NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Legalább hasznára lenne a csapatnak...azzal, ha megsérül... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Toribio (NT) mellett Dorsey (RDE) maradt lent, illetve Allen Bailey sérült meg.

Itt pedig Cassel, amint épp a TD örömét is elbalfaszkodja:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Amit figyelek külön, az a támadó oldali játékhívások.

Volt hogy Muir "szerűen" 1st downra Hillis izomfutás belül Liljára, aki a leggyengébb run blocker, ezzel lassan kijátssza magát a kezdősorból egyébiránt, de hátha nem számítanak pont rá. Számítottak, mínusz fél yard lett (fejből).
Aztán futás kívül, de nem sikerül. Eztán no huddle+hurry, Jamaal marad, és belső futás. Mert gondolta Daboll, ilyenkor az elusive back és a no huddle miatt miatt minden védő passzra készül, széthúzzák a pass rush okán a védőfalat, és belül lesz hely. Lett is. Bár a 8 yardból (3rd&8) 7 lett meg, de Muirtól soha nem láttam hasonlót. Ő ezt ilyen 3&25re próbálta Jackie Battlevel aki egy átlagos powerback, esélye nincs megtenni ennyi yardot, túl lassú. Jamaalnak volt esélye.
Olyat végképp nem láttam Muirtól, hogy 6-8 play egymás után passz, benne két 1st downnal. Nem nagy dolgok ezek, de ami itt folyt playcalling jelszó alatt tavaly, ahhoz képest upgrade, és tetszik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
A meccsen még az volt érdekes, hogy nem a kezdők tolták RB poszton többnyire. Jamaalt tesztelték a sérülése miatt, de Daboll próbálgatott valamit. Legtöbbet például Eachus futott a csapatból, ő sztem Fullback lesz (eredetileg powerback), vagyis pontosabban H-back. Még passzt is kapott el párat, ezért vagyok szinte biztos benne. HBként olyan hatodik számú lenne, úgy nincs értelme.
Hillis futott kettőt (amit Lilja mindkétszer elbénázott), de inkább Draughn volt Jamaal mögött.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
A meccs után két fontos dolgot állapíthatunk meg. Egyik, amit ehh mondott. Ha ezek a bírók fognak éles meccseket vezetni az botrány lesz. Itt mindegy mi az eredmény, de élesben nem lesz mindegy.

Másik, hogy Jalil Brown egyelőre nem bevethető kezdő CB poszton. Már a második meccsen játssza az ellenfél, hogy rá dobálnak, mint gyenge pontra.

Cassel továbbra is lassan dönt. Szurkoltam neki végig, hogy "dobd el, most dobd el" mivel az OL megvédte legtöbbször megfelelő ideig. Természetesen nem dobta, hanem belement felesleges menekülésekbe megint. Más QBk áldanák a szerencséjüket, hogy 90%ban van megfelelő idejük dobni, Casselnek semmi nem elég.

Toribio megsérült a meccsen. Igazából nem volt nagy gond, Powe pótolta, még nagy játékot is bemutatott.
Bowe ott folytatta, ahol abbahagyta. Baldwin végre megmutatta miért áradoznak róla TC eleje óta, McCluster pedig eldöntötte a slot WR kérdést nagyszerű játékával.

Még nincs a csapat csúcsformában. De én nem aggódom csak a CB poszt miatt. Elam jól pótolta Lewist (FS), Berry kapott egy szándékos térden fejelést a tavalyi szakadt ACL okán, hogy felrepült a levegőbe, de tovább futott (bár lehet lesz következménye). Charles is megkapta már első meccsen. Ő túlélte.
Moeaki még nem, de ő porcelán, én totál nem bízom benne, hogy 16 meccset kibír. Viszont most nagyon nem volt formában. Két 1st down dropolt úgy ,hogy védő nem volt rajta, mindkettő sztem 3rd down volt. Simán mehettünk volna tovább. Aztán egyet elkapott. Ez van, úgyis Boss a hivatalos starter TE.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Kendrick Lewis (FS) tegnap óta edz. De ettől még stem nem fog játszani a meccsen.
Bowe játszani fog pár play erejéig.

A C-hoxban nem Flynn fog kezdeni, hanem Wilson (QB). Érthető. Ha nem lesz jó, akkor rookie, egy jó (mert sztem az) védelem ellen, hát bumm, ki lenne jó?
Vesztenivalója inkább a Chiefs védőinek van, ha mégis jó lesz.
_________________________________________

Dontari Poe (NT) fontosabb pillanatai a Rams elleni pre meccsen:




Itt épp lemarad, ami szimbolikus, mert ennyivel voltunk lemaradva minden fontos playben, majdnem király, de végül szívás.

Ugyanez real time sebességen:






Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
b-rich hozza a formát a kosoknál is😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
És ott van Sheffield, aki nekem nagyon tetszik, tud blitzelni. De tényleg ha Hali nélkül nem menne akkor lenne gond. Sztem Berry jobban hiányzott, vagy épp Flowers tavaly/idén. De még Berry nélkül is több volt a jó defense tavaly, mint a rossz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Az tény, nekem is az ugrott be elsőre, hogy amennyiben egyetlen védő egyetlen meccses eltiltása gondot okoz egy csapatnak, akkor sem ott van a gond.ulpianus
azért őt houston egy meccsre szerintem simán tudja pótolni, pláne ha végre blitz-re mehet és nem kell főleg cover-be mozognia hali miatt, ahogy láttuk tavaly, pass rush-ban nagyon jó...ha végre az a feladata😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Nekem a védelemmel akkora nagy gondom nincs egyelőre. Berry is futott lyukra, Lewis is, Brown is, de Flowers is szokott. Ez vna, még Carr is megtette (aki elment).
Az tény, nekem is az ugrott be elsőre, hogy amennyiben egyetlen védő egyetlen meccses eltiltása gondot okoz egy csapatnak, akkor sem ott van a gond.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
A KC eltiltotta Halit az elsó regular meccsre.iktriad
A liga tiltotta el, nem a csapat.ulpianus
És tényleg. Bocsi. Atlantában biztos nem szomorkodnak most. iktriad
jelenleg a védelemben nem hali kiesése a legnagyobb gond (rémes mit nyújtott futás ellen -amiben amúgy kitűnő - a rams ellen), a secondary sokkal nagyobb kérdés, láthattuk milyen volt flowers nélkül, k. lewis lesérült, ki tudja mikor lesz bevethető (és neki ezek a sorozatos sérülései nem azt jelzik, hogy akár egy szezont is végig tud tolni kihagyás nélkül), routt meg finoman szólva sem életbiztosítás
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Akármit találnak, le lehet írni, hogy találtak X tiltott szert. De egyelőre annyi van, hogy eltiltották vétségért, de hogy az mi volt, azt nem tudni. Majd megmondják.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hali bocsánatot kért. (Mi történt azt nem tudom).
ulpianus
Ez volt a hivatalos indok: violating substance abuse policy.iktriad
Ezt írtam én is előbb. Csak ez mit jelent?ulpianus
Ez nem akkor van, ha valakinek tiltott szert vagy esetleg füvet találnak a szervezetében?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Hali bocsánatot kért. (Mi történt azt nem tudom).
ulpianus
Ez volt a hivatalos indok: violating substance abuse policy.iktriad
Ezt írtam én is előbb. Csak ez mit jelent?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hali bocsánatot kért. (Mi történt azt nem tudom).
ulpianus
Ez volt a hivatalos indok: violating substance abuse policy.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Semmi gond iktriad.

Hali bocsánatot kért. (Mi történt azt nem tudom).
"I apologize to my teammates, the Hunt family, the Kansas City Chiefs organization and most importantly, our fans. I accept the discipline from the league and will return week 2 of the NFL season with a commitment to erase this mistake with my play on the field and my conduct off of it."


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A KC eltiltotta Halit az elsó regular meccsre.iktriad
A liga tiltotta el, nem a csapat.ulpianus
És tényleg. Bocsi. Atlantában biztos nem szomorkodnak most.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
A KC eltiltotta Halit az elsó regular meccsre.iktriad
A liga tiltotta el, nem a csapat. Mert:
Hali violated the league's substance-abuse policy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A KC eltiltotta Halit az elsó regular meccsre.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mikor Stanzi játszott odakapcsolatam a meccsre, de a pick meg fumble elvette a kedvem. Meg a 3 beszívott sack is. Félek, hogy Quinn fog jövő héten megint a másodikként felmenni 😕

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Ekkor újabb hidegzuhany, a söröm (anyám adta nekem mikor kivittem a vonathoz nézte a fene)) felbontom, nem nézek rá és szar íze van. No alcohol, de grapefruitos (!!). Ki talál ki ilyet???? Én meg azt hittem megromlott. Akkor már tudtam, hogy kikapunk.ulpianus
Ha csak ez kell hozzá az alapszakaszban majd veszek neked kettőt is 😊
Black_Adder
Nekem többet nem kell ilyen csoda, azt egy életre leszögezem. Ezért baj, hogy a marketing osztályon és vevőkörbővítő (értsd naplopó) részlegen mára sok a homo meg a nő. És ez jut eszükbe. A férfiember biztos grapefruttyos alkoholmentes sörre vágyik. HÁT NEM!!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Ekkor újabb hidegzuhany, a söröm (anyám adta nekem mikor kivittem a vonathoz nézte a fene)) felbontom, nem nézek rá és szar íze van. No alcohol, de grapefruitos (!!). Ki talál ki ilyet???? Én meg azt hittem megromlott. Akkor már tudtam, hogy kikapunk.ulpianus
Ha csak ez kell hozzá az alapszakaszban majd veszek neked kettőt is 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Ulpi, Parks milyen volt?Stez
Én nagyon jó voltam.
Másik srácról annyit, hogy nem Parksot figyeltem őszintén szólva. Majd ha rosterre kerül megnézzük.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ulpi, Parks milyen volt?

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Kendrick Lewis sérüléséről. Nem hiszem, hogy McGrawt behívják. Abram Elam lesz a FS, ha Lewis végleg kidől. Az utolsó, teljesen tét nélküli meccsen sérült meg a Broncos ellen. Ez a safety poszt is olyan, hogy kellett volna oda draftolni, azonban nem volt jó safety a drafton, aki megérte volna. Muszáj lesz jövőre megoldani.

A meccsről.
Jó volt a Rams, nagyon tetszett a játékuk! Igazából mi sem lettünk volna rosszak. De aki látott/játszott már olyan meccset, amikor semmi nem sikerül,az tudja mi volt. Ráadásul az elején A ramsnek konkrétan minden összejött. Első drivejuk volt vagy egy perc. Két passz két futás 80 yard TD. Aztán mi támadtunk, jó is volt, Baldwin catch és first down, de inkább fumbli. Rams az End zone előtt újabb TD 0-14, eltelt 3 perc vagy mennyi. Ekkor újabb hidegzuhany, a söröm (anyám adta nekem mikor kivittem a vonathoz nézte a fene)) felbontom, nem nézek rá és szar íze van. No alcohol, de grapefruitos (!!). Ki talál ki ilyet???? Én meg azt hittem megromlott. Akkor már tudtam, hogy kikapunk.
Egész meccsen ez ment, amint valami értelmes támadás elindult volna, kapásból fumbli. Egyszer Stanzi 4th&1, de a (csere)fal pont ereszt egy védőt, aki kergetés után ráesik, és persze fumbli (ki találja ki, a pálya mely részén? RZ előtt, igen).
Előtte volt Stanzi passza, amivel valahogy pont mellbe dobta Coppert vagy hogy volt, akiről úgy pattant vissza vagy 6 yardot, mint a falteniszben, és bele a Rams védő kezébe. Én ott már hangosan röhögtem (hatott a grapesör?), írtam is eredménykövetőbe, hogy "Championspick".
Ettől függetlenül Rickynek sokkal jobban állt a No Huddle offense, mint Casselnek (aki naná, hogy időt kért meccs elején pánikból). Izgult, hogy végre normális társai vannak, nem csak földbe gyalulják megállás nélkül, két gyenge hand off futást követve, és punt.
Nekem jobban tetszett. Értette a játékot, megtalálta a célpontot, és el is találta. Dropolták, meg ő is dobott mellé, át is jött a blitz, de összességében jó volt.

Ha az eredményt nem nézzük, a mutatott játék támadásban nem volt rosszabb, mint előző meccsen. Hillis átjutott a védőkön izomból, Jamaal és McCluster kerülgette őket, és így tovább. A fal rendben volt.
Védelemben egyrészt alig volt blitz eleinte. Ezt Crennel időről időre megjátssza. Van hogy bejön, de ez nem az a nap volt.

Aki érdekes volt megemlítés szintjén, az Jalil Brown aki Flowers helyén lépett a gyepre.
A Rams ezt ki is használta, eleinte csak rá dobáltak. Ami működött, úgy kaptuk legelső playre is a big playt. Viszont hamar belejött, látható, hogy tehetséges. Még kell neki egy szezonnyi rutin, de használhatónak tűnt.


Állat vagyok, ami enni kér...