NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 821 — Patriot


Mahomes kosarazni is tud.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 323
Ottvan! 😊
 twitter.com/NFL/status/1091848149247946752
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tony Gonzalez -> Canton
 twitter.com/Chiefs/status/1091838277617926144
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 eu.usatoday.com/story/sports/nfl/2019/01/28/chiefs-wide-receiver-thomas-arrested-in-drug-possession-case/38965933/
ulpianus
ebből a gyerekből, hogy nem lett senki?
Amadeus
Úgy, hogy nem tud jól route-ot futni ezért nem jó WR-nek, futónak meg nem elég erős.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
 eu.usatoday.com/story/sports/nfl/2019/01/28/chiefs-wide-receiver-thomas-arrested-in-drug-possession-case/38965933/
ulpianus
ebből a gyerekből, hogy nem lett senki?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 809 — Apu ökölbeszorított keze
Igazi bust lett

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
 eu.usatoday.com/story/sports/nfl/2019/01/28/chiefs-wide-receiver-thomas-arrested-in-drug-possession-case/38965933/
ulpianus
Hivatalosan is megkezdődött az offseason 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 876 — Circus Maximus
 eu.usatoday.com/story/sports/nfl/2019/01/28/chiefs-wide-receiver-thomas-arrested-in-drug-possession-case/38965933/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Cseberből.......??? 1 idénye volt emlékeim szerint amikor azt mondom ok volt a D, még a Giantsnél, igaz akkor SB lett... Hátha
dande
Én sem kommáltam HC-ként szentlajosban.....lehet hogy jó szaki, de már-már zavaróan sótlan. Lelkesedés nélkül meg nehéz motiválni a játékosokat. Az öreg Wade-nek pl. híresen jó a humora.
Pizsama
Érdekes, a Giantsben a védők mindig is extramotiváltak voltak a keze alatt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Cseberből.......??? 1 idénye volt emlékeim szerint amikor azt mondom ok volt a D, még a Giantsnél, igaz akkor SB lett... Hátha
dande
Én sem kommáltam HC-ként szentlajosban.....lehet hogy jó szaki, de már-már zavaróan sótlan. Lelkesedés nélkül meg nehéz motiválni a játékosokat. Az öreg Wade-nek pl. híresen jó a humora.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Chiefs hired ex-Giants DC Steve Spagnuolo as defensive coordinator.
The cocoon hire to end all cocoon hires, Spags should at least be an improvement on Bob Sutton. Spagnuolo occasionally oversaw fearsome defenses with the Giants. Talent was sometimes an issue the second time around. Spagnuolo began his NFL coaching career under Andy Reid in Philadelphia. If the bar is merely to be better than Sutton, Spags will clear it. Personnel issues and the Chiefs' style of play mean the defense will almost certainly still give up a boatload of points in 2019.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Cseberből.......??? 1 idénye volt emlékeim szerint amikor azt mondom ok volt a D, még a Giantsnél, igaz akkor SB lett... Hátha
dande
2016-ban a 11-5-ös Giants-et az ő védelme vitte be a PO-ba, ami akkor egy pofás egység volt. Tavaly beütött a sérüléshullám és a káosz, de az első meccseken még így is a D tűnt az értelmesebbnek. Utána ugye HC lett, miután kidobták McAdoo-t, ami után várható volt, hogy nem ül vissza DC-nek, pláne az új vezetés alatt. Én megnézném vele a Chiefs-t...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 025 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cseberből.......??? 1 idénye volt emlékeim szerint amikor azt mondom ok volt a D, még a Giantsnél, igaz akkor SB lett... Hátha
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
 twitter.com/AdamSchefter/status/1088096838979330049

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 025 — Így remélem megfelelek nektek.....
Richards jöhetne a Dallasból mondjuk 😛
több mint 5 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
A nagy rutin es meg tudja akarja akarna tudni ha tudna akarni ellenere dontetlen lett. A ket offense kozul pedig aki elsonek tamad az valoszinu nyert is.
Erre celzott Mahomes, mikor a penzfeldobasrol beszelt. A tobbi arra jo, hogy megnyugtassa magat a szurkolo, mindennek igy kellett lennie.
ulpianus
Függetlenül attól, hogy a Kis Gömbőc megint SB-ba megy...
A rájátszásban a döntetlennel, az alacsonyabb kiemelésű csapat a pályahátrányát ledolgozza. Mivel nem kivitelezhető, hogy átballagnak egy semleges csarnokba, pénzfeldobás nélkül a vendégnek kellene támadnia - szerintem.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 876 — Circus Maximus
Sztem nem rossz dolog most mindamellett a KC DC posztot elnyerni. Vannak jo jatekosok, kapni fog draftpicket. Es nem kell meccseket nyerni. Csak ne legyen ligaalja par mutatoban. Es ne kelljen minden jobb csapat ellen vegig ezerrel menni elore, mert mindig benyeljuk azt pontmenyirseget, amit szerzunk, akkor is, ha az 30-40-50 pont.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 876 — Circus Maximus
Nem volt total rossz a defense. De leginkabb a jatekosok egyeni kepessegei miatt. A CB problema es a rendszer szintu hatekonysag hianya komoly gondok.
A kerdes nem az volt szamomra, hogy repul-e Sutton vagy mikor. Tiszta sor, hogy rajatszasban nem rugod ki a DCt.
A kerdes az, aki jon, az mit tesz? Mert Reid onjaro embert alkalmaz mindig. Aki elviszi a vedelmet, neki nem kell vele torodni. A GM es a DC eldontik kit igazolnak, mi a rendszer, ki marad ki nem. A DC es csapata eldonti milyen edzes kell, mi a strategia, es mi a playhivas. Csak legyen eredmenyes, szabadkezet ad. Ezert nagyon nem mindegy ki jon, es mit akar.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 025 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig egyébként épp arra készültem, ha nyerünk hogy félig viccesen beírom, hogy akkor Suttont kirúgjuk-e... Sajnos élessé vált a dolog. Reméljük normális DCt talál, ezen múlik a jövője....
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sutton out!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sutton kirúgva.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 918
Igazabol mindenkinek toltunk egy jo harmincast vagy hasonlot. Tehat nagyon kozel vagyunk ahhoz, hogy elorelepjunk. Barmilyen hihetetlen ezt leirni egy AFC donto utan.

ulpianus
Pats topikban a meccs előtt azt mondtam, hogy ez lehet az egyik döntő faktor.
Az egyik csapat az álmait szeretné megvalósítani, a másik pedig tudja h képes SB-be jutni és megnyerni.

A csapatnál most azt a mentalitást kell elsajátítani, hogy "képesek rá" és nem "képesek lehetnek rá", ha úgy jön ki a lépés.
És akarva akaratlanul nem azt kell kitűzni célnak, hogy ugyanide eljussanak, hanem SB-be jussanak.
Most már tudják milyen a nagyszínpadon játszani, all-in menni és hogyan kell nyerni, mégha most vesztettek is.

A cél, hogy a csapat magja megmaradjon, főleg a vezérek és olyan embereket hozzanak akikben megvan a nyertes mentalitás.

Ahogy nézem nem álltok túl jól Cappel és jövőre lesz pár húzósabb szabadügynök:

Ford, Ware, Conley, Butker, West, Benjamin, Bailey, Morse, Nelson, stb.

És akkor a következő években Mahomesnak is adni kell egy nagy szerződést, ha így folytatja.
Solymi
Én ezt továbbra is egy picit belemagyarázásnak érzem,persze ha azt mondod hogy a PO rutin számít,akkor azzal egyetértek. De ez egy olyan meccs volt ahol nüanszok döntöttek,hogy mást ne mondjak ha Ford nem ugrik be,akkor fumble ,lepörgetik az órát és vége. Flowers pár play-jel később ugyanúgy beugrott,pedig tapasztalt veterán. A Chiefs ugyanúgy akarta a sikert és ezek a tesztoszteron bombák sztem nem is kérdőjelezik meg hogy meg tudják csinálni. Mahomeson sem éreztem egyáltalán hogy agyonnyomta a tét
kolok1972
kolok1972; ulpianus:

Nem azt mondtam, hogy emiatt nyert a Pats, de szerintem a tapasztalat sokat számított, ha másban nem, az egyenlítésben biztosan és abban is, hogy a hosszabbításban 3 db 3&10-et megoldott a csapat.

Amikor a 4. negyedben 2:03 van hátra 3 időkéréssel és Bradynek van esélye GW drive-ot vezetni, akkor szerintem nem sokan mondanák azt, hogy nem csinálja meg. Vagy az OT drive-ot.
Kellett ehhez az is, hogy Chris Jones lemenjen a pályáról.

De ugyanez áll Mahomesra is, mert most látszik rajta, hogy vezéregyéniség és nem szakad be a teher alatt.
Amikor magára engedte a védőt és mellette lazán eldobta a labdát az a tipikus ezthogyazistenbe és deszemetelen play volt.

És ez most nem a Pats felszopása akar lenni, hanem annak elismerése, hogy mennyire jó csapat a KC, mert az látszott, hogy a Patsnek mindent és még annál is többet bele kellett tenni a meccsbe, hogy legyen esélye nyerni.
És kellett mellé a szerencse is nem egyszer, attól függetlenül, hogy a meccs nem egy szakaszában hibáztak.
Látszott is a játékosokon és BB-n is az interjúkon, hogy totál kész vannak.

Szóval nem okoskodni akarok, mert nem ismerlek, csak azt mondani, ne hitetlenkedj, jó csapatotok van, jó edzővel és jó irányítóval. Mondhatni a célkitűzés számotokra mostantól minimum az SB-be jutás.
Ráadásul a jövő évi menetrendetek se gázos szerintem, sőt.

Itt egy elég érdekes írás Andy Reidről, amit nem is tudtam, gondolom másoknak ismerős:
 www.washingtonpost.com/sports/redskins/in-tragedies-wake-andy-reid-and-the-chiefs-found-success-through-second-chances/2019/01/17/7a2bb0f8-1a88-11e9-8813-cb9dec761e73_story.html?utm_term=.75222c6c648d
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 876 — Circus Maximus
A nagy rutin es meg tudja akarja akarna tudni ha tudna akarni ellenere dontetlen lett. A ket offense kozul pedig aki elsonek tamad az valoszinu nyert is.
Erre celzott Mahomes, mikor a penzfeldobasrol beszelt. A tobbi arra jo, hogy megnyugtassa magat a szurkolo, mindennek igy kellett lennie.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 472 — Pats fan
Igazabol mindenkinek toltunk egy jo harmincast vagy hasonlot. Tehat nagyon kozel vagyunk ahhoz, hogy elorelepjunk. Barmilyen hihetetlen ezt leirni egy AFC donto utan.

ulpianus
Pats topikban a meccs előtt azt mondtam, hogy ez lehet az egyik döntő faktor.
Az egyik csapat az álmait szeretné megvalósítani, a másik pedig tudja h képes SB-be jutni és megnyerni.

A csapatnál most azt a mentalitást kell elsajátítani, hogy "képesek rá" és nem "képesek lehetnek rá", ha úgy jön ki a lépés.
És akarva akaratlanul nem azt kell kitűzni célnak, hogy ugyanide eljussanak, hanem SB-be jussanak.
Most már tudják milyen a nagyszínpadon játszani, all-in menni és hogyan kell nyerni, mégha most vesztettek is.

A cél, hogy a csapat magja megmaradjon, főleg a vezérek és olyan embereket hozzanak akikben megvan a nyertes mentalitás.

Ahogy nézem nem álltok túl jól Cappel és jövőre lesz pár húzósabb szabadügynök:

Ford, Ware, Conley, Butker, West, Benjamin, Bailey, Morse, Nelson, stb.

És akkor a következő években Mahomesnak is adni kell egy nagy szerződést, ha így folytatja.
Solymi
Én ezt továbbra is egy picit belemagyarázásnak érzem,persze ha azt mondod hogy a PO rutin számít,akkor azzal egyetértek. De ez egy olyan meccs volt ahol nüanszok döntöttek,hogy mást ne mondjak ha Ford nem ugrik be,akkor fumble ,lepörgetik az órát és vége. Flowers pár play-jel később ugyanúgy beugrott,pedig tapasztalt veterán. A Chiefs ugyanúgy akarta a sikert és ezek a tesztoszteron bombák sztem nem is kérdőjelezik meg hogy meg tudják csinálni. Mahomeson sem éreztem egyáltalán hogy agyonnyomta a tét
kolok1972
A Ford beugrást én másképp láttam, repült a zászló, TB látta, belement egy kockázatos passzba, mivel hogy szabad játék. Rodgers is állandóan ezt csinálja. Ha nincs zászló, TB is más megoldást keres (legalábbis szerintem 😊) Szóval ez a Fordot ki kell vágni a csapatból szerintem hülyeség.
vpi
Igazabol mindenkinek toltunk egy jo harmincast vagy hasonlot. Tehat nagyon kozel vagyunk ahhoz, hogy elorelepjunk. Barmilyen hihetetlen ezt leirni egy AFC donto utan.

ulpianus
Pats topikban a meccs előtt azt mondtam, hogy ez lehet az egyik döntő faktor.
Az egyik csapat az álmait szeretné megvalósítani, a másik pedig tudja h képes SB-be jutni és megnyerni.

A csapatnál most azt a mentalitást kell elsajátítani, hogy "képesek rá" és nem "képesek lehetnek rá", ha úgy jön ki a lépés.
És akarva akaratlanul nem azt kell kitűzni célnak, hogy ugyanide eljussanak, hanem SB-be jussanak.
Most már tudják milyen a nagyszínpadon játszani, all-in menni és hogyan kell nyerni, mégha most vesztettek is.

A cél, hogy a csapat magja megmaradjon, főleg a vezérek és olyan embereket hozzanak akikben megvan a nyertes mentalitás.

Ahogy nézem nem álltok túl jól Cappel és jövőre lesz pár húzósabb szabadügynök:

Ford, Ware, Conley, Butker, West, Benjamin, Bailey, Morse, Nelson, stb.

És akkor a következő években Mahomesnak is adni kell egy nagy szerződést, ha így folytatja.
Solymi
Én ezt továbbra is egy picit belemagyarázásnak érzem,persze ha azt mondod hogy a PO rutin számít,akkor azzal egyetértek. De ez egy olyan meccs volt ahol nüanszok döntöttek,hogy mást ne mondjak ha Ford nem ugrik be,akkor fumble ,lepörgetik az órát és vége. Flowers pár play-jel később ugyanúgy beugrott,pedig tapasztalt veterán. A Chiefs ugyanúgy akarta a sikert és ezek a tesztoszteron bombák sztem nem is kérdőjelezik meg hogy meg tudják csinálni. Mahomeson sem éreztem egyáltalán hogy agyonnyomta a tét
kolok1972
A Ford beugrást én másképp láttam, repült a zászló, TB látta, belement egy kockázatos passzba, mivel hogy szabad játék. Rodgers is állandóan ezt csinálja. Ha nincs zászló, TB is más megoldást keres (legalábbis szerintem 😊) Szóval ez a Fordot ki kell vágni a csapatból szerintem hülyeség.
vpi
Sztem az egyáltalán nem volt ilyen kockázatos passz,Gronk egyszerűen nem tudta megfogni,átrepült a keze között. Rodgers ilyenkor előrevágja vagy 30 yardra.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 821 — Patriot
Igazabol mindenkinek toltunk egy jo harmincast vagy hasonlot. Tehat nagyon kozel vagyunk ahhoz, hogy elorelepjunk. Barmilyen hihetetlen ezt leirni egy AFC donto utan.

ulpianus
Pats topikban a meccs előtt azt mondtam, hogy ez lehet az egyik döntő faktor.
Az egyik csapat az álmait szeretné megvalósítani, a másik pedig tudja h képes SB-be jutni és megnyerni.

A csapatnál most azt a mentalitást kell elsajátítani, hogy "képesek rá" és nem "képesek lehetnek rá", ha úgy jön ki a lépés.
És akarva akaratlanul nem azt kell kitűzni célnak, hogy ugyanide eljussanak, hanem SB-be jussanak.
Most már tudják milyen a nagyszínpadon játszani, all-in menni és hogyan kell nyerni, mégha most vesztettek is.

A cél, hogy a csapat magja megmaradjon, főleg a vezérek és olyan embereket hozzanak akikben megvan a nyertes mentalitás.

Ahogy nézem nem álltok túl jól Cappel és jövőre lesz pár húzósabb szabadügynök:

Ford, Ware, Conley, Butker, West, Benjamin, Bailey, Morse, Nelson, stb.

És akkor a következő években Mahomesnak is adni kell egy nagy szerződést, ha így folytatja.
Solymi
Én ezt továbbra is egy picit belemagyarázásnak érzem,persze ha azt mondod hogy a PO rutin számít,akkor azzal egyetértek. De ez egy olyan meccs volt ahol nüanszok döntöttek,hogy mást ne mondjak ha Ford nem ugrik be,akkor fumble ,lepörgetik az órát és vége. Flowers pár play-jel később ugyanúgy beugrott,pedig tapasztalt veterán. A Chiefs ugyanúgy akarta a sikert és ezek a tesztoszteron bombák sztem nem is kérdőjelezik meg hogy meg tudják csinálni. Mahomeson sem éreztem egyáltalán hogy agyonnyomta a tét
kolok1972
A Ford beugrást én másképp láttam, repült a zászló, TB látta, belement egy kockázatos passzba, mivel hogy szabad játék. Rodgers is állandóan ezt csinálja. Ha nincs zászló, TB is más megoldást keres (legalábbis szerintem 😊) Szóval ez a Fordot ki kell vágni a csapatból szerintem hülyeség.