Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Anno a Hawks fanok között is elég nagy volt az elégedetlenség amikor T-Jax Whitehurst párharc volt a Qb posztért. Sokszor nem értettük Bevell mit miért csinál, aztán kiderült,hogy végül igazuk volt.undisputedly
Na ez nem stimmel. Nálunmk már kereten van Russell Wilson itteni megfelelője. Sokkal jobb volt a preseasonben , mint Henne. Nálatok Caroll meglépte, hogy nem Flynn, hanem a preseasonben sokkal jobb Wilson kezdjen egyből. Enyhén bejött nektek, nem? Mi meg itt óvatoskodunk.
Az O-line így is, úgy is fos lesz idén, szóval mindegy ki van mögötte. Nem hiszem, hogy Bortlest meg fogja viselni ha párszor odaérnek hozzá, mert ha igen, akkor a rossz embert választottuk. Ha Gus ezt másként látja, az óriási probléma rá nézve.

És Makának igazat kell adjak. 17-0al mentünk a szünetre (megjegyzem már az első félidő végén kezdtük húzni az időt a sehova nem futássokkal. Erre úgy jöttünk ki a második félidőre, mintha egy FCSes csapat játszott volna egy Top 10ben rangsorolt FBses ellen.
Az, hogy a D elfogyott a 2. félidőben érthető. 3 & outokra volt képes az O(khm Henne khm), és már jöhettek is vissza a közismerten "lassú" Eagles O ellen (ráadásul most nagyon kiütközött, hogy safety depth, mint olyan nem igazán van). Megjegyzem mind a 2 TDt a D labdaszerzése készítette elő. Hennenk volt egy FGt jelentő jó driveja az első félidőben önerőből - ás ennyi.


Sok-sok év reménytelen, és esztelen frencsájz menedzsment után végre látszik,hogy halad előre a hajó.undisputedly
Na ez a meccs bennem elejtett a kétség magjait bizonyos dolgokban evvel kapcsolatban.
Ezek mind inkább vezettek a vereséghez, mint Henne, sőt meggyőződésem, hogy nyertünk volna ennyi második félidei támadójátékkal, ha a felsorolt dolgokból (két FG bemegy/időt kérünk 4&1-nél/a védőfal csak fele akkora nyomással dolgozik, mint a meccs első felében/ Hurns tovább villog) csak egy működött volna a második félidőben (kivéve persze a két FGt, mert azt még az elsőben rúgtuk volna be).npetiii
HA egy UDFA rookienak kéne az első meccsén a hátára venni a csapatot, az elég gáz az offensre nézve... A másik, egész preseasonban hangoztatták, hogy Marcedes meg Henne között milyen jü az összhang. Hát ilyen helyzetekben kéne őt elővenni. Persze, ha valaki 5 méterről nem tudja neki odadobni 4 & 1en (khm Henne khm) akkor megette ezt is a fene.

És félreértés ne essék, nem azért vagyok felháborodva, hogy vesztettünk, mert jobb csapat az Eagles. Azon vagyok én is felháborodva, ahogy ezt megtettük. Ki lehet kapni 17-0ról elveszítve, de nem így. Gus állandóan hajtogatja, hogy mindenkinek újra és újra meg kell mérettetnie magát és nagyon el kell gondolkodnia, hogy hogyan végezheti jobban a munkáját. Ezen a héten ennek most ez rá is maximálisan igaz kell(ene) hogy legyen.

Még valami. Ha Henne Washingtonban is a 2. félidőhöz hasonló játékkal rukkol elő, és a Colts ellen még mindig nem Bortles kezd, akkor komolyan meg fog inogni a bizalmam Gusékban...
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kiváncsi vagyok ezt Bradley hogy fogja kimagyarázni és Henne mellett kitartani. Ez volt a Jaguars offense a 2. félidőben:

És hiába adott fel 2 nagy playt és TDt a Jags D. az Eagles 5. drveja után is 17-14 volt ide. A Jags O nem jutott el a félpáyáihg a 2. félidőben, csak mikor már X volt a meccs.
Leszarom, hogy szar a fal és a futójáték, egy átlagos kezdő QBtól is több kell, mint ez.
Szóval igen, ez a meccs Hennen (és közvetve Bradleyn, mert őt erőlteti, mikor egy jobb QB van a padon) ment el elsősorban.iktriad
Tudom,hogy ez az utolsó amit hallani akartok, de hagyjatok időt,hogy megvalósuljon Gus terve.
Anno a Hawks fanok között is elég nagy volt az elégedetlenség amikor T-Jax Whitehurst párharc volt a Qb posztért. Sokszor nem értettük Bevell mit miért csinál, aztán kiderült,hogy végül igazuk volt.
Nem látjuk a teljes képet. Preseason hero lehet bármelyik Qb. Ott nincsenek komplett sémák, az jobban hasonlít egy egyetemi meccsre, mivel többnyire egyetemről frissen kikerült játékosok ellen megy a harc. Lehet,hogy Blake már most divízió győzelemre vezetné a csapatot, de a coach akinek a programja mellett elkötelezte magát a csapat, nem így látja, vagy még nem látja így.

Ő tudja mit nyújt edzésen. Lehet,hogy a védelem keresztbe-kasul lejátsza edzésen, és rossz döntéseket hoz. Nem lehet tudni, csak azt,hogy a coach máshogy döntött. Sok döntés volt nálunk is ami eléggé kiverte a biztosítékot, és töketlennek neveztük PC-t 😊

Szerintem Gus is committed to the ground attack. Ő is úgy van vele,hogy futás a modern foci alapja, és hisz a lowscore, futással ágyazunk meg a nagy passzoknak- gépezetben, amire meg alkalmasnak tartja Henne-t. Nem azt mondom,hogy nem szabad Blake-et kérni a kezdőbe- én is szívesen látnám-,de egy olyan meccs után, ahol ordas nagy underdogként egy félidőn át nem kapott pontot a csapat egy sokkal jobb erőkből álló egység ellen, úgy,hogy 17 ponttal vezettetek, nem szabad a negatívumot látni.

+a védőfal mély, nyomást tud generálni, futás ellen sem rossz

+maga a koncepció is megmutatkozott a D#-ben, sikeresen!

+van egy mutatószám, a toxic szám. 10+(?) yardos és explozív játékok arányát, számát mérik. Anno PC elmondta,hogy a játékunk lényege a védelemben,hogy egydimenzióssá tegyük a támadókat, és ne engedjünk toxic játékot. Na most ebben a számban ha jól emlékszem, év vége felé, elég előkelő helyen állt a Philly, ráadásul az egzotikus playekről ismert Chip féle rendszer ellen vette fel a harcot egy fiatal és formálódó fal

+elkezdődött amiről beszéltünk. Annyira alulról jöttök,hogy találtok rengeteg gyöngyszemet a szemétben. Hurns még sokat érhet. Lee is egész jól játszott, fontos 3rd down elkapásokat bemutatva

+a játék elején mentek a nagy játékok, mekkora öröm volt nézni azokat a passzokat,nem? Ha nekem szimpla szimpatizánsként igen, akkor ti ki kellett,hogy ugorjotok a bőrötökből.

Sok-sok év reménytelen, és esztelen frencsájz menedzsment után végre látszik,hogy halad előre a hajó.
több mint 10 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Kiváncsi vagyok ezt Bradley hogy fogja kimagyarázni és Henne mellett kitartani. Ez volt a Jaguars offense a 2. félidőben:

És hiába adott fel 2 nagy playt és TDt a Jags D. az Eagles 5. drveja után is 17-14 volt ide. A Jags O nem jutott el a félpáyáihg a 2. félidőben, csak mikor már X volt a meccs.
Leszarom, hogy szar a fal és a futójáték, egy átlagos kezdő QBtól is több kell, mint ez.
Szóval igen, ez a meccs Hennen (és közvetve Bradleyn, mert őt erőlteti, mikor egy jobb QB van a padon) ment el elsősorban.iktriad
Abszolút nem értek egyet azzal, hogy Hennen ment volna el a meccs, bár igaz, hogy ennyiszer beledobni a labdát a blokkoló kezekbe megmagyarázhatatlan. Ez a meccs ott ment el, hogy kimaradt két FG, vagy azon, hogy hülye módon nem kértünk időt 4.és1-nél, amikor a védelmünk azt sem tudta mit csinál (Poz és Cyprien nélkül), vagy azon, hogy a második félidőben elaludt a védőfalunk és totál nulla volt a nyomás, vagy azon, hogy rájöttek arra, hogy oda kellene figyelni Hurnsre. Ezek mind inkább vezettek a vereséghez, mint Henne, sőt meggyőződésem, hogy nyertünk volna ennyi második félidei támadójátékkal, ha a felsorolt dolgokból (két FG bemegy/időt kérünk 4&1-nél/a védőfal csak fele akkora nyomással dolgozik, mint a meccs első felében/ Hurns tovább villog) csak egy működött volna a második félidőben (kivéve persze a két FGt, mert azt még az elsőben rúgtuk volna be).

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kiváncsi vagyok ezt Bradley hogy fogja kimagyarázni és Henne mellett kitartani. Ez volt a Jaguars offense a 2. félidőben:

És hiába adott fel 2 nagy playt és TDt a Jags D. az Eagles 5. drveja után is 17-14 volt ide. A Jags O nem jutott el a félpáyáihg a 2. félidőben, csak mikor már X volt a meccs.
Leszarom, hogy szar a fal és a futójáték, egy átlagos kezdő QBtól is több kell, mint ez.
Szóval igen, ez a meccs Hennen (és közvetve Bradleyn, mert őt erőlteti, mikor egy jobb QB van a padon) ment el elsősorban.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogy én láttam:
 www.kickoff.blog.hu/2014/09/08/jacksonville_jaguars_philadelphia_eagles_visszatekintesmustaine
Köszi szépen a belinkelést, jó írás lett.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Ahogy én láttam:
 www.kickoff.blog.hu/2014/09/08/jacksonville_jaguars_philadelphia_eagles_visszatekintes

több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Két lány mellett nehéz végig a meccsre koncentrálni, főleg ha a "most miért rúgnak tácsdán után?" típusú kérdésekre is válaszolni kell.

Véleményeim:

- Cyprien kiesett = MEGHALT a védelem. Ez a Prosinski gyerek minden évben meglep, hogy még kerettag. Olyasmi faszinak tűnik, mint a kadett csapatban a tehetségtelen gyerek, akinek az apja pénzeli az edzőt, csakhogy játszassa. Maclin TD-je után on the spot cutoltam volna a faszba, ilyen failt egy karrier alatt egyszer csinál a safety és utána megy Kanadába focizni. Anyja picsája.

- Henne az első félidőben is szar volt, csak akkor nem tűnt fel ilyen látványosan, mert mindig jó volt a field position. Gerharttal se vagyok kibékülve, rendben van hogy szar a fal, de a csávó engem se biztosan futna le 30 méteren. Olyan backnek tűnik, aki a goal line szituban begyömöszöli a labdát, de meccsenként képtelen mondjuk 4-es yard átlagot hozni. Remélem rám cáfol majd, de inkább abban bízom, hogy hamar elfelejtjük.

- Lee mutatott jó dolgokat, ez bíztató a jövőre nézve. Lewis a 4. kísérletes failt el kellett volna kapja, ő is nagyon messze áll az elit TE státusztól már, amit pár éve magára húzott. Félek, hogy Hurns one hit wonder (az előszezont leszarom), de ha csinálunk belőle egy Sims-Walker féle from zero to hero embert, akinek van egy kis agya is, akkor nem fogok krokodilkönnyeket hullajtani.

- Scobee field goalt rontott. A blokkolt FG nem az ő hibája, de 50-ről nem lehet mellérúgni. Sose tette. You have one job, man. Aggasztó.

- Félidőben elhittük, hogy upset lesz. Ez Bradleyé. Sproles TD-je után biztos voltam, hogy kikapunk. Lófing. Első számú feladata egy edzőnek, hogy úgy küldje ki csapatát vezetésnél is, mint akik égnek. Semmi tűz nem volt a második félidőben. Faszán mutat az első félidei 5 sack, aztán az Eagles B fala ellen nem sikerült egyet se összehozni. Na ez vajon hogy lehet?

- Nem vagyok ideges, mert maximum egy pillanatig hittem el, hogy nyerhetünk. A második félidő viszont előre vetített egy újabb hígfos évet. Nem baj, hozzá vagyunk szokva. A Redskins verhető, bár szép lassan idén is elkezdem majd a tank dumámat, hogy még erősebbek legyünk jövőre. Az a szezon már most fontosabb, mint ez.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Redskinst verni kell 😊undisputedly
Köszönet a helyzetelemzésért.

Hennevel és esetleg Cyp nélkül elég nehéz lesz verni a Redskinst, de ha nem sikerül, akkor komolyan sanszos a 0-5ös kezdés...

Hennere visszatérve, Chad mondta valamelyik nap a héten az egyik videóban, hogy az első 15-20 playt Fisch pontosan előre kidolgozta neki. A BCCn (is) azt mondják, hogy amíg ezek a playek voltak érvényben, hasított az offense, de utána, amint ezek elfogytak, nála megállt a tudomány.
 www.bigcatcountry.com/2014/9/7/6119351/eagles-vs-jaguars-chad-henne-results
Nem tudom ez mennyire igaz, de ha csak részben is igen, az elég gáz Chadre nézve....
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
A saját meccsünkön kívül, ami csütörtökön volt, csak a Jax-Phily érdekelt annyira,hogy megnézzem 😊
No meg felvételről a Saints-Falcons végét, de az most lényegtelen 😀

Nem gondoltam volna a meccs előtt, hogy ilyen forgatókönyv lehetséges. Ez a meccs nagyon emlékeztetett arra az évre, amikor PC átvette a Seahawks irányítását. Pofás kis védelem formálódik, viszont támadásban abszolút korlátozottság.

Ami biztos,hogy lesz miért izgulni a szezonban, a meccsek alatt, mert hajtani fog a csapat, és ahogyan offseasonban vártuk, második évében egy újjáépítő projectnek csak szerencsével jut PO.
Ami fontos,hogy az alapok kezdenek a helyükre kerülni. A védelemben már látni,hogy mit akartok játszani, és ez nagyon nagy fejlődés. Támadó oldalon is találtatok egy UDFA elkapót, aki 1.-3. körös számokat hoz, a jövő irányítója már a padon ül és tanulhat. Nagyon érdekes project vagytok, szerintem mindenképpen leszűrhetjük,hogy tavalyhoz képest közeledtetetek ahhoz a célhoz, amit Gus és a frencsájz vízionált. Redskinst verni kell 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tavaly soha nem vezettünk egy meccsen több mint 13 pontal. Most 17 is. Kár hogy 2× annyit kaptunk. A '12es Jets meccsen sikerült utoljára ellenfelet lenullázni egy félidő alatt.

A Redskins ellen 6 pontos underdogok vagyunk jelenleg.

Brian Sexton 2 és fél perces összefoglalása a meccsről:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Rapid_Recap_Jaguars_vs_Eagles/abae3fee-877c-4c27-a3b6-59c7a9ab9a39

Hurns 2 TDje és 100+yardos negyede NFL rookie rekord. A sajtótájékoztatója a meccs után:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Hurns_As_a_team_we_didnt_finish/f10157a2-7157-4338-b900-b59b85a1f987

Gus Bradley sajtótájékoztatója a meccs után
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Bradley-%E2%80%9CWe-missed-some-opportunities%E2%80%9D/a5d4755c-cf9a-418d-8abf-3ab22bf18b3f

Henne
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Henne_We_just_have_to_keep_grinding/843b1583-2e15-4e87-8f7e-924acd1fe43c

Lee
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Lee_We_know_were_capable_/733edbf4-e8a6-47e2-92ee-b418e8870619

Windmill(Branch)
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Branch_We_have_to_keep_our_foot_on_the_pedal_/085f65c9-4fe6-418f-bbb2-2443bbabbd86

Marcedes (szegénynek már hányszor kellett pozitívnak maradnia egy L után)
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Lewis_Were_not_there_yet_/38840330-b646-4df8-a31b-d49da16e09f8

Clemons
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Clemons_Were_our_own_worst_critic_/bdabdaeb-778f-4bdf-9740-d00c3c6bf7f7

Lageman és Boselli elemez (plusz Ball és Todman)
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Postgame-Show-JAX-vs-PHI/7898455d-8e47-44da-80f2-2c85dc3b6a5b
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Őszintén szólva Bortles-t én is kezdetném azonnal, szerintem kész rá. Nem gondoltam volna, hogy májusban ezt leírom, de az alapszakasz alapján nagyon tanulékony, neki szerintem jót tenne a tapasztalat. De értem N-Drew véleményét is. Két éve volt szó róla, hogy ha egy QB-nak tanulnia kell még, és bevetik élesben, az a teljesítmény kényszer miatt hátravetheti a technikai képzését, illetve rossz beidegződéseket okozhat. Szöszkénél végül mindegy volt, mert kiderült róla, hogy nyuszi, se így se úgy nem lenne belőle franchise kaliber, hiába vannak meg a technikai és fizikai alapjai. Bortlesnél lehet, hogy nem lesz mindegy. De ettől függetlenül, én innen a fotelből kezdetném, az tuti. 😊peterk2005
hmm, úgy érzem, hogy ennek van köze valamelyik fantasy csapatodhoz is 😀

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
A draft után én voltam az első, aki azt mondta, hogy Bortles padoztatása jó ötlet, viszont láttam edzéseken, láttam előszezonban,, láttam minden egyetemi meccsén és a fejlődését figyeltem, illetve azt, hogy mentálisan mennyire van ott a kényes helyzetekben, hogy kezeli a nyomást, hogy érzi magát a zsebben, milyen döntéseket hoz.
Ezek alapján ÉN egyértelműen arra az álláspontra változtattam meg a sajátom, hogy pályára kellene küldeni, mert minden snapnél csak tanul, neki erre van szüksége. De ismétlem, ez az én véleményem.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Őszintén szólva Bortles-t én is kezdetném azonnal, szerintem kész rá. Nem gondoltam volna, hogy májusban ezt leírom, de az alapszakasz alapján nagyon tanulékony, neki szerintem jót tenne a tapasztalat. De értem N-Drew véleményét is. Két éve volt szó róla, hogy ha egy QB-nak tanulnia kell még, és bevetik élesben, az a teljesítmény kényszer miatt hátravetheti a technikai képzését, illetve rossz beidegződéseket okozhat. Szöszkénél végül mindegy volt, mert kiderült róla, hogy nyuszi, se így se úgy nem lenne belőle franchise kaliber, hiába vannak meg a technikai és fizikai alapjai. Bortlesnél lehet, hogy nem lesz mindegy. De ettől függetlenül, én innen a fotelből kezdetném, az tuti. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem reális a PO, Bortlesszal sem, ez lehet, viszont neki minden meccs, minden snap, minden drive nagyon sokat ér, amiben a pályán fejlődhet, nem a pálya szélén. Ő fejben baromira ott van, nagyon jó leader, a játék többi elemét viszont a pályán tudja megtanulni. Hiába dobál és edz hetente sokszor, a mechanikája, a lábmunkája, a dobómozdulata élesben fejlődik igazán. És emellé jön a két QB közötti határ és az upside.
Ezért nem várnék vele. Ha fejben annyira kuka lenne, mint Gabbert, akkor eszembe sem jutna berakni idén, történjék bármi, de Bortles ettől nagyon messze áll. Neki pont az érdekét szolgálja az éles játék, a padoztatás pedig a rosszat.Stez
Elnézve az idei AFCt szerintem egy jó QBval és védelemmel simán lehetne harcolni egy WIld Card helyért.
Minden mással egyetértek.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem reális a PO, Bortlesszal sem, ez lehet, viszont neki minden meccs, minden snap, minden drive nagyon sokat ér, amiben a pályán fejlődhet, nem a pálya szélén. Ő fejben baromira ott van, nagyon jó leader, a játék többi elemét viszont a pályán tudja megtanulni. Hiába dobál és edz hetente sokszor, a mechanikája, a lábmunkája, a dobómozdulata élesben fejlődik igazán. És emellé jön a két QB közötti határ és az upside.
Ezért nem várnék vele. Ha fejben annyira kuka lenne, mint Gabbert, akkor eszembe sem jutna berakni idén, történjék bármi, de Bortles ettől nagyon messze áll. Neki pont az érdekét szolgálja az éles játék, a padoztatás pedig a rosszat.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ízlések és pofonok, csak amíg az egyik faszi már megmutatta, hogy vele mi a maximum, amit a csapat megcélozhat, addig a másik megmutatta, hogy micsoda tehetség és potenciál van benne.
A határok és az upside. Nálam ez a döntő.Stez
Értem én Stez miről beszélsz, de nem idén lesz a Jags újra PO-ban. Azt gondolom az edzői stáb nem véletlenül húzta meg azt, amit. Az hogy Te, Ik, vagy én mit gondolunk erről tökmindegy. A mai meccs sem Henne-n ment el szvsz, hanem egészében leolvadtunk. Ha úgy érzik majd, Bortles biztosan jobb opció, be fogják dobni. Henne amúgy most először valódi kezdő nálunk, végig az első csapattal először készült, anno jóelőre mondták, hogy megkapja az esélyt, segget meg nem akartak csinálni a szájukból. Ha nem fog nyerni vele a csapat, vagy nagyon tré lesz, gyorsan kikerül a kezdőből. A kérdés csak az, hogy ez mikor lesz. Ha tippelnem kellene kb. a 6. meccsen már Blake lesz a kezdő. Mondom, szerintem hagymázas álom idén a rájátszás, ez a felállás minden fél szempontjából így korrekt. 10 (urambocsá' 8) alapszakasz meccsel is ugyanúgy rengeteget fog tanulni/fejlődni Bortles.N-Drew
Henne is eléggé leolvadt a 2. félidőre. Nem egy facepalm dobása volt, megint. Tudom, hogy nem volt sok ideje, de egy csomó jó QB ennyi nyomással is képes nagy dolgokra.
És Bortlesszel QBban nem biztos, hogy nem küzdenénk idén wildcardért. És ezt most komolyan mondom!
több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Ízlések és pofonok, csak amíg az egyik faszi már megmutatta, hogy vele mi a maximum, amit a csapat megcélozhat, addig a másik megmutatta, hogy micsoda tehetség és potenciál van benne.
A határok és az upside. Nálam ez a döntő.Stez
Értem én Stez miről beszélsz, de nem idén lesz a Jags újra PO-ban. Azt gondolom az edzői stáb nem véletlenül húzta meg azt, amit. Az hogy Te, Ik, vagy én mit gondolunk erről tökmindegy. A mai meccs sem Henne-n ment el szvsz, hanem egészében leolvadtunk. Ha úgy érzik majd, Bortles biztosan jobb opció, be fogják dobni. Henne amúgy most először valódi kezdő nálunk, végig az első csapattal először készült, anno jóelőre mondták, hogy megkapja az esélyt, segget meg nem akartak csinálni a szájukból. Ha nem fog nyerni vele a csapat, vagy nagyon tré lesz, gyorsan kikerül a kezdőből. A kérdés csak az, hogy ez mikor lesz. Ha tippelnem kellene kb. a 6. meccsen már Blake lesz a kezdő. Mondom, szerintem hagymázas álom idén a rájátszás, ez a felállás minden fél szempontjából így korrekt. 10 (urambocsá' 8) alapszakasz meccsel is ugyanúgy rengeteget fog tanulni/fejlődni Bortles.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Ízlések és pofonok, csak amíg az egyik faszi már megmutatta, hogy vele mi a maximum, amit a csapat megcélozhat, addig a másik megmutatta, hogy micsoda tehetség és potenciál van benne.
A határok és az upside. Nálam ez a döntő.

több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Itt jön ki Srácok, hogy ízlések és pofonok. Én azt gondoltam az elejétől fogva, hogy Gus-ék jól döntöttek, miszerint nem dobják be egyből a mélyvízbe. Ugyanúgy nem fogtok meggyőzni az ellenkezőjéről, mint én Titeket.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus nem tudta megmondani, hogy Shorts játszhat-e jövő héten...

Ha Bortles áll a center mögött és képes nagy passzokra, oda kell rá figyelni, akkor mondjuk a boxot sem tömi tele az ellenfél, ami által a futás is feljavul. Igaz, hogy oda-vissza kihatnak a dolgok, de Hennenek van egy határa, amit már évek óta tud mindenki, Bortles viszont egy előszezon alatt mutatott annyit, hogy azt gondolja az ember, fölösleges padoztatni. Ez nem kifogás, hogy a fal szar. Manning sok évet húzott le olyan fal mögött, ami egy fos volt, eredményes volt, Big Ben szintén. Egy jó QB a falat is feljavítja. Luck eddig minden évében kritikán aluli OL mögül alkot hatalmasakat.
Ez nem lehet kifogás, hogy miért nem kezd Bortles. A gyerek fejben annyira jó állapotban van, ráadásul igazi leader, hogy fölöleges padoztatni. Henne szintet álmából felkelve is hoz, viszont a pályán minden egyes playnél tanul, tapasztalatot szerez, ismerkedik a védelmekkel. Pont ezt az évet kell feláldozni arra, hogy Bortles a pályán tanuljon, úgy sincsenek nagy remények, álmok. Játszatni kell minél hamarabb. Mondom ezt Colts fanként. Bortlesben nagyon sok van, kár halogatni.Stez
Hatalmas nagy lájk erre.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha Bortles áll a center mögött és képes nagy passzokra, oda kell rá figyelni, akkor mondjuk a boxot sem tömi tele az ellenfél, ami által a futás is feljavul. Igaz, hogy oda-vissza kihatnak a dolgok, de Hennenek van egy határa, amit már évek óta tud mindenki, Bortles viszont egy előszezon alatt mutatott annyit, hogy azt gondolja az ember, fölösleges padoztatni. Ez nem kifogás, hogy a fal szar. Manning sok évet húzott le olyan fal mögött, ami egy fos volt, eredményes volt, Big Ben szintén. Egy jó QB a falat is feljavítja. Luck eddig minden évében kritikán aluli OL mögül alkot hatalmasakat.
Ez nem lehet kifogás, hogy miért nem kezd Bortles. A gyerek fejben annyira jó állapotban van, ráadásul igazi leader, hogy fölöleges padoztatni. Henne szintet álmából felkelve is hoz, viszont a pályán minden egyes playnél tanul, tapasztalatot szerez, ismerkedik a védelmekkel. Pont ezt az évet kell feláldozni arra, hogy Bortles a pályán tanuljon, úgy sincsenek nagy remények, álmok. Játszatni kell minél hamarabb. Mondom ezt Colts fanként. Bortlesben nagyon sok van, kár halogatni.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gerhartban szerintem van több. De egyrészt ez neki egy új offense. Másrészt ma másodszor sérült meg rövid idő alatt.

Ez biztos volt már a sérülésekor is. Reméljük, jövő héten talán ettől még játszhat. Nem valószinű mondjuk, ami nagyon gáz, elnézve a Redskins elkapóit és Morrist.iktriad
Hát az biztos, hogy jobb, mint kb. 2 yard/carry... de ugye szegényt a szar futásblokkolás miatt néhányszor randán összecsomagolták már a LoS előtt. Úgy nehéz.

Cyprien meg gáz, de jöjjön inkább rendbe teljesen, minthogy túl korán visszaküldjék. Annyit nem ér, hogy rámenjen. Prosinski-vel kemény lesz mondjuk. ST-be jó, meg lelkes is, de tipikusan az a játékos, akinél egy szép megmozdulásra jön egy irdatlan homály.N-Drew
Lásd ma. Volt egy gyönyörű TFLje, aztán Maclinnél meg neki kellett volna az elkapóra vigyáznia.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Hurns 4 president!
Jobbulást Cypriennek, Gerhartnak, és Poznak.

több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Gerhartban szerintem van több. De egyrészt ez neki egy új offense. Másrészt ma másodszor sérült meg rövid idő alatt.

Ez biztos volt már a sérülésekor is. Reméljük, jövő héten talán ettől még játszhat. Nem valószinű mondjuk, ami nagyon gáz, elnézve a Redskins elkapóit és Morrist.iktriad
Hát az biztos, hogy jobb, mint kb. 2 yard/carry... de ugye szegényt a szar futásblokkolás miatt néhányszor randán összecsomagolták már a LoS előtt. Úgy nehéz.

Cyprien meg gáz, de jöjjön inkább rendbe teljesen, minthogy túl korán visszaküldjék. Annyit nem ér, hogy rámenjen. Prosinski-vel kemény lesz mondjuk. ST-be jó, meg lelkes is, de tipikusan az a játékos, akinél egy szép megmozdulásra jön egy irdatlan homály.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pont átszerkesztettem, tudom, hogy nem ezt mondod, de a lényegen nem változtat, vagyis, hogy ők önmaguktól nem zsenik a posztjukon.

Ezek szerint Cyp agyrázkódás... az fasza :-/N-Drew
Gerhartban szerintem van több. De egyrészt ez neki egy új offense. Másrészt ma másodszor sérült meg rövid idő alatt.

Ez biztos volt már a sérülésekor is. Reméljük, jövő héten talán ettől még játszhat. Nem valószinű mondjuk, ami nagyon gáz, elnézve a Redskins elkapóit és Morrist.
  Felkapott fórum témák