NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 043
Chiefs WR Tyreek Hill in line for contract extension

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 876 — Circus Maximus
Allitolag Dee Forddal egyelore nem giga szerzodest akarnak kotni, hanem taget rakni ra. Ami annyiban logikus, hogy serulekeny, igy kevesebb a kockazat. Ha meg megis egeszben marad (es jol jatszik), majd akkor donthetnenek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
Hello!

Gameday van, csak szólok!
vpi
és? nyerünk, kb. ennyi, minden más felesleges szócséplés
ehh
Avagy kielvezzuk a bandwagon befutasa elotti utolso idoket.
ulpianus
Azt : )
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 876 — Circus Maximus
Hello!

Gameday van, csak szólok!
vpi
és? nyerünk, kb. ennyi, minden más felesleges szócséplés
ehh
Avagy kielvezzuk a bandwagon befutasa elotti utolso idoket.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
Hello!

Gameday van, csak szólok!
vpi
és? nyerünk, kb. ennyi, minden más felesleges szócséplés
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 821 — Patriot
Hello!

Gameday van, csak szólok!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Igazából év közben is annak drukkoltam, hogy Brees megkaphassa. De végig nézve a szezonon teljesen megérdemelten lesz Patrické.
Már csak azt remélem, hogy a gyűrű is ide vándorol.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 876 — Circus Maximus
 www.profootballwriters.org/2019/01/16/kansas-citys-mahomes-pfwa-nfl-mvp-and-offensive-player-of-the-year-los-angeles-rams-donald-defensive-player-of-the-year/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Mennyire kar volt elengedni Alexej Szmisszovicset...

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 876 — Circus Maximus
A 30 pont nem szok gond lenni. Egyszer szereztunk 26-ot, de mivel nyertunk, nem kellett menni tobbert. Ketszer 27-et, de mivel nyertunk ugyi... Es egyszer kaptunk ki 31-28-ra, akkor kellett volna. A tobbi meccsen megvolt a 30+. Szoval Mahomes eleg stabilan tolja a jo teljesitmenyt, akinek esetleg meg nem tunt fel. Nehez az ,mert orrba szajba mondogatjak mit is ert el Mahomes. Jobb mintha azt mondanak, mennyire kar volt elengedni Alexejt. Volt aki mondta, mar nem mondja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt a nyerő recept vasárnapra. Szerezettek 30+ pontot és megvan a Super Bowl
 twitter.com/Ihartitz/status/1085190199577989121
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Bravó!! Egyértelmű volt, pedig ittam rendesen, hátha kevésbé tűnik majd annak.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 876 — Circus Maximus
A kovetkezi szezonban mar egy mas Colts fut majd ki a palyara, ami erot meritett a pofonbol, es tanult a hibaibol.
Stez
Akkor megbasszuk oket. A noket ketszer is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 874 — Illegális gyakorló
Gratula srácok, innentől hajrá! 😊

(sajnálom, hogy nem lett izgalmasabb (gondolom Ti nem 😀), talán legközelebb az Offense-ünk is jó reptéren száll le 😊 )

A tegnapi meccs alapján nem kérdés, hogy megérdemeltétek a továbbjutást.

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Meccs utani nagyot mondo rovat legujabb kiadas:
Chris Jones: Mienk a legjobb pass rusher negyes a ligaban, Justin Houston, Dee Ford, Allan Bailey (??) es jomagam. mindegy ki all fel ellenunk, lehet az egy teglafal is, mi at fogunk jutni.
Ford: Mi tudjuk mekkora munkat fektetunk hetrol hetre a jatekba, hiszunk magunkban. Folyatni fogjuk ezt a teljesitmenyt. (Ajanlom is! 😀 De ezt barki komolyan tudja venni, ilyen szezon utan?)

Mindamallett Schwartznak igaza van abban, sokan kiemeltek: a rossz ido a Coltsnak jo. Mert a dominans futojatekukkal es tamadofallal hulyere verik a gyenge Chiefs vedofalat. Nem jott be.
ulpianus
Aki ezeket kiemelte, az nem latta a Coltsot a 2018-as idenyben. A tamadofal a futasoknal abszolut hullamzo volt, hol allat, hol rossz. Passzblokkban valoban kiemelkedett, de csak a fal bal oldala, Castonzo, Nelson es Kelly. Es hajnalban gyonyoruen ki is bukott, hogy a jobb szelso kettes abszolut sebezheto, Reid pedig nagyon okosan rengetegszer kulon tamadta is az oldalt. Meglett az eredmenye, Smithen es Glowinskin tobb 3rd down stop is jott, sackek, minuszyardos futasok, siettetesek. Szoval kulcsjatekok.

A Colts harmada ujonc volt, de tobbsegeben is fiatal, mashol kikukazott jatekosokbol all a keret. Ez ki is jott, ugy jatszpttunk, akar a megszeppent ujoncok. Egy nagy rookie mistake volt ez a meccs. Tobbek kozott egy ujonc head coach rookie mistake-je is.

Most sokak megkaptak az illendo pofont, erzik a borukon, hogy legkozelebb inkabb meghalnak a palyan, mintsem hasonlo megtortenhessen.

A kovetkezi szezonban mar egy mas Colts fut majd ki a palyara, ami erot meritett a pofonbol, es tanult a hibaibol.
Stez
Stez, tul sok meccs utani sajttajt olvasol 😀
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Meccs utani nagyot mondo rovat legujabb kiadas:
Chris Jones: Mienk a legjobb pass rusher negyes a ligaban, Justin Houston, Dee Ford, Allan Bailey (??) es jomagam. mindegy ki all fel ellenunk, lehet az egy teglafal is, mi at fogunk jutni.
Ford: Mi tudjuk mekkora munkat fektetunk hetrol hetre a jatekba, hiszunk magunkban. Folyatni fogjuk ezt a teljesitmenyt. (Ajanlom is! 😀 De ezt barki komolyan tudja venni, ilyen szezon utan?)

Mindamallett Schwartznak igaza van abban, sokan kiemeltek: a rossz ido a Coltsnak jo. Mert a dominans futojatekukkal es tamadofallal hulyere verik a gyenge Chiefs vedofalat. Nem jott be.
ulpianus
Aki ezeket kiemelte, az nem latta a Coltsot a 2018-as idenyben. A tamadofal a futasoknal abszolut hullamzo volt, hol allat, hol rossz. Passzblokkban valoban kiemelkedett, de csak a fal bal oldala, Castonzo, Nelson es Kelly. Es hajnalban gyonyoruen ki is bukott, hogy a jobb szelso kettes abszolut sebezheto, Reid pedig nagyon okosan rengetegszer kulon tamadta is az oldalt. Meglett az eredmenye, Smithen es Glowinskin tobb 3rd down stop is jott, sackek, minuszyardos futasok, siettetesek. Szoval kulcsjatekok.

A Colts harmada ujonc volt, de tobbsegeben is fiatal, mashol kikukazott jatekosokbol all a keret. Ez ki is jott, ugy jatszpttunk, akar a megszeppent ujoncok. Egy nagy rookie mistake volt ez a meccs. Tobbek kozott egy ujonc head coach rookie mistake-je is.

Most sokak megkaptak az illendo pofont, erzik a borukon, hogy legkozelebb inkabb meghalnak a palyan, mintsem hasonlo megtortenhessen.

A kovetkezi szezonban mar egy mas Colts fut majd ki a palyara, ami erot meritett a pofonbol, es tanult a hibaibol.

több mint 5 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Jo par hetenirtam ide pont arrol, hogy a hazai palya mennyit szamit, es a Pats mennyivel gyengebb a PO-ban, ha nem otthon jatszanak. Remelem Chiefs-Saints donto lesz.
undisputedly
Szeptemberben írtam, hogy Chiefs-Rams SB lesz két éven belül, én nem szeretnék még egy idényt várni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 876 — Circus Maximus
Meccs utani nagyot mondo rovat legujabb kiadas:
Chris Jones: Mienk a legjobb pass rusher negyes a ligaban, Justin Houston, Dee Ford, Allan Bailey (??) es jomagam. mindegy ki all fel ellenunk, lehet az egy teglafal is, mi at fogunk jutni.
Ford: Mi tudjuk mekkora munkat fektetunk hetrol hetre a jatekba, hiszunk magunkban. Folyatni fogjuk ezt a teljesitmenyt. (Ajanlom is! 😀 De ezt barki komolyan tudja venni, ilyen szezon utan?)

Mindamallett Schwartznak igaza van abban, sokan kiemeltek: a rossz ido a Coltsnak jo. Mert a dominans futojatekukkal es tamadofallal hulyere verik a gyenge Chiefs vedofalat. Nem jott be.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 417 — Слава Україні! Героям слава!
Grat a tovabbjutashoz, ez teljesen egyertelmu volt! Szivesen megneznek egy Chiefs-Chargers afc döntőt. Ott magam sem tudom kinek szurkolnek, de remelem ez a parositas jon ossze ma este.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jo par hetenirtam ide pont arrol, hogy a hazai palya mennyit szamit, es a Pats mennyivel gyengebb a PO-ban, ha nem otthon jatszanak. Remelem Chiefs-Saints donto lesz.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sok sikert nektek a playoff további szakaszában, ma kérdés sem férhetett hozzá, hogy melyik a jobb csapat!

Ha netán a Chargers jutna tovább holnap, akkor még gondolkodnom kell, hogy kinek fogok a továbbiakban szurkolni, mert Rivers megérdemelne egy SB-t. De ha nem ők jutnak tovább, akkor egyértelmű Go Chiefs! 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 876 — Circus Maximus
Iktraid, azt ugye tudod, hogy ez a hazai palya miatt elso? Marmint mi mar nyertunk SB Bowlt (a ligak osszevonasa elott meg harom bajnoki cimet), szoval ez nem akkora szempont a KC szurkoloknak. De valoban teny, a sajat palyankon meg nem.

Annyit ehhez, hogy az AFC bajnoki kupat (joggal) a Chiefs volt tulajdonosarol, alapitojarol neveztek el, Vagyis Lamaar Hunt kupa a neve.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jövő vasárnap sporttörténelmi dolog lesz Kansasben.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1084247611975090177
Amúgy grat a W-hez.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Mi jol jatszottunk. A Colts nem. Az varhato volt, hogy felteszunk 30 pontot. De Luckek, meg a borzalmas ST hiba utan is egy TD (kihagyott XP) mellett rughattak volna egy FGt, de ennyike.
A Vedelemben most eloszor kijott, hogy vannak jo jatekosaink. Es egyszerre jatszanak jol. Ami meglepo volt, de van ilyen is.
Ha azt nezem, hogy ugy indultunk az evnek, fel kell epiteni a tamadosort Mahomes kore valahogy, akkor ez hihetetlen eredmeny.
ulpianus
Az utolsó QB, akit szarrá fikáztam Super Bowlba ment. (Newton) csakmondom

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Grat bizony a Chiefsnek, nyert a jobb csapat. Mi jocskan tulteljesitettuk magunkat a szezonban, de meg nem nottunk fel a Chiefshez, a Patshez, a Saintshez es a legjobbakhoz. Meg nagy a szakadek. Ballard remelhetoleg sikeresen meglepi majd.

Nektek pedig sok sikert a folytatasban!