mégis jó...Abban is igaza van Steznek higy az edzés meg az offseason nem NFL meccs és élesben tanulsz a legtöbbet...Ez olyan mint az angol tanulás lrhet akárhány angol órád...Aztán mikor kiköltözöl Londonba akkir jössz rá hogy baszki mégse tudok olyan jól Angolul...Aztán persze jön majd gyakorlàssal és azt veszed észre hogy már tudsz angolul...Semmi nem helyettesíti az éles helyzeteket....

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak 7 pontos underdogok vagyunk a Colts ellen. Mindenki tegye fel nyugodtan a házát is az Indyre.

Ötletek arra, hogy nézhet ki az offense, így hogy egy darabig nincs Marcedes
 www.bigcatcountry.com/2014/9/16/6210391/marcedes-lewis-injury-jaguars-offensive-effect

Pár apró hozzászólás: tankolni nincs érteleme, mert nincs kiért. QBnk már van, más poszton meg nincs kihagyhatatlan prospect. Nem beszélve arról, hogy laza 70 milliós cap spaceünk lesz jövőre, ha minden igaz.

Amit Stez írt aaz FOról, és Bortles padoztatásáról. Igen benne lehet az elkedvtelenedés, főleg, ha Henne továbbra is Henne marad (max átlag csere QB szinten játszik).
Értem Gust, hogy nem akar szószegőnek tűnni (egész offszezonban Henne mellett állt ki az egész csapat, és nem lenne fair, ha egyből a padra tennék). De Gus tegnapi reakciója alapján a QB kérdésre (4:30-tól)
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Bradley-Chad-Henne-is-our-starter/12a33cc3-1ee1-458e-b6c0-fd6ba9a075b8
már ő is tisztában van vele, hogy ez nem sokáig mehet tovább. Csak az a baj, hogy ez a hét tökéletes lehetne arra, hogy Bortles kezdjen. Egy nem túl félelmetes D ellen, otthon ideális lenne a dolog. Jobb, mintha a San Diego ellen idegenben vagy a Steelers ellen itthon húznánk ezt meg...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként teszem hozzá, hogy nálam ez elég kétes "üzenet" a FO-tól is.
Mert gáznak vélem, hogy egyre jobban kivehető, hogy nem tesznek meg mindent a győzelemért. Ez nem lenne gáz, ha Henne képes volna jó játékra is, meg Bortles ne mutatta volna meg edzéseken, TC-ben és előszezonban, hogy brutálisan jó tud lenni, ráadásul olyan iramban fejlődik, hogy az már durva.
Ezzel a locker roomban is azt sugallod a játékosaidnak, hogy nem érdekel téged a győzelem. És egyébként még pár ilyen hét, és a Jax játékosai üvölteni fognak a motiválatlanságtól. És igazuk van.
Van egy edzőm, akinek ott a padon a fiatal tehetsége, aki már most jobb, mint a kezdő, de nem hajlandó berakni, lényegtelen, milyen okokból. Nem sérült a gyerek. Jó a gyerek. A kezdő meg szar. Rosszabb szinte nem lehetne a helyzet. De baszik berakni ennek ellenére a fiatalt, ki sem próbálja, amikor vele lehet győzhetne a csapat.
Ez mit sugall? Hogy az edző nem akar nyerni, vagy nem érdekli a győzelem, lemondott a sikerről. Ha ő így gondolja, akkor a játékos miért gondolkozzon máshogy? Elveszti a hitét a stábban, a csapatban, aztán csókolom, szarik a játékra onnantól kezdve, nem tesz meg mindent a győzelemért. És igaza van. Minden csapat olyan mentalitással lép pályára, mint az edzője. Jó edzőnek tartom Bradleyt és tetszik a Jax építkezése, de jelenleg úgy vélem, súlyos hibát akar elkövetni, amivel igazából a csapatát fogja elveszíteni, még ha esetleg nem is rúgnák ki...
Szt meg azért láthattuk jó néhány alkalommal, mi van akkor, ha a társaság nem hisz az edzői stábban.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát skacok mondjuk a 10 sack nem csak Hanne hibája. Össze kénebkapni magát az O linenak...Szidjátok a futót, de h a fal nem nyit neki utat nem tud futni...Tomcsik
10 sacknél nem lehet csak a QB a hibás. Viszont Hennenél évek óta hátrányként emlegetik, hogy nagyon sokáig szórakozik a labdával és tartogatja. Én nem láttam a meccset, de van rá egy tippem, hogy a 10 sack fele legalább emiatt volt. 5-6 biztosan nem az ő hibája volt..Stez
Nem mondanám, hogy sokáig tartogatta volna, egyszerűen sokszor volt olyan h a Redskins D# 2-3 tagja egyszerűen lazán megverte a JAX OL-t, élen Kerrigan-nel.Beki
És? Minden fordulóban van 10 QB, akinek a hete épp a folyamatos menekülésről szól. Ebben mi meglepő? Lucknak két éve szólt erről, Roethlisbergernek ennek sokszorosa. A zsebet érezni kell, a nyomástól meg nem rögtön befosni, összerogyni és hasonlók.
Ahogy írtam, 10 sack nem lehet csak a QB hibája. De ez fordítva is igaz, 10 sack nem is lehet csak az OL hibája.
Arról egyébként meg nem is beszéltünk, hogy mindenki mentálisan gyökérnek kezeli Bortlest. De ha ő valóban olyan mentálisan gyökér, hogy kezdőként megártana neki X sack, meg X vereség, akkor vajon az mennyire lehetne jó neki, hogy tudja, hogy egy lúzer csapatba van, ahol nem képesek abszolút nyerni, ráadásul még egy olyan QB-t sem tud kiszorítani, aki valljuk be, egy fos.

Igazából ennek pont annyira van értelme, mint annak, hogy "szegényt óvjuk, mert sokat kapna, ami az önbizalmára hatással lesz, meg hú, veszíteni fog, hogy dolgozza fel".
Ez nem kurvák sportja. Bortles ha mentálisan erős és rendben van, akkor ezek semmit sem jelentenek majd neki. Ha pedig mentálisan gyenge, akkor lehet padoztatni még 8 évet is, a sackek és a sikertelenség után 8 év múlva is kurva lenne belőle.

Az meg mellékes, hogy valóban, Manning nem is egy évig szenvedett a Coltsnál. Folyamatosan veszített, folyamatosan dobálta a pickeket. Mára pedig future HOF QB. Puff.
Ez nem függ a vereségek számától, nem függ semmi mástól, mint a játékosok jellemétől és mentális erejétől. Akinek ez 23 évesen Gabberti magasságokban van, annak 35 évesen is ez lesz, ez nem korfüggő. És fordítva is igaz ez. Nincs veszítenivaló Bortles beállításával, csak nyerni lehet, ez az egy év tapasztalat egy szezonban, ahol elvárás nincs, aranyat ér. Az éles játék a védelmek ellen, nem pedig az edzés és a papírok tartogatása a padon.
Jajj meg fog sérülni. Igaz, ezzel az erővel addig soha ne lépjen pályára, amíg a Jax nem épít egy PO contender csapatot, mert igazából akkor csak kockáztat a FO.
Elment a szezon? Kikaptatok egy laza PO csapattól, aztán meg zakóztatok egy nagyot egy simán gyenge csapat ellen. És? Szezon előtt sem volt ez PO csapat, de középcsapat simán lehetne. Bortlesnek 1-2 meglepi győzelem sokkal nagyobb mentális pluszt ad, mint amennyit elvesz 8 vereség. Ráadásul már a TC-ben is odáig volt az egész locker room érte, ki a fene tudja, hogy milyen lökést ad a csapatnak? Hogy mennyire javul az OL is, mert ő mondjuk jobban érzi a nyomást, a zsebet, jobban menekül? Ki tudja, hogy az elkapók mennyivel bíznak jobban benne, mint Henneben, ezáltal jobban koncentrálnak például?
És ha valami megindul a támadóknál, az hatással lehet a védőkre is? Szerintem igen.

Egy évet a kukába dobjanak, látván Hennet?

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 963 — no es importante
Engem lassan inkább az kezd érdekelni, hogy ennyire borzasztó marad-e a csapat teljesítménye, vagy összeszedik magukat? Rendben van, Henne olyan amilyen, és a sérülés is sok. De a fél NFL Henne szintű QB-val nyomja, és sérülések is hegyekben vannak mindenütt. Azért lassan Bortles nélkül is kéne valamit produkálni, elvégre évek óta topban elöl húz a csapat, és még a Bortles 1/3-a utáni 2/3 is majdnem első körös erősségű pick. Plusz pénz is van a sapka alatt, a tulaj is hajlandónak látszik pénzt áldozni rá, voltak offseason erősítések is. Azért az offseason nem csak Bortlesről szólt, hanem arról is, hogy Gus új szemléletet hozott, hogy azért a csapat is épül, stb. Na, ebből eddig csak a Bortlesre, mint megváltóra várás látszik....peterk2005
érdemes visszaolvasni a 2013. szeptember 30-i kommenteket, mikor azon ment a vita, hogy tankoljon-e a csapat egy QB-re vagy illene pár mérkőzést nyerni azért bármilyen módon 😊 egy évre rá megint ott tartunk, hogy az idei szezonban már nincsenek "tétmeccsek", bár legalább a megváltó már elméletileg ott ül a padon...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Hát skacok mondjuk a 10 sack nem csak Hanne hibája. Össze kénebkapni magát az O linenak...Szidjátok a futót, de h a fal nem nyit neki utat nem tud futni...Tomcsik
10 sacknél nem lehet csak a QB a hibás. Viszont Hennenél évek óta hátrányként emlegetik, hogy nagyon sokáig szórakozik a labdával és tartogatja. Én nem láttam a meccset, de van rá egy tippem, hogy a 10 sack fele legalább emiatt volt. 5-6 biztosan nem az ő hibája volt..Stez
Nem mondanám, hogy sokáig tartogatta volna, egyszerűen sokszor volt olyan h a Redskins D# 2-3 tagja egyszerűen lazán megverte a JAX OL-t, élen Kerrigan-nel.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyetértek - Peyton Manning 3-13al és rekord mennyiségű INTtel zárta az újonc szezonját, egy előző évben 1/1es csapatot vezetve. Ártott neki hosszú távon a tapasztalat? Aligha.

És előbb-utóbb már nem is lehet Hennet játszatni, legalábbis jó indok nem lesz rá. 0-5nél pl. miért kéne őt játszatni? Mert majd 6.-ra más eredmény jön, mint az elmúlt másfél évben?

Beszédes volt, hogy Bradley hétfőn kb 30 mpben válaszolt arra, hogy Henne kezd-e a héten. Szerintem már nincs sok meccs hátra, amíg Bortles ideje eljön. Mondjuk most lenne ideálisabb ezt meglépni és nem mondjuk a Chargers ellen.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát skacok mondjuk a 10 sack nem csak Hanne hibája. Össze kénebkapni magát az O linenak...Szidjátok a futót, de h a fal nem nyit neki utat nem tud futni...Tomcsik
10 sacknél nem lehet csak a QB a hibás. Viszont Hennenél évek óta hátrányként emlegetik, hogy nagyon sokáig szórakozik a labdával és tartogatja. Én nem láttam a meccset, de van rá egy tippem, hogy a 10 sack fele legalább emiatt volt. 5-6 biztosan nem az ő hibája volt. Csak most a kérdés, hogy akkor a Jax addig jegeli Bortlest, amíg a fal szar? És ha a fal évekig szar, mint ahogy a Coltsnál akár most, akár PM idejében, akkor sosem jön Bortles? 😀
Ez poénos, de komolyan, a Colts fal azután ekkora fos, hogy hoztunk két FA-t jó pénzért, fossá draftoltuk magunkat 2-5. körös OL-ekkel, plusz pár éve első körben Castonzót is szintén draftról hoztuk.
Szóval jó falat azért nem egyszerű összepakolni.Stez
Akkor akarják játszatni Bortles-t, ha van értelme. Jelen pillanatban nincs értelme - nem csak azért, mert ripszropsz összetörne egy UFC-nél is szarabb fal mögött, hanem mert semmi érdemi jelentősége nincs a játszatásának.Maka
Viszont egy olyan évben, ahol elvárás tulajdonképpen nincs, viszont élesben játszhat, tanulhat, szokhatja a légkört, annak nagyon is lenne értelme. A tapasztalat baromira fontos.Stez
Ezért van az egyetem. Meg az edzőtábor. Meg az előszezon. A légkört így is szokja, cserébe a vereséget nem kell szoknia.

Az már csak plusz, hogy nem akarjuk tönkretenni azzal, hogy lesérül.

Az idei meccsek nem tétmeccsek.Maka
Az egyetem, az edzőtábor, sőt még az előszezon is lófasz. Sőt, az edzések is hét közben. Az ember élesben tanul a legtöbbet, össze sem hasonlítható az előszezonnal meg az edzőtáborral.
Az meg, hogy az idei meccsek nem tétmeccsek, ez kétoldalú. Egyik oldalról van, amit te mondasz, hogy ne is játsszon akkor, ne veszítsen, stb. A másik oldal, hogy pont ezért játsszon, mert addig is tanul, mert a játék, az ellenfél éles. Kikap? És? Mindenki kikap. Ha Bortles most kinyal egymás után hatszor és az mentálisan tönkreteszi, akkor alapból nem alkalmas erre a játékra, de akkor jövőre sem lesz az.

több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Hát skacok mondjuk a 10 sack nem csak Hanne hibája. Össze kénebkapni magát az O linenak...Szidjátok a futót, de h a fal nem nyit neki utat nem tud futni...Tomcsik
10 sacknél nem lehet csak a QB a hibás. Viszont Hennenél évek óta hátrányként emlegetik, hogy nagyon sokáig szórakozik a labdával és tartogatja. Én nem láttam a meccset, de van rá egy tippem, hogy a 10 sack fele legalább emiatt volt. 5-6 biztosan nem az ő hibája volt. Csak most a kérdés, hogy akkor a Jax addig jegeli Bortlest, amíg a fal szar? És ha a fal évekig szar, mint ahogy a Coltsnál akár most, akár PM idejében, akkor sosem jön Bortles? 😀
Ez poénos, de komolyan, a Colts fal azután ekkora fos, hogy hoztunk két FA-t jó pénzért, fossá draftoltuk magunkat 2-5. körös OL-ekkel, plusz pár éve első körben Castonzót is szintén draftról hoztuk.
Szóval jó falat azért nem egyszerű összepakolni.Stez
Akkor akarják játszatni Bortles-t, ha van értelme. Jelen pillanatban nincs értelme - nem csak azért, mert ripszropsz összetörne egy UFC-nél is szarabb fal mögött, hanem mert semmi érdemi jelentősége nincs a játszatásának.Maka
Viszont egy olyan évben, ahol elvárás tulajdonképpen nincs, viszont élesben játszhat, tanulhat, szokhatja a légkört, annak nagyon is lenne értelme. A tapasztalat baromira fontos.Stez
Ezért van az egyetem. Meg az edzőtábor. Meg az előszezon. A légkört így is szokja, cserébe a vereséget nem kell szoknia.

Az már csak plusz, hogy nem akarjuk tönkretenni azzal, hogy lesérül.

Az idei meccsek nem tétmeccsek.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Engem lassan inkább az kezd érdekelni, hogy ennyire borzasztó marad-e a csapat teljesítménye, vagy összeszedik magukat? Rendben van, Henne olyan amilyen, és a sérülés is sok. De a fél NFL Henne szintű QB-val nyomja, és sérülések is hegyekben vannak mindenütt. Azért lassan Bortles nélkül is kéne valamit produkálni, elvégre évek óta topban elöl húz a csapat, és még a Bortles 1/3-a utáni 2/3 is majdnem első körös erősségű pick. Plusz pénz is van a sapka alatt, a tulaj is hajlandónak látszik pénzt áldozni rá, voltak offseason erősítések is. Azért az offseason nem csak Bortlesről szólt, hanem arról is, hogy Gus új szemléletet hozott, hogy azért a csapat is épül, stb. Na, ebből eddig csak a Bortlesre, mint megváltóra várás látszik....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát skacok mondjuk a 10 sack nem csak Hanne hibája. Össze kénebkapni magát az O linenak...Szidjátok a futót, de h a fal nem nyit neki utat nem tud futni...Tomcsik
10 sacknél nem lehet csak a QB a hibás. Viszont Hennenél évek óta hátrányként emlegetik, hogy nagyon sokáig szórakozik a labdával és tartogatja. Én nem láttam a meccset, de van rá egy tippem, hogy a 10 sack fele legalább emiatt volt. 5-6 biztosan nem az ő hibája volt. Csak most a kérdés, hogy akkor a Jax addig jegeli Bortlest, amíg a fal szar? És ha a fal évekig szar, mint ahogy a Coltsnál akár most, akár PM idejében, akkor sosem jön Bortles? 😀
Ez poénos, de komolyan, a Colts fal azután ekkora fos, hogy hoztunk két FA-t jó pénzért, fossá draftoltuk magunkat 2-5. körös OL-ekkel, plusz pár éve első körben Castonzót is szintén draftról hoztuk.
Szóval jó falat azért nem egyszerű összepakolni.Stez
Akkor akarják játszatni Bortles-t, ha van értelme. Jelen pillanatban nincs értelme - nem csak azért, mert ripszropsz összetörne egy UFC-nél is szarabb fal mögött, hanem mert semmi érdemi jelentősége nincs a játszatásának.Maka
Viszont egy olyan évben, ahol elvárás tulajdonképpen nincs, viszont élesben játszhat, tanulhat, szokhatja a légkört, annak nagyon is lenne értelme. A tapasztalat baromira fontos.

több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Hát skacok mondjuk a 10 sack nem csak Hanne hibája. Össze kénebkapni magát az O linenak...Szidjátok a futót, de h a fal nem nyit neki utat nem tud futni...Tomcsik
10 sacknél nem lehet csak a QB a hibás. Viszont Hennenél évek óta hátrányként emlegetik, hogy nagyon sokáig szórakozik a labdával és tartogatja. Én nem láttam a meccset, de van rá egy tippem, hogy a 10 sack fele legalább emiatt volt. 5-6 biztosan nem az ő hibája volt. Csak most a kérdés, hogy akkor a Jax addig jegeli Bortlest, amíg a fal szar? És ha a fal évekig szar, mint ahogy a Coltsnál akár most, akár PM idejében, akkor sosem jön Bortles? 😀
Ez poénos, de komolyan, a Colts fal azután ekkora fos, hogy hoztunk két FA-t jó pénzért, fossá draftoltuk magunkat 2-5. körös OL-ekkel, plusz pár éve első körben Castonzót is szintén draftról hoztuk.
Szóval jó falat azért nem egyszerű összepakolni.Stez
Akkor akarják játszatni Bortles-t, ha van értelme. Jelen pillanatban nincs értelme - nem csak azért, mert ripszropsz összetörne egy UFC-nél is szarabb fal mögött, hanem mert semmi érdemi jelentősége nincs a játszatásának.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát skacok mondjuk a 10 sack nem csak Hanne hibája. Össze kénebkapni magát az O linenak...Szidjátok a futót, de h a fal nem nyit neki utat nem tud futni...Tomcsik
10 sacknél nem lehet csak a QB a hibás. Viszont Hennenél évek óta hátrányként emlegetik, hogy nagyon sokáig szórakozik a labdával és tartogatja. Én nem láttam a meccset, de van rá egy tippem, hogy a 10 sack fele legalább emiatt volt. 5-6 biztosan nem az ő hibája volt. Csak most a kérdés, hogy akkor a Jax addig jegeli Bortlest, amíg a fal szar? És ha a fal évekig szar, mint ahogy a Coltsnál akár most, akár PM idejében, akkor sosem jön Bortles? 😀
Ez poénos, de komolyan, a Colts fal azután ekkora fos, hogy hoztunk két FA-t jó pénzért, fossá draftoltuk magunkat 2-5. körös OL-ekkel, plusz pár éve első körben Castonzót is szintén draftról hoztuk.
Szóval jó falat azért nem egyszerű összepakolni.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chris Smith visszajött a practice squadba.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Húha, úgy látom IK nagyon beborult, már mióta nem jelentkezett. Reméljük nincs baj 😀dande
Ha egy ekkora pofon kellett, hogy Stanley Parable módján rátaláljon a social medián kívüli életre, hát annyi baj legyen. 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Húha, úgy látom IK nagyon beborult, már mióta nem jelentkezett. Reméljük nincs baj 😀
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Hát skacok mondjuk a 10 sack nem csak Hanne hibája. Össze kénebkapni magát az O linenak...Szidjátok a futót, de h a fal nem nyit neki utat nem tud futni...

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
A Colts ellen egy lefutott meccsen nem is kell játszatni. Majd a 6. hét környékén lehet berakni a kezdőbe.

több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Amúgy a terv egyértelműen az, hogy addig játszatjuk Henne-t, míg tőből le nem szakad a lába. Helyes.

 www.bigcatcountry.com/2014/9/15/6153007/chad-henne-starting-qb-colts-jaguars-blake-bortles

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Adam Caplan ‏@caplannfl 4 min
#Jaguars starting TE Marcedes Lewis (high ankle/out 6-8 weeks) and rookie WR Allen Hurns (ankle) is day-to-day, team announced.Beki
😕 TE nélkül érdekes lesz.Húsrágó
Miért? Eddig irányító és futó nélkül játszottunk, egy TE ide-oda már semmit nem számít.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Adam Caplan ‏@caplannfl 4 min
#Jaguars starting TE Marcedes Lewis (high ankle/out 6-8 weeks) and rookie WR Allen Hurns (ankle) is day-to-day, team announced.Beki
😕 TE nélkül érdekes lesz.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Adam Caplan ‏@caplannfl 4 min
#Jaguars starting TE Marcedes Lewis (high ankle/out 6-8 weeks) and rookie WR Allen Hurns (ankle) is day-to-day, team announced.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Coach Gus Bradley did not rule out starting Blake Bortles in next week's game vs. the Colts.
When asked directly if he'll consider throwing Bortles into the fire in Week 3, Bradley gave some coachspeak instead of saying no. "Right now, we've got a lot of things we need to correct," he said. "We'll take a look at that all on film." The Redskins crowded the box against Chad Henne on Sunday, giving up zero lanes in the run game and sacking him 10 times. The only reason not to make the move to Bortles at this point is protection concerns.