Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai inaktívak - Cecil nem játszik. 😕
WR Cecil Shorts III, S Johnathan Cyprien, OT Austin Pasztor, RB Storm Johnson, TE Harbor, OG Shatley és OT Josh Wells
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Rettegjél, a 7 órás meccsek közül ma szerintem a Jaxét fogom nézni. 😀Stez
Miért kéne ettől rettegnem?iktriad
Mert a csapat, amit én megnézek, mindig nagy favágásba kezd általában.Stez
nagyobb favágást, mint amit saját magának csinált múlt vasárnap a Jax, nem nagyon lehet már kivitelezni.berger90
Mindig van lejjebb.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Rettegjél, a 7 órás meccsek közül ma szerintem a Jaxét fogom nézni. 😀Stez
Miért kéne ettől rettegnem?iktriad
Mert a csapat, amit én megnézek, mindig nagy favágásba kezd általában.Stez
nagyobb favágást, mint amit saját magának csinált múlt vasárnap a Jax, nem nagyon lehet már kivitelezni.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Jövök én is majd eredménykövetőzni, Hurns meg a Skins miatt 😀

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Rettegjél, a 7 órás meccsek közül ma szerintem a Jaxét fogom nézni. 😀Stez
Miért kéne ettől rettegnem?iktriad
Mert a csapat, amit én megnézek, mindig nagy favágásba kezd általában.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rettegjél, a 7 órás meccsek közül ma szerintem a Jaxét fogom nézni. 😀Stez
Miért kéne ettől rettegnem?
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Rettegjél, a 7 órás meccsek közül ma szerintem a Jaxét fogom nézni. 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lageman elemzi a hibáinkat az Eagles meccsen.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Film-Room-Friday/1ba69241-4459-488c-ba6c-279d9258a682
Remélem sokkal kevesebbet látunk ezekből ma este.

Jaguars coach Gus Bradley said he continues to see "positive signs" from Blake Bortles in practice.
Bortles has been working exclusively with the scout team, but has impressed with his footwork and ability to make all the throws in practice. He's carried over his strong training camp into the season. The Jags still plan to move Bortles along slowly, but he's going to eventually force his way into starts.

Este már ő kezd. 😀Stez
Ha addig az ufók elrabolják Hennet, feltétlenül.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Jaguars coach Gus Bradley said he continues to see "positive signs" from Blake Bortles in practice.
Bortles has been working exclusively with the scout team, but has impressed with his footwork and ability to make all the throws in practice. He's carried over his strong training camp into the season. The Jags still plan to move Bortles along slowly, but he's going to eventually force his way into starts.

Este már ő kezd. 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppá - kitettük Chris Smitht!!! És feljött helyette Craig Loston a practice squadból. Érdekes lépés. Ő az első Caldwell pick akit (átmenetileg?) elküldtünk.iktriad
az a kérdés, hogy nőt, gyereket, bébifókát vagy terhes pandát verte-e... :-/Húsrágó
Vagy csak szimplán rossz volt. Mert valljuk meg,m, sok dolgot még nem csinált, aTC és előszszon alatt, ezért is volt inaktív az 1. héten. Remélem azért nem claimeli senki és berakhatjuk a p squadba ma vagy holnap.
Lostonnak mondjuk örülök, hogy sanszosan ma bemutatkozhat.
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Hoppá - kitettük Chris Smitht!!! És feljött helyette Craig Loston a practice squadból. Érdekes lépés. Ő az első Caldwell pick akit (átmenetileg?) elküldtünk.iktriad
az a kérdés, hogy nőt, gyereket, bébifókát vagy terhes pandát verte-e... :-/
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Nem meséltem még, hogy az elmúlt hét szombatján mit láttam. Késő este a Blahán buszra várva felfigyeltem egy szőke hölgy bal vádliját díszítő Jaguars logóra. Elsőre kicsit hitetlenkedtem, gondoltam, hogy csak egy állatfejet akart oda, de jobban megfigyelve stimmelt a tükizkék nyelv és szem is. A utolsó kétségem akkor vált végleg köddé, amikor felém fordulva egyből kedvesen mosolyogni kezdett a Bortles mezemet látva! Nem gondoltam volna, hogy ilyen fanatikus Jags szurkoló hölgy is van Magyarországon! Kicsit gyanús, hogy Iktriadnéhez volt szerencsém 😀Húsrágó
Te a szőke nők vádliját szoktad figyelni hátulról? 😀Sixo67
Valahogy éreztem, hogy ez fel fog merülni! 😊 A teljes sztoriból inkább a topichoz szervesen kapcsolódó részt emeltem ki 😉
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lageman & Sexton már Washingtonban a mai meccsről elmélkedik:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/On-the-Road-Washington/241bd271-2606-4d76-a0cf-d1b0dbbac1be

Sexton 5 kulcsa egyesetleges mai Whez.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/5_Keys_Jaguars_vs_Redskins/ff834324-1223-43ff-8323-18fa59c7

A kerekasztal megint összeült:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jags_of_the_Round_Table/1812b9da-0b0e-4a05-b7f0-1f94eb81153b
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppá - kitettük Chris Smitht!!! És feljött helyette Craig Loston a practice squadból. Érdekes lépés. Ő az első Caldwell pick akit (átmenetileg?) elküldtünk.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Nem meséltem még, hogy az elmúlt hét szombatján mit láttam. Késő este a Blahán buszra várva felfigyeltem egy szőke hölgy bal vádliját díszítő Jaguars logóra. Elsőre kicsit hitetlenkedtem, gondoltam, hogy csak egy állatfejet akart oda, de jobban megfigyelve stimmelt a tükizkék nyelv és szem is. A utolsó kétségem akkor vált végleg köddé, amikor felém fordulva egyből kedvesen mosolyogni kezdett a Bortles mezemet látva! Nem gondoltam volna, hogy ilyen fanatikus Jags szurkoló hölgy is van Magyarországon! Kicsit gyanús, hogy Iktriadnéhez volt szerencsém 😀Húsrágó
Te a szőke nők vádliját szoktad figyelni hátulról? 😀

több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Nem meséltem még, hogy az elmúlt hét szombatján mit láttam. Késő este a Blahán buszra várva felfigyeltem egy szőke hölgy bal vádliját díszítő Jaguars logóra. Elsőre kicsit hitetlenkedtem, gondoltam, hogy csak egy állatfejet akart oda, de jobban megfigyelve stimmelt a tükizkék nyelv és szem is. A utolsó kétségem akkor vált végleg köddé, amikor felém fordulva egyből kedvesen mosolyogni kezdett a Bortles mezemet látva! Nem gondoltam volna, hogy ilyen fanatikus Jags szurkoló hölgy is van Magyarországon! Kicsit gyanús, hogy Iktriadnéhez volt szerencsém 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az 5 sackünk az Eagles meccsen gifekben és kielemezve:
 www.bigcatcountry.com/2014/9/12/6136365/jaguars-film-room-pass-rush-eagles
Jó lenne RGIII-t is párszor bezsákolni.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sérült lista vasárnapra

Out - Cyprien, Pasztor, S.Johnson, Harbor.
Doubtful - Shorts
Questionable - Ball
Probable - Lewis, Gratz, Gerhart, Lee, A.Jones
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Teljes sérültlista:
DNP: Shorts, Storm(tegnap limitált volt...), Pasztor (ő biztos nem játszik) Harbor, Cyprien
Limitált volt Gerhart
Teljes értékűen edzett Marrcedes, Gratz és Lee is.

Gus elmondta, hogy Short mai hiányzása nem sok jóval kecsegtet vasárnapra. Szergény Pierce Garcon pedig már áprilisban bekarikázta a naptárában ezt a meccset Shorts miatt (mind a kettő a Mount Unionra járt)

Gus szeretné, ha Henne picit többet kockáztatna. Ami azért is érdekes, mert ez Bortlesre volt jellemző az előszezonban...
"The challenge we've thrown to Chad is to be more explosive-minded, take chances and have no fear," Jaguars head coach Gus Bradley said in his Monday press conference. "That's what we want. I think when you say, ‘efficiency,' it's, ‘Hit the check down, quick throws and things like that.' Are you challenging him to take some chances and go for the shots."

From the description of what Bradley is saying, it sounds like the coaching staff wants Henne to play more like... Blake Bortles. During the preseason Bortles had league-high 87.5 percent accuracy rate on passes 20 yards or more in air (6-of-8 for 220 yards) in preseason, per Pro Football Focus.

"I see that he's taking more chances, and that's what we want," Bradley said.
Most akkor a stáb aut szeretné, ha Hene úgy játszana, mint Bortles? Mert akkor van egy ötletem | (Kezdjen Bortles) | .

Mostanában Guséknak van 1-2 fejvakarós döntése, főleg QB ügyben. Pl. héten amikor kérdezték, hogy Dekoda miért csak STben játszott, annyit válaszolt, hogy be akarták rakni a 3. negyed vége felétől,, de végül elfelejtődött(???)
“We talked about that in the third quarter to get him more involved in the game,” Bradley said. “We missed it and probably should have got him a few more reps.”
Félreértések elkerülése végett nincs bajom Gusszal, de ezen a nyitómeccsen ő sem volt a helyzet magaslatán..Igaz, ő is elismerte, hogy pl. a két 4 & 1es szitzunál hibázott8az egyikből TD kaptunk, a másiknál jött Henne legborzasztóbb dobása).
“I made a mistake on a fourth-and-1 on the defensive play,” Bradley said. “I saw it and we had different personnel in the game, some guys that were injured and we replaced them. We felt like we got the call in, but in hindsight I should have stepped up and called the timeout there. Just like everybody we’re going to tell the truth, admit some things that we need to improve on, talk about it, grow and move forward, and that’s what we’ll do.”

Bradley defended his choice to go for it in the fourth quarter, facing a fourth-and-1 at the Jaguars 29-yard line. He stated he had made the decision on what play to run in that situation prior to the game.

The play call worked.

However, quarterback Chad Henne overthrew his pass to open tight end Marcedes Lewis, who stands 6-foot-6.

“I’ll use all of the information I can to make a decision like that,” Bradley said. “We took stats, we look at analytics and we go through all these scenarios. I know the arrow was pointing up to do it at that time. You’ve got to take into account where you’re at as a team, what’s going on and sometimes paper doesn’t tell the whole story.”

Bradley said he wanted the offense to have two more possessions and with roughly six minutes to play he wasn’t sure that would be possible with a punt.

“At that time, I felt we did need to gain two possessions,” Bradley said. “At that time, if we punted it I wasn’t sure if we could get two. I felt the defense could stop them, but I was just trying to find a way to get another possession.”
Szóval remélem vasárnap ő is kicsit jobban odafigyel, főleg, hogy meglepetésemre elég sok helyen várnak tőlünk győzelmet Washingtonban. Vannak esélyeink, így hogy Coefield, Reed és talán Kedrik Golston és Akeem Jordan sem játszhat a 'Skinsben.

Shao Khan is megszólalt Rice ügyben
"It was an unspeakable and cowardly act by the player. The punishment he received from his team and the league will never be enough to compensate for the action or erase it from our memory. But I have always had great faith in commisioner Goodell. I applaud his decision to have this matter investigated by an independent party and I know the process will be seen through objectively and with great integrity.

As a league, we want and will accept nothing less, and I am sure commissioner Goodell feels the same. Until we learn more from the investigation, it's important now that we measure our thoughts and train our energy on doing whatever it takes -- sending whatever message necessary -- to eliminate domestic violence. We have the opportunity and obligation to lead by example."
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gerhart, Marqise és Gratz is edz ma.

Shorts viszont nem, ahogy Cyprien sem.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mostantól top 1-s D is lehettek felőlem 😛 Bortles is jöhet, aztán februárban megbeszéljük 😀dande
Sanszosan nekünk idén sem lesz meg playoff. Még mások a céljaink. Át is adnám itt a szót Jim Morának. 😀
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mostantól top 1-s D is lehettek felőlem 😛 Bortles is jöhet, aztán februárban megbeszéljük 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet ezért nem megy annyira McClendonnak a run blokk - talán másra fókuszál jelenleg .😀
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/All_Access_McClendons_Waiting_Game/50766f15-e280-425f-80fa-52b446ff9a3f
Jó lenne, ha következő 2 napban megszületne a baba, akkor nem gondolna erre a kezdő Cnk (de amilyen "mázlija" van, úgy jár majd, mint Henne a Denver meccs idején tavaly...).

És egy kis tape elemzés Jeff Lagemannel:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/All_Access_Film_Room/8d95ed18-e796-405b-b3c6-6d51a9ce18d1
Hurns TDjéné sikerült megetetni a Phily secondaryt, hogy megint jön a jelenlegi Jaguars offense fő fegyvere, a bubble screen passz.

Ryan Davis 2. sackjét Branchnek adták, így most Andre Branch a Jaguars jelenlegi sack
leadere 2-vel és ebben holtversenyben vezeti a ligát.
 www.bigcatcountry.com/2014/9/10/6133897/jaguars-eagles-andre-branch-earns-another-sack-nfl-leader
Csak így tovább Windmill. 😀😀

Egy jó és egy rossz hír az első meccsről:

A jó hír | (Mindenki átment - mától rendőrök vagytok!) |
A Futball Outsiders DVOA értékelése szerint (amivel a védelmek hatékonyságát mérik, a Jags D a 7. helyen áll egy meccs után.
.iktriad
A top 10-es D-vel rendelkezők közül csak mi kaptunk ki. 😐 Csoda, hogy nem a miénk az utolsó ST egység a két elszórakozott fg-lal, és 20-on belüli punt nélkül. Kibaszott kiábrándító, hogy 6 pontot benne hagytunk az első félidőben 17 nullánál. Lehet akkor is fordít az eagles, de komfortosabb nem lett volna nekik....Giowa
No igen... Remélhetőleg ezen a héten már jobban összeszedi magát az egész alakulat.
több mint 10 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Ryan Davis 2. sackjét Branchnek adták, így most Andre Branch a Jaguars jelenlegi sack
leadere 2-vel és ebben holtversenyben vezeti a ligát.
 www.bigcatcountry.com/2014/9/10/6133897/jaguars-eagles-andre-branch-earns-another-sack-nfl-leader
Csak így tovább Windmill. 😀😀

Egy jó és egy rossz hír az első meccsről:

A jó hír | (Mindenki átment - mától rendőrök vagytok!) |
A Futball Outsiders DVOA értékelése szerint (amivel a védelmek hatékonyságát mérik, a Jags D a 7. helyen áll egy meccs után.
.iktriad
A top 10-es D-vel rendelkezők közül csak mi kaptunk ki. 😐 Csoda, hogy nem a miénk az utolsó ST egység a két elszórakozott fg-lal, és 20-on belüli punt nélkül. Kibaszott kiábrándító, hogy 6 pontot benne hagytunk az első félidőben 17 nullánál. Lehet akkor is fordít az eagles, de komfortosabb nem lett volna nekik....

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ryan Davis 2. sackjét Branchnek adták, így most Andre Branch a Jaguars jelenlegi sack
leadere 2-vel és ebben holtversenyben vezeti a ligát.
 www.bigcatcountry.com/2014/9/10/6133897/jaguars-eagles-andre-branch-earns-another-sack-nfl-leader
Csak így tovább Windmill. 😀😀

Egy jó és egy rossz hír az első meccsről:

A jó hír | (Mindenki átment - mától rendőrök vagytok!) |
A Futball Outsiders DVOA értékelése szerint (amivel a védelmek hatékonyságát mérik, a Jags D a 7. helyen áll egy meccs után.
DVOA is a method of evaluating teams, units, or players. It takes every single play during the NFL season and compares each one to a league-average baseline based on situation. DVOA measures not just yardage, but yardage towards a first down: Five yards on third-and-4 are worth more than five yards on first-and-10 and much more than five yards on third-and-12. Red zone plays are worth more than other plays. Performance is also adjusted for the quality of the opponent. DVOA is a percentage, so a team with a DVOA of 10.0% is 10 percent better than the average team, and a quarterback with a DVOA of -20.0% is 20 percent worse than the average quarterback. Because DVOA measures scoring, defenses are better when they are negative.
Szóval náluk Top 10es a védelmünk. 😀

A rossz hír | (Senkitől sem fogadok el felmondást a következő 26 hétben! Kivételt képez, ha valakit szolgálatban megölnek.) |
A Pro Football Focus adatai alapján az O-fal tök utolsó futás blokkolásban. Ha ehhez még hozzávesszük Gerhart sérülését is, máris látható, hogy most egy ideig a védelmek nyugodtan fókuszálhatnak a passzjátékunk levédekezésére, mert annyira veszélytelen vagyunk a földön.