Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peter King a 3 eddigi legjobb formát mutató rookie közé sorolta Ace Sanderst (Tavon Austin és Robert Alford társaságában)

8. I think I keep hearing great things about two offensive weapons: St. Louis utility star Tavon Austin and the guy who, to me, is a sort of Tavon Austin Jr., Jacksonville wideout/multi-purpose player Ace Sanders. The Rams practiced in the Edward Jones Dome Saturday and gave local fans a whiff of what to expect from Austin, playing him at several spots. “You’re going to have to come out, watch and see what we do with him,’’ said coach Jeff Fisher. “Obviously, there’s things everybody does across the league in camp that they don’t show until the regular season.” During draft prep in St. Louis, the Rams privately knew if they somehow weren’t able to get Austin, they’d have gone after Sanders, who is emerging in camp as the kind of versatile weapon Jacksonville hoped it was drafting last April.
(Alford lett volna a pickünk eredetileg a 3. körben, ha nem vitte volna ki pár pickkel előttünk az Atlanta)

A 19000es scrimmage nézőszámot sem hagyta szó nélkül.

i. The Jags had 19,000 at Everbank Field Saturday night, more than doubling last year’s stadium practice attendance. Gus Bradley Fever, evidently.
 mmqb.si.com/2013/08/05/riley-cooper-peter-king-monday-morning-quarterback/7/
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
csak egy kis érdekesség: George Selvie két sacket csinált a Miami ellennpetiii
Ő volt a meccs legjobbja. De Pendeltonnak is volt stopja. Kyle Millernek TDje (ő tavaly UDFAként volt nálunk), és Anthony Armstrong(ő kb 2 hétig volt tavaly kereten a regularban) ütötte ki 2× az onsideot a végén. Gene Smith biztos sokat high fiveolt a tévé előtt tegnap este.
több mint 11 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
csak egy kis érdekesség: George Selvie két sacket csinált a Miami ellen

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 hosszú cikk jött ki Priscótól.
Az egyik a TC értékelője.
 www.cbssports.com/nfl/blog/pete-prisco/22999172/camp-observations-young-and-older-jaguars-have-much-to-prove
Az egész nagyon ajánlott, de a végi következtetéseire felhívom a figyelmet!
• The Jaguars will be in a lot of games in the fourth quarter. They will be feisty and tough, which should help them compete.

• The Jaguars are playing games in London, but they are not going to move there -- no matter what you might think.

• I am not a fan of the two-tone helmet. I do like their new uniforms.

• Blaine Gabbert will throw 22 touchdown passes this season.

• This is Maurice Jones-Drew's last season in Jacksonville.
A Gabbertes rész nem meglepő, mert másik nagyon ajánlott cikkében azt suggalja, a csapat Szöszit akarja kezdőnek.
 www.cbssports.com/nfl/blog/pete-prisco/23001679/dont-believe-the-hype-gabbert-is-the-still-guy-in-jacksonvilleiktriad
"• The Jaguars look to have a future Pro Bowl player in first-round pick Luke Joeckel."
reméljük, hogy így lesz, de még egy meccse sem volt, a nem túl acélos Jags DE állomány ellen villog, nem korai ez a kijelentés kicsit?Húsrágó
A potenciál benne van, ezt nem sokan vitatják. Kuharsky odáig ment, hogy szerinte jobb lehet nagyon hamar, mint Monroe, és ő ESPNes, tehát nem a cég fizeti, hogy ilyet írjon!
És maga Caldwell mondta, hogy annyira természetesen teszi a dolgát akár RTben, akár LTben, hogy ember teljesen el is feledkezik arról a posztról.
És jó olvasni azt, hogy Prisco szerint Monroet is marasztalni akarjuk. Azért egy ász OT párosnak és ilyen fiatal, nagyon ígéretes elkapósornak bármelyik QB nagyon örülne.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Hasonló kincstári optimizmus rémlik tavalyról (emlékezzünk csak Helmut egyik kommentjére), ezzel "külsősként" nem győztetek meg...jjncaa
Mindig vicces, amikor az általam rég nem látogatott Bowl.hu-ra visszahív valamelyik aktív tag, hogy Te Helmut, ismét emlegetnek!
Helmut Zimmer
1., nem írtam, hogy teljesült volna, épp azért idéztem az amúgy remek kommentedet, hogy addig minden szép és jó, míg a pályán nem láttuk a csapatot

2., mi az oka, hogy már nem látogatod az oldalt? (írd meg kérlek PM-ben)jjncaa
2. kellemetlen lenne, ha ide irna az okat / mi ez a "hirtelen jott" alszerenyseg ?MMMS
Ide is írhatja, de nem gondolnám, hogy ez szervesen a jax topichoz tartozik. Ha igen, akkor hajrá. Az álszerénységet se értem, akinek adunk a véleményére, attól különösen fontos, hogy a negatívumokat is megtudjukjjncaa
Mozzanat állj! Semmi gond a Bowl.hu-val !
Megszületett a lányom 😊 😊 😊 , és rengeteget melózom 😕 😕 😕 !
+ Offseason amúgy is a Bold prediction ideje, mindenki vaktölténnyel lQ!
+ Ilyenkor adok elQnyt Peteynek, hogy "respeta számban" beelQzzön ...a viccrovatban..., a lemaradást uszkve 2 hét alatt összeszedem a Seahawks topicban. 😊 😛 🏈
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
2 hosszú cikk jött ki Priscótól.
Az egyik a TC értékelője.
 www.cbssports.com/nfl/blog/pete-prisco/22999172/camp-observations-young-and-older-jaguars-have-much-to-prove
Az egész nagyon ajánlott, de a végi következtetéseire felhívom a figyelmet!
• The Jaguars will be in a lot of games in the fourth quarter. They will be feisty and tough, which should help them compete.

• The Jaguars are playing games in London, but they are not going to move there -- no matter what you might think.

• I am not a fan of the two-tone helmet. I do like their new uniforms.

• Blaine Gabbert will throw 22 touchdown passes this season.

• This is Maurice Jones-Drew's last season in Jacksonville.
A Gabbertes rész nem meglepő, mert másik nagyon ajánlott cikkében azt suggalja, a csapat Szöszit akarja kezdőnek.
 www.cbssports.com/nfl/blog/pete-prisco/23001679/dont-believe-the-hype-gabbert-is-the-still-guy-in-jacksonvilleiktriad
"• The Jaguars look to have a future Pro Bowl player in first-round pick Luke Joeckel."
reméljük, hogy így lesz, de még egy meccse sem volt, a nem túl acélos Jags DE állomány ellen villog, nem korai ez a kijelentés kicsit?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 hosszú cikk jött ki Priscótól.
Az egyik a TC értékelője.
 www.cbssports.com/nfl/blog/pete-prisco/22999172/camp-observations-young-and-older-jaguars-have-much-to-prove
Az egész nagyon ajánlott, de a végi következtetéseire felhívom a figyelmet!
• The Jaguars will be in a lot of games in the fourth quarter. They will be feisty and tough, which should help them compete.

• The Jaguars are playing games in London, but they are not going to move there -- no matter what you might think.

• I am not a fan of the two-tone helmet. I do like their new uniforms.

• Blaine Gabbert will throw 22 touchdown passes this season.

• This is Maurice Jones-Drew's last season in Jacksonville.
A Gabbertes rész nem meglepő, mert másik nagyon ajánlott cikkében azt suggalja, a csapat Szöszit akarja kezdőnek.
 www.cbssports.com/nfl/blog/pete-prisco/23001679/dont-believe-the-hype-gabbert-is-the-still-guy-in-jacksonville

Prisco azt írta, sokan év kezdetén nem voltak Szöszi fanjaii, mikor megjöttek, de meggyözte őket az offseasonban.

Plusz Prisco szerint először látható, hogy Gabbert otthonosan mozog az adott offensben, hogy rrá van szabva.


És egy kis bónusz - a TC edigi legjobb DTje, Sen' Derrick Marks bemikrofonzova:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jags-Wired-SenDerrick-Marks/e85c2ab1-f885-4a16-bad2-9032c92cf0d1
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Köszi Helmut az írásodat Gusról. Kíváncsi leszek mi lesz. Bár Poz kulcsfontosságú idén a Dben, szóval óvatos lesz vele kapcsolatban Gus és Babich - remélem.



csakhogy egy kicsit legyen még Cecil vs. Justin, ugye öszvesen vót 41 droppol passza, ha jól tudom, azzal a -TOPfive helyet csípte a csapat, a C vs. J itt egál, mer mindanyójuk kilenc játékot fektetett el.
target/kacsble/kacsesz/dropp/droprét/targetrét
C 101/64/55/9/14,06/54,45 droprétben -Top6
J. 133/73/64/9/12,32/48,12 droprétben ez Cruz/Deckeri magasság

namostezzel mire is jutottamsutianap
Halvány fogalmam sincs. 😀😀iktriad
jade,hajráAlkesz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 931 — no es importante
Hasonló kincstári optimizmus rémlik tavalyról (emlékezzünk csak Helmut egyik kommentjére), ezzel "külsősként" nem győztetek meg...jjncaa
Mindig vicces, amikor az általam rég nem látogatott Bowl.hu-ra visszahív valamelyik aktív tag, hogy Te Helmut, ismét emlegetnek!
Helmut Zimmer
1., nem írtam, hogy teljesült volna, épp azért idéztem az amúgy remek kommentedet, hogy addig minden szép és jó, míg a pályán nem láttuk a csapatot

2., mi az oka, hogy már nem látogatod az oldalt? (írd meg kérlek PM-ben)jjncaa
2. kellemetlen lenne, ha ide irna az okat / mi ez a "hirtelen jott" alszerenyseg ?MMMS
Ide is írhatja, de nem gondolnám, hogy ez szervesen a jax topichoz tartozik. Ha igen, akkor hajrá. Az álszerénységet se értem, akinek adunk a véleményére, attól különösen fontos, hogy a negatívumokat is megtudjuk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi Helmut az írásodat Gusról. Kíváncsi leszek mi lesz. Bár Poz kulcsfontosságú idén a Dben, szóval óvatos lesz vele kapcsolatban Gus és Babich - remélem.



csakhogy egy kicsit legyen még Cecil vs. Justin, ugye öszvesen vót 41 droppol passza, ha jól tudom, azzal a -TOPfive helyet csípte a csapat, a C vs. J itt egál, mer mindanyójuk kilenc játékot fektetett el.
target/kacsble/kacsesz/dropp/droprét/targetrét
C 101/64/55/9/14,06/54,45 droprétben -Top6
J. 133/73/64/9/12,32/48,12 droprétben ez Cruz/Deckeri magasság

namostezzel mire is jutottamsutianap
Halvány fogalmam sincs. 😀😀
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
csakhogy egy kicsit legyen még Cecil vs. Justin, ugye öszvesen vót 41 droppol passza, ha jól tudom, azzal a -TOPfive helyet csípte a csapat, a C vs. J itt egál, mer mindanyójuk kilenc játékot fektetett el.
target/kacsble/kacsesz/dropp/droprét/targetrét
C 101/64/55/9/14,06/54,45 droprétben -Top6
J. 133/73/64/9/12,32/48,12 droprétben ez Cruz/Deckeri magasság

namostezzel mire is jutottam


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Hasonló kincstári optimizmus rémlik tavalyról (emlékezzünk csak Helmut egyik kommentjére), ezzel "külsősként" nem győztetek meg...jjncaa
Mindig vicces, amikor az általam rég nem látogatott Bowl.hu-ra visszahív valamelyik aktív tag, hogy Te Helmut, ismét emlegetnek!
Helmut Zimmer
1., nem írtam, hogy teljesült volna, épp azért idéztem az amúgy remek kommentedet, hogy addig minden szép és jó, míg a pályán nem láttuk a csapatot

2., mi az oka, hogy már nem látogatod az oldalt? (írd meg kérlek PM-ben)jjncaa
2. kellemetlen lenne, ha ide irna az okat / mi ez a "hirtelen jott" alszerenyseg ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 931 — no es importante
Hasonló kincstári optimizmus rémlik tavalyról (emlékezzünk csak Helmut egyik kommentjére), ezzel "külsősként" nem győztetek meg...jjncaa
Mindig vicces, amikor az általam rég nem látogatott Bowl.hu-ra visszahív valamelyik aktív tag, hogy Te Helmut, ismét emlegetnek!
Helmut Zimmer
1., nem írtam, hogy teljesült volna, épp azért idéztem az amúgy remek kommentedet, hogy addig minden szép és jó, míg a pályán nem láttuk a csapatot

2., mi az oka, hogy már nem látogatod az oldalt? (írd meg kérlek PM-ben)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Hasonló kincstári optimizmus rémlik tavalyról (emlékezzünk csak Helmut egyik kommentjére), ezzel "külsősként" nem győztetek meg...jjncaa
Mindig vicces, amikor az általam rég nem látogatott Bowl.hu-ra visszahív valamelyik aktív tag, hogy Te Helmut, ismét emlegetnek!

Hare JJ Hare NCAA!

Abból, hogy:
"Mularkey lehet főszabász, szakmai megmondó, csak kapjon időt, támogatást, és szakmai segítséget." szerinted mi teljesült a vihar rángatta Jags szervezetben. Khan pl. egy év alatt tett valamit a szervezeti kultúrához? Gene begyártotta a szükséges prospecteket? Eltemette a halottait a Jags? Stb? Nem! Szerintem pont azt írtam, hogy minden fogaskeréknek megfelelQ nagyságúnak kell lennie, hogy forogjon a gép. Az OC OC, a HC HC, HC-nak nincs ideje OC-t játszani, stb.
Ezen kívül leírtam, hogy mit tett a Billsnél!

Amúgy meg koromnál fogva nem szoktam olyanokat leírni, hogy ez meg az eleve szar, és ne is reménykedjetek! ha nem tudok sok jót írni leírom a pozitívumokat, és azokat a dolgokat, amelyek szüklségesek a mqködéshez.

Többiek,Szevasztok!

Én nagyon szurkolok Gus-nak, hiszen amennyire utáltam az elején, annyira megszerettem a végén. Mondjuk úgy, hogy ahhoz, hogy mqködjön a rendszer nagyon kellett Carroll+Schneider, és Ken Norton Jr.-Rocky Seto páros!
Jelzem, hogy Gus D rendszere amúgy nem kötött technikákon alapul, tehát aki technikák/pozíciók mátrixban gondolkozik az nem feltétlenül fogja érteni, hogy mi történik, mi sem értettük sokáig:
Simán be fogja tenni Pozt 1 techre. -mert ott gyengíti el a falat, ahol az ellenfél amúgy is túlerQben van, és ott fogja lerohanni, ahol az sebezhetQ! De ezt egy nagyon hosszú tanulás elQzi meg. Amúgy train the trainer elv mqködik.

Remélem kap idQt, én szorítok értetek!
üdv.Helm
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha én lennék a bajszos helyében, akkor nálam ez annyira A terv lenne, hogy B-t nem is írnék. Az NFL-ben nemigen láttam az elmúlt 20 évben olyan QB-t, aki ne mutatta volna már meg a legelső évében, hogy van benne lehetőség. (Kivéve Smith-et, de arra rá is ment a Ninersnek vagy 5 éve.) Ebből a szempontból nem számít, hogy mennyi segítséget kap a fiatal QB, mert segítség nélkül is látni kéne benne a fantáziát. Luck ugye egy szál Wayne-en kívül egy C kategóriás fallal, csupa rookie elkapóval, két rookie TE-vel, és egy jóindulattal B kategóriás futójátékkal is meg tudta mutatni, hogy van benne jövő. De nem csak ő, Tannehill, Kaepernick, Russel Wilson, Wheeden, Newton, stb. is. RGIII-ról nem is beszélve. Persze az eredményesség szempontjából nem mindegy, hogy milyen a supporting team, de annak jó és rossz csapatban is látszania kell két év után, hogy mekkora a potenciál a QB-ben. Szöszi jó arc, rendes srác, de belátható időn belül nincs benne több, ezért lépni kéne amint lehet. (Ha már idén nem, akkor jövőre.)peterk2005
Szóval a Jags-nek is a "Sucks for Luck" metódust kellene követni?DC
Tank for Teddy. De ez szerintem csak a B opció, az idei tevénységeit eddig elnézve Caldwell mindent megtesz azért hogy szöszi NFL karrierjébe életet leheljen.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Ha én lennék a bajszos helyében, akkor nálam ez annyira A terv lenne, hogy B-t nem is írnék. Az NFL-ben nemigen láttam az elmúlt 20 évben olyan QB-t, aki ne mutatta volna már meg a legelső évében, hogy van benne lehetőség. (Kivéve Smith-et, de arra rá is ment a Ninersnek vagy 5 éve.) Ebből a szempontból nem számít, hogy mennyi segítséget kap a fiatal QB, mert segítség nélkül is látni kéne benne a fantáziát. Luck ugye egy szál Wayne-en kívül egy C kategóriás fallal, csupa rookie elkapóval, két rookie TE-vel, és egy jóindulattal B kategóriás futójátékkal is meg tudta mutatni, hogy van benne jövő. De nem csak ő, Tannehill, Kaepernick, Russel Wilson, Wheeden, Newton, stb. is. RGIII-ról nem is beszélve. Persze az eredményesség szempontjából nem mindegy, hogy milyen a supporting team, de annak jó és rossz csapatban is látszania kell két év után, hogy mekkora a potenciál a QB-ben. Szöszi jó arc, rendes srác, de belátható időn belül nincs benne több, ezért lépni kéne amint lehet. (Ha már idén nem, akkor jövőre.)peterk2005
Szóval a Jags-nek is a "Sucks for Luck" metódust kellene követni?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 jó hír a helyi fanbase hangulatár illetően:

Tegnap több mint 19000 ember volt kint a scrimmagen.

Valamint a helyi boltok csak nehezen tudják telesíteni a tvalyhoz képest 400×os a csapat merchendiseaival kapcsolatban.
 jacksonville.com/news/metro/2013-08-02/story/stores-cant-keep-new-jaguars-gear-stock
Ebben persze alaposan benne van hogy új logó és mezeink vannak, de ez (és a scrimamge látogatottság) akkor sem rossz ez egy 2-14es csapattól.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Plusz Makának abban igaza van, hogy kimondva kimondatlanul van egy olyan érzés az idei ténykedéseknek, hogy ha netán QB ügyben nem lesz előrelépés(amihez megjegyzem idén minden segítséget megadtak szöszinek - sokkal jobb védelem, jobb elkapók, rá szabott offense), akkor jövőre szerezzünk egy nagyon jó irányítót az 1. körben a drafton. (Ez a B terv)iktriad
Ha én lennék a bajszos helyében, akkor nálam ez annyira A terv lenne, hogy B-t nem is írnék. Az NFL-ben nemigen láttam az elmúlt 20 évben olyan QB-t, aki ne mutatta volna már meg a legelső évében, hogy van benne lehetőség. (Kivéve Smith-et, de arra rá is ment a Ninersnek vagy 5 éve.) Ebből a szempontból nem számít, hogy mennyi segítséget kap a fiatal QB, mert segítség nélkül is látni kéne benne a fantáziát. Luck ugye egy szál Wayne-en kívül egy C kategóriás fallal, csupa rookie elkapóval, két rookie TE-vel, és egy jóindulattal B kategóriás futójátékkal is meg tudta mutatni, hogy van benne jövő. De nem csak ő, Tannehill, Kaepernick, Russel Wilson, Wheeden, Newton, stb. is. RGIII-ról nem is beszélve. Persze az eredményesség szempontjából nem mindegy, hogy milyen a supporting team, de annak jó és rossz csapatban is látszania kell két év után, hogy mekkora a potenciál a QB-ben. Szöszi jó arc, rendes srác, de belátható időn belül nincs benne több, ezért lépni kéne amint lehet. (Ha már idén nem, akkor jövőre.)peterk2005
Gabbert még mindig a 2. legfiatalabb kezdő QB az egész NFLben, most lenne csak rookie, ha 4 évet játszott volna a Mizzoun! Az első évében nem szabadott volna játszatni(ez volt a terv kb augusztusig....), erre ő kezdett a 3. héten (normális QB coach és elkapók nélkül). Tavaly meg Mularkeyék ultrakonzervatívak voltak vele, ennek ellenére volt pár jó meccse (Vikes, Raiders 1. félidő-sérülés jött közbe-, Packers). Idén minden segítséget megkap(ott), ha nem él vele, akkor tudjuk mi jön.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Plusz Makának abban igaza van, hogy kimondva kimondatlanul van egy olyan érzés az idei ténykedéseknek, hogy ha netán QB ügyben nem lesz előrelépés(amihez megjegyzem idén minden segítséget megadtak szöszinek - sokkal jobb védelem, jobb elkapók, rá szabott offense), akkor jövőre szerezzünk egy nagyon jó irányítót az 1. körben a drafton. (Ez a B terv)iktriad
Ha én lennék a bajszos helyében, akkor nálam ez annyira A terv lenne, hogy B-t nem is írnék. Az NFL-ben nemigen láttam az elmúlt 20 évben olyan QB-t, aki ne mutatta volna már meg a legelső évében, hogy van benne lehetőség. (Kivéve Smith-et, de arra rá is ment a Ninersnek vagy 5 éve.) Ebből a szempontból nem számít, hogy mennyi segítséget kap a fiatal QB, mert segítség nélkül is látni kéne benne a fantáziát. Luck ugye egy szál Wayne-en kívül egy C kategóriás fallal, csupa rookie elkapóval, két rookie TE-vel, és egy jóindulattal B kategóriás futójátékkal is meg tudta mutatni, hogy van benne jövő. De nem csak ő, Tannehill, Kaepernick, Russel Wilson, Wheeden, Newton, stb. is. RGIII-ról nem is beszélve. Persze az eredményesség szempontjából nem mindegy, hogy milyen a supporting team, de annak jó és rossz csapatban is látszania kell két év után, hogy mekkora a potenciál a QB-ben. Szöszi jó arc, rendes srác, de belátható időn belül nincs benne több, ezért lépni kéne amint lehet. (Ha már idén nem, akkor jövőre.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hasonló kincstári optimizmus rémlik tavalyról (emlékezzünk csak Helmut egyik kommentjére), ezzel "külsősként" nem győztetek meg...jjncaa
A GM csere miatt érződik a nagyon komoly szemléletváltás a csapatnál, szóval idén kicsit jobban lehet bizakodni. Gyakorlatilag meg lett nyomva idén a reset/restart gomb a csapatnál. Ezt minden kinti szakíró, aki vette a fáradtságot, és elvonszolta a seggét Jacksonvillebe megerősítette.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 931 — no es importante
Hasonló kincstári optimizmus rémlik tavalyról (emlékezzünk csak Helmut egyik kommentjére), ezzel "külsősként" nem győztetek meg...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
legalább türelmesen és jól építkezik a csapat, ami a jövőre nézve pozitívum.Maka
értem én, hogy mire gondolsz, na de a csapat most rúgta ki tavaly kinevezett edzőjét, milyen az, mikor nem türelmesen építkezik valaki?jjncaa
A tényleges újjáépítést az idei offeasontól számolom, GM és edzőcserével, valamint a régi regiment túlfizetett veteránjainak elűzésével.Maka
Szurkolóként ez teljesen érthető (sőt, amennyire kritizáltam Mularkey-t már a kinevezésekor, annyira jó fogásnak tartom Bradley), de a "big picture"-t tekintve, elfogultság nélkül egyelőre az jöhet le, hogy Jacksonville-ben nem tudatos építkezés folyik. Persze amilyen kiegyenlített az NFL, egy jó holtszezonnal és remek coachinggal utolsókból is simán lehetnek elsőkjjncaa
Ezzel vitatkoznék. Az összes veterán, aki jött fiatal játékos (Trufnatot leszámítva). Mindegyik prove it szerződést kapott a csapattól. Ufyanez igaz a sok UDFA rookiera, és a waiveresekre is. Próbálnak kialakítani egy magot, amire lehet építkezni. Ez teljesen tudatos elképzelés.

Plusz Makának abban igaza van, hogy kimondva kimondatlanul van egy olyan érzés az idei ténykedéseknek, hogy ha netán QB ügyben nem lesz előrelépés(amihez megjegyzem idén minden segítséget megadtak szöszinek - sokkal jobb védelem, jobb elkapók, rá szabott offense), akkor jövőre szerezzünk egy nagyon jó irányítót az 1. körben a drafton. (Ez a B terv)
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 931 — no es importante
legalább türelmesen és jól építkezik a csapat, ami a jövőre nézve pozitívum.Maka
értem én, hogy mire gondolsz, na de a csapat most rúgta ki tavaly kinevezett edzőjét, milyen az, mikor nem türelmesen építkezik valaki?jjncaa
A tényleges újjáépítést az idei offeasontól számolom, GM és edzőcserével, valamint a régi regiment túlfizetett veteránjainak elűzésével.Maka
Szurkolóként ez teljesen érthető (sőt, amennyire kritizáltam Mularkey-t már a kinevezésekor, annyira jó fogásnak tartom Bradley), de a "big picture"-t tekintve, elfogultság nélkül egyelőre az jöhet le, hogy Jacksonville-ben nem tudatos építkezés folyik. Persze amilyen kiegyenlített az NFL, egy jó holtszezonnal és remek coachinggal utolsókból is simán lehetnek elsők


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
legalább türelmesen és jól építkezik a csapat, ami a jövőre nézve pozitívum.Maka
értem én, hogy mire gondolsz, na de a csapat most rúgta ki tavaly kinevezett edzőjét, milyen az, mikor nem türelmesen építkezik valaki?jjncaa
A tényleges újjáépítést az idei offeasontól számolom, GM és edzőcserével, valamint a régi regiment túlfizetett veteránjainak elűzésével.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Scrimmage:

Nem vett rész: Blackmon, Mincey, Price, Forsett, Milhim, Cyprien, Lionel Smith.

A legjobbak: Offense oldalon Ace Sanders folytatta elképesztően impresszív TCjét. Mindenhol megjátszható volt. A védelem oldalán viszont egy nem várt játékos villogott a leginkább - a DE Pannel Egboh. Volt 2 sackje Hennen, és teljes mértékben kihasználta a Mincey pihentetésével keletkezett lehetőséget. Nagyon közel került ahhoz, hogy benne legyen az 53ban.

A scrimmage playe: Shoelace 60+ yardos kickoff returnje:


Sérülések: Nem volt szerencsére

QBk: A scrimmage első felében Gabbert jobb volt mint Henne (a bokasérülése láthatóan nem zavarta szöszit), de a red zone és goal line szituációknál ő is hibázgatott. Sajnos inkább a D villogott tegnap az első TDre nagyon sokat kellett várni (Gabbert adott egy 20 yardos TD passzt MoMassnak). Ha értékelni kéne, egy hangyányival, de gabberté volt a scrimmage. De sajnos egyik QB sem volt ellenállhatatlan a pályán.

Gus a scrimmage után:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Press-Conference-Gus-Bradley/240cc801-75b9-4c3b-b7fe-c022009c1092

Highlight reel:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars_Scrimmage_Highlights/53fc54d8-cca0-46e3-8ac2-addb1435d52e

Összefoglaló:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside_the_Jaguars_Scrimmage_Recap/90ca3195-665e-4b8c-ba67-aeca9961a726

legalább türelmesen és jól építkezik a csapat, ami a jövőre nézve pozitívum.Maka
értem én, hogy mire gondolsz, na de a csapat most rúgta ki tavaly kinevezett edzőjét, milyen az, mikor nem türelmesen építkezik valaki?jjncaa
A tavalyi edzők nagy része, akárcsak a GM rászolgált a kirúgásukra(az elmentek közül egyedül Tuckert tartottam volna meg DCnek). Mularkey és Bratkowski konzervatív hozzáállása meggátolt minden fejlődés Gabbert esetében (ha olyan szabad kezet kapott volna, mint Henne a 2. Texans meccstől jóval előrébb lennénk most!)
Egy ideig nem lesz nálunk nagytakarítás, a Caldwell - Bradley duó 90%, hogy maradni fog minimum 3 évet. Ha idén netán megint 2-14 lenne a mérleg(mivel az idei menetrend szerintem gyengébb, mint a tavalyi, meglepne ha nem javítanánk legalább egy kicsit rajta), akkor is biztonságban vannak.