Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most nézem, Lee pontosan olyan sérülést szedett össze edzésen, amit múlt héten Shorts is. Remek lesz, ha ő is kidől...
Ráadásul Gratz is összeszedett valami bokasérülést. Nagyszerű előjelek...

Már biztos, hogy ha Cyprien nem játszik, Evans kezd helyette.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha Shorts felépül, ki lesz a másik kezdő?mustaine
Ha egészséges, akkor a Lee és Hurns páros. (Ace még nem játszhat, Robinson meg kihagyta az egész campet)phylos
Szerintem akkor Shorts és Lee kezd, bár Hurns formáját elnézve én inkább őt preferálnám.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Ha Shorts felépül, ki lesz a másik kezdő?mustaine
Ha egészséges, akkor a Lee és Hurns páros. (Ace még nem játszhat, Robinson meg kihagyta az egész campet)

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Ha Shorts felépül, ki lesz a másik kezdő?

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Teljes mai hivatalos sérült jelentésünk::
DNP -- Pasztor, Harbor, Gerhart, Cyprien;
Limitált -- Shorts, Lewis, Storm, Lee, Gratz.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cypet még mindig nem tisztázták agyrázkódás ügyben, szóval ne nagyon számítsunk vasárnap a játékára. Remélem Evans lesz Guzy párja, és akkor egy FS és SS fog kezdeni.
A többiek sérüléseit (elsősorban Cecilt) napról napra felügyelik.
Pasztor bízakodik, hogy a Colts ellen már játszhat.

The Jaguars want Chad Henne to be "more explosive-minded" and "take chances"
downfield as a passer.
Of Henne's 43 attempts in Week 1, only four traveled 16 yards or more in the air. He completed two of those passes for 80 yards, which accounted for 30.1 percent of Henne's passing yards against the Eagles. In other words, the Jags want Henne to be Blake Bortles. Bortles had a league-high 87.5 percent accuracy rate (6-of-8 for 220 yards and one TD with one drop) on passes of 20-plus yards in the preseason, according to PFF. Henne struggled with the easiest of throws in the second half last Sunday. The Bortles temptation will only get stronger.

kezdődikStez
Henne ma azt mondta, ha ilyen típusú playeket kér tle Fisch, örömmel teljesíti.
Mondjuk a PFFnél igen jó osztályzatokat adtak Hennenek is.
 blackandteal.com/2014/09/09/jacksonville-jaguars-week-1-pro-football-focus-review/
Az O-linenak viszont nem nagyon, sem a safetyjeinknek.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
The Jaguars want Chad Henne to be "more explosive-minded" and "take chances" downfield as a passer.
Of Henne's 43 attempts in Week 1, only four traveled 16 yards or more in the air. He completed two of those passes for 80 yards, which accounted for 30.1 percent of Henne's passing yards against the Eagles. In other words, the Jags want Henne to be Blake Bortles. Bortles had a league-high 87.5 percent accuracy rate (6-of-8 for 220 yards and one TD with one drop) on passes of 20-plus yards in the preseason, according to PFF. Henne struggled with the easiest of throws in the second half last Sunday. The Bortles temptation will only get stronger.

kezdődik

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap 😀😀 😀😀 😀😀 híre: leigazoltuk a practice squadba Michael Egnewt. Szöszi fő célpontja volt a Missourin, a draftja idején meg voltam győződve, hogy draftoljuk. Szerencsére nem tettük, mert egy rakás szerencsétlenség lett ő is.
Cody Booth ment el, hogy helye legyen a pgyakorló csapatban.

Tessék szavazni Allen Hurnsre, aki a hét rookieja lehet!
 www.nfl.com/voting/rookies/2014/REG/1
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Én se értem, hogy miért kell Henne-t ennyire ekézni. Amikor ide sodorta a szél, már kialakult kép volt róla: vannak nagyon jó meccsei is és vannak gyökeresen elb.szott meccsei is, amikor meg átlagos, akkor kicsit átlag alatti 😊 . Daviddel pont ez a hullámzó teljesítmény volt az egyik gond.Tudtuk, hogy nem egy PM. Szöszihez képest így is előrelépés volt.
Nekem nem Henne szúrta a szememet legjobban.

MJD - Gerhart csere hiba volt. Nem kell a falra fogni, ha tavaly MJD volt a hunyó, akkor most se a fal az. Tehetségben messze elmaradt MoJo mögött. LT jobb mint volt, LG jobb mint volt, C poszton senki nem érti, hogy miért nem serénykedett jobban az FO, a többi poszt meg tavaly is kényszerpályán mozgott.

Lewis - tudom, hogy nem szép ilyet mondani, de kib.szottul túl van fizetve. Elit TE fizu mellett egy teljesen átlagos TE teljesítményét nyújtja. Semmi bravúr, csak egyszerű iparosmunka a kevésbé feltűnő fajtából. Fel kéne hozza a teljesítményét a fizujához. Nekem évek óta csalódás a pali, minden nyáron jön a "na majd idén újra a régi lesz" duma, aztán ebből semmi nem köszön vissza a pályán.

Snapek: nem számoltam meg, de sok elcseszett snap volt. Lehet, hogy az Isteni Blake ezek nagy részét fumble-re váltotta volna. Henne meg már sokat látott QB-ként összeszedte, amit lehetett.

Hiszek egy Gus-ban! Mindenható Főedzőben!
Az Offense és Defense Teremtőjében!
És Henne-ben, az Ő választott irányítójában!
Aki snapeket fogad egy gyengécske Centertől, passzol Hurnsnek
és szenved a Passrushtól és saját korlátaitól!
Ámen
😀
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Hadd érjen még Blake. Én full supportot adok a stábnak, amiért nem akarják bedobni még idén. Az előszezonban mutatott játék nagyon alacsony sample size. Majd ha 2-6-tal állunk, akkor bőven elég lesz játszatni. Így se, úgy se jutunk be a rájátszásba, viszont jövőre az első fullos évében már meg lehet próbálni. A dinasztia kezdete. 😊

Érjen össze a csapat, foltozzuk be a lyukakat a nyáron, aztán go. A magam részéről az idei londoni utat inkább elraktam a mélyhűtőbe, hogy majd jövőre vegyem elő...

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az megvan, hogy ha az utolsó már teljesen minden mindegy drive féleséget nem számítjuk a 15 Jaguars driveból 4 volt hosszabb, mint 30 yard. NÉGY!!44!!4

Blake a preseasonban 11 legalább 20 yardost ereszezett el, és volt még mellette pár drop a WReitől ilyen távon. De játszon Henne...

Amúgy éppen most ment IRre a Colts legjobb védője/pass rushere. Tudjuk milyen erős a másik 2 csapat a divizióban(kb mint mi). Lehetne keresnivalónk szerintem idén, de mi maradunk Henneél, és várjuk, hátha idén összehozunk egy 5-11et...

Mellesleg az előbb Boselli is jónak nevezte Chad játékát tegnap. Szerintem mi két különböző 2. félidőt láttunk...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A DT Barry Cofield és TE Jordan Reed úhgy tűmnnik nem játszik ellenünk vasárnap. reed kiesése jól jön, mert mint azt tegnap láttuk továbbra sem megy a TEk levédekezése (de most komolyan ez már a JDR éra nagy részén is így volt, és azóta nem tudjuk megoldani).
Így már csak Garcont meg DeSean Jacksont (meg Morrist) kéne megfogni valahogy....Ja meg RGIII-at.

Bradley mai sajtótájékoztatója - ebbe most érdemes tényleg belenézni!
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Bradley-We-werent-pleased-with-the-result/08e14c03-49ed-49df-8470-9eaf85cd4ea7


Elkészült a tegnapi meccs QB elemzése. Mivel az első félidőről nem érdemes beszélni (jóvót), a végével meg nem kínzom magam, így ezek a részek (a fumble-lal együtt) kimaradtak. Íme:

Chad Henne teljesítményének elemzése (második félidő)
** Az első félidőt nem elemzem, nyilvánvaló okok miatt.
drive #1 - saját 14-ről
az első passz jó, Lewis-t elkapják screen után
a második passz is jó, Todman kap egy cd (checkdown) passzt. Henne nem látta (nem oda nézett, hogy északon két wr is fél lépés előnyben volt) Nyomás is volt oldalról
szumma: korrekt game manager megoldások
#2 - saját 19-ről
1: deflection
2: deflection
3: alacsony a passz, csoda, h nem lett INT, mert 3 secig nézte a wr-t, a d# jól védekezett
szumma: no comment, ezt még én is hozni tudnám
#3 - saját 19-ről
1: rontott játék, Shulernek kellett volna fogni az OLB-t, helyette inkább elkapót játszott.. lett belőle pár yard
2: az első nfl szintű dobás, Hurns ujjai között csúszott ki
3: ugyanaz a passz, Lee drop
szumma: ez a elkapók hibája volt, mindhárom labda elkapható volt, ez benne van a meccsben
#4: saját 14
1: sima screen - Leenek nem kellett megállnia, pontos passz
2: nagyon szép játék, futásból volt egy szép passz Leenek, 13 yard
3: háromszoros coveragebe dobta, broken up - a pálya közepén üresen volt egy wr, nem látta
4: pontatlan
5: deflection
szumma: tipikus Henne: volt egy jó dobása, a többi nem nfl szint

negyedik negyed 17-17
innen csak az első driveot elemzem, a többi már a teljes depresszió
#1: saját 20-ről
1: sok idő, Lee fél lépéssel a védők előtt, a labda 6 yarddal őelőtte
x: Henne fut 😀
2: keresztmozgásos TE passz, korrekt, first down
3: Lewist keresi, jó védekezés, de a pálya közepén megint volt valid elkapó
4: Hurns kettészedik, jó passz volt, de jó védekezés is.
A többit nem nézem meg mégegyszer, mert nincs értelme
Szumma-szummárum:
1. a második félidő érdemi részében Hennenek volt 17 passzkísérlete ebből
a: 3! leütött passz
b: négy sikeres rövid passz
c: 3 pontatlan passz
d: 5 normális (méretű és pontos) átadás
e: 1 rontott játék
f: jó védekezések és dropok
2. nem lát a pályán
3. lenézi a pályáról az elkapóit
4. fut 😀
A fal jól teljesített, a wr általában jól dolgoztak, a futás a negyedik negyedbeli drivetól eltekintve nem létezett.
Az eredmények itt vannak, mindenki vonja le magának a tanulságokat.phylos
Wow, ez nem semmi elemzés, kedves Phylos. Óriási köszönet érte!
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Elkészült a tegnapi meccs QB elemzése. Mivel az első félidőről nem érdemes beszélni (jóvót), a végével meg nem kínzom magam, így ezek a részek (a fumble-lal együtt) kimaradtak. Íme:

Chad Henne teljesítményének elemzése (második félidő)
** Az első félidőt nem elemzem, nyilvánvaló okok miatt.
drive #1 - saját 14-ről
az első passz jó, Lewis-t elkapják screen után
a második passz is jó, Todman kap egy cd (checkdown) passzt. Henne nem látta (nem oda nézett, hogy északon két wr is fél lépés előnyben volt) Nyomás is volt oldalról
szumma: korrekt game manager megoldások
#2 - saját 19-ről
1: deflection
2: deflection
3: alacsony a passz, csoda, h nem lett INT, mert 3 secig nézte a wr-t, a d# jól védekezett
szumma: no comment, ezt még én is hozni tudnám
#3 - saját 19-ről
1: rontott játék, Shulernek kellett volna fogni az OLB-t, helyette inkább elkapót játszott.. lett belőle pár yard
2: az első nfl szintű dobás, Hurns ujjai között csúszott ki
3: ugyanaz a passz, Lee drop
szumma: ez a elkapók hibája volt, mindhárom labda elkapható volt, ez benne van a meccsben
#4: saját 14
1: sima screen - Leenek nem kellett megállnia, pontos passz
2: nagyon szép játék, futásból volt egy szép passz Leenek, 13 yard
3: háromszoros coveragebe dobta, broken up - a pálya közepén üresen volt egy wr, nem látta
4: pontatlan
5: deflection
szumma: tipikus Henne: volt egy jó dobása, a többi nem nfl szint

negyedik negyed 17-17
innen csak az első driveot elemzem, a többi már a teljes depresszió
#1: saját 20-ről
1: sok idő, Lee fél lépéssel a védők előtt, a labda 6 yarddal őelőtte
x: Henne fut 😀
2: keresztmozgásos TE passz, korrekt, first down
3: Lewist keresi, jó védekezés, de a pálya közepén megint volt valid elkapó
4: Hurns kettészedik, jó passz volt, de jó védekezés is.
A többit nem nézem meg mégegyszer, mert nincs értelme
Szumma-szummárum:
1. a második félidő érdemi részében Hennenek volt 17 passzkísérlete ebből
a: 3! leütött passz
b: négy sikeres rövid passz
c: 3 pontatlan passz
d: 5 normális (méretű és pontos) átadás
e: 1 rontott játék
f: jó védekezések és dropok
2. nem lát a pályán
3. lenézi a pályáról az elkapóit
4. fut 😀
A fal jól teljesített, a wr általában jól dolgoztak, a futás a negyedik negyedbeli drivetól eltekintve nem létezett.
Az eredmények itt vannak, mindenki vonja le magának a tanulságokat.

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb ok Bortles mellett: Az O-fal a PFF szerint a 2 sack mellett mindössze 3 QB hitet és 4 QB hurryt engedélyezett tegnap.

Megismétlem még egyszer: nem a pass protection a falunk rákfenéje! Szóval emiatt kezdhetne Blake.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus nyomatja a szerecsenfürdetést. A "WReknek volt 6 dropja.." Hennenek meg 4 vagy 5 leütött passza a LoSen. Megint. (Róla kéne ezt a passzformát elnevezni.)
Gus Henneről:
"We are please with how he (Henne) performed."
Ugyanazt a 2. félidőt néztük? Komolyan kérdem.

A hivatalos oldalon is körbejárták a QB témát. Sexton védelmébe vette Hennet. Lageman diplomatikus maradt.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-Jaguars-A-look-back/7b02db40-8296-43ff-9e59-cb8d7bf04e4f
Mondjuk itt legalább elismerik, hogy Henne és a QB poszt helyzete igenis komoly téma.


McClendon kezd vasárnap Cben...
Gus says they feel OK with McClendon at center heading into this week (Shadrick)
Bowanko sem kész még? A -8.0 stat ellenére sem?


Sérültek:
Cyp az agyrázkódás programban van. Majd a héten kiderül mi lesz vele.
Shorts holnap fut majd, hogy a stáb eldöntse a státuszát a hétre.
Poz és Marcedes térdsérülésekkel bajlódik. Poz már edz szerdán, Marcedes a héten limitált lesz korán. De jó lesz a Kenny Powers hasonmás Shulernek az ővé lesz így az összes TE snap, mert ő egyedül teljesen egészséges tight end poszton....
Gerhartnak enyhe bokaficamja van, limitált lesz a héten.
Storm már a héten edzhet.
Clay Harbor talán már edzhet a héten.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt a PFF cikke a meccsről - McClendon -8.0ás értékkel zárt. Jesszusom. Bowanko készülhet
 www.profootballfocus.com/blog/2014/09/08/refo-jaguars-eagles-week-1/
Viszont Hurns mellett Gratz is elég jó meccset zárt a PFFesek szerint. Ez jó hír.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Allen Hurns az első rookie 2003 óta, aki 2 TDvel és 100 yard felett nyitott. Akkor egy bizonyos Anquan Boldin csinálta meg ugyanezt. Remélem hasonló karrierje lesz Hurnsnek is, leszámítva a csapatváltásokat. 😀😀

Dekoda Watson 1 playt sem volt bent a Dben. Csak STben játszott(igaz ott 29et!). Az igen. Hayes és Telvin 59-28 arányban osztoztak a snapeken.

A D 87(!!!) snappet játszott. Alan Ball és Guy végéig a pályán volt.

A D-linenál nem volt baj a rotációval: Clemons 61, Marks 56, Branch 53, Miller 39, Bryant 33, Hood 31, Alualu 30, R. Davis és Abry Jones 22.
Davisnél keveslem a 22 snappet. Viszont 2 sack tőle ennyi idő alatt baromi jó.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát ez az amit Gus tud. Vagy ti, de én biztosan nem, mert nem láttam minden picket a két játékostól, de Pick és Pick között is van különbség. Lehet,hogy Henne a kivitelezéssel szív, de átlátja a D# sémáit, míg Bortles jobban dob, de összezavarják a felállások? Nem tudom,csak tippelek.
Az egész mondandóm lényege,hogy legyen egy kis bizalom 😊 -tudom, könnyen beszélek, nem is akarok beleszólni abba,hogyan szurkoltok, csak gondoltam külső szemlélőként leírom,hogyan gondolom.undisputedly
A Leenek dobott hosszú TDje mutatta meg a Falcons meccsen, hogy a védelmek olvasásával sincs baja. (Lee a 3. opciója volt, és nem volt probléma neki pontosan odadobni a bogyót.)
És ez a legőrjítőbb az egészben. Senki nem tudja megmondani, mi az amiben Chad jobb opció, mint Bortles. Leszámítva a tapasztalatot(egyszer Gus is ezt emelte ki, mint Henne "nagy" előnye...), de ha csak ez szól igazából a javára egy rookieval szemben, az konkrétan nudli.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
iktriad
Amennyiben GUs dogmatikája egy kicsit is hasonlít a PC-től tanultakra, akkor a labdaeladás az egyik legnagyobb bűn amit játékos elkövethet. Azzal már bukik is a lowscore.
Nekünk szenvedésnek látszik,de Gus lehet,hogy úgy látja, Bortles-szel jönnének az INT-ek, és amíg fel nem készül az NFL védelmekre, addig Henne nyújtja a legjobb opciót az ő játékának a megvalósítására. Az idő eldönti 😊undisputedly
És ez mikor/hol mutatkozott meg Bortlesnél? Mert a TC alatt kb ugyanannyi picket(keveset) dobáltak(amíg nyilvános edzés volt, rendszeresen beírtam ide is a napi statokat), a preseasonben meg egyikük egyet sem.
Mellesleg eddig egyszer másfélszer játszott kezdő D ellen Bortles az NFLben. Először a Lions D ellen 108 mp alatt több yardot csinált, mint előtte Henne 28 perc ugyanazzal az offenszel és a Lions kezdő D ellen. A Falcons elleni meccsen is elég sok kezdő fent volt az Atlantánál. 3 & outtal kezdett (amiben benne volt egy 20+ yardos elejtett passz, tehát ő megtette a magáét ott is), utána következő driveban kiosztott egy 57 yardos TDt Leenek. Szóval meccshelyzetben kezdők ellen is jól játszott.iktriad
Hát ez az amit Gus tud. Vagy ti, de én biztosan nem, mert nem láttam minden picket a két játékostól, de Pick és Pick között is van különbség. Lehet,hogy Henne a kivitelezéssel szív, de átlátja a D# sémáit, míg Bortles jobban dob, de összezavarják a felállások? Nem tudom,csak tippelek.
Az egész mondandóm lényege,hogy legyen egy kis bizalom 😊 -tudom, könnyen beszélek, nem is akarok beleszólni abba,hogyan szurkoltok, csak gondoltam külső szemlélőként leírom,hogyan gondolom.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
FIRE GUS! 😀Stez
Ott nem tartunk, de némi kritika már érheti a ház elejét.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad
Amennyiben GUs dogmatikája egy kicsit is hasonlít a PC-től tanultakra, akkor a labdaeladás az egyik legnagyobb bűn amit játékos elkövethet. Azzal már bukik is a lowscore.
Nekünk szenvedésnek látszik,de Gus lehet,hogy úgy látja, Bortles-szel jönnének az INT-ek, és amíg fel nem készül az NFL védelmekre, addig Henne nyújtja a legjobb opciót az ő játékának a megvalósítására. Az idő eldönti 😊undisputedly
És ez mikor/hol mutatkozott meg Bortlesnél? Mert a TC alatt kb ugyanannyi picket(keveset) dobáltak(amíg nyilvános edzés volt, rendszeresen beírtam ide is a napi statokat), a preseasonben meg egyikük egyet sem.
Mellesleg eddig másfélszer játszott kezdő D ellen Bortles az NFLben. Először a Lions D ellen 108 mp alatt több yardot csinált, mint előtte Henne 28 perc ugyanazzal az offenszel és a Lions kezdő D ellen. Aztán a 2. félidőben kiosztotta élete első TDjét is. A Falcons elleni meccsen is elég sok kezdő fent volt az Atlantánál. 3 & outtal kezdett (amiben benne volt egy 20+ yardos elejtett passz, tehát ő megtette a magáét ott is), utána következő driveban kiosztott egy 57 yardos TDt Leenek. Szóval meccshelyzetben kezdők ellen is jól játszott.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
FIRE GUS! 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Még valami. Ha Henne Washingtonban is a 2. félidőhöz hasonló játékkal rukkol elő, és a Colts ellen még mindig nem Bortles kezd, akkor komolyan meg fog inogni a bizalmam Gusékban..." - Én nagyon szeretem olvasgatni amiket írsz, de ez szerintem óriási tévút. Ha neked ennyitől meginog a bizalmad, akkor sajnos nagyon máshogy látjuk a jelenlegi helyzetet.npetiii
Jó, ez picit Overreaction Mondayosan hangzott. Igaz.
De 2 esetleges rossz meccsel QB poszton nehéz megmagyarázni, hogy miért ül még mindig az 1/3as picked (akivel kapcsolatban konszenzus, hogy jobb volt, mint az éppen kezdő QB) a padon...
több mint 10 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
"Még valami. Ha Henne Washingtonban is a 2. félidőhöz hasonló játékkal rukkol elő, és a Colts ellen még mindig nem Bortles kezd, akkor komolyan meg fog inogni a bizalmam Gusékban..." - Én nagyon szeretem olvasgatni amiket írsz, de ez szerintem óriási tévút. Ha neked ennyitől meginog a bizalmad, akkor sajnos nagyon máshogy látjuk a jelenlegi helyzetet.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
iktriad
Amennyiben GUs dogmatikája egy kicsit is hasonlít a PC-től tanultakra, akkor a labdaeladás az egyik legnagyobb bűn amit játékos elkövethet. Azzal már bukik is a lowscore.
Nekünk szenvedésnek látszik,de Gus lehet,hogy úgy látja, Bortles-szel jönnének az INT-ek, és amíg fel nem készül az NFL védelmekre, addig Henne nyújtja a legjobb opciót az ő játékának a megvalósítására. Az idő eldönti 😊
  Felkapott fórum témák