NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Bobby April is official...szolid pick up

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
no a walterfootball.comon, ahol általában le szokták sajnálni a Raiderst, most egész pozitívat írtak:

Raiders hire OC Greg Olson: A Grade
I'm not sure if most people know a lot about Greg Olson, but he did a great job with Josh Freeman in 2010 and then made the most out of Chad Henne last year as the quarterbacks' coach. He's a very good hire for the Raiders.

choose life
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 829 — Apu ökölbeszorított keze
April állítólag már a tietek.

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Wylie-t és Whizt kéne visszahozni off fal edzőnek. Romanowski meg az LB és April az ST aztán go előre.Bruce
nem lenne semmi, ha Romo lenne az LB coach =)

nem várt dolog lenne, de én örülnék neki. a többivel is egyetértek

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Wylie-t és Whizt kéne visszahozni off fal edzőnek. Romanowski meg az LB és April az ST aztán go előre.Bruce
Részemről okés! 😊



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Wylie-t és Whizt kéne visszahozni off fal edzőnek. Romanowski meg az LB és April az ST aztán go előre.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
A lentebb már belinkelt cikkben a 3. pontban pont arról van szó Olsonnal kapcsolatban,hogy jól méri fel a játékosokat és,hogy jól használja ki a roster erősségeit!
PL Ramsnél Jackson, Tampában Winslow, Raiders Reece? 😊Cubehead
igen, én is olvastam több helyen azóta, hogy sokkal adaptívabb, mint Knapp. már csak azt kéne tudni, hogy a playcallingja milyen, mert erről eltérő véleményeket olvastam. mindenesetre csodát nem várok tőle, de szvsz nem leszünk olyan nézhetetlenül szarok, mint tavaly

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
az látszik, hogy normális játékosokkal tud alkotni, de varázsolni nem tud a szarból.Amadeus91
egy pletyka szerint Gruden ajánlotta Olsont McKenzie-nek

az jó, hogy visszatérünk a PBS-hez, de ami még fontos lenne, hogy Reece-t használja megfelelően, reméljük ehhez adaptív lesz, Knappal ellentétben.
Deyell
Deyell
Én is olvastam 1gy vagy két riportban is,hogy Gruden ajánlotta.S ugye ők anno Tampában dolgoztak is együtt.

Amaedus, Deyell

A lentebb már belinkelt cikkben a 3. pontban pont arról van szó Olsonnal kapcsolatban,hogy jól méri fel a játékosokat és,hogy jól használja ki a roster erősségeit!
PL Ramsnél Jackson, Tampában Winslow, Raiders Reece? 😊

 www.silverandblackpride.com/2013/1/19/3893372/what-to-expect-from-greg-olson-oakland-raiders-offense



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
egy szinte biztos, jobb, mint Tice vagy Martz lett volna. van egy olyan érzésem, hogy közülük választhattunk volna, meg Olsen, akkor jó, hogy az utóbbi. viszont ha rosszul sül el ez is, mint Knapp, akkor Allen állásába fog kerülni. a nagy nevekre esélyünk sincs, az látszik. egy pletyka szerint Gruden ajánlotta Olsont McKenzie-nek

az jó, hogy visszatérünk a PBS-hez, de ami még fontos lenne, hogy Reece-t használja megfelelően, reméljük ehhez adaptív lesz, Knappal ellentétben.

nem várok sokat tőle, de Belichicknek sem örültek a Patriots szurkolói, amikor odament HC-nak 😊

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
az látszik, hogy normális játékosokkal tud alkotni, de varázsolni nem tud a szarból.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
A szarházi Knapphez képest biztos óriási upgrade, de jobban örültem volna egy OC körökben elfogadott arcnak. Meglássuk mi lesz.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 www.jaguars.com/team/coaches/Greg-Olson/e8b4ec88-779d-4de9-b0df-d67b5de32497

hosszú leírás Olsonról, olvassátok el, érdemes

főleg a pozitívumokat emeli ki, azért kiegészítendő, amikor OC volt, a következő eredményei voltak:

Detroit:
2005: 27th in yards, 28th in scoring (gyenge csapat, Joey Harrington a QB)

St. Louis:
2006: 6 in yards, 10 in scoring
2007: 24 in yards, 28th in scoring (Bulger megsérül, támadófal szétesik szintén sérülések miatt)

Tampa:
2009: 28th in yards, 30th in scoring
2010: 19th in yards, 20th in scoring
2011: 17th in yards, 21st in scoring

dolgozott Grudennel, Mariuccival, Mularkeyvel, Linehannel

Gabberttel lehet, hogy nem tudott mit kezdeni, de nem hiszem, hogy meg lehet tanítani, hogy az irányító ne fosson be, ha jönnek a védők a nyakára. Gabbert sokszor becsukja a szemét dobás közben, ha rajta vannak a védők, képeken látni, ezzel szerintem nem lehet mit kezdeni, ő egy elveszett eset, viszont Henne-vel sokkal jobban nyomta a szezon második felében, na meg ő készítette fel Breest a Purdue-nál

nem tűnik egy nagy ásznak, de Knappnál tuti jobb lesz. downhill, power-run attackot nyomat, amiben McFadden sikeres volt '10-11-ben.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 www.silverandblackpride.com/2013/1/19/3893372/what-to-expect-from-greg-olson-oakland-raiders-offense



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Na kinti Tamp forumról némi infót szedtem:

- van aki szar OCnak írta le és azt mondta szokjunk hozzá a 3&out-okhoz
- azért akadt olyan is aki elismerte a 2010-es munkáját és azt is, h 2011ben az egész csapat széthullott
- volt egy sztem igen összeszedett post amiből ki lehet indulni.

Eszerint Olson West Coast offense-t tol. Nem egy nagy playekkel operáló offense (Hue hasonlatot visszaszívom), hanem futással, passzal időevő folyamatos haladást produkál. Vannak benne nagy, robbanékony játékok, de nem az van erőltetve. PBS és ZBS elemeket egyaránt használó mix blokkolási rendszert használ a falban. Olykor kicsit hamar felhagyott a futással meccseken...

Eddig ennyi...Rolni
Én inkább a második hozzá szólással értek egyet,miszerint 11ben a csapat kompletten eset szét és nem csak a qb játéka volt gáz.S ez az egész staff hibája.

Arról meg,hogy mire lesz igazán kpes majd az szezon végén értekezünk!
Egyenlőre maradjunk szerintem abban,hogy volt hol tanulnia,voltak jó és rossz szárny próbálgatásai és szerintem most lesz először,hogy igazán szabad keze lesz.Azaz,hogy megmutathatja,hogy mit is tud!


Ami meg a stílusát illeti így az írásodból kiindulva Rolni,pont ez kell nekünk!
WCO a folytonosság végett, és ha megtartjuk Goodson és Stweartot akkor meg egy mixel Pbs/Zbs rendszer!Mert így akkor is hatákony lehet a futásunk ha DMC pihen v sérült.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Oakland szurkolók mit szólnátok ha őket választaná ki a csapat?

Star Lotulelei, NT
Blidi Wreh-Wilson, CB
Menelik Watson, OTBéczkó
Nekem megfelelne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Oakland szurkolók mit szólnátok ha őket választaná ki a csapat?

Star Lotulelei, NT
Blidi Wreh-Wilson, CB
Menelik Watson, OT
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
...van aki szar OCnak írta le és azt mondta szokjunk hozzá a 3&out-okhoz...
Rolni
Ez már idén sikerült...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na kinti Tamp forumról némi infót szedtem:

- van aki szar OCnak írta le és azt mondta szokjunk hozzá a 3&out-okhoz
- azért akadt olyan is aki elismerte a 2010-es munkáját és azt is, h 2011ben az egész csapat széthullott
- volt egy sztem igen összeszedett post amiből ki lehet indulni.

Eszerint Olson West Coast offense-t tol. Nem egy nagy playekkel operáló offense (Hue hasonlatot visszaszívom), hanem futással, passzal időevő folyamatos haladást produkál. Vannak benne nagy, robbanékony játékok, de nem az van erőltetve. PBS és ZBS elemeket egyaránt használó mix blokkolási rendszert használ a falban. Olykor kicsit hamar felhagyott a futással meccseken...

Eddig ennyi...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Tice faledzőnek jó lenne! OC-nak nem örültem volna ha ő jön.
Bruce
Szerintem neked és nekem egészen mások az elképzeléseink a jó offense falról. 😀
OCként nem minősíteném, de pozíciós edzőként... na inkább ezt se minősítem.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Freemanről azért annyit jegyezzünk meg, a 2010es éve valóban jó volt, ha nem is csodás. A Tampa volt az egyik legígéretesebb fiatal csapat. Ez volt a nagy sztori akkoriban, nem Freeman, hanem a sok ifjonc mint csapat sikeres játéka miatt (főleg defense). Pedig nem voltak tele sztárokkal.
Azóta eltelt két olyan szezon, ahol leginkább a kiábrándító, borzalmas, stb. jelzőket aggatták Freemanre.
Olsont sem véletlen hiba miatt rúgták ki egy éve. A 4-12es szezon és a passzjáték nulla teljesítménye volt a fő ok. Freeman azért úszta meg a kirúgást, amiért Cassel. Volt egy jó éve, amiben a csapat vitte a hátán, azóta arra mutogat. De már nem sokan hisznek neki. A pénze fele Casselének, de érte első kört adtak. Ehhez képest ezért nem ájulok el, hogy Olson egyetlen átlagnál jobb szezont kipréselt belőle.
2012ben A Jax QB edzője volt. Mindenki ítélje meg maga, hogy Gabbert azóta sikersztori lett avagy nem.ulpianus
Ulpi

Gabbert már alapjáraton nem siker story,igazából én meg se hívtam volna a draftra!




Cubehead
Gabbert annak a QB Classnak talán a legjobb QB-ja volt, sokkal inkább NFL Ready volt mint Cam vagy Kaep. Ő, Dalton, Stanzi (?), Ponder és Locker volt akik kinéztek úgy, hogy profi szinten is megbízható QB-k lehetnek. Az, hogy korán vitték el őket a Draften, nem az ő bűnük és nem Gabbert hibája, hogy pont a Jax vitte el. Kár érte...
Amadeus91
Azért Gabbertnél mindig is volt egy X faktor,mint minden Spreed Offensből jövő QBnál. Persze mint mindenre erre is van ellen példa Dreew Brees.
De azért a legtöbb spreed offensből jövő qb eléggé nehezen vagy sehogy nem áll át pro rendszerre.
PL Ponder fizikálisan nem egy világ megváltó de még is nála nagyot dobott a helyezésén,hogy pro rendszerből jött (na jó a Viking qb pánikja is) 😊
Cam meg Kaepnél akik úgy szintén spreed-t játszottak egyetemen azért ott van a qb run mint mentő öv.Ami nyomta őket.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Freemanről azért annyit jegyezzünk meg, a 2010es éve valóban jó volt, ha nem is csodás. A Tampa volt az egyik legígéretesebb fiatal csapat. Ez volt a nagy sztori akkoriban, nem Freeman, hanem a sok ifjonc mint csapat sikeres játéka miatt (főleg defense). Pedig nem voltak tele sztárokkal.
Azóta eltelt két olyan szezon, ahol leginkább a kiábrándító, borzalmas, stb. jelzőket aggatták Freemanre.
Olsont sem véletlen hiba miatt rúgták ki egy éve. A 4-12es szezon és a passzjáték nulla teljesítménye volt a fő ok. Freeman azért úszta meg a kirúgást, amiért Cassel. Volt egy jó éve, amiben a csapat vitte a hátán, azóta arra mutogat. De már nem sokan hisznek neki. A pénze fele Casselének, de érte első kört adtak. Ehhez képest ezért nem ájulok el, hogy Olson egyetlen átlagnál jobb szezont kipréselt belőle.
2012ben A Jax QB edzője volt. Mindenki ítélje meg maga, hogy Gabbert azóta sikersztori lett avagy nem.ulpianus
Egyértelmű.
Nem egy Norv Turner, de ezt írtam is...
Az meg, h miért rúgták ki sztem nagyrészben a HC váltáshoz is köthető.

Lett volna pár név akinek jobban örülök, de lett volna olyan is akinek sokkal kevésbé örültem volna...

Igyekeztem infókat összeszedni és persze, h próbálok a pozitív dolgokra figyelni...legalább season openerig lehessen bizakodni 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Freemanről azért annyit jegyezzünk meg, a 2010es éve valóban jó volt, ha nem is csodás. A Tampa volt az egyik legígéretesebb fiatal csapat. Ez volt a nagy sztori akkoriban, nem Freeman, hanem a sok ifjonc mint csapat sikeres játéka miatt (főleg defense). Pedig nem voltak tele sztárokkal.
Azóta eltelt két olyan szezon, ahol leginkább a kiábrándító, borzalmas, stb. jelzőket aggatták Freemanre.
Olsont sem véletlen hiba miatt rúgták ki egy éve. A 4-12es szezon és a passzjáték nulla teljesítménye volt a fő ok. Freeman azért úszta meg a kirúgást, amiért Cassel. Volt egy jó éve, amiben a csapat vitte a hátán, azóta arra mutogat. De már nem sokan hisznek neki. A pénze fele Casselének, de érte első kört adtak. Ehhez képest ezért nem ájulok el, hogy Olson egyetlen átlagnál jobb szezont kipréselt belőle.
2012ben A Jax QB edzője volt. Mindenki ítélje meg maga, hogy Gabbert azóta sikersztori lett avagy nem.ulpianus
Ulpi

Gabbert már alapjáraton nem siker story,igazából én meg se hívtam volna a draftra!




Cubehead
Gabbert annak a QB Classnak talán a legjobb QB-ja volt, sokkal inkább NFL Ready volt mint Cam vagy Kaep. Ő, Dalton, Stanzi (?), Ponder és Locker volt akik kinéztek úgy, hogy profi szinten is megbízható QB-k lehetnek. Az, hogy korán vitték el őket a Draften, nem az ő bűnük és nem Gabbert hibája, hogy pont a Jax vitte el. Kár érte...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Freemanről azért annyit jegyezzünk meg, a 2010es éve valóban jó volt, ha nem is csodás. A Tampa volt az egyik legígéretesebb fiatal csapat. Ez volt a nagy sztori akkoriban, nem Freeman, hanem a sok ifjonc mint csapat sikeres játéka miatt (főleg defense). Pedig nem voltak tele sztárokkal.
Azóta eltelt két olyan szezon, ahol leginkább a kiábrándító, borzalmas, stb. jelzőket aggatták Freemanre.
Olsont sem véletlen hiba miatt rúgták ki egy éve. A 4-12es szezon és a passzjáték nulla teljesítménye volt a fő ok. Freeman azért úszta meg a kirúgást, amiért Cassel. Volt egy jó éve, amiben a csapat vitte a hátán, azóta arra mutogat. De már nem sokan hisznek neki. A pénze fele Casselének, de érte első kört adtak. Ehhez képest ezért nem ájulok el, hogy Olson egyetlen átlagnál jobb szezont kipréselt belőle.
2012ben A Jax QB edzője volt. Mindenki ítélje meg maga, hogy Gabbert azóta sikersztori lett avagy nem.ulpianus
Ulpi

Gabbert már alapjáraton nem siker story,igazából én meg se hívtam volna a draftra!
A Tampa vissza esésében meg nem csak Olsont kell keresni hanem az általad is említett csapat játék hiányát.Azon bizonyos szezon után az egész csapat fejben szét volt hullva s ez látszott a játékukon is.Elő is kapták érte a HC. Olson már sokkal inkább az új vezetés cseréjének köszönhetően repült és nem mint fő ok.
Persze nem magasztalni akarom (majd ha már le tett valamit az asztalra nálunk) de azért mint hulladékot sem kell beállítani.Legalább is én úgy gondolom Ulpi!

UI ill még egy gondolatot engedj meg.Ha már említetted Cassel-t,mint hasonlóságot Freemanal mondván mind a kettőnek volt egy jó éve s arra alapoznak azóta is.Ez így igaz csak azt is figyelembe kell venni,hogy Freeman milyen rosterrel és Cassel milyen rosterrel volt erre képes!



több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Freemanről azért annyit jegyezzünk meg, a 2010es éve valóban jó volt, ha nem is csodás. A Tampa volt az egyik legígéretesebb fiatal csapat. Ez volt a nagy sztori akkoriban, nem Freeman, hanem a sok ifjonc mint csapat sikeres játéka miatt (főleg defense). Pedig nem voltak tele sztárokkal.
Azóta eltelt két olyan szezon, ahol leginkább a kiábrándító, borzalmas, stb. jelzőket aggatták Freemanre.
Olsont sem véletlen hiba miatt rúgták ki egy éve. A 4-12es szezon és a passzjáték nulla teljesítménye volt a fő ok. Freeman azért úszta meg a kirúgást, amiért Cassel. Volt egy jó éve, amiben a csapat vitte a hátán, azóta arra mutogat. De már nem sokan hisznek neki. A pénze fele Casselének, de érte első kört adtak. Ehhez képest ezért nem ájulok el, hogy Olson egyetlen átlagnál jobb szezont kipréselt belőle.
2012ben A Jax QB edzője volt. Mindenki ítélje meg maga, hogy Gabbert azóta sikersztori lett avagy nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Köszi a videokat Cube.
A highlight alapján (persze HLből sokat leszűrni nem szabad)TP-re hajaz a menekülés és futás terén a gyerek, dobás terén meg CP-re 😊
TPnél sokkal jobban dob sztem, de ez most itt nem is érdekes...
A lényeg, hogy a video meg az eddig olvasottak alapján pass játékban olyan Hue Jacksonos big playekre számíthatunk...mély passzok...ez CPnek feküdne
Jó futás mondjuk alap, anélkül csak INT gyárost csinálnak CPből...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!