NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Idén várhatóan mi nem osztunk franchise tag-et, mert egyik sem éri meg, max ha nem tudunk megegyezni Myers-szel.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Landry minek is kellene pontosan?somoskovig
bár nem engem kérdeztél, de biztos vagyok benne, hogy nem kellene. nem illik bele McKenzie játékospolitikájába, sérülékeny, és egyébként is egy "bum", gyenge coverage-ben, csak a nagy ütésre megy, ezért sok a missed tackle

choose life
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Landry minek is kellene pontosan?

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Mit nem értesz?

Palmer nem akar elmenni, de ezzel a fizetéssel nem maradhat! Eddig ennyi az alapvetés.

Az hogy mi lesz a megegyezés az meg majd kiderül. Akkor lehet értetlenkedni! 😊


Én amúgy kivágnám aztán újraigazolnám, de gondolom ehhez lenne a többi csapatnak is szava, valamint biztos van erre is egy hülye szabályzás, hogy vissza nem lehet igazolni egyből.Bruce
Ha jól tudom akkor az FA-knél az előző csapatnak van joga első ajánlat tételre (kvázi elő vételi jog) és a többi csapat csak utána jöhet.
Mondjuk azt nem tudom,hogy cut esetén is él-e vagy csak lejáró szerződéseknél!

Amúgy ha CP még se lenne kooperatív akkor az a 9M bőségesen elég lenne,hogy alá menjünk a Capnak és leigazoljuk Moore-t 1-2 évre.

OFF:
Szerintetek ki kapja majd a franchise tag-t?Cubehead
Max Bryant, de neki luxus lenni annyi pénzt adni. (mennyi pontosan a DT tag?)Amadeus91
Én személy szerint inkább Myers-t vizionálom tag jelöltnek.Cubehead
áh... nem ér annyit.

 nfltraderumors.co/2013-nfl-free-agents/

QB: Matt Moore
RB: Brian Leonard (Bengals), Rashad Jennings (Jax, ST), LeGarrette Blount (Tampa)
WR: Josh Cribbs (Browns)
TE: Ed Dickson (Baltimore), Leonard Pope (Pittsburgh), Kellen Winslow (FA),
DE: Frostee Rucker (Browns), Cliff Avril (Detroit), Jonathan Fanene (FA, DE/DT)
LB: Paul Kruger (Boltimór), Rey Maualuga (Bengals), Leroy Hill (Seattle)
CB: Sean Smith (Miami)
S: Laron Landry (Jets)

akiket meg lehetne próbálni, normál értéken.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 bleacherreport.com/articles/1517821-what-to-expect-from-raiders-2012-rookie-class-in-2013



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Mit nem értesz?

Palmer nem akar elmenni, de ezzel a fizetéssel nem maradhat! Eddig ennyi az alapvetés.

Az hogy mi lesz a megegyezés az meg majd kiderül. Akkor lehet értetlenkedni! 😊


Én amúgy kivágnám aztán újraigazolnám, de gondolom ehhez lenne a többi csapatnak is szava, valamint biztos van erre is egy hülye szabályzás, hogy vissza nem lehet igazolni egyből.Bruce
Ha jól tudom akkor az FA-knél az előző csapatnak van joga első ajánlat tételre (kvázi elő vételi jog) és a többi csapat csak utána jöhet.
Mondjuk azt nem tudom,hogy cut esetén is él-e vagy csak lejáró szerződéseknél!

Amúgy ha CP még se lenne kooperatív akkor az a 9M bőségesen elég lenne,hogy alá menjünk a Capnak és leigazoljuk Moore-t 1-2 évre.

OFF:
Szerintetek ki kapja majd a franchise tag-t?Cubehead
Max Bryant, de neki luxus lenni annyi pénzt adni. (mennyi pontosan a DT tag?)Amadeus91
Én személy szerint inkább Myers-t vizionálom tag jelöltnek.



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Mit nem értesz?

Palmer nem akar elmenni, de ezzel a fizetéssel nem maradhat! Eddig ennyi az alapvetés.

Az hogy mi lesz a megegyezés az meg majd kiderül. Akkor lehet értetlenkedni! 😊


Én amúgy kivágnám aztán újraigazolnám, de gondolom ehhez lenne a többi csapatnak is szava, valamint biztos van erre is egy hülye szabályzás, hogy vissza nem lehet igazolni egyből.Bruce
Ha jól tudom akkor az FA-knél az előző csapatnak van joga első ajánlat tételre (kvázi elő vételi jog) és a többi csapat csak utána jöhet.
Mondjuk azt nem tudom,hogy cut esetén is él-e vagy csak lejáró szerződéseknél!

Amúgy ha CP még se lenne kooperatív akkor az a 9M bőségesen elég lenne,hogy alá menjünk a Capnak és leigazoljuk Moore-t 1-2 évre.

OFF:
Szerintetek ki kapja majd a franchise tag-t?Cubehead
Max Bryant, de neki luxus lenni annyi pénzt adni. (mennyi pontosan a DT tag?)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Mit nem értesz?

Palmer nem akar elmenni, de ezzel a fizetéssel nem maradhat! Eddig ennyi az alapvetés.

Az hogy mi lesz a megegyezés az meg majd kiderül. Akkor lehet értetlenkedni! 😊


Én amúgy kivágnám aztán újraigazolnám, de gondolom ehhez lenne a többi csapatnak is szava, valamint biztos van erre is egy hülye szabályzás, hogy vissza nem lehet igazolni egyből.Bruce
Ha jól tudom akkor az FA-knél az előző csapatnak van joga első ajánlat tételre (kvázi elő vételi jog) és a többi csapat csak utána jöhet.
Mondjuk azt nem tudom,hogy cut esetén is él-e vagy csak lejáró szerződéseknél!

Amúgy ha CP még se lenne kooperatív akkor az a 9M bőségesen elég lenne,hogy alá menjünk a Capnak és leigazoljuk Moore-t 1-2 évre.

OFF:
Szerintetek ki kapja majd a franchise tag-t?



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
"CSN Philly's Geoff Mosher is confident the Eagles will release RCB Nnamdi Asomugha this offseason.
Mosher suspects Asomugha wouldn't be kept even if he slashed his $15 million base salary all the way down to $3 million."

Amadeus91
jöhetne felőlem. free safety-t játszana majd, mint az egyetemen.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
"CSN Philly's Geoff Mosher is confident the Eagles will release RCB Nnamdi Asomugha this offseason.
Mosher suspects Asomugha wouldn't be kept even if he slashed his $15 million base salary all the way down to $3 million."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mit nem értesz?

Palmer nem akar elmenni, de ezzel a fizetéssel nem maradhat! Eddig ennyi az alapvetés.

Az hogy mi lesz a megegyezés az meg majd kiderül. Akkor lehet értetlenkedni! 😊


Én amúgy kivágnám aztán újraigazolnám, de gondolom ehhez lenne a többi csapatnak is szava, valamint biztos van erre is egy hülye szabályzás, hogy vissza nem lehet igazolni egyből.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
nem értem..Palmer elküldésével mindenki szarul jár. Sokkal okosabb lenne, ha valami egészségesebb összegről tudnának megállapodni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na itt van a CP "akta":

Palmer szerződése jelenleg így néz ki:
2013: 13.000.000 fizu + 3.891.667 signing bonus(ez a tavalyi restructure miatt keletkezett előtte csak a fizetései voltak már a szerződésében) = 16.891.667 összesen cap szempontból. Palmer ebből a 13M-s fizut kapná meg év közben, a signing bonust tavaly megkapta.
2014: 15.000.000 fizu + 3.891.667 bonus = 18.891.667 összesen.
A fizetésében nincsenek már garantált tételek elvileg, tehát elküldés, trade esetén "csak" a signing bonus fennmaradó része lesz dead money. Sztem nem 2 évre osztva, hanem csak idén egyben. Ez 7.783.334 dollárt jelent. Ezt a deadmoney-t kell összevetni az "eredeti" 16.891.667-s cap számmal. Ezután jól látszik, hogy 9.108.333 dollárt lehetne cap szempontból megtakarítani. Ez elég szép tétel azért!Rolni
na így már azért érdeke fűződik palmernek is a dologhoz...Bruce
Igen ezt írtam már korábban. CP ha kivágjuk nem kap kvázi semmit és nem nagyon hiszem, h bárhol komoly pénzzel dobnák meg. Sztem RMtől megkapná azt amit más QB needes csapat adna nagyjából és így nem lenne megint egy quit a neve mellett...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Na itt van a CP "akta":

Palmer szerződése jelenleg így néz ki:
2013: 13.000.000 fizu + 3.891.667 signing bonus(ez a tavalyi restructure miatt keletkezett előtte csak a fizetései voltak már a szerződésében) = 16.891.667 összesen cap szempontból. Palmer ebből a 13M-s fizut kapná meg év közben, a signing bonust tavaly megkapta.
2014: 15.000.000 fizu + 3.891.667 bonus = 18.891.667 összesen.
A fizetésében nincsenek már garantált tételek elvileg, tehát elküldés, trade esetén "csak" a signing bonus fennmaradó része lesz dead money. Sztem nem 2 évre osztva, hanem csak idén egyben. Ez 7.783.334 dollárt jelent. Ezt a deadmoney-t kell összevetni az "eredeti" 16.891.667-s cap számmal. Ezután jól látszik, hogy 9.108.333 dollárt lehetne cap szempontból megtakarítani. Ez elég szép tétel azért!Rolni
na így már azért érdeke fűződik palmernek is a dologhoz...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na itt van a CP "akta":

Palmer szerződése jelenleg így néz ki:
2013: 13.000.000 fizu + 3.891.667 signing bonus(ez a tavalyi restructure miatt keletkezett előtte csak a fizetései voltak már a szerződésében) = 16.891.667 összesen cap szempontból. Palmer ebből a 13M-s fizut kapná meg év közben, a signing bonust tavaly megkapta.
2014: 15.000.000 fizu + 3.891.667 bonus = 18.891.667 összesen.
A fizetésében nincsenek már garantált tételek elvileg, tehát elküldés, trade esetén "csak" a signing bonus fennmaradó része lesz dead money. Sztem nem 2 évre osztva, hanem csak idén egyben. Ez 7.783.334 dollárt jelent. Ezt a deadmoney-t kell összevetni az "eredeti" 16.891.667-s cap számmal. Ezután jól látszik, hogy 9.108.333 dollárt lehetne cap szempontból megtakarítani. Ez elég szép tétel azért!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Hát az fasza...akkor már "csak" kell keresni valami "hülyét" aki adna érte valamit\valakit ami\aki nekünk is érték (akkor ugye trade esetén megszűnik a dead money, mivel átveszi a másik csapat a szerződését?) vagy hagyni hogy játszon sok pénzért...
Nos akkor ez ilyen sakk-matt helyzet, kiváncsi vagyok melyik utat választjuk.Raider89
Nem néztem meg a szerződését. De az aláírási bónuszt nem veszi át az új csapat. Az itt ki lett fizetve, itt kell elkönyvelni (könyvelték is). Azt Palmer megkapta egy összegben, csak egyenlően eloszlik a szerződéses szezonokra. Mondjuk kap valaki 4 évre 8 millió aláírási pénzt. Az évente kettő. De ő nyolcat kap meg amint aláír, azonnal.
A fizetését veszik át a még lehívható bónuszokkal (utóbbit lehet végül senki sem fizeti ki, a bónusz jellegétől függ). A bónusz nagyon sokféle lehet és ezt tipikusan nem közlik a nagyérdeművel, hogy mennyi és mihez vannak kötve (rosteren kell lenni X napon például).
A garantált részt egyik csapat mindenképp fizeti, ha kirúgják is (a Raiders. Vagy ha új csapata kirúgja akkor ők, mindegy, hogy egy napig volt ott.). Ettől garantált. És ettől tudható hogy ezzel számolni kell. Ehhez nem kell játszani, még szerződésben lenni sem. Akár leeshet mindkét lába, akkor is megkapja. Ezért fontos ez a rész a játékosoknak. Tehát mondjuk évi 5 millió, de abból ha 2 garantált, az nyilván nem ugyanaz, mint ha 4. PEdig elvileg mindenképp ötöt kap ha játszik (amivel a játékos nyilván számol alapesetben. Nem lesérülni akar, meg elcserélődni, vagy repülni senki sem. Nem ezért írt alá, hogy a garantáltat kapja. De jó tudni, hogy van).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Két dolog van itt, az egyik a kifizetendő pénz, ami a tulajnak fáj. A másik meg a caphit, ami meg a GM-nek, mert ő állítja össze a csapatot.

Tehát RM-et nem érdekli hogy mennyi pénzt kell kifizetni. Őt a cap hit érdekli. Ami jelen esetben 15,3 millió lesz CP esetében, ha meg kivágjuk 3,9 lesz jövőre (7,8-nak a fele) Azért ez nekem nem azt jelenti hogy nem nyerünk vele semmit.

De kibaszottul nem értek ezekhez a fizetésekhez, jó lenne ha valami aki ért hozzá, mondjuk gsn leírná, hogy hogy is van ez CP esetében.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Magyarán ha elengednénk, sem lennénk nagyon előrébb, mivel maradna a dead money.. (ha jól értelmeztem, bár nem vagyok perfekt angolból, de a lényeget vágom)Raider89
RM-k úgy gondolkodnak,hogy kell CP csak nem vagyunk olyan szituban (4-12) sem olyan anyagi helyzetben,hogy kifizessük a jelenlegi szerződésének az összegeit.
Tény,hogy ha kivágják marad 7,8M dead money 2évre leosztva,mint ahogy az is tény,hogy akkor kell szerezni helyére valakit akár kezdőnek akár back upnak.
Viszont CAP szempontból 7,8M meg 1-2éves veterán szerződés még mindig nem 28M,mint CP jelenlegi kontraktusa ugyanezen 2évre.
Szóval vagy belemegy a szerződésének az átstruktuállásába vagy repül (már csak az a kérdés,hogy milyen formában /trade,cut/) ---------- Sorba írva az opciókat.



több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Raider89: jól érted, 7,8 millió dead money lenne 2 évre elosztva a Palmer cut esetén.deyell
Hát az fasza...akkor már "csak" kell keresni valami "hülyét" aki adna érte valamit\valakit ami\aki nekünk is érték (akkor ugye trade esetén megszűnik a dead money, mivel átveszi a másik csapat a szerződését?) vagy hagyni hogy játszon sok pénzért...
Nos akkor ez ilyen sakk-matt helyzet, kiváncsi vagyok melyik utat választjuk.



Just Win Baby!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Evan Silva ‏@evansilva (rotoworld.com)

After analyzing team needs, I'd say these clubs have worst 5 rosters in NFL: 28) #Chiefs 29) #Cardinals 30) #Jaguars 31) #Jets 32) #Raiders.

ez van sajnos, sokat nem lehet várni egyelőre.deyell
azért ekkora missreadet, a Chiefs az 5. legROSSZABB roster???? Ligaelit futó, nagyon jó OL, egyik legjobb 34pass rusher OLB (Hali) és ILB (DJ), nagyon jó SS, WR sor olyan, hogy a 3.számú WR (Breaston) máshol simán nr1-2 kaliberű lenne, a DL talán tényleg nem a legjobb (két nagyon jó run stopper DE van, de pass rush tőlük nem igazán), CB sorban Flowerst nagyon sok helyen elfogadnák. Ez a Chiefs pont egy Peyton Manning-nyire van a csoportgyőzelemtől. KC-ben need egy FS (depth miatt, Lewis nem rossz), és egy Dalton/Alex Smith/Romo/Freeman szerű QB, ahhoz hogy komoly AFC West Title esélyesek legyenek. Cassel talán a 2. legrosszabb kezdő QB a ligában (Sanchez után). Nyilván széthullott most az egész csapat, nem véletlenül lett 1/1 a KC. De a rosterük minden, csak nem gyenge. MarioAna
Már csak a statok miatt sem az. Lehet, hogy én látom rosszul, de akár a Chiefs akár a Raiders vagy a Jax esetében is: 1-2 apróság hiányzik ahhoz, hogy robbantsanak. toxique
a Chiefsnél talán így van, de nálunk több a need, ezért jogos az utolsó hely szvsz. playmakerek, vezérek kellenek az O#-ba és a D#-be is. kell WR1, pass rusher, shutdown CB, Seymourék távozásával DT is. a depthről nem is beszélve. hosszú út vár még ránk, még van jó pár elcseszett szerződés, amit ki kell pucolni

Raider89: jól érted, 7,8 millió dead money lenne 2 évre elosztva a Palmer cut esetén.

choose life
több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Magyarán ha elengednénk, sem lennénk nagyon előrébb, mivel maradna a dead money.. (ha jól értelmeztem, bár nem vagyok perfekt angolból, de a lényeget vágom)



Just Win Baby!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
La Canfora jelentés Palmeről:

CBS' Jason La Canfora has been told there's "no way" the Raiders will pay Carson Palmer's $13 million base salary.
La Canfora lumps Palmer into a group of quarterbacks who could be released in the next month. 33-year-old Palmer has gone just 8-16 over the last two seasons as a starter, and he has two years and $28 million left on his contract, no portion of which is guaranteed. He'll almost certainly have to take a pay cut to return to Oakland. Unfortunately for the cap-strapped Raiders, releasing Palmer would give them minimal cap relief and leave them on the hook for a ton of dead money.



több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Evan Silva ‏@evansilva (rotoworld.com)

After analyzing team needs, I'd say these clubs have worst 5 rosters in NFL: 28) #Chiefs 29) #Cardinals 30) #Jaguars 31) #Jets 32) #Raiders.

ez van sajnos, sokat nem lehet várni egyelőre.deyell
azért ekkora missreadet, a Chiefs az 5. legROSSZABB roster???? Ligaelit futó, nagyon jó OL, egyik legjobb 34pass rusher OLB (Hali) és ILB (DJ), nagyon jó SS, WR sor olyan, hogy a 3.számú WR (Breaston) máshol simán nr1-2 kaliberű lenne, a DL talán tényleg nem a legjobb (két nagyon jó run stopper DE van, de pass rush tőlük nem igazán), CB sorban Flowerst nagyon sok helyen elfogadnák. Ez a Chiefs pont egy Peyton Manning-nyire van a csoportgyőzelemtől. KC-ben need egy FS (depth miatt, Lewis nem rossz), és egy Dalton/Alex Smith/Romo/Freeman szerű QB, ahhoz hogy komoly AFC West Title esélyesek legyenek. Cassel talán a 2. legrosszabb kezdő QB a ligában (Sanchez után). Nyilván széthullott most az egész csapat, nem véletlenül lett 1/1 a KC. De a rosterük minden, csak nem gyenge. MarioAna
Már csak a statok miatt sem az. Lehet, hogy én látom rosszul, de akár a Chiefs akár a Raiders vagy a Jax esetében is: 1-2 apróság hiányzik ahhoz, hogy robbantsanak. Hosszú ideig nagyon lelombozott az Oakland: egyszerűen azért, mert nem láttam a döntések mögötti "szándékot". Kapkodás-halmaznak tűnt minden: tűzoltás tűzgyújtással. Érdekes volt nézni egy másik nagy kedvencem "árnyékában" az "antiprofizmust". Lehet, hogy igazságtalanul; de ezt tartottam a Raiders achilles-ének. Egyébként - szvsz - a Jets-é a jelenlegi leggányabb pozíció. Nagyon kíváncsi vagyok rájuk; hogy az elkövetkezendő 2-3 évben hogyan fogják újjáépíteni a franchise-t.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egész jó kis összefoglalás a legnagyobb cap helyet elfoglaló embereinkről:  www.csnbayarea.com/blog/paul-gutierrez/raiders-more-salary-cap-purgatory-not-hell-year?awid=9123141122708819004-766
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Evan Silva ‏@evansilva (rotoworld.com)

After analyzing team needs, I'd say these clubs have worst 5 rosters in NFL: 28) #Chiefs 29) #Cardinals 30) #Jaguars 31) #Jets 32) #Raiders.

ez van sajnos, sokat nem lehet várni egyelőre.deyell
azért ekkora missreadet, a Chiefs az 5. legROSSZABB roster???? Ligaelit futó, nagyon jó OL, egyik legjobb 34pass rusher OLB (Hali) és ILB (DJ), nagyon jó SS, WR sor olyan, hogy a 3.számú WR (Breaston) máshol simán nr1-2 kaliberű lenne, a DL talán tényleg nem a legjobb (két nagyon jó run stopper DE van, de pass rush tőlük nem igazán), CB sorban Flowerst nagyon sok helyen elfogadnák. Ez a Chiefs pont egy Peyton Manning-nyire van a csoportgyőzelemtől. KC-ben need egy FS (depth miatt, Lewis nem rossz), és egy Dalton/Alex Smith/Romo/Freeman szerű QB, ahhoz hogy komoly AFC West Title esélyesek legyenek. Cassel talán a 2. legrosszabb kezdő QB a ligában (Sanchez után). Nyilván széthullott most az egész csapat, nem véletlenül lett 1/1 a KC. De a rosterük minden, csak nem gyenge. MarioAna
nem tudom, hogy gondolta ezt pontosan, needekről írt. a free agent lesz pár fontos játékosuk (Bowe, Dorsey, Albert), lehet, hogy úgy számolt, hogy nem igazolják őket vissza, akkor pedig sok need lesz, kell nekik 2 WR, QB, DE, ILB, OG, CB.

nem ez a lényeg itt, hogy a Chiefsé hányadik, a mi helyünk aggasztó,deyell
így legalább teljes meggyőződéssel jelenthetjük ki, hogy innen csak felfelé vezet az út.

criminal lawyer or criminal lawyer?