NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Yeremiah Bell Ex delfin safety próbajátékra jön. Bell rutinos, futás ellen jó, de coverben gyenge játékos. Néha totál nem tudja hol a labda sztem. Ez van, nem rosszabb, mint Piscitelli vagy Washington. Ők sem észlények.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Crennel szerint Luke Pattersonban benne van az X faktor! Tavaly próbálták DL-OL vonalon egyaránt, nem vált be. De a "szemében látszik". Megalol. Crennel is tud ám hülyeséget nyilatkozni:
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/05/13/romeo-crennel-thinks-luke-patterson-has-it-whatever-it-is/

Remélem ezek után Poe nem a Woodoo child.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Devon Wylie (rookie slot WR) és a mezszám esete:
A 83-as. Oké, ebben is edzett. Eddig. Mert már nem első ember feszegette, hogy vajon Wes Welker miatt (best slot WR Patsben) választotta?
ulpianus
Érdekes, Vincent Jackson nem jutott eszébe senkinek? 😀szaba
VJ nem slot WR. Wylie viszont csak azt tud. Már drafton is mindenki aki alacsony WR volt=Welker 2.0 bélyeget kapott.
Itt meg pont beletalált. Amúgy lehet nem érdekli, és marad a szám. Talán megunják az idióta újságírók, vagy uborkaszezon után lesz jobb dolguk. Bár sztem ha elkap egy labdát és 3 irányváltás után TDig fut (ez Wylie fő erőssége), első lesz, hogy előveszik a témát.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Devon Wylie (rookie slot WR) és a mezszám esete:
A 83-as. Oké, ebben is edzett. Eddig. Mert már nem első ember feszegette, hogy vajon Wes Welker miatt (best slot WR Patsben) választotta?
ulpianus
Érdekes, Vincent Jackson nem jutott eszébe senkinek? 😀
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Devon Wylie (rookie slot WR) és a mezszám esete:

NFLben egy WR számai 10-19 illetve 80-89 közé kell essenek. Wylie 7es számmal játszott a Fresno state-en. Itt ez nem lehetséges. Megkérdezte melyik szám nem foglalt 80-89 közt. A 83-as. Oké, ebben is edzett. Eddig. Mert már nem első ember feszegette, hogy vajon Wes Welker miatt (best slot WR Patsben) választotta?
Most már nem tetszik neki, lehet váltani fog.

Jelenlegi üres mezszámok
13, 16, 18, 19 és 86ban nem játszik senki, ellenben a 16, 18, 86 visszavonultatva (Egyik a DB edzőnk Emmitt Thomas 😊 ).

Maradék kettőből (13+19) a 13as azért szabad, mert Stanzi váltott 12re (Croyle kirúgása után ez lehetséges volt).
Úgyhogy ha babonás kicsit is, akkor marad a 19. A történtek után gondolom már nem akarja elkapkodni így sem. 😀 (Ha váltani fog).ulpianus
Nehéz egy hivatás... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Devon Wylie (rookie slot WR) és a mezszám esete:

NFLben egy WR számai 10-19 illetve 80-89 közé kell essenek. Wylie 7es számmal játszott a Fresno state-en. Itt ez nem lehetséges. Megkérdezte melyik szám nem foglalt 80-89 közt. A 83-as. Oké, ebben is edzett. Eddig. Mert már nem első ember feszegette, hogy vajon Wes Welker miatt (best slot WR Patsben) választotta?
Most már nem tetszik neki, lehet váltani fog.

Jelenlegi üres mezszámok
13, 16, 18, 19 és 86ban nem játszik senki, ellenben a 16, 18, 86 visszavonultatva (Egyik a DB edzőnk Emmitt Thomas 😊 ).

Maradék kettőből (13+19) a 13as azért szabad, mert Stanzi váltott 12re (Croyle kirúgása után ez lehetséges volt).
Úgyhogy ha babonás kicsit is, akkor marad a 19. A történtek után gondolom már nem akarja elkapkodni így sem. 😀 (Ha váltani fog).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Crennel nem pöcsöl. 10 embert hívtak be próbajátékra, abból kilencet már el is küldtek (például Ruckert). Két nap elég volt rá. Maradt Legree a QB (Hampton), mert nincs más irányító a táborban. Egyelőre leginkább "jó nagyot dob" kategória a srác.

Van két sérült. DeQuan Menzie (ötödik körös DB), és Rob Bruggerman center, akinek az ujja sérült meg.
Valamint a hetedik körös DE, Jerome Long visszatért a sulijába vizsgázni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Edzőtábor jelentés:

Dontari Poe (idei elsőkörös NT):
"A robbanékonyságomra fókuszálunk. Memphisben (egyetemen) nem fordítottunk hangsúlyt ezen technikámra (első lépésre). Próbálok mentálisan is átállni az új rendszerre (2 gap). A fizikális része később jön."
Crennel szerint Poenak elsősorban a 2 gap rendszert kell megismernie, a megfelelő alapállást, abból történő indulásokat, és a kéztechnikákat. "Poe olyan poszton játszik, ahol a snap után azonnal fizikai kontaktust kell kialakítani. Vannak srácok, akik a gyakorlóeszközökön hatalmasakat képesek ütni. A mi dolgunk, hogy megtanítsuk azokat a technikákat, amivel ezt az erőt a pályára képesek vinni."

Crennel Devon Wylieről (4. körös rookie slot WR):
"Megmutatta a robbanékonyságát és elkapókészségét. Kiválóan futja a utakat (route). Képes gyorsan megverni a védőjét."
Wylie:
"Minden eléggé eltér egyetemtől. Még a sebességemet is növelnem kell, a futástechnikámat fejleszteni."

David Legree QB (Hampton) szem előtt van. Az összes eddigi QB snapet ő vitte. Sokszor túldobja a célpontját, de van esélye, hogy kapjon szerződést ő is egyelőre. Én egy meccsét tudtam megnézni eddig, igazából nem reménytelen. Futkorászós QB, de megfelelő méretben. Nagyon nyers, de tehetséges.

Ez nem hiszem, hogy meglepő, de Jeff Allen (Illinois OT) kizárólag Guard poszton edz. Míg Donald Stephenson LOTként.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Sorban írnak alá az UDFA játékosok, 15nél járunk. Viccesebb, hogy Dallas Clarkot valaki a Wikin már Chiefs játékosnak írta. Uborkaszezon van, unatkozott gondolom. Megkereste őt a Chiefs, de tudtommal ennyi, volt felmérőn.

Még egy TE-et azóta megkerestek, Martin Ruckert a Missouriról. Őt Crennel draftola 2008ban Clevelandbe. Az van vele, mint Brady Quinnel. Az az offense pocsék volt, neki sem ment. Azóta volt pár csapatnál, pályára alig került. Most ingyé' meglesi Crennel/Daboll, hogy ki tud-e hozni valamit belőle.
Tavaly Moeki sérülése után volt Pope, aki Blokkoló TE. És két szerencsétlent váltogattak pánikszerűen, olyan gyengék. Ezt akár Rucker is tudhatja. Egyetemen nem volt ő rossz elkapó TE. A méretei rendben (6'4 +255). Sérült árú, ez is fő kérdés nála.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Van egy csoport topic. Elkezdtem egy pozíciós (QB-HB stb) ranglistát.
Írjuk meg, de csak értelmes módon. Nem kell 238x leírni ugyanazt. Valamint lehetőleg lássunk túl a saját kedvencünkön.
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=530965#p530965

Bármi másról is lehet beszélni természetesen. Főleg, ha senkit nem érdekel a lista. Sztem szórakoztató, amíg úgy állunk hozzá.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Branden Albert LOT nyilatkozta, hogy van is rajta súlyfelesleg (nem sok), Így az anyja pitéit hanyagolni fogja mostantól. Ezen felül is lejjebb akar menni tömegben, mint akár tavaly. Úgy érzi ez segíthet tovább fejlődnie.
Új offenseről beszélt, amit Daboll vezet be. Lesznek benne ismert elemek, és újak. De úgy látja, a játékosokhoz jobban illik, mint az eddigi, és eredményesen tudják majd játszani.
Nem foglalkozik a jövő évben lejáró szerződésével. Még van egy szezon, amiben meccseket kell nyerni, van fontosabb dolga.
Eric Winstonról azt mondta, nagyon örül, hogy itt játszik. Winston a posztján a legjobb futásblokkoló, érti a támadásokat, tudja mi a dolga, dörzsölt játékos. Egyértelmű erősítés.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Úgy ejtik Szamoai nyelven, hogy "Ropi kutya". Vagy hasonló.


Jamaal azt mondta, a lába 80%-os állapotban van. Egyre jobb.
Azt is mondta, hogy nem gond, ha Hillis sok labdát kap, mert őket azért fizetik, hogy nyerjék a meccseket. Ha ez így lesz, akárki vitte be a labdát, ő örül.
Nem tudom ez mennyire őszinte nyilatkozat. De én biztos örülök, akárki nyeri a meccseket a Chiefsnek, ez nem vitás.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A minap leigazoltuk a Jetsből érkező Ropati Pitoitua Defensive Endet. A fickó rossz játékos, de magas. Ennyit tud.
Ezért nem is írtam be két napja. Nem hiszem, hogy valaha látjuk Chiefs mezben éles meccsen, de most már van egy ilyen játékos is. Lehet gyakorolni rajta az új OL embereknek, vagy ilyesmi.ulpianus
ellenben szupercuki a neve!
😊ehh
Annak akinek véletlenül sikerül kimondani. 😀

több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
A minap leigazoltuk a Jetsből érkező Ropati Pitoitua Defensive Endet. A fickó rossz játékos, de magas. Ennyit tud.
Ezért nem is írtam be két napja. Nem hiszem, hogy valaha látjuk Chiefs mezben éles meccsen, de most már van egy ilyen játékos is. Lehet gyakorolni rajta az új OL embereknek, vagy ilyesmi.ulpianus
ellenben szupercuki a neve!
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
A minap leigazoltuk a Jetsből érkező Ropati Pitoitua Defensive Endet. A fickó rossz játékos, de magas. Ennyit tud.
Ezért nem is írtam be két napja. Nem hiszem, hogy valaha látjuk Chiefs mezben éles meccsen, de most már van egy ilyen játékos is. Lehet gyakorolni rajta az új OL embereknek, vagy ilyesmi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
7/218 Jerome Long DT/DE (San Diego State)
Róla már írtam.
"Beleillik a Crennel által kedvelt sémába=fizikális de nyers az alapoktól kell tanítani (példaként Poe, Bailey, Jackson gondolom elég is).
A srác scoutingok alapján egy gyors, prototípus méretű (6'5" + 290) DT, vagy 3-4 DE.
Betöltöm a meccset, jön a meglepetés! A csávó 3-4ben játszik NT poszton! (290el fonttal egyetemen egyes konfokban ezt lehet).
Egyáltalán nem riad vissza egy duplázástól. Igazából még technikája is van. Alacsonyan tud maradni, bár ez nem folyamatos. Jó a first stepje. Darál kézzel (konfhoz képest, azért ne motolla Halit tessék elképzelni), és beleáll a run stopba. De ha 3 techben van körbefutja látványosan a OTket, Guardokat. Gondolom ez utóbbi tűnt fel annak, aki a scoutingot írta."

A csapatban Gilberry helyét veheti át. Vagyis a Sub felállásokban Bailey párja lehet. Elég gyors ehhez, és erősebb, mint Gilberry volt. Kihívója Brandon Bair, aki tavaly IRen volt, most biztos akarja a posztot. Ha esetleg jövőre Dorsey vagy Jackson távozik, akkor lehet Bailey felmegy a standard felállásba, ennél jobb esélye neki egyelőre nincs. Bár Crenne célzott rá, hogy Poe ha beválik, lehet a Sub packageben is megjelenik az NT. Tehát Poe-Powe mellé egy DE áll fel (Eddig NT egy volt aki öreg, kevés snappel. Előtte két évig egy sem).

7/238 Junior Hemingway WR (Michigan)
Pioli a saját BPA elképzelései alapján szokott draftolni. Kivéve az első kört, ott mást követ. Várható volt egy WR érkezése slotba, de kettő nem feltétlen. Hetedik kör alapból ST töltelék, tehát gyors játékos. HB-LB-WR-S-CB-FB többnyire. Vagy valami project játékos akármilyen posztra, valamint rúgójátékost szokás itt vinni. J. H. előbbi kategória.

Hemingway megfelel a "használható back up olcsón" követelményeinek. 6-0⅞" 225 font, 40en 4.53. Egyetemén eredményes. Izomzata nagyon szépen kidolgozott. Mint egy running back a nagyobbik méretből. Így is fut. Sosem áll meg, szereti cipelni a labdát, és tudja is. Harcol a labdáért, azonban többször ejti el, mint illene. Amiben ludas a gyenge ex irányítója is. Jól helyezkedik, zónázásban könnyen megtalálja a határokat. Ellenben nem kellett neki Michiganben profi utakat futnia, teljes kifejlődése évekig is elhúzódhat. Jól edzhető, a pályán is hajt. Kiváló futásblokkoló, ilyen izomzattal és hozzáállással ez nem csoda (STben ez külön jól jöhet). Vannak nagy pillanatai, nyomás alatt sem esik szét fejben. Társai "Big play Hemingway"nek hívták.

A Chiefsben egyelőre van elég minőségi elkapó. Igazából a liga egyik legjobb egységéről beszélhetünk (ha Bowe aláír végül). Hemingway az ötödik WR lehet legjobb esetben, akárhogy is nézzük. Ami nem sok snappet jelent. Átveheti valamelyik csere WR szerepét (Horne, Copper). És ha beválik, legalább van egy elfogadható cserejátékos, amikor kell. STben fogjuk őt látni eleinte, érdemes nézni, ilyen paraméterekkel felbukkanhat a képernyőn gyakran. Copper ST menő, gunner ász, ha Hemingway felnő hozzá, akkor ő is megélhet a ligában hosszútávon. Van igény olcsón ilyen típusú játékosra. Ezzel megkapná az időt, ami szükséges a fejlődéséhez.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Ricky Stanzi Első Pre meccs snapjei

Stanzi Második Pre meccs snapjei


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
A Bolts OL tavaly legjobb embereit vesztette el.ulpianus
Igaz. Most úgy áll a helyzet h van jó LT, C, RG, van egy nagyon rossz RT és az LG pedig kérdőjel.empty taxi
Úgy értettem én is, hogy nem úgy lett tervezve fal, ahogy végül szétesett.

Jó RG, de Dielmann volt ott az ász guard.
Jó LT ugye innen ment át. Mert kirúgták megint. Ugyanazt tette, amit Baltimoreban. Amikor játszott király volt. Aztán vagy sérült volt, vagy szimulálta ezt. Most kapott pénzt, meglátjuk milyen hatása lesz. Lehet négy év után ettől lesz megbízható, csak nem hiszem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 259 — Lájkold a zsűrit!
A Bolts OL tavaly legjobb embereit vesztette el.ulpianus
Igaz. Most úgy áll a helyzet h van jó LT, C, RG, van egy nagyon rossz RT és az LG pedig kérdőjel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
A rotoworld Offensive Line Ranglistáján a Chiefs OL lett a negyedik. Talán kicsit magas, de az indoklás pontos.
TOP 10be tették a támadófalunkat az elmúlt két évben. Azóta VÉGRE van ROT is. Ráadásul minőségi cserék is. Van benne logika, hogy akkor most TOP 5. Én azért még megvárnám Hudson mit nyújt teljes műsoridőben centerként.

A csoport így fest a lista tükrében:
4. Kansas City OL
21. Denver OL
24. San Diego OL
27. Oakland OL

Denverben sokat fog számítani, hogy Tebow lefelé, Peyton felfelé módisítja a pass protect számokat.
A Bolts OL tavaly legjobb embereit vesztette el.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Steve Breaston WR beszélt arról, hogy slot WRként tekintenek rá sokan, pedig ő világéletében a pálya szélén játszott. Arizonában is Fitz párja volt, és Boldin volt a slot. Tavaly is slotba várták, azonban Baldwin sérülése után WR2 poszton játszott újra. JBről azt mondta, sérülése után jól teljesített, és nagyon tehetséges, de még sokat kell tanulnia. Bowe egylre edzéseken nem lesz jelen, ő addig is átveszi a helyét.
Szívesen játszik slotban, tavaly is volt már ott. ÉS egyre többet lesz, ahogy a dolgok állnak. Még szoknia kell ,hogy nagyobb a terület, ellenben több a védő. És főleg, hogy nem mindig egy emberező CBt kell megvernie, hanem zónák közt keresni a helyet. Tetszik neki ez a fajta játék, de véleménye szerint továbbra is láthatjuk a széleken, mindkét posztot vinni fogja felváltva. Kihívásnak tekinti, és érzése szerin egyre jobban megy ez a fajta játék.

A képességeit és felépítését tekintve azért annyira nem lehet meglepődve. Mert 61' magas ,de nagyon robbanékony, erős játékos, nagyon jó irányváltásokkal (ezért is volt kiemelkedő returner), és extra jó kezekkel van megáldva.
Tény, hogy padoztatni egy 7-800 yardos (egyszer ért el 1000 yardot) WRt hülyeség lenne. Azonban itt van Wylie, aki csak slotban tud játszani. Neki is kell labda. Valamint DexMex is motion király a HB - slot WR posztok közt. Baldwin és Bowe nem megy slotba, és ők sem fognak padon ücsörögni.

McClusternek külön kihívás a slot túltöltésén túl, hogy HB poszton is Jamaal mögé érkeznek sorra a kihívói. Ráadásul returnerből is van már vagy 5 a csapatnál, akik egyetemen ebben sztárok voltak. Nem sérülhet le, mert biztosan találnak embert a helyére, akivel aztán meg kell küzdenie, amint tud.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Egy negatívumot azért lehagytál Graynél: rendesen el van már használva.empty taxi
Lehetne mást is mondani negatívumot meg pozitívumot. Mindenesetre nála eleve elsőre a kérdés az, hogy pályára lép-e valaha támadóként, vagy nem? Ha igen, akkor sem lesz elsőszámú HB, hacsak csoda nem történik. Vagyis az, hogy meccsenként 20 snapet bír-e, nem merül fel.
Fontosabb, hogy powerbacknek nem elég power, elusivenek nem elég elusive. Így hiába tudja mindkettőt, és minden mást jól, nem igazán van posztja. Tehát megint csak back up szerepre tökéletes és STbe. Sztem menne neki offenseben is, mert nagyon illik a séma hozzá, de ez nem hat meg senkit, amíg millió dolláros HBk vannak a padon. Ezért én úgy látom, mindig kiegészítő ember lesz, a kérdés csak az, hogy hányadik számú? Ezért írtam ,hogy nála a maximum cél Thomas Jones posztja lehet, annál többet nem érhet el. Egyelőre ő lesz az új Jackie Battle.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 259 — Lájkold a zsűrit!
Egy negatívumot azért lehagytál Graynél: rendesen el van már használva.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
6/182 Cyrus Gray HB (Texas A&M)
Jamaal Charles sérülése (+Thomas Jones visszafejlődése) visszavetette a futójátékot erősen. A legjobbtól majdnem a legrosszabbig. Ezért nyilvánvalóvá vált, hogy ST szintű Jackie Battle és hasonló játékosokkal run heavyt nem lehet játszani, még normális fallal sem. Más kérdés, hogy Cassel sérülése után Palko olyan rossz QB volt, hogy nem is védekeztek sokan passz ellen túlzottan, ami tovább ölte Battle lehetőségeit. Azonban Dexter McCluster tudott futni kívül, csak ő üvegből van nem lehet sokat használni. Ráadásul az elvileg erőfutó Battle a rövid yardos szitukban sem remekelt mindig. Nem volt rossz, hozott egy jó 4-es yardátlagot végül, de ez kevés. Jamaal visszatér, elég korán sérült meg, hogy ez biztos lehessen. Érkezett Peyton Hillis FB/Power back. Dexter scat backként végigtolta a szezont, amikor pályán van varázsol mindig. De Jamaal kiesésével elég hamar újra eltűnik az egyetlen all down back, csak Hillis tudja ezt átvenni. De ő is volt már sérült. Tehát a HB draft érett. Nem első körben természetesen. (Hiába volt szó T. Richről, Hillis érkezése után ez megszűnt, mint opció.)

Hatodik körig vártunk rá. Az nem feltétlen jelent rossz embert. Ha valahol ember meg nem tudja mondani, hogy ki lesz jó meg ki nem, akkor a HB poszton ez hatványozottan igaz. Jamaal sem harmadik körös lenne, ha tudták volna róla amit ma tudunk.
Cyrus Gray átlag mindenben, és pár dologban kiemelkedő. Méretei átlagosak. 5-10⅜ 206 font súlyú. Vagyis nem magas, nem alacsony, nem könnyűsúly nem nehéz, átlagos. Sebessége is 4.47, hozza az átlagot, nem lassú, de vannak gyorsabbak. Irányváltásai már jobbak, de az sem félelmetes. Képes belül izomfutásra is de még elég gyors kívülre is. Nagyon jól kapja el a snap pillanatát. Erősek az alsó törzsizmai, a lába is, keményen fut. De nem mindig küzd extra yardokért. Túlságosan vigyáz a labdára, a megszerzett yardokra, nem kockáztat. Ami néha jó, de néha nem.
Amiben kiemelkedik a többi futó közül az a lyukak érzékelése, és a blokkok átlátása. Bonyolult blokksémákat is könnyen átlát, mindig a megfelelő irányba fut, nem bele a blokkokba, hanem köztük. Különös érzéke van, hogy jó döntéseket hozzon. Vannak támadósémák, ahol ez nem annyira emelné ki a tömegből. Azonban a Texas A&M run first offenset játszik. Hiába Tannehill a sztár, eredetileg ez nem pass offense. Csak a csere QB Tannehill "túl" jó lett, bár ő is WRként játszott (jól), amíg a kutyaütő QBt el nem kergették előle. De igazából két HB adta az alapot a támadásokhoz, egyik volt Cyrus Gray (másik Christine Michael), illetve eleinte elsőszámú HB. Ha megnézünk egy meccset, mindenféle futás van. Pitch, sweep, off tackle, belső, húzás, trap, reverse, amit le lehet képzelni. Ami nagyon feküdt Cyrusnak.
Miért jó hír ez? Mert a Chiefs az nfl egyik legbonyolultabb run block sémáját alkalmazza. Zone blocking, de sok sok húzással, csapdával, dupla TE játékkal, FBel vagy anélkül, sok motionnel (és sok illegal motionnel sajnos). Mintha Graynek találták volna ki.
Ráadásul Gray megbízható passz blokkoló is. Jól kap el passzokat, jó a keze (passzok dobását is rábízták olykor, és sokszor slot WRt is játszott). Türelmes játékos, kivárja blokkokat. Van hogy túl sokat is vár, toporog, és beérik a LOS mögött, ha a blokk mégis átszakad. Ezt fejlesztenie kell.
További értéke a Kick Returnjei. Sulijában megdöntötte a meccs/szezon/karrier KR rekordot egyaránt.

A Chiefsben egyelőre ST játékos lesz. Túl sok jó HB van a csapatnál, hogy támadóként számoljunk vele komolyan. Negyedik HB a rosteren, ez nem sok lehetőséget rejt magában. A Chiefs OL gyors és tele van jó futásblokkolókkal. Lilját kivéve (aki belül nem tol erősen, bár kívül ő is jó) minden poszton jobban megy a run bolck mindenkinek, mint a passz protect. Pedig utóbbi is jól megy. De a run block kitűnő. Moeaki és Boss is nagyszerű blokkoló TE-ek. A WRek is mind fizikális, jól blokkoló játékosok, kivéve talán Wylie. Azonban nem csere slot elkapókra számolják a run block milyenségét csapatszinten. Én sokat várok tőle, ha nem sérül le természetesen. Nem lesz Jamaal 2.0, de Thomas Jones helyét (2010es szintjére értem) át tudná venni. Az bőven elég hatodik körből.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
4-3as lista is létezik ebből?Bazzani
Igen. Legújabb egyébként a CB run stop lista. Bár az csalóka. De van mindenféle, csak vissza kell keresni:
http://www.profootballfocus.com/ulpianus
Signature Stats menüpontban keresd.