Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az utolsó 5 szezonunkból 4-ben egy TE volt a legeredményesebb elkapó. Illetőleg a Raiders az egyetlen csapat, ahol a top 2 elkapóban nincs WR (Myers és Reece nálunk)
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Egyébként lehet hazabeszélek, de Tebow-nál mindenképpen jobb, szóval ha Tebow PO-ba tudott jutni egy rászabott offense-zel tanuló fázis nélkül, akkor TP előtt simán van jövő.
Amadeus91
Tebow mellett azért volt egy TOP10 védelem, ami itt most nagyon nincs.empty taxi
majd lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Egyébként lehet hazabeszélek, de Tebow-nál mindenképpen jobb, szóval ha Tebow PO-ba tudott jutni egy rászabott offense-zel tanuló fázis nélkül, akkor TP előtt simán van jövő.
Amadeus91
Tebow mellett azért volt egy TOP10 védelem, ami itt most nagyon nincs.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Tebowzni ne kezdjünk el, mert jönnek a fanok és antifanok és szétoffolják a topicot...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Egyébként lehet hazabeszélek, de Tebow-nál mindenképpen jobb, szóval ha Tebow PO-ba tudott jutni egy rászabott offense-zel tanuló fázis nélkül, akkor TP előtt simán van jövő.

Amadeus91
Már csak azért is,mert Tebowhoz képest ő dobni is tud.nem csak futni. 😊



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Egyébként lehet hazabeszélek, de Tebow-nál mindenképpen jobb, szóval ha Tebow PO-ba tudott jutni egy rászabott offense-zel tanuló fázis nélkül, akkor TP előtt simán van jövő.


criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.youtube.com/watch?v=kMJgf0HekLU
TP Rose Bowl HL

TP egyetemi meccseit próbálom majd kicsit bogarászni a ZIP miatt. A fenti video, bár HL ad némi bizalomra okot. Erősebbnek, jobbnak néznek ki a dobásai. Ha lelassul neki majd a játék NFL szinten, tovább javul a technika akár lehet is belőle kezdő 2014-15 körül...Rolni
Ninjagoron is van fenn tőle Rose bowl-s videó.
Mind a futásaival kapcsban,mind a dobásaival.Cubehead
Hehe addig még nem jutottam el ma 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Srácok én se akarok elől QBt, sőt a legutóbbi meccs után középen se kell QB sztem, de attól mint lehetőség megvan...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 www.youtube.com/watch?v=kMJgf0HekLU
TP Rose Bowl HL

TP egyetemi meccseit próbálom majd kicsit bogarászni a ZIP miatt. A fenti video, bár HL ad némi bizalomra okot. Erősebbnek, jobbnak néznek ki a dobásai. Ha lelassul neki majd a játék NFL szinten, tovább javul a technika akár lehet is belőle kezdő 2014-15 körül...Rolni
Ninjagoron is van fenn tőle Rose bowl-s videó.
Mind a futásaival kapcsban,mind a dobásaival.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
QB kérdésre figyelni kell 2 dolog miatt is:
-az általad említett QB rush miatt is
-illetve amiatt is, mert nem teljesen tisztázott még ez a QB kérdés nálunk sem...ha esetleg CP lelép, új OC, RMék látnak vmit egyikben...nem azt mondom, h 1\3ra QB, de ha sikerül mondjuk lemenni akkor 10-20ig ha benn marad mondjuk Barkley akkor azon el lehet gondolkozni...WCOba passzolna a srác...Rolni
agyfaszt is kapnék... van egy relatíve hosszú távon jó perspektívát sejtető QB-nk, rengeteg befoltozatlan lyuk a keretben - sajtreszelő - és akkor QB-t húzunk. QB-nk idén is volt, nem Palmeren múlt az idei év. Ha le is tradelünk, akkor is DL, OL, CB, OLB/MLB, WR. Ott tartunk, hogy a védelembe bárkit húzunk, az BPA lesz. Én bennem összeomlana egy világ, ha 'Kenzie QB-t húzna az első körben.Amadeus91
Ebben a kérdésben én is Amadeusal kell,hogy egyet értsek!
Hisz van egy jó potenciállal rendelkező QB-nk ami a jövőt illeti.S ennyi lyuk mellett hihetetlen luxus lenne ezzel párhuzamosan egy másik projektbe bele vágni.Meg azért milyen üzenet lenne ez TP-nek az után,hogy DA nyilatkozta,hogy elégedett volt vele.Van még mit tanulna de oks.
Valamint nálunk csak OC lesz új és nem komplett új GM/HC páros,hogy hozzanak saját franchise qb-t.Nálunk ez inkább tavaly játszódott volna le ha RM-k akartak volna.

Valamint egyetemi szinten nagy USC fan vagyok és csípem Barkley játékát is,DE mindez ellenére NEM ÖRÜLNÉK NEKI.Pedig pro style-ból jönne és feküdne neki a wco.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.youtube.com/watch?v=kMJgf0HekLU
TP Rose Bowl HL

TP egyetemi meccseit próbálom majd kicsit bogarászni a ZIP miatt. A fenti video, bár HL ad némi bizalomra okot. Erősebbnek, jobbnak néznek ki a dobásai. Ha lelassul neki majd a játék NFL szinten, tovább javul a technika akár lehet is belőle kezdő 2014-15 körül...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Knapp-l így se úgy se mentünk volna sokra.Ha a futás ment volna, akkor persze jobb lett volna az összkép és lehet,hogy több meccset húzunk be!
DE a fő problémáin/hibáin ez sem javított volna.
1; ugye nem volt egy hű de kreatív play caller - 2 futás egy passz kombó
2; tavaly az offense (sémától függetlenül) nem véletlen volt jobb. sokkal jobban kihasználta a játékos állomány potenciálját és így sokkal jobban osztotta a D-k figyelmét.

Valamint még ide írnám azt is amit szintén érdemes így az OC kapcsán figyelembe venni.S amit már Rolni is többször írt,hogy tavaly DA elég későn került kinevezésre szóval a jelöltek köre is szűkebb volt.
Plusz ugye rookie HC alá még inkább kevesebben akarnak jönni

Ami meg a ZBS vagy PBS-t illeti.Részemről mindegy,hogy melyiket toljuk vagy,hogy egy fajta mixét esetleg.
Habár hosszabb távon a zbs-l jobban járnánk,hisz a rendszer sajátossága végett úgynevezett sztár futó nélkül is életképes és fal ember szintem sem olyan drága.

Jelenleg amit én fontosabbnak tartok mind a folytonosság,mind a rosterünk végett az a WCO megtartása!!



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
TP meccs után, Gutierrez értékelés, DA meccs utáni press conf.:
 www.youtube.com/watch?v=CydzUjk494s

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Azt is írogatják, h a ZBS is jó eséllyel repül...Rolni
ez nem egy jó kezdet, elkezdenek valamit, meggondolják magukat, úgy hogy hoztak bele 2-3 embert is! hát na, nem jó hírek ezek egy HC-ről.sapka
most erőltessenek tovább egy olyan dolgot, amihez az edzőtől kezdve a játékosokig mindenki alkalmatlan? Akkor inkább még most, az első draft előtt változtassanak mint 2-3-4 év múlva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Azt is írogatják, h a ZBS is jó eséllyel repül...Rolni
ez nem egy jó kezdet, elkezdenek valamit, meggondolják magukat, úgy hogy hoztak bele 2-3 embert is! hát na, nem jó hírek ezek egy HC-ről.sapka
Nem feltétlen értek egyet veled.
Jobb lett volna 1. évben megtalálni a megfelelő OC-t és off system-et, de ez nem mindig jön össze.
Észre vették, h nem alkalmas a mostni OC, OL edző a feladatra. Most javítanak, remélhetőleg megtalálják a megfelelő embert. Defensive back groundú rookie HCről van szó, így fontos, h megtalálja a megfelelő OC-t. Ha a következő ember megint nem jön be az már gond lesz.
Az meg, hogy hova hoznak embert kicsit túlértékelt dolog. Manapság annyi mix séma van (év 2. felében már mi is ZBS-PBS mixet játszottunk) ahova bőven jók lehetnek a fiataljaink akik érkeztek tavaly...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
DA press conf.:
 www.youtube.com/watch?v=bO-LvTDSB3w

Én továbbra is bírom a csávót. Értelmes, összeszedett, céltudatos. OC húzással azt is megmutatta most, hogy észleli a hibáit\hibákat és tud, akar tenni ezek ellen.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Azt is írogatják, h a ZBS is jó eséllyel repül...Rolni
ez nem egy jó kezdet, elkezdenek valamit, meggondolják magukat, úgy hogy hoztak bele 2-3 embert is! hát na, nem jó hírek ezek egy HC-ről.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Azt is írogatják, h a ZBS is jó eséllyel repül...

PBS-re visszaváltás benne lehet a pakliban, itt ugye tudjuk, h Veldheer és Wiz tud benn játszani, sőt Jarednek sztem jobban ment az...de Bergstrom, Nix kérdéses PBSben...mondjuk Cooper is tolta elfogadható szinten, szóval...

Brisiel Knapp, Pollak elküldése után nincs stabil helyzetben...erre jönne PBS akkor sztem repülhet...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én sem akarok QB-t, de azért legtöbb esetben új HC\GM esetén jön új QB is. Tavaly nálunk ez elmaradt, így lehet idén jön...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
QB kérdésre figyelni kell 2 dolog miatt is:
-az általad említett QB rush miatt is
-illetve amiatt is, mert nem teljesen tisztázott még ez a QB kérdés nálunk sem...ha esetleg CP lelép, új OC, RMék látnak vmit egyikben...nem azt mondom, h 1\3ra QB, de ha sikerül mondjuk lemenni akkor 10-20ig ha benn marad mondjuk Barkley akkor azon el lehet gondolkozni...WCOba passzolna a srác...Rolni
agyfaszt is kapnék... van egy relatíve hosszú távon jó perspektívát sejtető QB-nk, rengeteg befoltozatlan lyuk a keretben - sajtreszelő - és akkor QB-t húzunk. QB-nk idén is volt, nem Palmeren múlt az idei év. Ha le is tradelünk, akkor is DL, OL, CB, OLB/MLB, WR. Ott tartunk, hogy a védelembe bárkit húzunk, az BPA lesz. Én bennem összeomlana egy világ, ha 'Kenzie QB-t húzna az első körben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
QB kérdésre figyelni kell 2 dolog miatt is:
-az általad említett QB rush miatt is
-illetve amiatt is, mert nem teljesen tisztázott még ez a QB kérdés nálunk sem...ha esetleg CP lelép, új OC, RMék látnak vmit egyikben...nem azt mondom, h 1\3ra QB, de ha sikerül mondjuk lemenni akkor 10-20ig ha benn marad mondjuk Barkley akkor azon el lehet gondolkozni...WCOba passzolna a srác...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
jó lenne egy trade, mert nagyon sok needünk van. 3. pick-kel RT.. szerintem luxus lenne. A szokásos QB rushban bízhatunk, újfent több olyan csapat is van, ahol momentán nincs kezdő kaliberű QB; Jets, Phily, Bills + KC, amelyik valószínűleg kivisz egy QB-t az elején. Arizona... kicsit 2011-re hajaz ez, mikor nem igen volt hype-olt sztár QB Newton kivételével aztán lazán kiment 4 QB az első körben, Minnesota pánik pick-je Ponder-en pl.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
OCnek én is tudnék örülni vmi jó nevű NFL tapasztalt embernek, de azért DA alá nem tudom ki akar eljönni, amikor ennyi nyitott hely van mindenfelé...

Egyetemi innovatív arccal is ki lennék békülve...Rolni
Reméljük mihamarabb kiderül a dolog, mert úgy lehet tervezni a jövőt!Bruce
Jaja, mondjuk ha esetleg vmelyik PO csapat staffjáról lopunk embert akkor belefér némi várakozás...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
OCnek én is tudnék örülni vmi jó nevű NFL tapasztalt embernek, de azért DA alá nem tudom ki akar eljönni, amikor ennyi nyitott hely van mindenfelé...

Egyetemi innovatív arccal is ki lennék békülve...Rolni
Reméljük mihamarabb kiderül a dolog, mert úgy lehet tervezni a jövőt!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
OCnek én is tudnék örülni vmi jó nevű NFL tapasztalt embernek, de azért DA alá nem tudom ki akar eljönni, amikor ennyi nyitott hely van mindenfelé...

Egyetemi innovatív arccal is ki lennék békülve...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!