NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
https://bowl.hu/images/cache/uploads/7f0854c49efdcc2ad4aa30daf11273ca.jpg
East-West Shrine Game 2013 beharangozó | Bowl.hu
Az NFL konferencia-döntőinek előestéjén rendeznek egy college all-star meccset, mi pedig megnézzük.


Akikre én kiváncsi leszek:
Hodges, Bass, McGee, Cooper, Motta...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Az általad említett Kyle Long sztem alkalmatlan kezdő RTnek első évében. Nem véletlenül akart még egy évet suliba maradni...Rolni
igen, ezért tettem zárójelbe. Long is defensive endként kezdte, mint az apja és a tesója, aztán 2011-ben állt át az o-line-ba, szóval még sok tapasztalata nincs.

FA piacon is vannak jó RT-k (Smith, Cherilus, Vollmer, Loadholt) - közülük talán Cherilust és Loadholtot tudnánk megfizetnideyell
Cherlius amennyire tudom szar.
Többi ha el is jön a mostani helyéről nem tudom megfizethető-e...


Amúgy a PBS valószínűsíthető visszatérése miatt változhat a draft OL célcsoport is.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Az általad említett Kyle Long sztem alkalmatlan kezdő RTnek első évében. Nem véletlenül akart még egy évet suliba maradni...Rolni
igen, ezért tettem zárójelbe. Long is defensive endként kezdte, mint az apja és a tesója, aztán 2011-ben állt át az o-line-ba, szóval még sok tapasztalata nincs.

FA piacon is vannak jó RT-k (Smith, Cherilus, Vollmer, Loadholt) - közülük talán Cherilust és Loadholtot tudnánk megfizetni

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Amúgy Brisiel és Bergstrom alkalmasságához annyit, h Cooper is simán megállta a helyét PBSben...Rolni
ott van még Lucas Nix, aki szerintem jobb, mint Bergstrom. jövő szezonban kezdő lesz, Nix lehet az RG, Brisielt meg ki lehetne vágni spórolás végett.

Veldheer - Bergstrom - Wisniewski - Nix - ? (Kyle Long)deyell
Nix amúgy sztem draft előtt inkább PBSbe volt mondva mint ZBSbe...
Brisiel sztem marad RG jövőre sémától függetlenül, ha felgyógyul.

Nálam:
Veldheer-Bergstrom\Nix-Wiz-Brisiel-?(Barnes)
Ebbe majd beleszól az FA pl.: marad-e Barnes? Tudunk-e jobbat hozni helyette?
Draft is beleszólhat még: Esetleges Joeckel pick mozgathatná át Veldheert vagy egy 2.(szerzni kell) vagy 3. körös pick beeshet kezdőbe.

Az általad említett Kyle Long sztem alkalmatlan kezdő RTnek első évében. Nem véletlenül akart még egy évet suliba maradni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Amúgy Brisiel és Bergstrom alkalmasságához annyit, h Cooper is simán megállta a helyét PBSben...Rolni
ott van még Lucas Nix, aki szerintem jobb, mint Bergstrom. jövő szezonban kezdő lesz, Nix lehet az RG, Brisielt meg ki lehetne vágni spórolás végett.

Veldheer - Bergstrom - Wisniewski - Nix - ? (Kyle Long)

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Még ami érdekes, h McClain cap szitu miatt nem lett kibaszva és ha már cap helyzet akkor RM azt mondta, h idén jobb mint tavaly, de még nem vagyunk kinn az erdőből! Jövőre leszünk ott ahol ő szeretné...ez alapján sztem idén még várható tisztogatás.

Rolni
Ez jelenleg ezt jelenti:
McKenzie also said the Raiders’ salary-cap situation (they are currently $4.5 million over the cap for 2013) is better than last year, but the team still has work to do and he doesn’t expect any big-name free-agent additions. Still, he hopes to be able to make some additions in free agency.

Rolni kérdésedre válaszolva én ezt olvastam:
He also said he hopes the Oakland coaching staff is filled in the coming days and acknowledged he talked with former San Diego head coach Norv Turner about the offensive coordinator job. Turner was not interested. empty taxi
Aha ok akkor ugyanazt olvastuk, csak másképp vettük le kicsit...mondom igazából mindegy is...

A 4,5M over-be elvileg benne van Seymour 2013-as fizetése is, de mivel voidable lesz a szerződése a sok kihagyott meccs miatt az javít a dolgokon sztem. Ezután jöhet a Kelly, DHB kivágás, meg pár átalakítás...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Még ami érdekes, h McClain cap szitu miatt nem lett kibaszva és ha már cap helyzet akkor RM azt mondta, h idén jobb mint tavaly, de még nem vagyunk kinn az erdőből! Jövőre leszünk ott ahol ő szeretné...ez alapján sztem idén még várható tisztogatás.

Rolni
Ez jelenleg ezt jelenti:
McKenzie also said the Raiders’ salary-cap situation (they are currently $4.5 million over the cap for 2013) is better than last year, but the team still has work to do and he doesn’t expect any big-name free-agent additions. Still, he hopes to be able to make some additions in free agency.

Rolni kérdésedre válaszolva én ezt olvastam:
He also said he hopes the Oakland coaching staff is filled in the coming days and acknowledged he talked with former San Diego head coach Norv Turner about the offensive coordinator job. Turner was not interested.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Rolandunkról mondta még RM, hogy a legutóbbi "Fuck Y'all" mutatványa óta sem ő, sem DA nem beszélt vele, nem igen tudják, hogy mi is van vele.



atomfizikus...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Taxi nem tudom hol láttad ezt, sztem nem jutottak el ajánlatig. Nekem a mostani kör interjú alapján az jött le, h megkereste és Norvot nem érdekelte a dolog. Lehet volt ajánlat is, de nekem úgy tűnt nem jutottak el odáig. Mondjuk tök mindegy 😊

Én továbbra is bírom RM-t. Mondjuk ez se jelent sokat 😊

Cube hol olvastad, h RM PBS-t nyilatkozott le 2013ra? Annyit mondott, h DMC nem egy "lateral mover". Ez sejteti a visszaállást, de nem nyilatkozta le a váltást...
Amúgy Brisiel és Bergstrom alkalmasságához annyit, h Cooper is simán megállta a helyét PBSben...

Brisiel esetében ez a boka sérülés érdekes. Elvileg súlyos műtétről beszélt RM, tehát lehet ezért volt jóval gyengébb a vártnál. Egy rossz, fájó boka azért keményen odavághat egy OLnek...kitámasztás, erőkifejtés...

Barnes sztem ha akarjuk visszahozható lenne, mert itt lenne legjobb esélye kezdeni talán (roto is ezt írta).

Burris térd beavatkozása nem súlyos elvileg...

Az jó, h minicampre elvileg mindenki kész lesz!

Még ami érdekes, h McClain cap szitu miatt nem lett kibaszva és ha már cap helyzet akkor RM azt mondta, h idén jobb mint tavaly, de még nem vagyunk kinn az erdőből! Jövőre leszünk ott ahol ő szeretné...ez alapján sztem idén még várható tisztogatás.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
McK lenyilatkozta h megkereste Nrovot OC ajánlattal, de elutasította.empty taxi
valszeg nem akart DA alatt dolgozni. Gruden alá jött volna...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Még mindig nem sikerült vonzóvá tenni a Raiders-t, de remélem azért elindul valami, mert így bekerülünk egy 22-es csapdája szerű dologba, amiből nem fogunk tudni kievickélni, főként úgy nem, ha a többi csapat jól teljesít és mi pedig a pofozógép szerepét töltjük be.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
McK lenyilatkozta h megkereste Nrovot OC ajánlattal, de elutasította.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Brieselnek és Barnesnak is műtétre van szüksége mielőbb. Valamint Burris térdét is műteni kell.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
DMC-ről:
Running back Darren McFadden is a big part of the Raiders plans moving forward in 2013, general manager Reggie McKenzie said Thursday.

McKenzie, meeting with beat writers for the first time since Nov. 30, brushed aside the notion that McFadden could be moved entering the final season of his contract following a disappointing season.

“I’m confident Darren’s going to play his last season, regardless of what’s out there,’’ McKenzie said. “We have no decision to do anything with Darren.’’

– McKenzie said he considered Notre Dame linebacker Manti Te’o a first-round talent but is going to wait and see how his current story unfolds before forming any judgement regarding how will affect him in the draft.


Valamint egy hír ha már ment az ötletelgetés TP,Kelly kapcsán!
ex-Oregon QB Darron Thomas hamarabb kijön a draftra azaz idén.Szóval jó pár elemző elmondta,hogy nem lenne meglepve ha a Training Campet az Eagles campjében kezdené!Cubehead
Darron Thomas már tavaly kijött, UDFA-ként a kanadai ligába írt alá, jelenleg WR-t játszik.... (kb. annyit is ért egyébként, köze nem volt sohasem az NFL-hez...)Amadeus91
Köszi, én is most nézem,hogy benéztem a cikk ezen részét.Minden esetre Kelly nyilatkozta,hogy szerinte tudna NFL szinten Qb-t játszani s ahogy írtam ebből kifolyólag többen Eagles campbe várják!Cubehead
dehogy tudna. Komolytalan. Nem hiszem, hogy Kelly ezt mondta volna, de ha mégis, akkor azzal csak azt a véleményemet erősíti, hogy neki sincs sok keresni valója az NFL-ben. Darron Thomas-ról röviden tömören utoljára, mindent elmond róla, hogy Kanadába is WR-nek kellett és a Calgary Practice Team-jéig jutott csak, elkapóként.

offAmadeus91
Személy szerint nem ismerem a játékát és megvallom nem is nagyon érdekel!

Ami miatt felfigyeltem a hírre és beírtam azaz,hogy szárnyra kelt a pletyka TP megszerzéséről (mondván már anno is akarta).
Na már most Kelly nyilatkozatai alapján (Darron Thomas okés NFLbe,meg nagy fun-ja Foles-nak)egyértelmű,hogy semmi alapja nem volt a pletykának. S megmodom őszintén örülök is neki!
TP még egy év tanulás után zsír lesz,csak ki kell várnunk.

Mindenesetre ahogy a közben megjelent RM nyilatkozat alapján nagyjából DA és RM is hasonlóképpen gondolkodik TPről szóval duplán meg lett cáfolva a téma!



több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
En is olvastam ezt a nyilatkozatat a Roton, nagyot rohogtem is rajta. Betudom inkabb valami szokasos kodositesnek, hisz egy QB light csapatrol van szo.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
DMC-ről:
Running back Darren McFadden is a big part of the Raiders plans moving forward in 2013, general manager Reggie McKenzie said Thursday.

McKenzie, meeting with beat writers for the first time since Nov. 30, brushed aside the notion that McFadden could be moved entering the final season of his contract following a disappointing season.

“I’m confident Darren’s going to play his last season, regardless of what’s out there,’’ McKenzie said. “We have no decision to do anything with Darren.’’

– McKenzie said he considered Notre Dame linebacker Manti Te’o a first-round talent but is going to wait and see how his current story unfolds before forming any judgement regarding how will affect him in the draft.


Valamint egy hír ha már ment az ötletelgetés TP,Kelly kapcsán!
ex-Oregon QB Darron Thomas hamarabb kijön a draftra azaz idén.Szóval jó pár elemző elmondta,hogy nem lenne meglepve ha a Training Campet az Eagles campjében kezdené!Cubehead
Darron Thomas már tavaly kijött, UDFA-ként a kanadai ligába írt alá, jelenleg WR-t játszik.... (kb. annyit is ért egyébként, köze nem volt sohasem az NFL-hez...)Amadeus91
Köszi, én is most nézem,hogy benéztem a cikk ezen részét.Minden esetre Kelly nyilatkozta,hogy szerinte tudna NFL szinten Qb-t játszani s ahogy írtam ebből kifolyólag többen Eagles campbe várják!Cubehead
dehogy tudna. Komolytalan. Nem hiszem, hogy Kelly ezt mondta volna, de ha mégis, akkor azzal csak azt a véleményemet erősíti, hogy neki sincs sok keresni valója az NFL-ben. Darron Thomas-ról röviden tömören utoljára, mindent elmond róla, hogy Kanadába is WR-nek kellett és a Calgary Practice Team-jéig jutott csak, elkapóként.

off

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
19.-én lesz az East West shrine game.Érdemes lesz nézni,lehet egy két a számunkra is érdekes playa.
PL Gerald Hodges, LB, Penn State. Több scout is oda volt érte az első full padded edzés után.Valamint közismerten jó LB képző a Penn State.Közép tájt 4-5 körben eltudnám képzelni.

 www.youtube.com/watch?v=KFPQNY8zdho



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
DMC-ről:
Running back Darren McFadden is a big part of the Raiders plans moving forward in 2013, general manager Reggie McKenzie said Thursday.

McKenzie, meeting with beat writers for the first time since Nov. 30, brushed aside the notion that McFadden could be moved entering the final season of his contract following a disappointing season.

“I’m confident Darren’s going to play his last season, regardless of what’s out there,’’ McKenzie said. “We have no decision to do anything with Darren.’’

– McKenzie said he considered Notre Dame linebacker Manti Te’o a first-round talent but is going to wait and see how his current story unfolds before forming any judgement regarding how will affect him in the draft.


Valamint egy hír ha már ment az ötletelgetés TP,Kelly kapcsán!
ex-Oregon QB Darron Thomas hamarabb kijön a draftra azaz idén.Szóval jó pár elemző elmondta,hogy nem lenne meglepve ha a Training Campet az Eagles campjében kezdené!Cubehead
Darron Thomas már tavaly kijött, UDFA-ként a kanadai ligába írt alá, jelenleg WR-t játszik.... (kb. annyit is ért egyébként, köze nem volt sohasem az NFL-hez...)Amadeus91
Köszi, én is most nézem,hogy benéztem a cikk ezen részét.Minden esetre Kelly nyilatkozta,hogy szerinte tudna NFL szinten Qb-t játszani s ahogy írtam ebből kifolyólag többen Eagles campbe várják!



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Valamint RM lenyilatkozta azt is,hogy a 2013s szezonban vissza állunk PBS blokkolási rendszerre!Így DMC marad az utolsó évére is és feltehetően újra liga elitként fogja tolni.

Viszont ez esetben Briesel helyzete vált kérdésesé!!



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
DMC-ről:
Running back Darren McFadden is a big part of the Raiders plans moving forward in 2013, general manager Reggie McKenzie said Thursday.

McKenzie, meeting with beat writers for the first time since Nov. 30, brushed aside the notion that McFadden could be moved entering the final season of his contract following a disappointing season.

“I’m confident Darren’s going to play his last season, regardless of what’s out there,’’ McKenzie said. “We have no decision to do anything with Darren.’’

– McKenzie said he considered Notre Dame linebacker Manti Te’o a first-round talent but is going to wait and see how his current story unfolds before forming any judgement regarding how will affect him in the draft.


Valamint egy hír ha már ment az ötletelgetés TP,Kelly kapcsán!
ex-Oregon QB Darron Thomas hamarabb kijön a draftra azaz idén.Szóval jó pár elemző elmondta,hogy nem lenne meglepve ha a Training Campet az Eagles campjében kezdené!Cubehead
Darron Thomas már tavaly kijött, UDFA-ként a kanadai ligába írt alá, jelenleg WR-t játszik.... (kb. annyit is ért egyébként, köze nem volt sohasem az NFL-hez...)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Valamint egy hír ha már ment az ötletelgetés TP,Kelly kapcsán!
ex-Oregon QB Darron Thomas hamarabb kijön a draftra azaz idén.Szóval jó pár elemző elmondta,hogy nem lenne meglepve ha a Training Campet az Eagles campjében kezdené!



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
RM nyilatkozata TP-ről

* McKenzie, on what he saw in Terrelle Pryor: "What I did see was Terrelle that I was pleased with, he protected the ball in the game when you have snapping issues, even with handing off, the ball slipping, protecting when you’re being rushed, he protected the ball. That was a plus for me. To see that and to see snap count, the offensive linemen getting used to his cadence and him getting the plays out and emotions and all the little things that he has to do to make sure there were no issues with penalties before the ball is snapped. Now, obviously, you can see the plays, and when things break down, where he can kind of create and do some things. But he had a chance to make some throws and he did pretty good. I was encouraged. Hopefully the new offensive coordinator will find a way to see what he can do best during this offseason and see what he looks like in preseason games."



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Nem tetszik igazabol, h Rivers McCoy melle mar Whisenhuntot is "megkapta"...
Ha Pagano alatt tovabb javul a D es az uj GM nem csinal AJ szeru okorsegeket ok is erosek lesznek ujra.

Hamar ujra eros divizio lehet a West...
Manningek adottak, Reid sokat lendithet azon a Chiefs kereten...

Csak azt remelem mi is felnovunk a dologhoz es nem boxzsakkent szerepelunk majd...Rolni
én szeretek underdog lenni. (izgalmasabb 😀)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Nem tetszik igazabol, h Rivers McCoy melle mar Whisenhuntot is "megkapta"...
Ha Pagano alatt tovabb javul a D es az uj GM nem csinal AJ szeru okorsegeket ok is erosek lesznek ujra.

Hamar ujra eros divizio lehet a West...
Manningek adottak, Reid sokat lendithet azon a Chiefs kereten...

Csak azt remelem mi is felnovunk a dologhoz es nem boxzsakkent szerepelunk majd...Rolni
Hát akárhogy is de épp itt lenne már az ideje,hogy vissza térjünk az élet naposabbik oldalára!

Go Raiders



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nem tetszik igazabol, h Rivers McCoy melle mar Whisenhuntot is "megkapta"...
Ha Pagano alatt tovabb javul a D es az uj GM nem csinal AJ szeru okorsegeket ok is erosek lesznek ujra.

Hamar ujra eros divizio lehet a West...
Manningek adottak, Reid sokat lendithet azon a Chiefs kereten...

Csak azt remelem mi is felnovunk a dologhoz es nem boxzsakkent szerepelunk majd...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!