Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Addig csak gyorsban valaki, aki látta a meccset írja már meg legyen szíves, hogy Henne sétált bele a védőkbe, vagy a fal tényleg ENNYIRE szar...N-Drew
A kettő együtt.iktriad
A 10 sack java a RT folyamatos szerencsétlenkedése miatt jött, de a nyomás mindenhonnan érkezett folyamatosan. Ez az O fal gyökeresen el van baszva.
Toby 1 yardos futásátlagot produkált, 3,5 millával túl van fizetve.
Sok kínos drop is benne volt abban, hogy nem ment az offense-nek.

De a labda másik oldalán is volt gond bőven. A secondary konkrétan láthatatlanná vált, olyan 5-8 yardos lemaradások - elváltások voltak hátul, hogy a hosszú játékokat rettenetesen ette a defense. A passrush a korábbi évekhez képest előre lépett, de Philyben ment ez ennél jobban is 😊 És a fáradtság nem indok, mert az első félidő közepén is ugyanolyan szarok voltak.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Olvasgatva a meccsről... Blake time? 😊undisputedly
10 sacket hozott össze az O-fal, ennyire még Henne sem vár sokat, Blake time? :-/somoskovig
Korábban már kifejtettem, hogy szerintem miért érdemes padoztatni , de az általam látottak alapján Henne nem tudja megcsinálni a run-run-deep rendszer alap követelményét, a deep ballt, vagy a konzisztens 3rd downt, akár a magic playt.

Az egy nagyon fontos stratégiai döntés,hogy ha mérföldnyi különbséget nem adna az újonc irányítód bevetése, akkor a tapasztaltabbat játszatod, de ez nem óvoda. Nem HS.
Nyerni kell. Azért mert Blake összeszed pár karcolást, és lesznek nehéz döntései, nem lehet a végletekig padoztatni. Gus nem Blake édesanyja, hogy óvja még a széltől is. Bortles profi játékos, és igen, talán jobb lenne kicsit később kezdetni, de most van rá szükség. MErt többet tud mint Henne, ez nem vitás. Vállalni kell a kockázatot. RW, Luck, RG3 mind egyből kezdett, persze nem biztos,hogy ez mind jó hasonlat, de van amikor vállalni kell a kockázatot. Ez egy egy idényes, 16 meccses alapszakaszból álló bajnokság. Még akkor is, ha bottom csapat vagy, nem ülsz és várod a hóhért.

Eredményt kell produkálni, és ha a Washington ellen sem ment így, akkor valamit át kell kalibrálni.undisputedly
Részben egyetértek, másrészt viszont Bortles a franchise legfontosabb hosszú távú befektetése jelenleg. Szerintem azt kell mérlegelni, hogy reális esély van-e vele PO-ba jutni. A Colts szerintem erősebb, és a Houston is elég meggyőző eddig, vagyis számomra erre a kérdésre inkább nem a válasz. Ráadásul újonc irányító esetén a komfort és az önbizalom kérdése elég lényeges, itt nem pár karcolásról és széltől óvásról van szó, hanem arról, hogy van-e akkora hozadéka a csapat számára a játékának, megéri-e azt a mértékű kockázatot (ami nem annyira a sérülés, mint inkább az önbizalomvesztés, a technikai alapok szétesése, stb. Ráadásul nincs mellette épkézláb futójáték sem, van 3 újonc elkapó, egy középszar TE, a veterán, rutinos elkapó meg sérült non-stop. Szerintem ebből a helyzetből kevesebbet tud tanulni Bortles, mint amekkora a rizikó.somoskovig
Igen, ezzel teljesen egyetértek, de ez business. Nem fogják megtartani Gus-t,ha idén kilátástalan bottom teljesítményt nyújt a csapat. Mert a Skins-t nem lebecsülve, de nem egy veretes brigád.
Luck-nál is benne van a pakliban,hogy beépült a gunslingerség, de betették, mert ő adta a legnagyobb esélyt a csapatnak a győzelemre. Minden Qb-ra ráfér a padozás, mert még egy Manning is tanul új dolgokat, viszont van, amikor a szurkolók elkedvetlenedése, a szakmai stáb pozíciója, a csapat morálja megköveteli,hogy megcselekedd. Nem arról van szó elvégre,hogy a biztos vágóhídra küldi, csak arról,hogy ad neki egy esélyt élesben...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Olvasgatva a meccsről... Blake time? 😊undisputedly
10 sacket hozott össze az O-fal, ennyire még Henne sem vár sokat, Blake time? :-/somoskovig
Korábban már kifejtettem, hogy szerintem miért érdemes padoztatni , de az általam látottak alapján Henne nem tudja megcsinálni a run-run-deep rendszer alap követelményét, a deep ballt, vagy a konzisztens 3rd downt, akár a magic playt.

Az egy nagyon fontos stratégiai döntés,hogy ha mérföldnyi különbséget nem adna az újonc irányítód bevetése, akkor a tapasztaltabbat játszatod, de ez nem óvoda. Nem HS.
Nyerni kell. Azért mert Blake összeszed pár karcolást, és lesznek nehéz döntései, nem lehet a végletekig padoztatni. Gus nem Blake édesanyja, hogy óvja még a széltől is. Bortles profi játékos, és igen, talán jobb lenne kicsit később kezdetni, de most van rá szükség. MErt többet tud mint Henne, ez nem vitás. Vállalni kell a kockázatot. RW, Luck, RG3 mind egyből kezdett, persze nem biztos,hogy ez mind jó hasonlat, de van amikor vállalni kell a kockázatot. Ez egy egy idényes, 16 meccses alapszakaszból álló bajnokság. Még akkor is, ha bottom csapat vagy, nem ülsz és várod a hóhért.

Eredményt kell produkálni, és ha a Washington ellen sem ment így, akkor valamit át kell kalibrálni.undisputedly
Részben egyetértek, másrészt viszont Bortles a franchise legfontosabb hosszú távú befektetése jelenleg. Szerintem azt kell mérlegelni, hogy reális esély van-e vele PO-ba jutni. A Colts szerintem erősebb, és a Houston is elég meggyőző eddig, vagyis számomra erre a kérdésre inkább nem a válasz. Ráadásul újonc irányító esetén a komfort és az önbizalom kérdése elég lényeges, itt nem pár karcolásról és széltől óvásról van szó, hanem arról, hogy van-e akkora hozadéka a csapat számára a játékának, megéri-e azt a mértékű kockázatot (ami nem annyira a sérülés, mint inkább az önbizalomvesztés, a technikai alapok szétesése, stb. Ráadásul nincs mellette épkézláb futójáték sem, van 3 újonc elkapó, egy középszar TE, a veterán, rutinos elkapó meg sérült non-stop. Szerintem ebből a helyzetből kevesebbet tud tanulni Bortles, mint amekkora a rizikó.somoskovig
Szerintem pedig egy okos, jó irányító 23 évesen minden meccsből baromi sokat tanul, legyen az győzelem vagy vereség. Rizikó? Az mindenhol van. De szvsz koránt sem akkora, mint ahogy azt te ecseteled. Nem mindenki Gabbert. Most akkor Roethlisberger mit gondoljon, akit 390-szer sackeltek az utóbbi X évben?
Sosem vette fel a dolgot, sosem kezdett el szarni a védőktől. Ez nem sackfüggő, nem hitfüggő, ez egyedül QB függő. Hogy mentálisan hogyan kezeli ezeket a dolgokat. És hogy ha most Gabbert-szinten kezeli Bortles ezeket, akkor jövőre is így fogja. Erre nem a kor és a padozás lesz a megoldás. Csak idén, hetente 3-5-7 Qb-t látsz,, sok közülük 30+ éves, aki nem tud mit kezdeni a nyomással és rögtön összeszarja magát, akkorákat hibázik, hogy nézni is fáj és az önbizalmán is meglátszanak a bibik.
Valaki mentálisan vagy elég, vagy nem. Mondom, szerintem ez nem korfüggő. Jellemfüggő, karakterfüggő.
Ráadásul elveszik egy éve, ahol pont nem lenne rajta nyomás, mert eredményt senki sem vár el, csak azt, hogy tanuljon. Hogy játsszon, küzdjön, hibázzon, de tanuljon a hibáiból.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Lehet pont az a gáz, hogy a Washington ellen sem sikerült. 😀 Mert ez a Skins egyáltalán nem erős.
Egyébként pedig lehet nyálazni a 10 sackre, csak éppenséggel lehet, hogy ez a fal tegnap Bortlessal 4 sacket nyelt volna be, míg egy Manninggel egyet. Ezt nem tudhatja senki sem. Ami biztos, egy QB, aki nem szarik be, érzi a nyomást, jobban mozog a zsebben, mérföldekkel feljavítja a falat is, csökkenti a sackek számát, stb.
Nem tudhatja senki sem, hogy Bortles hogyan változtatna a dolgokon. Amíg ki nem próbálja, Bradley sem fogja tudni.
A nagy kérdés továbbra is az, hogy kipróbálja-e, vagy sem?
Lehet, hogy Bortlesszel ez a fal 15 sacket nyalna be, de én igazából kétlem. De ez az én véleményem.
Gabbert punci-típus volt, aki két sack után már a fűszáltól is félt, Bortles nem az, ez szemmel látható, innentől kezdve az OC_HC párosnak kell eldöntenie, van-e értelme berakni kezdeni. Szerintem mindenképp lenne. Nélküle ez a csapat 1/1 aspiráns, benne szvsz lenne pár meglepetés.
És egyébként kissé csalódás Henne is, többet vártam tőle, de hogy ennyire fogalmatlan legyen valaki, még engem is meglepett azok után, hogy láttam már játszani elég sokszor. És azt látom, hogy ő is visszaesik, egyre inkább. Nagyon szép és jó, hogy faszán kezdett előző héten, mint kiderült, az OC még talán azt is megtervezte neki, hogy mikor fingjon, csak éppen ez sem állapot.
Sokáig már nem lehet kapaszkodni a Gabbert-esetbe, az a nagy igazság. Csúnyán bebukott, de igazából a legtöbb dologban nem is hasonlít Bortlesre. Wilson és Luck példája pedig azért jól mutatja, hogy igenis lehet valaki jó, ilyen fiatalon is. Ellenpéldát is lehet találni nyilván, csak az a gond, hogy Bortlesnél még mindig nincsenek meg azok a problémák, amikben ő attól fejlődik, hogy padozik. Neki ilyen hiányossága nincsen. Az, ami meg van, az oké, csak az pont attól fejlődik, hogy folyamatosan játszik, élesben, nem egy szaros edzésen.
Na puff, sackelni fogják 1-2-3-4-5-6-szor. Minden QB-nak van ilyen meccse.

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Olvasgatva a meccsről... Blake time? 😊undisputedly
10 sacket hozott össze az O-fal, ennyire még Henne sem vár sokat, Blake time? :-/somoskovig
Korábban már kifejtettem, hogy szerintem miért érdemes padoztatni , de az általam látottak alapján Henne nem tudja megcsinálni a run-run-deep rendszer alap követelményét, a deep ballt, vagy a konzisztens 3rd downt, akár a magic playt.

Az egy nagyon fontos stratégiai döntés,hogy ha mérföldnyi különbséget nem adna az újonc irányítód bevetése, akkor a tapasztaltabbat játszatod, de ez nem óvoda. Nem HS.
Nyerni kell. Azért mert Blake összeszed pár karcolást, és lesznek nehéz döntései, nem lehet a végletekig padoztatni. Gus nem Blake édesanyja, hogy óvja még a széltől is. Bortles profi játékos, és igen, talán jobb lenne kicsit később kezdetni, de most van rá szükség. MErt többet tud mint Henne, ez nem vitás. Vállalni kell a kockázatot. RW, Luck, RG3 mind egyből kezdett, persze nem biztos,hogy ez mind jó hasonlat, de van amikor vállalni kell a kockázatot. Ez egy egy idényes, 16 meccses alapszakaszból álló bajnokság. Még akkor is, ha bottom csapat vagy, nem ülsz és várod a hóhért.

Eredményt kell produkálni, és ha a Washington ellen sem ment így, akkor valamit át kell kalibrálni.undisputedly
Részben egyetértek, másrészt viszont Bortles a franchise legfontosabb hosszú távú befektetése jelenleg. Szerintem azt kell mérlegelni, hogy reális esély van-e vele PO-ba jutni. A Colts szerintem erősebb, és a Houston is elég meggyőző eddig, vagyis számomra erre a kérdésre inkább nem a válasz. Ráadásul újonc irányító esetén a komfort és az önbizalom kérdése elég lényeges, itt nem pár karcolásról és széltől óvásról van szó, hanem arról, hogy van-e akkora hozadéka a csapat számára a játékának, megéri-e azt a mértékű kockázatot (ami nem annyira a sérülés, mint inkább az önbizalomvesztés, a technikai alapok szétesése, stb. Ráadásul nincs mellette épkézláb futójáték sem, van 3 újonc elkapó, egy középszar TE, a veterán, rutinos elkapó meg sérült non-stop. Szerintem ebből a helyzetből kevesebbet tud tanulni Bortles, mint amekkora a rizikó.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Olvasgatva a meccsről... Blake time? 😊undisputedly
10 sacket hozott össze az O-fal, ennyire még Henne sem vár sokat, Blake time? :-/somoskovig
Korábban már kifejtettem, hogy szerintem miért érdemes padoztatni , de az általam látottak alapján Henne nem tudja megcsinálni a run-run-deep rendszer alap követelményét, a deep ballt, vagy a konzisztens 3rd downt, akár a magic playt.

Az egy nagyon fontos stratégiai döntés,hogy ha mérföldnyi különbséget nem adna az újonc irányítód bevetése, akkor a tapasztaltabbat játszatod, de ez nem óvoda. Nem HS.
Nyerni kell. Azért mert Blake összeszed pár karcolást, és lesznek nehéz döntései, nem lehet a végletekig padoztatni. Gus nem Blake édesanyja, hogy óvja még a széltől is. Bortles profi játékos, és igen, talán jobb lenne kicsit később kezdetni, de most van rá szükség. MErt többet tud mint Henne, ez nem vitás. Vállalni kell a kockázatot. RW, Luck, RG3 mind egyből kezdett, persze nem biztos,hogy ez mind jó hasonlat, de van amikor vállalni kell a kockázatot. Ez egy egy idényes, 16 meccses alapszakaszból álló bajnokság. Még akkor is, ha bottom csapat vagy, nem ülsz és várod a hóhért.

Eredményt kell produkálni, és ha a Washington ellen sem ment így, akkor valamit át kell kalibrálni.
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Olvasgatva a meccsről... Blake time? 😊undisputedly
10 sacket hozott össze az O-fal, ennyire még Henne sem vár sokat, Blake time? :-/

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Olvasgatva a meccsről... Blake time? 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az elég gáz ránk nézve, hogy a Redskinsnek több sackje (10- új negatív franchise csúcs), mint nekünk 1st downunk(8).

Marcedes és Hurns is megsérült - nem tudni mennyire komoly egyik se. Jelenleg Mike "Kenny Powers II" Shuler az egyetlen egészséges TE a keretben. Itt van vagy kemény 2 hete....

Remélem nem kell végigmozizni a tavalyi blowout vereségeit idén is, de sajnos semmi reményt nem látok jelenleg, hogy ne ez legyen a helyzet.

És sajnos Gusban (és Caldwellben, hogy egy ilyen szar O-falat rakott össze idénre, Gerharttal megspékelve) az utóbbi 2 hétben igen komolyat csalódtam. Ennyire nem hiányozhat Cyprien a védelemből.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gyors összefoglaló:


És ez volt a papíron legkönnyebb meccsünk október közepéig....

Addig csak gyorsban valaki, aki látta a meccset írja már meg legyen szíves, hogy Henne sétált bele a védőkbe, vagy a fal tényleg ENNYIRE szar...N-Drew
A kettő együtt.
több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Nem tudtam nézni a meccset, csak az NFL eredménykövetőjére pillantottam rá lopva néha. Az evidens volt, hogy randa zakót kaptunk, de most megnéztem a részletes statokat... baszki 10 sack?!? Atyaúristen... 25 futott yard, ráadásul Henne többet hozott össze, mint a "csodafegyver" Gerhart? Bár nyilván egyfajta mazochizmus kell az utóbbi 4 évben a Jax-meccsek megtekintéséhez (mármint, ha nekik szurkolsz), de ezt mindenképpen végignézem holnap, mert esküszöm érdekel milyen O-fal az, ami 10 zsákot enged. Addig csak gyorsban valaki, aki látta a meccset írja már meg legyen szíves, hogy Henne sétált bele a védőkbe, vagy a fal tényleg ENNYIRE szar...

több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
ha jól látom, akkor Bowanko jásztik C a végén

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ha netán lesz meccs utáni videó az oltozobol kérem majd valaki forditsa le!!
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Ennyire jellemezhetetlen meccset nem láttam, mióta JAX meccseket nézek (2004 óta, aktívan 4 éve). fáj nézni ezt az egész O-linetphylos
Egyedül az vigasztal, hogy Morris játszik fantasyban

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Ennyire jellemezhetetlen meccset nem láttam, mióta JAX meccseket nézek (2004 óta, aktívan 4 éve). fáj nézni ezt az egész O-linet

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Itt már a piócás ember se segíthet 😕
Sajnálom, szurkoltam...

több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Botrány ez a mai is.

Mint leírtam már, a jó oldalát kell nézni: legalább nem Bortles fetreng egész meccsen a földön. Hetedik éve szurkolok a Jagsnek, de eljutottam oda, hogyha rajongói blogot indítok, annak az lesz a címe, hogy "3. és 17".

Gerhart cutért kiállt, tényleg nézzük inkább Stormot, vagy az agyatlan Cipőfűzőt, ez így olyan hatás, mintha nem lenne más ember és a kicker játszaná a futót.

Lesz majd idő, mikor a szezonunk nem ér véget az első második meccsen? Az utóbbi 5 év után nagyon nehéz ezt várni.

De mindig van rosszabb. Vehettem volna egy Blackmon vagy Gabbert mezt is tavaly. Ez mindig vigasztal.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai inaktívak - Cecil nem játszik. 😕
WR Cecil Shorts III, S Johnathan Cyprien, OT Austin Pasztor, RB Storm Johnson, TE Harbor, OG Shatley és OT Josh Wellsiktriad
Soha többet nem hallgatok rád és a Shorts hype-odra...Sixo67
Én tehetek arról, hogy sérülékeny?iktriad
Igen te, te itattad le , hogy sérülékeny legyen 😀Sixo67
Kevered Gizikét a gőzekével avagy jelen esetben egy másik WRrel (de lehet kettővel),
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mai inaktívak - Cecil nem játszik. 😕
WR Cecil Shorts III, S Johnathan Cyprien, OT Austin Pasztor, RB Storm Johnson, TE Harbor, OG Shatley és OT Josh Wellsiktriad
Soha többet nem hallgatok rád és a Shorts hype-odra...Sixo67
Én tehetek arról, hogy sérülékeny?iktriad
Igen te, te itattad le , hogy sérülékeny legyen 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai inaktívak - Cecil nem játszik. 😕
WR Cecil Shorts III, S Johnathan Cyprien, OT Austin Pasztor, RB Storm Johnson, TE Harbor, OG Shatley és OT Josh Wellsiktriad
Soha többet nem hallgatok rád és a Shorts hype-odra...Sixo67
Én tehetek arról, hogy sérülékeny?iktriad
Engem is már aggaszt...nagyon úgy nézz ki hogy a csillagja lehullot már 😕 de remélem nincs igazam....m-bryo
Azért mert kihagyja idén az első 2 meccset, már leírjuk? Még mindig ő a legjobb WRünk. A hamstringje probléma, de azért még temessük a karrierjét. Ha produkál egy jó szezont, ez csak csükenti az újraigazolásának az árát.
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mai inaktívak - Cecil nem játszik. 😕
WR Cecil Shorts III, S Johnathan Cyprien, OT Austin Pasztor, RB Storm Johnson, TE Harbor, OG Shatley és OT Josh Wellsiktriad
Soha többet nem hallgatok rád és a Shorts hype-odra...Sixo67
Én tehetek arról, hogy sérülékeny?iktriad
Engem is már aggaszt...nagyon úgy nézz ki hogy a csillagja lehullot már 😕 de remélem nincs igazam....
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai inaktívak - Cecil nem játszik. 😕
WR Cecil Shorts III, S Johnathan Cyprien, OT Austin Pasztor, RB Storm Johnson, TE Harbor, OG Shatley és OT Josh Wellsiktriad
Soha többet nem hallgatok rád és a Shorts hype-odra...Sixo67
Én tehetek arról, hogy sérülékeny?
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mai inaktívak - Cecil nem játszik. 😕
WR Cecil Shorts III, S Johnathan Cyprien, OT Austin Pasztor, RB Storm Johnson, TE Harbor, OG Shatley és OT Josh Wellsiktriad
Soha többet nem hallgatok rád és a Shorts hype-odra...

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.kickoff.blog.hu/2014/09/14/hurns_es_redskins_figyelo

Akkor Hurns megint kezdő?mustaine
Igen.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
 www.kickoff.blog.hu/2014/09/14/hurns_es_redskins_figyelo

Akkor Hurns megint kezdő?