NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
@Rolni, Blount-ra gondoltam én is, hogy DMC mögé/mellé jó lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Rolni

Freeman játékában bőven benne vannak a qb futások.
Ritkán látni ugyan,hogy konkrétan ez lenne az első számú opciója (ez mondjuk lehet play call véget is), inkább opcion szerűen iramodik meg, amikor nincs szabad embere.
Szóval nem egy Vick,RG3,R Wilson de plusz fegyverként az ő játékában is benne van.

 www.youtube.com/watch?v=VDxqO92b2-U
 www.youtube.com/watch?v=fNFmF9DcZ1k

/a két videóban van mind a kettőre példa

Na már most TPnél ez még inkább igaz,szóval még több játékot lehet rá tervezni amivel még jobban zavarba lehet hozni a D-ket akár RZben is (mivel nem lehet tudni,hogy fut,passzol esetleg a futót futtatja).



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nem tudom Freeman mennyire dual threat QB...nem nagyon láttam játszani...az mondjuk statok alapján látszik h 2010-2011 egész pofás számokat hozott futva Olson alatt, de hogy ez menekülés volt vagy option nem vágom...
Bírnám, ha elég kreatív és tökös lenne TP package összerakásához mondjuk red zoneban. Ott azért sokszor megállt a tudományunk. RZben felhozni TP-t Palmer helyett vagy akár mellé...lehetne variálni...

DMCben nem bízok egészség terén. Kell mögé egy fasza back up. Nem tudom, h rosteren van-e...vszeg nincs...Goodson törékenynek tűnik és nem tudom mennyire PBS fit. Jones labdabiztonsága vszeg gond marad. Stewart ZBS futónak tűnt, így jó eséllyel nem jut szóhoz.
Reece méretileg közel van Blounthoz aki elég jó szezont futott Greg alatt...csak mondom 😊 Ha már Reece remélem őt is használja majd rendesen nem Knapp módra...

Egy két név felmerült bennem hirtelen mint FA opció:
-Jeremy Trueblood RT UFA Tampaban 2009ben és 2011ben végig a kezdő RT volt, 2010ben a meccsei felén. Barnes helyett vagy mellé mint veterán RT érdemes lehet behozni...
-Jason Spitz OC\OG UFA GB draftolta anno, most Jagstől jöhetne. 2012t IRen töltötte, emiatt óccó lehetne. Wiz mögé cserének nem lenne rossz opció, bár nem tudom mennyire feküdne enki a PBS...
-Rashard Jennings UFA RB Jags. Idei éve elég szar volt, de hát az egész Jags Onak...Jennings az idei év előtti statok alapján akár mint 2. számú futó is szóba jöhetne...
-Jalen Parmele UFA RB a Jagsnél volt. Nem vmi rettenet futó, de mondjuk Jones\Stewart helyére 3. számú futónak szóba jöhet az Olson kapocs miatt...Jennings az idei év előtti statok alapján akár mint 2. számú futó is szóba jöhet
-LeGarrette Blount RFA RB Csak ha elengedik. Balhés gyerek, de Greg alatt elég jól futott. Igazi power back aki kiegészíthetne DMC-t mint anno Bush. Idén eléggé mellőzték, lehet nem tartják meg. Chip Kellynél volt egyetemen, de ha oda nem kell elképzelhetőnek tartom az érkezését.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
azok alapján jónak néz ki, amit írtatok. Palmer mögött talán az ő kezei alatt NFL ready QB lehet TP.

DMC maradjon egészséges és akkor Championship.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
//Greg Knapp ment a Broncoshoz QB coachnak.

Vicces tudtam én,hogy elő kell állni a nagy össze esküvés elméletemmel és rögtön meg lesz az OC-nk! 😊
Szerintem is jó lesz Olson.Egy egész kis pofás,fiatal energikus coaching staffunk lett így a végére!S ami nagyon fontos és említette Rolni is,hogy van tapasztalata doble threat qb alkalmazásában.

Ha sikerülne még megcsípni Aprilt is aztán teljes lenne a happy.

Ami meg az assisstant coachokat illeti fal edzőnek vissza jöhetne Whiz is, a PBS-t nagyon vágta és a srácokkal is meg volt a közös nevező!!

Saunders szinte biztos,hogy marad, gameplan segítségnek és,hogy folytassa a speciális megbízatását.(TE képzés fokozása, Myers eredményeiben azért jócskán benne van a keze)

Amúgy véleményem szerint olyan túl nagy pozicionálós edző cserék nem igazán lesznek (max 1 vagy 2 új arc az fal edzőn kívül)



több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Szerintem Ford visszatérésével mindenképp javulni fog a kickoff return, feltéve ha ő lesz a KR.

Romanowski "szakmailag" nem tudom, mennyit tudna hozzátenni, de az biztos, hogy rendet rakna a fejekben.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Tice faledzőnek jó lenne! OC-nak nem örültem volna ha ő jön.

April elég régóta spec team edző, de nem tudom mennyire jó a rendszere amit alkalmaz. Én nagy fejlődést várok a visszahordások tekintetében, mert erre szükségünk van. A többi annyira nem volt rossz, max a punt rúgás eshet vissza Lechler távozásával.

Romanowski meg gyüjjön LB coachnak 😀
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Pár név aki szóba kerülhet az új Raider O staffnál:
-Alex Van Pelt Tampa QB coach volt Greg alatt, most GB RB coach

-Eric Yarber WR edző volt Greg alatt Tampában, most egyetemi szinten WR edző

-Tim Holt O oldalon dolgozott Tampában Greg alatt végig, végén mint ass OL edző

Kiváncsi vagyok mekkora tisztogatás lesz O staffban. Érdekes lesz az is marad-e Saunders?
Ehhez a fajta Offenshez azért ért Ő elég jól és fiatal Onak jól jöhet gameplan tervezéshez pl. Hue is profitált azért "belőle".

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Sejteni lehetett, hogy ő lesz az új OC. Igaz én személy szerint reménykedtem, hogy egy tapasztaltabb, de nem kiégett coach jön. Megadták neki a bizalmat, remélhetőleg nem azért, mert más nem akart jönni. Bízok benne, ahogy Bruce is írta, hogy a jobbik oldalát sikerül mutatnia.

Azt viszont remélem, hogy Tice nem jön vele, mint OL coach...

Ha Bobby April lesz az ST edző igencsak elégedettek lehetünk.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.jaguars.com/team/coaches/Greg-Olson/e8b4ec88-779d-4de9-b0df-d67b5de32497
Adatok az új OCnkról...
Tampaban nekem úgy tűnik jó munkát végzett Freemannel és az Oval. A HC csere miatt lett gondolom elküldve tavaly...


Freeman 3 éve alatt 8,898 yard, 51 touchdowns az eredmény. 2011 Freeman 8. volt az NFLben 62.8 completion percentage-el és 13. a 3,592 passing yardal.

2010ben Freeman 6. az NFLben a 95.9 passer ratingel. 3,451 yardot, 25 touchdownt és csak 6 INT-et dobált össze. Ezzel NFL history td-int ratioban a 9. a ranglistán. 2010-es adatok még: yards per play (5.61), average per rush (4.64 yards), average per pass play (7.21), passer rating (96.2) and fewest interceptions thrown (six). Csapat szempontjából rekord év: fourth-most points scored (341), third-most yards in total offense (5,362) and second-best third down percentage (42.2%) in a single season in team history.

Még egyinfó wikiről:
In 2010, the Buccaneers surprised everyone by producing the greatest single-season turnaround in franchise history, going 10–6.[17] This was largely made possible by the breakout performances of second-year quarterback Josh Freeman, rookie receiver Mike Williams, and undrafted rookie running back LeGarrette Blount.

St. Louis Ramsnél volt korábban OC. Első évében az O ranked sixth in the NFL in total offense (360.4 yards per game) and a passing offense that ranked third (247.6) in the NFC. Mondjuk azt is olvasom, h csak év vége felé hívta Ő a playeket. Előtte Linehan volt a playcaller, ő terveket állította össze.

Under Olson’s direction, the 2006 Rams became just the fourth team in NFL history to produce a 4,000-yard passer (Marc Bulger), a 1,500-yard rusher (Steven Jackson) and two 1,000-yard receivers (Torry Holt and Isaac Bruce). Na mondjuk nálunk az elkapók hiányoznak még, de a Palmer-DMC duo megvan...

2007ben ő volt a playcaller, de csak 24 lett már az O. Persze ide meg azt is meg kéne nézni mi volt a játékos állománnyal...


Ami mellette szól nálam:
-Voltak igen jó évei Tampaban
-Freeman elég szépen indult alatta
-Futójátékra is figyel
-Kemény erős futójátékra épülő power focit várok tőle
-TP ha képes NFL irányítóvá válni alatta elég jó eséllyel megteheti
-nem hinném, h pár éven belül HC poszt közelébe kerülne, így stabilitást hozhat O oldalra
-fiatal, így remélhetőleg jól illik a DA-JT fiatalos, energikus csapatba

Örülök, h nem egy kiszuperált Martz vagy Saunders lett a befutó, persze jobban örültem volna egy Norv Turnernek, de ez így azért rendben van. Amíg nem csinál faszságot élvezi a bizalmamat.

Kicsit lehet érdemes a Jags és a Tampa UFA-it megsasolni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jól van, ő olyan semleges jelölt volt. Remélhetőleg a sikeresebbik oldalát veszi elő nálunk és akkor hosszú távon megvannak az embereink a főbb posztokon.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Steve Corkran ‏@CorkOnTheNFL
Want more deep throws, more big-chunk plays? Greg Olson is your guy. Check out Rams stats from 2006 and Bucs from 2010. Olson the architect.

Steve Corkran ‏@CorkOnTheNFL
Under Greg Olson, Rams in 2006 featured: 4,000-yard passer, 1,500-yard rusher, two 1,000-yard rushers. Palmer, McFadden, Moore, DHB in 2013?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Olsonnal jön vissza a PBS, tehát DMC megint jó lesz - amíg egészséges.
És Freemanből is egész jó QB-t csinált, szóval Pryor lehet a hosszútávú terv.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
greg olson lesz az OC
utana nezek es megirom a velemenyem...

es bobby april lehet a befuto st edzo szerepre...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Van benn meg olyan nev akivel elegedett lennek es mi azert sok assistant edzot kurvara nem ismerunk azert...
En azt mondom don't fos amig nincs gaz 😉

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
a Coltstól alig távozott Bruce Arians, már felmerült Pep Hamilton, mint lehetséges OC. nálunk legutóbb Mike Tice neve merült fel, akitől agyfaszt kapnék, ha idejönne*, azelőtt meg Mike Martz, akitől szintén. nem jó ez így.

* mint OC, o-line coachnak úgy tudom, nem rosszdeyell
Én itt valami nagy sus must sejtek a háttérben.
Míg máshol röpködnek a hírek nálunk szinte semmi ill ami van az egy marék szotyit sem ér annyira képtelenség!
Szóval én azt gondolom,hogy vagy valakivel nagyon komolyan mennek a tárgyalások a háttérben s nem akarják elkiabálni amíg nem biztos.
Vagy házon belülről akarják megoldani csak megy a matek,hogy Saunders vagy Defilippo.
Figyeljétek meg,még egy darabig semmi s aztán minden előjel nélkül robbantja a bombát RM.



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
a Coltstól alig távozott Bruce Arians, már felmerült Pep Hamilton, mint lehetséges OC. nálunk legutóbb Mike Tice neve merült fel, akitől agyfaszt kapnék, ha idejönne*, azelőtt meg Mike Martz, akitől szintén. nem jó ez így.

* mint OC, o-line coachnak úgy tudom, nem rossz

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
 www.wcpo.com/dpp/sports/football/bengals/bengals-offensive-lineman-andre-smith-arrested-after-allegedly-bringing-gun-to-airport

ide vele....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Bergstom játszott már OT-t?Amadeus91
Egyetemen RT volt és idén is volt,hogy pár snap erejéig ott állt fel asszem!



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Bergstrom játszott már OT-t?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 www.silverandblackpride.com/2013/1/17/3889538/still-several-potential-offensive-coordinators-for-oakland-raiders



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Rolni

Roton olvastam a PBS vissza hozatalát.
(Na nem mint tényt de több mint valószínűsíthető infóként)

"The Raiders are expected to turn back to a power-blocking, gap-based running system in 2013"

Kyle Long-ról csak annyit,hogy idáig mindenhol azt olvastam róla,hogy bőven van benne potenciál de még csiszolandó!
Kb mint Crawford!Szóval ha ki is választjuk akkor sem elől s akkor is még egy két évig padoznia kell!

Persze az FA piac alakulásától meg a drafól függően még minden nagyon képlékeny de mint alternatívaként eltudnám így is képzelni az O Linenunkat
Veldheer - Nix - Whiz - Briesel - Bergstom



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
így állunk cap ügyileg:  www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/2013/
a tavalyi +30Mhoz képest remek ez a 4... 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Az általad említett Kyle Long sztem alkalmatlan kezdő RTnek első évében. Nem véletlenül akart még egy évet suliba maradni...Rolni
igen, ezért tettem zárójelbe. Long is defensive endként kezdte, mint az apja és a tesója, aztán 2011-ben állt át az o-line-ba, szóval még sok tapasztalata nincs.

FA piacon is vannak jó RT-k (Smith, Cherilus, Vollmer, Loadholt) - közülük talán Cherilust és Loadholtot tudnánk megfizetnideyell
Cherlius amennyire tudom szar.
Rolni
lehet, hogy régebben szar volt, de a PFF szerint jó volt 2012-ben:

 www.profootballfocus.com/blog/2013/01/01/free-agent-offensive-tackles/
deyell
érdekes...majd ha odakerülünk esetleg kifaggatjuk a Lions topicot 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Az általad említett Kyle Long sztem alkalmatlan kezdő RTnek első évében. Nem véletlenül akart még egy évet suliba maradni...Rolni
igen, ezért tettem zárójelbe. Long is defensive endként kezdte, mint az apja és a tesója, aztán 2011-ben állt át az o-line-ba, szóval még sok tapasztalata nincs.

FA piacon is vannak jó RT-k (Smith, Cherilus, Vollmer, Loadholt) - közülük talán Cherilust és Loadholtot tudnánk megfizetnideyell
Cherlius amennyire tudom szar.
Rolni
lehet, hogy régebben szar volt, de a PFF szerint jó volt 2012-ben:

 www.profootballfocus.com/blog/2013/01/01/free-agent-offensive-tackles/

choose life