Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Pont átszerkesztettem, tudom, hogy nem ezt mondod, de a lényegen nem változtat, vagyis, hogy ők önmaguktól nem zsenik a posztjukon.

Ezek szerint Cyp agyrázkódás... az fasza :-/

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cyprien napszemüvegben szállt fel a csapatbuszra távozáskor.
Poz, Marks és Linder is jegelte magát a meccs után (Poz a kis sérülésével is 12 tacklet csinált ma).
Prosinski és J. T. Thomas is elnézést kért a társaktól Sproles és Maclin TDje miatt. Feltünően sok volt a rossz kommunikáció, ezt többen is kiemelték a meccs után.
Gerhartnak még mindig sajog a bokája a sérülése miatt.

Bizony ám, ez itt a lényeg. Oké, MoJo élete formájában volt, de 2011-ben mindenki a futásra készült ellenünk, mégis ment a dolog, a passz meg nem, mivel ugye Blame Gabbert... a végén ugyanúgy szoptunk, mert az egyik oldalról (passz) semmi nem ment. Na most Bortles lehet jobb már idén is, mint Henne, amíg az O-fal nem áll minimálisan össze, illetve nem kezdünk valamit a futással, tök fölösleges kockáztatni, hogy összetörjék. Kell még pár meccs.
A Gerhart-Todman duót meg elég vicces egy Taylor-MoJo-hoz hasonlítani. Nem azt mondtam, hogy bármelyikük rossz, de nem zsenik, mint az utóbbi kettő volt. Értsd kell nekik a segítség, maguktól ők nem fogják tudni megoldani. Meg ugye volt egy nem épp szar FB-nk is Greg Jones személyében. Szóval van még meló gazdagon...N-Drew
Senki nem mondta, hogy Gerhart és Todman (inkább Denrad) egy Fred-Mojo II, de szerintem több van bennük. Greg Jones mellesleg FA. Mondjuk 'Ufo' sem rossz FB.
több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
jep, ez oda-vissza működikphylos
Bizony ám, ez itt a lényeg. Oké, MoJo élete formájában volt, de 2011-ben mindenki a futásra készült ellenünk, mégis ment a dolog, a passz meg nem, mivel ugye Blame Gabbert... a végén ugyanúgy szoptunk, mert az egyik oldalról (passz) semmi nem ment. Na most Bortles lehet jobb már idén is, mint Henne, amíg az O-fal nem áll minimálisan össze, illetve nem kezdünk valamit a futással, tök fölösleges kockáztatni, hogy összetörjék. Kell még pár meccs.
A Gerhart-Todman duót meg elég vicces egy Taylor-MoJo-hoz hasonlítani (tudom Ik, hogy Te sem erre célzol). Nem azt mondtam, hogy bármelyikük rossz, de nem zsenik, mint az utóbbi kettő volt. Értsd kell nekik a segítség, maguktól ők nem fogják tudni megoldani. Meg ugye volt egy nem épp szar FB-nk is Greg Jones személyében. Szóval van még meló gazdagon...

több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
jep, ez oda-vissza működik

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én sem fogom a hozzászólásomat pontokba szedni, de úgy látom, hogy (a sérüléseken kívül) egy hatalmas probléma volt az egész csapattal, és ez hatott ki a játék minden területére: ez pedig a futójáték létrehozása. Ha menne egy konstans 3-4 yard, akkor --> több idő lenne passzolni, működne a play action, jobb lenne a passzjáték --> több yard --> több pont, valamint többet pihenhetne a D# is.
Lehet, hogy Bortles-t akarják sokan, valahol meg is értem... Viszont sok olyan passz volt Hennetől, ami drop volt --> összességében szánalmas volt a második félidő. (Idejét nem tudom, hogy mikor volt utoljára olyan meccsünk, amit ne néztem volna végig.. Henne fumblejére azonban már nekem is ALT-F4 volt a válaszom)phylos
Henneről kéne elnevezni a line of scrimmagen leütött passzt. Ma is volt legalább 4 belőlük... És ha jobban tartanak a passztól, akkor a futás ellen sem lennének ennyire felkészülve. És emiatt a QB szerepe nagyon nem mindegy.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Én sem fogom a hozzászólásomat pontokba szedni, de úgy látom, hogy (a sérüléseken kívül) egy hatalmas probléma volt az egész csapattal, és ez hatott ki a játék minden területére: ez pedig a futójáték létrehozása. Ha menne egy konstans 3-4 yard, akkor --> több idő lenne passzolni, működne a play action, jobb lenne a passzjáték --> több yard --> több pont, valamint többet pihenhetne a D# is.
Lehet, hogy Bortles-t akarják sokan, valahol meg is értem... Viszont sok olyan passz volt Hennetől, ami drop volt --> összességében szánalmas volt a második félidő. (Idejét nem tudom, hogy mikor volt utoljára olyan meccsünk, amit ne néztem volna végig.. Henne fumblejére azonban már nekem is ALT-F4 volt a válaszom)

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ennyit arról, hogy ne balfaszkodjuk el. Zéró szerzett ponttal egy komplett félidőben nehéz meccset nyerni (Az Eagles-nek mondjuk ma sikerült). Lehet basztatni Henne-t, de a legnagyobb baj, hogy nem megy a futás, egyedül Henne-re meg a rookie elkapókra épített air raid meg khm... főleg, hogy volt néhány hiba C-ben. Nem mintha előzetesen akár ennyit várhattunk volna az O-faltól. Egészen tűrhetően helytálltak szvsz.
D-ben Prosinski-t meg már pont kezdtem volna dícsérni, mikor gyakorlatilag kaptunk róla 7 pontot (Maclin TD). Ennyi, remélem Cyprien jól van, de legalábbis gyorsan felépül. Poz úgy tűnik semmi vészes, ami jó jel. Fiatal ez a csapat még nagyon, Telvin Smith is jó lesz, de még mennek a rookie mistake-ek. Ertz TD-jénél totál elváltotta magát, vagy nagyon nem értették meg egymást Poz-zal. Védelem elfáradt, leeresztett kissé a második félidőre. Futás ellen pedig nagyon nem acélosak sajnos. Nem akarok idejekorán károgni, de félek tőle, hogy hiba volt elengedni MoJo-t, Gerhart nem rossz, de ilyen futásblokkolás mellett édeskevés. Se Denard, se Todman nem fogja megváltani a világot, Storm meg sérült, ergo sokat nem láttunk belőle eddig. Úgy tűnik kezdhetünk barátkozni a gondolattal, hogy kb. a franchise megalakulása óta először, nemhogy elit RB tandemünk, de egy szem igazán jó RB-nk sem lesz. Legalábbis olyan(ok) nem, mint akiket eddig megszoktunk.
Kicsit kaotikus hsz lett, de most nincs kedvem pontokba szedni a frenetikus meglátásaimat. Építkezni kell tovább, lesz ez még sokkal jobb is idén, de csodát várni nem szabad (Bortles esetleges beszállásától sem).N-Drew
Tessék itt van pontokba szedve:
 blackandteal.com/2014/09/07/jacksonville-jaguars-lose-philadelphia-eagles-34-17-instant-reaction/

Gerhart jó futó lenne, ahogy Todman is, csak nincs előttük jó fal jelenleg.

Bortles meg szerintem sok hibánkat el tudna rejteni, mint Henne. A jó QBk képesek erre.
több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Na ennyit arról, hogy ne balfaszkodjuk el. Zéró szerzett ponttal egy komplett félidőben nehéz meccset nyerni (Az Eagles-nek mondjuk ma sikerült). Lehet basztatni Henne-t, de a legnagyobb baj, hogy nem megy a futás, egyedül Henne-re meg a rookie elkapókra épített air raid meg khm... főleg, hogy volt néhány hiba C-ben. Nem mintha előzetesen akár ennyit várhattunk volna az O-faltól. Egészen tűrhetően helytálltak szvsz.
D-ben Prosinski-t meg már pont kezdtem volna dícsérni, mikor gyakorlatilag kaptunk róla 7 pontot (Maclin TD). Ennyi, remélem Cyprien jól van, de legalábbis gyorsan felépül. Poz úgy tűnik semmi vészes, ami jó jel. Fiatal ez a csapat még nagyon, Telvin Smith is jó lesz, de még mennek a rookie mistake-ek. Ertz TD-jénél totál elváltotta magát, vagy nagyon nem értették meg egymást Poz-zal. Védelem elfáradt, leeresztett kissé a második félidőre. Futás ellen pedig nagyon nem acélosak sajnos. Nem akarok idejekorán károgni, de félek tőle, hogy hiba volt elengedni MoJo-t, Gerhart nem rossz, de ilyen futásblokkolás mellett édeskevés. Se Denard, se Todman nem fogja megváltani a világot, Storm meg sérült, ergo sokat nem láttunk belőle eddig. Úgy tűnik kezdhetünk barátkozni a gondolattal, hogy kb. a franchise megalakulása óta először, nemhogy elit RB tandemünk, de egy szem igazán jó RB-nk sem lesz. Legalábbis olyan(ok) nem, mint akiket eddig megszoktunk.
Kicsit kaotikus hsz lett, de most nincs kedvem pontokba szedni a frenetikus meglátásaimat. Építkezni kell tovább, lesz ez még sokkal jobb is idén, de csodát várni nem szabad (Bortles esetleges beszállásától sem).

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Őrülten reményteljes első félidőt produkáltak a Jaguárok! Ez nekem elég, hogy szép reményeket tápláljak a következő időszakra. A második félidőben kijött a papírforma, leolvad a Jags mint a Pats. A meccs lényegi részét nézve 17-27 nem rossz eredmény Philyben.

D# csinált 5 sacket, INT, FF, 8 negatív yardos szerelés, ami nem rossz egy formálódó egységtől! A besz.pott hosszú játék fájdalmas volt a végén, de előtte láttuk, hogy milyen úton járnak, a fejlődés tagadhatatlan!

Hurns eléggé berobbant. 110y 2 TD és UDFA

Henne 90-es passer ratinggel azért elkarcolt úgy, hogy elég gyatra labdákat kapott. Sajnos egy veterán C még kéne.

Gerhart nem előrelépés MJD-hez képest. Robinson viszont tetszett, sajnos 3 egymást követő futás hívtak rá. Futást meg kell oldani!

Anger nagyot rúg, Scobee meg mellé...Húsrágó
Megjegyzések:
34-17re szoptunk ki, szóval még a spread se lett meg. 😕

A D nem formálódik, az elméletileg kész van. Cyp sérülése remélem nem komoly, mert akkor gáz van.

Gerhartnak azért nem megy, mert szar a futásblokkolás.

C kérdés: lassan bánom, hogy nem adtunk teljesen garantált 42 milliás szerződést Macknek.
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Őrülten reményteljes első félidőt produkáltak a Jaguárok! Ez nekem elég, hogy szép reményeket tápláljak a következő időszakra. A második félidőben kijött a papírforma, leolvad a Jags mint a Pats. A meccs lényegi részét nézve 17-27 nem rossz eredmény Philyben.

D# csinált 5 sacket, INT, FF, 8 negatív yardos szerelés, ami nem rossz egy formálódó egységtől! A besz.pott hosszú játék fájdalmas volt a végén, de előtte láttuk, hogy milyen úton járnak, a fejlődés tagadhatatlan!

Hurns eléggé berobbant. 110y 2 TD és UDFA

Henne 90-es passer ratinggel azért elkarcolt úgy, hogy elég gyatra labdákat kapott. Sajnos egy veterán C még kéne.

Gerhart nem előrelépés MJD-hez képest. Robinson viszont tetszett, sajnos 3 egymást követő futás hívtak rá. Futást meg kell oldani!

Anger nagyot rúg, Scobee meg mellé...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A legrosszabb félidő a Jags történetében? 34 bekapott pont. 0 sack a második félidőben. Az első félidő után ez kijózanító pofon volt. Sok munka van még Gusék előtt.
több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
17-0. De nekünk (mondjuk 23-0 is lehetne, de ez most mellékes). Wow. 5 sack egy félidőben. Franchise rekord! Allen Hurns ordas nagy stealnek tűnik.

Az ST viszont lehetne (sokkal) jobb, és ez a meccs még mindig nincs a kezünkben. Nem tetszett az utolsó offenzív drive. És ha az Eagles O feltámad, simán megfordíthatják ezt mégiktriad
Tekintve, hogy hátravan még egy félidő valóban nem... a Denver is kiszopott tavaly a Pats-től, pedig jobban vezettek. Azért nem kell beszarni, jó a D eléggé, Foles meg igencsak tré. Plusz ahogy elnézem D-Jax hiányozni fog nekik nemcsak ma, egész szezonban. Nem véletlenül zúgolódott a hazai Eagles tábor is.
Amúgy Cyprien esésénél beszartam, de rendesen. Remélem megnézik és nem lesz Russell Allen 2.0. Csoda, ha nem kapott agyrázkódást! Szerintem behúzzuk valahogy, ha nem balfaszkodjuk el 😉

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
17-0. De nekünk (mondjuk 23-0 is lehetne, de ez most mellékes). Wow. 5 sack egy félidőben. Franchise rekord! Allen Hurns ordas nagy stealnek tűnik.

Az ST viszont lehetne (sokkal) jobb, és ez a meccs még mindig nincs a kezünkben. Nem tetszett az utolsó offenzív drive. És ha az Eagles O feltámad, simán megfordíthatják ezt még
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az első idei inaktív lista:
OT Josh Wells, WR Cecil Shorts III, TE Clay Harbor, DE Chris Smith, OL Tyler Shatley, OL Austin Pasztor, RB Storm Johnson.
Hurns akkor kezdeni fog?mustaine
Úgy tűnik.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Cecil biztosan nem játszik holnap. 😕
Szóval maradt 2 második körös rookie, egy UDFA rookie, meg egy másodéves egykori UDFA mint elkapó (hacsak Kerry Taylort nem aktiváljuk ma este). Championship.iktriad
Bakker , pedig az egyik kezdőm volt fantasyben ... remélem 2. héttől lesz és termeli a 100 yardos meccseket.

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Hurns akkor kezdeni fog?

több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
A mai meccs nagyon egyenlőtlen küzdelemnek tűnik. A Philly féle toxic O# szerintem sok csapatnak megfeküdné a gyomrát. Egy esélyt látok a győzelemre, ha sikerül beindítani a futást, és a pálya szélén tartani a Phily O#-t.
Érdekes lesz. Akkor Henne kezd?undisputedly
jep, úgy néz ki.. bár vicces lenne, ha csak parasztvakítás lett volna az egész, és mégis Bortles kezdene 😀

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
A mai meccs nagyon egyenlőtlen küzdelemnek tűnik. A Philly féle toxic O# szerintem sok csapatnak megfeküdné a gyomrát. Egy esélyt látok a győzelemre, ha sikerül beindítani a futást, és a pálya szélén tartani a Phily O#-t.
Érdekes lesz. Akkor Henne kezd?
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Mit várok a mai meccstől:

1. min 65%-ban futás és play-action játékok
2. +1-es turnover mutató nekünk
3. min 1 wildcat pass Shoelace-től
4. Telvin Smith a D# snappek 40-45%-ánál fent lesz a pályán
5. Az a fajta D# felállás és játékhívás, amit tavaly a Broncos ellen játszottunk: Cover 2 folyamatosan
6. min 1 INT mindkét oldalon
7. Shady-nek 1 nagy futása lesz (<20 yard)

A hétből 5 össze fog jönni, talán az első és a hetes lehet kérdőjeles 😊 Ha mind megvan, akkor jelentkezem a pff-hez 😀

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bevállalósak vagyunk, nem lesz WR ügyben felhozva senki a practice squadból, szóval ma a baromira tapasztalt Marqise Lee- Allen Robinson -Allen Hurns- Mike Brown 4essel állunk ki a Phily ellen. Ebből Robinson még igencsak limitált szerepet fog játszani az edzők szerint. Azt hiszem Marcedes Lewis felé fog menni pár laszti.

Apropó, ahogy azt Lageman és Sexton is megemlíti, nem csak a WR poszt elég tapasztalatlan az offenseben.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/On-the-Road-Philadelphia/8e5e790e-038e-4cb4-8421-52a3377691d4
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cecil biztosan nem játszik holnap. 😕
Szóval maradt 2 második körös rookie, egy UDFA rookie, meg egy másodéves egykori UDFA mint elkapó (hacsak Kerry Taylort nem aktiváljuk ma este). Championship.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Első meccses (horror) sztorik a rookiejainktól - Bortles nem ki támadási felülete ad a mindenkori ellenfeleknek a maga sztorijával.(még ha baseball meccsen is történt a dolog). 😀😀
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Kickin-it-with-Scobee/8ba9be5d-5dfc-4e5e-b07f-be6890a29cdf

És a kerekasztal megint összeült:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jags-of-the-Round-Table/777e8bfb-1a90-46a3-8757-8bae3294a483
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most én beszélek a meccsel kapcsolatban (köszönet a phily.blog.hu-nak a lehetőségért)
 philly.blog.hu/2014/09/06/ellenseges_vonalak_mogott_jaguars


Nem nagyon leszek holnap elérhető a szokásos Week 1 vasárnapi rituáléim miatt, úgyhogy gyorsan tippelek:

1. Gerhart csalódás lesz, de Robinson egyszer elszalad.
2. Over/under 9.5-szer fogják Bortlest mutatni az oldalvonal mellett.
3. Bradley a no man's landen (félpálya és FG táv közt) mindennek nekimegy negyedikre. Ugyanez igaz 1 yardnál is.
4. Lesz legalább három sackünk.
5. Tíz ponton belül maradunk.

Go Jags.Maka
1. Ha Gerhart csalódás lesz, akkor a futásblokkolás továbbra is olyan tré lesz, mint a preseasonban volt sokszor.
2. Ha blowout lesz meglesz az over, ha nem akkor nem.
3. Ezt adom
4. Legyen igazad
5. Ebben is!
Go Jags és jó szórakozást holnapra!
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Nem nagyon leszek holnap elérhető a szokásos Week 1 vasárnapi rituáléim miatt, úgyhogy gyorsan tippelek:

1. Gerhart csalódás lesz, de Robinson egyszer elszalad.
2. Over/under 9.5-szer fogják Bortlest mutatni az oldalvonal mellett.
3. Bradley a no man's landen (félpálya és FG táv közt) mindennek nekimegy negyedikre. Ugyanez igaz 1 yardnál is.
4. Lesz legalább három sackünk.
5. Tíz ponton belül maradunk.

Go Jags.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei első igazi Film Room Friday: a végét különösen ajánlom - Ryan Davis és Dekoda Watson szerintem sokszor fog mosolyt csalni az arcunkra.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Film-Room-Friday/ffdae54f-ac03-4a96-9028-204db9a7b426

 philly.blog.hu/2014/09/05/jaguars_eagles_week_1_animaciodande
Láttam ezt is, és a flyeaglesfly.com-nak a nagyon impresszív szezonbeharangozó videóját.