NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Sztem ha megkerdeztek 10 szakit, h TP vagy Geno kore epitene franchiseot a nagy tobbseg Kovacsot mondana...Rolni
behúzzuk?


choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sracok en ertem, h nem akarjatok Smith-t. En sem.
De ha Palmer repul es TPt nem tartjak franchise QBnak ellenben Genot igen akkor teljesen logikus huzas lenne.
Sztem ha megkerdeztek 10 szakit, h TP vagy Geno kore epitene franchiseot a nagy tobbseg Kovacsot mondana...(ettol meg en is szivesebben latnek D picket, epitkezest es akar TP szereplest)

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729


Romoék

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Geno Smith teljesen fölösleges pick lenne. Ha Palmer marad azért, ha nem, akkor meg ott van TP, vagy jön FA-ről egy mentor. Luxus lenne. Mindenképpen DL picket várok, egyedül Joeckel lenne, aki aláírható lenne azon kívül.Amadeus91
A megnyilvánulásaiból úgy gondolom, hogy eléggé becsvágyó a srác ahhoz, hogy megújulást hozzon a csapatnak. Nekem az a véleményem, hogy most az lenne a luxus, ha az OL élére egy kevésbé motivált fazon kerülne. Nem az én tisztem eldönteni, de ha ő a kulcsa a változásnak, akkor jöjjön csak (bár sztem a Chiefs viszi el).toxique
TP-től hova kell motiváltabb playa????????
A gyerek mindent megtesz, hogy kezdőbe kerülhessen és bizonyíthasson!Elsőnek megy fel és utolsónak jön le edzésen.
A Chargers ellen láthattuk,hogy,mint vezér (hangadó) is jelen van!
Szóval kérdem még egyszer ettől több?????



több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Geno Smith teljesen fölösleges pick lenne. Ha Palmer marad azért, ha nem, akkor meg ott van TP, vagy jön FA-ről egy mentor. Luxus lenne. Mindenképpen DL picket várok, egyedül Joeckel lenne, aki aláírható lenne azon kívül.Amadeus91
A megnyilvánulásaiból úgy gondolom, hogy eléggé becsvágyó a srác ahhoz, hogy megújulást hozzon a csapatnak. Nekem az a véleményem, hogy most az lenne a luxus, ha az OL élére egy kevésbé motivált fazon kerülne. Nem az én tisztem eldönteni, de ha ő a kulcsa a változásnak, akkor jöjjön csak (bár sztem a Chiefs viszi el).
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Még egy kis adalék a sráchoz.
Az egész 2012 idényének a highlight-ja:

 www.youtube.com/watch?v=jrDGmnQXLgECubehead
igen, nagy ász a fazon. azt mondják róla, hogy középiskola után azonnal elkelt volna az NFL-ben, ha erre lett volna mód. "once-in-a-generation talent", mint kosárlabdában LeBron Jamesdeyell
Ezt figyelembe véve mondanám,hogy most legyen Lolutelei és jövőre ő! 😊
Persze tudom,hogy ez nem így működik de azért álmodozni szabad!



több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Még egy kis adalék a sráchoz.
Az egész 2012 idényének a highlight-ja:

 www.youtube.com/watch?v=jrDGmnQXLgECubehead
szimpatikus fickó. 😀
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Még egy kis adalék a sráchoz.
Az egész 2012 idényének a highlight-ja:

 www.youtube.com/watch?v=jrDGmnQXLgECubehead
igen, nagy ász a fazon. azt mondják róla, hogy középiskola után azonnal elkelt volna az NFL-ben, ha erre lett volna mód. "once-in-a-generation talent", mint kosárlabdában LeBron James

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Még egy kis adalék a sráchoz.
Az egész 2012 idényének a highlight-ja:

 www.youtube.com/watch?v=jrDGmnQXLgE



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
2014-es mock draft.

 walterfootball.com/draft2014.php

sok értelme nincsen, de hozzánk írja Jadeveon Clowneyt. ezt már most aláírnám, a csávó egy állat.deyell
 www.youtube.com/watch?v=gC44nP7ClxM



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
2014-es mock draft.

 walterfootball.com/draft2014.php

sok értelme nincsen, de hozzánk írja Jadeveon Clowneyt. ezt már most aláírnám, a csávó egy állat.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Geno Smith teljesen fölösleges pick lenne. Ha Palmer marad azért, ha nem, akkor meg ott van TP, vagy jön FA-ről egy mentor. Luxus lenne. Mindenképpen DL picket várok, egyedül Joeckel lenne, aki aláírható lenne azon kívül.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Utóbbi időben főleg FAkkal foglalkoztunk, így ideje kicsit drafttal foglalkozni!

Továbbra is a down trade tetszene talán legjobban a sok need miatt, de mint tudjuk ez nem csak rajtunk múlik. Először beszéljünk azokról az arcokról akik 1\3nál lehetnek potenciális pickek számunkra.
Damontre Moore DE\OLB
Moore jelenleg a favoritom 1\3ra. Fontosnak érzem vele kapcsolatban, hogy 3-4OLB és 4-3RDE poszton is van tapasztalata és sikeres volt mindkét poszton. Tudjuk, hogy JT 3-4 arc alapból és tavaly is szóvolt már több 3-4 lookról, hybrid védelemről. Nem igazán volt hozzá ember, de így is láttunk azért 3 man DL felállásokat. Moore ilyen szempontból nagy mértékben növelné a lehetőségeket. Gyakorlatilag bármikor felállítható és máris kicsit más a D kinézete, jobban lehetne kavarni. Futás ellen sem lenne sztem súlytalan, főleg, hogy a most olvasható 250 körüli súlyra bőven lehet izmot pakolni még. Moore szerintem simán hatékony every down RDE lehet ebben a ligában, nekünk pedig ez nagyon kéne.
Star Lutulelei DL
Star 4-3ban DT(NT), míg 3-4ben DE lenne\lesz vszeg. Futás ellen nagyon masszív és még nyomást is tud helyezni az irányítóra. Ő a run D erősítése miatt lehetne nagy fegyver, illetve a DL közepének stabilizálásában. Nagy kérdés még draftig mit csinálunk Des Bryanttal és Tommy Kellyvel, illetve ki érkezik esetleg FAról. A DT class elég erős idén és az NT nem egy top szerep 4-3ban, így bár Star remek játékos nem őt vinném leginkább. Ngata-hoz hasonlítgatják, de azért nem lesz Ő olyan domináns játékos, így ha pl Moore és közte kell választani én Moore-ra tennék. NT-t tudunk később is akár draftolni, míg igazi RDE-t már nem biztos. Ha Ő jön akkor sem lesz gond persze, hisz legalább a DT poszt hosszú időre megoldódik vszeg.
Luke Joeckel OT
Bármennyire elégedett vagyok Veldheer teljesítményével beszélni kell róla is, mert top prospect és lehet BPA alapon „vinni kell”. PBShez erősödni kell, de franchise LTként emlegetik. Ettől első évben még lehet RT is, aztán kiderül Veldheer maradna-e, ha hoznak egy LT-t. Pass és futás szempontjából is rendbe van a srác, de azért megemlítik páran, hogy Johhny Football miatt és a gyors passzok miatt lehet jobbnak tűnik mint amilyen.
Jarvis Jones OLB
JJ nagy tehetség, aki elsősorban 3-4OLB szerepkörben lehet sikeres, de sokszor lehet olvasni a Von Miller szerepkört is vele kapcsolatban. Ugye DA bőven ott volt mikor Millert „instalálták” Denverben, így tudná mit lehet vele kezdeni. Nagy kérdés vele kapcsolatban, h egészségügyileg kitisztázzák-e.
Bjorn Werner DE
Werner fasza játékos, aki megmutatta, hogy a kései kezdés ellenére már most hatékony játékos. Vele kapcsolatban sokat olvasom mostanában, hogy hajlamos néha leállni. A legnagyobb „gondom” vele, hogy szerintem Ő inkább LDEnek lesz jó NFLben a tavalyi 270 körüli súlyával. Nem tudom, hogy lesz-e RDE poszton domináns pass rusher? Mivel az LDE posztunk megoldott nem biztos, h kell nekünk.
Geno Smith QB
Nem örülnék neki igazán, de lenne benne logika. Lehet belőle fr.QB? Jó eséllyel igen, de nem Luck\RG3 szint, így a rengeteg hiányposztunkkal nem hiszem, h top opció, főleg, ha CP marad.
Per pillanat sztem nincs más aki 1\3nál igazán szóba jöhet. Chiefshez Smith, Star és Joeckel van legtöbbször írva. Ha megvan Albert helyzet már lehet kicsit szűkíteni. Sztem a G.Smith draftra van a legnagyobb valószínűség. Jags sötét ló, mert nekik is annyi needjük van mint égen a csillag, ergó bárkit vihetnek. Smith, Star, Moore és Werner neve van mellettük legsűrűbben. Azt azért remélem, hogy nem Moore és Star megy ki az első két pickkel.

Ha sikerülne lefelé mozogni, mert vki belezúg mondjuk Joeckelbe vagy másba felmerül rengeteg további opció a már említettek mellett.
Ez a második merítés persze nagyban függ attól is, meddig megyünk hátra.
Ha TOP 20ben maradunk akkor szívesen látnám:
Chance Warmack OG
Tudom, h a G nem top poszt, de azt is láthatjuk mennyire fontos a jó OL. Mindkét SB csapat elég erős támadófallal rendelkezik és Warmack kurva nagy játékos. Veldheer-Warmack-Wiz bal oldal sztem nagyon kemény lenne. Ezzel a pickel iszonyat sokat erősödne a falunk. Mind futás, mid passz esetén remek játékos.
Erick Fisher OT
Nagyon szépen mozgott Senior Bowl-on. Lehet belőle LT is, de vszeg RTként indulna nálunk Jared párjaként. Komoly erősítés lenne.
Johnthan Banks CB
Remek CB prospect, a mi CB posztunk meg kb egy nagy lyuk. Azért Ő és nem Milliner, mert sztem jobban illene a sémánkba. Egyből kezdő valószínűleg #1CB lenne.
Johnathan Hankins DT
Remek megoldás lenne 4-3NTnek a srác. Bryant mellé remek lehetne pl.
Dee Milliner CB
Bármennyire press man CB, azért nagy tehetség és DA, JT gondolom megoldaná a használatát.
Sam Montgomery DE
Itt per pillanat Őt mondom mint opció, de lehet draftig megelőzik. Mingo sztem 3-4OLB, Ansah és Jordan kurvára projectnek tűnik, Okafor érhet elé sztem. Datone Jones neve Senior Bowl óta fel kapott, de sztem inkább LDE lenne belőle.
Kenny Vaccaro FS
Huff szerződése miatt sztem 2013ban játszik itt utoljára. Ha Vaccaro pedig tényleg ász már akár idén elveheti a kezdő posztot Hufftól, aki mehet „vissza” CBnek.
Alec Ogletree LB
OLB vagy MLB lehetne belőle. Gyors, jó coverbben, komoly upgrade lenne a LB sorban.

Egyenlőre ennyi 😊Rolni
Először is grat,szvsz szép kis összefoglalása a szóba jöhető lehetőségeinknek.
Pár ponton kiegészíteném a saját észrevételeimmel,infóimmal.
Moore és Lolutelei - mind a kettő biztos pick, nálam csak az FA mozgása és a két előttünk levő pick határozza meg,hogy melyikőjük.

Bjorn Werner - az FSUnál is LDE-t játszott 2012-ben. Kiváló az első lépése snapnél és remek felső testi erővel rendelkezik. Azonban az alapjai kicsit hiányosak és ezért hajlamosa néha magasan játszani. Futás ellen komoly erő és pass rush terén sem rossz. Nekünk ugye inkább az utóbbi kéne szóval így jobban utána nézve passz másnak.

Jarvis Jones - Mint 3-4 OLB zsír,de hogy komolyan Von MIller szerű tehetség lenne azt azért megkérdőjelezem. Szerintem nem véletlen,hogy csak emlegetik és nem kijelentik nála (pláne,hogy ha figyelembe vesszük,hogy azért az amerikai sajtó szeret hypolni).
Plusz ugye nála hatalmas kérdés az egészsége.Még ha tisztázzák is és engedik játszani a profik közt akkor sincs semmi garancia,hogy egyik meccsén nem e marad lent. Na már most nálunk ez hatalmas luxus lenne.

Luke Joeckel - kiváló prospect azonban én úgy vagyok vele,hogy Veldheer zsír és bár igaz,hogy ránk férne egy másik fiatal,tehetséges T,mint RT szolidifikálva ezzel az Oline-nkat. De ettől még egy ilyen lyukas D mellett szerintem reach lenne. Akkor már inkább a 3ik körben David Quessenberry plusz egy veterán minimumos FA.

Geno Smith - nálam ő "No way","are you serious" kategória. Az idei draft class QB terén nem acélos. Ha már qb-t szeretnénk draftolni akkor az legyen igazi franchise qb és nem egy big potentional,raw talent guy. Akkor már inkább hagyjuk egy egész évet TP-t játszani és vagy beválik vagy hasonlóan jó pozícióban húzhatunk majd kövire,amikor egyes pletykák szerint jobb lesz a qb class.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Montgomery esélytelen. az LSU erőnléti edzője szerint lusta normálisan edzeni, nem elég fegyelmezett, motivált, csak saját maga érdekli - ilyen játékos McKenzie-nek nem kell

 bustedcoverage.com/2012/12/29/did-lsu-strength-coach-tommy-moffitt-just-ruin-sam-montgomerys-draft-status/

Jarvis Jonesnál szintén ott a red flag a karaktert tekintében, nem csak az egészségével vannak gondok.

én nem örülnék egyik játékosnak sem az első körben, ha nem tudunk letradelni.

a következőket említeném meg: Sheldon Richardson, Sharrif Floyd (mindkettő DT, az előbbi jó pass rusher, a combine után sokak szerint megelőzi Lotuleleit a sorban) + Xavier Rhodes, CB (több helyen Banks előtt van)deyell
Xavier Rhodes-hoz csak annyit tennék hozzá,hogy Rhodes inkább press man coverege playa, szóval inkább a régi Raiders védelembe illene és nem a mostani zone coverege D-be.
Valamint még annyit,hogy mind a két általad írt DT számomra szimpatikus azonban ha Bryan visszatérne akkor inkább NT (Lotulelei) kell sem,mint pass rush DT.Persze ha Kelly marad,rotálva Bilukidivel és Bryant nem sikerül marasztalni akkor már más a helyzet és WELCOME.



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk nekem az a véleményem, hogy bárki jön hozzánk az első körben azzal úgyis lesz valami gikszer. Ha nem lesz, akkor is lesz....
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Montgomery esélytelen. az LSU erőnléti edzője szerint lusta normálisan edzeni, nem elég fegyelmezett, motivált, csak saját maga érdekli - ilyen játékos McKenzie-nek nem kell

 bustedcoverage.com/2012/12/29/did-lsu-strength-coach-tommy-moffitt-just-ruin-sam-montgomerys-draft-status/

Jarvis Jonesnál szintén ott a red flag a karaktert tekintében, nem csak az egészségével vannak gondok.

én nem örülnék egyik játékosnak sem az első körben, ha nem tudunk letradelni.

a következőket említeném meg: Sheldon Richardson, Sharrif Floyd (mindkettő DT, az előbbi jó pass rusher, a combine után sokak szerint megelőzi Lotuleleit a sorban) + Xavier Rhodes, CB (több helyen Banks előtt van)deyell
Olvastam én is Montgomeryről ezt. Ez előtt viszont mindenki workout mániásnak gondolta...érdekes sztori. Igazad lehet abban, h nem illik RM játékospolitikájába.
Richardson UT én pedig végre NTt szeretnék látni, főleg ha Bryant visszatér.
Rhodes sokhelyen viszont csak 2. kör, van aki S posztot is emlegeti nála...Rolni
na meg olyanokat írogat twitterre, hogy ő a nagy gengszter stb. elég volt az ilyenekből már. épp elég McClain. ettől független persze lehet, hogy jó játékos lesz, de nekünk inkább egy vezérre van szükségünk

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Montgomery esélytelen. az LSU erőnléti edzője szerint lusta normálisan edzeni, nem elég fegyelmezett, motivált, csak saját maga érdekli - ilyen játékos McKenzie-nek nem kell

 bustedcoverage.com/2012/12/29/did-lsu-strength-coach-tommy-moffitt-just-ruin-sam-montgomerys-draft-status/

Jarvis Jonesnál szintén ott a red flag a karaktert tekintében, nem csak az egészségével vannak gondok.

én nem örülnék egyik játékosnak sem az első körben, ha nem tudunk letradelni.

a következőket említeném meg: Sheldon Richardson, Sharrif Floyd (mindkettő DT, az előbbi jó pass rusher, a combine után sokak szerint megelőzi Lotuleleit a sorban) + Xavier Rhodes, CB (több helyen Banks előtt van)deyell
Olvastam én is Montgomeryről ezt. Ez előtt viszont mindenki workout mániásnak gondolta...érdekes sztori. Igazad lehet abban, h nem illik RM játékospolitikájába.
Richardson UT én pedig végre NTt szeretnék látni, főleg ha Bryant visszatér.
Rhodes sokhelyen viszont csak 2. kör, van aki S posztot is emlegeti nála...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Montgomery esélytelen. az LSU erőnléti edzője szerint lusta normálisan edzeni, nem elég fegyelmezett, motivált, csak saját maga érdekli - ilyen játékos McKenzie-nek nem kell

 bustedcoverage.com/2012/12/29/did-lsu-strength-coach-tommy-moffitt-just-ruin-sam-montgomerys-draft-status/

Jarvis Jonesnál szintén ott a red flag a karaktert tekintében, nem csak az egészségével vannak gondok.

én nem örülnék egyik játékosnak sem az első körben, ha nem tudunk letradelni.

a következőket említeném meg: Sheldon Richardson, Sharrif Floyd (mindkettő DT, az előbbi jó pass rusher, a combine után sokak szerint megelőzi Lotuleleit a sorban) + Xavier Rhodes, CB (több helyen Banks előtt van)

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Továbbra is csak Lotulelei-t tudom elképzelni a drafton. Ha meg elviszik előttünk akkor Joeckel-t, ha őt is elvinnék, akkor és csak is akkor a legjobb DE-t (Moore vagy Werner)
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Utóbbi időben főleg FAkkal foglalkoztunk, így ideje kicsit drafttal foglalkozni!

Továbbra is a down trade tetszene talán legjobban a sok need miatt, de mint tudjuk ez nem csak rajtunk múlik. Először beszéljünk azokról az arcokról akik 1\3nál lehetnek potenciális pickek számunkra.
Damontre Moore DE\OLB
Moore jelenleg a favoritom 1\3ra. Fontosnak érzem vele kapcsolatban, hogy 3-4OLB és 4-3RDE poszton is van tapasztalata és sikeres volt mindkét poszton. Tudjuk, hogy JT 3-4 arc alapból és tavaly is szóvolt már több 3-4 lookról, hybrid védelemről. Nem igazán volt hozzá ember, de így is láttunk azért 3 man DL felállásokat. Moore ilyen szempontból nagy mértékben növelné a lehetőségeket. Gyakorlatilag bármikor felállítható és máris kicsit más a D kinézete, jobban lehetne kavarni. Futás ellen sem lenne sztem súlytalan, főleg, hogy a most olvasható 250 körüli súlyra bőven lehet izmot pakolni még. Moore szerintem simán hatékony every down RDE lehet ebben a ligában, nekünk pedig ez nagyon kéne.
Star Lutulelei DL
Star 4-3ban DT(NT), míg 3-4ben DE lenne\lesz vszeg. Futás ellen nagyon masszív és még nyomást is tud helyezni az irányítóra. Ő a run D erősítése miatt lehetne nagy fegyver, illetve a DL közepének stabilizálásában. Nagy kérdés még draftig mit csinálunk Des Bryanttal és Tommy Kellyvel, illetve ki érkezik esetleg FAról. A DT class elég erős idén és az NT nem egy top szerep 4-3ban, így bár Star remek játékos nem őt vinném leginkább. Ngata-hoz hasonlítgatják, de azért nem lesz Ő olyan domináns játékos, így ha pl Moore és közte kell választani én Moore-ra tennék. NT-t tudunk később is akár draftolni, míg igazi RDE-t már nem biztos. Ha Ő jön akkor sem lesz gond persze, hisz legalább a DT poszt hosszú időre megoldódik vszeg.
Luke Joeckel OT
Bármennyire elégedett vagyok Veldheer teljesítményével beszélni kell róla is, mert top prospect és lehet BPA alapon „vinni kell”. PBShez erősödni kell, de franchise LTként emlegetik. Ettől első évben még lehet RT is, aztán kiderül Veldheer maradna-e, ha hoznak egy LT-t. Pass és futás szempontjából is rendbe van a srác, de azért megemlítik páran, hogy Johhny Football miatt és a gyors passzok miatt lehet jobbnak tűnik mint amilyen.
Jarvis Jones OLB
JJ nagy tehetség, aki elsősorban 3-4OLB szerepkörben lehet sikeres, de sokszor lehet olvasni a Von Miller szerepkört is vele kapcsolatban. Ugye DA bőven ott volt mikor Millert „instalálták” Denverben, így tudná mit lehet vele kezdeni. Nagy kérdés vele kapcsolatban, h egészségügyileg kitisztázzák-e.
Bjorn Werner DE
Werner fasza játékos, aki megmutatta, hogy a kései kezdés ellenére már most hatékony játékos. Vele kapcsolatban sokat olvasom mostanában, hogy hajlamos néha leállni. A legnagyobb „gondom” vele, hogy szerintem Ő inkább LDEnek lesz jó NFLben a tavalyi 270 körüli súlyával. Nem tudom, hogy lesz-e RDE poszton domináns pass rusher? Mivel az LDE posztunk megoldott nem biztos, h kell nekünk.
Geno Smith QB
Nem örülnék neki igazán, de lenne benne logika. Lehet belőle fr.QB? Jó eséllyel igen, de nem Luck\RG3 szint, így a rengeteg hiányposztunkkal nem hiszem, h top opció, főleg, ha CP marad.
Per pillanat sztem nincs más aki 1\3nál igazán szóba jöhet. Chiefshez Smith, Star és Joeckel van legtöbbször írva. Ha megvan Albert helyzet már lehet kicsit szűkíteni. Sztem a G.Smith draftra van a legnagyobb valószínűség. Jags sötét ló, mert nekik is annyi needjük van mint égen a csillag, ergó bárkit vihetnek. Smith, Star, Moore és Werner neve van mellettük legsűrűbben. Azt azért remélem, hogy nem Moore és Star megy ki az első két pickkel.

Ha sikerülne lefelé mozogni, mert vki belezúg mondjuk Joeckelbe vagy másba felmerül rengeteg további opció a már említettek mellett.
Ez a második merítés persze nagyban függ attól is, meddig megyünk hátra.
Ha TOP 20ben maradunk akkor szívesen látnám:
Chance Warmack OG
Tudom, h a G nem top poszt, de azt is láthatjuk mennyire fontos a jó OL. Mindkét SB csapat elég erős támadófallal rendelkezik és Warmack kurva nagy játékos. Veldheer-Warmack-Wiz bal oldal sztem nagyon kemény lenne. Ezzel a pickel iszonyat sokat erősödne a falunk. Mind futás, mid passz esetén remek játékos.
Erick Fisher OT
Nagyon szépen mozgott Senior Bowl-on. Lehet belőle LT is, de vszeg RTként indulna nálunk Jared párjaként. Komoly erősítés lenne.
Johnthan Banks CB
Remek CB prospect, a mi CB posztunk meg kb egy nagy lyuk. Azért Ő és nem Milliner, mert sztem jobban illene a sémánkba. Egyből kezdő valószínűleg #1CB lenne.
Johnathan Hankins DT
Remek megoldás lenne 4-3NTnek a srác. Bryant mellé remek lehetne pl.
Dee Milliner CB
Bármennyire press man CB, azért nagy tehetség és DA, JT gondolom megoldaná a használatát.
Sam Montgomery DE
Itt per pillanat Őt mondom mint opció, de lehet draftig megelőzik. Mingo sztem 3-4OLB, Ansah és Jordan kurvára projectnek tűnik, Okafor érhet elé sztem. Datone Jones neve Senior Bowl óta fel kapott, de sztem inkább LDE lenne belőle.
Kenny Vaccaro FS
Huff szerződése miatt sztem 2013ban játszik itt utoljára. Ha Vaccaro pedig tényleg ász már akár idén elveheti a kezdő posztot Hufftól, aki mehet „vissza” CBnek.
Alec Ogletree LB
OLB vagy MLB lehetne belőle. Gyors, jó coverbben, komoly upgrade lenne a LB sorban.

Egyenlőre ennyi 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Szerintem sem fogunk igazán nagy nevű vagy top playákra rámenni. Nagyon nincs hozzá lóvé...
De ez nem is baj sztem. Kiváncsian várom az elküldéseket és a visszaigazolásokat. Ezek után sokkal "okosabbak" leszünk majd. FA piacon under-the-radar arcokra kell rámozdulni, illetve a tavalyi CB feltöltéshez hasonlóan sztem idén is lesz 1-2 bepróbálkozás vmi sérülésből visszatérő arccal...remélhetőleg több szerencsével.
Nevek terén kicsit várjunk sztem amíg a cut-ok tényleg beindulnak és mi is látjuk miként alakulnak a hiányaink.
Bízom RMben, hogy talál majd megbízható emberkéket akik mint depth beválnak és sikerül 1-2 kezdőt beszerezni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
én kizártnak tartom a nagy - kapós - nevek megszerzését. Nem csak a pénz, hanem a repu miatt sem. Inkább ez a kukázás, ami közben aranyat találunk, az ami reális idén is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Én azért a listát kiegészíteném még pár szóba jöhető névvel,akik viszont tényleg jók lehetnének nekünk:
S Jairus Byrd
LB Chase Blacburn
DE Michael Bennett
DT Pat Sims
WR Mohamed Massaquoi, Mike Wallace ?Cubehead
Byrd nagyon drága lesz, top safety. Blackburn nem vagyok biztos benne, hogy jobb, mint Gaither. Bennett - nagyon jó játékos, valószínűleg rá megy a franchise tag. Wallace.. hmm. szerintem nagy nevekre nincs esélyünk, abban bízunk majd, hogy sikerül Wheelerhez hasonlókat találnideyell
Blackburn szerintem sem jobb,mint Gaither de elnézve a komoly LB állományunk,még ha draftról meg is erősítjuk akkor sem árt plusz,tapasztalattal rendelkező nem drága depth.

Sims Kelly függő.Ha megy akkor ő és Bilukidi rotálva jó lehet.

Wallace-t inkább csak a rendszerbe való passzolésa végett írtam,mint sem komoly esélyesként.Ellenben Massaqoui nem rosszabb,mint DHB és ha DHB megy akkor jöhetne a helyére normál áron.

Alapból én is azt remélem,hogy találunk megint valakit a felejtő zónában aki bebizonyítja,hogy csak hely változásra volt szüksége.
Byrd-t és Bennett-t meg abból kiindulva írtam,hogy mind a kettőjük hatalmas upgrdae lenne és tavaly is volt egy magas fizus FA igazolásunk (Briesel) pedig rosszabb helyzetben voltunk anyagilag



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Én azért a listát kiegészíteném még pár szóba jöhető névvel,akik viszont tényleg jók lehetnének nekünk:
S Jairus Byrd
LB Chase Blacburn
DE Michael Bennett
DT Pat Sims
WR Mohamed Massaquoi, Mike Wallace ?Cubehead
Byrd nagyon drága lesz, top safety. Blackburn nem vagyok biztos benne, hogy jobb, mint Gaither. Bennett - nagyon jó játékos, valószínűleg rá megy a franchise tag. Wallace.. hmm. szerintem nagy nevekre nincs esélyünk, abban bízunk majd, hogy sikerül Wheelerhez hasonlókat találni

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Én azért a listát kiegészíteném még pár szóba jöhető névvel,akik viszont tényleg jók lehetnének nekünk:
S Jairus Byrd
LB Chase Blacburn
DE Michael Bennett
DT Pat Sims
WR Mohamed Massaquoi, Mike Wallace ?