Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chris Clemons is jaguár lett!iktriad
11sack.pontbraxa88
Clemons-Miller-Marks-Bryant/Alualu a kezdő D-lineiktriad
Clemons Braynttel, Mebane-nel és Colin Cole-lal is hozta a 11 sackes szezonokat, mögöttük megtámogatva egy Curryvel 😀braxa88
Jó, de azért mégiscsak 33 lesz idén. AValamikor csak utoléri a kora. Mondjuk még nem idén vagy jövőre tegye.

Elég komoly kis D-line épül. Mi lesz, ha még Clowney is ide kerül?
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Chris Clemons is jaguár lett!iktriad
11sack.pontbraxa88
Clemons-Miller-Marks-Bryant/Alualu a kezdő D-lineiktriad
Clemons Braynttel, Mebane-nel és Colin Cole-lal is hozta a 11 sackes szezonokat, mögöttük megtámogatva egy Curryvel 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ziggy Hood is jaguár lett!

Clemons 4 évre ír alá.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chris Clemons is jaguár lett!iktriad
11sack.pontbraxa88
Clemons-Miller-Marks-Bryant/Alualu a kezdő D-line
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Chris Clemons is jaguár lett!iktriad
11sack.pont
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 468
Albert Breer ‏@AlbertBreer 5m
DE Chris Clemons has agreed to terms with the Jacksonville Jaguars. Will sign the deal today.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chris Clemons is jaguár lett!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Többen mondták, hogy ő volt tavaly a gynge pont a Broncos O-lineban. Remélem azért idén újra jobb lesz. Joeclkellel együtt fiatal , erős páros alkothatnak a bal oldalon.iktriad
a PFF-nek volt egy statja, hogy minden 7. passzkísérletnél engedélyezett QB-hitet.

mondjuk hozzá tartozik, hogy passznál könnyebb mérni a negatívumot. meg eleve jobban listázható mint a futás blokkolás.Höri
Igen, ezt láttam én is. Tavaly nem volt túl jó, igaz előtte meg bekerült a Pro Bowlba. De még így is hatalmas upgrade, nem hogy Rackleyhez vagy aki épp a posztján voltr, de még Uchehoz képest is.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Többen mondták, hogy ő volt tavaly a gynge pont a Broncos O-lineban. Remélem azért idén újra jobb lesz. Joeclkellel együtt fiatal , erős páros alkothatnak a bal oldalon.iktriad
a PFF-nek volt egy statja, hogy minden 7. passzkísérletnél engedélyezett QB-hitet.

mondjuk hozzá tartozik, hogy passznál könnyebb mérni a negatívumot. meg eleve jobban listázható mint a futás blokkolás.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ÓÓ, hogy ülne úgy az összes trade-etek, mint Trent Richardson! 😀Giowa
Centernek lehet beválik. 😀😀
közben Browner Bostonban van, hogy ne legyek durva OFFHöri
Az jó, mi úgy is Thurmondra vadászunk.
Már akartam kötekedni, csak túl jól pörög a topic, hogy szűklátókörűségemhez: Beadles ProBowler volt nem olyan régen én nem tartom extrém soknak a pénzét. fiatal, már bizonyított mikor ha nem mostHúsrágó
Többen mondták, hogy ő volt tavaly a gynge pont a Broncos O-lineban. Remélem azért idén újra jobb lesz. Joeclkellel együtt fiatal , erős páros alkothatnak a bal oldalon.
több mint 10 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
hol késik Browner, T-Jack, Giacomini és Hauschka?Höri
Sejtem, hogy ezzel mondani akarsz valamit... de mi is lehet az ?Giowa
hirtelen ők jutottak eszembe mint az A-keret lejárói, akiket le lehet még küldeni a farmcsapathoz :A:

de közben elkelt GiacominiHöri
ÓÓ, hogy ülne úgy az összes trade-etek, mint Trent Richardson! 😀

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hol késik Browner, T-Jack, Giacomini és Hauschka?Höri
Sejtem, hogy ezzel mondani akarsz valamit... de mi is lehet az ?Giowa
hirtelen ők jutottak eszembe mint az A-keret lejárói, akiket le lehet még küldeni a farmcsapathoz :A:

de közben elkelt GiacominiHöri
Így igaz, de remélem azért vki megnehezíti majd a dolgát a kezdőbe kerülésért nálunk. 😀Beki
ott van Aboushi a 0 meccsével.

közben Browner Bostonban van, hogy ne legyek durva OFF

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
hol késik Browner, T-Jack, Giacomini és Hauschka?Höri
Sejtem, hogy ezzel mondani akarsz valamit... de mi is lehet az ?Giowa
hirtelen ők jutottak eszembe mint az A-keret lejárói, akiket le lehet még küldeni a farmcsapathoz :A:

de közben elkelt GiacominiHöri
Így igaz, de remélem azért vki megnehezíti majd a dolgát a kezdőbe kerülésért nálunk. 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hol késik Browner, T-Jack, Giacomini és Hauschka?Höri
Sejtem, hogy ezzel mondani akarsz valamit... de mi is lehet az ?Giowa
hirtelen ők jutottak eszembe mint az A-keret lejárói, akiket le lehet még küldeni a farmcsapathoz :A:

de közben elkelt Giacomini

több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Már akartam kötekedni, csak túl jól pörög a topic, hogy szűklátókörűségemhez: Beadles ProBowler volt nem olyan régen én nem tartom extrém soknak a pénzét. fiatal, már bizonyított mikor ha nem most
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hol késik Browner, T-Jack, Giacomini és Hauschka?Höri
Sejtem, hogy ezzel mondani akarsz valamit... de mi is lehet az ?Giowa
Höri csak aggódik Luck testi épségéért 😀undisputedly
Ebből a 4ből max Browner játszana közvetlenül ellene. 😀😀 Plusz asszem T-Jack és Giacomini már aláírt az éjjel.iktriad
Még jön Clem 😀undisputedly
Jó lenne, bár azért vele a kora és a ACLje miatt óvatosan kell bánni. Egy 2-3 év, 6-8 milliós szerződést azért megérne.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
hol késik Browner, T-Jack, Giacomini és Hauschka?Höri
Sejtem, hogy ezzel mondani akarsz valamit... de mi is lehet az ?Giowa
Höri csak aggódik Luck testi épségéért 😀undisputedly
Ebből a 4ből max Browner játszana közvetlenül ellene. 😀😀 Plusz asszem T-Jack és Giacomini már aláírt az éjjel.iktriad
Még jön Clem 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hol késik Browner, T-Jack, Giacomini és Hauschka?Höri
Sejtem, hogy ezzel mondani akarsz valamit... de mi is lehet az ?Giowa
Höri csak aggódik Luck testi épségéért 😀undisputedly
Ebből a 4ből max Browner játszana közvetlenül ellene. 😀😀 Plusz asszem T-Jack és Giacomini már aláírt az éjjel.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A csapat újjáépül,viszont nem igazán értem,miért nem tartottátok meg Monroe-t,mint egy sarokköve az OL-nek és az O-nak.kátrány
Mert Caldwell szerint Joeckel nála is jobb LT lehet. És így kaptunk érte 2 picket is.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
hol késik Browner, T-Jack, Giacomini és Hauschka?Höri
Sejtem, hogy ezzel mondani akarsz valamit... de mi is lehet az ?Giowa
Höri csak aggódik Luck testi épségéért 😀
több mint 10 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
hol késik Browner, T-Jack, Giacomini és Hauschka?Höri
Sejtem, hogy ezzel mondani akarsz valamit... de mi is lehet az ?

több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A csapat újjáépül,viszont nem igazán értem,miért nem tartottátok meg Monroe-t,mint egy sarokköve az OL-nek és az O-nak.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rotoworld hírei alapján Sanders is ma már Tampában vizitál.Beki
Ennyit a mai jóslatomról, hogy ő és Clemons ma aláír. Jinxtriad strikes again.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Rotoworld hírei alapján Sanders is ma már Tampában vizitál.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Thurmondról valami hír?undisputedly
Momentán semmi. Szerintem ő még körülnéz, aztán ha nem kap jobbat, lehet visszajön.