Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy hatalmas pacsi Gusnak szerintem!
Byweek alatt mi történhetett?
Persze a Texans nem a legveretesebb csapat, sem a jelenlegi Titans, de emberanyagban bőven jobbak a Jax-nél.
Mindenesetre várom az offseason tevékenykedésetek irányát 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még 2 videó:

Az egyikben MJD beszél a meccs után a maradás lehetőségéről, meg a Jagsről úhgy általában Eisenékkel.
 www.nfl.com/videos/nfl-thursday-night-football/0ap2000000293246/Pocket-Hercules-pops-by-the-set

A másik aranyosabb - volt lánykérés meccs közben! 😀😀
 www.news4jax.com/news/us-marine-pops-the-question-at-jaguars-game/-/475880/23365828/-/10rqtjn/-/index.html
több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Már olyan sikeresek vagyunk, hogy Kovács Sanyi is csatlakozni akar a bandvagonunkhoz. 😀😀 😀😀


Reflektálnék arra az áhítozott 5-1 es Div w/l arányra.. Jó lesz az 4-2 nek is 😀 Ha a második L is tőlünk van 😛😛
4-9.. Ilyen szezont sem tegnap láttam a Jagstől 😀
És kérném, MJD ne ellenünk fussa a 2. 100yard+ os meccsét Köszi :cool:Stev85
Lehet hogy a WildCard múlik azon a Wn ellenetek, szóval nem szeretnénk azt se elveszteni. 😀😀
Ha csak a harmadik 100. futott yardos meccse lesz ellenetek Mojonak, nincs harag? 😀😀iktriad
Sanyi Beast 😀 Ennyi 😀

Nem engedjük a W-t nektek, Annyira nem hogy ha L lesz nekünk akkor javasolni fogom Luck cuttolását azonnal!!! :cool:
MJD az n+1 eddig százasát sem ellenünk kéne megfussa 😀
Bár a Titanst nézve, első meccsen beszívtuk Cj t első félidőre, 2. meccsen kompletten momentuma nem volt..
Ergo MJD HOF teljesítményt fog hozni ellenünk 😀
Csakhogy nekünk van egy Kacsánk :cool:
Hmm.. Legyen D 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már olyan sikeresek vagyunk, hogy Kovács Sanyi is csatlakozni akar a bandvagonunkhoz. 😀😀 😀😀


Reflektálnék arra az áhítozott 5-1 es Div w/l arányra.. Jó lesz az 4-2 nek is 😀 Ha a második L is tőlünk van 😛😛
4-9.. Ilyen szezont sem tegnap láttam a Jagstől 😀
És kérném, MJD ne ellenünk fussa a 2. 100yard+ os meccsét Köszi :cool:Stev85
Lehet hogy a WildCard múlik azon a Wn ellenetek, szóval nem szeretnénk azt se elveszteni. 😀😀
Ha csak a harmadik 100. futott yardos meccse lesz ellenetek Mojonak, nincs harag? 😀😀
több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Gus beszéde az öltözőben
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/EXCLUSIVE_Gus_Bradley_Postgame_Speech/6685a9db-d804-4a07-ba08-e52b42fd8d19
Ma Victory Friday van, tehát nincs edzés.

Gus Alex Flanagannek nyilatkozik a meccs után.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars_head_coach_Bradley_applauds_Jags_newfound_belief/3b7e2641-7cb9-4fad-bf77-8581344d16e5


Meccs után riport: Lageman, Oesher, Bosseli elemez és Sixo nagy örömére - Ace Sanders nyilatkozik!
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars-Postgame-Report/141de568-fad6-4436-95d8-a99ff5d53514

Marcedest megkérdezték, mikor volt ennyire jó a csapatnákl a hangulat, és ő azt fellete, hogy 2007hez=(utolsó playoff évünk) tudja a mostani állapotokat hasonlítani!

Ismét győzelem! Ismét csak Gratulálni tudok 😊darthmushroom
Köszönjük.
Srácok, matematikailag még lehet ebből rájátszás is! 😀undisputedly
Ha még összejön 2 W én már NAGYON elégedett leszek.iktriad
Reflektálnék arra az áhítozott 5-1 es Div w/l arányra.. Jó lesz az 4-2 nek is 😀 Ha a második L is tőlünk van 😛😛
4-9.. Ilyen szezont sem tegnap láttam a Jagstől 😀
És kérném, MJD ne ellenünk fussa a 2. 100yard+ os meccsét Köszi :cool:

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus beszéde az öltözőben
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/EXCLUSIVE_Gus_Bradley_Postgame_Speech/6685a9db-d804-4a07-ba08-e52b42fd8d19
Ma Victory Friday van, tehát nincs edzés.

Gus Alex Flanagannek nyilatkozik a meccs után.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars_head_coach_Bradley_applauds_Jags_newfound_belief/3b7e2641-7cb9-4fad-bf77-8581344d16e5


Meccs után riport: Lageman, Oesher, Bosseli elemez és Sixo nagy örömére - Ace Sanders nyilatkozik!
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars-Postgame-Report/141de568-fad6-4436-95d8-a99ff5d53514

Marcedest megkérdezték, mikor volt ennyire jó a csapatnákl a hangulat, és ő azt fellete, hogy 2007hez=(utolsó playoff évünk) tudja a mostani állapotokat hasonlítani!

Ismét győzelem! Ismét csak Gratulálni tudok 😊darthmushroom
Köszönjük.
Srácok, matematikailag még lehet ebből rájátszás is! 😀undisputedly
Ha még összejön 2 W én már NAGYON elégedett leszek.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Srácok, matematikailag még lehet ebből rájátszás is! 😀
több mint 10 éve
darthmushroom New England Patriots 219
Ismét győzelem! Ismét csak Gratulálni tudok 😊

A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Megelőzendő a sopánkodást az újabb győzelem miatt, álljon itt egy igazi klasszik a Bills utóbbi 10 évének legsikeresebb edzőjétől Dick Jaurontól(volt 7-9 szezonja):
 www.youtube.com/watch?v=-RTC7YKrVh4

Mentalitása "megalapozta" a ragyogó jövőt 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az este playe
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/WK-14-Cant-Miss-Play-Ace-in-the-hole/c44a2bfe-1e1e-4ee7-a63d-6b31d4b4aa84

Az este elismerése:
@PeteCaroll Congrats to Gus and his guys! Jaguars now have the longest current winning streak in the AFC at 3 games!
Köszönjük!

MJD sérülése nem komoly Gus szerint és Mojo jelenleg nagyban röhögcsél Eisenékkel.
Később annyit mondott a helyi riportereknek: "Rendben leszek"

Prosinskinek fejsérülése van(=agyrázkódás) Ball, Sanders és Todman ugyancsak megsérült, de mindnyájan visszatértek a meccsbe.

Ez pedig nagyon jó lenne!!!
MJD tells Rich Eisen & co “I want to be here” in Jax. Says his agent & GM Dave Caldwell will get together in the offseason “and get it done!(Ian Rapoport)
MJD első 100+ futott yardos meccse volt a mai, és ezzel ő tette meg a második legtöbb total (futott, elkapott, visszahordott)yardot a franchise történetében. Megelőzte Jimmy Smitht.

Poz 13 tackle zárt, a csapat 3 sacket szerzett, 1et nyelt be. Babin 5.5, Branch 4 sacknél jár már idén!

Sajnos Shortsnak mindössze 13 elkapott yardja volt (igaz szerzett TDt), és így igencsak kellene egy nagy meccs, hogy meglegyen az a fránya 1000 elkapott yard.
Marcedes zárt a legtöbb elkapott yarddal (42).
Ace Sanders 158.3as tökéletes QB ratinggel zárta a napot. 😀😀

Jelenleg ahogy Höri is írta 1/6on áll a Jags a draft szempontjából.

3 éve nem nyertünk 3 meccset zsinórban, több mint 1 év után nyertünk otthon, és legrosszabb esetben is 50%os mérleggel zárunk a divízióban. De akár lehet 5-1es is a mérlegünk idén az AFC Southban.

Milyen fura lehet ennyi W a jagsnél..😀
Khan még tényleg nem közölte csődbe megy ennyi prémium fizetéstől?😀:😀
Egyébként Grat!!! 😊
Ahozz képest hamar búcsút intettél Teddynek. 😀 :cool:Stev85
Dehogy megy csődbe. Akinek van egc pár milliója medencék építetteésére a nézőtéren, annak a bőre alatt is pénz van. És pl. most veszi meg pl Dzsudzsákot a Dinamo Moszkvától a Fulhamnek. 😀
Amúgy pedig köszi.
És én bízom Gusban és Caldwellben, hogy megtalálják a megfelelő franchise QBt.
több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Jelentem a a Jaguarsnak van a leghosszabb jelenlegi győzelmi szériája az AFCben! 😀😀 😀😀 😀😀

Teddytől könnyes búcsút veszünk, mint a hazai nyeretlenségi szériánktól.

Remélem MJD sérülése rendbe jön 10 nap alatt.

Lehet nézegetni, hogy ki a draft 6. legjobb játékosa :p (Y) 8-) 😕) :A:Höri
Fogunk még nyerni idén talán még, szóval megyünk még hátrább is...

Garoppolót a Jagsbe!iktriad
Milyen fura lehet ennyi W a jagsnél..😀
Khan még tényleg nem közölte csődbe megy ennyi prémium fizetéstől?😀:😀
Egyébként Grat!!! 😊
Ahozz képest hamar búcsút intettél Teddynek. 😀 :cool:

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jelentem a a Jaguarsnak van a leghosszabb jelenlegi győzelmi szériája az AFCben! 😀😀 😀😀 😀😀

Teddytől könnyes búcsút veszünk, mint a hazai nyeretlenségi szériánktól.

Remélem MJD sérülése rendbe jön 10 nap alatt.

Lehet nézegetni, hogy ki a draft 6. legjobb játékosa :p (Y) 8-) 😕) :A:Höri
Fogunk még nyerni idén talán még, szóval megyünk még hátrább is...

Garoppolót a Jagsbe!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lehet nézegetni, hogy ki a draft 6. legjobb játékosa :p (Y) 8-) 😕) :A:

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Remélem ma is így fogja tolni !Sixo67
Úgy legyen!iktriad
Alázza szét Swearingert !Sixo67
Nem fogja, nem tudom mennyit láttad játszani az elmúlt meccseken(college-ban tudom, hogy láttad "párszor" ), de kurva jól nyomja :cool:BaltimoreDefense
Ace annyira jó , hogy még Weddle is cinkesen tudná tartani, ha ráállítanák. 2szer láttam, Jags ellen de akkor nem végig, meg ellenünk az első fordulóban, ott retek gyenge volt és sokat nem is volt a pályán. De ha őszinte akarok lenni , nem tudnám megmondani ,hogy ő mit játszik, azt mondták csak SSként van jövője NFLben, collegeben végig FS volt.Sixo67
A KC meccs óta kezdő, a bye week óta a legtöbb snap-et játsza a sec-ben, szinte minden play-nél fent van. Mióta kezdő SS-t játszik, sokat van a box-ban, de előtte is sokszor 3. S-ként volt a pályán, amit Phillips imád játszatni. Coverage technikája sokat fejlődik, állandóan akció közelben van, ahogy Phillips is mondta 2szer nem követi el ugyanazt a hibát már most a sec vezére, állandóan irányítja a társakat. SS-ként van jövője szerintem is, nem is akármilyen bár elfogult vagyok vele 😊 de ez itt off
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Impresszív(kivéve a pass defenset). Főleg a futás elleni védelem javulása.

Weeks 1-9 (0-8)

Total defense: 392.2 yards per game (27th)

Rushing defense: 161.8 yards per game (32nd)

Passing defense: 230.5 yards per game (12th)

Third-down defense: 44.8 percent (28th)

Red-zone defense: 62.2 percent (26th)

Scoring defense: 33.0 points per game (32nd)

Weeks 10-13 (3-1)

Total defense: 358.8 yards per game (17th)

Rushing defense: 67.8 yards per game (3rd)

Passing defense: 291.0 yards per game (30th)

Third-down defense: 40.3 percent (23rd)

Red-zone defense: 53.8 percent (16th)

Scoring defense: 22.0 points per game (13th)
Remélem ma is sikerül valami jobb D produkcióval kirukkolni.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Remélem ma is így fogja tolni !Sixo67
Úgy legyen!iktriad
Alázza szét Swearingert !Sixo67
Nem fogja, nem tudom mennyit láttad játszani az elmúlt meccseken(college-ban tudom, hogy láttad "párszor" ), de kurva jól nyomja :cool:BaltimoreDefense
Ace annyira jó , hogy még Weddle is cinkesen tudná tartani, ha ráállítanák. 2szer láttam, Jags ellen de akkor nem végig, meg ellenünk az első fordulóban, ott retek gyenge volt és sokat nem is volt a pályán. De ha őszinte akarok lenni , nem tudnám megmondani ,hogy ő mit játszik, azt mondták csak SSként van jövője NFLben, collegeben végig FS volt.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ryan O'Halloren az O-line jövőjéről:

■ Left tackle. Settled.

It is Joeckel’s spot once he is cleared for team activity this off-season.

■ Left guard. An issue. Rackley has been up and down and sustained several injuries since the start of camp. He has shown an ability to pull from left to right in the run game, but the Jaguars likely view him as a backup.

■ Center. An issue. Meester hasn’t missed a snap this season but he’s 36 years old. Several starting centers are scheduled to be free agents in March and that should be a targeted position for Caldwell.

■ Right guard. OK shape. Uche Nwaneri has been decent and like Meester, he hasn’t missed a snap.

■ Right tackle. A semi-issue.

Bradfield (good athleticism) and Pasztor (mean streak) have done enough to warrant consideration at this spot when camp starts and a third candidate could be added via a mid-round draft choice.
Remélem ma is így fogja tolni !Sixo67
Úgy legyen!iktriad
Alázza szét Swearingert !Sixo67
Nem fogja, nem tudom mennyit láttad játszani az elmúlt meccseken(college-ban tudom, hogy láttad "párszor" ), de kurva jól nyomja :cool:BaltimoreDefense
Mondjuk Ace is most vasárnap játszotta élete legjobb profi meccsét.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Remélem ma is így fogja tolni !Sixo67
Úgy legyen!iktriad
Alázza szét Swearingert !Sixo67
Nem fogja, nem tudom mennyit láttad játszani az elmúlt meccseken(college-ban tudom, hogy láttad "párszor" ), de kurva jól nyomja :cool:
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
fél2kor Lúvill meccs, nézzék a többiek is, ne csak iktriádHöri
Ha nyerünk akkor szinte feleslegesen tennék a többiek, mert akkor a Texans következő QBját láthatnák.

Mondjuk eddig 0-4 a mérlegünk az NFL Networkös meccseken.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fél2kor Lúvill meccs, nézzék a többiek is, ne csak iktriád

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Remélem ma is így fogja tolni !Sixo67
Úgy legyen!iktriad
Alázza szét Swearingert !

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lageman elemzi a felvételeket - Browns kiadás:

 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Film-Room-Friday/411bd9b6-927f-4406-9e09-7253ef91be6a

Végső injury report:
Burton, Sanders és Forsett nem játszik, mindenki más bevethető holnapra.iktriad
Micsoda?????Sixo67
Természetesen Evanst akartam írni.Rookie rookie - szén szén. 😀😀

Kárpótlásul nézd meg te is Lageman filmjét, sokat beszél benne Ace múlt vasárnapi játékáról.iktriad
Remélem ma is így fogja tolni !Sixo67
Úgy legyen!
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Lageman elemzi a felvételeket - Browns kiadás:

 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Film-Room-Friday/411bd9b6-927f-4406-9e09-7253ef91be6a

Végső injury report:
Burton, Sanders és Forsett nem játszik, mindenki más bevethető holnapra.iktriad
Micsoda?????Sixo67
Természetesen Evanst akartam írni.Rookie rookie - szén szén. 😀😀

Kárpótlásul nézd meg te is Lageman filmjét, sokat beszél benne Ace múlt vasárnapi játékáról.iktriad
Remélem ma is így fogja tolni !

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rob Burgundy ismeri Mark Brunellt! Viszont még én sem hallottam a mostani kedvenc Jags játékosairól. . 😀😀
 www.nbcsports.com/football/nfl/dps-heard-thompson-hes-ron-burgundys-favorite-player
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lageman elemzi a felvételeket - Browns kiadás:

 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Film-Room-Friday/411bd9b6-927f-4406-9e09-7253ef91be6a

Végső injury report:
Burton, Sanders és Forsett nem játszik, mindenki más bevethető holnapra.iktriad
Micsoda?????Sixo67
Természetesen Evanst akartam írni.Rookie rookie - szén szén. 😀😀

Kárpótlásul nézd meg te is Lageman filmjét, sokat beszél benne Ace múlt vasárnapi játékáról.