NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
egy kis old school:

egy frankó összeállítás minden idők legfélelmetesebb secondary-jéről, amit Soul Patrolnak neveztek. tagjai voltak: LCB "Dr. Death" Skip Thomas, RCB Willie Brown, FS "The Assassin" Jack Tatum, SS "The Hitman" George Atkinson


choose life
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én egyre boldogabb vagyok. Alakul ez jólvan!😊
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jake Long nem lesz olcso a Phinsnek vagy masnak. Nem hinnem, h a mi palyank lenne...

Sparano ebben a szerepkorben sztem nagyon jo kis erosites edzoi oldalon. Ebbol a poziciobol vittek el HCnek (ertelemszeruen, mert jo volt) viszont egyhamar nem lesz ujabb eloleptetese sztem.
Miamiban is eleg jo OLt rakott ossze sztem, de erre Delonso tud raerositeni/cafolni.
Twitteren mar a wildcat-et is bedobtak miatta es DMC miatt 😊

Ja amugy ezzel a PBS meg inkabb official...Tony ha jol tudom power guy...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Jake Long is jöhetne Sparano mellé

azóta nem találja a formáját , mióta Sparano elment Miamibóldeyell
szerinted lenne rá pénz? Nem lesz olcsó buli, bárki is szerzi meg FA-n.Amadeus91
minden csak akarat kérdése (elküldhetjük Kellyt, Seymourt, McClaint akár), kérdés, hogy megérné-e. talán nem kéne top fizetést adni neki, mert az elmúlt szezonja szar volt. Sparanoval szeret dolgozni az biztos

vagy hozza Tebowt punt protectornak. 😊

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Jake Long is jöhetne Sparano mellé

azóta nem találja a formáját , mióta Sparano elment Miamibóldeyell
szerinted lenne rá pénz? Nem lesz olcsó buli, bárki is szerzi meg FA-n.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Jake Long is jöhetne Sparano mellé

azóta nem találja a formáját , mióta Sparano elment Miamiból

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Mivel az én kívánságom valóra vált, hogy hozzunk egy nagyobb nevet akinek van tapasztalata így én befogom a pofám! Jó éjszakát és szurkolást kívánok! csókolom.TST
Offseason le is van tudva. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Mivel az én kívánságom valóra vált, hogy hozzunk egy nagyobb nevet akinek van tapasztalata így én befogom a pofám! Jó éjszakát és szurkolást kívánok! csókolom.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ahhoz ert valamennyire, de magasabb beosztast kar rabizni.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Sparano a legjobb hire eddig, jó, hogy végre veteránok is vannak az edzői karban

segíthet Pryornak is

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Tony Sparano lett az OL coach es assHC is.
Jo hire sztemRolni
Szerintem is jó!Habár azért a jó öreg Wylie-nak és az idősebb Whiznek egy fokkal jobban örültem volna! 😊



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Tony Sparano lett az OL coach es assHC is.
Jo hire sztem

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
JMR a Raiders valaha volt legrosszabb húzása volt. Egy mélyponton lévő csapat nagy reménysége hagyta cserben a padlóról felállni próbáló társaságot. Nálam nem érdemli meg a második lehetőséget. Lassan McClain is eljut erre a pontra a szememben.

Palmer vs Pryor? Nálam egyenlőre egyszerű a kérdés. Palmer bizonyította, hogy lehet rá számítani, TP bizonyította, hogy jövőre megfelelő lesz mint 2.QB. Ez fix. Palmernek nagy a szerződése amit nehéz lenne idén megtartani, de attól még ő a jobb QB ezért meg kell próbálni úgy módosítani, hogy mindkét félnek megfelelő legyen. Pryor meg marad még idén backup és ha ebben az évben is megfelelően fejlődik, akkor jövőre el kell gondolkodni, hogy méltó-e a vezér/kezdő QB szerepre.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
És ha Pryor jobb, és Palmer nem játszik, akkor még megkapja azt a sok pénzt (mármint Palmer)?hum
Persze, a szerződés az szerződés. Jelenleg viszont nem úgy néz ki, hogy TP jobb. Pryor nagyon tehetséges,van benne fantázia, de közel sincs kész még. Palmer pedig Gannon (2002) óta a legjobb QB a csapatnál.Amadeus91
Akkor viszont nem értem, hogy ezzel a lépéssel hogyan motiválnák őt a fizetésátstrukturálás irányába.
hum
Ahogy teszik is. Nezd fiu, van mogotted mas opcio is TP mutatott annyit, ha sokat kersz o legyen a kezdo. Meg szeretnenk tartani mert kedvelunk es jo nagyot kurjongatsz ha kell a labda, de esszel, a csapat nehez helyzetben van, alkalmazkodj. Vagy add at a helyed a fiatalsagnak.
több mint 11 éve
hum 49
hát nem biztos, hogy más ennyi pénzt fog neki adni.
Ha tudja, hogy
- ez az utolsó éve
- első INT-je után azonnal jön a "Pryor"-kórus
- mindig ő lesz az első, akit szidnak a L miatt
- ...
akkor miért akarna még 1 évet játszani itt, ahol mindig is nemkívánatos idegen marad. Okosabban tenné, ha csak üldögélne a padon ugyanannyi pénzért.

Ezzel csak azt mondom, hogy nem hiszem, hogy ez igazi motiváció lenne így. Inkább a D#+futás erősítésére kellene garanciákat mutatni (és nem csak Palmer felé), mint a "befenyegetés" Pryorral.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
És ha Pryor jobb, és Palmer nem játszik, akkor még megkapja azt a sok pénzt (mármint Palmer)?hum
Persze, a szerződés az szerződés. Jelenleg viszont nem úgy néz ki, hogy TP jobb. Pryor nagyon tehetséges,van benne fantázia, de közel sincs kész még. Palmer pedig Gannon (2002) óta a legjobb QB a csapatnál.Amadeus91
Akkor viszont nem értem, hogy ezzel a lépéssel hogyan motiválnák őt a fizetésátstrukturálás irányába.
hum
hát nem biztos, hogy más ennyi pénzt fog neki adni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
hum 49
És ha Pryor jobb, és Palmer nem játszik, akkor még megkapja azt a sok pénzt (mármint Palmer)?hum
Persze, a szerződés az szerződés. Jelenleg viszont nem úgy néz ki, hogy TP jobb. Pryor nagyon tehetséges,van benne fantázia, de közel sincs kész még. Palmer pedig Gannon (2002) óta a legjobb QB a csapatnál.Amadeus91
Akkor viszont nem értem, hogy ezzel a lépéssel hogyan motiválnák őt a fizetésátstrukturálás irányába.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
És ha Pryor jobb, és Palmer nem játszik, akkor még megkapja azt a sok pénzt (mármint Palmer)?hum
Persze, a szerződés az szerződés. Jelenleg viszont nem úgy néz ki, hogy TP jobb. Pryor nagyon tehetséges,van benne fantázia, de közel sincs kész még. Palmer pedig Gannon (2002) óta a legjobb QB a csapatnál.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
hum 49
És ha Pryor jobb, és Palmer nem játszik, akkor még megkapja azt a sok pénzt (mármint Palmer)?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Szerintem sokkal inkább arról lehet szó,hogy Palmer tudja idén a csapat erőssége volt.
S ez igaz is,sokszor cipelte Ő és Reece az O-t a vállán.Konzisztens futójáték nélkül az összes D-nek jóval könnyebb és Palmernek jóval nehezebb dolga volt.Persze a WCO sok kis és közepes passzával így is szépen tudott operálni,de a végére azért elfáradt.S ugye ennek meg is lettek az eredményei (kritikus időpontokban dobott INT hegyek).
TP az utolsó héten meg mutatta,hogy van benne potenciál,mint ahogy azt is,hogy hatalmas fejlődésen ment át és,hogy még bőven van még mit tanulnia.
Szóval nem vitás,hogy az lenne a legideálisabb,hogy ha CP maradna még egy évet és TP meg tanulhatna mögötte.Illetve egy egy rá szabott játékkal egyre többet beküldeni TP-t,főleg RZben.
RM azzal,hogy kijelentette,hogy TP partyban lesz a kezdő spot-ért inkább arra akar véleményem szerint apellálni,hogy hátha CP belátná a szitut ( a csapat nincs olyan helyzetbe,hogy kifizesse és ha kell akkor a rebuild véget letol egy szezoont nem kész irányítóval) és bele menne egy fizu átstrukturálásba!Cubehead
Kell CP, és túl sokat fizettek érte ahhoz, hogy 2 év után kidobják.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Szerintem sokkal inkább arról lehet szó,hogy Palmer tudja idén a csapat erőssége volt.
S ez igaz is,sokszor cipelte Ő és Reece az O-t a vállán.Konzisztens futójáték nélkül az összes D-nek jóval könnyebb és Palmernek jóval nehezebb dolga volt.Persze a WCO sok kis és közepes passzával így is szépen tudott operálni,de a végére azért elfáradt.S ugye ennek meg is lettek az eredményei (kritikus időpontokban dobott INT hegyek).
TP az utolsó héten meg mutatta,hogy van benne potenciál,mint ahogy azt is,hogy hatalmas fejlődésen ment át és,hogy még bőven van még mit tanulnia.
Szóval nem vitás,hogy az lenne a legideálisabb,hogy ha CP maradna még egy évet és TP meg tanulhatna mögötte.Illetve egy egy rá szabott játékkal egyre többet beküldeni TP-t,főleg RZben.
RM azzal,hogy kijelentette,hogy TP partyban lesz a kezdő spot-ért inkább arra akar véleményem szerint apellálni,hogy hátha CP belátná a szitut ( a csapat nincs olyan helyzetbe,hogy kifizesse és ha kell akkor a rebuild véget letol egy szezoont nem kész irányítóval) és bele menne egy fizu átstrukturálásba!



több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nálunk el tudnám képzelni minimumért 3. QB-nak! >😮 ÉÉs mekkora lenne már ha bejönne! XD Én csíptem azt a faszt. Én is a legjobbakat kívánom neki (ez szigorúan csak a tehetségének szól), holott szánalmas volt a teljesítménye!
TST
btw minimumért annyit tud mint Leinart... annyit még én is tudnék.Amadeus91
még csak az hiányzik. röhögnének rajtunk megint, franc se akar újra a bohóc franchise szerepében lenni

JMR egy rossz mentalitású játékos, ne jöjjön vissza, nem hiányoznak az ilyenek az öltözőbe, és a maradéktól is meg kéne szabadulni.deyell
azzal nagyobb bohócok lennénk, ha Palmert elengednénk... Remélem ez is csak egy idegesítő pletyka marad.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Nálunk el tudnám képzelni minimumért 3. QB-nak! >😮 ÉÉs mekkora lenne már ha bejönne! XD Én csíptem azt a faszt. Én is a legjobbakat kívánom neki (ez szigorúan csak a tehetségének szól), holott szánalmas volt a teljesítménye!
TST
btw minimumért annyit tud mint Leinart... annyit még én is tudnék.Amadeus91
még csak az hiányzik. röhögnének rajtunk megint, franc se akar újra a bohóc franchise szerepében lenni

JMR egy rossz mentalitású játékos, ne jöjjön vissza, nem hiányoznak az ilyenek az öltözőbe, és a maradéktól is meg kéne szabadulni.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Nálunk el tudnám képzelni minimumért 3. QB-nak! >😮 ÉÉs mekkora lenne már ha bejönne! XD Én csíptem azt a faszt. Én is a legjobbakat kívánom neki (ez szigorúan csak a tehetségének szól), holott szánalmas volt a teljesítménye!
TST
btw minimumért annyit tud mint Leinart... annyit még én is tudnék.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nálunk el tudnám képzelni minimumért 3. QB-nak! >😮 ÉÉs mekkora lenne már ha bejönne! XD Én csíptem azt a faszt. Én is a legjobbakat kívánom neki (ez szigorúan csak a tehetségének szól), holott szánalmas volt a teljesítménye!