Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
(már nem játszanak, nincs többé a Kansas elleni rivalizálás)jjncaa
Az is megszűnt? Az SEC miatt gondolom. Köszi!
Azt hittem az megmaradt, mindig hozott jó pénzt nekik. Mindenesetre Chase Danielt többek közt onnan ismerik a Chiefs szurkolók mert akkor még játszottak. És ettől Missouri államban van a csapat.

Más. Avery szerint Reid nagyszerű edző, a passz mániákus támadása főleg a kedvére való. Ezért mondott igent.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 736 — no es importante
(már nem játszanak, nincs többé a Kansas elleni rivalizálás)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Azt mondta Andy Reid, hogy Alex Smith a kezdő irányító a Chiefsben. Mivel nagyon érti a játékot, gyors észjárású, és a többi.
Chase Danielről annyit mondott nem foglalkozik a népszerűségével külön. A kérdés arra irányult, hogy Chase Daniel Mizzou játékos volt (Kansas City Missouri állam egyrészt. Másrészt a tigrisek játszanak az Arrowheadben minden szezonban, komoly tradíciója van).

Alex azt mondta, tetszik neki Reid mint edző, igazán jókat hallott róla a többi játékostól akik vele dolgoztak. Tetszik a rendszere is. Sok mindenben hasonlít arra amit ismer, de nem ugyanaz.
A Chiefs játékosait érdemes megnézni, micsoda fegyverarzenál gyűlt össze. Nagyon komoly potenciál van a csapatban. Külön még nem beszélt sem D-Boval ,sem másokkal.

Dorsey Casselről: Meglátjuk, egyelőre a rosteren van. (úgy halottam próbálják elcserélni. Nem fog menni.)
QB draftról annyit mondott. Ez egy folyamat, változik a draftboard folyton. Sose mond, hogy soha. (Ez nem épp úgy hangzik, mintha QBt akarna draftolni).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Dorsey jó run stopper volt ,de pass rush semmi. Jött helyette nem is drágán Mike DeVito. A Jets kiváló DL embere. DE, viszont tartalék NT is volt, a snapek talán 30-40%át tolta NTként, sub package NTként. Nem egy gyenge srác. Jetsből jött a DC is, tudja kit hozott. Ott is 2 gap volt DLben, semmi újdonság DeVitonak nem lesz. Én azt mondom nagyon komoly is lehet a DeVito-Poe-Jackson hármas futás ellen, Csak legyen DJ mellé egy LILB. Az nem világos számomra, ki lesz az RDE? Mert mindketten LDEt játszottak eddig. Mindketten ugyanolyanok, végül is mindegy, az igaz.

Dorsseyval még rendben vagyunk. Sokkal több embert szokás kirúgni ha új vezetés jön. Ez még nekem belefér bőven. Eddig Breaston volt akit sajnáltam. Winston, érthető volt. Dorseynak akartak adni pénzt, de nem eleget. Jött DeVito. Kevin Boss sérülései miatt repült, de helyette is jött jó TE. Legalábbis én kedveltem mindig is Fasanot, sőt, sztem tavaly mikor mondogattuk, hogy a TE védelem nagyon gyenge, elsősorban nekem Fasano (Miami) meccse ugrik be ,ahol hülyére szívattak minket vele. És még blokkoln is tud, nem is volt drága. Avery is tetszik, slot WR igazi nem is volt. Még talán jobban is állunk, mit FA előtt. Csak ez a CB2 probléma nem hagy nyugodni. Hiába jött Dunta Robinson, ő egy kőagy őrnagy, ütközik ha kell ha nem, csak ő CB, nem LB, nem fogja fel. És automatikus first downban kell fizetni. Nem is fiatal már. Meglátjuk ő mi is lesz ,vagy ki lesz a CB2. De alapvetően eddig rossz igazolás nem volt. Persze a pénzeket nem mindenhol tudjuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Élvezet olvasni a topikot! 😊 Jól lemaradtam.

De nem baj, én személy szerint örülök Smith-nek. Andy-nél szerintem rendben lesz a srác.

Dorsey-t azért sajnálom, hogy elment.

Avery-t meg lájkolom.

Lassan csak kialakul itt valami. Ennél mondjuk már csak jobb lehet...

😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Én Alexnél attól tartok, volt kettő szezonja amit végigjátszott. Oké, volt hogy sérülésből jött (ő mikor nem?), meg lecserélték, vagy versenyeztették másik besült QBval. De attól nem játszott végig csak 8ból kettő szezont. Kizártnak tartom, hogy 3 szezont vagy akár kettőt kibírjon végig.
Én megmondtam. Amit (ha jól mondom) Marioana is írt. Egyelőre a lényeg, hogy ne legyen az mint Cassel esetén volt. Akit idehoztak tenderelve és kapott egy giga szerződést azonnal bianco. És onnantól nem is lehetett kirúgni évekig.
Alex van most mint megváltó. Aztán Chase, aztán Stanzi. Lehet ilyen sorrendben mind pályára is kerül. És 2014ban a Chiefs első körben draftol végre egy QBt hosszú évek óta. Az sem jó, de még mindig jobb, mint nézni hogy valaki tizenmilliókért fos öt évig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
nagyon csapzott voltam; pontosítok stb.
sokat agyaltam, hogy Pac-12 vagy MAC, de MWC, szóval sehogy sem jött össze
csak arról volt szó, hogy amikor a spread-ből az nfl-be került, 4-5 évig bukás volt; ebben benne volt az inkonzisztens játék, a sérülések stb.; bőven nem ért 1/1-et
igen sok támadósémával volt dolga, de ezért is izgalmas az egész, senkivel sem találta meg az összhangot, vagy nem találta őt meg a támadóséma, az O cord. szisztémája
de nem teljesen értem, hogy várhatjuk el egy olyan Qb-tól aki alig lát a pályán, hogy képes legyen egy pass-heavyt futtatni? mert még mindig a spreadben él.
Reid a saját rendszerét futtatja, amiből azért Alex kapott bőven korábban a többi Corddal.; Harbaughval, pl. ha jól tudom, egy-két opciós playbookot kapott, 'mert nem volt képes többre', nem tudta/tudja nfl szinten felmérni az offense missmatcheket többcélpontos rendszerben. És bumm Harbaugh oda rakott elé egy végletekig lebutított támadósémát, és volt EGY azaz 1 jobb szezonja. Mondhatod, hogy azért mert nem volt game manager, ezért volt sikertelen korábban; de most sem erről volt szó, hanem egy nagyon egyszerű playbookról, ami el-el karistolt, és amint alkalom nyílt rá, lecserélték, majd ráhúzták a balekra. Egész egyszerűen mert Alex nem nfl szintű QB.
Ilyen-e Reid szisztémája? Pont hogy nem! Ettől függetlenül pl. McNabbel (akinek 6 pontja volt a wonderlicen....) sikerült sikeres rendszert építeni (bár sohasem nyertek gyűrűt), de ő ilyen szinten nincs párhuzamban Alexszel. Ami bizalom van ilyen szinten Reiddel szemben, de az ott bukik el, hogy Alexet egyből majd egy 'játékba' dobja, mint McNabb+Vick, és nem egy teljesen összekötött fix rendszerbe.
Nem hiszem, hogy így szignifikánsan jobb lesz, mint Cassel. Más kérdés, hogy most nem nagyon van olyan QB, akivel érdemes belevágni, ezt aláírom.
| (de adtátok volna a második kört Cousinsért inkább 😛😛) |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Lassan elkezdhetjük értékelni az FA igazolásokat, annyi van. Mai adagot csapjuk hozzá:

Glenn Dorsey--->49ers.MarioAna
Várható volt. Megmondtam előre, hogy mindkét kezdő DE nem marad, lehet egyik sem, és inkább Dorsey megy. Ez a legjobb mindenkinek. Bár hogy miért pont ott fizették meg, nem tudom.
Mindenesetre egyre inkább bizots vagyok abban, hogy 2 gap lesz, és a sok előzetes elemzés téved. Ahogy én is tévedtem, mikor az hittem 1gapre utal az "agresszív lesz a védelem" kitétel. De 2 gap, csak tényleg agresszívebb. Ami Crennel után mondjuk nem kunszt.

Former Colts WR Donnie Avery signing with KC Chiefs.Janek
Ezt valaki kérdezte, hogy miért lenne slot WR hozva? Ezért. Továbbra is azt mondom DexMex HB lesz hivatalosan (attól még lesz WR is, returner is).
Én örülök Averynek, sztem jó elkapó. Egyelőre megvárom mindenkinél az összegeket is. De alapvetően tetszik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
ulpi
ez a Smith elmélet, szerintem ott megbukik, hogy mikor le 1/1-ezték (😀), akkor nem managernek hozták; és első szezonban összedobott így egy 1 TD/11 Intes szezont, a többiről nem is beszélve
másrészt ő a Pac-12-ben volt 2900 yardos QB, és nem az nfl-ben
egy hosszú és nagyon göröngyös úton jutott el a csökkentett szerepkörig, mert amekkora szerződése volt, muszáj volt valamit kezdeni velesapka
Mi abban a vicces, hogy 1/1ezték? Ez tény.
Alexet mikor draftolták, nyilván nem azért adtak érte 1/1et, hogy game manager legyen. Bár én ezt nem is mondtam, de egyetértek.

Sőt, ha végignézed a sok OC rendszerét, többször nem ez volt a terv. Ezért nem is ezt mondtam. Az volt a lényeg, hogy volt ilyen is. Továbbmentem. Ennek is csak EGYETLEN vetületét mondtam el. Mert más miatt is érdekes, és sokan keverik, úgy vettem észre. Érdemes hát leírni.Arról szólt, a game menager nem egy elrontott franchise QB. Rosszul fogalmaztam ezek szerint, bár van aki értette remélem.
A lényeg. Más képességek kellenek hozzá, bár több alkalmas játékos van erre, mint fordítva. És legtöbb franchise QB alkalmas erre is. De nem mindenki. Ennyi.
Ha már itt tartunk. A franchise QB sem általános ügyességi együttható vagy ilyesmi, ők sem egyformák. IT master Brett Favre sosem lehetne sikeres Brady játékában. És így tovább.

Tehát nem game manager volt 8 évig. Hanem azt mondom 7 OC 7 rendszert rakott rá, de egyik sem olyat, mint ami neki illik. Vagy lesérült vagy valami mindig volt. Vagyis amit például a szakik írtak róla draft előtt, és amit a hozzá hasonló fegyverrendszerrel ellátott QBhoz szokás írni. Persze volt aki azt mondta, hogy neki mindegy, lehet bármi, olyan jól dob, stb. Reid most annyit akar bizonyítani, hogy az ő rendszerében igenis jó Alex. ráadásul ő ért az irányítókhoz, nála jó lesz. Ha a többi zavar, akkor csak utóbbit fogadd el. A lényeg ugyanaz, vagy igaza lesz vagy nem. Van aki azt mondja Jim Harbaugh igenis komoly hatással volt Alex jó teljesítményére. Van aki szerint nem is ő, csak a rendszer, amiben játszatta. Van aki szerint csak az, hogy végre egyértelmű bizalmat kapott. Akárhogy is, de Jim biztos úgy érzi, ő ebben benne volt. És hidd el, így érzi Reid is a saját fiaival, és Alexről is ez hiszi. És az hogy te mit gondolsz erről az zavarja a legkevésbé.

Másik. 1 TD és 11 IT= franchise QBnak szánták. (Nem mintha én ezt mondtam volna) Ne vicceljünk már. Akármelyik támadórendszerben lehet 11IT-t dobni. Vagy bármilyen jó vagy rossz arányt. De most komolyan azt hiszem itt csak ugratsz. Nehogy már TD-IT arányból mondjuk meg melyik csapat milyen támadósémában játszik, vagy ki játszik game manager szerepkörben és ki nem. Mert lemegyek hídba. Vagy nem is tudjuk ki mit játszik, csak szezon végén kiszámoljuk? Ez így nem függ össze.
Azért értem mire célzol, csak ez az okfejtés sztem nem ide tartozik. Ebből csak azt tudjuk meg, hogy jó vagy rossz volt a QB. És rossz volt Alex. Ez tény. Nem is mondtam hogy jó volt. Sőt, nem egyszer írtam hogy sok rossz szezon után volt neki másfél erős közepes szezonja. Jó sosem volt igazán.
A kérdés az volt, hogy lehet-e még jó Alex? Reid hisz benne, én kevésbé, de értem amit akar.

Végül Alex nem egyetemen, hanem 2011ben volt utoljára "2900+" yardos QB, egész pontosan 3144 yardos.illetve ami számít, most utoljára is, 2012ben 10 meccsen 1737 yardig jutott. Valamint még egyetlen szezonban játszott 16 meccsen (2006), akkor 2890 yardig jutott, ami az általad elvárt 2900 yardot hajszállal közelítik meg. Ezek NFL adatok. Bár továbbra sem értem, ebből mi derül ki, ami a támadósémát illeti. Csak pontosításképp írtam.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
ulpi
ez a Smith elmélet, szerintem ott megbukik, hogy mikor le 1/1-ezték (😀), akkor nem managernek hozták; és első szezonban összedobott így egy 1 TD/11 Intes szezont, a többiről nem is beszélve
másrészt ő a Pac-12-ben volt 2900 yardos QB, és nem az nfl-ben
egy hosszú és nagyon göröngyös úton jutott el a csökkentett szerepkörig, mert amekkora szerződése volt, muszáj volt valamit kezdeni velesapka
Az nem Pac-12 volt hanem MWC és Alex egyébként az Urban Meyer-féle sprad offenseben tolta collegeban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
ulpi
ez a Smith elmélet, szerintem ott megbukik, hogy mikor le 1/1-ezték (😀), akkor nem managernek hozták; és első szezonban összedobott így egy 1 TD/11 Intes szezont, a többiről nem is beszélve
másrészt ő a Pac-12-ben volt 2900 yardos QB, és nem az nfl-ben
egy hosszú és nagyon göröngyös úton jutott el a csökkentett szerepkörig, mert amekkora szerződése volt, muszáj volt valamit kezdeni vele

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Former Colts WR Donnie Avery signing with KC Chiefs.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Alex egyetemen WCO alapú pass heavyt játszott. Pont mint Reid, csak kicsit másként. Ennyiben hasonlít C. Daniel is. Még annyiban, hogy jól csinálták mindketten. Chase Daniel asszem Heisman döntős volt. Alexet tudjuk ki volt gondolom.
Csak a '9ersben game manager kellett. Mondok egy különbséget. A manager nem passzol, míg a futás megy. Nyilván ez így nem igaz, de mondjuk. Viszont mikor a futás behal, akkor muszáj passzolnia egy complete-et. Ezért tartják. Aki tudja jó manager, aki nem tudja rossz. Vannak QBk akiknek ez így nem megy. Ekkor túl nagy a nyomás, vagy nem tudnak felpörögni ha sokat csak hand offot adnaka futónak. Vagy épp mint Alex túlfilózzák a dolgot, erőlködés lesz. Vagy nincs elég karerő, nem elég gyors a labda amikor a védők is hosszú passzra készülnek, és kicsi az ablak. Vagy túl közel a pass rush, nem bírja elviselni. Vagy más.
Viszont mikor egy QB pass heavyt játszik, formában van, lendületben. Az a dolga, hogy két passzból legyen egyik jó, vagy inkább háromból kettő, és legyen 7-8-12 yard. Sikertől függően a hátralévő yardok (3rd down) lehetnek futások. De belefér egy-egy incomplete. Pass heavy esetén mivel több az instant TD, több a passzolt yard, gyorsabb a drive, több a drive. Egy-egy IT az ára. Vannak QBk, akik meg ezt nem tudják. Képtelen koncentrálni folyamatosan, vagy a 8 yardnál hosszabb passzaik pontatlanok, vagy bármiért.

Elméletben Alex inkább utóbbi, mint előbbi. Más szempont is van, elég sok. De fejben is vannak adottságok, nem csak dobóerő, meg dobásmechanika és pontosság %. És mentálisan sem csak a döntéshozatal gyorsasága vagy célpontváltás sebessége számít. Például legutóbbi is egy managernél nem feltétel, csak jó ha megy. Franchise QBnál alapelvárás.

Mondom ez elmélet, erre épít Andy Reid. Mások azt mondják, ez álom sosem válik valósággá. Például a '9ers nyilván letett róla, hogy Alex valaha is többet ér, mint egy második körös pick. Ahol nem franchise QBk tobzódnak. Valaki biztos téved.

Stanzi más eset. Őt Pioli hozta, nem érdeke Reidnek hogy naggyá tegye. Lehet ki is rúgják. Ha találnak mást. Ettől ő lehet jó. Stanzi edzéseken semmi olyat nem mutatott eddig, ami miatt kezdő lehetett volna. Elvben ő pont éles helyzetben jó. Reid azt mondta, megnézte a meccseit most utólag, amit tudott, és tehetséges, neki tetszik.
Ellenben tegnap azt mondta Chase Daniel érkezése után, hogy kapni fog kezdőlehetőséget valószínűleg. Ami szvsz arra utal ,hogy ő a második számú QB. Most nem elemzem le Stanzit, de ő lehet így jár mindig. Alex szinte minden évben lesérül. Addig gondolom aktív keretben sem lesz Ricky. De aztán igen. És ki tudja Daniel mit fog művelni? Ennyi jutott Rickynek, lehet nem véletlen nem játszatja senki. Mi innen nagyon nem értünk ám hozzá.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Ne aggódj mirdal! Az ilyen usereket szeretik. Aki saját magát moderálja, törli, esetleg bannolja is, rossz ember nem lehet.

Alex Smith érdekes eset. 1/1en mindig QBt draftolnk szinte. De most nincs senki aki megérné. Esetleg Geno Smith. De ő is kérdéses. Ezért azt gondolta Andy Reid, minek kockáztasson? Mikor hozhat egy olyan LOT prospectet, amit 20 évente tud egy franchise választani, ha tud.
Alexről a frisco lemondott. Mert ott van nekik Kaeperncik. Bár a szezont Alex indította be, illetve 2011ben ő játszott, a csapat komoly tényező lett. Nem is volt szuper Alex, csak hagyták kicsit játszani végre úgy, ahogy ő tud. Ebben Harbó okosan döntött. Mert évekig tolták olyan sémákba, amikhez nem alkalmas. Így hiába volt 1/1 tehetség. És 8 év alatt 7 OC újra és újra mindenbe tette, csak épp abba nem, amiben jó. Ez nem egyedi. Mondok egy pozitív példát. Mikor Kurt Warner SBig jutott, sokan meglepődtek. Nem így, akik ismerték Warnert. Ő mindig jó volt. Csak sosem kapott csapatot, sosem kapott neki megfelelő rendszert. Tebow esetén szokás kiemelni, hogy a rendszer számít. De ez igazából pocket QBnál is számít, és mindenkinél. Ez lenne Andy Reid ötletének egyik alapja.

Másikról egyszer már írtam, de Tibinek külön. Andy Reid így látja a QB és Alex kérdést szvsz:
-Azt mondták nekem, reach volt 1/2re ez a McNabb gyerek. Nálam király volt Donovan évekig. Lehet a Skinsben már nem, meg Vikingként sem, de nálam az volt.
-Kolb is jó volt, lehet Arizonában nem az, de hol vagyok én azért felelős? Amit adtam érte, annál sokkal jobb volt.
-Hoztam Vicket, azt mondták, már sosem lesz a régi ,és dobni nem is tudott jól sosem, mit akarok vele pass heavyben? Király volt. Lehet megsérült, de az nem a rendszer hibája.
-Folest hoztam most, és ő is jó volt. Nem volt király, de elég jó volt rookieként is. Nem is engedték el, mikor kértem. Igazuk is van.

Ugyan miért ne mondhatnám, hogy értek a QBkhoz annyira, mint sok "szakértő" és nethuszár? Majd én írok neki is playbookot.


Én a magam részéről annyit elhiszek ebből, hogy addig a Chiefs már nem tud fejlődni, amíg nem lesz irányítója. Lehet ez Alex lesz, egyelőre ég em tudok hinni, amíg nem látom játszani. De van benne logika. Biztos jobb terv, mint a Haley-Cassel terv volt. Amit első perctől utáltam, pedig eleinte próbáltam szeretni. Vagy Herm-Croyle haditerv, amit szintén. Ezt legalább értem, és van értelme. És nem túlfizetik, hanem költség csökkentik első lépében. Ezzel Reid azt üzeni,még nem franchise QB, majd szerződünk komolyan, ha van mire. Ez nagyon nem ugyanaz.
Azt meglátjuk, hogy milyen átalakításra gondoltak a pénzében. És belemegy-e Alex. Úgyis csak szeptemberben tudjuk meg a választ. Addig csak olyan hír lesz, hogy mennyire fantasztikus. Sok más is érdekes a támadóknál. Egyelőre legyen meg az 53. és egyelőre értékeljük a most jött többi embert. Vagy esetleges távozókat, mint Glenn Dorsey.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
A Chiefs felkérte Alex Smitht, hogy alakítsák át a szerződését. Mivel egy kis extra cap spacere lenne igényük. Nyilván nem tegnap találták ezt ki. Csak hivatalosan eddig nem is volt Chiefs játékos Alex.
Eredetileg 8.5 millió$ lenne a 2013as alapösszeg.ulpianus
Nálam ez a nap híre, óriási! 😀
több mint 11 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Na, a fórumot még szoknom kell, kapásból töröltem a tegnapi hsz-emet...

Bocs!

😊
több mint 11 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Sziasztok!

Ulpi, köszi a gyors összefoglalót, jól jött, mert igencsak híján voltam az infóknak! 😊

Smith-ről már tudtam, mert akkor voltam itthon felvételizni az új melóhelyre, meg is lepett a dolog, de remélem, hogy végre lesz egy olyan QB-nk, aki használható is legalább arra, hogy jó mentora legyen a fiataloknak.

Winston-t tegnap este olvastam, nyilván reális a dolog, hogy ennyi agyonfizetett OT-t nem tartunk meg.

Chase Daniel meg? Valami megmozdult Svédországban végre!

...Izé, Kansas-ben! 😀
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
A Chiefs felkérte Alex Smitht, hogy alakítsák át a szerződését. Mivel egy kis extra cap spacere lenne igényük. Nyilván nem tegnap találták ezt ki. Csak hivatalosan eddig nem is volt Chiefs játékos Alex.
Eredetileg 8.5 millió$ lenne a 2013as alapösszeg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 270 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Matt Casselt a Vikings kereste meg.ulpianus
Navazz 😀
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Szia Tibi!

Az tény, hogy márciusban még senki nem kívánt nekem boldog új évet. De mindent el kell kezdeni.
.ulpianus
ez csak azért lehet, mert nincs iráni (vagy más perzsa) ismerősöd 😛 😊jjncaa
Csak ezért. Bár ha lenne, akkor tudná, hogy januárban szokták a buta európaiak. Egyébként meg nincs kizárva, hogy mirdal perzsa. A viharsarokban bármi lehetséges. Elment meghódítani Svédiát. Csak hidegben nem bírták az elefánik.

Inkább beszélj arról, hogy a Saints tábor teljesen kivan, mert elvesztették Chase Danielt!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 736 — no es importante
Szia Tibi!

Az tény, hogy márciusban még senki nem kívánt nekem boldog új évet. De mindent el kell kezdeni.
.ulpianus
ez csak azért lehet, mert nincs iráni (vagy más perzsa) ismerősöd 😛 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
És jött Chase Daniel 3 évre
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Szia Tibi!

Az tény, hogy márciusban még senki nem kívánt nekem boldog új évet. De mindent el kell kezdeni.

Nem tudom hol tartasz. A lényeg annyi, hogy új a GM John Dorsey. elég jónak tartják Packersből jött. HC is új, Andy Reid, őt ismered. Passz buzi offense lesz, ez tiszta sor. Bowe alá is írt 5 évre 55 millióért. Nem olcsó, de megérheti, nem is kell fejlődnie, csak hozza amit szokott.
Tavalyi kedvencünk Eric Winston ROT sajnos repült. Mert Albert lehet ROT lesz, ami olyan hír amire te emlékszel, hogy téma volt. Most megint az. Ugyanis Luke Joeckel lett az ultimate 1/1 jelöltünk, aki LOT, így 3 kezdő OT enyhe túlzás lenne. Aztán leet eleinte LOT posztharc lesz.

Védelemben Bob Sutton jött a Jetsből, Jets védőinvázió várható. LEgfontosabba DE poszt. Ropati ugye pont Jetsből jött, ő gondolom marad. Állítólag Mike DeVito Jets DE is megérkezik lassan. Tyson Jackson belement komoly fizucsökkentésbe. Glenn Dorseyval az volt hogy tegnap aláír, mielőtt most nyit a piac. Erről semmi hír, jött a DeVito hír. Szal gondolom felejtős.
CB2 kéne még Carr helyére, meg safety csere. Ebből egyiknek jött Dunta Robinson, csak nem tudni melyiknek. 😀 Esetleg nickelback lesz.

Legfrissebb hír, hogy a kirúgott sérült Kevin Boss helyére érkezik Tony Fasano TE Miamiból. Olyan jó közepes jómunkásember. Moeaki gondolom kezdő marad így.

És küldök neked PMet mindjárt, ha sikerül.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Állítólag Chase Daniel iránt érdeklődünk, mint back up QB. Azt érdemes róla tudni, hogy a Saintsben volt 2009 óta. Alacsony mint Brees, nem volt top prospect, alapvetően nagyon tehetségesnek tartják. Alex Smithre hajaz annyiban, hogy ő is kiváló számokat hozott egyetemen, mikor "ész nélkül" szórhatta a passzokat. Andy Reid rendszere ilyen, ezért keres ehhez illő tehetséges jelölteket. Daniel az egyik lehetséges jelölt.

Érdekes pletyka, hogy a Chiefs az egyszer már keresett, de aztán mégse, aztán mégis alapon folytatta a CB Sean Smith tárgyalásokat.
Néztem egy szavazást, a friss DB Dunta Robinson a KC rajongók szerint megosztva lehet kezdő CB, nickelback vagy épp safety is. Mindenesetre a szerződése 4 millió/év körül van. Ami inkább Nickelback pénz, mintsem kezdőjátékosé.

Chris Canty DT, úgy tudni a Chiefstől és a Titanstől kapott konkrét ajánlatot, de tovább járja az érdeklődő csapatokat.

Matt Casselt a Vikings kereste meg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Az a pletyka járja, hogy a két Dorsey (Glenn (RDE) és a GM John) még ma is lázasan tárgyalnak, hogy Glenn maradjon a Chiefsnél, és ma írja ezt alá. Én az összegre lennék kíváncsi. Valamint a tervre, hogy mit is akarnak Dorseyval kezdeni.


Állat vagyok, ami enni kér...