Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Walter Thurmond ezt írta nemrég twitteren:
Great visit with Gus & Jaguars, good people. They're headed in the right direction. Now off to San Fran.
Remélem azért még visszajön. Bár nem úgy tűnik.

Eldőlt, hogy irányító lesz az első pickünk.Maka
És szerinted menne egyből a TC alatt, az 'aki jobb ő kezd' verseny, vagy padozna minimum 1 évet Henne mögött?
Eddig tetszik az offseason, bár még nem volt draft és remélhetőleg addig is hoznak még játékost, de nincs kijelölve poszt ahova húzni kéne 1/3-mon, ami szerintem nagyon jó. Ha nem DE lesz az se baj, mert most már van elég ember oda, Henne-vel is ki lehet húzni még ezt az évet, ha jön Sanders, akkor Watkins se kötelező, falra meg nem fogják elhasználni az 1/3-mat, azt majd később megoldják. Lehet a legjobb játékost választani (úgyis tavaly végig ez a szöveg ment, hogy tökmind1 hova csak tehetség legyen), és akár tanulhat is 1-2 évet rutinos játékosok mögött, mielőtt kimondottan Nr 1 lenne. Hood és Beadles szerződése így az elmondottak alapján kicsit sok, de mégiscsak 30adik volt a csapat. Gerhart igazolásának nagyon örülök, régen is szimpatikus volt, a sajtótájékoztatója is teljesen rendben volt. Neki most ez a nagy lehetősége, mert szinte biztos, hogy MoJo nem jön vissza (nagy bánatomra) remélem élni fog vele.kisvanek4
Ha 1/3on Qb jön, tényleg ő fog kezdeni, mert ahogy Höri is írta, minek várni. Csak van egy olyan érzésem, hogy nem QBt akarunk 1/3ra. majd a 2. napon jön egy, feltehetőleg a 2. körben a Garropolo, McCarron, Mettenberger 3asból valaki.

Sanders 2. vagy 3. számú WR lenne, ha ide is igazol, ő nem befolyásolja a Watkins helyzetét, aki első számú, X receiver, deep thret képességgel. Ő olyasmi, ami még Alkesz se!

Ha Clowney kimegy 1/3ig, akkor vagy Watkins, vagy Mack lesz a BPAnk szerintem. Mind a kettő needre is jönne.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Eldőlt, hogy irányító lesz az első pickünk.Maka
És szerinted menne egyből a TC alatt, az 'aki jobb ő kezd' verseny, vagy padozna minimum 1 évet Henne mögött? kisvanek4
ki volt az utolsó 1. körös QB, aki padon kezdett? Brady Quinn?

A babusgatás ideje lejárt

több mint 10 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Eldőlt, hogy irányító lesz az első pickünk.Maka
És szerinted menne egyből a TC alatt, az 'aki jobb ő kezd' verseny, vagy padozna minimum 1 évet Henne mögött?
Eddig tetszik az offseason, bár még nem volt draft és remélhetőleg addig is hoznak még játékost, de nincs kijelölve poszt ahova húzni kéne 1/3-mon, ami szerintem nagyon jó. Ha nem DE lesz az se baj, mert most már van elég ember oda, Henne-vel is ki lehet húzni még ezt az évet, ha jön Sanders, akkor Watkins se kötelező, falra meg nem fogják elhasználni az 1/3-mat, azt majd később megoldják. Lehet a legjobb játékost választani (úgyis tavaly végig ez a szöveg ment, hogy tökmind1 hova csak tehetség legyen), és akár tanulhat is 1-2 évet rutinos játékosok mögött, mielőtt kimondottan Nr 1 lenne. Hood és Beadles szerződése így az elmondottak alapján kicsit sok, de mégiscsak 30adik volt a csapat. Gerhart igazolásának nagyon örülök, régen is szimpatikus volt, a sajtótájékoztatója is teljesen rendben volt. Neki most ez a nagy lehetősége, mert szinte biztos, hogy MoJo nem jön vissza (nagy bánatomra) remélem élni fog vele.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chris Clemons sajtótájékoztatója.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Press-Conference-Chris-Clemons/ca9e18d8-b204-4b7d-b4b7-c4417afa467e
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nocsak. Babin a helyi 1010XL (sport)rádiónak ezt mondta az imént a free agencybeli aktivitásunkkal kapcsolatban.
"Without giving away too much, I don't think it's done,"
Hm...

szerintem most kezdődik a játék, hogy megvárjuk, amíg a browns költ annyit, hogy ne tudja match-elni a mi ajánlatunkat Mackért. Bár ahhoz egy hatalmas front-loaded szerződés kéne, (kb 14 milla sign bonus), de ha 5-6 évre megvan a kezdő centerünk, akkor ez nem gond. Pláne nem az, hogyha a jövő évre nem lenne nagy cap-hitje a dolognak, csak úgy 4-7 misi.phylos
Szerintem igazolunk valami közép szintű veterán centert meg egy WRt (Sanders?) és ennyi volt nagyjából a free agency idénre, hacsak nem akad a horogra 1-2 ember akciós áron(lásd tavaly Marks).

Caldwell kockázatosnak("dicey" ) nevezte 2 napja Mack megszerzését. Mondjuk ez nem volt elzárkózás, az tény. De ha valakit tud találni harmadannyi áron, lehet beéri vele is. És mivel jelenleg úgy tűnik Hennevel vágunk neki a szezonnak, így egy rookie kezdő center sem akkora probléma.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
szerintem most kezdődik a játék, hogy megvárjuk, amíg a browns költ annyit, hogy ne tudja match-elni a mi ajánlatunkat Mackért. Bár ahhoz egy hatalmas front-loaded szerződés kéne, (kb 14 milla sign bonus), de ha 5-6 évre megvan a kezdő centerünk, akkor ez nem gond. Pláne nem az, hogyha a jövő évre nem lenne nagy cap-hitje a dolognak, csak úgy 4-7 misi.

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Varjú szerint még kiköthet nálunk a másik Steelkers játékos aki tegnap itt járt.
Have heard Jags are still in it for Emmanuel Sanders, guessing it’s a money thing.(Alfie Crow)
Jelenleg 39 millió körül vagyunk a cap felett a sok-sok költés UTÁN is. Bár nem tudom, ebben Babin benne van-e. Igaz ő biztos nem kerül sokba. Valószínűleg vele együtt is még 35 millió körül járhatunk.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valóban mély az Offense oldalon a draft. 1. körben QB, 2. Guard, 3. körben futó pl.? Hill? 😀 Minden kedvencemet ledraftolja a jags, Hill se maradjon már ki 😀 6-7. körben meg mehet az extra QB, pacal vagy Boyd 😀ano92
Szerintem 1. körben WR jön/jöhet (Watkins), a 2.-ban QB, aztán egy center, majd egy guard. RB szerintem 5.-6. körben lesz draftolva, ha lesz draftolva egyáltalán. A 3. napon jön szerintem még egy WR és még egy O-lineman esetleg egy TE.
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Csak hozzunk össze egy minőségi draftot végre abból a 11 pickből!....iktriad
5 punter, 6 kicker, just for the konkurenciaano92
😀

Nem hiszem. Egyébként Caldwell már nem egyszer emlegette, hogy az offenzív játékosoknál igazán mély ez a draft. Szerintem oda fogunk sokat draftolni (tavaly az OBa 3 ember jött, szerintem idén a drafton főleg ide erősítünk (belső O-linemanek, QB, WRek, esetleg 1 TE, 1 RB vagy 1 extra QB).iktriad
Valóban mély az Offense oldalon a draft. 1. körben QB, 2. Guard, 3. körben futó pl.? Hill? 😀 Minden kedvencemet ledraftolja a jags, Hill se maradjon már ki 😀 6-7. körben meg mehet az extra QB, pacal vagy Boyd 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak hozzunk össze egy minőségi draftot végre abból a 11 pickből!....iktriad
5 punter, 6 kicker, just for the konkurenciaano92
😀

Nem hiszem. Egyébként Caldwell már nem egyszer emlegette, hogy az offenzív játékosoknál igazán mély ez a draft. Szerintem oda fogunk sokat draftolni. Tavaly a támadókhoz 3 ember jött a 8 pickből, szerintem idén a drafton főleg ide fogunk erősíteni (belső O-linemanek -2 vagy 3-, QB, WRek, esetleg 1 TE, 1 RB vagy 1 extra QB). Szerintem 6-8 pick az offensebe fog menni idén.
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Csak hozzunk össze egy minőségi draftot végre abból a 11 pickből!....iktriad
5 punter, 6 kicker, just for the konkurencia

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez nagyon jó ki kép(Babin és Clemons) - "Szintén LEO?" 😀😀


Will Blackmon sajtótájékoztatója (akit valmiért elkezdetk egyre többen "Uncle Bill"-nek hívni .DD)
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Press-Conference-Will-Blackmon/e572b88b-ee23-4f3f-b19e-6dd6d74d528c

Ez pedig Ziggy Hood sajtótájékoztatója:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Press_Conference_Ziggy_Hood/db69f9d6-1fb9-4ca4-bdda-51602137e564
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvannak a konkrét szerződésszámok az új fiúkról:
Chris Clemons' deal with Jaguars: 4 years, $17.5M, $5.475M in guarantees. Ziggy Hood similar: 4 years, $16M, $5.5M in guarantees.(Tom Pellissero)
Brian McIntyre szerint igen jól kezeljük a szerződéseket.
Looking at some of the new Jaguars contracts: No signing bonuses, pay-as-you-go-approach. Very smart for a team with a ton of cap space.
Ezt jó olvasni. 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eldőlt, hogy irányító lesz az első pickünk.Maka
Sammy Watkins üzeni, hogy lassan a testtel. És Clowney is beférne még ide (vagy akár Mack, aki ráadásul OLB is lehetne).

De ha Clowney kimegy, szerintem Halloren régi jóslata bebizonyosodik, és Sammy Watkins lesz a pick.

Ha szerzünk még egy centert (Puente, vagy a német nevű srác), akkor tökéletes lesz a FA-nkphylos
Wendell is még elérhető, sőt még Mack is, igaz ő baromi drágán. De egyébként tényleg már csak egy center meg talán WR hiányzik, ahhoz, hogy ne kelljen reachelni senkiért a drafton a need miatt.

Csak hozzunk össze egy minőségi draftot végre abból a 11 pickből!....
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Eldőlt, hogy irányító lesz az első pickünk.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Ha szerzünk még egy centert (Puente, vagy a német nevű srác), akkor tökéletes lesz a FA-nk

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még JHarrisont behúzhatnátok meg Wilforkot 😛dande
Harrison már felesleges. Wilfork számára lenen hely a D-line közepén.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még JHarrisont behúzhatnátok meg Wilforkot 😛
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
na, szerintetek jön wilfork DT-nek? 😊phylos
Nem hiszem. De nem is zárom 100%ig ki. Miller mögött nincs igazán senki. De nem hiszem, hogy idejönne.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Clemons és Babin sajtótájékoztatója most zajlik itt élőben:

 www.jaguars.com/live/
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
na ez már beteg 😊 jó lesz a D-line 😊

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
bazz, nem vagyok egy fél napig, és mik történnek!!!
ik: tudnál írni egy listát, hogy ma mi volt, mert 'csak' a Clemons+Babin dolgokat láttam, és ez nem nagy up-to-datephylos
Rajtuk kívül még Ziggy Hood jött DTbe a Steelerstől ma.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
na, szerintetek jön wilfork DT-nek? 😊

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
bazz, nem vagyok egy fél napig, és mik történnek!!!
ik: tudnál írni egy listát, hogy ma mi volt, mert 'csak' a Clemons+Babin dolgokat láttam, és ez nem nagy up-to-date

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Jags jelenlegi DE kerete: Alualu, Babin, Branch, Bryant, Clemons, R. Davis. Clowney még talán belefér ebbe az ABC sorba. 😀iktriad
Megadatik Gusnak ami nálunk nem. Depth 😀