NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Még több elemzés,mind O mind D terén!

 www.silverandblackpride.com/2013/1/21/3899080/oakland-raiders-must-establish-a-team-identity-for-2013



több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
A Ravens győzelme miatt Reece végre mehet Hawaii-ra!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Még OC:
 www.raiders1.ninjagoro.com/2012/raiders-new-offensive-coordinator-greg-olson/

 www.raiders1.ninjagoro.com/blog/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Bár Ray ellen nehéz szurkolni még ha otromba is volt a W-jük ellenünk de azért a Bay areába kellene, hogy kerüljön az a trófea...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Remélem összejön a Harbaugh Bowl 😊Rolni
úgy legyen. se a Patsnek, se a Ninersnek nem bírnék szurkolni

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Remélem összejön a Harbaugh Bowl 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 bleacherreport.com/articles/1493029-oakland-raiders-mock-draft-updated-7-round-projectionsCubehead
Mauti jó lenne, akár korábbi körben is, kár, hogy túl van két komoly térdsérülésen. amúgy kb olyan típusú játékos, mint Posluszny meg Sean Lee - ilyen játékosra szükségünk van, csak az a gond, hogy sérülékeny

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 bleacherreport.com/articles/1493029-oakland-raiders-mock-draft-updated-7-round-projections



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Raiders engaged in discussions with former Madison Square Garden president Scott O’Neil about becoming president of their organization. deyell
Ez gondolom az a szerpekör amire Ray Andersont interjúvoltuk legutóbb...
Minél több hozzáértő ember van a csapatkörül annál előbb állunk talpra...

UPDATE: Schefter reports Oakland is talking to former Madison Square Garden president Scott O’Neil about a president’s role with the team. Oakland has also been linked to Ray Anderson of the NFL. The primary duty of this role will be on the business side, trying to secure a new stadium for the team.
A stadionhoz kell a segítség Marknak...Rolni
örülök, hogy komoly embereket hoznak a csapathoz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Raiders engaged in discussions with former Madison Square Garden president Scott O’Neil about becoming president of their organization. deyell
Ez gondolom az a szerpekör amire Ray Andersont interjúvoltuk legutóbb...
Minél több hozzáértő ember van a csapatkörül annál előbb állunk talpra...

UPDATE: Schefter reports Oakland is talking to former Madison Square Garden president Scott O’Neil about a president’s role with the team. Oakland has also been linked to Ray Anderson of the NFL. The primary duty of this role will be on the business side, trying to secure a new stadium for the team.
A stadionhoz kell a segítség Marknak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Raiders engaged in discussions with former Madison Square Garden president Scott O’Neil about becoming president of their organization.

choose life
több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Azért nem ártana egy jó Defense se, úgy könnyebb lenne a dolga az O-nak. Szerintem azt kéne nagyongyorsan rendberakni.



Just Win Baby!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 www.silverandblackpride.com/2013/1/19/3894980/jacksonville-jaguars-tampa-bay-buccaneers-insight-oakland-raiders-offensive-coordinator-greg-olson

Pár dolog:
-ZBS-PBS mix lesz
-WCO
-Gabbert lábmunkáján, technikáján javított (TP)
-lassú kezdések (Knappy...)
-embereket használja fel, nem sémát erőltet(anti-Knappy)Rolni
Nekem is ezeket sikerült összességében kideríteni róla.
S ezek alapján abszolult UPGRADE!
Reméljük,hogy valóság és a játék összképe is ezt mutatja majd!

GO RAIDERSCubehead
talán Martznál jobb döntés, hozzá azért jóval jobb "alapanyag" kéne hogy megvalósítsa amit akar.Raider89
Szerintem Martznál minden jobb döntés!
Előre is sorry a Martz rajongóktól.
De azért nem egy helyen fordult meg.Papíron zsír az offense a valóságban viszont kivitelezhetetlen unbalance offense. PL ott volt anno Detroit, Elkapók személyében Calvin Megatron Johnson, Roy Williams,Mike Furrey és adva volt egy nem kiemelkedő,de biztos, rutinos QB egy jó Oline mögött és még sem sikerült sikerrel adoptálni!
Szóval véleményem szerint nem talán hanem biztos jobb opció,legalább is a mi szemszögünkből.Aztán,hogy menyire jó azt majd meglátjuk!



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Kicsit offolok:
Tudta valaki, hogy Aso játszik a Fire with Fire c. filmbe? én most nézem, és kicsit meglepődtem 😮
Raider89
Én személy szerint nem tudtam,de utána néztem most és szerepel ő még pár másik dologban is!

Ha érdekel:
 www.imdb.com/name/nm3060479/Cubehead
Thx, azt tudtam, hogy itt ott felbukkant kisebbfajta szerepekben, de konkrétan erről a filmről nem tudtam. Azért ez már egy előrelépés nála szerintem, Bruce Willis, Vinnie Jones, Rampage Jackson, 50 cent meg ilyenekkel együtt szerepel.Raider89
Fel sem tűnt eddig, de a Friday Night Lights 4. évadának első részében ő a rendőr, aki Vince-t, elviszi Taylor edzőhöz.

Vazz...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
 www.silverandblackpride.com/2013/1/19/3894980/jacksonville-jaguars-tampa-bay-buccaneers-insight-oakland-raiders-offensive-coordinator-greg-olson

Pár dolog:
-ZBS-PBS mix lesz
-WCO
-Gabbert lábmunkáján, technikáján javított (TP)
-lassú kezdések (Knappy...)
-embereket használja fel, nem sémát erőltet(anti-Knappy)Rolni
Nekem is ezeket sikerült összességében kideríteni róla.
S ezek alapján abszolult UPGRADE!
Reméljük,hogy valóság és a játék összképe is ezt mutatja majd!

GO RAIDERSCubehead
talán Martznál jobb döntés, hozzá azért jóval jobb "alapanyag" kéne hogy megvalósítsa amit akar.



Just Win Baby!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 www.silverandblackpride.com/2013/1/19/3894980/jacksonville-jaguars-tampa-bay-buccaneers-insight-oakland-raiders-offensive-coordinator-greg-olson

Pár dolog:
-ZBS-PBS mix lesz
-WCO
-Gabbert lábmunkáján, technikáján javított (TP)
-lassú kezdések (Knappy...)
-embereket használja fel, nem sémát erőltet(anti-Knappy)Rolni
Nekem is ezeket sikerült összességében kideríteni róla.
S ezek alapján abszolult UPGRADE!
Reméljük,hogy valóság és a játék összképe is ezt mutatja majd!

GO RAIDERS



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Valaki nézte az East West Shrine Game-t?
Csapat szempontból láttatok valakit aki esetleg érdemes lehet behúzni?
Én többé kevésbé tudtam csak nézni (kisebb nagyobb kihagyásokkal).
Amit ezen idő alatt láttam:

East
Kleinek nagyon nem ment!

WR Fuller Corey szépen dolgozott,jól futotta a rútokat és gyakran kisegítette a Qbját. Azt nem tudom,hogy hanyadik körbe van besorolva de ha valamelyik középső vagy késöbbi körben még bent lesz akkor érdemes lenne behúzni ha DHB-t menesztjük.

LB Hodges Gerald elég keveset láttam fent,akkor egész rendben volt.Semmi extra de nem is volt elveszve.

LB Moore Sio nagyon pörgött, szépen olvasta a játékokat szinte mindig a labda közelében volt.

DL Bass David egész jól játszott.Pass rush terén nem volt az igazi de kétszer is fumblet okozott.

SAF Taylor Cooper ő si egész korrekt napot tudhat maga mögött.semmi kiemelkedő de jól olvasta a játékot,jól helyezkedett.

West
QB Doege Seth nagyon korrekt napot zárt,szép összeszedet játékot mutatott végig amíg fent volt. (megkockáztatom,hogy a nyugati csapatban ő volt a legjobb qb)

WR Collins Jasper nagyon szépen futotta a routokat, ő is sokszor kisegítette a qbját. ideális slot wr lehet.



több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Kicsit offolok:
Tudta valaki, hogy Aso játszik a Fire with Fire c. filmbe? én most nézem, és kicsit meglepődtem 😮
Raider89
Én személy szerint nem tudtam,de utána néztem most és szerepel ő még pár másik dologban is!

Ha érdekel:
 www.imdb.com/name/nm3060479/Cubehead
Thx, azt tudtam, hogy itt ott felbukkant kisebbfajta szerepekben, de konkrétan erről a filmről nem tudtam. Azért ez már egy előrelépés nála szerintem, Bruce Willis, Vinnie Jones, Rampage Jackson, 50 cent meg ilyenekkel együtt szerepel.



Just Win Baby!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Azt tudtam, h színészkedik, de nem láttam még semmiben...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Kicsit offolok:
Tudta valaki, hogy Aso játszik a Fire with Fire c. filmbe? én most nézem, és kicsit meglepődtem 😮
Raider89
Én személy szerint nem tudtam,de utána néztem most és szerepel ő még pár másik dologban is!

Ha érdekel:
 www.imdb.com/name/nm3060479/



több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Kicsit offolok:
Tudta valaki, hogy Aso játszik a Fire with Fire c. filmbe? én most nézem, és kicsit meglepődtem 😮



Just Win Baby!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A Senior Bowl "csapatunkban" a következő embereket remélem alaposan lecsekkoljuk:

Johnathan Franklin RB
Aaron Dobson WR
Eric Fisher OT
Kyle Long OT
Ricky Wagner OT
Brian Winters OT
Michael Buchanan DE
Margus Hunt DE
Alex Okafor DE
Brandon Williams DT
Sylvester Williams DT
Khaseem Green LB
Kevin Reddick LB
Jordan Poyer CB
Jamar Taylor CB
Phillip Thomas S
Desmond Trufant CB
Duke Williams DB
Blidi Wreh-Wilson CB

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.silverandblackpride.com/2013/1/19/3894980/jacksonville-jaguars-tampa-bay-buccaneers-insight-oakland-raiders-offensive-coordinator-greg-olson

Pár dolog:
-ZBS-PBS mix lesz
-WCO
-Gabbert lábmunkáján, technikáján javított (TP)
-lassú kezdések (Knappy...)
-embereket használja fel, nem sémát erőltet(anti-Knappy)

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
upgrade o is a posztjan sztem

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Bobby April is official...szolid pick upRolni
Buffaloban jó volt, Philadelphiában nem. mondjuk ott nagyjából senki sem volt jó az utóbbi időben 😊

de nem tettünk rossz lóra vele sem sztem

choose life