NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
örülök, hogy figyeled a gm-es udfa draftot, én meg már május eleje fokozott figyelemmel követem ezt a topicot 😊 (csak a korábbi évekből tanulva már nem mindig írom be "előre" a kedvenceimet, de szerencsére mindkét louisville-i srác hozzám került)

udfa-kről van szó IRL is, szóval nincsenek hiú ábrándjaim, viszont erősen remélem, hogy Bellamy vagy Heyman közül legalább az egyik megragad a csapatnál, én előbbire tennék, bár utóbbinak meg nem lehet nem szurkolni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Gyorshírek.

McCluster egyre inkább visszatér a WR-HB multikaszthoz, és OW (offensive weapon) besorolást nyer. Azt mondta Crennel erről, hogy így lehet legjobban kihasználni az új (DAboll) rendszerben kiemelten fontos mismatch képességeit. Ugyanis DexMex 1-1 elleni játékban nagyon nehezen fogható támadójátékos. Egyelőre slot elkapóként gyakorol leginkább. Erről az jut szembe, hogy egyetemen (Rebels) is próbálkoztak vele itt, ott, amott. Nálunk is volt minden. KR+WR+HB+WC QB. Hagyni kell, hogy különleges legyen, ő ilyen.

Daboll nem törölte a Haley által 2009ben bevezetett (liga szinten is terjedő) dupla TE (big) formációkat a playbookból. Előszeretettel használja. Főleg, hogy két kiváló TE is van a rosteren (Moeaki+Boss).
Jelen állás szerint Martin Rucker a befutó mögéjük. A Route futásai és a blokkjai is megbízhatóak. A sebessége is jó. A sérülése nem jött elő.

Baldwin idén rendkívül komolyan veszi a tanulást. Tavaly problémás volt első pár héten a hozzáállása. Verekedett is. Mostanra sokat komolyodott. (szvsz rájött, hogy ha Bowe aláír, akkor Breaston is esélyes a WR2 szerepre akár évekig. Ahogy tavaly is király volt ott. Muszáj villantania valamit, a pökhendiség nem feltétlen vezet célra). Így a route futásai egyre szebbek. A többivel eddig sem volt gond. Igazi szörny a pályán, egyre inkább.
Breastonhoz annyit, hogy tegnap volt pár akrobatikus elkapása megint. Ő is ráhajt a WR2 posztra.
Az új WR edző, Nick Siriani munkájával Crennel meg van elégedve.

Devon Wylie (slot WR) nem meglepő módon elképesztő gyors minden téren. Azonban 3at is dropolt tegnap.

A támadófal jobb oldala hamar összeállt. Az Asamoah (RG) + Winston (ROT) + Boss (TE, Moeaki még gyógyulgat) hármas elég lehengerlően blokkolt Hillisnek (Jamaal is gyógyulgat). Én teszem hozzá, hogy a kemény roster nagy előnye pedig, hogy minden gyakorlatnál mindenkinek megvan a megfelelő ellenpárja. Bár itt meg Berry hiányzik egyelőre. Hillis egyébként is jónak tűnik, ha izomfutás a feladat.

Travis Daniels (DB) Free safetyt játszott. Eredetileg CB, de már tavaly is beugrott, akkor még sérülések miatt, muszájból.

Tim Bierre TE, leginkább az H-back posztot gyakorolja. A FB Bannon jobbnak tűnik a posztra.

Josh Bellamy WR (akit JJ GMGene játékban undraftolt) egyre ígéretesebbnek tűnik. BÁr a WR sor erős. Cserének befutni sem könnyű jelenleg (Bowe-Baldwin-Beaston-(McCluster)-Wylie-Copper-Horne-Hemingway).

Mims a vésztartalék OT tavalyhoz képest sokat fejlődött, és lefogyott.

Dexter Heyman ILB, nagyon jól mozog zónában és emberfogásban. Ez hiány jelenleg. Mivel ezen kívül is jónak tűnik, van esélye a rosterre.
Studebaker (egykor kezdő OLB) ellenben kissé nehézkesen mozgott coverben.

Brady Quinn szépen dobja a labdát, pontosan, és időben. Megfelelő a koncentrációja.
Stanzi 3,5,7 lépéses dropban is teljes természetességgel mozog. A dobásai jók. Zorn jó munkát végzett vele tavaly óta.
Egyelőre Quinn van előrébb a sorban, ezt pár napja mondta Crennel.

Shaun Draughn HB sok labdát kapott. Cyrus Gray (HB) ellenben meggyőzőbb volt kevesebből is (sérült).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Dontari Poe (NT) a sub felállásokban is gyakorol. Eddig nem volt NT sub packageben. Meg úgy őszintén, sokáig egyáltalán nem volt NT. 😛
Az a fő oka, hogy a Chiefs is nagyon sokat játszik subot. Minden csapatnál nő az arány efelé. A FB poszt kezd kihalni, sok csapatnak van kettőnél (egynél 😛) több minőségi elkapója. Egyre dominánsabb a passzjáték.
Tehát ha ki is akarják használni, hogy van végre jó NT, akkor mennie kell Nickelbe is. Poe erényei közé tartozik a kiemelkedő állóképessége, ezt is ki lehetne így aknázni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Tovább folytatódik a back up safety keresése. A csapathoz látogatott Abram Elam safety. UDFA volt 2006ban a Cowboysnál. Majd játszott a a Jetsben illetve Brownsban (innen ismeri Crennel), majd újra Dallas.

Hat év termése: 92 meccsen 64 alkalommal kezdő. 373 szerelés, 5 sack, 3 interception, és 8 forced fumble. Tavaly 16 meccsen 68 szerelés.ulpianus
Elam nem rossz, a boxban használható, viszont coverben gyenge. Crennel alatt nem játszott a Brownsban, Mangini-guy ő is. A Sanchez-tradenél került Clevelandbe, 2009-ben.Joey Tribbiani
Nahát! Nem először tévednek ezzel kapcsolatban ahol olvastam. Bob Gretz már azt írja amit te. Vagyis hogy kirúgták Crennelt 2008 dec 29én. És Elam csak 2009 áprilisban (25.én) futott be.
Sztem az kavarhat be, hogy Crennel ide is csúszva érkezett és így "eltűnt" egy szezonja. HC is érdekes dátummal lett.

Elam strong safety, nem véletlen. Én egyelőre nm hiszem ,hogy rá lenne szükségünk. Ilyen ember van itt is pár. Vagy hozzanak normális safetyt, vagy ne. Akkor inkább egy hasonló képességű rookiet próbáljanak ki, annak több értelme van sztem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
Tovább folytatódik a back up safety keresése. A csapathoz látogatott Abram Elam safety. UDFA volt 2006ban a Cowboysnál. Majd játszott a a Jetsben illetve Brownsban (innen ismeri Crennel), majd újra Dallas.

Hat év termése: 92 meccsen 64 alkalommal kezdő. 373 szerelés, 5 sack, 3 interception, és 8 forced fumble. Tavaly 16 meccsen 68 szerelés.ulpianus
Elam nem rossz, a boxban használható, viszont coverben gyenge. Crennel alatt nem játszott a Brownsban, Mangini-guy ő is. A Sanchez-tradenél került Clevelandbe, 2009-ben.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Tovább folytatódik a back up safety keresése. A csapathoz látogatott Abram Elam safety. UDFA volt 2006ban a Cowboysnál. Majd játszott a a Jetsben illetve Brownsban (innen ismeri Crennel), majd újra Dallas.

Hat év termése: 92 meccsen 64 alkalommal kezdő. 373 szerelés, 5 sack, 3 interception, és 8 forced fumble. Tavaly 16 meccsen 68 szerelés.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
OTA hír:
Az első csapattal gyakorolt az UDFA safety Terrance Parks. Florida State Seminoles product (ahogy Rodney Hudson a centerünk).
6'2 magas, 215 font. Mindenki sérülés miatt pihentetve van jelenleg. Kendrick Lewis azt mondta Parksról, hogy elég jól mozog, bár kissé lámpalázas időnként.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Leigazoltunk egy WR-t Aaron Weaver személyében. A Syracuse egyetemre transzferelt 2010ben, nem volt rossz. De lesérült komolyan. 6'2 magas, 220 font, jó felépítésű. Speciális egységet töltik fel a sok hasonló jelentkezőből. Ingyen bepróbálják őt is. Most azt mondom, amilyen váratlanul jött, úgy fog menni is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Van mit pótolnom!

Jó olvasni Ulpi a hsz-eidet!

😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Kérdezték tőlem, hogy szvsz ki az, aki UDFAként rosterre kerülhet. Ebben igaz, hogy a jó roster a Chiefsben adott, és nehéz befurakodni. (Abban nem értek egyet, hogy a jó roster miatt a Chiefs tuti jó csapat, és jó évet fog futni. Bár ilyen egyszerű lenne.)

Elsősorban DB volt a kérdés, ami jogos. Berry komoly sérülésből jön. Kendrick Lewis is megsérült az utolsó meccsen. Bár ő nem súlyosan. Mögöttük nincs senki.
Drafton érkezett Menzie (Bama), de ő is sérült. Évek óta McGraw volt az egyetlen jó csere. Ő a legsérültebb, és öreg is. Nem is igazoltuk le. Rossz csere van (Washington, McCarthy).

Kik lehetnek a főbb jelentkezők?
Pont most írtam Tysyn Hartmant, bár róla küön nem volt szó. Most lesz.
Átlagosan gyors, mindenben átlagos. Ezért nem draftolták. Két dologban jó. Egyik a football IQ. Mindig jobban játszott, mint a képességei mutatnák. Jó szögben érkezik, jó döntéseket hoz, egyszerűen jól játszik. Másik, hogy nagyszerű vezér a pályán, és azon kívül is, társai + edzői tisztelik. Csapatkapitány volt egyetemen (Kansas State). Safety poszton ezek fontos értékek. Ez a defense a fizikalitásra épít. Ő sem puhány, és a sebesség itt nem akkora szempont. 4.61et tud, az elég.

Neiko Thorpe (Auburn) DB
Ő elég fizikális. Ellenben gyengébb játékos. Képezni kell egy ideig.

TE csereposzt is kiadó Boss+Moeaki mögött. Ha (a nem rookie) Martin Rucker sérülése nem oldódik meg, akkor főleg.
Tim Biere TE (Kansas) jelentkezett a posztra, de benne annyira nem bízom.

Más posztokon három srác ugrik be.
WR Brandon Kinnie (Nebraska)
RB Nate Eachus (Colgate)
ILB Dexter Heyman (Louisville)

Utóbbit már írtam, hogy kedvenc UDFA jelöltem. Nehéz ILB poszton bejutni, de ő jó játékos. Mindenki STben kezdhet csak eme listáról. Heyman ott egyből beválhat.

FB poszton vannak még jelöltek, de sztem mind kuka lesz végül. Talán valami nyomoronc OL embert hoznak még tarcsiba, de azt megjósolni lehetetlen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
OTA-ról játékos szösszenetek:

Cyrus Gray (HB rookie 6. kör):
"A tempo nemcsak a pályán, de az elméleti oktatásban is gyors. A TC alatt a fejem zsibongott, mostanra lassulnak a dolgok."

Peyton Hillis (HB)
"Daboll (ex edzője) tudja, hogyan kreáljon számomra is a pályán kedvező párharcokat, akár elkapóként használva. Az irányítókra külön igaz ez. Amiben tudok, segítek a többieknek, hogy könnyen megértsék a rendszert."

Eric Winston (OT)
"Mindenhol meg kell tanulni a playbookot. Itt sok a külső zóna blokk, hasonlóan Houstonhoz. Ahogy véget ér a nap, már nem is tűnik olyan bonyolultnak. Blokkold meg, aki eléd kerül."

Matt Cassel
"Keményen dolgozom az osztályteremben, a pályán, az edzőteremben. Minden évben így megy. Soha nem megy magától semmi. Főleg, ha kiesel a játékból egy időre. Hasonló támadójáték ez is, mint az eddigi. De mégis teljesen más."

Jonathan Baldwin (WR)
"Ahogy tavaly, rengeteg filmet nézek, tanuom a védelmeket. Az LBk+CBk hogy váltanak zónát például. Egyre jobban értem a dolgok folyamatát."

Dontari Poe (rookie NT, első kör)
"Sokat kell dolgoznom a kézmunkámon, a lábmunkámon. Ami egyszer sikerült, onnan már könnyebb. Ezt próbálom nap mint nap, lépésről lépésre."

Tysyn Hartman (UDFA rookie DB)
"Örülök, hogy egy profi csapatban esélyt kaptam. A minicamp alatt már mély vízbe dobtak minket. Nem süllyedtem el, még itt vagyok."

Branden Albert (LOT)
"Most jöttem rá, hogy öregszem. Már ötödik éve vagyok a csapatnál. Tegnapnak tűnik, amikor Waters és McIntosh még itt játszott. Most én tanítom a fiatalokat. Azt mondom, amit Brian Waters mondott."

Donald Stephenson (rookie OT 3. kör)
"Vannak tapasztalt játékosok, a lehető legtöbbet kell tanulnom tőlük. Itt midnenki nagyon atletikus és jó játékos. Nagyon élvezem a helyzetet."

Martin Rucker (TE)
"Minden csapat játéka különböző. Mégis mind ugyanaz. Ez csak foci. Fontos, hogy nem szabad sietni. Aki erőlteti a dolgokat, magának árt vele."


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Dexter McCluster különkiadás.

Dex Mex anno azért volt jó fogás, mert több posztot oldott meg. Nem volt normális returner. Nem volt Jamaal mögött minőségi futó (Jones powerback volt). Nem volt slot WR. És nem volt playmaker elég. Volt Bowe+Jamaal, de ők nem lehetnek a pályán örökké. Playmaker kell védelembe is, de egység sokkal inkább. Támadásba viszont kötelező.
WR volt hivatalosan Dexter 2010ben, és sérült. 2011ben nem sérült és nem WR, hanem HB. Jamaal sérülése után második számú HB.

Jelenleg azonban van jó cserefutó. Hillis. Ráadásul (Dexter mögött, de posztra alkalmasabb mérettel) Cyrus Gray is megfelel cserének. Azonban van már annyi WR, hogy Breston is slotba szorulhat. Pluszban ott van Wylie, aki született slot WR.
Returner is vna már vagy 5 minőségi. Dex Mex sérülékeny, inkább csak KRben használják, de Wylie arra is veszélyes konkurens.
Sérülékenysége miatt főleg hamar átvehetik a helyét.

Mai hír, hogy edzésen Extrayard McCluster újfent WRként gyakorolt. Ettől még a posztja HB marad. Azonban kezd a sokoldalúság tweener jelzőbe átcsapni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Sok felejthető HL video után egy meglepően értelmes. Bár az idővonal érthetetlenül random, és a meccsek csak egy része jelenik meg:
KC season Highlights 2011 2/1
KC season Highlights 2011 2/2


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
A playbook idiótája Muir elment, jött helyére Daboll. Aki Crennel OCje volt Clevelandben. Aztán Miami. ulpianus
Mangini OC-je volt, a Dagival a Peccnél dolgozott együtt.Joey Tribbiani
Ja tényleg. Ő volt a Jetsben előtte. Érdekes, mert itt minden edző volt a Jetsben. Csak nem mind együtt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
A playbook idiótája Muir elment, jött helyére Daboll. Aki Crennel OCje volt Clevelandben. Aztán Miami. ulpianus
Mangini OC-je volt, a Dagival a Peccnél dolgozott együtt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Hallottam, hogy valaki bűzlik Dániában! 😀 Nemrég voltam Svédben, ha tudtam volna átmegyek. 😀

A csapatról. Csak a legfontosabbak fejből.
Clark Hunt szerint megnyerjük a Super Bowlt, azt jóvan. Minap mondta ezt. Mert meghívták edzőtáborba az öreg Chiefs HOF tagokat, SB győzteseket, ilyesmit. Gondolom elérzékenyült.
Elsőre odáig ment, hogy az apjáról elnevezett AFC kupát akarja, aztán megkérdezték a SBt akkor minek hagyná ott, hát nem hagyná a Lombardit sem.

Edzők.
Jött új ST edző a Ramsből, a liga egyik legjobbja e téren.
A playbook idiótája Muir elment, jött helyére Daboll. Aki Crennel OCje volt Clevelandben. Aztán Miami. Pár meccsét megnéztem. Nem rossz. Inkább Haley, mint Muir. Bátran hív playeket. 1&10 passzol (Muir ugyi) simán, rövidre fut, de mindenfélét. Sok felállást használ, nem hív annyi motiont, mint Haley. Azonban hív mindent mindenkor. Problémája a rendszerének szvsz, hogy túl bonyolult is. Mindenki csinál mindent, nehéz üzembiztosan belejönni. Mégis sokkal jobb, mint a Muir muri.
Újdonság az lesz, hogy up tempot akar. Ez nem egyszerű no huddle, hanem no huddle, ahol kimondottan lényeges a védelem állandó nyomás alatt tartása. Ajánlom mondjuk az NCAA Oregon meccseit. Vagy ahonnan anno igazoltuk Asamoaht (ROG), és idén Jeff Allent (OG), az Illinois egyetemet. Megy az up tempo szépen.

FA piacon:
A gyökér Richardson repült (Rams felvette, nem láttak tavalyi KC meccset vagy nemtom). Helyette jött a liga legjobb ZB ROTje, aki sokak szerint ZB nélkül is a legjobb ROT Eric Winston.

Brandon Carr sajnos elment. 10 milliót akart/szezon. Helyette igazolták le (Carr távozása előtt) Stanford Routtot, asszem fejből évi 6.5 millióért. Csodálkozhatsz, hogy tavaly a Raiders adott neki sokkal többet hosszútávra, akkor hogy. Hát kirúgták ingyen, kifizették, ami járt, és mi felvettük, semmit nem adtunk nekik érte. Van olyan jó mint Carr. Am egy óriási dicséret. Carr a Cowboysba került, és megkapta lóvéját.

Jamaal sérülése miatt hozták Peyton Hillist. Elvileg HB, powerback, és elkapó back. Valamint sztem FB is lesz. LeRon McClain és Demorrio Williams a Boltsba távozott, lejárt a szerződésük. HB poszton Battle sem marad.

Pope elment Haley után a Steelersbe. Helyére jött Kevin Boss Moeaki mögé. Szintén Raiders, szintén ingyen.

Ortont és Gilberryt nem igazolták le. Utóbbi helyett jelentkező draftról Jerome Long és a tavalyi Brandon Bair. Ortonért majd jövőre jön kompenzációs pick.

Bowe franchise taget kapott. Nem írta alá még (10en még nem asszem). Nem volt róla még itt szó. Tehát Bowenak nem akarnak óriási pénzt adni. A tag biztosít neki fix 9.5 milliót. Ha jövőre sem állapodnak meg, akkor még többet. De az sem jó Piolinak, után el kell engedje. Azonban addig nem kockáztat, mert ha Bowe lesérül, vagy nem lesz egyedül domináns, akkor nem kell megfizetni előre sok évre. Ha Baldwin beválik, akkor főleg nem tárgyalnak vele csak emberi összegről. Wes Welker ha jól tudom kapott egy két éves 16 milliós ajánlatot, és egy 3 év 24 milliós lett belőle (évi 8 ugye mindkettő), erre inkább aláírta a 9.5 milliós taget. Az eset Bowenak is lényeges tanulságokkal szolgálhat.

A draftot nem írom le, azt egyesével megtettem (nálam egy oldallal van előrébb), könnyen vissza lehet keresni, elemeztem mindenkit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Sziasztok!

Nos, végre itthon! 😊

Mindenkitől elnézést kérek, hogy csak úgy eltűntem, főleg Ulpi Tőled, mert neked sem szóltam de egy hirtelen jött munkaajánlat után már csomagoltam is és Dániába utaztam pár hónapra gipszkartonozni. A lakáshitelt viszont kifizettük és végre nincs tartozásunk! 😀

Ellenben netre egyáltalán nem futott az energiámra, se GLB, se Bowl.hu, se semmi, ezért aztán nagyon lemaradtam mindennel. A draft is kimaradt, nemrég jöttem haza, most a család a minden, nagyon keveset voltam itthon az utóbbi fél évben, be kell pótolnom minden kihagyott napot. 😊

Ulpi, az sms-edet köszi, most olvastam, de sikerült ki is törölnöm, és a számod meg nincs benne a telefonomban valamiért... Azért neked is boldog névnapot az enyém elé! 😉

A csapatról sem tudok semmit, a fórumot meg fél év távlatában nem tudom egy-kettőre elolvasni, ezért lennétek olyan jók, hogy összefoglaltok nekem fél évnyi történést pár mondatban? 😀

Junior-t meg most olvastam. Döbbenet... Nyugodjon békében... 😕

Azt is láttam, hogy Manning-et akartuk ide hozni? Ráadásul nem is sikerült.

Na ennyit tudok.

Végre itthon!

Üdv!

Mirdal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Toribio a sokadik számú csere DTnk valami fogadást vesztett. Így most twitteren beírt pár "Ricky Stanzi egy legenda" "Ricky Stanzi utálja a twittert" "Stanzinek több karkötője van, mint az Olsen ikreknek" stb. hülyeséget. Jól elvannak.

https://twitter.com/#!/Ribzz93


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Cassel újra rookienak érzi magát. Az up tempo sebessége és eltérő gondolkodásmódja miatt. Haley alatt divatba jött itt a no huddle időnként. Az up tempo akkor is más.
Pioli szerint van három kiváló irányítónk. Igen, Matty boy is az. Sőt, ő a főleg nagyon nagyszerű. Azért három, mert Legreet elküldték. Jelenleg Indianapolisban próbálkozik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Azon gondolkoztam, jönnek sorban az UDFA meg késői körös reménységek.
Azonban mi a helyzet a tavaly/előtt hozott rejtett tehetségekkel? Van egyáltalán ilyen? Van ulpi! A Belcher gyerek! Ő valóban worst to first ILB lett, kis suliból (Maine) UDFAként stabil kezdővé vált. És még jó is, amilyen pofátlan. Nézzük a többit. (Nem sorolom ide a más csapatokat megjárt többszörösen kirúgott Body camp/ tisztán ST játékosokat.)

FB
A hetedik körös Shane Bannont tavaly kirúgtuk. Most a nagy rosteren újra fent van. Nincs is más FB.

TE
2009 hetedik körös O'Connel néha felbukkan egy váratlan elkapással. Aztán gyorsan feledésbe merül fél évre.

OL
Mims a szűk keretbe nem fért be ő sem. Újfent itt van. (Érdekesség, hogy minap megnéztünk egy 6'3 magas OT-t is, aki a Kansas City Arena Focicsapatából lett az év OL embere a ligában. Mik vannak! Sippio style)

DL
Brandon Bair tavalyi UDFA lesérült kapásból. Sosem játszott élesben. Elvileg ő és az új hetedikes Jerome Long küzdenek Gilberry megüresedett posztjáért.

LB
Gabe Miller OLB. Tavalyi ötödikes, ő is lesérült, pont ahogy az egy évvel (2010) korábban hozott szintén ötödik körös OLB Cameron Sheffield. Ők harcolnak egymással a Hali mögötti ROLB csereposztért.

Ehhez képest lehet értékelni Jerome Long, vagy épp Neiko Thorpe esélyeit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Rucker hivatalosan is Chiefs játékos lett. Egyelőre.

Pioli pecces (és Haley egyéb) emberei után most Crennel igazolja össze a Brownsban be nem vált reménységeit olcsón.
Ide tartozik Deon Williams ILB is. 2007ben lett draftolva Clevelandbe, volt egy átlagos rookie éve, aztán egy jó (85 tackle, 4 sack, 3 PD). Utána viszont semmi komoly, és minden második évben gyakorlatilag nem játszik. Tavaly sem.

Érkezett még Dominique Ellis DB. Így 87nél járunk 90ből.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Crennel szerint Luke Pattersonban benne van az X faktor! ulpianus
Geszti már foglalkozik is vele....kiváló énekes lesz.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
A Hamptoni QB, Legree kezd fáradni. A labdái pontatlanabbak messzire, bár még elég erősek. Crennel meggyötri ahogy bírja. Egyrészt érdekli, hogy mennyit esik vissza komoly megterhelés alatt. Másrészt, hogy a dobóválla bírja-e?
Esélye van megcsípni a 90es rostert, mint negyedik QB.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Martin Rucker Tight End saját állítása szerint (twitter) aláírt a Chiefshez. Máshol ennek nincs nyoma.
https://twitter.com/#!/RuckerSouthSide/status/202530789768957952

Annyit hadd mondjak Ruckerről repetaként, hogy kiváló elkapó TE volt egyetemen. A Mizzoun, ami ugyebár nincs messze. Rucker gyerekként is Chiefs szurkoló volt, ott laktak a pálya közelében. Anno Crennel draftolta (4/111), de sérülései miatt (és mert a Browns 2008ban nem volt egy fantörpikus offense/csapat), végül sosem futott be. Azóta több csapatnál megfordult.
Mostanra leginkább back up TE lehet Rucker, de itt pont azt kerestek. Mivel a két kezdő (Moeaki TE+Boss BTE) mögött lúzerek voltak. A sérülése a fő kérdés, ha az rendben lesz, sztem csak jobb lehet mint O'Connel vagy Maneri.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Devon Wylie (rookie slot WR) és a mezszám esete:

NFLben egy WR számai 10-19 illetve 80-89 közé kell essenek. Wylie 7es számmal játszott a Fresno state-en. Itt ez nem lehetséges. Megkérdezte melyik szám nem foglalt 80-89 közt. A 83-as. Oké, ebben is edzett. Eddig. Mert már nem első ember feszegette, hogy vajon Wes Welker miatt (best slot WR Patsben) választotta?
Most már nem tetszik neki, lehet váltani fog.

Jelenlegi üres mezszámok
13, 16, 18, 19 és 86ban nem játszik senki, ellenben a 16, 18, 86 visszavonultatva (Egyik a DB edzőnk Emmitt Thomas 😊 ).

Maradék kettőből (13+19) a 13as azért szabad, mert Stanzi váltott 12re (Croyle kirúgása után ez lehetséges volt).
Úgyhogy ha babonás kicsit is, akkor marad a 19. A történtek után gondolom már nem akarja elkapkodni így sem. 😀 (Ha váltani fog).ulpianus
Azt írta Twitteren Wylie, hogy mostantól #19es a száma. Ez volt Joe Montana száma a Chiefsben. Hozzá csak nem fogják hasonlítgatni.


Állat vagyok, ami enni kér...