Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Atlanta és Denver stábját is lehet nézegetni a GB mellett sztem.Rolni
Inkább az Atlantáét.Szerintem a denveri O gárda kicsit hype-lva van.(Sokat dob rajtuk PM tudása)

Amúgy meg Bruce szerintem ebből kiindulva írta a GB edzőket.

 www.silverandblackpride.com/2013/1/11/3867996/oakland-raiders-top-playoff-oc-candidates-could-be-in-green-bay-packers



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Atlanta és Denver stábját is lehet nézegetni a GB mellett sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Ami különben kicsit zavar azért, hogy LB coach-ot meg spec coachot miért nem keresünk, vagy azt is egy PO csapattól akarunk szerezni? Bruce
Spec Team edzőét szerintem házon belülről oldjuk meg.
Viszont az LB-t én sem értem.



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ami különben kicsit zavar azért, hogy LB coach-ot meg spec coachot miért nem keresünk, vagy azt is egy PO csapattól akarunk szerezni?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Pat Hill-ben lehet fantázia.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Korábban is említettem már, hogy azért van ez a nagy csend, mert valamelyik PO csapat edzőit szeretnénk megszerezni. Ugye a legnagyobb esély a GB edzői karának valamelyik tagjára van.

A QB coach, Ben McAdoo
Tavaly nevezték ki QB edzőnek, előtte TE coach volt, valamint off line-t is edzett, de azt más csapatnál. Szóval tulajdonképpen majdnem minden offense elemet ismer és McCarthy-val 2004 óta együtt dolgoznak.
Sztem playhívást még nem csinált NFL szinten, úgyhogy nála kérdés, de jó ajánlólevél a GB mindenképpen.
Kapcsolat: Ugye McKenzie miatt a GB, de 2005-ben Tarverrel együtt voltak a 49ersnél.


Az OL coach, James Campen
Centert játszott és 2004-ben állt edzői pályára, azóta csak a Packersnél volt. Először segéd OL edző, majd 2007-tól ő viszi a Packers OL-jét. Vele maradna a ZBS tutira.
Playhívási tapasztalatról itt sem beszélhetünk.
Kapcsolat: RM miatt a GB.

A TE coach, Jerry Fontenot
Szintén Centert játszott korábban. 2006 óta edző és szintén csak a GB-ben volt ezidáig. Volt assistant OL edző 2007.ben, onnantól kezdve 2011.ig a futókat edzette és jelenleg TE edző.
Kapcsolat: RM miatt a GB, valamint Texas A&M alumni mint Dennis Allen.

A GB-n kívül a Falcons egyik pozíciós edzőjét is írták:
Pat Hill OL coach
Korábbi Fresno State HC (15 évig) előtte is sok helyen volt edző és nagy tapasztalata van. 11 bowl mérkőzésből 4-et megnyert.
Kapcsolat: Californiai és a 38 éves pályafutásából 24-et itt töltött
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Mornhinweg a Jets OC-je lesz egyes források szerint. speciel nem bánnám, ha nem hozzánk jönnedeyell
Már láttál ilyen híreket is? 😮
Én még leragadtam annál h interjúra jön, van ennél konkrétabb is?Beki
egyes pletykák szerint - úgy kellett volna írnom. mindegy, lényeg, hogy ne ide

choose life
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mornhinweg a Jets OC-je lesz egyes források szerint. speciel nem bánnám, ha nem hozzánk jönnedeyell
Már láttál ilyen híreket is? 😮
Én még leragadtam annál h interjúra jön, van ennél konkrétabb is?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Marthy marad továbbra is szabad.Reid Doug Pederson-t az eagles qb coach-t vette fel OC-nek.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Amugy hol lattad taxi?
en marthy jets oc interjut olvastam csak eddig...Rolni
Williamson írta, állítólag szeretne továbbra is Reid stábjában maradni, de ha ez nem jön össze akk elvállalná az oaklandi munkát.empty taxi
erdekes. nem is volt eddig hir, h egyaltalan erdeklodnenk utana...
na majd kiderul...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Hue lehet az új Camthers OC.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Amugy hol lattad taxi?
en marthy jets oc interjut olvastam csak eddig...Rolni
Williamson írta, állítólag szeretne továbbra is Reid stábjában maradni, de ha ez nem jön össze akk elvállalná az oaklandi munkát.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Amugy hol lattad taxi?
en marthy jets oc interjut olvastam csak eddig...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
En ellennek Marthyval. Rutinos OC. Knappre huge upgrade lenne. Mularky kicsit jobban tetszene talan, de peldaul Saundernel jobban orulnek neki.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Séma alapján rendben van de inkább NEM,mint igen.
Inkább Al Saunders,John DeFilippo vagy Mike Mularkey



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Felerősödtek a pletykák h Marty Mornhinweg lesz az OC-tek.empty taxi
Akkor nem ő lesz 😀

Mondjuk mivel nekem nem szimpatikus az hogy ő legyen, így meg valószínű hogy mégis ő lesz...

Jajj neBruce
mondjuk Philyben ott volt a szebb napok idején is a tűz közelben. Számomra olyan semleges jelölt.Amadeus91
Jah meg ő volt az a bizonyos edző, aki a hosszabbításban a rúgást választotta 😀 😀 Bruce
jajj....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Felerősödtek a pletykák h Marty Mornhinweg lesz az OC-tek.empty taxi
Akkor nem ő lesz 😀

Mondjuk mivel nekem nem szimpatikus az hogy ő legyen, így meg valószínű hogy mégis ő lesz...

Jajj neBruce
mondjuk Philyben ott volt a szebb napok idején is a tűz közelben. Számomra olyan semleges jelölt.Amadeus91
Jah meg ő volt az a bizonyos edző, aki a hosszabbításban a rúgást választotta 😀 😀
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Felerősödtek a pletykák h Marty Mornhinweg lesz az OC-tek.empty taxi
Akkor nem ő lesz 😀

Mondjuk mivel nekem nem szimpatikus az hogy ő legyen, így meg valószínű hogy mégis ő lesz...

Jajj neBruce
mondjuk Philyben ott volt a szebb napok idején is a tűz közelben. Számomra olyan semleges jelölt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
nagyon remélem, hogy idén már bekerül Tim Brown a Hall of Fame-be. az én szememben ő minden idők 2. legjobb elkapója, amikor visszavonult, minden karrier statisztikában top 2-3 volt a WR-ek között úgy, hogy 11 szezonon keresztül csak kuka irányítók dobáltak neki, akik úgy átlag 2 évente cserélődtek. deyell
Szégyen hogy eddig nem került be! Most már ott a helye. Remélem Sapp nem megy be!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Felerősödtek a pletykák h Marty Mornhinweg lesz az OC-tek.empty taxi
Akkor nem ő lesz 😀

Mondjuk mivel nekem nem szimpatikus az hogy ő legyen, így meg valószínű hogy mégis ő lesz...

Jajj ne
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Felerősödtek a pletykák h Marty Mornhinweg lesz az OC-tek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
nagyon remélem, hogy idén már bekerül Tim Brown a Hall of Fame-be. az én szememben ő minden idők 2. legjobb elkapója, amikor visszavonult, minden karrier statisztikában top 2-3 volt a WR-ek között úgy, hogy 11 szezonon keresztül csak kuka irányítók dobáltak neki, akik úgy átlag 2 évente cserélődtek.

choose life
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 829 — Apu ökölbeszorított keze
Vicknek...

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Taylor Lewan nem jön ki a draftra és egész jó esély van rá, h Jake Matthews is marad.

Ez akkor fontos lehet, ha 1\3nál benn van még Joeckel. Nagyban növelheti a trade lehetőségét...
St. Louis például eléggé rá van szorulva egy LTre, de Joeckel nem nagyon csúszik Philli, SD hálón át...

Kwame Geathers viszont kijön. 6'5 355 NT. 4.-5. körben szívesen látnám hozzánk...Rolni
Ha mi nem megyünk fel ... igaz ez még jó messze van.
sőt egy KC Joeckel isJanek
kell is a védelem Cassel-nek, izé Quinn, izé Stanzi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 829 — Apu ökölbeszorított keze
Taylor Lewan nem jön ki a draftra és egész jó esély van rá, h Jake Matthews is marad.

Ez akkor fontos lehet, ha 1\3nál benn van még Joeckel. Nagyban növelheti a trade lehetőségét...
St. Louis például eléggé rá van szorulva egy LTre, de Joeckel nem nagyon csúszik Philli, SD hálón át...

Kwame Geathers viszont kijön. 6'5 355 NT. 4.-5. körben szívesen látnám hozzánk...Rolni
Ha mi nem megyünk fel ... igaz ez még jó messze van.
sőt egy KC Joeckel is