NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Lehet megegyezés CP-vel? Smith után se nagyon kapkodnak, pedig 6 meccsen nagyon is jó statjai voltak (igaz, hogy mégis Kapernik-el játszik sb-t a 49ers). Úgy értem, hogy adott esetben CP-nek is érdeke lehet a megegyezés. Nem feltétlenül lesz csapata, ha nálunk szerződést bontott.
Ellenben az jó lenne, ha idénre nem vaktában elpuffogtatott pickekkel meg tradekkel jegelnénk a PO esélyeket, hanem értelmesen építkeznénk. Felőlem akár Pryor is lehet az új superhero, ha nyerünk. Bár eddig nem úgy tűnt, hogy csodafegyver lenne.toxique
Palmer 33, senkitől nem fog ekkora pénzt kapni már. Kezdő sem biztos, hogy máshol lesz, max 1-2 QB szempontból olyan retek helyen mint Arizona. (draft előtt...am sincs semmi bajom Arizonával sem a Cardinals franchise-zal). Igazából ez egy win-win helyzet lenne. Palmer megúszná a csapatkeresést, nálunk meg nyugi lenne a QB poszton legalább, a cut-tal mind a 2 fél szarul járna.

Alexért azért nem kapkodnak, mert eddig csak 1 edző alatt volt képes értékelhető teljesítményt nyújtani. Ebben nem csak ő a ludas.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Lehet megegyezés CP-vel? Smith után se nagyon kapkodnak, pedig 6 meccsen nagyon is jó statjai voltak (igaz, hogy mégis Kapernik-el játszik sb-t a 49ers). Úgy értem, hogy adott esetben CP-nek is érdeke lehet a megegyezés. Nem feltétlenül lesz csapata, ha nálunk szerződést bontott.
Ellenben az jó lenne, ha idénre nem vaktában elpuffogtatott pickekkel meg tradekkel jegelnénk a PO esélyeket, hanem értelmesen építkeznénk. Felőlem akár Pryor is lehet az új superhero, ha nyerünk. Bár eddig nem úgy tűnt, hogy csodafegyver lenne.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
The Raiders and OLB Phillip Wheeler are close to a new 2-3 year deal as reported by sports radio "The Game". They also reported that the Raiders are also close to a deal with TE Brandon Myers.

úgy legyen
deyell
ámenAmadeus91
+1
Remélem Desmond Bryant is követi őket!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
The Raiders and OLB Phillip Wheeler are close to a new 2-3 year deal as reported by sports radio "The Game". They also reported that the Raiders are also close to a deal with TE Brandon Myers.

úgy legyen
deyell
ámen

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
The Raiders and OLB Phillip Wheeler are close to a new 2-3 year deal as reported by sports radio "The Game". They also reported that the Raiders are also close to a deal with TE Brandon Myers.

úgy legyen

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Raiders should receive two round 6 compensatory picks in the 2013 draft. This would give the Raiders eight total picks in the draft - Round 1, 3, 4, 6(3), 7(2).

kár a Curry trade-ért. jó cikk:

 www.silverandblackpride.com/2013/1/28/3923842/nfl-draft-2013-what-compensatory-picks-should-oakland-raiders-receivedeyell
Van ahol ehhez még egy 7. kört hozzátesznek...az utolsó 4 pick a 4 legrosszabb csapatnak...talán a kieső drafthúzások miatt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Raiders should receive two round 6 compensatory picks in the 2013 draft. This would give the Raiders eight total picks in the draft - Round 1, 3, 4, 6(3), 7(2).

kár a Curry trade-ért. jó cikk:

 www.silverandblackpride.com/2013/1/28/3923842/nfl-draft-2013-what-compensatory-picks-should-oakland-raiders-receive

choose life
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Szerintem, ha sikerül is megegyezni Palmerrel, legfeljebb egy évig marad még, akár milyen lesz a teljesítménye.
Ahogy tavaly RM hozta a saját edzőjét, előbb-utóbb jönnie kell a saját QB-nak is.
Ez lehetne Pryor - ha beválik, és Reggie-nek is megfelel, hogy "hozott" anyagból dolgozzon. Fiatal, tehetséges, lehetne rá építeni. És ha tényleg lesz futás, ő is hozni tudná a meccseket, JC szintjét szerintem már eléri. A Pryor-DMC-Reece trió elég komoly fegyverré válhatna.
Ha váltani akarnak, most van itt a lehetőség, de én QB-t semmiképp nem draftolnák idén.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Persze...De legyen inkabb trade, van jopar QB szuk csapat.Delonso_
de így, hogy bemondták, hogy ha nem tudnak vele megegyezni, akkor cut lesz, még ki tradelne érte?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Persze...De legyen inkabb trade, van jopar QB szuk csapat.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Matt Moore nagyon jó lenne mondjuk. Korrekt, megbízható, csapatember. Miamiban is nagy respektje van az öltözőben.Amadeus91
Nem rosszabb szint Palmernel.Delonso_
arra az esetre, ha Palmer cut lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Matt Moore nagyon jó lenne mondjuk. Korrekt, megbízható, csapatember. Miamiban is nagy respektje van az öltözőben.Amadeus91
Nem rosszabb szint Palmernel.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Amúgy lehet hogy Pryort kellene kezdetni, mert tényleg sikerre vihető az ő stílusa egy kurva jó futójátékkal. A falat rendbe kell tenni és akkor olyan komoly dolga nincs TP-nek, de a tapasztalata meg csak tovább nő, ami a későbbiekben még jó lehet.

De persze mindenki mellett van pro és kontra. De sztem alapvetően azt kell megoldani, hogy a futójáték működjön. Anélkül megette a fene az egészet.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Reggie BushAmadeus91
nem hiszem. inkább egy nagydarab, short yardage back kéne ide, mint Michael Bush volt + sokat kérne R. Bush

a drafton sok jó RB lesz!

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Más téma:

Free agency közeleg és a Sparano, April érkezés kapcsán pár név bekerülhet a monitorra sztem:
Brandon Moore vagy inkább Matt Slauson a Jets kötelékéből
King Dunlap, Darryl Tapp, Akeem Jordan az Eaglestől
Leodis McKelvin a Billstől, ahol April kezei alatt remek returner volt és amúgy CBként is lehetne számolni vele...2 legyet 1 csapásra lehetne
Nate Garner Miamiból...Phins draftolta mikor Sparano HC lett. Rugalmas (OG-OT) PBS falember.

Nem hozzájuk köthetően, de egy további érdekes jelölt lehet Bradley Fletcher aki a jelenlegi DB edzőnk (Lopez) kezei alatt indult St.Louisban, ahol Jenkins és Finnegar érkeztével kezdő közeléből kiszorult, így egy kezdő poszt csábító lehet...Rolni
McKelvin jó lenne
Slauson a Jets fal egyik leggyengébb láncszeme volt, nem tud futáshoz blokkolni. akkor már Brandon Moore-t hozzuk el tőlük (kár hogy idős)
Garner lehet, hogy jön, mert Sparano alatt draftolták, és hiányposzt lenne
Dunlap - nála több jobb alternatíva van, nem kell

de akkor nagyobb nevek.. Miamiból esetleg Sean Smith, Randy Starks, Chris Clemons ?

KC-ből elhoznám Glenn Dorseyt, 4-3ban jobban teljesítene
Coltstól Drew Stantont backupnak
Phil Loadholt a Vikingsből, esetleg Gosder Cherilus? mindkettő penaltygyáros, de jó RT
Kevin Boothe - tud centert és guardot is játszani, futáshoz remekül blokkol, eredetileg mi draftoltuk
Brad Jones - OLB-ből lett ILB, 3. számú volt posztján a Packersnél, sérülések miatt lett kezdő, jól játszott
Roy Miller - nagy szerepe volt a Bucs jó futás elleni védelmében
Sammie Lee Hill - ő inkább pass rushban jó, mint Desmond Bryant
William Hayes - elég jó játékos, de nem fér be a Rams kezdőjébe Long és Quinn miatt
Glover Quin - jó szezonja volt, CB-ből lett S
Keenan Lewis / Sean Smith - mindkettő jó CB, kérdés, mennyit kérnének


deyell
Reggie Bush

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Más téma:

Free agency közeleg és a Sparano, April érkezés kapcsán pár név bekerülhet a monitorra sztem:
Brandon Moore vagy inkább Matt Slauson a Jets kötelékéből
King Dunlap, Darryl Tapp, Akeem Jordan az Eaglestől
Leodis McKelvin a Billstől, ahol April kezei alatt remek returner volt és amúgy CBként is lehetne számolni vele...2 legyet 1 csapásra lehetne
Nate Garner Miamiból...Phins draftolta mikor Sparano HC lett. Rugalmas (OG-OT) PBS falember.

Nem hozzájuk köthetően, de egy további érdekes jelölt lehet Bradley Fletcher aki a jelenlegi DB edzőnk (Lopez) kezei alatt indult St.Louisban, ahol Jenkins és Finnegar érkeztével kezdő közeléből kiszorult, így egy kezdő poszt csábító lehet...Rolni
McKelvin jó lenne
Slauson a Jets fal egyik leggyengébb láncszeme volt, nem tud futáshoz blokkolni. akkor már Brandon Moore-t hozzuk el tőlük (kár hogy idős)
Garner lehet, hogy jön, mert Sparano alatt draftolták, és hiányposzt lenne
Dunlap - nála több jobb alternatíva van, nem kell

de akkor nagyobb nevek.. Miamiból esetleg Sean Smith, Randy Starks, Chris Clemons ?

KC-ből elhoznám Glenn Dorseyt, 4-3ban jobban teljesítene
Coltstól Drew Stantont backupnak
Phil Loadholt a Vikingsből, esetleg Gosder Cherilus? mindkettő penaltygyáros, de jó RT
Kevin Boothe - tud centert és guardot is játszani, futáshoz remekül blokkol, eredetileg mi draftoltuk
Brad Jones - OLB-ből lett ILB, 3. számú volt posztján a Packersnél, sérülések miatt lett kezdő, jól játszott
Roy Miller - nagy szerepe volt a Bucs jó futás elleni védelmében
Sammie Lee Hill - ő inkább pass rushban jó, mint Desmond Bryant
William Hayes - elég jó játékos, de nem fér be a Rams kezdőjébe Long és Quinn miatt
Glover Quin - jó szezonja volt, CB-ből lett S
Keenan Lewis / Sean Smith - mindkettő jó CB, kérdés, mennyit kérnének

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Más téma:

Free agency közeleg és a Sparano, April érkezés kapcsán pár név bekerülhet a monitorra sztem:
Brandon Moore vagy inkább Matt Slauson a Jets kötelékéből
King Dunlap, Darryl Tapp, Akeem Jordan az Eaglestől
Leodis McKelvin a Billstől, ahol April kezei alatt remek returner volt és amúgy CBként is lehetne számolni vele...2 legyet 1 csapásra lehetne
Nate Garner Miamiból...Phins draftolta mikor Sparano HC lett. Rugalmas (OG-OT) PBS falember.

Nem hozzájuk köthetően, de egy további érdekes jelölt lehet Bradley Fletcher aki a jelenlegi DB edzőnk (Lopez) kezei alatt indult St.Louisban, ahol Jenkins és Finnegar érkeztével kezdő közeléből kiszorult, így egy kezdő poszt csábító lehet...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Rolni
Nagyon köszi, értem most már.

Ti láttok benne annyit, hogy egyszer majd olyan lesz, mint RG3, Kaep vagy Wilson? Mert ahogy az eddigieket követem, a Ti elképzelésetek szerint hosszútávon jó qb lesz, ő lesz a fr.qb Oak-ban.hum
Az, hogy a kinti fanbase mit gondol kb annyira mérvadó, h mi mit gondolunk...RM és DA nem az alapján választ kezdő QB-t, h kit akarnak a szurkolók. Ez az Al Davis utolsó pickje kicsit azért fel van fújva, mert nagyon amerikai vagy nagyon filmes, ha úgy tetszik. Persze remek lenne, de McKenzie elsősorban nem amiatt örülne, ha TP beválna, mert Al utolsó pickje, hanem, mert meglenne a QB kérdés oldva.

2013ban kezdő QB?
Hát necces lenne. Még egy rászabott option playbookkal is sztem. Annál pedig, h nem gond jó helyen választunk megint kicsit bonyolultabb a dolog. Dennis Allen egy hasonlóan szar év után nem sanszos, h marad, így nem biztos, h belefér egy még nem kész TP szárnypróbálgatása.

Jövője, hosszútáv?
Ez is érdekes kérdés. RG3, Wilson vagy Kaepernick a jelen állás szerint lényegesen jobb passer, mint TP. Ha sikerülne TP footworkjén javítani lehetne belőle egy veszélyes, szolid kezdő irányító, de sztem sose lesz igazi top QB. Olyan lehet belőle legjobb esetben sztem aki egy erős futójátékkal és erős védelemmel sikeres lehet, de nem lesz egy csapatot hátán cipelő QB.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
 www.facebook.com/photo.php?fbid=542032765827215&set=a.542032589160566.120426.117307284966434&type=1&theater


Raiders szurkolók a világ minden tájáról (Bali, Hawaii..) erre nézem "Gyuri from Hungary"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
hum 49
az biztos, hogy ha TP nem Al utolsó pickje lenne, akkor lehet már nem lenne itt. Ő azért egy szimbólum is, sokat jelentene a Nation-nek ennyi szopás után, ha el lehetne mondani, hogy utoljára még egyszer igaza volt.Amadeus91
Milyen szép és ironikus tehát, hogy ezek szerint RM-nek, az új éra első GM-jének most azon "kell" dolgoznia, hogy miként valósíthatná meg Mr. Al utolsó nagy tervét.

Minden esetre ez az egész igazán érdekes helyzet.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Rolni
Nagyon köszi, értem most már.

Pryort viszont azért nem gondolom sima mellékszereplőnek ebben az ügyben - persze nem a CP vs RM bérvitában -, mert akármilyen nyers is még szerintetek, azért ő "Mr. Al utolsó draftpickje", és mitikus megmentőként a nép - a stadionba kilátogatók - őt akarja minél előbb.

Ahogy láttam a kinti oldalakon, a népszerűsége bőven megvan ahhoz, hogy így read option időkben nekiálljon kezdőt játszani. Ebben a fórumban amellett szólt mindenki, hogy tanuljon még, de a stadionban szerintem komoly támogatása lenne, ami komoly önbizalommal járhat, és bele is jöhetne a dolgokba tűzközelben.

HA mégsem jönne be TP kezdőként, akkor meg később újra kedvező draftpick várna a csapatra, ahol jöhetne egy "TP-ből is kiábrándult" korszak után végre az igazi megmentő a draftról.

Ti láttok benne annyit, hogy egyszer majd olyan lesz, mint RG3, Kaep vagy Wilson? Mert ahogy az eddigieket követem, a Ti elképzelésetek szerint hosszútávon jó qb lesz, ő lesz a fr.qb Oak-ban.hum
az biztos, hogy ha TP nem Al utolsó pickje lenne, akkor lehet már nem lenne itt. Ő azért egy szimbólum is, sokat jelentene a Nation-nek ennyi szopás után, ha el lehetne mondani, hogy utoljára még egyszer igaza volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
hum 49
Rolni
Nagyon köszi, értem most már.

Pryort viszont azért nem gondolom sima mellékszereplőnek ebben az ügyben - persze nem a CP vs RM bérvitában -, mert akármilyen nyers is még szerintetek, azért ő "Mr. Al utolsó draftpickje", és mitikus megmentőként a nép - a stadionba kilátogatók - őt akarja minél előbb.

Ahogy láttam a kinti oldalakon, a népszerűsége bőven megvan ahhoz, hogy így read option időkben nekiálljon kezdőt játszani. Ebben a fórumban amellett szólt mindenki, hogy tanuljon még, de a stadionban szerintem komoly támogatása lenne, ami komoly önbizalommal járhat, és bele is jöhetne a dolgokba tűzközelben.

HA mégsem jönne be TP kezdőként, akkor meg később újra kedvező draftpick várna a csapatra, ahol jöhetne egy "TP-ből is kiábrándult" korszak után végre az igazi megmentő a draftról.

Ti láttok benne annyit, hogy egyszer majd olyan lesz, mint RG3, Kaep vagy Wilson? Mert ahogy az eddigieket követem, a Ti elképzelésetek szerint hosszútávon jó qb lesz, ő lesz a fr.qb Oak-ban.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Matt Moore nagyon jó lenne mondjuk. Korrekt, megbízható, csapatember. Miamiban is nagy respektje van az öltözőben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Köszi toxique!

Átstruktúrálás lényege valóban az adott év cap terheinek csökkentése, míg a köv éveké nő. És valóban nem lehet végtelenségig űzni. Ezért is kell a megállapodás idén. Sztem lehet vele új szerződést kötni gond nélkül, de nem vagyok benne biztos.

hum:
Pryor ebben a mókásban másodlagos tényező. Ha Palmert sikerülne 2-3 évre fixálni vállalható összegért akkor azt az időt simán padozza mögötte TP sztem. Ha idő közben elfogy a szerződése tuti, nem kap máshonnan komoly összeget, hiszen nincs róla elég infó ami alapján megkínálják, így könnyen megtartható lenne.
Ha mondjuk CP kap idén egy olyan 3 éves dealt amit mondtam, akkor mellérakva TP-t így festenénk:

CP:
2013: 4.000.000 salary(2M garantált) + 3.000.000 signing bonus = 7.000.000 cap number
2014: 5.000.000 salary(1M garantált) + 3.000.000 signing bonus = 8.000.000 cap number
2015: 3.000.000 salary + 3.000.000 signing bonus = 6.000.000 cap number

TP:
2013: 555.000 salary + 146.000 signing bonus = 701.000 cap number
2014: 645.000 salary + 146.000 signing bonus = 791.000 cap number

Együtt:
2013: 4.555.000 salary + 3.146.000 signing bonus = 7.701.000 cap number
2014: 5.645.000 salary + 3.146.000 signing bonus = 8.791.000 cap number
Ez még mindig kevesebb mint CP mostani számai egyedül...

Ha 2015-re TP kezdő QB szintre jutna, akkor ott meg lehetne kínálni egy csinos szerződéssel, amit más nem adna meg érte, hiszen zsákbamacska lenne nekik(mert nem látták játszani huzamosabb ideig). Ez a deal simán kialakítható úgy, hogy 2015-re kevesebb tétel jusson, így CP akár maradhat is mint back up azért a 6M-ért ami járna neki 2015ben. Emellett pedig ott lenne az opció, hogy a 2014-es szezon után mikor TP megkapja az új kezdő QB szerződését akkor CP-t elküldik és a 6M-s cap hely helyett 3M-s dead money-val 3M spórolást hajtanak végre. Ennek a 3Mnak egy részéből hoznak TP mögé egy veteránt, ha addigra nincs vállalható fiatal mondjuk mögötte rosteren back upnak.


Ahogy Amadeus írja...ha jön 1\3ra vagy 2. körben egy fiatal QB, akkor a TP projekt kb véget ért.
Ha ilyen nem jön és CP repül akkor kell egy rutinos veterán aki megküzd TPvel a kezdő posztért és adott esetben 1, akár 2 évig kezd előtte. Ilyen fazon lehetne például Matt Moore.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
hum 49
Fiatal QB nem jön TP elé és nem is lenne értelme, ha TP a hosszútávú alternatívánk. Fiatal, erős, atletikus, de még alapvető hiányosságokkal küzd. Leggyorsabb QB a ligában, gyorsabb mint a legtöbb elkapó és CB.
Ha 1/3-ra QB jön, akkor a TP projekt is felejtőssé válik, aminek nem örülnék.Amadeus91
Akkor szerintetek ki lesz az, illetve lesz-e olyan, aki nem fiatal és az ismert helyzetben idejön TP elé?