NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
😊 Lazítok Én! Nem erről van szó! Csak szeretem Palmer játékát. A legmegbízhatóbb és legérettebb játékosunk ergo a legértékesebb is. 4-5 QBnál többet nem tudok felsorolni aki jobb nála.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hát sztem mind azt szeretnénk, ha CP egy évig még dolgozik, aztán TP robbant 2014től Bruce 😊


TST kicsit lazíts 😊
Ezek csak pletykák, hülye bloggerek, twitterek meg ilyesmik unatkozásai. Hivatalos oldalról még csak jó dolgokat nyilatkoztak CPről és azt, h Ő a kezdő QBnk.
Az meg, h nem máshol kezdik a tűzoltást megint olyan dolog, h kurvára nem tudjuk mi megy valójában...lehet már RM megbeszélte Palmerrel a dolgokat jövőre vonatkozóan és csak röhögnek ezen, míg Kelly már tudja, h lapátra kerül. Eléggé úgy fest DHB-t nem tartjuk meg ennyiért(bár eddig ez is csak beat writer pletyka)...a lényeg, h nem hiszem, h a valóságban minden ügy állna és épp CP-re köpködne RM egy vastag PVC csővel nyálas zsepiket...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nem vagdalkozok. Szimplán bosszant, hogy nem ott kezdjük oltani a tüzet ahol a legnagyobb (még ha pletyka szintjén is), hanem még vége sincs a szezonnak, de már CP-t baszogatják... Nyilván, hogy RM-nek több fingja van hozzá mint nekünk, csak bosszant érted... Nálam az egyenes az egyenes és nem görbe. CP is tisztában van vele, hogy sokat keres. Nem a csapat van a kuki jó oldalán. Sajnos. De amíg van benne vér addig tudjuk szerintem nyálazni...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Franchise QB két megközelítésben lehet, egyik a teljesítmény másik az idő. A legjobb ha sokáig jól teljesít egy QB, ez Palmerrel nem képzelhető el a kora miatt. De a teljesítménye hajazhat egy franchise QB teljesítményére, de sajnos az idő nála már elszelelt és így rövid időre, de franchise QB-nak megfelelő szinten hozhatja ezt a pár évet. Bár én a legeslegjobban annak örülnék, ha jövőre még ő lenne, aztán már TP robbantana és 10 évre megoldaná a QB gondot, de azt hiszem ez csak ábránd.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na nézzük:

hum:
Az, hogy lenne-e aki ad érte ennyit, illetve ki lenne az nem számít. Ha lesz ilyen csapat akkor tudnak rajta elgondolkozni RM-ék, akkor lesz erről értelme beszélni. Ha nem lesz aki tradelni akar érte akkor teljesen más a leányzó fekvése.

tst:
Ne aggódj nem Palmer szerződése az egyetlen ami feladatot jelent RMéknek. Lesznek elküldések, vszeg lesznek alakítások. Ettől még CP szerződése is gáz. Kellene vele kezdeni vmit. Ha nem sikerül vele megegyezni és lenne olyan csapat aki hajlandó érte cserélni akkor ez opció kell, hogy legyen. Jövőre PO? Lehet, de a Denver jövőre is simán veri a csoportot, ha nem sérül le PM és a sorsolásunkat nézve a wild card verzió sem túl reális. Ettől még összejöhet, de sztem a realitás inkább egy javuló játékkal elért 7-9, 8-8, 9-7…
Bár sok csapatnál van QB gond, kevés csapat akar egy 30+-os nem elit irányítóért megmozdulni akinek elitközeli a fizuja.

Amadeus91:
Palmer már nem franchise QB sztem. Ettől még lehet 1-2-3 évig jó, megbízható opció. Ideális esetben én is azt mondanám, h CP egy új szerződéssel maradjon 2 akár 3 évig itt mint irányító, de ha nem akar reális áron játszani akkor megértem azt is, ha váltanak RMék.
Geno ha jönne (kurvára csak pletyka…) nem lenne jobb opció mint CP, de ha beválik 10 évre oldhatja meg a posztot CP 2-3évével szemben. Nem elemezgettem eddig Geno-t igazán mint prospectet, mert nem tartottam\tartom reálisnak a 1\3-as QB picket, így nem tudok róla nyilatkozni érdemben. A számai jók, elég jókat írnak róla erre-arra és míg egyértelműen nem Luck vagy RG3 simán lehet belőle fr.QB sztem.


Írtam, hogy CP elé\mellé kellene a futás ahhoz, h sikeres legyen és ez ugyanígy igaz lenne TP-re, rookie-ra, bárkire (akit megszerezhetünk) és persze az is igaz, h CP jobb eséllyel tud sikereket elérni jövőre a felsoroltaknál, ha nem jön a futás…Emiatt is tartom valószínűnek, h marad CP, hiszen DAnek és RMnek is kell némi eredményt, W-ket felmutatni már jövőre. Ettől a nyerés, eredménykényszertől függetlenül el tudom képzelni, hogy meglépik Geno-t, ha annyira jó véleménnyel vannak róla. Idén nem igazán van olyan prospect aki ilyen 10évente egy fazon lenne, így reális opció lehet QBt választani, hiszen ez a legfontosabb poszt. Jobban örülnék a falak erősítésének, illetve általános értelemben minden poszt erősítésének és amennyiben nem TP a future, akkor jövőre vagy 2015-ös drafton első körben hozni új QB-t. Annyira én végképp nem látok előre, h azt mondhassam, h nem kell idén elvinni mondjuk Geno-t, mert jövőre lesz vagy 5 nála jobb QB a drafton és az első körben majd tudunk jobbat húzni…
Nagy sakkjátszma ez gyerekek és mi innen lehetünk nagyon okosak mégsem véletlenül ők irányítják a csapatot. Remélem senki nem hiszi, h RM nem nyerni akar, nem a legjobbat akar a csapatnak vagy hogy ne értene 100szor többet a focihoz mint mi együtt.


szerk.:
na közben látom Bruce is befutott 😊
Franchise QB nálam mondjuk 5-10 év lenne nem 3, de mind1. Teljesen igaz, h van elég lyuk, ne csináljunk még többet, viszont az is igaz ugye, h a cap-et ideje lenne végre rendbe tenni, mert amíg ennyire nulla csapat ekkora pénzért játszik nem lesz eredmény. Ideális esetben a rendbetétel megoldható úgy, h megmarad CP és lehet a többi területre fókuszálni.
A lényeg sztem, h várjunk és ne elhamarkodottan vagdalkozzunk.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egyébként az a baj, hogy innen tényleg csak a jéghegy csúcsát látjuk. Van benne ráció amit Rolni mond, attól hogy nem örülünk neki, attól még van.

Alapvetően én fr QB-nak tartom Palmert, mert majdnem egyidős velem és én nem vagyok öreg 😀 Tehát 3-4 évet is tud még magas szinten játszani, ha nem lesz sérülése (kopp-kopp-kopp).

Ha a QB kérdést nem vesszük még tényleg mindig van 3-4 nagyobb volumenű kérdés (Palmer teljesítményét nézve). A CB, az LB, az NT vagy DE és az RT, minek képezni még egy problémát. Mert oké hogy kapunk egy picket, de ha ezt arra a problémára használjuk fel, amit beáldoztunk és még a siker sem 100%-os, hogy hasonló minőséget kapunk. Szóval sztem felesleges lenne, de mivel fentebb is írtam, hogy mi csak a jéghegy csúcsát látjuk, így bármi lehetséges.

A másik oldal a fizetés, ami hosszú távon fontosabb mint a jövő évi sikeresség, és lehet hogy ez most a legnagyobb súly az FO számára, hogy ezt oldják meg.

A legjobb amit tehetünk hogy megvárjuk mi lesz. De attól véleményt formálni lehet.

Az én véleményem, hogy maradjon Palmer, próbáljuk meg lentebb szorítani a fizetését (akár ilyen ijesztgetésekkel), majd a drafton első körben NT, harmadik körben egy RT v CB v LB (a legjobb elérhető játékos), aztán a többi már úgyis lutri igazából. De ha ez jól sikerülne, akkor a 3-4 lyukból már maradna 1-2, amit FA-ról kellene megoldani. Persze nem azt mondom hogy nincs több fejlesztendő terület, de a legégetőbbeket így meg tudnánk oldani.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Jéézusom, Palmer nem franchise QB (8. legjobb pass offense idén), Geno Smith-t meg draftolni kéne? Geno-ról a legfinomabb vélemény is az, hogy ha nem lenne passz orientált a liga, akkor nem menne ki QB az első körben. Gannon óta nem volt ennyire jó QB a csapatnál mint Palmer, ő legalább biztos pont valamennyire, a sok hülye eladott labdája ellenére is. (14 volt neki idén, nem vészes szerintem, sérülése óta a legjobb évét mente)

Most, ha ezt megcsináljuk egy zsákbamacska 2. körért, akkor jövő ilyenkor megint azon fogunk agyalni, hogy "ki lesz top5-ben elég jó húzás". Még, ha behúznánk Geno-t, akkor sem lenne neki normális elkapó gárdája, nem lenne megbízható futás mögötte (ámen, hogy mégis lesz).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Rolni
De akkor az általad leírt teljesen logikus elveket figyelembe véve ki lenne hajlandó Palmerért 2. kört adni?hum
Szerintem sok olyan csapat van a ligában akinél elég komoly QB kérdések vannak.
több mint 11 éve
hum 49
Rolni
De akkor az általad leírt teljesen logikus elveket figyelembe véve ki lenne hajlandó Palmerért 2. kört adni?
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én továbbra is kiállok a nyomi kis véleményem mellett. Okké, hogy logikus de szerintem nem az. A csapatunk legjobb játékosáért örülnünk kell ha kapunk egy 2. kört???? Én nem zárom ki a következő évben a PO szereplést sem. Palmerral!!!!! Erősítik picit a D-t és ha nem ölik meg a "szakik" a futást akkor sokkal előrébb vagyunk mint azt nagyon sokan nem hiszik. Nagyon tehetséges ez az O csak össze kell rakni a kirakóst. Ennyi. A D meg ennél csak jobb lehet. Pár kátyút befoltoznak és már sokkal jobb lesz az is.
Amm ha mindenkit ki akarnak baszni és kábé csak ovisok lesznek a csapatban akkor kitől várják, hogy Vezér meg CSK legyen???? Nem győzöm hangsúlyozni, hogy 4 játékos szerződését kapásból előrébb rangsorolnám a CP aktánál! Komolyan mondom nem kapok szikrát. Na mind1 nem folytatom, nem akarok fárasztani senkit...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na ez a QB kérdés érdekes és összetett dolog.
Van egy CPünk aki nem lesz már elit irányító ebben a ligában, de erős közepes szinten 1-2, akár 3 évig még eldobálgat a ligában sztem. Ehhez képest van egy elithez közelítő fizetése. Ez a kettő így nem igazán passzol össze. Persze ahhoz túl jó, hogy simán elküldjék fizu okok miatt, főleg, hogy nincs mögötte megnyugtató opció, hiszen TP még mindig "csak" egy projekt.
Draft cetliből sosem elég, ezért lehet érdekelt RM minden ajánlatot meghallgatni. Van a csapatnak egy fiatal magja akiket nem igazán érné meg cserélni, de rajtuk kívül nincs tabu sztem nálunk. Ha valaki beajánlana egy 2. kört például CP-ért azt nagyon meg kell fontolniuk. Ha nem tudnak Palmerrel megegyezni új szerződésben akkor sztem a 2013as amúgy is az utolsó éve lenne, hiszen utána már tényleg elit szintű fizuja lesz. Ez a csapat 2013ban még mindig nem SB aspiráns. CPvel vagy nélküle nem ez lesz a tét. PO szereplés lehet cél, bár kicsit az is erős. Palmer alá ugyanúgy össze kell raknunk a futójátékot, h sikeres legyen, azt pedig már láttuk, h jó futójáték mellett egy Jason Campbell is tud sikeres lenni. Ebből az is következhet, hogy egy fiatal, újra épülő csapatba nem feltétlen kell egy CP. Elég lehet egy "gyengébb" QB, ha van futás, erősödik a D.

Másik sztem nagyon fontos dolog amit érdemes megfontolni:
Palmer nem a fr.QBnk kora miatt sem és mögötte csak TP van akit szintén meredek lenne most fr.QBnak nevezni. Namost fr. QB-t leginkább draftról szokás szerezni. Legnagyobb eséllyel drafton első körben, minél előbb...Ha innen nézzük vszeg most vagyunk a legjobb pozícióban erre, hiszen jövőre fejlődést várunk, ami rosszabb draft helyet jelent majd. Ennek megfelelően lehet is már olvasni a Raider scouts love Geno Smith dolgokat kinn. Ez lehet trade partner keresés is mondván mi elvisszük 3. pickel, hacsak vki nem ajánl vmi komolyat nekünk), de lehet teljesen normális fr.QB keresés is a részünkről. Ha Chiefs és Jags nem viszi el, akkor 1\3nál valós opció lesz Smith mint a class legjobb QB-a, potenciális fr.QB.
Ha esetleg 1\3nál benn van G.Smith és nem jön érte trade ajánlat, viszont Palmerért benn van egy 2. körös ajánlat, nem lennék meglepve egy Smith picken és Palmer traden.

Nem azt mondom, hogy ezt szeretném látni, csak azt, hogy reális opció és ha RM&co. nem hiszi, hogy TP lesz a jövő irányítója, ellenben GS-t elég magasan értékelik simán meghúzhatják, h a 2. draftjukon megszerzik a "saját" QBukat.

Én továbbra is a trade down mellett vagyok, de ehhez például fontos lehet ez a Geno féle smoke screen is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
be kéne húzni a draft közepén:

Michael Mauti, ILB, Penn State
Michael Mauti isn't at the Senior Bowl because of a knee injury, but he's getting a stock up for sending a handwritten note to every single NFL general manager during the week about how much football means to him. Most general managers were reportedly impressed. Mauti is a great leader and will prove to be a mid-round steal.

 www.youtube.com/watch?v=71BWyDD6Jk8

choose life
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Heyward-Bey elküldése nem rázna meg nagyon. Nálam ő sem lenne kerettag 2013-ban, pláne 7M-ért! Criner, Streeter, Moore, Ford mellé kell hozni egy veteránt, talán a draftról valakit, kukázni az UDFA-k közül pár srácot, aztán a TC-ben bizonyítson aki tud.

Palmer második körért trade block-on? Sokat adtunk érte, már jól is játszik erre a szar cap helyzet miatt elcserélnénk? Érthető lenne a döntés a hosszú távú tervekre nézve, de TP egy meccsére építve ez nagyon merész húzás lenne, ráadásul kiverné a biztosítékot jó pár szurkolónál!

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Chiefsbe mehetne is. 😊 De egyébként maradjon csak kevesebb lóvéért
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
En megertenem a tradet, egyet nem ertek vele, de megertem, logikus lepes lenne.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Pletykálják, hogy Palmer trade blockra kerülhet egy 2. körös pickért. Pryor kezdhetne ebben az esetben jövőre.

magánvélemény: agyfaszt kapnék.Amadeus91
Amennyiben igaz lesz a pletyka akkor egyfelől egyet értek Veled Amadeus (pedig nagy TP fun vagyok).
Másfelől meg megérteném RM-t.
- Hisz Palmer túl sokat keres ahhoz képest,hogy nem PO esélyes csapat vagyunk (jelenleg még)
Szóval ez a szezon még az újjá épülés nevében kuka csak úgy,mint az elmúlt szezon. (persze pozitívabb mutatót kell a végén felmutatniuk DA-knak)
- Túl sok foltozandó lyuk van a rosteren (s ugye a cap helyzet sem az igazi így az FA piac is korlátozott),ebből kifolyólag minden egyes pick aranyat ér nekünk.
- TP-nek így is úgy is tanulnia kell,miért ne gyorsíthatnánk meg ezt azzal,hogy mély vízbe dobjuk. Így,hogy vissza állunk PBSre várhatóan lesz ismét futó játékunk,szóval nem lest agyon erőltetve sem.Cubehead
túl sok lyuk van a rosteren ahhoz, hogy még 1-t csináljunk. Amadeus91
Ahogy kezdtem Amadeus, minden TP fun-ságom ellenére abszolult egyet értek Veled!
Viszont ahogy írtam RM lehet úgy gondolkodik,hogy ez az év még kuka lesz.S bár CP elküldésével keletkezik egy újabb lyuk viszont ha TP bele tanul akkor az év végére megoldódik ez a kérdés,plusz a CP-rt kapot pickel lett még egy játékos aki esetleg még egy lyukat mentesít!

Szerk:
Amúgy meg lehet,hogy ez is CSAK szimplán pletyka.Minden mögöttes tartalom nélkül.
KB mint a nem oly régen felröppenő TP elcseréléséről szóló,amiről ugye kiderült,hogy teljesen alaptalan volt.



több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Pletykálják, hogy Palmer trade blockra kerülhet egy 2. körös pickért. Pryor kezdhetne ebben az esetben jövőre.

magánvélemény: agyfaszt kapnék.Amadeus91
Amennyiben igaz lesz a pletyka akkor egyfelől egyet értek Veled Amadeus (pedig nagy TP fun vagyok).
Másfelől meg megérteném RM-t.
- Hisz Palmer túl sokat keres ahhoz képest,hogy nem PO esélyes csapat vagyunk (jelenleg még)
Szóval ez a szezon még az újjá épülés nevében kuka csak úgy,mint az elmúlt szezon. (persze pozitívabb mutatót kell a végén felmutatniuk DA-knak)
- Túl sok foltozandó lyuk van a rosteren (s ugye a cap helyzet sem az igazi így az FA piac is korlátozott),ebből kifolyólag minden egyes pick aranyat ér nekünk.
- TP-nek így is úgy is tanulnia kell,miért ne gyorsíthatnánk meg ezt azzal,hogy mély vízbe dobjuk. Így,hogy vissza állunk PBSre várhatóan lesz ismét futó játékunk,szóval nem lest agyon erőltetve sem.Cubehead
túl sok lyuk van a rosteren ahhoz, hogy még 1-t csináljunk. Amadeus91
Erre a faszkodásra be kellett, hogy jelentkezzek! Az egyetlen használható kész játékosunk! 3-4 jó éve van! Az sok idő! Vagy első kör vagy semmi! Használható QB drafton nincs (olyan akire 1 az 1ben rá lehetne dobni 1 franchise-t). De per pillanat első körért sem adnám! Nagyon visszaütne. Reggie verje ki abból a hülye fejéből ezt az ötletet. Sokat keres. És? 1 játékost el lehet vinni a cap hátán. Nem ez kellene, hogy legyen a fő prioritás. Vicc. Húúú most felbasztam az agyam. Pedig már kezdtem örülni itt a Staff összehozásán. Felejtsék már el Palmert és pont. Hallani sem akarok az ilyen szarházi pletykákról. Ráadásul egyre több van belőlük. Amm Pryor sehol nincs Palmerhez képest(sajnos)! McLain, Seymour és Kelly körül bűzölögjön így a levegő, ha már ennyire rángatni akarják a töküket a kábelen a cap space miatt! (Akkor ütött volna ez a mondat igazán ha még most is a staffban lenne Cable 😀 )
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Pletykálják, hogy Palmer trade blockra kerülhet egy 2. körös pickért. Pryor kezdhetne ebben az esetben jövőre.

magánvélemény: agyfaszt kapnék.Amadeus91
Amennyiben igaz lesz a pletyka akkor egyfelől egyet értek Veled Amadeus (pedig nagy TP fun vagyok).
Másfelől meg megérteném RM-t.
- Hisz Palmer túl sokat keres ahhoz képest,hogy nem PO esélyes csapat vagyunk (jelenleg még)
Szóval ez a szezon még az újjá épülés nevében kuka csak úgy,mint az elmúlt szezon. (persze pozitívabb mutatót kell a végén felmutatniuk DA-knak)
- Túl sok foltozandó lyuk van a rosteren (s ugye a cap helyzet sem az igazi így az FA piac is korlátozott),ebből kifolyólag minden egyes pick aranyat ér nekünk.
- TP-nek így is úgy is tanulnia kell,miért ne gyorsíthatnánk meg ezt azzal,hogy mély vízbe dobjuk. Így,hogy vissza állunk PBSre várhatóan lesz ismét futó játékunk,szóval nem lest agyon erőltetve sem.Cubehead
túl sok lyuk van a rosteren ahhoz, hogy még 1-t csináljunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Pletykálják, hogy Palmer trade blockra kerülhet egy 2. körös pickért. Pryor kezdhetne ebben az esetben jövőre.

magánvélemény: agyfaszt kapnék.Amadeus91
Amennyiben igaz lesz a pletyka akkor egyfelől egyet értek Veled Amadeus (pedig nagy TP fun vagyok).
Másfelől meg megérteném RM-t.
- Hisz Palmer túl sokat keres ahhoz képest,hogy nem PO esélyes csapat vagyunk (jelenleg még)
Szóval ez a szezon még az újjá épülés nevében kuka csak úgy,mint az elmúlt szezon. (persze pozitívabb mutatót kell a végén felmutatniuk DA-knak)
- Túl sok foltozandó lyuk van a rosteren (s ugye a cap helyzet sem az igazi így az FA piac is korlátozott),ebből kifolyólag minden egyes pick aranyat ér nekünk.
- TP-nek így is úgy is tanulnia kell,miért ne gyorsíthatnánk meg ezt azzal,hogy mély vízbe dobjuk. Így,hogy vissza állunk PBSre várhatóan lesz ismét futó játékunk,szóval nem lest agyon erőltetve sem.



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Pletykálják, hogy Palmer trade blockra kerülhet egy 2. körös pickért. Pryor kezdhetne ebben az esetben jövőre.

magánvélemény: agyfaszt kapnék.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
debuzi DHB, mit gondol? Más sem fog neki ennyit adni.Amadeus91
Ebben nincs benne hogy ő mit gondol, de ő gondolom kötni fogja az ebet a karóhoz, hogy ennyit akar keresni, mert ő sem a maga ellensége. Mert mi van ha jövőre tényleg nem kell senkinek, akkor ez a pénz jól fog jönni most. Meg amúgy is mindig jól jön a sok lóvé!
Meglátjuk hogy meg tudnak e egyezni egy olyan megoldásban, ami mindkét félnek jó!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
debuzi DHB, mit gondol? Más sem fog neki ennyit adni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Darrius Heyward-Bey is not expected back with the Raiders at his currently scheduled $7.721 million base salary.
"Pay cut or hit the road time," beat writer Steve Corkran quipped. After a promising 2011 season, Heyward-Bey took a big step back in 2012, failing to fit into Greg Knapp's West Coast offense. Perhaps new OC Greg Olson's system would be a better fit, but Heyward-Bey won't get a chance if he doesn't slash his salary.

Végre összeállt a staff, tehát jöhetnek ezek a fajta találgatások. Ki megy, ki marad, kinek csökkentik a fizetését, kire számítanak. Ki akar elmenni innen, stb, stb.

Jó kis offseason lehet ez nekünk is. Az edzői kar sztem egész jó, bár egy jobb OC-t elbírtam volna képzelni, de a többiek jók. Ezen nem fog múlni sztem.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Meg van az LB edzőnk Bob Sanders személyében!

 www.csnbayarea.com/blog/paul-gutierrez/source-raiders-hire-sanders-linebackers-coach
Cubehead
Hát tapasztalata az van, főként a védelem terén. Jó sok helyen volt LB edző. Sőt 3 évig még DC is volt a Packersnél. 2006-ban még jó volt a védelem, aztán romlott, de hát pont az első év még valszeg nem az ő érdeme. De mivel hozzánk nem DCnek jött, így sztem a suszter maradjon a kaptafánál, eddze csak szépen az LB-ket, aztán jó lesz az! 😊
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Meg van az LB edzőnk Bob Sanders személyében!

 www.csnbayarea.com/blog/paul-gutierrez/source-raiders-hire-sanders-linebackers-coach