NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Új szerződést nem lehet kötni Palmerral, mert létező szerződése van. Ha viszont RM tényleg azt mondta hogy rendben lesz a cap, akkor Palmer repül vagy csere és nem lesz itt átstrukturálás.

(Vagy pedig én valamit nem jól tudok ezekkel a szerződésekkel kapcsolatosan) Bruce
Tehát eszerint Palmer megy, máshová/haza.

Továbbra is az a kérdésem, hogy hogyan kerül be TP a képbe?

Csak azért kérdem, mert úgy láttam, hogy mindenki ebben gondolkodik hosszú távon. Hoznak elé egy nála jobbat Palmernél olcsóbban, aki azért jön, hogy 1 évig nevelgesse őt? Ki lesz ez a qb? Gondolom az alább írt nevek egyike sem erre szeretne szerződni.hum
Fiatal QB nem jön TP elé és nem is lenne értelme, ha TP a hosszútávú alternatívánk. Fiatal, erős, atletikus, de még alapvető hiányosságokkal küzd. Leggyorsabb QB a ligában, gyorsabb mint a legtöbb elkapó és CB.

Ha 1/3-ra QB jön, akkor a TP projekt is felejtőssé válik, aminek nem örülnék.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
hum 49
Új szerződést nem lehet kötni Palmerral, mert létező szerződése van. Ha viszont RM tényleg azt mondta hogy rendben lesz a cap, akkor Palmer repül vagy csere és nem lesz itt átstrukturálás.

(Vagy pedig én valamit nem jól tudok ezekkel a szerződésekkel kapcsolatosan) Bruce
Tehát eszerint Palmer megy, máshová/haza.

Továbbra is az a kérdésem, hogy hogyan kerül be TP a képbe?

Csak azért kérdem, mert úgy láttam, hogy mindenki ebben gondolkodik hosszú távon. Hoznak elé egy nála jobbat Palmernél olcsóbban, aki azért jön, hogy 1 évig nevelgesse őt? Ki lesz ez a qb? Gondolom az alább írt nevek egyike sem erre szeretne szerződni.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én úgy gondolom hogy az átsturkturálás lényege hogy nem csökkentik a pénzét, csak átcsoportosítják és bónuszban kapja meg, így csökken az azévi cap hit, de a későbbiek növekednek. De a végtelenségig nem lehet ezt sem görgetni.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Új szerződést nem lehet kötni Palmerral, mert létező szerződése van. Ha viszont RM tényleg azt mondta hogy rendben lesz a cap, akkor Palmer repül vagy csere és nem lesz itt átstrukturálás.

(Vagy pedig én valamit nem jól tudok ezekkel a szerződésekkel kapcsolatosan)
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Toxique valamit elrontottál a válasznál...amit Te írsz, így olyan mintha én írtam volna...orvosold légyszi

Ha CP-t kirakjuk a QB a legégetőbb kérdések közé kerül egycsapásra!Rolni
Bocs! Ennyire tudtam megreparálni 😕.

Így van. Ha CP nemet mond a további együttműködésre, akkor a prioritás megváltozik.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Én valami ilyesmit próbálnék be nála:
3 év 21M 12M garantált tétel amiből 9M a signing bonus. Ez így festhetne:
2013: 4.000.000 salary(2M garantált) + 3.000.000 signing bonus = 7.000.000 cap number
2014: 5.000.000 salary(1M garantált) + 3.000.000 signing bonus = 8.000.000 cap number
2015: 3.000.000 salary + 3.000.000 signing bonus = 6.000.000 cap numberRolni
Ok, ezt értem. De akkor hol van ebben a konstrukcióban Pryor jövő év utáni berobbanása? Gondolom ő sem kaphatna, illetve fogadna el kevesebbet kezdőként, mint Palmer 14,15-ös pénze, amikor már CP csak backup lenne. Bocsánat, ha teljesen világos dolgokat nem értek.hum
azért Pryor és CP nem egy árkategória. CP 1/1 volt, jó irányító, jó szezont ment, Cincyben is a sérüléséig nagyon elit irányító irányba tendált.

Pryor momentán azzal is megelégedhet, hogy beöltözhet hétvégente, kezdőként sem kapna nagy pénzt. Pláne, hogy nem is rendes drafton érkezett, sokat kell tanulnia, rizikós a hosszútávú bedobása. Az amit Palmer kap az nem egy normál kezdő QB fizuja, ő alapból hatalmas deal-lel érkezett a Bengals-tól, ahol Franchise QB szerződése volt. Palmer sehol nem kapna még egyszer ekkora összeget, Pryor meg az sem biztos, hogy kapna másutt szerződést.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
hum 49
Én valami ilyesmit próbálnék be nála:
3 év 21M 12M garantált tétel amiből 9M a signing bonus. Ez így festhetne:
2013: 4.000.000 salary(2M garantált) + 3.000.000 signing bonus = 7.000.000 cap number
2014: 5.000.000 salary(1M garantált) + 3.000.000 signing bonus = 8.000.000 cap number
2015: 3.000.000 salary + 3.000.000 signing bonus = 6.000.000 cap numberRolni
Ok, ezt értem. De akkor hol van ebben a konstrukcióban Pryor jövő év utáni berobbanása? Gondolom ő sem kaphatna, illetve fogadna el kevesebbet kezdőként, mint Palmer 14,15-ös pénze, amikor már CP csak backup lenne. Bocsánat, ha teljesen világos dolgokat nem értek.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Toxique valamit elrontottál a válasznál...amit Te írsz, így olyan mintha én írtam volna...orvosold légyszi

Ha CP-t kirakjuk a QB a legégetőbb kérdések közé kerül egycsapásra!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Ha viszont kirakjuk kurva érdekes lesz a QB kérdés...Bruce
Személy szerint CP-t favorizálom, de nem lehetetlen egy "éppen mellőzött, ámde még reményteli" 2. számú irányító szerződtetése a ligából sem. Flynn (Seahawks), Smith (49ers) vagy akár Teebow 😀 . Az NCAA-hez értők szerint most nem éppen jó a collage QB felhozatal, de azért CP nem buta, tutira átrágja ezt alaposan.
Mondjuk az meglepne, ha momentán a "QB kérdés" lenne a fő prioritás Oaklandben. Vannak égetőbb problémák ennél, de ha CP nemet mond, akkor foglalkozni kell majd ezzel is.Rolni
ehh Tebow nagyon Just Win Baby húzás lenne, kizárt szerintem egyébként. Flynn és Alex meg lutri.toxique

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ha viszont kirakjuk kurva érdekes lesz a QB kérdés...Rolni
Személy szerint CP-t favorizálom, de nem lehetetlen egy "éppen mellőzött, ámde még reményteli" 2. számú irányító szerződtetése a ligából sem. Flynn (Seahawks), Smith (49ers) vagy akár Teebow 😀 . Az NCAA-hez értők szerint most nem éppen jó a collage QB felhozatal, de azért CP nem buta, tutira átrágja ezt alaposan.
Mondjuk az meglepne, ha momentán a "QB kérdés" lenne a fő prioritás Oaklandben. Vannak égetőbb problémák ennél, de ha CP nemet mond, akkor foglalkozni kell majd ezzel is.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ha egy játékost kivágnak vagy cserélnek a szerződésének bizonyos tételei dead money-vá alakul és az eredeti csapat cap-ét terheli.

Palmer esetében ez így nézne ki:
Trade után átvett szerződésén tavaly RM-ék módosítottak már egyet. Ez a módosítás után így fest(ett) a szerződés:
2012: 825.000 salary + 3.891.667 signing bonus = 4.716.667 cap number
2013: 13.000.000 salary + 3.891.667 signing bonus = 16.891.667 cap number
2014: 15.000.000 salary + 3.891.667 signing bonus = 18.891.667 cap number
2015: 15.000.000 salary = 15.000.000 cap number
2016: 15.000.000 salary = 15.000.000 cap number

Az utolsó két év voidable ami azt jelenti, hogy a csapat elállhat tőle. Palmer elbocsátása vagy cseréje esetén a 2013-ra és 2014-re vonatkozó signing bonusai alakulnának át dead money-vá. Ez 7.783.334 lenne. Ezzel szemben 2013ban, ha nincs változtatás Palmer 16.891.667-et foglalna el a cap-ből. Ez azt jelenti, hogy Palmer idei elküldésével 9.108.333 dollárt spórolna a csapat gyakorlatilag.

Ha egy a tavalyihoz hasonló átalakítást tudnak csak eszközölni így nézne ki a dolog:
2013: 900.000 salary + 9.941.667(3.891.667+6.050.000) signing bonus = 10.841.667 cap number
2014: 15.000.000 salary + 9.941.667 signing bonus = 24.941.667 cap number

Ezzel a verzióval a 2013-as szezonra 6.050.000-t lehetne spórolni, de a 2014-es évre teljesen irreális összeg keletkezne. Abból ott tuti cut lenne, ami 9.941.667 dead money-t okozna.
Mivel RM lenyilatkozta, hogy a következő offseasonban már teljesen rendben lesz a cap valószínűsítem, hogy nem akkor szeretne 10M-s dead money-val foglalkozni. Most fogják lejátszani Palmerrel a dolgokat.



Palmer oldaláról nézve a dolgokat:
Nincs garantált összeg a szerződésében, így elbocsátás esetén nem kap semmi további pénzt. (a tavalyi signing bonust már megkapta akkor). Abban biztos lehet és gondolom az ügynöke el is mondja neki, hogy ehhez közeli szerződést sehol nem kapna, így érdekelt lehet egy csökkentett tartalmú, de garantált összegekkel rendelkező 2-3 éves szerződés aláírásában.
Ha például kapna egy 3éves szerződést évi 6-10M közötti összeggel sztem Ő is jól járna és a csapat számára is vállalható lenne.

Én valami ilyesmit próbálnék be nála:
3 év 21M 12M garantált tétel amiből 9M a signing bonus. Ez így festhetne:
2013: 4.000.000 salary(2M garantált) + 3.000.000 signing bonus = 7.000.000 cap number
2014: 5.000.000 salary(1M garantált) + 3.000.000 signing bonus = 8.000.000 cap number
2015: 3.000.000 salary + 3.000.000 signing bonus = 6.000.000 cap number

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Én az ilyen híreket szeretem:

Raiders | Carson Palmer could be released
Mon, 28 Jan 2013 10:42:09 -0800

The Oakland Raiders could consider releasing QB Carson Palmer this offseason if he does not agree to restructure his contract.

Mondjuk lehetne még világosabb a dolog. Ha nem strukturál ki lesz baszva. kész Bruce
ha kivágnák Palmert, keletkezne $7.5 million cap hit, két évre. úgy is megérné? inkább trade vagy maradjon.

choose life
több mint 11 éve
hum 49
Bocsánat, én nem vagyok teljesen képben ezekben a pénzügyekben, úgyhogy kérlek segítsetek. Azaz mi történik a különböző esetekben egy-egy játékossal/csapattal pénz szempontból trade, ill. cut vagy esetleges egyéb esetekben. Előre is köszönöm.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
én valahogy nem szeretem az ilyen híreket, most nyomtuk le a 0-ra a trade értékét... remek. Egy 1. és egy 2. körös pick nettó mehet a kukába. Nem tudok ennek örülni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
a PFF szerint a 2012-es szezon 3. legjobb támadófala a Jetsé volt, ahol ugye Sparano volt az OC. annak ellenére, hogy nem állt valami jó nevekből a fal, pl. Austin Howard volt a RT. ez jó előjel szerintem

Raidersé 24., legjobban értékelt játékos Veldheer, nem meglepően.

Summary: The zone blocking scheme was a huge failure, and once again it feels like this unit is starting from scratch. Mike Brisiel looked like an ill-advised signing for a team short on funds and so it proved, meaning only Veldheer and Stefen Wisniewski are guys you can count on heading into 2013.

 www.profootballfocus.com/blog/2013/01/28/ranking-the-2012-offensive-lines/4/

choose life
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én az ilyen híreket szeretem:

Raiders | Carson Palmer could be released
Mon, 28 Jan 2013 10:42:09 -0800

The Oakland Raiders could consider releasing QB Carson Palmer this offseason if he does not agree to restructure his contract.

Mondjuk lehetne még világosabb a dolog. Ha nem strukturál ki lesz baszva. kész Bruce
Ez legalább egyértelmű, én is az egyenes beszédet kedvelem!
Amúgy CP részéről sem lenne túl nagy húzás egymás után két csapatot is szarba hagyni...persze más a szitu, de azért jó volna, ha nem felejtené el, hogy ez a franchise elég sokat letett érte az asztalra, azóta is fizettek neki egy rendes összeget és biztos vagyok benne, h RM most sem vet minimumig akarja letornászni a pénzét összességében...
Ha viszont kirakjuk kurva érdekes lesz a QB kérdés...Rolni
Draftig le akarják ezt rendezni. Mindenesetre most megtudja mutatni, hogy mekkora Raider. Attól még nem mi vagyunk az előnyösebb helyzetben. Valószínűleg ez csak keménykedés a részünkről. Ellenben ha cut akkor egyrészt kurva nagy lúzerek leszünk másrészt meg akkor jellemrajz lesz CPről is ami az Ő jövőjét is erőteljesen befolyásolja.
Én reménykedem, hogy kölcsönösen érett és megfontolt lépést hoznak majd a felek. A közel jövőt (2-3 évet) Palmerrel képzelem el. Mondjuk én elfogult vagyok mint anno a partiszemöldökös qbnkal... 😊
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én az ilyen híreket szeretem:

Raiders | Carson Palmer could be released
Mon, 28 Jan 2013 10:42:09 -0800

The Oakland Raiders could consider releasing QB Carson Palmer this offseason if he does not agree to restructure his contract.

Mondjuk lehetne még világosabb a dolog. Ha nem strukturál ki lesz baszva. kész Bruce
Ez legalább egyértelmű, én is az egyenes beszédet kedvelem!
Amúgy CP részéről sem lenne túl nagy húzás egymás után két csapatot is szarba hagyni...persze más a szitu, de azért jó volna, ha nem felejtené el, hogy ez a franchise elég sokat letett érte az asztalra, azóta is fizettek neki egy rendes összeget és biztos vagyok benne, h RM most sem vet minimumig akarja letornászni a pénzét összességében...
Ha viszont kirakjuk kurva érdekes lesz a QB kérdés...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én az ilyen híreket szeretem:

Raiders | Carson Palmer could be released
Mon, 28 Jan 2013 10:42:09 -0800

The Oakland Raiders could consider releasing QB Carson Palmer this offseason if he does not agree to restructure his contract.

Mondjuk lehetne még világosabb a dolog. Ha nem strukturál ki lesz baszva. kész
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ha még nem láttátok, itt megnézhető a Senior Bowl meccs

sárga sisakban Kyle Long, őt érdemes figyelni, nekem tetszett a játéka

 www.youtube.com/watch?v=Dih4uXHE7po

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Ha jönne Geno, akkor off lenne TP is...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ez aztán a sztori:

"Former San Francisco 49ers and Oakland Raiders offensive tackle Kwame Harris charged with attacking ex-boyfriend"

 www.smdailyjournal.com/article_preview.php?id=1762218&title=Former

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Ami a CP vs 2 round pick témát illeti, már lentebb kifejtettem a véleményem, sőt Amadeus-l át is beszéltük.
Asszem a topicban majd mindenki tudja,hogy nagy TP fun vagyok, de ennek ellenére én is azt mondtam,hogy CP 1 vagy max 2éves maradásának örülnék a leginkább.Természetesen úgy,hogy menet közben egyre inkább beforgatják TP-t is!

Persze kifejtettem azt is,hogy RM szemszögéből is érthető,hogy elgondolkodik a trade-n (már ha van/lesz partner). Mondván SBre még nem lesz sanszunk a köv szezonban és ha TP bedobják mély vízbe belejöhet úgy a szezon végére,hogy megoldja a qb kérdést és a CP-rt kapott pick pedig egy újabb lyukat tömhetne!

Ami Geno-t illeti, lehet,hogy az idei draft class legnagyobb potenciállal rendelkező qb-ja, DE közel sem kész qb!Arról már nem is beszélve,hogy idén reális lehet érte egy top 5 pick de alapvetően nem ér annyit (ahogy lentebb írta valaki nem egy Luck cagy RG3). Ahhoz,hogy NFL szinten is komolyabb impact játékos legyen ugyan azt az utat tudom neki is prognosztizálni,mint Kapernicknek vagy TPnek azaz 1-2 évet tanul,padozik.

Itt említeném meg,hogy mi itt falra mászunk,össze veszünk,kibékülünk s ugyan akkor meg lehet,hogy mind TP kezdő harca,mind a 2round pick,mind Geno felröppent pletykája nem más,mint ügyes kis trükk,hogy elő segítség CP szerződés módosítását.Mondván,hogy vagy kooperálsz vagy van más opciónk.

S itt el is érkeztünk az észre vételeim zárásához azaz CP szemszögéhez.
CP elit vagy nem ez nézőpont kérdése. Viszont az tény,hogy tapasztalt,rutinos róka aki lehet mentor,vezér. S ugye ez most kell nekünk!
S az is örök igazság,hogy szezonban sportoló az ember és holt szezonba meg üzlet ember!Ebből kifolyólag CP már nem lesz fiatalabb és hosszú idő után futott most egy nagyon jó szezont.Mondanom sem kell ez elég ok,hogy ne nézze a csapat érdekét a sajátja előtt!
/Még itt érdemes megemlíteni azt is,hogy ha nincs szerződés módosítás és a csapat kihordja lábon CP fizuját és menet közben alakul a csapat és 2014es szezonra komolyabb eséllyel pályázunk POra és akár tovább is akkor MIT csinálunk CP fizujával.Hisz neki 2013as szezon után lejár a szerződése.S ha jól alakulunk és folytatja a nem nagy szerű de jó játékát akkor mennyit fog kérni???/

Szóval röviden.
Nem hiszem,hogy RM-k megszeretnének CPtől válni.Inkább csak próbálják alku szituba hozni magukat.Illetve mint jó GM A terv mögé csinál B-t és C-t is.
Geno szvsz totál képtelenség,abszolult pletyka. Ami viszont döntő lehet a kérdésben:
1;CP hozzá állása e-téren a Cap szitu miatt. (nincs messe azt rendbe kell tenni és ennek lesznek áldozatai,ezt tudtuk még ha nehéz elviselni akkor is).
2;Illetve, hogy ténylegesen lehet e kérője CPnek pick formájában egy csapat.



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Ennek megfelelően lehet is már olvasni a Raider scouts love Geno Smith dolgokat kinn. Ez lehet trade partner keresés is mondván mi elvisszük 3. pickel, hacsak vki nem ajánl vmi komolyat nekünk), de lehet teljesen normális fr.QB keresés is a részünkről. Ha Chiefs és Jags nem viszi el, akkor 1\3nál valós opció lesz Smith mint a class legjobb QB-a, potenciális fr.QB.
Ha esetleg 1\3nál benn van G.Smith és nem jön érte trade ajánlat, viszont Palmerért benn van egy 2. körös ajánlat, nem lennék meglepve egy Smith picken és Palmer traden. Rolni
igen, itt írta valaki twitteren, az amerikai Raiders fórumok már tele vannak vele

Matt Miller ‏@nfldraftscout
#Raiders: Rumor mill is working through the league that Oakland scouts love Geno Smith. Front office is ready for a new QB.

nem örülnék neki. impact player kell a védelembe, ez az elsődleges prioritás

choose life
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
😊 Lazítok Én! Nem erről van szó! Csak szeretem Palmer játékát. A legmegbízhatóbb és legérettebb játékosunk ergo a legértékesebb is. 4-5 QBnál többet nem tudok felsorolni aki jobb nála.TST
Ok 😊
Nálam ők (nem sorrendben) mind előtte vannak sajnos:
Rodgers, Manningék, Brees, Brady, Big Ben, Luck, Rivers, RG3, Cutler, Stafford, Ryan, Cam, Wilson, Kaepernick, Flacco(amit itt a POban művel...)Rolni
Per pillanat nálam csak pont az első 5öd.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
😊 Lazítok Én! Nem erről van szó! Csak szeretem Palmer játékát. A legmegbízhatóbb és legérettebb játékosunk ergo a legértékesebb is. 4-5 QBnál többet nem tudok felsorolni aki jobb nála.TST
Ok 😊
Nálam ők (nem sorrendben) mind előtte vannak sajnos:
Rodgers, Manningék, Brees, Brady, Big Ben, Luck, Rivers, RG3, Cutler, Stafford, Ryan, Cam, Wilson, Kaepernick, Flacco(amit itt a POban művel...)

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!