Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Azt nem tudom,hogy Jones 4-3ba hogyan muzsikálna.
De én személy szerint jobban örülnék Lotuleleinek vagy Wernernek a saját FA-ként alakulásának függvényében.
Plusz ha vesszük RM építkezési logikáját akkor a falba fog jönni valaki és így Teo és Jones is felejtős a részünkről.



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Jarvis Jones-ról mit gondoltok? 4-3ba ő mit tudna? Jets topikban érdeklődtem róla, kaptam pár linket.

 www.youtube.com/watch?v=Aqor83DnzMg
 www.youtube.com/watch?v=BocaJIeccGc
 www.youtube.com/watch?v=rdyYRnSOY58
 www.youtube.com/watch?v=x4hfGQMmMKo

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ulpi neked is köszi!


Ezért jó a tudatlanság 😊...hirtelen elkezdett tetszeni ez a Gailey dolog...
A belinkelt anyagból számomra pozitív:
-nagyon jól dolgozik noname emberekkel/nem kellene sztárok ahhoz, h működjön az O.
-passz esetében időzítésen van a hangsúly és azon, h az elkapókat nyitott térbe\tér elé hozzák. Ebben jó lehet nagy a jövőre visszatérő Ford és Moore is. Néztem, h Bills rosterén elég nagydarab elkapók vannak, ebben Streater és Criner illik, persze alap, h nem csak a méret kell, de kétlem, h egy jó OC ne tudna mit kezdeni velük, főleg Rod-al.
-futásnál zóna van, így a fiatal OL életében nem lenne törés 😊 ,bár így DMC jövője továbbra is kérdéses lenne. Trade??
-kreatív fazon aki sok féle elkapó csoportokkal, felállásokkal dolgozik, sokat ki hoz az embereiből...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
napi amcsi fórum adag:
- vannak olyan vélemények, hogy McClain-t meg kéne tartani és az edzőknek beszélni a fejével, megpróbálni valahogy megoldani a helyzetet, hogy ne járjunk vele úgy mint JMR-lel, mondván, hogy ott sem a tehetséggel volt a gond.

- téma Kelly szerződése;
"Here's Kelly's numbers - the last year is obviously a club option(voidable) year:
Year Base Salary Sign.Bonus Misc.Bonus ------Cap Hit
2008 625,000 2,166,667 ----------- ----2,791,667
2009 2,500,000 2,166,667 1,669,600 ----6,336,267
2010 4,500,000 2,166,667 707,600 ------7,374,267
2011 5,500,000 2,166,667 707,600 ------8,374,267
2012 6,000,000 2,166,667 707,600 ------8,874,267
2013 6,500,000 2,166,667 707,600 ------9,374,267
2014 7,000,000 ----------- ----------- 7,000,000

- Bryan-t, Goodson-t, Wheeler-t visszaigazolná a többség

- és a mock draft 1/3-s pickek;
Walterfootball -- DT Star Lotulelei, Utah
Draftsite -- DE Damontre Moore, Texas A&M
Chicago Now -- trade down to 4th, QB Matt Barkley, USC
Fansided -- OLB Jarvis Jones, Georgia
FFToolbox-DeLima -- LB Manti Te'o, ND
FFToolbox-Dimon -- trade down to 5th, DE Barkevious Mingo, LSU
FFToolbox-Binstock -- trade down to 8th, CB Dee Milliner, Alabama
DraftGeek -- DT Star Lotulelei, Utah
BleacherReport -- trade down to 4th, DT Johnathan Hankins, Ohio St.
CBSSports-Rang -- OLB Jarvis Jones, Georgia
CBSSports-Brugler -- DE Bjoern Werner, Florida St.
SBNation -- DE Damontre Moore, Texas A&M
DraftTek -- LB Manti Te'o, ND
MockDraftHQ -- DT Star Lotulelei, Utah
ScottWright -- DE Bjoern Werner, Florida St.
Football'sFuture -- DE Damontre Moore, Texas A&M

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
Gaileyben én amit szeretek, hogy nagy újító. Bármit bevállal, hiába addig senki nem játszotta profi szinten. Kevésbé szeretem, hogy ez már nála mánia. Mindenáron meg akarja találni a taktikai szent grált, amivel legyőzi az elmaradott népeket (franchise-okat). Anno a Chiefs korszakában mikor leírtam, hogy pistol offense-t játszunk, volt aki (nem mondom meg ki) azt hitte nem értek hozzá, biztos shotgun volt simán, csak benéztem. Ennyire meglepő volt, a pistolt még pár évig nem várták az NFLbe. Pedig T. Thigpen ezt tolta akkoriban. Ő is azért, mert ő erre volt alkalmas. Noname zöldfülű csere QB volt, pro styleban meghalt volna. De Huard lesérült.
Egyébként ott Herminator DC-HC volt, hagyta dolgozni a mestert, amit Gailey szeret.

A passzban hisz, a gyors intelligens passzjátékban. Nem az a lényeg, hogy előre eltervezzünk minden lépést. Hanem hogy az ellenfél ne tudja mi történik. Ha nem csak a QB gondolkodik, a célpontjai is használják a fejüket, az nála nagy előny.

Azt akarom mondani, a pistol vagy a spread vagy bármi, csak eszköz neki. Nem ragaszkodik ezekhez. ettől lehet elemezni, csak senki ne lepődjön meg, ha bárhová leigazolják egy olyan offense jön, amit eddig nem láttunk.

Egyetértek Helmuttal, Gailey jó OC. Én ezt írtam róla, mikor a Billshez ment is. Kár, hogy HC poszton nem vált be. De ez is igaz, ettől még sok jó koordinátor jó koordinátor marad.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Köszi szépen Helmut!

Cube neked is amiket belinkeltél!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Időm nem sok van, de szívesen mesélek!

Gailey O nem one trick pony! Hogy nálunk áttért WC re, az annak volt köszönhető, hogy Fitz bordatörésénél az egyik csigolyája elmozdult, és rossz mozdulatok esetén nagyon fájt a háta! Hogy védje magát más lábmozdulatokat tett, és valójában nem állt bele a dobásba rendesen.A dobás alapfeltétele a megfelelő láb technika, és testtartás) Állítólag offseasonban rendbejött a hát, csak a mozdulat nem!

Fitz nem áll bele rendesen a hosszú dobásokba, és ezért nagyon szór annál a típusú spread játéknál, ami Gailey védjegye (szelvénybe dob, és nem emberre! Kár, mert Fitznek ez ment, Stevie pedig nagyon jó volt ebben. Érdekes módon ez a játék teljesen felszívódott.
Mindegy Gailey nem WCO fan, ő spreadet játszat, ha teheti. Itt van egy Carlson Palmer, kukáz nektek offseasonban még egy jó kis UDFA noname célpontot, és jön majd a meglepetés!

A futás mellőzését magam sem értem, de tény, hogy a liga egyik legdisznóbb O fala mögött a liga legállatabb RB párosa alig kapott lasztit!

De tudjátok mit mondok két-három ocsmány rossz HC-t: Dick Lebeau, Dom Capers, JMD! Szörnyű döntéseket hoztak, de amint visszaülhettek a kedvenc asztalukhoz, és a kedvenc hobbijuknak élhettek újra kerek lett a világ!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Összefoglaló Gailey offenseről:
 www.buffalorumblings.com/2012/6/21/3105714/buffalo-bills-offense-chan-gailey-spread
 www.buffalorumblings.com/2012/7/24/3179984/buffalo-bills-offense-chan-gailey-spread-passing
 www.buffalorumblings.com/2012/9/2/3286199/buffalo-bills-chan-gailey-offense-breakdown-screens
 www.buffalorumblings.com/2012/9/8/3301796/chan-gaileys-buffalo-bills-offense-part-4-the-run-game



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Gailey jó OC!
Neki éppen az a tragédiája! Ő jó OC, nem jó HC, méghozzá azért nem jó HC, mert az OC feladatokat nem bízta más személyre, hanem gyakorlatilag egyedül csinálta a feladatok jelentős részét! Ehhez vedd hozzá, hogy ídőnként át ment QB coach-ba, és WR coach-ba!
Ergo semmire sem tudott megfelelőn koncentrálni, és kezdett széthullani a keze alatt a feladat! Amíg ő edzette Ryan Fiztet, addig nem volt gond Fitz fejlődésével! Amint el kezdett szétesni a védelem, és oda is kellett figyelnie, szétesett az ember, megromlott a networkje az FO-n, illetve a csapaton belül!

Csak a D-be igazolt sztárokat, illetve húzott korai körben játékost (kivéve Spiller, de őt RW Jr. akarta), mert majd ő megoldja az O-t UDFA-kkal! Na a D a töméntelen pick ellenére is ergya maradt! az O pedig hozott anyagból készült,ami elég lett volna egy Top 10 D teljesítménnyel, így azonban a bukás útja lett.

Annyira nem sok FO támogatást kapott, és élek a gyanuperrel, hogy van valami abban az összeesküvés elméletben, hogy vétlen áldozata lett Doug Whaley, és Russ Brandon összeesküvésének! Brandon szerette volna átvenni a Billst, Whaley pedig GM akart lenni! Ennek a legjobb módja Nix, és Gailey lejáratása, hogy RWJr. belássa ideje visszavonulnia.

Szóval itt nyilatkozgattak olyat játékosok, hogy Gailey elveszítse az öltözőt! Miért nyilatkoztak? Mert tehették!


Szumma: Gailey jó O szakemberHelmut Zimmer
Köszi az infót Helmut!

Hungarian Bill infói (RB mellőzés, INT halom) és némi külföldi fórum barangolás alapján jött össze a nem kéne kép bennem. KCben szezon előtt elküldte Hailey, sehol nem volt 2 évnél tovább OC (ha jól olvastam).
Amiket most leírtál alakít a dolgon. Ha időd engedi esetleg írnál az általa használt Offenseről, hogy a jelenlegi keretünk tagjait kicsit beleképzelhessük...

Nálunk ugye olyan szempontból jó dolga lehetne, hogy HC nem nagyon ugatna bele a dolgába, hiszen Allen D arc. RM részéről csak támogatás érkezne, hiszen nyerni akar DA-el és az látszik, h ehhez fontos lenne egy rendes OC.
Előny lehet nekünk, h Ő vszeg nem kap többet HC hívást, így egy hosszabbtávon stabil megoldás lehetne...

Dan Reeves-t említették mint kapocs, DA elvileg nagyon közel van az öreghez és szokott tanácsokat kérni és Ő állítólag bírja Chan-t lévén, h alatta is "szolgált".

Tényleg nem tudom mi lenne a fasza nekünk...

peterbadbone azért nem annyira csábító ez az O sajnos sztem.
CP szerződése miatt nem hosszútávon biztosított az a rutinos veterán, TP nem biztos, h mindenkinek szimpatikus project, OL azért lyukas, DMC remek futó lehet, de ki tudja hány meccset bír...WRek között nincs #1 elkapó...
Rolni

Amúgy olyan szempontból különösen jó lehet nekünk,hogy szeret dolgozni és ért is doubée threat Qb-hoz.
Én úgy gondolom,hogy CP nagyon nem szorul már különösebben ínstrukturálásra inkább csak egy rendes play call meg konzisztens futásra.Viszont ha nézzük a jövőt akkor TP végett abszolult lenne lét jogosultsága.



több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Gailey jó OC!
Neki éppen az a tragédiája! Ő jó OC, nem jó HC, méghozzá azért nem jó HC, mert az OC feladatokat nem bízta más személyre, hanem gyakorlatilag egyedül csinálta a feladatok jelentős részét! Ehhez vedd hozzá, hogy ídőnként át ment QB coach-ba, és WR coach-ba!
Ergo semmire sem tudott megfelelőn koncentrálni, és kezdett széthullani a keze alatt a feladat! Amíg ő edzette Ryan Fiztet, addig nem volt gond Fitz fejlődésével! Amint el kezdett szétesni a védelem, és oda is kellett figyelnie, szétesett az ember, megromlott a networkje az FO-n, illetve a csapaton belül!

Csak a D-be igazolt sztárokat, illetve húzott korai körben játékost (kivéve Spiller, de őt RW Jr. akarta), mert majd ő megoldja az O-t UDFA-kkal! Na a D a töméntelen pick ellenére is ergya maradt! az O pedig hozott anyagból készült,ami elég lett volna egy Top 10 D teljesítménnyel, így azonban a bukás útja lett.

Annyira nem sok FO támogatást kapott, és élek a gyanuperrel, hogy van valami abban az összeesküvés elméletben, hogy vétlen áldozata lett Doug Whaley, és Russ Brandon összeesküvésének! Brandon szerette volna átvenni a Billst, Whaley pedig GM akart lenni! Ennek a legjobb módja Nix, és Gailey lejáratása, hogy RWJr. belássa ideje visszavonulnia.

Szóval itt nyilatkozgattak olyat játékosok, hogy Gailey elveszítse az öltözőt! Miért nyilatkoztak? Mert tehették!


Szumma: Gailey jó O szakemberHelmut Zimmer
Köszi az infót Helmut!

Hungarian Bill infói (RB mellőzés, INT halom) és némi külföldi fórum barangolás alapján jött össze a nem kéne kép bennem. KCben szezon előtt elküldte Hailey, sehol nem volt 2 évnél tovább OC (ha jól olvastam).
Amiket most leírtál alakít a dolgon. Ha időd engedi esetleg írnál az általa használt Offenseről, hogy a jelenlegi keretünk tagjait kicsit beleképzelhessük...

Nálunk ugye olyan szempontból jó dolga lehetne, hogy HC nem nagyon ugatna bele a dolgába, hiszen Allen D arc. RM részéről csak támogatás érkezne, hiszen nyerni akar DA-el és az látszik, h ehhez fontos lenne egy rendes OC.
Előny lehet nekünk, h Ő vszeg nem kap többet HC hívást, így egy hosszabbtávon stabil megoldás lehetne...

Dan Reeves-t említették mint kapocs, DA elvileg nagyon közel van az öreghez és szokott tanácsokat kérni és Ő állítólag bírja Chan-t lévén, h alatta is "szolgált".

Tényleg nem tudom mi lenne a fasza nekünk...

peterbadbone azért nem annyira csábító ez az O sajnos sztem.
CP szerződése miatt nem hosszútávon biztosított az a rutinos veterán, TP nem biztos, h mindenkinek szimpatikus project, OL azért lyukas, DMC remek futó lehet, de ki tudja hány meccset bír...WRek között nincs #1 elkapó...
Rolni
Szerintem is nagyon jó ez az O, csak nincs aki összerakja. Bizonyítja ezt a mostani és a tavalyi szerepléskülönbség...
Én PBS-t preferálnám vagy valami mixet több PBS elemmel. CP sokat keres, de ha megy itt a tisztogatás akkor ki lehet bírni a srác fizuját. Amm meg lehet, hogy csökkentésbe is belemegy... Majd eldől. Én nagyon szeretem Palmert és örülnék annak ha nagyon sokáig itt játszana. Gannon óta Ő az egyetlen épkézláb QB-nk. TP türelmes akkor nagyon jó kis QB-vá válhat a QB Kócs és Palmer alatt! 😊
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Gailey jó OC!
Neki éppen az a tragédiája! Ő jó OC, nem jó HC, méghozzá azért nem jó HC, mert az OC feladatokat nem bízta más személyre, hanem gyakorlatilag egyedül csinálta a feladatok jelentős részét! Ehhez vedd hozzá, hogy ídőnként át ment QB coach-ba, és WR coach-ba!
Ergo semmire sem tudott megfelelőn koncentrálni, és kezdett széthullani a keze alatt a feladat! Amíg ő edzette Ryan Fiztet, addig nem volt gond Fitz fejlődésével! Amint el kezdett szétesni a védelem, és oda is kellett figyelnie, szétesett az ember, megromlott a networkje az FO-n, illetve a csapaton belül!

Csak a D-be igazolt sztárokat, illetve húzott korai körben játékost (kivéve Spiller, de őt RW Jr. akarta), mert majd ő megoldja az O-t UDFA-kkal! Na a D a töméntelen pick ellenére is ergya maradt! az O pedig hozott anyagból készült,ami elég lett volna egy Top 10 D teljesítménnyel, így azonban a bukás útja lett.

Annyira nem sok FO támogatást kapott, és élek a gyanuperrel, hogy van valami abban az összeesküvés elméletben, hogy vétlen áldozata lett Doug Whaley, és Russ Brandon összeesküvésének! Brandon szerette volna átvenni a Billst, Whaley pedig GM akart lenni! Ennek a legjobb módja Nix, és Gailey lejáratása, hogy RWJr. belássa ideje visszavonulnia.

Szóval itt nyilatkozgattak olyat játékosok, hogy Gailey elveszítse az öltözőt! Miért nyilatkoztak? Mert tehették!


Szumma: Gailey jó O szakemberHelmut Zimmer
Köszi az infót Helmut!

Hungarian Bill infói (RB mellőzés, INT halom) és némi külföldi fórum barangolás alapján jött össze a nem kéne kép bennem. KCben szezon előtt elküldte Hailey, sehol nem volt 2 évnél tovább OC (ha jól olvastam).
Amiket most leírtál alakít a dolgon. Ha időd engedi esetleg írnál az általa használt Offenseről, hogy a jelenlegi keretünk tagjait kicsit beleképzelhessük...

Nálunk ugye olyan szempontból jó dolga lehetne, hogy HC nem nagyon ugatna bele a dolgába, hiszen Allen D arc. RM részéről csak támogatás érkezne, hiszen nyerni akar DA-el és az látszik, h ehhez fontos lenne egy rendes OC.
Előny lehet nekünk, h Ő vszeg nem kap többet HC hívást, így egy hosszabbtávon stabil megoldás lehetne...

Dan Reeves-t említették mint kapocs, DA elvileg nagyon közel van az öreghez és szokott tanácsokat kérni és Ő állítólag bírja Chan-t lévén, h alatta is "szolgált".

Tényleg nem tudom mi lenne a fasza nekünk...

peterbadbone azért nem annyira csábító ez az O sajnos sztem.
CP szerződése miatt nem hosszútávon biztosított az a rutinos veterán, TP nem biztos, h mindenkinek szimpatikus project, OL azért lyukas, DMC remek futó lehet, de ki tudja hány meccset bír...WRek között nincs #1 elkapó...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Gailey jó OC!
Neki éppen az a tragédiája! Ő jó OC, nem jó HC, méghozzá azért nem jó HC, mert az OC feladatokat nem bízta más személyre, hanem gyakorlatilag egyedül csinálta a feladatok jelentős részét! Ehhez vedd hozzá, hogy ídőnként át ment QB coach-ba, és WR coach-ba!
Ergo semmire sem tudott megfelelőn koncentrálni, és kezdett széthullani a keze alatt a feladat! Amíg ő edzette Ryan Fiztet, addig nem volt gond Fitz fejlődésével! Amint el kezdett szétesni a védelem, és oda is kellett figyelnie, szétesett az ember, megromlott a networkje az FO-n, illetve a csapaton belül!

Csak a D-be igazolt sztárokat, illetve húzott korai körben játékost (kivéve Spiller, de őt RW Jr. akarta), mert majd ő megoldja az O-t UDFA-kkal! Na a D a töméntelen pick ellenére is ergya maradt! az O pedig hozott anyagból készült,ami elég lett volna egy Top 10 D teljesítménnyel, így azonban a bukás útja lett.

Annyira nem sok FO támogatást kapott, és élek a gyanuperrel, hogy van valami abban az összeesküvés elméletben, hogy vétlen áldozata lett Doug Whaley, és Russ Brandon összeesküvésének! Brandon szerette volna átvenni a Billst, Whaley pedig GM akart lenni! Ennek a legjobb módja Nix, és Gailey lejáratása, hogy RWJr. belássa ideje visszavonulnia.

Szóval itt nyilatkozgattak olyat játékosok, hogy Gailey elveszítse az öltözőt! Miért nyilatkoztak? Mert tehették!


Szumma: Gailey jó O szakember
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Szerintem azért már közel sem olyan elrettentő a Raiders OC poszt ,mint eddig bármikor is. Gondoljatok bele, már nincs aki beleszólna, mit is kell játszani. A HC védelem szaki, szóval nem igazán fog beleszólni ő sem, van egy tehetséges OL, van egy átlag feletti tapasztalt QB, van egy elit, de sérülékeny futó, van egy igazi mindenes FB aki képes a hátán vinni a csapatot és vannak fiatal, tehetséges WR-ek. Én azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy egy most megbukó HC vagy egy jelenleg is OC jöjjön, olyan aki fölött támadó hátterű és játékhívó HC van. A helyettes HC poszt ha jól emlékszem nincs kiadva nálunk, így az a szabály is teljesülhet, hogy magasabb pozíciót kell adni az elhozott szakinak. Nem mondom hogy ez lesz, de könnyen előfordulhat ez is.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ahogy Bruce mondja csak vadul hajigálják körbe ugyanazokat a neveket...

-Norv, Camron, Whisenhunt, Tedford kaliberű fazonok nem hiszem, h jönnének DA alá egyenlőre...

-Gailey és Shurmur némi utánnyomozás alapján nagyon nem szimpi...

-Aaron Kromer jó helyről érkezne, az Air Coryell szisztémából jönne, ami nem feltétlen gond, mert CP alkalmas rá. Nem tudom mennyi play calling tapasztalata van? Nála is meg a listában szereplő Joe Lombardinál méginkább komoly kérdés, hogy mire mennek Peyton, Carmichael árnyékából kilépve Brees nélkül...

-Chris Ault érdekes opció lehetne TPvel, de főleg ha viszik a 49ers OCját HCnak vszeg lesz nívósabb kérője is.

-Pep Hamilton eddig aki a leginkább meggyőzne és realitása is van. Tarver ismeri jól, szóval így nem lenne akkora kakukk tojás, a Stanford program jó, 2 éve playcaller, szép eredményekkel...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az a baj hogy ez még tényleg találgatás csak, semmi konkrétum, csak olyan hogy esetleg ki jöhetne szóba.
A legbiztosabb, akit meghallgatnak az Al Saunders, de ő is csak azért mert itt van már nálunk, a többiek sztem csak be lettek írva, mert valamilyen szinten köthetők a Raidershez vagy DA-hoz.

Norv Turner és Cam Cameron is rajta van a listán, de sztem ők túl nagy nevek ahhoz hogy DA alatt dolgozzanak.

Egy másik helyen találtam néhány újabb találgatást, ahonnan tetszik a Stanford OC-ja Pep Hamilton.

De én azt vettem eddig észre, hogy amilyen nevek felmerülnek így az elején, abból semmi nem lesz és valaki egészen más kerül edzői pozícióba.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Hétfő óta megy a találgatás a megüresedett edzői állásokkal kapcsolatban.S így nálunk is az OC-t illetően.
Hozzánk egyenlőre ezeket találtam:

 bleacherreport.com/articles/1464271-10-candidates-to-replace-greg-knapp-as-oakland-raiders-offensive-coordinator

 www.sbreport.net/raider_news/008/10317.html

Ki mit gondol ezek alapján?



több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
és hányszor droppolt? nem lepődnék meg, ha ebben nagyjából "ligaelit" lenne. se Moore, se DHB nem jó WR1-nek, Bowe-ra rá kéne áldoznideyell
Moore:

Targets: 114
Drops: 9
Percent Caught: 44.7
Percent First Down: 28.9

Drop lista:  hosted.stats.com/fb/leaders.asp?type=Receiving&range=NFL&rank=232
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Az utolsó 5 szezonunkból 4-ben egy TE volt a legeredményesebb elkapó. Illetőleg a Raiders az egyetlen csapat, ahol a top 2 elkapóban nincs WR (Myers és Reece nálunk)Bruce
nincs nagyobb kritikája a WR Corpnak, hogy egy FB előttük van.

Ki lett a legjobb WR? Streater?Amadeus91
Moore. 51 elkapás 741 yard 7 TD.empty taxi
meglepő, hogy ilyen számokat hozott, csuma szar volt egész évben.Amadeus91
Az idény 2. felében igen. Nem akartam beleszólni mikor többször is ekéztétek mostanábn, de a 10. heti Ravens meccsig nem volt vele komoly gond szvsz. Ki is számoltam 595 yardja megvolt az első 9 meccsen a maradék 7 játéknapon kapirgált össze 146-ot.empty taxi
és hányszor droppolt? nem lepődnék meg, ha ebben nagyjából "ligaelit" lenne. se Moore, se DHB nem jó WR1-nek, Bowe-ra rá kéne áldoznideyell
alkalmasabb lenne mint Jennings az első számú elkapó szerepre. Játszott gyenge irányítóval már, jók a paraméterei.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Az utolsó 5 szezonunkból 4-ben egy TE volt a legeredményesebb elkapó. Illetőleg a Raiders az egyetlen csapat, ahol a top 2 elkapóban nincs WR (Myers és Reece nálunk)Bruce
nincs nagyobb kritikája a WR Corpnak, hogy egy FB előttük van.

Ki lett a legjobb WR? Streater?Amadeus91
Moore. 51 elkapás 741 yard 7 TD.empty taxi
meglepő, hogy ilyen számokat hozott, csuma szar volt egész évben.Amadeus91
Az idény 2. felében igen. Nem akartam beleszólni mikor többször is ekéztétek mostanábn, de a 10. heti Ravens meccsig nem volt vele komoly gond szvsz. Ki is számoltam 595 yardja megvolt az első 9 meccsen a maradék 7 játéknapon kapirgált össze 146-ot.empty taxi
és hányszor droppolt? nem lepődnék meg, ha ebben nagyjából "ligaelit" lenne. se Moore, se DHB nem jó WR1-nek, Bowe-ra rá kéne áldozni

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Az utolsó 5 szezonunkból 4-ben egy TE volt a legeredményesebb elkapó. Illetőleg a Raiders az egyetlen csapat, ahol a top 2 elkapóban nincs WR (Myers és Reece nálunk)Bruce
nincs nagyobb kritikája a WR Corpnak, hogy egy FB előttük van.

Ki lett a legjobb WR? Streater?Amadeus91
Moore. 51 elkapás 741 yard 7 TD.empty taxi
meglepő, hogy ilyen számokat hozott, csuma szar volt egész évben.Amadeus91
Az idény 2. felében igen. Nem akartam beleszólni mikor többször is ekéztétek mostanábn, de a 10. heti Ravens meccsig nem volt vele komoly gond szvsz. Ki is számoltam 595 yardja megvolt az első 9 meccsen a maradék 7 játéknapon kapirgált össze 146-ot.empty taxi
frissebb emlék, az a baj.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Igen az elején jó volt Moore, még fel is merült hogy hosszú idő óta ő lehet az első WR (asszem Moss óta), aki 1000 yard felett kap el. Kár hogy nem jött össze neki.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Az utolsó 5 szezonunkból 4-ben egy TE volt a legeredményesebb elkapó. Illetőleg a Raiders az egyetlen csapat, ahol a top 2 elkapóban nincs WR (Myers és Reece nálunk)Bruce
nincs nagyobb kritikája a WR Corpnak, hogy egy FB előttük van.

Ki lett a legjobb WR? Streater?Amadeus91
Moore. 51 elkapás 741 yard 7 TD.empty taxi
meglepő, hogy ilyen számokat hozott, csuma szar volt egész évben.Amadeus91
Az idény 2. felében igen. Nem akartam beleszólni mikor többször is ekéztétek mostanábn, de a 10. heti Ravens meccsig nem volt vele komoly gond szvsz. Ki is számoltam 595 yardja megvolt az első 9 meccsen a maradék 7 játéknapon kapirgált össze 146-ot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Az utolsó 5 szezonunkból 4-ben egy TE volt a legeredményesebb elkapó. Illetőleg a Raiders az egyetlen csapat, ahol a top 2 elkapóban nincs WR (Myers és Reece nálunk)Bruce
nincs nagyobb kritikája a WR Corpnak, hogy egy FB előttük van.

Ki lett a legjobb WR? Streater?Amadeus91
Moore. 51 elkapás 741 yard 7 TD.empty taxi
meglepő, hogy ilyen számokat hozott, csuma szar volt egész évben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Az utolsó 5 szezonunkból 4-ben egy TE volt a legeredményesebb elkapó. Illetőleg a Raiders az egyetlen csapat, ahol a top 2 elkapóban nincs WR (Myers és Reece nálunk)Bruce
nincs nagyobb kritikája a WR Corpnak, hogy egy FB előttük van.

Ki lett a legjobb WR? Streater?Amadeus91
Moore. 51 elkapás 741 yard 7 TD.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Az utolsó 5 szezonunkból 4-ben egy TE volt a legeredményesebb elkapó. Illetőleg a Raiders az egyetlen csapat, ahol a top 2 elkapóban nincs WR (Myers és Reece nálunk)Bruce
nincs nagyobb kritikája a WR Corpnak, hogy egy FB előttük van.

Ki lett a legjobb WR? Streater?

criminal lawyer or criminal lawyer?