Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Azért akadnak páran, akik ezen a tragédián is képesek poénkodni.
Szabler
És azt miért kell népszerűsíteni?
___________________________________________


Mindenkinek joga van a véleményalkotáshoz. Mégis itt egy szörnyű tragédiáról beszélünk. 25 éves volt, a barátnője annyi sem. A gyerek két és fél hónaposan mehet a szintén nem könnyű helyzetben lévő nagymamájához. Ami egy külön fájdalmas procedúra, sajnos. És miért? Ha Belchernél nincs fegyver, lehet ad neki egy pofont, sose tudjuk meg, és minden megy tovább. Valószínűleg nem is akart öngyilkos lenni. És gyilkos meg pláne. Csak a gyilkosság (amit leginkább felindulásból követett el. Ezzel megölve élete szerelmét és gyermeke anyját) után úgy érezhette, nincs értelme az életének, nem akart ezzel együtt élni, főleg nem a sitten. És nem akart sem a sajtónak, sem a lány rokonainak, sem magának magyarázkodni. Nem is voltak válaszai. Tudta mi jön. Úgy érezte, nem bírja elviselni.
Én mélyen elítélem amit tett. Nem is akarom védeni. Ellenben betegnek nevezni tévedés. Ítélkezni könnyű. Senkit nem akarok meggyőzni, elmondtam a véleményem.
________________________________________


A Chiefsre vonatkoztatva az ügyet, a csapattársakat/edzőket megviseli. Hali azt mondta, "meg volt semmisülve" a tragédia után. Nehéz ilyenkor a gameplanre koncentrálni. Meccsnek lenni kell, mert nincs jó megoldás. Ettől még nem könnyebb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
azt hiszem ez sajnos nem volt kérdés, NFL-ben egy személyes tragédia miatt nem maradhat el meccs szvsz, ahhoz túl nagy biznisz és túl sűrű a program.davemayer
Tragédiák minden nap megtörténnek, csak a média nem fújja fel. Minden nap lelőnek embereket, minden nap vannak öngyilkosok. A lelőtt ember munkahelye nem zár be (hacsak nem ott történik), az alkalmazottak másnap bemennek dolgozni, és lehet, hogy este még egy bárba is beülnek. Az érintett ember családjának, szeretteinek felfoghatatlan és feldolgozhatatlan, a nem érintettek szörnyűlködnek egyet, majd mennek tovább. És ez nem embertelenség, hanem ilyen az élet. Hét milliárdan vagyunk, nem tudunk minden esetre ugyanúgy reagálni, mintha közel állnánk.

A meccs megtartása normális emberi mértékkel azon kéne múljon, hogy a Chiefs staff milyen mentális állapotban van. Szvsz, ha a csapat edzői/játékosai azt mondják, hogy ők ma nem akarnak pályára lépni, akkor nincs az az NFL ami fel tudná őket parancsolni. De ezek szerint úgy érzik, hogy túl tudnak lépni rajta. Vagy esetleg úgy, hogy "megmutatjuk Belcher-ért". Ez is megérthető.peterk2005
Belcher ért? Na az is igen beteg dolog lenne!

több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Azért akadnak páran, akik ezen a tragédián is képesek poénkodni.

 gawker.com/5964887/15-people-who-are-concerned-that-jovan-belchers-suicide-will-impact-fantasy-football-matchups

"Note to fantasy football owners: Jovan Belcher has been sui-sidelined with an injury."

"I'd be mad as hell if I had Jovan Belcher on one of my Fantasy Football teams...its gettin too close to the playoffs yo"

"Phew. It was only Javon Belcher. I thought it would affect my fantasy football team. On with my day."

"My condolence to anyone who had Javon Belcher on their fantasy football team. Oh, and his friends and family too."

A CBS fantasy football szakértője is "kitett magáért".

"He had 38 tackles and was not a Fantasy IDP option in most formats."Szabler
Beteg ez a világ...Sanco
Belcher is az voltAmadeus91
Részben rá is gondoltam.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 637
Azért akadnak páran, akik ezen a tragédián is képesek poénkodni.

 gawker.com/5964887/15-people-who-are-concerned-that-jovan-belchers-suicide-will-impact-fantasy-football-matchups

"Note to fantasy football owners: Jovan Belcher has been sui-sidelined with an injury."

"I'd be mad as hell if I had Jovan Belcher on one of my Fantasy Football teams...its gettin too close to the playoffs yo"

"Phew. It was only Javon Belcher. I thought it would affect my fantasy football team. On with my day."

"My condolence to anyone who had Javon Belcher on their fantasy football team. Oh, and his friends and family too."

A CBS fantasy football szakértője is "kitett magáért".

"He had 38 tackles and was not a Fantasy IDP option in most formats."Szabler
Beteg ez a világ...Sanco
Belcher is az volt

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
azt hiszem ez sajnos nem volt kérdés, NFL-ben egy személyes tragédia miatt nem maradhat el meccs szvsz, ahhoz túl nagy biznisz és túl sűrű a program.davemayer
Tragédiák minden nap megtörténnek, csak a média nem fújja fel. Minden nap lelőnek embereket, minden nap vannak öngyilkosok. A lelőtt ember munkahelye nem zár be (hacsak nem ott történik), az alkalmazottak másnap bemennek dolgozni, és lehet, hogy este még egy bárba is beülnek. Az érintett ember családjának, szeretteinek felfoghatatlan és feldolgozhatatlan, a nem érintettek szörnyűlködnek egyet, majd mennek tovább. És ez nem embertelenség, hanem ilyen az élet. Hét milliárdan vagyunk, nem tudunk minden esetre ugyanúgy reagálni, mintha közel állnánk.

A meccs megtartása normális emberi mértékkel azon kéne múljon, hogy a Chiefs staff milyen mentális állapotban van. Szvsz, ha a csapat edzői/játékosai azt mondják, hogy ők ma nem akarnak pályára lépni, akkor nincs az az NFL ami fel tudná őket parancsolni. De ezek szerint úgy érzik, hogy túl tudnak lépni rajta. Vagy esetleg úgy, hogy "megmutatjuk Belcher-ért". Ez is megérthető.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Azért akadnak páran, akik ezen a tragédián is képesek poénkodni.

 gawker.com/5964887/15-people-who-are-concerned-that-jovan-belchers-suicide-will-impact-fantasy-football-matchups

"Note to fantasy football owners: Jovan Belcher has been sui-sidelined with an injury."

"I'd be mad as hell if I had Jovan Belcher on one of my Fantasy Football teams...its gettin too close to the playoffs yo"

"Phew. It was only Javon Belcher. I thought it would affect my fantasy football team. On with my day."

"My condolence to anyone who had Javon Belcher on their fantasy football team. Oh, and his friends and family too."

A CBS fantasy football szakértője is "kitett magáért".

"He had 38 tackles and was not a Fantasy IDP option in most formats."Szabler
Beteg ez a világ...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Chiefs announced Sunday's game will be played as scheduled.empty taxi
Le a kalappal!Rolni
azt hiszem ez sajnos nem volt kérdés, NFL-ben egy személyes tragédia miatt nem maradhat el meccs szvsz, ahhoz túl nagy biznisz és túl sűrű a program.davemayer
A csapat döntése. Ennyire közel a tragédiához simán belement volna a liga és a Panthers is a későbbi, mondjuk week 17 utáni lejátszásba, egyik csapatnak se lenne Playoff szempontból fontos meccs...

Még ilyenre nem nagyon volt precedens szerintem, amikor nálunk Kenny McKinley öngyilkos lett 2010-ben, az meccs utáni napon történt, így 6 napja volt a játékosoknak és edzőknek feldolgozni az esetet...StormST
írtam már valahova, de Taylor halála után 2 napra volt meccs

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Azért akadnak páran, akik ezen a tragédián is képesek poénkodni.

 gawker.com/5964887/15-people-who-are-concerned-that-jovan-belchers-suicide-will-impact-fantasy-football-matchups

"Note to fantasy football owners: Jovan Belcher has been sui-sidelined with an injury."

"I'd be mad as hell if I had Jovan Belcher on one of my Fantasy Football teams...its gettin too close to the playoffs yo"

"Phew. It was only Javon Belcher. I thought it would affect my fantasy football team. On with my day."

"My condolence to anyone who had Javon Belcher on their fantasy football team. Oh, and his friends and family too."

A CBS fantasy football szakértője is "kitett magáért".

"He had 38 tackles and was not a Fantasy IDP option in most formats."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Chiefs announced Sunday's game will be played as scheduled.empty taxi
Le a kalappal!Rolni
azt hiszem ez sajnos nem volt kérdés, NFL-ben egy személyes tragédia miatt nem maradhat el meccs szvsz, ahhoz túl nagy biznisz és túl sűrű a program.davemayer
A csapat döntése. Ennyire közel a tragédiához simán belement volna a liga és a Panthers is a későbbi, mondjuk week 17 utáni lejátszásba, egyik csapatnak se lenne Playoff szempontból fontos meccs...

Még ilyenre nem nagyon volt precedens szerintem, amikor nálunk Kenny McKinley öngyilkos lett 2010-ben, az meccs utáni napon történt, így 6 napja volt a játékosoknak és edzőknek feldolgozni az esetet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Azért a képeket látva, hát nem is tudom lehet-e valamit mondani...
 instagram.com/kasandraperkinsszaba
Az a kép ahol a kicsi van az apjával... Hát ez hihetetlen komolyan.Bazzani
ott pelenkázza baszod... felfoghatatlan...

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért a képeket látva, hát nem is tudom lehet-e valamit mondani...
 instagram.com/kasandraperkinsszaba
Az a kép ahol a kicsi van az apjával... Hát ez hihetetlen komolyan.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Azért a képeket látva, hát nem is tudom lehet-e valamit mondani...
 instagram.com/kasandraperkinsszaba
Basszus még tegnapi kép is van a kicsivel és Belcherrel. Erre egyszerűen nincs magyarázat. Schleck
Egyszerűen egy pillanatnyi rövidzárlat és egy nő elég ahhoz, hogy elmenjen a férfi esze....FearTomi
Milyen férfié? Egy normális férfi kezet sem emel egy nőre bármilyen rövidzárlat esetén is. Nem hogy rálőjön.
De nem szeretnék többet beszélni erről, amíg tudunk semmi biztosat.Schleck
Hát nem vagyunk egyformák. Én se emelnék kezet egy nőre...van aki igen.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért a képeket látva, hát nem is tudom lehet-e valamit mondani...
 instagram.com/kasandraperkinsszaba
Basszus még tegnapi kép is van a kicsivel és Belcherrel. Erre egyszerűen nincs magyarázat. Schleck
Egyszerűen egy pillanatnyi rövidzárlat és egy nő elég ahhoz, hogy elmenjen a férfi esze....FearTomi
Milyen férfié? Egy normális férfi kezet sem emel egy nőre bármilyen rövidzárlat esetén is. Nem hogy rálőjön.
De nem szeretnék többet beszélni erről, amíg tudunk semmi biztosat.

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 480
R.I.P



több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Azért a képeket látva, hát nem is tudom lehet-e valamit mondani...
 instagram.com/kasandraperkinsszaba
Basszus még tegnapi kép is van a kicsivel és Belcherrel. Erre egyszerűen nincs magyarázat. Schleck
Egyszerűen egy pillanatnyi rövidzárlat és egy nő elég ahhoz, hogy elmenjen a férfi esze....

több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Borzasztó ez, részvétem...

és ez most nagyon gonoszul fog hangzani... de nagyon remélem, hogy nem az lesz a vége, hogy kitalálnak indítékként valami agyleépülős-agyrázkódásosat, ha már akkora divat a téma...
Mert az nem tenne túl jót a sportnak meg a ligának.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Chiefs announced Sunday's game will be played as scheduled.empty taxi
Le a kalappal!Rolni
azt hiszem ez sajnos nem volt kérdés, NFL-ben egy személyes tragédia miatt nem maradhat el meccs szvsz, ahhoz túl nagy biznisz és túl sűrű a program.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Chiefs announced Sunday's game will be played as scheduled.empty taxi
Le a kalappal!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért a képeket látva, hát nem is tudom lehet-e valamit mondani...
 instagram.com/kasandraperkinsszaba
Basszus még tegnapi kép is van a kicsivel és Belcherrel. Erre egyszerűen nincs magyarázat.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Azért a képeket látva, hát nem is tudom lehet-e valamit mondani...
 instagram.com/kasandraperkins
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Chiefs announced Sunday's game will be played as scheduled.empty taxi
Hivatalosan is bejelentették. Például a Chiefs oldalán:
 www.kcchiefs.com/news/article-2/Statement-from-the-Kansas-City-Chiefs--on-Tomorrow%E2%80%99s-Game-vs-Carolina/f9b170e6-7dba-465e-9b58-ce88888e00fb


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Őszinte részvétem.
Akármi is volt a háttérben, egy csecsemő árva lett.
Iszonyú ez.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Chiefs announced Sunday's game will be played as scheduled.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
Akárhogyan és akármiért is történt, nagyon szomorú dolog.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 274 — capitaine du château de Vienne 1487
Nekem meghaladja a képességeimet, hogy megértsem az indítékokat. Szörnyű. A csapatnak is.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak