Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az összes zsidó tulaj, meg a bankhatalomnak fejet hajtó tulajdonosok, akiknek a pénz az isten. Szinte az összes csapattulajról van szó, csak hogy értsed
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 889 — Circus Maximus
Azért nem volt népszerű mert nem táncolt úgy mint a többi majom. Mindig is úttörőnek számított. Én ezért tisztelem és nem érdekel, hogy emiatt szarabb a csapatnak most. A 70-es 80-as években meg ők voltak az istenek. Erről ennyit.

Majd ha itt is a táncoló, bólogató kutyák lesznek a csapat élén, akkor elindulunk a felemelkedés útján.

Egyébként akkor is mondtam, meg most is mondom, hogy nagyon jó volt nekünk hogy Al volt itt, mert rá lehet fogni mindent még egy jó ideig a szar szereplés miatt. Bruce
Konkrétan kik ezek táncoló majmok akikről beszélsz? Nem egészen értem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Idei offseasonban, de legkésőbb jövőre kitisztul a cap és vége a blame-gamenek is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azért nem volt népszerű mert nem táncolt úgy mint a többi majom. Mindig is úttörőnek számított. Én ezért tisztelem és nem érdekel, hogy emiatt szarabb a csapatnak most. A 70-es 80-as években meg ők voltak az istenek. Erről ennyit.

Majd ha itt is a táncoló, bólogató kutyák lesznek a csapat élén, akkor elindulunk a felemelkedés útján.

Egyébként akkor is mondtam, meg most is mondom, hogy nagyon jó volt nekünk hogy Al volt itt, mert rá lehet fogni mindent még egy jó ideig a szar szereplés miatt.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Beszarok, ha a Browns is megszerzi Chip Kelly-t, durván jó igazolás az is. Ők tuti jobb OC-ket tudnak leakasztani már mint mi. Ez mind a mi esélyeinket csökkenti...Bruce
mondjuk tőlük nem sajnálom. amilyen reménytelen, kreativitást nélkülöző unalmas játékot játszottak az elmúlt években, a szurkolóik megérdemelnék Chip Kellyt.

persze mi is megérdemelnénk már a sikert ennyi év szenvedés után.deyell
Ez így igaz, nem is tőlük sajnálom, én minden kis csapattal együtt érzek, de azért Kelly nagy név és tényleg elveszi a lehetőségeket, bár úgy gondolom Kellynek nem kell olyan nagy nevű OC, mert ő lesz az O playcaller. Bruce
Mondjuk ez az öreg érdeme.Az utolsó éveiben nagyon nem volt népszerű az üzleti/sport életben.
Mondjuk úgy,hogy nem csak a mez színe és a csapat attitűdje végett voltunk rossznak beállítva és lehúzva a médiában.

Amúgy látva a hatalmas rohamtempót ami az új OC megtalálására irányul nálam két lehetőséget vetít elő!
1; play off résztvevő OCre hajtunk
vagy
2;házon belülről oldjuk meg csak még nincs eldöntve (Senior Bowl-ig nem is lesz),hogy melyikőjük.



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Beszarok, ha a Browns is megszerzi Chip Kelly-t, durván jó igazolás az is. Ők tuti jobb OC-ket tudnak leakasztani már mint mi. Ez mind a mi esélyeinket csökkenti...Bruce
mondjuk tőlük nem sajnálom. amilyen reménytelen, kreativitást nélkülöző unalmas játékot játszottak az elmúlt években, a szurkolóik megérdemelnék Chip Kellyt.

persze mi is megérdemelnénk már a sikert ennyi év szenvedés után.deyell
Ez így igaz, nem is tőlük sajnálom, én minden kis csapattal együtt érzek, de azért Kelly nagy név és tényleg elveszi a lehetőségeket, bár úgy gondolom Kellynek nem kell olyan nagy nevű OC, mert ő lesz az O playcaller.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Beszarok, ha a Browns is megszerzi Chip Kelly-t, durván jó igazolás az is. Ők tuti jobb OC-ket tudnak leakasztani már mint mi. Ez mind a mi esélyeinket csökkenti...Bruce
mondjuk tőlük nem sajnálom. amilyen reménytelen, kreativitást nélkülöző unalmas játékot játszottak az elmúlt években, a szurkolóik megérdemelnék Chip Kellyt.

persze mi is megérdemelnénk már a sikert ennyi év szenvedés után.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ezért lenne jó, ha kicsit sietnénk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Beszarok, ha a Browns is megszerzi Chip Kelly-t, durván jó igazolás az is. Ők tuti jobb OC-ket tudnak leakasztani már mint mi. Ez mind a mi esélyeinket csökkenti...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Mondjuk a D stathoz erdemes hozzanezni kikkel jatszottunk a vegen...Rolni
valaminek örülni kell érted...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Mondjuk a D stathoz erdemes hozzanezni kikkel jatszottunk a vegen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egy kis happy faktor a D-vel kapcsolatban:

Over the last four games, the Raiders were second in total defense, tied for fifth in rushing defense, sixth in net passing yards, seventh in third-down percentage and ninth in sacks.Cubehead
Pontosan emiatt nem rúgták ki Tarver-t, mert a szezon utolsó mérkőzésein volt valamiféle fény az alagút végén.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Egy kis happy faktor a D-vel kapcsolatban:

Over the last four games, the Raiders were second in total defense, tied for fifth in rushing defense, sixth in net passing yards, seventh in third-down percentage and ninth in sacks.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Lechler-l kapcsolatban egész pontosan ez volt írva:

Free agent P Shane Lechler is not expected back with the Raiders.
Lechler turns 37 next August and is coming off arguably the worst year of his career. Unlike Al Davis, Raiders GM Reggie McKenzie isn't making special teamers a huge priority. Lechler could be replaced by 2012 UDFA Marquette King.



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Lehler nem vonul még vissza, csak nem lesz tovább szürke-feketében. Bruce
de ne már...Amadeus91
ennyi pénzért amiért most itt volt, nekünk luxus
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Lehler nem vonul még vissza, csak nem lesz tovább szürke-feketében. Bruce
de ne már...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Lehler nem vonul még vissza, csak nem lesz tovább szürke-feketében.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Roton lehet olvasni amit már mi is találgattunk/elemezgettünk,hogy Myers,Des,Wheeler,Carter -t a vezetőség szeretné vissza igazolni.
Palmer lóg a levegőben még.
Kelly és Dhb meg cut lesz a fizu miatt.
Valamint Lechler befejezi S&B mezben.

 www.rotoworld.com/playernews/nfl/footballCubehead
Lechler visszavonul?

Kelly-t sajnálom, de ennyi pénzért több kéne. DHB mehet, Palmer maradhatna... simán jár neki az MVP.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
A szezonunk MVP-je Palmer.
 www.csnbayarea.com/blog/paul-gutierrez/raiders-season-awards-mvp

Valamint még egy kis adalék az OC témához
 www.csnbayarea.com/blog/paul-gutierrez/new-raiders-oc-already-house



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Roton lehet olvasni amit már mi is találgattunk/elemezgettünk,hogy Myers,Des,Wheeler,Carter -t a vezetőség szeretné vissza igazolni.
Palmer lóg a levegőben még.
Kelly és Dhb meg cut lesz a fizu miatt.
Valamint Lechler befejezi S&B mezben.

 www.rotoworld.com/playernews/nfl/football



több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Láttam én már karón varjút!

Meg nyugtával azt a bizonyos napot!

Nekem csak ez a két dolog jutott most hirtelen eszembe. Lehet bizakodni, meg kell is, csak ne legyen megint nagy pofára esés.Bruce
De ha mégis, már hozzászoktunk.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Láttam én már karón varjút!

Meg nyugtával azt a bizonyos napot!

Nekem csak ez a két dolog jutott most hirtelen eszembe. Lehet bizakodni, meg kell is, csak ne legyen megint nagy pofára esés.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Szerintem meg javulni fogunk, mondjuk PO-t jövőre sem várok.
Van egy terv és ehhez tartják magukat. Al és Hue is rögtön akart robbantani, RM egy új korszakot épít és meg meri tenni a szükséges lépéseket.
Én pozítív vagyok - az első PS vereségig. 😀

A nagy nevű edzőkkel meg én úgy vagyok, hogy mégis kirúgták őket valahonnan...BMG
Teljesen egyetértek Veled mind az edző keringőt illetőleg,mind az új érával kapcsolatban (de ezt már többször kifejtettem) 😊



több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Szerintem meg javulni fogunk, mondjuk PO-t jövőre sem várok.
Van egy terv és ehhez tartják magukat. Al és Hue is rögtön akart robbantani, RM egy új korszakot épít és meg meri tenni a szükséges lépéseket.
Én pozítív vagyok - az első PS vereségig. 😀

A nagy nevű edzőkkel meg én úgy vagyok, hogy mégis kirúgták őket valahonnan...
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Szerintem meg nem, főleg ha azok a pozíciós edzők is összejönnek, akikről szó van. Durván jó edzői kar és a játékosállomány is kurva jó, csak egy QB kell és sztem ott lesznek a Denver mellett elől. Bruce
Mi meg majd Madden's favorite the Forgotten Team-ként szépen alázzuk őket 1-2év csöndes építkezés után.Cubehead
Azért én ebben már nem hiszek, ennyi év szurkolás után. De azt mondom, hogy nem is tetszene annyira a csapat ha egyrészt alázná az ellenfeleket, másrészt ha olyan jó lenne. Megszoktam már hogy looser-ek 😀Bruce
Kis pesszimista! 😊Cubehead
Majd a pre alatt megjön a hurráoptimizmus😊
Idén is egál körüli szezont vártunk aztán láss csodát...same ol'Raiders
mellesleg mennyi a leghosszabb sorozat pozitív szezon nélkül 😀?