NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d829a8aae/article/matt-cassel-is-a-winner-according-to-new-chiefs-oc
Daboll érdekes nyilatkozata, Cassel egy nyertes mert nyer. 😀MarioAna
Palkohoz képest nyert is.

Mindenesetre most minden adott neki, hogy a 2010es számait hozza. Inkább arról van szó, hogy nincs alternatívája. Ha Stanzi/Quinn kezd, és nem jön be, akkor Daboll nem tud mit mondani, hogy miért nem Cassel kezdett.
Ellenben ha Cassel kezd, lehet jó lesz. Az jó Dabollnak. Ha rossz lesz, és akkor cseréli le Stanzi/Quinnre, azt már nem kell megmagyaráznia. Akkor sem, ha utóbbiak rosszak lesznek.

Arra csak páran emlékszünk, hogy ehhez képest Peytont meg akarták szerezni. Vagy draft előtt, míg nem tudtuk ki jön draftra, és hol draftolunk, minden Top prospectet külön személyesen egyesével megnéztek (kivéve Luckot).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Martin Rucker TE, az örök sérült ígéret ACL szalagszakadást szenvedett. Azt írják nem néz ki jól. Nem tudom, milyen a jól kinéző szalagszakadás, de ez nem olyan. Ez az ő sorsa, úgy látszik. Marad a két jó TE mögött a két bendzsó. Az a bajom, hogy Moeakit sem hiszem már el, hogy 3 percnél tovább tud pályán maradni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Igazoltak egy project QBt a csapatba. Alex Tanney, 6'4" 220 font, Monmouth College (Illinois). A Bills már próbálkozott vele, de szerződést ott nem kapott.

In just over four seasons with the Fighting Scots, Tanney played in 47 games, completing 1,339 passes on 1,622 attempts (82.6 pct.). He set an NCAA Division III record, throwing for 14,249 yards and an NCAA record with 157 touchdowns. He totaled only 30 interceptions. The Normal, Ill., native was a two-time Midwest Conference Offensive Player of the Year in 2008 and 2009. Tanney was a two-time first-team Illinois All-State quarterback at Lexington High School in Lexington, Ill.ulpianus
Tanney mindenképp türelmes srác. Elég megnézni ezt az egyáltalán nem hihető, de annál szórakoztatóbb trükkös dobások összeállítását:
http://www.youtube.com/watch?v=SxDJb03a0yo


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
A (gyerekkorában Cowboys fan) Brandon Carr story. Hogyan is lett szülinapi ajándék egy cornerback:
http://www.dallasnews.com/sports/dallas-cowboys/headlines/20120529-overlooked-at-every-turn-cowboys-brandon-carr-finally-getting-his-due.ece?ssimg=585168#ssStory585293

Azért azt hozzá kell tenni, hogy Herm Edwards a védőkhöz, és a tehetségkutatáshoz nagyon ért. Kicsit túlságosan is le lett egyszerűsítve a történet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Wallace Gilberry Tampába igazolt. Ez jó hír. Én szerettem őt, de itt mindig is rendszeridegen játékos volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Igazoltak egy project QBt a csapatba. Alex Tanney, 6'4" 220 font, Monmouth College (Illinois). A Bills már próbálkozott vele, de szerződést ott nem kapott.

In just over four seasons with the Fighting Scots, Tanney played in 47 games, completing 1,339 passes on 1,622 attempts (82.6 pct.). He set an NCAA Division III record, throwing for 14,249 yards and an NCAA record with 157 touchdowns. He totaled only 30 interceptions. The Normal, Ill., native was a two-time Midwest Conference Offensive Player of the Year in 2008 and 2009. Tanney was a two-time first-team Illinois All-State quarterback at Lexington High School in Lexington, Ill.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Elam azt mondta, neki nem gond egyáltalán, hogy SS+FS poszton is bevethetik. Ő safety, mindkét poszton. NFLben az ilyesmire számítani kell.
Csak addig keresték a minőségi csere safetyt, míg megtalálták. Ha valamit, akkor ezt szeretem Pioliban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Elam aláírt.
Részleteket egyelőre nem tudni.Stez
hiába várta, hogy kinevezzék valahová Manginit 😀

fasza húzás, király depth

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Elam aláírt.
Részleteket egyelőre nem tudni.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Nyilván nem új senkinek, de biztos van, aki szívesen olvassa 😊
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/06/02/secret-superstar-tyson-jackson-and-glenn-dorsey-des-kansas-city-chiefs/Wyatt
A cikkben szereplő 2 gap defenseről. Ez igaz is meg nem is. Poe miatt sztem mostantól sokkal többet lesz az amolyan "másfél gap" rendszer. Vagyis T-Jax marad LDE poszton 5 techben és 2 gap. Azonban Poe 1 techben lesz 1 gap (rookieként ez könnyebb), felváltva a két 1 tech közt. Ritkábban 2 gap 0 tech. Dorsey is főleg 5 tech helyett bemegy 3 techbe és 1 gapet játszik (ez neki a természetes posztja is), de ez nem lesz általános. Eddig is volt ez, de kevesebbet, mert ehhez jó NT kell. Az LB sorra is hatással van, de igazából leginkább DJre, neki meg mindegy, megoldja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyilván nem új senkinek, de biztos van, aki szívesen olvassa 😊
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/06/02/secret-superstar-tyson-jackson-and-glenn-dorsey-des-kansas-city-chiefs/

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Baldwin kihagyta a mai edzést, Crennel azt mondta, hogy folytonos migrénekkel küzd, emiatt ma elküldték valami dokihoz.Stez
Harvin2?empty taxi
Sztem nem. Volt egy migrénes fejfájása, ami nem múlt el napokig. Ennek kábé 1000 oka lehet, ebből egyik a Harvint sújtó. Egyelőre nem tudjuk. Én nem is értek hozzá, meg nem is tudunk tippelni mi alapján, mert nincs infónk. Csak hogy orvosnál volt, rendben van, edz tovább.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Baldwin kihagyta a mai edzést, Crennel azt mondta, hogy folytonos migrénekkel küzd, emiatt ma elküldték valami dokihoz.Stez
Harvin2?empty taxi
Ja, eléggé hasonló. AHogy Ulpi is írta, reméljük, hogy nem komoly, és nem befolyásolja majd a játékát és teljesítményét.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 259 — Lájkold a zsűrit!
Baldwin kihagyta a mai edzést, Crennel azt mondta, hogy folytonos migrénekkel küzd, emiatt ma elküldték valami dokihoz.Stez
Harvin2?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
A fejfájásos hír korábbi. Direkt nem írtam be, mert gondoltam, úgyis megmondják mire beírom, hogy mi a vizsgálat eredménye. Nem mondták meg, azonban visszajött Baldwin. Reméljük, semmi komoly.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Baldwin kihagyta a mai edzést, Crennel azt mondta, hogy folytonos migrénekkel küzd, emiatt ma elküldték valami dokihoz.Stez
Baldwin (fejfájás) és Albert (családi ügy) minap kihagytak egy edzést, már vissza is tértek a csapathoz.ulpianus
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Baldwin kihagyta a mai edzést, Crennel azt mondta, hogy folytonos migrénekkel küzd, emiatt ma elküldték valami dokihoz.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Stanzit feltolták a második csapatba edzésen. Másképp mondva beelőzte Brady Quinnt.

Előtte centerposzton Hudson kiváló munkát végez. Most először lesz kezdőjátékos eme poszton, de mindenki nagyon nyugodt ezzel kapcsolatban.

Baldwin (fejfájás) és Albert (családi ügy) minap kihagytak egy edzést, már vissza is tértek a csapathoz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Baldwin sorban kapja el a csodás labdákat edzésen. Egykezest, meg ami kell. Routt ellen is fogott egy szépet, aki ezen felbuzdulva újfent szörnynek nevezte Baldwint.
A legjobb ebben, hogy Baldwin nem díva akar lenni többé, hanem elsőszámú célpont.ulpianus
nos
2 elsőszámú célpont pedig kicsit luxus lenne nálunk
egyre messzebb a hosszabbítástól bowe?ehh
Ő attól még az akar lenni.
Aztán hogy végül Bowe vagy ő nyeri a párharcot, nekem 8. Mi akkor csak jól járhatunk. Ez tetszett/tetszik nekem.

Bowe kivárásra játszik. Nem rossz neki a tag. Mert jövőre akkor a tag még magasabb. most 9.5 millió fix összeg. Egy évre kötelezi el magát vele, hogy egy lottó ötöst zsebre vág.

Viszont úgy néz ki, hogy a WR sor teljes Bowe nélkül is, ha kell. Sőt, úgy is erős. Tehát Pioli sem kell kapkodjon. Neki sem rossz a tag. Egy év alatt kiderül, hogy Baldwin alkalmas vagy nem kezdőszerepre.

Más. Jalil Brown tavalyi rookie CBről azt mondta Crennel, hogy év végére egyik legjobb ST ember lett. Brown saját véleménye, hogy egyetemen sokat tolta STben. főleg eleinte. Érti a dolgot, és szereti is. Valamint szerinte az NFLben nagyon fontos a jó ST játék, könnyen beleszaladhat egy csapat a késbe, ha ezt nem veszi komolyan ma már. Úgyhogy ő mindig belead mindent ott is.
Crennel azt is mondta, hogy utolsó meccsen akarta előrébb tolni Jalilt a védelemben is (előtte lett HC nemsokkal), csak Tebow nam passzolt, inkább futott. Nincs sok CB option felállások ellen, és eleve nem fenyegetett a passzjáték.
Egyelőre úgyis Flowers+Routt kezd, és Arenas+Menzie a nickelback. De lehet több snapet kap a kezdőpáros mögött.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Baldwin sorban kapja el a csodás labdákat edzésen. Egykezest, meg ami kell. Routt ellen is fogott egy szépet, aki ezen felbuzdulva újfent szörnynek nevezte Baldwint.
A legjobb ebben, hogy Baldwin nem díva akar lenni többé, hanem elsőszámú célpont.ulpianus
nos
2 elsőszámú célpont pedig kicsit luxus lenne nálunk
egyre messzebb a hosszabbítástól bowe?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Baldwin sorban kapja el a csodás labdákat edzésen. Egykezest, meg ami kell. Routt ellen is fogott egy szépet, aki ezen felbuzdulva újfent szörnynek nevezte Baldwint.
A legjobb ebben, hogy Baldwin nem díva akar lenni többé, hanem elsőszámú célpont.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
az általam sem túlzottan kedvelt walter-ról:
http://www.walterfootball.com/images/haleygirl.gif
azért a haley utálatuk sem egyszerű😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Bellamy CB is volt, ki lehet próbálni majd ott is 😊 a QB meg egyéb dolgok miatt nagyon keveset használták a Cards-nál tudásához képest, nálam ő a tipikus sleeper (Wylie meg lehet amúgy bármilyen speedster, dropkirályként nagy jövőt nem jósolnék neki)jjncaa
Az túlzás, hogy Wylie dropkirály. Bár most valóban elejtett három labdát edzésen.

Igaz, hogy a QB gagyi volt Bellamy esetében. De ez igaz Hemingwayre is, ott is csak a play action miatt voltak normális passzolt yardok, és az javarészt Hemingway érdeme (hogy miként fut egy kúbé az más kérdés).
Wylie negyedik körös volt, idén nem rúgják ki. Nála inkább a sérülések lesznek gond sztem. Aztán ki tudja. volt itt már negyedik körös WR (igen pont az 😊 ), aki lesérült és repült. Will Franklin 2008ban.

Legyen igazad. Nekem mindegy ki válik be. Van három király WR (ha Bowe kap hosszútávút), meg McCluster, és kellene egy jó csere. Nekem 8, ki lesz az. Bellamy is tetszik, ez biztos, ebben egyetértünk. Csak azt mondom, jelenleg kemény a konkurencia. A hatodik vagy hetedik WR posztért folyik ádáz csata.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Bellamy CB is volt, ki lehet próbálni majd ott is 😊 a QB meg egyéb dolgok miatt nagyon keveset használták a Cards-nál tudásához képest, nálam ő a tipikus sleeper (Wylie meg lehet amúgy bármilyen speedster, dropkirályként nagy jövőt nem jósolnék neki)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Nem követem a játékot. Nagyon néha belenézek, főleg ha Stez ír valamit róla PM, és pont feltűnt Bellamy.

Dexter Heymant, amikor a legtöbb UDFA itt volt, mondtam, hogy leginkább meg fog ragadni. Természetesen STben egyelőre.
Hiány van a csapatban mindenes ILBből. Derrick Johnson van és a cseréje, egy régebbi hasonló noname kedvencem, a Kanadából jött Cory Greenwood. Őt is így jósoltam a csapatba, most kapott szerződéshosszabbítást újabb 4 évre (2010ben jött). És már ő DJ elsőszámú cseréje. 😊
Kitúrta az egyébként nem rossz, rutinos Demorrio Williamst (Bolts).

Azonban ők WILBk. Erős oldalra is kellene valaki. Belcher egysíkú, bár atombiztos run stopper. Siler nem rossz, csak üveg.
Ide kell beférni, Silert lehet kitúrni, ha lesérül. Van jelentkező, Caleb Campbell például, de Heyman a legjobb.

Bellamy helyzete nehezebb. Fentebb írtam, a WR sorban nincs hely (Bowe, Baldwin, Breaston, (McCluster), Wylie, Copper, Horne, Hemingway). Copper ST ász, gunner, neki ez nagy-nagy előnye. Bellamy a szintén nem rossz Hemingwayel (Michigan) versenyezhet. Még inkább Horne, aki Haley embere volt, és nem is fiatal. Jerome Newsome indul még Bellamy ellen, ő legyőzhető.


Állat vagyok, ami enni kér...