NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
sztem nem utálják Tim Brownt...kurva sok jó WR van, nehéz bejutni ennyi.
Amíg Branch nincs benn Timmy sem panaszkodhat túlzottan 😕

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
sokkal. elsősorban, mint embert, de elismerem, hogy mint játékos, mindkettő HoF kaliber. Brownt azonban már több éve hagyják ki, és ezt igazságtalannak tartom.

amúgy Brown is volt All-Pro, 1997-ben, de teljesen mindegy.deyell
Én nem akarok vitázni, de igazságtalan hsz volt, hogy míg XY bekerül, addig Tim Brown meg nem, és kb. úgy jött le, mint ha ő sokkal jobban megérdemelné, hogy benn legyen, mint Carter. Igaz, kevés WR jut be, kb. Bob Hayes, Art Monk meg Jerry Rice akikre így emlékszem az ucsó 5-6 évből. Carter meg hamarabb vált "eligible" jelöltté, mint Brown, vagyis ő több éve vár már, vele szerinted nem igazságtalan ez? Egyértelmű, egyszerre két WR nem fog bemenni, 2 egyenlő jelöltnél pedig azt vitték be, aki régebb óta vár, szerintem ez logikus és fair. És Brown 1997-ben csak 2nd team All-Pro volt, ha az is számít, akkor Carter 4x All-Pro.Go Vikings!
amennyire én tudom, Carter mellőzése mögött az állt, hogy sok "controversial" dolgot csinált/mondott. bevallom annyira nem követtem ezt, nem tudom mindet felsorolni, annyira emlékszem, hogy megvádolta Romanowskit azzal, hogy azt mondta neki, hogy "véget vetek a karrierednek, Carter". Romo ezt tagadta, és ő nem szokott hazudni, azt is beismerte, hogy teljesítménynövelő szereket használt meg stb. nem egy kamus alak. ugyanakkor Carter elismerte, hogy bounty-t rakott Romanowskira meg más játékosokra. ezen röhögtem anno, mert Romo 243 meccset játszott zsinórban, sosem hagyott ki egyet sem sérülés miatt. úgy általában negatív Carter megítélése az amerikaiaknál, emberileg, asszem az Eaglestől is emiatt vágták ki + drog/alkoholproblémái voltak. utána ment a Vikingshez, ott megtalálta a számítását.

Tim Brown viszont high charater guyként van számontartva, lehúzott 11 szezont a Raidersben szar irányítókkal, gyenge csapatban, és nem is panaszkodott miatta, csak tette a dolgát, úgy, mint mostanában Fitzgerald. viszont a HoF szavazók közül úgy tűnik, páran nem így gondolják, és érthetetlen módon utálják.

choose life
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
sokkal. elsősorban, mint embert, de elismerem, hogy mint játékos, mindkettő HoF kaliber. Brownt azonban már több éve hagyják ki, és ezt igazságtalannak tartom.

amúgy Brown is volt All-Pro, 1997-ben, de teljesen mindegy.deyell
Én nem akarok vitázni, de igazságtalan hsz volt, hogy míg XY bekerül, addig Tim Brown meg nem, és kb. úgy jött le, mint ha ő sokkal jobban megérdemelné, hogy benn legyen, mint Carter. Igaz, kevés WR jut be, kb. Bob Hayes, Art Monk meg Jerry Rice akikre így emlékszem az ucsó 5-6 évből. Carter meg hamarabb vált "eligible" jelöltté, mint Brown, vagyis ő több éve vár már, vele szerinted nem igazságtalan ez? Egyértelmű, egyszerre két WR nem fog bemenni, 2 egyenlő jelöltnél pedig azt vitték be, aki régebb óta vár, szerintem ez logikus és fair. És Brown 1997-ben csak 2nd team All-Pro volt, ha az is számít, akkor Carter 4x All-Pro.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Tim Brown továbbra sem került be a Hall of Fame-be. Cris Carter igen. nevetséges.deyell
Ebben mi az, ami nevetséges? Tim Brown szerinted mérföldekkel volt jobb WR, mint Carter? Biztos már akkoriban is sok focit nézhettél, ha ezt így megállapítottad. Én csak régi videókon láttam őket, és bevallom, sosem hasonlítgattam össze a két legendát, de wikipedia szerint az egyikük 2x volt All-Pro (másikuk egyszer se), statokban kb. hasonlóak, bár egyikük lényegesen több TD-t szerzett dacára annak, hogy kevesebb szezont tolt le, és ugyanez a fickó megdöntött pár rekordot is, pl. a legtöbb elkapás egy szezonban-t (azóta őt is túllépték már). Ja, és elárulom, nem Brown-nak hívják.Go Vikings!
az a nevetséges, hogy nem került be. a statisztikáid nem érdekelnek. Brownnak lényegesen gyengébb QB-k dobáltak a Gannonnal töltött néhány évet leszámítva. Carternek ott volt McMahon, Moon, Cunningham, és prime-jában lévő Culpepper. de nem állítottam, hogy mérföldekkel jobb lenne, ezt legfeljebb te értelmezted bele, hibásan. ettől függetlenül ha már rákérdeztél, jobbnak tartom, igen, nem sokkal. elsősorban, mint embert, de elismerem, hogy mint játékos, mindkettő HoF kaliber. Brownt azonban már több éve hagyják ki, és ezt igazságtalannak tartom.

amúgy Brown is volt All-Pro, 1997-ben, de teljesen mindegy.

choose life
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Tim Brown továbbra sem került be a Hall of Fame-be. Cris Carter igen. nevetséges.deyell
Ebben mi az, ami nevetséges? Tim Brown szerinted mérföldekkel volt jobb WR, mint Carter? Biztos már akkoriban is sok focit nézhettél, ha ezt így megállapítottad. Én csak régi videókon láttam őket, és bevallom, sosem hasonlítgattam össze a két legendát, de wikipedia szerint az egyikük 2x volt All-Pro (másikuk egyszer se), statokban kb. hasonlóak, bár egyikük lényegesen több TD-t szerzett dacára annak, hogy kevesebb szezont tolt le, és ugyanez a fickó megdöntött pár rekordot is, pl. a legtöbb elkapás egy szezonban-t (azóta őt is túllépték már). Ja, és elárulom, nem Brown-nak hívják.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Per pill van egy 1. egy 3. egy 4. egy 6 és két 7. körös pickünk. Ehhez kapunk majd még jó eséllyel 2db 6-at vagy egy 6. egy 7.et.

Csináltam egy mockot gyorsan trade nélkül:

1. Damontre Moore RDE
Smith\Joeckel picket várok a Chiefshez és Star\Moore\Werner picket a Jagshez. Ebben a mockban Start viszik a cicák.
Nekünk nagyon kell egy pass rusher, Moore pedig Werner mellett a legjobb opciónak tűnik. Kettő közül per pillanat Moore aki jobban tetszik RDE posztra. 6'4 250 (de sztem már a Combinera combosabban jön)

3. Jamar Taylor CB
Elég fizikális, jó CB. Kezdő poszt közelébe kerülhet nálunk hamar. 5'11 192

4. Kevin Riddick MLB
Kell a vezér középre. A srác elég gyors a 4-3hoz az eddigi infóim alapján. Megbízható szerelő. Senior Bowl edzésen megsérült, de utána DA maga mellé vette az oldalvonalhoz és gondolom tudásból, olvasásból vizsgáztatta. 6'2 246.

6. Jordan Mills OT
Kései Senior Bowl addition volt, de egész jól mozgott. Kis szerencsével itt megszerezhető lehet. RT poszton depth majd 1-2 év múlva akár kezdő is lehetne. 6'5 318-as mérete és mozgása alapján PBS fit.

6. Montori Hughes DT
"Szép" NTnek való srác 6'4 328, aki lehet feljebb kúszik majd, de per pillanat a 6. kör sztem reális lehet. Rotációban hasznos lehet.

7. Brandon Kaufman WR
DHB jó eséllyel repül, míg komoly FA igazolás nem várható. 6'4 214 olyan méret ami már projektnek "megteszi".

7. Zac Stacy RB
Kicsi 5'8, de masszív 215 futó, akire visszahordásnál is lehetne számítani. DMC és Goodson mögé kell ember, mert egyik sem életbiztosítás egészség terén. Jones jövője nagyon kérdéses RB poszton.

7. John Sullen OG
6'5 340 masszív PBS srác, aki depth szempontból hasznos elem lehet.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egyenek meg 110 dkg szart kiskanállal!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Tim Brown továbbra sem került be a Hall of Fame-be. Cris Carter igen. nevetséges.deyell
Van akit nem szeretnek a HOF beszavazásakor... a denveri srácok szoktak ezen sokat keseregni még...Bruce
de hogy pont Brownnal van a bajuk? ő kifejezetten szimpatikus figura, mindenki bírja általában. Carter meg pont az ellenkezője. na mindegy, ezen sem térek napirendre, Ray Guy se került be, pedig igazán megérdemelné

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Tim Brown továbbra sem került be a Hall of Fame-be. Cris Carter igen. nevetséges.deyell
Van akit nem szeretnek a HOF beszavazásakor... a denveri srácok szoktak ezen sokat keseregni még...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Tim Brown továbbra sem került be a Hall of Fame-be. Cris Carter igen. nevetséges.

choose life
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Azon gondolkodom, hogy: ha (az egyelőre rossznak tűnő variánsban) CP-t a falhoz majd kicsapják a csapattól; akkor kit hoznak a helyére? Az érzésem az, hogy nem házon belülről oldják meg és (a háttérben) már megvan az utódja... de ki lehet az?

Egyébként; úgy tűnik (végre), hogy nem csak tapasztják a kakit, hanem helyreteszik a salary kérdést, rendbevágják az O-t és ténylegesen megreparálják a franchise-t (ideje volt). Azt gondolom, hogy egy 70%-os hatékonyság már PO-t jelentene idén 😀 .toxique
Valaki már bedobta itt Matt Moore nevét. Szerintem telitalálat lenne, mert egyenlőre nem kerülne sokba, Sparano ismeri, tudja mi az erőssége, mi a gyengéje. Remek back up QB akiben van azért kezdő potenciál. Jó futójáték mellé kiváló választás lenne.

több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Azon gondolkodom, hogy: ha (az egyelőre rossznak tűnő variánsban) CP-t a falhoz majd kicsapják a csapattól; akkor kit hoznak a helyére? Az érzésem az, hogy nem házon belülről oldják meg és (a háttérben) már megvan az utódja... de ki lehet az?

Egyébként; úgy tűnik (végre), hogy nem csak tapasztják a kakit, hanem helyreteszik a salary kérdést, rendbevágják az O-t és ténylegesen megreparálják a franchise-t (ideje volt). Azt gondolom, hogy egy 70%-os hatékonyság már PO-t jelentene idén 😀 .
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 www.guardian.co.uk/sport/interactive/2013/jan/30/nfl-salaries-team-position?CMP=twt_gu#oakland-raiders,san-francisco-49ers

Ezt találtam egy fórumon, de sztem nem jók a számok...

Csak az alapfizut tartalmazzaBruce
Össze néztem a Sportrac-on levő számokkal és stimmelnek.Egyedül Sey fizuja nem oks (bár az lehet a kihagyott meccsek miatt annyi,ezt nem tudom).
Szóval ezek alapján:
A Defense a 32ik a ligában
Az Offense a 31ik
AZ ST az 1
Összességében a 32ik fizetés szemszögéből.
Persze jövőre már sokkal árnyaltabb lenne a kép pl Palmer neve mellett idén 4M míg jövőre 16M áll.

Nálunk igazából a fizetések eloszlása a baj!Egy két playa túl nagy fizut kap míg a többség meg alig valamit.De ugye ezt már lentebb a Goro cikke alapján ki lett vesézve.



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 www.guardian.co.uk/sport/interactive/2013/jan/30/nfl-salaries-team-position?CMP=twt_gu#oakland-raiders,san-francisco-49ers

Ezt találtam egy fórumon, de sztem nem jók a számok...

Csak az alapfizut tartalmazza
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Amadeus linkeld már be légyszi még1szer...

Unatkozásból kreáltam 2 szerződést, ami sztem reális lehet:

Desmond Bryant 5 év 25M 5M signing bonussal:

2013: 3.000.000 salary + 1.000.000 signing bonus = 4.000.000 total
2014: 5.000.000 salary + 1.000.000 signing bonus = 6.000.000 total
2015: 5.000.000 salary + 1.000.000 signing bonus = 6.000.000 total
2016: 6.000.000 salary + 1.000.000 signing bonus = 7.000.000 total
2017: 6.000.000 salary + 1.000.000 signing bonus = 7.000.000 total

Philip Wheeler 3 év 15M 3M signing bonussal:

2013: 3.000.000 salary + 1.000.000 signing bonus = 4.000.000 total
2014: 4.000.000 salary + 1.000.000 signing bonus = 5.000.000 total
2015: 5.000.000 salary + 1.000.000 signing bonus = 6.000.000 total
Rolni
Szerintem rendben lennének!Mármint úgy értem,hogy cap szempontból is kivitelezhetőek lennének és playa szemszögből is aláírhatóak!
Szóval kéz kezet mos alapon mind a két félnek stimmelne!
Amúgy Desmont Bryant szerintem kiváló UT lesz 2 és 3 technik felállásban.Plusz ha sikerülne TK szerződését kedvezően módosítani akkor ő és Bilukidu rotációban komoly fejtörés lehetne középen.S így lehetne 1/3ra RDE-t húzni (Werner,Moore vagy trade ha van partner).



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Akkor úgy látom,hogy nem csak nekem volt "furi" a cikk. 😊
Pedig a bleachreport-on általában normális (nem kiemelkedő) cikkek szoktak lenni!


Cubehead
A Bleacher reportra kb. bárki írhat, emiatt vannak ilyen hülyeségek ott (nem is egy). Persze értelmes szerzők is vannak ott lsd. pl. Matt Miller.empty taxi
Köszi az infót!
Csak meglepődtem,mert idáig többségében helyén való cikkeket sikerült ott olvasnom!



több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Akkor úgy látom,hogy nem csak nekem volt "furi" a cikk. 😊
Pedig a bleachreport-on általában normális (nem kiemelkedő) cikkek szoktak lenni!


Cubehead
A Bleacher reportra kb. bárki írhat, emiatt vannak ilyen hülyeségek ott (nem is egy). Persze értelmes szerzők is vannak ott lsd. pl. Matt Miller.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
 www.fansinblack.com/x/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
idióta statok.TST
Ettől függetlenül: nem csodálkoznék azon, ha Palmerre és a management-jére egy kész szerződés várna, amit vagy aláír, vagy szevasz-tavasz. Gyanítom, hogy mindkét verzióra lehet kész forgatókönyve az oakland-i managementnek, ezért ennyire magabiztosak.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Amadeus linkeld már be légyszi még1szer...

Unatkozásból kreáltam 2 szerződést, ami sztem reális lehet:

Desmond Bryant 5 év 25M 5M signing bonussal:

2013: 3.000.000 salary + 1.000.000 signing bonus = 4.000.000 total
2014: 5.000.000 salary + 1.000.000 signing bonus = 6.000.000 total
2015: 5.000.000 salary + 1.000.000 signing bonus = 6.000.000 total
2016: 6.000.000 salary + 1.000.000 signing bonus = 7.000.000 total
2017: 6.000.000 salary + 1.000.000 signing bonus = 7.000.000 total

Philip Wheeler 3 év 15M 3M signing bonussal:

2013: 3.000.000 salary + 1.000.000 signing bonus = 4.000.000 total
2014: 4.000.000 salary + 1.000.000 signing bonus = 5.000.000 total
2015: 5.000.000 salary + 1.000.000 signing bonus = 6.000.000 total

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Hol olvastál erről vmi fél hivatalosat legalább?Rolni
"insider" fan szöveg. Azon az amcsi fórumon amit linkeltem, mindenki valakinek a rokona, ismerőse, cimborája, mindenki tud mindent.... ott mondogatják.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hol olvastál erről vmi fél hivatalosat legalább?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Myers szarul blokkolt, de valoban santit, h o az utolso...

Visszateresnel ott arra gondoltam, h ketten a 2 kezdo OLB posztra...
Wheeler visszaigazol-e?
Burris MLB vagy OLB lesz es kezdo lesz-e?Rolni
Wheeler a pletyik szerint 3 évre marad. Persze várjuk a hivatalost.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Myers szarul blokkolt, de valoban santit, h o az utolso...

Visszateresnel ott arra gondoltam, h ketten a 2 kezdo OLB posztra...
Wheeler visszaigazol-e?
Burris MLB vagy OLB lesz es kezdo lesz-e?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
viszont a PFF szerint Myers volt a leggyengébb tavaly a TE-k közül, akik free agentek lesznek. csak én nem értem ezt? alig volt elejtett passza. blokkolni lehet, hogy nem tud, de még a listáról sokan nem.

 www.profootballfocus.com/blog/2013/01/01/free-agent-tight-ends/deyell
Pope vagy Bennett jó lenne. 6'6-6'7 magas állatok.

criminal lawyer or criminal lawyer?