NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Evan Silva ‏@evansilva (rotoworld.com)

After analyzing team needs, I'd say these clubs have worst 5 rosters in NFL: 28) #Chiefs 29) #Cardinals 30) #Jaguars 31) #Jets 32) #Raiders.

ez van sajnos, sokat nem lehet várni egyelőre.deyell
azért ekkora missreadet, a Chiefs az 5. legROSSZABB roster???? Ligaelit futó, nagyon jó OL, egyik legjobb 34pass rusher OLB (Hali) és ILB (DJ), nagyon jó SS, WR sor olyan, hogy a 3.számú WR (Breaston) máshol simán nr1-2 kaliberű lenne, a DL talán tényleg nem a legjobb (két nagyon jó run stopper DE van, de pass rush tőlük nem igazán), CB sorban Flowerst nagyon sok helyen elfogadnák. Ez a Chiefs pont egy Peyton Manning-nyire van a csoportgyőzelemtől. KC-ben need egy FS (depth miatt, Lewis nem rossz), és egy Dalton/Alex Smith/Romo/Freeman szerű QB, ahhoz hogy komoly AFC West Title esélyesek legyenek. Cassel talán a 2. legrosszabb kezdő QB a ligában (Sanchez után). Nyilván széthullott most az egész csapat, nem véletlenül lett 1/1 a KC. De a rosterük minden, csak nem gyenge. MarioAna
nem tudom, hogy gondolta ezt pontosan, needekről írt. a free agent lesz pár fontos játékosuk (Bowe, Dorsey, Albert), lehet, hogy úgy számolt, hogy nem igazolják őket vissza, akkor pedig sok need lesz, kell nekik 2 WR, QB, DE, ILB, OG, CB.

nem ez a lényeg itt, hogy a Chiefsé hányadik, a mi helyünk aggasztó,

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Ruckeren kívül szerintem 5 Defense playán lehet érdemes elgondolkodni. Természetesen a saját FA-ink alakulásával és a Draft tervünk figyelembe vételével.
DE Michael Bennett
DT Pat Sims
MLB Chase Blackburn
FS Jairus Byrd
CB Sam Shields

Közölük Bennett vagy Byrd megszerzése lehet húzósabb összeg,de egyikőjük behúzása mindenképpen hatalmas upgrade lehet. (PL Byrd nagy labda mágnes,Huff maradhatna kezdő cb úgy is elég szép teljesítményt nyújtott ezen a poszton is, és Branchel kiegészülve már is lenne egy egész pofás secondarynk.)



több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Evan Silva ‏@evansilva (rotoworld.com)

After analyzing team needs, I'd say these clubs have worst 5 rosters in NFL: 28) #Chiefs 29) #Cardinals 30) #Jaguars 31) #Jets 32) #Raiders.

ez van sajnos, sokat nem lehet várni egyelőre.deyell
azért ekkora missreadet, a Chiefs az 5. legROSSZABB roster???? Ligaelit futó, nagyon jó OL, egyik legjobb 34pass rusher OLB (Hali) és ILB (DJ), nagyon jó SS, WR sor olyan, hogy a 3.számú WR (Breaston) máshol simán nr1-2 kaliberű lenne, a DL talán tényleg nem a legjobb (két nagyon jó run stopper DE van, de pass rush tőlük nem igazán), CB sorban Flowerst nagyon sok helyen elfogadnák. Ez a Chiefs pont egy Peyton Manning-nyire van a csoportgyőzelemtől. KC-ben need egy FS (depth miatt, Lewis nem rossz), és egy Dalton/Alex Smith/Romo/Freeman szerű QB, ahhoz hogy komoly AFC West Title esélyesek legyenek. Cassel talán a 2. legrosszabb kezdő QB a ligában (Sanchez után). Nyilván széthullott most az egész csapat, nem véletlenül lett 1/1 a KC. De a rosterük minden, csak nem gyenge.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Evan Silva ‏@evansilva (rotoworld.com)

After analyzing team needs, I'd say these clubs have worst 5 rosters in NFL: 28) #Chiefs 29) #Cardinals 30) #Jaguars 31) #Jets 32) #Raiders.

ez van sajnos, sokat nem lehet várni egyelőre.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Frostee Rucker-t kirakta a Browns. Ő Cincyben jó volt rotálva, olcsóért megérné.Amadeus91
Rucker viszont már szerintem is jó opció lehet.
Masszív, high energy playa aki interjúk alapján elég értelmes is.Ráadásul 29 éves szóval van még benne pár jó év!
Carter és mellette kinevelődhetne Crawford valamint nem rossz rotációs playák lennének amennyiben 1/3 DE-t húznánk és bedobnánk a mély vízbe.



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Frostee Rucker-t kirakta a Browns. Ő Cincyben jó volt rotálva, olcsóért megérné.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Kyle Vanden Bosch is repül(t) Detroitból. Őt szerintem olcsón ki lehetne kukázni.Amadeus91
Olcsón kilehetne kukázni csak kérdés,hogy azt a keveset is megérné-e? (TK-hoz és Sey-hez hasonlóan neki sem volt acélos éve)
KVB számai 16 meccsből 16 kezdés, 36 tackle, 3,5 sack
Véleményem szerint akkor inkább már hozzuk vissza Carter,mint mentort és rotációs játékost.
A. Carter száma 12 meccsből 0 kezdés, 19 tackle, 2,5 cask, 1 fumble force



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Kyle Vanden Bosch is repül(t) Detroitból. Őt szerintem olcsón ki lehetne kukázni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/54590/what-to-do-with-darrius-heyward-bey

Kicsit az az érzésem mintha azt "tanácsolná" DHBnek, h idénre menjen bele egy paycutba és majd jövőre legyen FA egy jobb év után, gyengébb FA WR classban. Nade ez nem működőképes sztem. Ezt a szerződését vagy meghosszabbítani lehet vagy kibaszni vagy megtartani. Mivel utolsó éve jön, nem tudnak hova restructurálni...
Sztem vagy cut idén vagy hosszabbítás lehet belőle, de csak vmi team friendly áron...mondjuk kapott már annyi pénzt tőlünk indokolatlanul, h a piaci értéke alatt kicsivel aláírjon...
Mi lehet a piaci értéke? Én 2Mnál többet nem igen adnék neki...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A pistolos cikk egész jó. Valóban érdekes lenne berakni a playbookba pistol-t is és akár red zoneban, akár máskor bedobni TPvel együtt.

A DL átalakítása pedig pont úgyvan ahogy írja! Az idei kezdő 4esből max 2, de legvalószínűbb esetben sztem 1 marad (Houston). Remélem jól sikerül az átalakítás, mert a D sikereinek ez lesz a kulcsa. Fontos offseason lesz ez.

Asoról mondjuk olvastam már azt is, h marad Phillyben kevesebbért. Beleillene amúgy az én "Aso képembe", hogy marad ott akár kevesebbért és bebizonyítja, h jobb Ő mint most mondják sokan. Ehhez persze kellene olyan séma is...nem tudom Chip mit tol majd ott...

Visszatérésének természetesen én is nagyon örülnék! Jó lenne, ha innen vonulna vissza...
CB vagy FS? Mivel már mi sem a man-to-man only felfogásban dolgozunk és Ő is öregedett kicsit jogos lehetne a kérdés sztem. Meg kéne nézni hol jobb DA-JT sémájában CB vagy FS poszton és ennek megfelelően lehetne Huff-ot mozgatni...
Amúgy nagyon minimális esélyt látok erre a move-ra és nemcsak a pénz miatt. RM sztem inkább fiatalokkal akar építkezni (főleg ugye draftról).

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De jó lenne ha lenne rá pénzünk és Raiderként fejezné be a pályafutását! 😊

Nnamdi Asomugha - DB - Eagles
CSN Philly's Geoff Mosher is confident the Eagles will release RCB Nnamdi Asomugha this offseason.
Mosher suspects Asomugha wouldn't be kept even if he slashed his $15 million base salary all the way down to $3 million. He's that representative of what went wrong with the Eagles the past two seasons. Going on age 32, Asomugha will draw some interest when he hits free agency from teams that play press-man coverage in the back end. Asomugha needs to get his confidence back, though.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
 silverandblackdaily.com/2013/02/02/my-two-cents-terrelle-pryor-and-darren-mcfadden-in-the-pistol/

Érdekes, Pistol offense TP és RunDMC közreműködésével.

D# FA:
Any time a new front office and/or head coach takes over an NFL team, there is the possibility that they'll want to do a significant roster churn, kicking players they don't like to the curb and bringing in folks they believe will help them. The best recent example of this strategy working quite well is the Seattle Seahawks following Pete Carroll's hire as HC. With Reggie McKenzie and Dennis Allen in control of the Oakland Raiders, it appears that their roster overhaul will continue this offseason.

One of the areas where there could be substantial change is on the defensive line. ESPN AFC West blogger Bill Williamson explains:


Bill Williamson
Change in store for Oakland's D-line
"Defensive tackle Richard Seymour is a free agent and very likely will not return. Defensive tackle Tommy Kelly's production fell as well in 2012, and he is a top candidate to be cut, because Oakland is currently over the salary cap for 2013. Kelly, 32, reportedly has a salary cap number of more than $11 million in 2013. He has two years remaining on his contract. The Raiders reportedly could save more than $7 million if they cut Kelly. So, at this point, it would be surprised if he is kept. The change on the line doesn't just affect the inside players. Defensive end Matt Shaughnessy is a free agent. He was once considered a potential standout, but his play slipped in 2012 and he lost playing time to fellow free-agent Andre Carter, who was signed during the season. Desmond Bryant is also a free agent. At times, he was one of Oakland's best defensive linemen last season. Bryant could get interest on the open market."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Romo megmondja!

 www.csnbayarea.com/49ers/moss-alligator-armed-it

igaza is van ezúttal is. Mosst különösen nem bírom. nagy áron szereztük be anno (első körös pick is volt közte), nagy pénzt adtunk neki, de ődívaságának nem volt kedve egy gyenge csapatban játszani 2006-ban, zéró erőfeszítést produkált. hasonlóan elrontott igazolás volt ebben az időszakban Sapp és DeAngelo Hall. a franchise sötét évei.deyell
Moss búza. Sapp meg Hall, meg a sötét évek, igazából nem lehet Al-re haragudni szerintem. Megöregedett, görcsösen szeretett volna egy gyűrűt még, s erre rátett egy lapáttal a Tampa elleni döntő. Szerintem ez nem változtat a megítélésén. (nálam legalábbis nem)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Romo megmondja!

 www.csnbayarea.com/49ers/moss-alligator-armed-it

igaza is van ezúttal is. Mosst különösen nem bírom. nagy áron szereztük be anno (első körös pick is volt közte), nagy pénzt adtunk neki, de ődívaságának nem volt kedve egy gyenge csapatban játszani 2006-ban, zéró erőfeszítést produkált. hasonlóan elrontott igazolás volt ebben az időszakban Sapp és DeAngelo Hall. a franchise sötét évei.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
'11-ben top10ben húzott a 49ers.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Hát ez a SB kurva jó meccs volt! Messze vagyunk ettől a szintől még...Rolni
Csak néhány jó döntést kell meghozni, és jövőre ott leszünk. Pár jó pick, pár jó FA és egy kiskosárnyi működőképes gameplan köll. + Komoly a tenni-akarás Oaklandben (végre). Az NFL már elégszer bebizonyította azt, hogy adott esetben ugyanolyan gyorsan és váratlanul lehetsz topdog, mint underdog. 😉 Úgy gondolom, 2013-ban eljött a mi időnk 😉toxique
Ehhez fűzném ezt a cikket,ami részben erről szól!
 www.silverandblackpride.com/2013/2/3/3948452/baltimore-ravens-and-san-francisco-49ers-provide-blueprint-for-oakland-raiders-to-succeed

Illetve még itt érdemes elolvasni ezt is:
 bleacherreport.com/articles/1464197-oakland-raiders-go-back-to-old-identity-with-new-coaching-hires



több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Hát ez a SB kurva jó meccs volt! Messze vagyunk ettől a szintől még...Rolni
Csak néhány jó döntést kell meghozni, és jövőre ott leszünk. Pár jó pick, pár jó FA és egy kiskosárnyi működőképes gameplan köll. + Komoly a tenni-akarás Oaklandben (végre). Az NFL már elégszer bebizonyította azt, hogy adott esetben ugyanolyan gyorsan és váratlanul lehetsz topdog, mint underdog. 😉 Úgy gondolom, 2013-ban eljött a mi időnk 😉
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Geno-t szerintem sem kellene erőltetni.Nagy potenciál van benne az tény de közel sem első körös (csak az idei qb class nem valami acélos). Plusz ugye van nekünk egy TP-nk 😊

Ami meg a mock draft többi pickjét illeti egyedül McFadden szimpi belőle. Arról már nem is beszélve,hogy RM szisztémája alapján első a falak megerősítése!
Így én is Start,Werner-t vagy Moore várom első körben (TK szerződésétől függően).



több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
...őket írja hozzánk:

Geno Smith QB - West Virginia
Will Davis CB - Utah State
Lavar Edwards DE - LSU
Leon McFadden CB - San Diego State
Adrian Bushell CB - Louisville
Larry Webster DE - Bloomsburg

elég furcsa lett. 3 CB és 2 DE? közülük csak Leon McFaddent és Will Davist ismerem, a Senior Bowlról, ott egész jól nyomta McFadden. Davis inkább szenvedett coverage-bendeyell
Idén láttuk, hogy CB-ből sosem elég, de elsősorban a pass rush-t kéne építeni szerintem és nem hátsó körös DE-ekkel.
Én továbbra is Lotulelei-t várom, de ez függ attól, hogy Kelly-t jóárasítják-e, vagy kivágják.
QB-ra meg kár lenne a pick, valahogy csak megoldják a posztot.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
könyörgöm Geno-t ne...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
itt egy 7 körös mock draft (tudom, bleacherreport, de ezt Matt Miller írta, aki az értelmesebb szerzők közé tartozik)

 bleacherreport.com/articles/1512696-2013-nfl-mock-draft-predicting-all-7-rounds-after-the-super-bowl

őket írja hozzánk:

Geno Smith QB - West Virginia
Will Davis CB - Utah State
Lavar Edwards DE - LSU
Leon McFadden CB - San Diego State
Adrian Bushell CB - Louisville
Larry Webster DE - Bloomsburg

elég furcsa lett. 3 CB és 2 DE? közülük csak Leon McFaddent és Will Davist ismerem, a Senior Bowlról, ott egész jól nyomta McFadden. Davis inkább szenvedett coverage-ben

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729


Nagy önsajnálás közben meg..Chris Johnson is gyűrűt nyert tegnap.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hát ez a SB kurva jó meccs volt! Messze vagyunk ettől a szintől még...Rolni
sajnos. azt tudom, Alnek egyik favoritja volt Kaepernick, be is húzta volna, ha nem viszi el a 49ers. azon a drafton sem volt első körösünkdeyell
Igen emlékszem a draftra...bár ha nálunk köt ki nem biztos, h itt tart (tudásban). Jim sokat jelent sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Hát ez a SB kurva jó meccs volt! Messze vagyunk ettől a szintől még...Rolni
sajnos. azt tudom, Alnek egyik favoritja volt Kaepernick, be is húzta volna, ha nem viszi el a 49ers. azon a drafton sem volt első körösünk

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hát ez a SB kurva jó meccs volt! Messze vagyunk ettől a szintől még...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!