NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Illetve friss hír, hogy Ugoh visszavonult, szóval sokat nem töltött el a csapatnál. 😀
Közben pár helyen feszegették, hogy Bowet elcserélheti a KC, de Schefter azt írta, hogy szerinte biztos nem lesz trade.

több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
és az elmúlt 3 nap legfontosabb híre: hali levágatta a haját
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Kyle McCarthy safetyről minap mondta Crennel, hogy a sérülése csúnyán fest. IRre is került. Back up safetyt továbbra is keresünk. Berry és Lewis mögtt csak Abram Elam aki jelenleg biztos pontnak tűnik. Edzéseken Elam mellett a frissen draftolt Dequan Menzie van legtöbbet a poszton. Aki azonban félig LB, inkább tűnik Nickel safetynek, amit Crennel szeret elöl tartani sub packageben (Mint McGraw vagy Arenas).
Van még jelölt.

Leigazoltak egy LBt, Edgar Jonest. Nem világszám. 6'3 262, 27 éves. ST játékos, blokkolni is tud, és ütközni is (DE és TE is volt). 2007 óta leginkább a Ravensben játszott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Justin Houston betegség miatt nincs ott az edzéseken. Meg van fázva, ebben a kutya melegben.
Reméljük nem marihuána rakétával gyógyítja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Crennel szerint Casselt motiválja ha kifütyülik:
 www.wibw.com/sports/headlines/Crennel-Opens-Up-About-Training-Camp-164086536.html?ref=536
Lehet akkor, h az elmúlt években csak motivációt gyűjtött és majd most megmutatja 😀Black_Adder
Itt egy kicsit frusztrálta mégis.


Az inkább igaz, hogy mikor Haley iszony módon lebaszta (például a Vikings meccsen teljesen jogosan, mert feladta a támadást, pedig a fal megvédte szépen akkor is), akkor utána valahogy idegesen sokkal jobban játszott. Mintha ilyenkor elfelejtene túlbonyolítani, ami pedig szokása.
Egyébként arra mondhatta Crennel, hogy nemrég elment egy softball meccsre Cassel, és a Chiefs szurkolók hatalmas" Booo"zással fogadták. (Nem búzával.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Crennel szerint Casselt motiválja ha kifütyülik:
 www.wibw.com/sports/headlines/Crennel-Opens-Up-About-Training-Camp-164086536.html?ref=536
Lehet akkor, h az elmúlt években csak motivációt gyűjtött és majd most megmutatja 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Travis Daniels kiegészítő cornerback, mostantól hivatalosan is DB posztra csúszhat át. Tavaly a safety ínségben is volt rá példa.
Képességeiben sztem inkább oda illik. Elég jó arányban fogott pickeket, a limitált snapszámához mérten mindig is. Jól helyezkedik. De az emberezés nem ment elég megbízhatóan ahhoz, hogy több szerepet kaphasson. Itt ez nem gond.
Igazából ez azt jelezheti, hogy nem fér be a CB sorba. Ez az utolsó dobása. Berry és Lewis is sérülésből jön vissza, egyetlen normális cserét találtak mögéjük (Abram Elam), és sok fiatal verseng a back up safety posztért, neki is van esélye, átképzése ellenére.

Daniels maga azt mondta erről, hogy az NFL nem egy hosszútávú üzlet. Meg kell tenni, amit épp kérnek, és lehetőséged van megtenni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Poe aláírt. iktriad
Kösz!

Hozzáfűzném általánosságban, én magam nem izgultam ezen. Kissé fura is számomra, máshol mennyire örülnek (nem zavar), mikor XY aláír. Poe például választhatott, hogy:
1. Nagyon jól jár rövid távon (nagy pénz, nagy garantált, kezdőposzt), és hosszútávon is. Hátrány nélkül.
2. Nagyon rosszul jár rövid és hosszútávon is, minden szempontból. Előny nincs.
Ráadásul úgy, hogy érdemben nem is lehet miről tárgyalni.

Hosszas megfontolás után az első pontot választotta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Poe aláírt.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Leigazoltuk a támadófalba ex Colts (Lions, Giants) Tony Ugoh (6'5 + 301) OL manust. 5 szezon alatt 40 meccs (28 start).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
skullkill 40
hát a hármas pontnál nevettem egy jót, de a négyessel teljesen egyetértek 😀

chiefs jamaal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Pioli szerint mindhárom tavalyi ACL IR menő (J. Charles, Moeaki, Berry) Péntektől teljes edzést végez.

Sorra került a Chiefs is a Why your team sucks 2012 cikksorozatban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Egy barátom megkérdezte, alapvetően sztem mi volt a gond a Chiefsel tavaly? Nagyon röviden mondjam el, hogy ő is megértse (szakmázgatás nélkül). Arra jutottam, mivel a focit alapvetően szerető és ismerő emberről van szó, elég neki e-mailben átküldenem a KC összes meccsén szerzett pontokat. Íme a lista:

Week. Scores

1. Bills (L) 7
2. Lions (L) 3
3. Bolts (L) 17
4. Vikes (W) 22 (5 FG)
5. Colts (W) 28
6. Bye
7. Gayders (W) 28 (14 def scores)
8. Bolts (W) 23
9. Dolphs (L) 3
10. Donkeys (L) 10
11. Pats (L) 3
12. Steels (L) 9
13. Bears (W) 10
14. Jets (L) 10
15. Packs (W) 19 (4FG)
16. Gayders (L) 13
17. Donkeys (W) 7

Szóval így nem lehet. Értem én, hogy Cassel meg pech. Aztán a Palko+Battle szuperpáros, de több komolyságot!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Napirendre került egy sztem nem túl érdekes tény, ezt boncolgatják. Miszerint a Chiefsben nincs 30 évesnél idősebb játékos. (30 éves van hat, akit érdekel összeszedtem: Cassel (QB), Colquitt (P), Copper (ST WR), A. Elam (DB), Gordon (DE), Lilja (G).)

Crennel magyarázta is, hogy ez milyen tudatos meg előnyös. Aztán feltették a kérdést, akkor miért akarta leigazolni Peyton Manninget (36), és mint a minap kiderült, majdnem sikerült leigazolni Reggie Waynet(33)?
Mindenesetre pár nyilvánvaló előnyön kívül sok mindent ebből nem vonnék le. Mindig érdekesnek találtam, hogy egyes szurkolók azon vitáznak,melyik csapat a fiatalabb, és akkor miért is lesz ez nagy királyság később. Aztán "később" ki van rúgva a nagyja. Na mindegy, ettől még senki nem lesz 31 éves. De például Colqiutt punterként nem ugyanaz, mint Elam safetyként (nincs vele bajom, ő az első akinek örülök, mióta hozzák ide sorban a sok lepusztult és/vagy tehetségtelen csere safetyt). De egy punter 40 évesen is lehet punter.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
TC roster és rövid elemzés: Adam Teicher KansasCity.com (KC Star)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy újabb érv amelett, vajon miért nem írtak alá mega dealt Bowe és a csapat. Egy SB Nation cikk arról, hogy a Chiefs lehet túlzásba viszi a WR poszt költségeit.ulpianus
Másik oldalon viszont még mindig van egy tonna cap spacetek nem??Rolni
Van. Igazából nem látom, hogy melyik másik posztra vagy játékosa költhetnék el?
Mindenesetre jövőre pár ember szerződése lejár. Pioli úgy gondolkozhat, Bowe maradjon egy évre tagen. Az alatt meglátja Baldwin mit ér.

Albert marad. Pont minap láttam egy listát, liga szinten OTk közt az elmúlt három évben Winston volt pass block hatékonyságban nyolcadik, Albert pedig 12. Engem meglepett, mert mindkettő fő profilja a run block elvileg.

Előre mondta Pioli, hogy a két túlfizetett rookie szerződésű sztár DE közül az marad, aki teljesít a run stopppon túl is, vagy fizucsökkentés. Dorsey és T-Jax. (Utóbbi szerződése nem járna még le, de átalakították idén, hogy ne legyen kérdés, így lesz. Kirúgható ő is.)
Hozzá tartozik, Dorsey és Bowe nem Pioli embere, ami eddig nem jelentett túl sok embernek jót. Csak kulcsjátékosok esetében tett kivételt.

Lejár a beugrósok szerződése is, mint Lilja (Jeff Allentől függ elsősorban), Hillis, és még egyedül aki fontos lehet, az Belcher. Bár ő lehet aláír akkor is jó áron. Ha nem akkor oda idén is vártak draftot (LILB).

Sztem ezért elhalasztották a Bowe kérdést. Az a 9.5 millió jár neki és mindenki boldog.ulpianus
Szerintem például Alberttel kéne hosszabbítani, és azért Ő nem 1-2 dolcsit fog majd kapni. De mondjuk megérdemli. Én Boweot is megtartanám, mert hiába akar sokat, de elit is, Baldwinnal remek duó lehetnének, a CB-k rémálmai.
Gondolom még majd Tyson Jackson fog új szerződést kapni, miután ugye Őt már a mostani vezetés draftolta, de ez még majd eldől, érdekes szezonnak nézünk elébe, sokan a jó szerződésért fognak idén játszani.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
A DB Donald Washingtont letartóztatták marihuána miatt. Mert annyi esze van, hogy gyorsan is hajt miközben be van tépve.

Fizikálisan top játékos, de annyira buta, hogy STből alig tud kilépni a fényre. Kellett ez neki? Majd ha kirúgják és mehet munkát keresni, akkor meg csodálkozik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Egy újabb érv amelett, vajon miért nem írtak alá mega dealt Bowe és a csapat. Egy SB Nation cikk arról, hogy a Chiefs lehet túlzásba viszi a WR poszt költségeit.ulpianus
Másik oldalon viszont még mindig van egy tonna cap spacetek nem??Rolni
Van. Igazából nem látom, hogy melyik másik posztra vagy játékosa költhetnék el?
Mindenesetre jövőre pár ember szerződése lejár. Pioli úgy gondolkozhat, Bowe maradjon egy évre tagen. Az alatt meglátja Baldwin mit ér.

Albert marad. Pont minap láttam egy listát, liga szinten OTk közt az elmúlt három évben Winston volt pass block hatékonyságban nyolcadik, Albert pedig 12. Engem meglepett, mert mindkettő fő profilja a run block elvileg.

Előre mondta Pioli, hogy a két túlfizetett rookie szerződésű sztár DE közül az marad, aki teljesít a run stopppon túl is, vagy fizucsökkentés. Dorsey és T-Jax. (Utóbbi szerződése nem járna még le, de átalakították idén, hogy ne legyen kérdés, így lesz. Kirúgható ő is.)
Hozzá tartozik, Dorsey és Bowe nem Pioli embere, ami eddig nem jelentett túl sok embernek jót. Csak kulcsjátékosok esetében tett kivételt.

Lejár a beugrósok szerződése is, mint Lilja (Jeff Allentől függ elsősorban), Hillis, és még egyedül aki fontos lehet, az Belcher. Bár ő lehet aláír akkor is jó áron. Ha nem akkor oda idén is vártak draftot (LILB).

Sztem ezért elhalasztották a Bowe kérdést. Az a 9.5 millió jár neki és mindenki boldog.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Egy újabb érv amelett, vajon miért nem írtak alá mega dealt Bowe és a csapat. Egy SB Nation cikk arról, hogy a Chiefs lehet túlzásba viszi a WR poszt költségeit.ulpianus
Másik oldalon viszont még mindig van egy tonna cap spacetek nem??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Egy újabb érv amelett, vajon miért nem írtak alá mega dealt Bowe és a csapat. Egy SB Nation cikk arról, hogy a Chiefs lehet túlzásba viszi a WR poszt költségeit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 267 — Lájkold a zsűrit!
Ha a franchiseok piacainak a nagyságát nézzük ugyanez a sorrend szal szvsz a sorrend nem meglepő, mindamellett a pénzben kifejezett értékek érdekesek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Forbes NFL Most valuable (értékesebb) franchise sorrend.
A csoport így fest:

#12 Denver Broncos Team Value: $1.04 Billion
#18 Kansas City Chiefs Team Value: $986 Million
#23 San Diego Chargers Team Value: $920 Million
#31 Oakland Raiders Team Value: $761 Million


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Idén újra elkészült az NFL al time top 10 snakebit franchises. Kár, hogy csak 10 csapat. Érdekes, milyen kevesen múlik néha a siker. Szóval a Chiefs lett a csodálatos kilencedik:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Egyre jobban teljesít Chandler Fenner DB (Holy Cross), tehát kis suliból érkezett UDFA. 6'1 magas, 189 font súlyú, jó felépítésű secondary playa. U.n. "Raideri" sebeséggel bír. Egyetemen is futott, nem csak focizott. Ráadásul nem reménytelen a pályán.
Amennyiben még fejlődik, egy hasznos ST játékos lehet belőle szezonkezdetre.


Állat vagyok, ami enni kér...