NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Flynn nekem egyértelműen Cassel hasonmás, akiből kösz de nem kérek.

Maualuga tőlem jöhet, ha látnak benne fantáziát, bár annyira nem ismerem az ő tevékenységét, de biztos hogy jobb mint Gaither vagy McClain...Bruce
Flynn, Cassel, Kolb... Pont az ilyen (anno) túlértékelt tudású és fizetésű embereket (nem feltétlen QB-ra gondolok) nem kellene idehozni. Jelen esetben Flynn-t. Úgy gondolom az ilyen stílusú playákból itt épp elég volt.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 bleacherreport.com/articles/1483811-10-players-the-oakland-raiders-should-target-draft-and-free-agencyCubehead
Ezekkel a ki kellene dolgokkal az a bajom, hogy soha semmi nem jön be belőle... Pedig tényleg jó lenne egy két arc belőle. Albert, Star, egy CB és egy LBBruce
Ismerem az érzést 😊
Csak gondoltam belinkelem,mondván nem az agyon ismételt pickek vannak benne csak.Szóval gondolkodtatónak jó!



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Wheeler fizikálisan kevés középre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 bleacherreport.com/articles/1483811-10-players-the-oakland-raiders-should-target-draft-and-free-agencyCubehead
Ezekkel a ki kellene dolgokkal az a bajom, hogy soha semmi nem jön be belőle... Pedig tényleg jó lenne egy két arc belőle. Albert, Star, egy CB és egy LB
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Miért nem Wheelert tolják középre, úgyis ő hívta már play-eket?
Maualuga olcsón jöhetne, egyetemen szimpatikus volt, NFL-ben nem nagy szám és sérülékeny.
Flynnért nem hiszem, hogy trade-elnénk a szerződése miatt. Valahogy megoldják Palmer szerződését jövőre, aztán vagy Pryor, vagy Reggie QB-ja...BMG
Én sem teljesen értem,hogy miért nem Wheelert tolják be, de személy szerint én csípem Burrist szóval nagyon ellenvetésem sincs!

Alapvetően én is azt írtam,hogy CP lenne az igazi még egy vagy két év erejéig, aztán meg jöhet TP time. (Legalább is én csípem és a 17héten mutatottak alapján én látok benne fantáziát)
A sok need és TP véget én sem hiszem,hogy tradelénk Flynn-ért, s alapból nem is szeretném.De tárgyalási alapnak CP szerződésénél még jól jöhet az ő elérhetősége.



több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Miért nem Wheelert tolják középre, úgyis ő hívta már play-eket?
Maualuga olcsón jöhetne, egyetemen szimpatikus volt, NFL-ben nem nagy szám és sérülékeny.
Flynnért nem hiszem, hogy trade-elnénk a szerződése miatt. Valahogy megoldják Palmer szerződését jövőre, aztán vagy Pryor, vagy Reggie QB-ja...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 bleacherreport.com/articles/1483811-10-players-the-oakland-raiders-should-target-draft-and-free-agency



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Rey Maualuga
Szerintem Rey Maualuga túlzottan drága ár/érték arányban.Valamint 4-3s védelembe nem megfelelő!
Alapból 2 variációt tudok elképzelni az LB poszton.
1; Burriss tényleg bemozog belülre és valahol 4-5 kör környékén húzunk majd valaki szélre vagy FAről.
2; Burriss marad szélen és több két LB-s nickel felállást játszunk majd.Ebben az esetben szerintem Omar Gaither is bőven megfelelő a számunkra!

CP
Kétség kívül sikeres szezont futott CP karrierje első WCO-s évében.(S ez W-ben is jobban látszott volna ha lett volna futó játékunk is.)
Mindenesetre ha CP ragaszkodik a fizetéséhez akkor Flynn tényleg jó opció lehet,amennyiben az OC újra sínre teszi a futó játékunk. Flynn simán eltudná managelni a játékokat!Aztán meg minőségi back up lehet majd TP mögött.


Cubehead
Maualuga 4-3 OLB-nek elmehet szódával cap barát szerződésért. Nem kérhet sokat, mert egy UDFA rookie (Burfict) lejátszotta a pályáról idén. Nickelhez mindenképpen kell cornerback, jelenleg kezdő corner párosunk sincs, nem hogy jó nickel.

4-3 OLBnéke szódával egy újabb Burriss is okés,sőt!!S még olcsóbb is.
De ha akar és dolgozik és tényleg jó árban jönne akkor hajrá! 😊

A két LBs nickel felállásnál egyértelmű,hogy kell CB.Ezt ugye éreztünk idén is.Szóval ezt a fajta forgató könyvet természetesen FA és draft által megerősített secondary esetén tudom én is elképzelni. Bocs ezt nem írtam hozzá előzőleg,félre érthető voltam!


Flynn-től fázok. Green Bay-ben egy jól működő offense-be szállt be, Seattle-ben pedig esélye nem volt kb. idén, még akkor is, ha amúgy Wilson tényleg jó volt. Draft picket én nem adnék Flynn-ért.Amadeus91
Flynn vágja a WCO sémát és game manager QB-nak egy hátsó körös pickért okés lenne!
Persze az alap,hogy CP lenne az igazi még egy vagy két évre egy cap barát deal-l.De mint tárgyalási alap vagy,mint vészterv eltudom Flynn-t képzelni!
Cubehead
honnan gondolod, hogy vágja a WCO-t? Amadeus91
Tudtommal Green Bayben WCO-t nyomatnak és anno pont azzal tűnt fel,hogy jól helyettesítette Rogerst.



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Rey Maualuga
Szerintem Rey Maualuga túlzottan drága ár/érték arányban.Valamint 4-3s védelembe nem megfelelő!
Alapból 2 variációt tudok elképzelni az LB poszton.
1; Burriss tényleg bemozog belülre és valahol 4-5 kör környékén húzunk majd valaki szélre vagy FAről.
2; Burriss marad szélen és több két LB-s nickel felállást játszunk majd.Ebben az esetben szerintem Omar Gaither is bőven megfelelő a számunkra!

CP
Kétség kívül sikeres szezont futott CP karrierje első WCO-s évében.(S ez W-ben is jobban látszott volna ha lett volna futó játékunk is.)
Mindenesetre ha CP ragaszkodik a fizetéséhez akkor Flynn tényleg jó opció lehet,amennyiben az OC újra sínre teszi a futó játékunk. Flynn simán eltudná managelni a játékokat!Aztán meg minőségi back up lehet majd TP mögött.


Cubehead
Maualuga 4-3 OLB-nek elmehet szódával cap barát szerződésért. Nem kérhet sokat, mert egy UDFA rookie (Burfict) lejátszotta a pályáról idén. Nickelhez mindenképpen kell cornerback, jelenleg kezdő corner párosunk sincs, nem hogy jó nickel.

4-3 OLBnéke szódával egy újabb Burriss is okés,sőt!!S még olcsóbb is.
De ha akar és dolgozik és tényleg jó árban jönne akkor hajrá! 😊

A két LBs nickel felállásnál egyértelmű,hogy kell CB.Ezt ugye éreztünk idén is.Szóval ezt a fajta forgató könyvet természetesen FA és draft által megerősített secondary esetén tudom én is elképzelni. Bocs ezt nem írtam hozzá előzőleg,félre érthető voltam!


Flynn-től fázok. Green Bay-ben egy jól működő offense-be szállt be, Seattle-ben pedig esélye nem volt kb. idén, még akkor is, ha amúgy Wilson tényleg jó volt. Draft picket én nem adnék Flynn-ért.Amadeus91
Flynn vágja a WCO sémát és game manager QB-nak egy hátsó körös pickért okés lenne!
Persze az alap,hogy CP lenne az igazi még egy vagy két évre egy cap barát deal-l.De mint tárgyalási alap vagy,mint vészterv eltudom Flynn-t képzelni!
Cubehead
honnan gondolod, hogy vágja a WCO-t?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Rey Maualuga
Szerintem Rey Maualuga túlzottan drága ár/érték arányban.Valamint 4-3s védelembe nem megfelelő!
Alapból 2 variációt tudok elképzelni az LB poszton.
1; Burriss tényleg bemozog belülre és valahol 4-5 kör környékén húzunk majd valaki szélre vagy FAről.
2; Burriss marad szélen és több két LB-s nickel felállást játszunk majd.Ebben az esetben szerintem Omar Gaither is bőven megfelelő a számunkra!

CP
Kétség kívül sikeres szezont futott CP karrierje első WCO-s évében.(S ez W-ben is jobban látszott volna ha lett volna futó játékunk is.)
Mindenesetre ha CP ragaszkodik a fizetéséhez akkor Flynn tényleg jó opció lehet,amennyiben az OC újra sínre teszi a futó játékunk. Flynn simán eltudná managelni a játékokat!Aztán meg minőségi back up lehet majd TP mögött.


Cubehead
Maualuga 4-3 OLB-nek elmehet szódával cap barát szerződésért. Nem kérhet sokat, mert egy UDFA rookie (Burfict) lejátszotta a pályáról idén. Nickelhez mindenképpen kell cornerback, jelenleg kezdő corner párosunk sincs, nem hogy jó nickel.

4-3 OLBnéke szódával egy újabb Burriss is okés,sőt!!S még olcsóbb is.
De ha akar és dolgozik és tényleg jó árban jönne akkor hajrá! 😊

A két LBs nickel felállásnál egyértelmű,hogy kell CB.Ezt ugye éreztünk idén is.Szóval ezt a fajta forgató könyvet természetesen FA és draft által megerősített secondary esetén tudom én is elképzelni. Bocs ezt nem írtam hozzá előzőleg,félre érthető voltam!


Flynn-től fázok. Green Bay-ben egy jól működő offense-be szállt be, Seattle-ben pedig esélye nem volt kb. idén, még akkor is, ha amúgy Wilson tényleg jó volt. Draft picket én nem adnék Flynn-ért.Amadeus91
Flynn vágja a WCO sémát és game manager QB-nak egy hátsó körös pickért okés lenne!
Persze az alap,hogy CP lenne az igazi még egy vagy két évre egy cap barát deal-l.De mint tárgyalási alap vagy,mint vészterv eltudom Flynn-t képzelni!



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Flynn nekem egyértelműen Cassel hasonmás, akiből kösz de nem kérek.

Maualuga tőlem jöhet, ha látnak benne fantáziát, bár annyira nem ismerem az ő tevékenységét, de biztos hogy jobb mint Gaither vagy McClain...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Rey Maualuga
Szerintem Rey Maualuga túlzottan drága ár/érték arányban.Valamint 4-3s védelembe nem megfelelő!
Alapból 2 variációt tudok elképzelni az LB poszton.
1; Burriss tényleg bemozog belülre és valahol 4-5 kör környékén húzunk majd valaki szélre vagy FAről.
2; Burriss marad szélen és több két LB-s nickel felállást játszunk majd.Ebben az esetben szerintem Omar Gaither is bőven megfelelő a számunkra!

CP
Kétség kívül sikeres szezont futott CP karrierje első WCO-s évében.(S ez W-ben is jobban látszott volna ha lett volna futó játékunk is.)
Mindenesetre ha CP ragaszkodik a fizetéséhez akkor Flynn tényleg jó opció lehet,amennyiben az OC újra sínre teszi a futó játékunk. Flynn simán eltudná managelni a játékokat!Aztán meg minőségi back up lehet majd TP mögött.


Cubehead
Maualuga 4-3 OLB-nek elmehet szódával cap barát szerződésért. Nem kérhet sokat, mert egy UDFA rookie (Burfict) lejátszotta a pályáról idén. Nickelhez mindenképpen kell cornerback, jelenleg kezdő corner párosunk sincs, nem hogy jó nickel.

Flynn-től fázok. Green Bay-ben egy jól működő offense-be szállt be, Seattle-ben pedig esélye nem volt kb. idén, még akkor is, ha amúgy Wilson tényleg jó volt. Draft picket én nem adnék Flynn-ért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Rey Maualuga
Szerintem Rey Maualuga túlzottan drága ár/érték arányban.Valamint 4-3s védelembe nem megfelelő!
Alapból 2 variációt tudok elképzelni az LB poszton.
1; Burriss tényleg bemozog belülre és valahol 4-5 kör környékén húzunk majd valaki szélre vagy FAről.
2; Burriss marad szélen és több két LB-s nickel felállást játszunk majd.Ebben az esetben szerintem Omar Gaither is bőven megfelelő a számunkra!

CP
Kétség kívül sikeres szezont futott CP karrierje első WCO-s évében.(S ez W-ben is jobban látszott volna ha lett volna futó játékunk is.)
Mindenesetre ha CP ragaszkodik a fizetéséhez akkor Flynn tényleg jó opció lehet,amennyiben az OC újra sínre teszi a futó játékunk. Flynn simán eltudná managelni a játékokat!Aztán meg minőségi back up lehet majd TP mögött.



több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Trestmant én is sajnálom 😕 De hát egy HC poszt csak jobb, mint egy OC.

Nem tudom ki jön, de ha megint egy faszfej, akkor basszák meg magukat az anyjuk hátán.Bruce
Jó a szó kolléga!
Ja és nekem noname arc se jöjjön. Ennyi erővel CEFL vagy más hasonló színvonalú ligákból is jöhetne ombre... Beválási esély így is meglenne. Jó nincs pénz, meg bunkók is vagyunk de azért egy jó OC akár sok pénzért jöhetne.
Valami garanciaféleség jó lenne a lelkemnek és a tudat, hogy valaki a staffból legalább már 1szer bizonyított!!!!
Elegem van, hogy idén minden ellenfél előtt letérdelt az O és jól leKnappezte úgy, hogy az ellenfél úgy kiadott magából mindent mint egy üres tejeszacskó...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Trestmant én is sajnálom 😕 De hát egy HC poszt csak jobb, mint egy OC.

Nem tudom ki jön, de ha megint egy faszfej, akkor basszák meg magukat az anyjuk hátán.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
McCoy kinevezése Chargers HC-nak nem javítják az OC keresésünket. A Boncos OC poszt mérföldekkel vonzóbb Manningel mint a miénk.

Flynn sem rosszabb mint bárki akit késői körben draftról hoznánk, illatve aki FA-n maradna nekünk...peterbadbone
Hát, ott csak bukni lehet. Ha jó az offense, az Manning érdeme, ha szar, akkor az OC hibája. 😊

McCoy-nál is inkább az nyomott a latban, hogy viszonylag működőképes offense jött össze Ortonnal, Tebow-val és Manninggel is, ami azért elég jó adaptációs képességet feltételez.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
McCoy kinevezése Chargers HC-nak nem javítják az OC keresésünket. A Boncos OC poszt mérföldekkel vonzóbb Manningel mint a miénk.

Flynn sem rosszabb mint bárki akit késői körben draftról hoznánk, illatve aki FA-n maradna nekünk...peterbadbone
nálunk lehet alkotni. 😉

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
McCoy kinevezése Chargers HC-nak nem javítják az OC keresésünket. A Boncos OC poszt mérföldekkel vonzóbb Manningel mint a miénk.

Flynn sem rosszabb mint bárki akit késői körben draftról hoznánk, illatve aki FA-n maradna nekünk...

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Maualuga középen gyenge, oldalt elférne, ha Burris bemenne középre, de nem legjobb megoldás.

Flynn?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Rey-t én sem végső megoldásnak gondolom. Rolandonál sztem azért jobb lenne...Az idei Dből kiindulva, ha Wheeler visszatér simán megint lehetne a két OLB-al dolgozni nickel szitukba, így limitált szerephez jutna csak az MLB...persze az ideális az volna, ha sikerülne egy olyan MLB-t keríteni aki all-down playa és leader...

Palmer jó OCvel sztem is fasza lehet, nála a kérdés az ára rövid-közép távon, illetve hosszútávon a "futamidő". Ha nincs megállapodás, más irányba indulnánk, akkor lehetne alternatíva MF, de nem tartom valószínűnek a dolgot.

FA piacon idén is hasonló mozgást várok mint tavaly. 1 max. 2 nagyobb név (nem sztár) és halászás. Jó volna ilyen under the radar arcokat szerezni, mint Wheeler 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nekem ez valahogy kimaradt...

Maualuga nem hiába nem kap új szerződést... kb olyan lassú mint McClain. Ha nem 3-4 lesz nálunk akkor nem tudom elképzelni, pedig nagyon bírtam volna, ha anno mi draftoljuk.

Flynn 6-7-körért jöhetne, de csak, ha CP nem marad...Én bízom Palmer-ben, hogy jó OC mellett, működő futással, Ő a megfelelő QB.

Enyni HC váltás után lesz itt nagy szórás a veteránok közül... lehet izgalmas FA piac lesz...hátha nekünk is cseppen majd valaki. Bár nagyon helyünk nem lesz versenyezni senkivel.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Bruce DeHaven neve is felmerült, mint ST coach. 25 éve van az NFL-ben, ebből 16-ot a Bills-nél töltött ahol igen jó ST van mind visszahordás, mind visszahordás-megállítás tekintetében. Nagyon jó választásnak tűnne!peterbadbone
Erről már lentebb megbeszéltük, hogy tuti bevállna 😊

Más:
gsn twittelt ki két számunkra akár érdekes infót:
-Rey Maualuga vszeg nem kap szerződést Cincyben. Ha nem nagyon lesz piaca hozzánk elférhet vmi normális pénzért sztem.
-Matt Flynn jó eséllyel trading blockra kerül Seattle-ben.
Tavaly is volt ugye némi esély RM miatt az érkezésére. Ha CPvel nem sikerül megegyezni és TP-t nem érzik késznek vagy egyáltalán nem hisznek benne és marad a WCO akkor ismét szóba kerülhet a dolog.

Egyik se top opció a trade a kevés pick miatt főleg nem, de gondoltam bedobom...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Bruce DeHaven neve is felmerült, mint ST coach. 25 éve van az NFL-ben, ebből 16-ot a Bills-nél töltött ahol igen jó ST van mind visszahordás, mind visszahordás-megállítás tekintetében. Nagyon jó választásnak tűnne!

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Továbbra is a nagy kérdés számomra, hogy egy nagyobb nevet akarnak hozni mint pl.: Martz, Mularky vagy egy fiatal mostani positional edzőt emelnek ki vmelyik sikeres csapatból.
Mind2nek lenne értelme sztem és mind2ben ott van a bukás faktor...

Fiatal edző hozhat egy friss szemléletet, bátorságot, kreativitást. Ha jó programban nőtt fel lehet belőle jó OC. Itt mindig kérdés, h sikerül-e megugrani a coordinator-i szintet? Kérdés, hogy mikorra sikerül? Ha Tarverból indulunk ki kb a szezon 2\3-a elmehet a feladatba belenövéssel. Ez, ha DA még biztonságban lesz 2014ben is, ha mondjuk D fejlődik és az O is mutat jeleket, de még közel sem POról beszélünk jó irány lehet.
Reálisan ennek a csapatnak jövőre is max. wild card nézhet ki, de elég erősnek ígérkezik a sorsolás, sok a kérdőjel. Emiatt megérheti meglépni a fiatal OC-t, de miért nem tették meg tavaly? Soknak ítélték a rookie HC, DC mellé egy rookie OC igazolását?

Idősebb, nevesebb edzőnél is rengeteg a kérdés. Azért az tuti, h nem egy top OC fog ide érkezni, ahhoz kicsi csapat vagyunk gyakorlatilag rookie HC-GM párossal. Egy olyan öregebb fazon aki máshova meg nem kell kérdéses, h mennyire jó megoldás (Martz, Saunders...).
Ha sikerül egy rutinosabb, de solid OC-t összeszedni az nagyban segítheti DA munkáját és hosszútávú megoldás lehetne. (Mularky vagy Morhinweg lehet esetleg ilyen). Náluk viszont mindig kérdés mennyire tudnak megújulni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Szerintem most már érdemes lenne megvárni, hogy az üres HC helyek elfogyjanak és utána lehessen a megmaradtakkal is egyezkedni... én még mindig reménykedem, hogy bent marad egy Mularkey vagy hasonló név, aki ide mer majd jönni. Amúgy még mindig tartom azt, hogy aki végül bevállalja az nagyot nyerhet ezzel az OC poszttal. Gyakorlatilag senki sem fog beleszólni a munkájába, ha Knappéba senki sem szólt bele, miért az övébe szólna. Van QB, RB, FB, és draft után lehetőleg egy elfogadható OL, tehetséges WR-ek...McKenzie és Allen remélhetőleg legyőzi a Raiders-el szembeni unszimpátiát, ami az edzők körében is megvan.