NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
viszont a PFF szerint Myers volt a leggyengébb tavaly a TE-k közül, akik free agentek lesznek. csak én nem értem ezt? alig volt elejtett passza. blokkolni lehet, hogy nem tud, de még a listáról sokan nem.

 www.profootballfocus.com/blog/2013/01/01/free-agent-tight-ends/

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Akkor úgy látom,hogy nem csak nekem volt "furi" a cikk. 😊
Pedig a bleachreport-on általában normális (nem kiemelkedő) cikkek szoktak lenni!

Szerk:
Mondjuk a TE-knél közel sem használtuk ki Ausberry potenciálját (hasonlóan Reece-hez). Talán ha minden második meccsen kapott egy-egy passzt.
Kíváncsi leszek Olson mennyire fogja alkalmazni a két fiatalt ha Myersek lesz új dealje.
Cubehead
Myers sem egy megváltó, de jelen helyzetben korrekt megoldás.Amadeus91
Ezzel maximálisan egyet értek én is (nem egy Tony Gonzales és soha nem is lesz,de biztos pont és ez nekünk fontos).
Viszont az is tény,hogy Knapp legyen akármilyen béna is a TE-ket mindig is jól alkalmazta (lásd anno Zach Miller).
S ennek ellenére Myersen kívül a két fiatal (ha a sérülést nem nézzük Gordonnál) nem igazán kapott lehetőséget.
Saunders és a TE coach munkája viszont mind Myers teljesítményén,mind Ausberry egy egy megnyilvánulásán jól látszik.
S ezért is írtam,hogy kíváncsi leszek ha Myers marad akkor Olson alatt mennyi lehetőséget kap majd a két fiatal,főleg Ausberry?



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Akkor úgy látom,hogy nem csak nekem volt "furi" a cikk. 😊
Pedig a bleachreport-on általában normális (nem kiemelkedő) cikkek szoktak lenni!

Szerk:
Mondjuk a TE-knél közel sem használtuk ki Ausberry potenciálját (hasonlóan Reece-hez). Talán ha minden második meccsen kapott egy-egy passzt.
Kíváncsi leszek Olson mennyire fogja alkalmazni a két fiatalt ha Myersek lesz új dealje.
Cubehead
Myers sem egy megváltó, de jelen helyzetben korrekt megoldás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Akkor úgy látom,hogy nem csak nekem volt "furi" a cikk. 😊
Pedig a bleachreport-on általában normális (nem kiemelkedő) cikkek szoktak lenni!

Szerk:
Mondjuk a TE-knél közel sem használtuk ki Ausberry potenciálját (hasonlóan Reece-hez). Talán ha minden második meccsen kapott egy-egy passzt.
Kíváncsi leszek Olson mennyire fogja alkalmazni a két fiatalt ha Myersek lesz új dealje.



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
 bleacherreport.com/articles/1512313-oakland-raiders-positions-of-strength-entering-2013Cubehead
Ennél rég olvastam nagyobb faszságot...

QB poszton pont megy a tökölés CP körül...
TE poszton Myers mögött senki nem mutatott semmit pedig ugyanugy ott volt velük Saunders és a TE coach...
WRek droppjai nem igazán Knapp hibái...nincs #1WRünk, addig pedig nem lehet erős group...
DE?? Tényleg? A legnagyobb hiányosságunk egy igazi RDE!
OLB poszton is megvárnám Wheeler dealjét és Burris sorsát mielőtt ilyet leírok. Ha mindketten visszatérnek akkor is egy átlagos OLB párosról beszélhetünk max. Burristől nagy ugrás kéne, h erősségnek tekintsük az egységet...

Az egyetlen értelmes felvetése a Burris to MLB és JJ draft, de itt is rengeteg kérdés lenne...Burris mit tud MLB poszton, JJ egészsége, játéka NFLben...
Ha Burris középen bevállna és JJ tudná hozni a Von Miller szerepkört (SLB-RDE) hatékonyan már csak Wheeler WLB posztra mozgatása maradna mint kis kérdés 😊Rolni
Burris miért ne térne vissza? 3 év van még a szerződéséből.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 bleacherreport.com/articles/1512313-oakland-raiders-positions-of-strength-entering-2013Cubehead
Ennél rég olvastam nagyobb faszságot...

QB poszton pont megy a tökölés CP körül...
TE poszton Myers mögött senki nem mutatott semmit pedig ugyanugy ott volt velük Saunders és a TE coach...
WRek droppjai nem igazán Knapp hibái...nincs #1WRünk, addig pedig nem lehet erős group...
DE?? Tényleg? A legnagyobb hiányosságunk egy igazi RDE!
OLB poszton is megvárnám Wheeler dealjét és Burris sorsát mielőtt ilyet leírok. Ha mindketten visszatérnek akkor is egy átlagos OLB párosról beszélhetünk max. Burristől nagy ugrás kéne, h erősségnek tekintsük az egységet...

Az egyetlen értelmes felvetése a Burris to MLB és JJ draft, de itt is rengeteg kérdés lenne...Burris mit tud MLB poszton, JJ egészsége, játéka NFLben...
Ha Burris középen bevállna és JJ tudná hozni a Von Miller szerepkört (SLB-RDE) hatékonyan már csak Wheeler WLB posztra mozgatása maradna mint kis kérdés 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 bleacherreport.com/articles/1512313-oakland-raiders-positions-of-strength-entering-2013



több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
idióta statok.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Palmer tárgyalási pozicióit nehezítheti, hogy az espn qb ratingjén mindösszesen a 29. helyen van 44.7-es total qbr-el. Az igazán durva, hogy pl. még a Vick helyére beugró Nick Foles (Phili) is megelőzi őt, valamint a Hasselback/Locker duo is (Tenessi). 9 az 1-hez, hogy megy, szerintem. toxique
az espn féle qb rating, amibe beleszámolják a sackeket is relevánsabb, mint a hagyományos? mert utóbbi alapján 16. a ligában, ami nem rossz, pontossága is 60 felett van, ami mérvadó nálam.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ez érdekes adat CPről...valóban nem neki segít

TK, CP, DHB tárgyalgasson csak. Sztem mindegyik nálunk van\lenne a legjobb helyen, de ők tudják...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Palmer tárgyalási pozicióit nehezítheti, hogy az espn qb ratingjén mindösszesen a 29. helyen van 44.7-es total qbr-el. Az igazán durva, hogy pl. még a Vick helyére beugró Nick Foles (Phili) is megelőzi őt, valamint a Hasselback/Locker duo is (Tenessi). 9 az 1-hez, hogy megy, szerintem.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
a megszokott kiváló cikk Gorotól.
Engem ami ebből sokkolt az az, hogy Rolando annyit kap mint Willis Friscoban... az azért kemény.Amadeus91
Palmer meg másfélszer annyit keres, mint Rodgersdeyell
azt tiszta sor, a Bengals adott neki anno ekkora fizut. Az nem a mi sarunk, csak nekünk kell feltakarítani. De azért a McClain, Kelly, BigSey fizetések nagyon el vannak eresztve.Amadeus91
Rodgers mondjuk ha idén megkapja a hosszabbítását egész más számokkal mozog majd 😊
CP dealje egy franchise QBnak szólt még Cinncyben, ezért is szeretnének rajta alakítani RMék.

Rolando dealje ugye még a régi rookie szerződések közül való sajnos. Emiatt ekkora érvágás, h bust.

Kelly és Sey ami öreg Al bátyónak köszönhető...Sey dealből RM elég ügyesen már kibújt idén és TKt is pofás spórolással tudjuk kivágni...jó lesz már jövőre végre normális cap-el...Rolni
közben nézem a kinti fórumot, Kelly és CP ügynökével már megy a diskurzus, DHB-val a SB után ülnek le, mindenesetre senki sem menne a Dunának, ha DHB menne is azzal a lendülettel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
a megszokott kiváló cikk Gorotól.
Engem ami ebből sokkolt az az, hogy Rolando annyit kap mint Willis Friscoban... az azért kemény.Amadeus91
Palmer meg másfélszer annyit keres, mint Rodgersdeyell
azt tiszta sor, a Bengals adott neki anno ekkora fizut. Az nem a mi sarunk, csak nekünk kell feltakarítani. De azért a McClain, Kelly, BigSey fizetések nagyon el vannak eresztve.Amadeus91
Rodgers mondjuk ha idén megkapja a hosszabbítását egész más számokkal mozog majd 😊
CP dealje egy franchise QBnak szólt még Cinncyben, ezért is szeretnének rajta alakítani RMék.

Rolando dealje ugye még a régi rookie szerződések közül való sajnos. Emiatt ekkora érvágás, h bust.

Kelly és Sey ami öreg Al bátyónak köszönhető...Sey dealből RM elég ügyesen már kibújt idén és TKt is pofás spórolással tudjuk kivágni...jó lesz már jövőre végre normális cap-el...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
a megszokott kiváló cikk Gorotól.
Engem ami ebből sokkolt az az, hogy Rolando annyit kap mint Willis Friscoban... az azért kemény.Amadeus91
Palmer meg másfélszer annyit keres, mint Rodgersdeyell
azt tiszta sor, a Bengals adott neki anno ekkora fizut. Az nem a mi sarunk, csak nekünk kell feltakarítani. De azért a McClain, Kelly, BigSey fizetések nagyon el vannak eresztve.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
a megszokott kiváló cikk Gorotól.
Engem ami ebből sokkolt az az, hogy Rolando annyit kap mint Willis Friscoban... az azért kemény.Amadeus91
Palmer meg másfélszer annyit keres, mint Rodgers

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
 www.raiders1.ninjagoro.com/blog/

Ha időtök engedi olvassátok el az utolsó pár bejegyzését. A védelmünket szedi szét fizetések alapján.
Hogy néztünk ki 2011ben, hogy 2012ben. Más csapatokkal is összehasonlít minket.

Ami érdekes és egyben rámutat az idei gondokra, hogy 3-4 játékosunk keres kurva sokat a többi minimális összeget. A minimális összegű arcok hozták is a szintet, amiért fizettek nekik (volt 1-2 playa aki ennél többet), viszont a gond, hogy a magas fizetésű játékosok közül senki nem hozta amiért "fizetve van".
Top fizuk közül Branch volt a legalja, de így is kb annyit keresett mint 6 másik kezdőnk együtt...

Ez így tarthatatlan. A tetejéből faragni kell, aki indokolatlanul van megfizetve attól búcsút kell venni vagy alakítani kell vmit. Kellene egy erős középosztály (játék és fizu tekintetében) akik viszik a védelmet igazából...Őket kell, h az 1-2 top arc vezesse, húzza...

Ha azt vesszük, h Sey és McClain már a múlté, akkor marad a Huff-TK-Branch trio mint top fizetéssel rendelkező fazonok. Ebből TK akinek még kinéz a kuka sztem. Marad a 2 DB mint nagy kereső és kb a liga egyik (hanem a) legdrágább S tandeme lenne itt jövőre. Ebbe beleszólhat RM vagy DA. RM, ha alakít a szerződéseiken, esetleg Huff-al kötnek egy új fenntarthatót. DA pedig, ha Huff CB poszton szerepel majd.
FA és Draft igazolásoktól függhet nagyrészben Huff sorsa pozício szempontjából sztem. Ha FAn nem sikerül megbízható CBt szerezni és drafton BPA alapon FS-t hozunk CB előtt (3. körben egy Rambo akár) akkor elképzelhetőnek tartom, h Huff jövőre is leforog CBbe.
Huffnak ez a nagy előnye a fizetése ellenére, hogy a FS és a CB poszton körülbelül azonos értékkel bevethető. Sajnos ez a szint nincs arányba a fizetésével, de vállalható kezdő szintet hoz mindkét helyen.

Azért továbbra is ez a D ami nagyobb munkát, átalakítást igényel...Rolni
a megszokott kiváló cikk Gorotól.
Engem ami ebből sokkolt az az, hogy Rolando annyit kap mint Willis Friscoban... az azért kemény.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.raiders1.ninjagoro.com/blog/

Ha időtök engedi olvassátok el az utolsó pár bejegyzését. A védelmünket szedi szét fizetések alapján.
Hogy néztünk ki 2011ben, hogy 2012ben. Más csapatokkal is összehasonlít minket.

Ami érdekes és egyben rámutat az idei gondokra, hogy 3-4 játékosunk keres kurva sokat a többi minimális összeget. A minimális összegű arcok hozták is a szintet, amiért fizettek nekik (volt 1-2 playa aki ennél többet), viszont a gond, hogy a magas fizetésű játékosok közül senki nem hozta amiért "fizetve van".
Top fizuk közül Branch volt a legalja, de így is kb annyit keresett mint 6 másik kezdőnk együtt...

Ez így tarthatatlan. A tetejéből faragni kell, aki indokolatlanul van megfizetve attól búcsút kell venni vagy alakítani kell vmit. Kellene egy erős középosztály (játék és fizu tekintetében) akik viszik a védelmet igazából...Őket kell, h az 1-2 top arc vezesse, húzza...

Ha azt vesszük, h Sey és McClain már a múlté, akkor marad a Huff-TK-Branch trio mint top fizetéssel rendelkező fazonok. Ebből TK akinek még kinéz a kuka sztem. Marad a 2 DB mint nagy kereső és kb a liga egyik (hanem a) legdrágább S tandeme lenne itt jövőre. Ebbe beleszólhat RM vagy DA. RM, ha alakít a szerződéseiken, esetleg Huff-al kötnek egy új fenntarthatót. DA pedig, ha Huff CB poszton szerepel majd.
FA és Draft igazolásoktól függhet nagyrészben Huff sorsa pozício szempontjából sztem. Ha FAn nem sikerül megbízható CBt szerezni és drafton BPA alapon FS-t hozunk CB előtt (3. körben egy Rambo akár) akkor elképzelhetőnek tartom, h Huff jövőre is leforog CBbe.
Huffnak ez a nagy előnye a fizetése ellenére, hogy a FS és a CB poszton körülbelül azonos értékkel bevethető. Sajnos ez a szint nincs arányba a fizetésével, de vállalható kezdő szintet hoz mindkét helyen.

Azért továbbra is ez a D ami nagyobb munkát, átalakítást igényel...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Tőle azért nem sajnálom! 😊

Raiders LT Jared Veldheer's 2013 salary jumped from $630,000 to $1.323 million based on rookie-deal incentives.
Veldheer has started 43 of a possible 48 games since entering the league as a third-round pick in 2010. In 2012, he graded out as Pro Football Focus' No. 12 tackle, excelling as a pass protector. Veldheer is a candidate for extension as he enters the final year of his contract

Tőle már inkább:

Raiders WR Jacoby Ford's 2013 salary jumped from $575,000 to $1.323 million based on rookie-deal incentives.
Ford missed the entire 2012 season after suffering a Lisfranc injury for the second season in a row. He's appeared in just 24 of a possible 48 games since being a fourth-round pick in 2010. However, when healthy, Ford is a terrific deep threat, as he's shown with his career 17.0 YPC average. Entering the final year of his contract, Ford is expected to be ready for training camp, but Lisfranc injuries can be trickyBruce
Hasonlóan érzem, de remélem Ford idén villant 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Tőle azért nem sajnálom! 😊

Raiders LT Jared Veldheer's 2013 salary jumped from $630,000 to $1.323 million based on rookie-deal incentives.
Veldheer has started 43 of a possible 48 games since entering the league as a third-round pick in 2010. In 2012, he graded out as Pro Football Focus' No. 12 tackle, excelling as a pass protector. Veldheer is a candidate for extension as he enters the final year of his contract

Tőle már inkább:

Raiders WR Jacoby Ford's 2013 salary jumped from $575,000 to $1.323 million based on rookie-deal incentives.
Ford missed the entire 2012 season after suffering a Lisfranc injury for the second season in a row. He's appeared in just 24 of a possible 48 games since being a fourth-round pick in 2010. However, when healthy, Ford is a terrific deep threat, as he's shown with his career 17.0 YPC average. Entering the final year of his contract, Ford is expected to be ready for training camp, but Lisfranc injuries can be tricky
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Milyen jó hogy ezt nem csak ő dönti el! Ha valakit olyan árra áraznak be akkor fejen is állhat, ha nem ad érte senki többet.

Pont emiatt veszélyes Jake Long, mert érte adnak magas árat amivel versenyezni kell. Maualuga nekünk nem érne meg évi 1 misinél többet.Bruce
a legutóbbi performanszai után másnak sem biztos.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Milyen jó hogy ezt nem csak ő dönti el! Ha valakit olyan árra áraznak be akkor fejen is állhat, ha nem ad érte senki többet.

Pont emiatt veszélyes Jake Long, mert érte adnak magas árat amivel versenyezni kell. Maualuga nekünk nem érne meg évi 1 misinél többet.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
5 top FA aki kerülendő!
Szerintem van benne igazság.

 bleacherreport.com/articles/1507253-free-agents-oakland-raiders-should-avoid-at-all-costs
Cubehead
Maualuga low risk szerződéssel próbálható lenne. Kb mint Wheeler tavaly.Amadeus91
Alapvetően igen. De kétlem,hogy Maualuga eljönne 700 ezerért.



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
5 top FA aki kerülendő!
Szerintem van benne igazság.

 bleacherreport.com/articles/1507253-free-agents-oakland-raiders-should-avoid-at-all-costs
Cubehead
Maualuga low risk szerződéssel próbálható lenne. Kb mint Wheeler tavaly.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Egy kis érdekesség:
10éve a liga 23ik legrosszabbul draftoló csapata voltunk. Ami külön pikáns a cikk szerint,hogy ugyanezen az időszakban a 26ik a Borncos,28ik a Saints,a 29ik a Seelers és a legrosszabb a Reskins volt.
Mindez szignifikánsan javult. Ha csak az elmúlt 5évet nézzük a csapat már 15ik ezen rangsorban.

 www.silverandblackpride.com/2013/1/30/3931798/new-draft-metric-shows-oakland-raiders-improved-drafts-over-last-five-years



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
5 top FA aki kerülendő!
Szerintem van benne igazság.

 bleacherreport.com/articles/1507253-free-agents-oakland-raiders-should-avoid-at-all-costs