NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Levi szerint lehet behúzzuk Nick Barnett-t.
Mondván vékony az LB posztunk!
RM scoutolta anno a Packer berkein belül
Sanders edzette mind a Packersben,min a Billsnél
Az elmúlt 2 szezont végig játszotta,méghozzá korrekt számokkal!

Vélemények?

 www.silverandblackpride.com/2013/2/11/3978144/could-oakland-raiders-make-a-run-at-nick-barnettCubehead
nem kenődnék el.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Levi szerint lehet behúzzuk Nick Barnett-t.
Mondván vékony az LB posztunk!
RM scoutolta anno a Packer berkein belül
Sanders edzette mind a Packersben,min a Billsnél
Az elmúlt 2 szezont végig játszotta,méghozzá korrekt számokkal!

Vélemények?

 www.silverandblackpride.com/2013/2/11/3978144/could-oakland-raiders-make-a-run-at-nick-barnett



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Érdekes:
 www.nfl.com/draft/2013/mock-drafts/daniel-jeremiah/165100?campaign=Twitter_writers_jeremiah
Ha Bryant marad akkor tök fölös lenne ennyire elől UT-t húzni sztem. Ha nem marad akkor is necces a pick, hiszen legtöbb helyen nem a legjobb DTként van rangsorolva...Rolni
Ez nem érdekes, hanem faszság. Akkor már inkább DE legyen mint egy UT vagy akkor Joeckel.
Bruce
Joeckel nagyon jó kis pick lenne.Amadeus91
A felesleges igazolást kerülendő szerintem is tartani kellene magunkat a minőségi need-ekhez (DT,OT,CB, valami normális DE pass rushernek + QB? meg valami ultradisznó erőfutó Reece elé McFadden párjaként). Alig akad olyan oldal, ahol a Raiders need-ek között ne emlegetnék a QB posztot, úgyhogy zárójelesen idevehetjük Palmer hűlt helyét is.toxique
Palmerrel 1 gond van, a fizetése. Amúgy nem lenne gond a QB poszttal. Amadeus91
Ja.
De az elég nagy gond 😊

Amúgy, ha CP marad még 1 évet akkor jövőre megint nem látunk sokat TPből, megint kérdés lesz köv offseasonban, h TP alkalmas-e fr QBnak vagy kell-e a jövőévi erősebb(nek tűnő) QB felhozatalból hozni majd a jövő reménységét.Rolni
majd kap megosztott időt, most full-time starternek azért eléggé luk vagy semmi lenni.

 www.guardian.co.uk/sport/interactive/2013/jan/30/nfl-salaries-team-position#oakland-raiders,tampa-bay-buccaneers

fizetésekhez

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Érdekes:
 www.nfl.com/draft/2013/mock-drafts/daniel-jeremiah/165100?campaign=Twitter_writers_jeremiah
Ha Bryant marad akkor tök fölös lenne ennyire elől UT-t húzni sztem. Ha nem marad akkor is necces a pick, hiszen legtöbb helyen nem a legjobb DTként van rangsorolva...Rolni
Ez nem érdekes, hanem faszság. Akkor már inkább DE legyen mint egy UT vagy akkor Joeckel.
Bruce
Joeckel nagyon jó kis pick lenne.Amadeus91
A felesleges igazolást kerülendő szerintem is tartani kellene magunkat a minőségi need-ekhez (DT,OT,CB, valami normális DE pass rushernek + QB? meg valami ultradisznó erőfutó Reece elé McFadden párjaként). Alig akad olyan oldal, ahol a Raiders need-ek között ne emlegetnék a QB posztot, úgyhogy zárójelesen idevehetjük Palmer hűlt helyét is.toxique
Palmerrel 1 gond van, a fizetése. Amúgy nem lenne gond a QB poszttal. Amadeus91
Ja.
De az elég nagy gond 😊

Amúgy, ha CP marad még 1 évet akkor jövőre megint nem látunk sokat TPből, megint kérdés lesz köv offseasonban, h TP alkalmas-e fr QBnak vagy kell-e a jövőévi erősebb(nek tűnő) QB felhozatalból hozni majd a jövő reménységét.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Érdekes:
 www.nfl.com/draft/2013/mock-drafts/daniel-jeremiah/165100?campaign=Twitter_writers_jeremiah
Ha Bryant marad akkor tök fölös lenne ennyire elől UT-t húzni sztem. Ha nem marad akkor is necces a pick, hiszen legtöbb helyen nem a legjobb DTként van rangsorolva...Rolni
Ez nem érdekes, hanem faszság. Akkor már inkább DE legyen mint egy UT vagy akkor Joeckel.
Bruce
Joeckel nagyon jó kis pick lenne.Amadeus91
A felesleges igazolást kerülendő szerintem is tartani kellene magunkat a minőségi need-ekhez (DT,OT,CB, valami normális DE pass rushernek + QB? meg valami ultradisznó erőfutó Reece elé McFadden párjaként). Alig akad olyan oldal, ahol a Raiders need-ek között ne emlegetnék a QB posztot, úgyhogy zárójelesen idevehetjük Palmer hűlt helyét is.toxique
Palmerrel 1 gond van, a fizetése. Amúgy nem lenne gond a QB poszttal.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Érdekes:
 www.nfl.com/draft/2013/mock-drafts/daniel-jeremiah/165100?campaign=Twitter_writers_jeremiah
Ha Bryant marad akkor tök fölös lenne ennyire elől UT-t húzni sztem. Ha nem marad akkor is necces a pick, hiszen legtöbb helyen nem a legjobb DTként van rangsorolva...Rolni
Ez nem érdekes, hanem faszság. Akkor már inkább DE legyen mint egy UT vagy akkor Joeckel.
Bruce
Joeckel nagyon jó kis pick lenne.Amadeus91
A felesleges igazolást kerülendő szerintem is tartani kellene magunkat a minőségi need-ekhez (DT,OT,CB, valami normális DE pass rushernek + QB? meg valami ultradisznó erőfutó Reece elé McFadden párjaként). Alig akad olyan oldal, ahol a Raiders need-ek között ne emlegetnék a QB posztot, úgyhogy zárójelesen idevehetjük Palmer hűlt helyét is.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Érdekes:
 www.nfl.com/draft/2013/mock-drafts/daniel-jeremiah/165100?campaign=Twitter_writers_jeremiah
Ha Bryant marad akkor tök fölös lenne ennyire elől UT-t húzni sztem. Ha nem marad akkor is necces a pick, hiszen legtöbb helyen nem a legjobb DTként van rangsorolva...Rolni
Ez nem érdekes, hanem faszság. Akkor már inkább DE legyen mint egy UT vagy akkor Joeckel.
Bruce
Joeckel nagyon jó kis pick lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
DMC a mókamester

"Just last season, while McFadden was out of practice with his ankle sprain, the players were getting dressed when suddenly Lamarr Houston was heard yelling out "Aw, HELL no!". As we all peaked around to see what was the matter, he was pulling crushed boiled eggs from every pocket of his clothes and in his shoes. He immediately screamed "D-Mac!" because he knew exactly who would do something like that. Lamarr continued to find more and more crushed eggs in his clothes and scooped the mush out into the garbage with a crazy look in his eye. Soon McFadden strolled by the opening to the locker room with a big smile on his face as if to say "Who, me?". Lamarr vowed that payback is a bitch as D-Mac disappeared around the corner. Classic moment."

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Érdekes:
 www.nfl.com/draft/2013/mock-drafts/daniel-jeremiah/165100?campaign=Twitter_writers_jeremiah
Ha Bryant marad akkor tök fölös lenne ennyire elől UT-t húzni sztem. Ha nem marad akkor is necces a pick, hiszen legtöbb helyen nem a legjobb DTként van rangsorolva...Rolni
Ez nem érdekes, hanem faszság. Akkor már inkább DE legyen mint egy UT vagy akkor Joeckel.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Érdekes:
 www.nfl.com/draft/2013/mock-drafts/daniel-jeremiah/165100?campaign=Twitter_writers_jeremiah
Ha Bryant marad akkor tök fölös lenne ennyire elől UT-t húzni sztem. Ha nem marad akkor is necces a pick, hiszen legtöbb helyen nem a legjobb DTként van rangsorolva...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na közben Vicket az Eagles 15,5ről "visszavette" max 10re...állítólag a 10hez rengeteg feltételnek kell teljesülnie...gondolom kezd, x yardot dob, x int mellé stb...
Ilyesmi jó lenne CPnek is...Rolni
Sztem olyat nem lehet beleírni, hogy hány yardot dob, vagy picket. Azt igen, hány meccsen lép pályára. Vagy olyat, hogy ha bűncselekmény miatt elítélik (mondjuk találomra: macskaviadalok lebonyolítása), akkor nincs bónusz.
Mindegy, ennyit a "100 milliós" szerződésről.ulpianus
Aha lehet igazad van. Azt tudom, hogy lehet meccsek, snappek szamat beletenni, illetve pro bowl szereplest is. A yardokat, tdket csak tippeltem.
Rolni
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Vick deal via @adbrandt: $3.5M signing bonus, paid by April 15 $3.5M salary 500k roster bonus 500k 50% playtime $1M 90% playtime $1M SB win

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
 www.957thegame.com/topic/play_window.php?audioType=Episode&audioId=6237506

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na közben Vicket az Eagles 15,5ről "visszavette" max 10re...állítólag a 10hez rengeteg feltételnek kell teljesülnie...gondolom kezd, x yardot dob, x int mellé stb...
Ilyesmi jó lenne CPnek is...Rolni
Sztem olyat nem lehet beleírni, hogy hány yardot dob, vagy picket. Azt igen, hány meccsen lép pályára. Vagy olyat, hogy ha bűncselekmény miatt elítélik (mondjuk találomra: macskaviadalok lebonyolítása), akkor nincs bónusz.
Mindegy, ennyit a "100 milliós" szerződésről.ulpianus
Aha lehet igazad van. Azt tudom, hogy lehet meccsek, snappek szamat beletenni, illetve pro bowl szereplest is. A yardokat, tdket csak tippeltem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Na közben Vicket az Eagles 15,5ről "visszavette" max 10re...állítólag a 10hez rengeteg feltételnek kell teljesülnie...gondolom kezd, x yardot dob, x int mellé stb...
Ilyesmi jó lenne CPnek is...Rolni
Sztem olyat nem lehet beleírni, hogy hány yardot dob, vagy picket. Azt igen, hány meccsen lép pályára. Vagy olyat, hogy ha bűncselekmény miatt elítélik (mondjuk találomra: macskaviadalok lebonyolítása), akkor nincs bónusz.
Mindegy, ennyit a "100 milliós" szerződésről.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na közben Vicket az Eagles 15,5ről "visszavette" max 10re...állítólag a 10hez rengeteg feltételnek kell teljesülnie...gondolom kezd, x yardot dob, x int mellé stb...
Ilyesmi jó lenne CPnek is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sztem igen. A roto es a spotrac adatait vetem ossze a szamokhoz. Ket eve minden szerzodest feljegyzek es a modositasokkal frissitem. Kinti forumon van egy srac aki szinten sokat foglalkozik ezzel es rendszeresen egyeztetunk. Az espn-es szamokkal is szokott egyezni a szam. Tavalyi hivatalos eredmennyekkel egyeztem nagyjabol...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
 www.silverandblackpride.com/2013/2/9/3971488/report-oakland-raiders-void-richard-seymour-contract-pick-up-the-tab

There will be more cuts made. The three most likely cap casualties will be Tommy Kelly, Rolando McClain, and Darrius Heyward-Bey. If all three are cut, it would be an additional savings of $17.255 million.

Ez sztem tuti nem stimmel. TK 4,775, míg DHB 5,091 megtakarítás lenne, míg McClain enyhe ráfizetés ahogy mondtam. Nem tudom honna szedik ezeket a számokat...
DHB és McClain számai kicsit javulnak a mi szempontunkból ha az utolsó évekről kihúzott bonusokat nem kell dead moneynak elszámolni, de ezt kétlem...A 17M viszont akkor sem jön ki ha így számolok...Rolni
jó adatok szerint számolsz?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.silverandblackpride.com/2013/2/9/3971488/report-oakland-raiders-void-richard-seymour-contract-pick-up-the-tab

There will be more cuts made. The three most likely cap casualties will be Tommy Kelly, Rolando McClain, and Darrius Heyward-Bey. If all three are cut, it would be an additional savings of $17.255 million.

Ez sztem tuti nem stimmel. TK 4,775, míg DHB 5,091 megtakarítás lenne, míg McClain enyhe ráfizetés ahogy mondtam. Nem tudom honna szedik ezeket a számokat...
DHB és McClain számai kicsit javulnak a mi szempontunkból ha az utolsó évekről kihúzott bonusokat nem kell dead moneynak elszámolni, de ezt kétlem...A 17M viszont akkor sem jön ki ha így számolok...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én Starnak 2 meccsét néztem meg és én is azt láttam, h eltűnik időnként és nem igazán dominál...
Persze lehet pont rossz meccseit néztem, de 1\3-as DTtől azért egyetemi filmen folymatos dominálás lenne az üdvözítő...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ninjagorot nem győzte meg Lotulelei.

" I have to say that the more I see of him, the less I like. Tell me if you've heard this one before : Elite-level size and physical skills, but doesn't play to those skills all the time, runs himself out of plays by lack of awareness, sometimes gets more interested in attacking the blocker than in making a play, double teams take him out of the game, has a very on-and-off motor. Not much hustle and quite a bit of standing around, sometimes as the RB runs by him.

The more I watch, the less he looks like Haloti Ngata and the more he looks like Tommy Kelly.

He does some good things and makes some plays, but is totally irrelevant quite often as well. And no, it's not because he's always double/tripled teamed. For instance, against Arizona, he's often singled-up against the guard and still is taken totally out of plays.

Maybe he'll land with a DC who handles him right and in a situation that clicks with him, but as far as I'm concerned, I'd look to take him around 10 rather than at 2 or 3. "


nem gáz, akkor letrade után fogjuk elvinni.

choose life
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
az idei DT class elemzése.

 walterfootball.com/draft2013positionreviewDT.php

choose life
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
ha Jon Beasont cutolja a Panthers, be kéne gyűjteni. előző szezon nagy részét IR-en töltötte, talán meg tudnánk fizetni.

más. kíváncsi vagyok, hogy a csapatok mikor látják be végre, hogy Rob Ryan nem jó DC. most is elvitte a Saints, mikor ott volt még Crennel. deyell
érdekes, a vele dolgozó játékosok dicsérni szokták.Amadeus91
ez még nem jelent semmit. sok remek edzőt utáltak a játékosai (Bill Parcells, Tom Coughlin)

az viszont igen, hogy amikor nálunk volt DC, mind az 5 szezonon keresztül a legalsó 10-ben voltunk engedélyezett pontokat és yardokat tekintve is. aztán a Brownsnál dettó. egyedül a Cowboysnál voltak vállalható mutatói, de közel sem nem annyira, mint a korábbi DC-nek Wade Phillipsnek (aki HC is volt)deyell
Pont tegnap néztem újra a 13.heti Dallas-Eagles meccset. Nagyon lyukacsos volt az a CD, nekem nem volt meglepő a menesztése. Úgy gondolom, ha ott megveri Bozont a copfbojz-t, akkor nem is vártak volna a szezon végéig.
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
 www.raiders.com/news/article-1/Top-10-Receiving-Yard-Performances/1715d8fd-d526-42ed-9aee-1ed7cae1cff6

Nem rossz összeállítás, érdekes, hogy többségük csak pár évig játszott az Oakland-ben!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Szokásos, komoly elemzés Goro-tól az első kör értékeiről.

 www.raiders1.ninjagoro.com/2012/1st-round-draft-slot-value/



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Jon Beason kiváló játékos csak sajnos porcelánból van.
Viszont ha nem is az egész szezonra de upgrade lehet nekünk ill lehet,hogy rotációban akár végig bírná!