Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
kicsit olyan volt ez, mint Tebow Orton playbookjával. Szerintem biztató azért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Már van is TP video (meg Nix)
 www.raiders1.ninjagoro.com/blog/

TP nyilatkozta is, meg látszik is, h a pressure az ami rosszul érinti 😊
Akkor szétesik a technika...Rolni
Az szerintem minden QB-t rosszul érint, kivéve BigBent.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Már van is TP video (meg Nix)
 www.raiders1.ninjagoro.com/blog/

TP nyilatkozta is, meg látszik is, h a pressure az ami rosszul érinti 😊
Akkor szétesik a technika...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Ezek alapján a következő lett az összkép:
Amadeus91 10pont
Bruce 7pont
BMG 8pont
Barb 6pont
Raider89 6pont
Peterbadbone 6pont
Rolni 5pont

Gratula AMADEUS91-nek!!



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Válaszok:
Amadeus91
1, a
2, a
3, c
4, b
5, b
6, a (eléri de nem hiszem, hogy sok köszönet lesz a játékában)
7, a
8, b
9, a
10, b
11, c
12, b
13, c
14, b
15, b

Bruce
1, c
2, d
3, c
4, b
5, a
6, a
7, a
8, b
9, a
10, a (de nem sérül meg)
11, c
12, b
13, b
14, b
15, b

BMG
1, c
2, a
3, c
4, b
5, b ( egyénileg nem, de összesen szerintem sok lesz )
6, a
7, a
8, a
9, a
10, a
11, c
12, b ( ez elég egyértelmű )
13, c
14, b ( Palmert nézve lesz az -10 is 😕 )
15, a


Barb
1. A
2. A
3. C
4. B
5. A
6. B
7. A
8. B
9. A
10. A
11. C
12. A
13. C
14. B
15. B


Raiders89
1. A
2. C
3. A
4. B
5. A
6. A
7. A
8. B
9. A
10. A
11. C
12. B
13. C
14. A
15. B


peterbadbone
1. A
2. A
3. C
4. B
5. A
6. A
7. A
8. B
9. A
10. A
11. C
12. B
13. A
14. A
15. B


Rolni
1.c
2.c
3.a
4.b
5.a
6.a
7.a
8.b
9.a
10.a
11.b
12.b
13.a
14.a
15.b



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Nem tudom,hogy mennyi emlékeztek de még szezon elején volt tippelős játékunk.

Beteszem újra a kérdéseket és a válaszokat az eredménnyel.

1; Milyen szezon mérleggel zár idén a Raiders?
a; negatív
b; 8-8
c; pozitív

2; Lesz e TD-re vissza hordott punt/kick return? (tavaly 1 kick r. volt)
a; kick
b; punt
c; mind kettő
d; egyiksem

3; Idén is Tyvon Branch lesz a vezető takle gyárosunk?
a; igen
b; nem valaki más a secondary-ból
c; nem valaki más az LB sorból
d; nem valaki a Dline-ból

4; Idén valaki ér el 10 int-t a csapatból? (tavaly Giordano 5 volt a max)
a; igen
b; nem

5; Idén valaki ér el 10 sack-t a csapatból? (tavaly Kelly 7,5 volt a max)
a; igen
b; nem

6; Palmer idén eléri a 3500 yardos határt?
a; igen
b; nem

7; McFadden idén eléri a 1500 yardos határt?
a; igen
b; nem

8; A PS-hez hasonlóan az alapszakasz végén a csapat szerepelni fog 1 vagy több kategóriában is a TOP5-ben? (PS-ben 6ból 4 kategóriában voltunk benne ebből 3 defese volt)
a; egyben sem
b; egy - három
c; négy - hat

9; Idén ki lesz a legproduktívabb WR? (tavaly DHB)
a; DHB
b; Moore
C; Ford
d; Streater
e; Criener
f; Hagan

10; McFadden sérülése esetén Jones vagy Goodson lesz produktívabb?
a; Jones
b; Goodson

11; Reece-nek lesz elkapott és futott TD-je is?
a; csak futott
b; csak elkapott
c; mindkettő
d; egyik sem csak yardokat ér el

12; Gordon vagy Ausberry lesz produktívabb?
a; Gordon
b; Ausberry

13; Bartell-nek vagy Spencer-nek lesz több interception-je?
a; Bartell
b; Spencer
c; más secondary tag

14; Pozitív vagy negatív turnover mutatóval zárunk? (tavaly -4 volt)
a; pozitív
b; negatív

15; Idén a Defense elér 5 vagy több TD-t? (tavaly 1 volt)
a; igen
b; nem



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Végülis akkor 3. helyen draftolunk...
Sajnos nagyon hiányzik a második kör, sőt ugye az 5. is mostmár. Igen nehéz lesz ennyiből építkezni, még akkor is nehéz lenne, ha lenne két első körünk meg az összes többi, de így különösen. Nem irigylem a vezetőséget, de hát ez legyen az ő bajuk, mi majd kritizálunk, jó szurkoló módjára 😀Bruce
Hát igen, továbbra sem egyszerű a dolguk. Cap helyzet azért már jobb lesz. Pick is több. Talán sikerül még pickeket is szerezni...

Kiváncsi leszek nagyon. Első körben arra (Knapp kirúgása mellett 😊), hogy a saját FAink közül kiket tudunk megtartani, milyen áron. Ez sztem fontos lesz. Például nagy fogás lehetne akár Shaggy megtartása is olcsón. Mert az igaz, h nem jó RDE posztra pass rushernek, de DL rotációba nagyon hasznos ember lenne. Bryant megtartása sztem nagyon fontos lesz. Nála kérdés mennyi pénzért sikerül megtartani, ugyanígy Wheeler...Sikerül-e piaci áron vagy kicsit alatta megfogni őket? Ebben nagy szerepe lesz\lehet annak, h mennyire vannak DAvel...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Végülis akkor 3. helyen draftolunk...
Sajnos nagyon hiányzik a második kör, sőt ugye az 5. is mostmár. Igen nehéz lesz ennyiből építkezni, még akkor is nehéz lenne, ha lenne két első körünk meg az összes többi, de így különösen. Nem irigylem a vezetőséget, de hát ez legyen az ő bajuk, mi majd kritizálunk, jó szurkoló módjára 😀
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Ami nem tetszett a playcallban, hanyszor hivtak ugyanazt a playt neki? Csak nem 5db variacio van a playbookban.Delonso_
Tasker mondta meccs közben h nem teljes playbookkal dolgozik a Raiders. Ez gondolom részben azért van mert ezek a playek fekszenek neki részben azért mert nem gyakorlota/nem tudja a teljes playbookot.empty taxi
Jó de ha megnézed a meccset, akkor ehhaz hasonló playszámmal dolgozott Palmer. Csak ő kedden aláírt, szerdán megkapta a cuccát és megismerte a létesítményt az edzőket, csütörtökön a játékfelfogást és fizikailag felkészült újra, péntekre összeszokott a társakkal, szombatra megtanulta ezt a pár playt, és vasárnap beállt játszani egy félidőt. Ellenben két hét múlva négyszer ennyi playt tudott. Pryor akárhogy is, de itt van két éve.ulpianus
Nem akarok kötözködni,csak a pontosság kedvéért!
TP két éve a csapat tagja de:
1; tavaly más off. sémánk volt
2; tavaly qb edzőnk sem volt,s ez több helyen nyilatkozva is volt off seasonbe,hogy nem igazán volt aki oda ment volna hozzá,hogy gyere öcsi (Campbell tudta a play-ket,Palmerrel meg roham munka volt,hogy partyba lehessünk a végén!S ugye ezt bukta aztán be H.J.)

Szóval TP-nél kicsit árnyaltabban kell nézni a dolgokat.
Én kvázi úgy vagyok vele,hogy ez az első éve.DeFillipo sokat dolgozott vele,ennek az eredményét láthattuk is.Meg persze azt is,hogy van még mit tanulni.
S azért azzal szerintem mindenki egyet érthet,hogy ha az ember nem egy Manning/Luck szörny,valamint nem ráalakított play bookból dolgozik,mint Cam/RG3 akkor ezeken a hibákon,hiányosságokon nincs is mit csodálkozni.



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A kettő között van valahol az igazság. Ő nem pocket QB és ezért egy Palmerre optimalizált playbookunk van, most kiszedték belőle a számára jobban fekvő playeket és azzal játszottak. Meg tudomásom szerint egy meccsen nem a teljes playbookból dolgozik egy csapat, hanem a gameplan szerint kiválasztanak bizonyos playeket. Most ezeket választották neki.

De a másik oldal az, hogy tényleg kell tanulnia még és több kell hogy lehessen rá számítani mint QB.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
Ami nem tetszett a playcallban, hanyszor hivtak ugyanazt a playt neki? Csak nem 5db variacio van a playbookban.Delonso_
Tasker mondta meccs közben h nem teljes playbookkal dolgozik a Raiders. Ez gondolom részben azért van mert ezek a playek fekszenek neki részben azért mert nem gyakorlota/nem tudja a teljes playbookot.empty taxi
Jó de ha megnézed a meccset, akkor ehhaz hasonló playszámmal dolgozott Palmer. Csak ő kedden aláírt, szerdán megkapta a cuccát és megismerte a létesítményt az edzőket, csütörtökön a játékfelfogást és fizikailag felkészült újra, péntekre összeszokott a társakkal, szombatra megtanulta ezt a pár playt, és vasárnap beállt játszani egy félidőt. Ellenben két hét múlva négyszer ennyi playt tudott. Pryor akárhogy is, de itt van két éve.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ami nem tetszett a playcallban, hanyszor hivtak ugyanazt a playt neki? Csak nem 5db variacio van a playbookban.Delonso_
Tasker mondta meccs közben h nem teljes playbookkal dolgozik a Raiders. Ez gondolom részben azért van mert ezek a playek fekszenek neki részben azért mert nem gyakorlota/nem tudja a teljes playbookot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Amy tetszett Pryorban, latszott rajta mennyire koncentral, nem vette felvallrol, allandoan kereste az opciokat, nezte egymas utan oket.
Az hogy labbal is kepes teret nyerni megintcsak sokat ad a jatekhoz, mert ehhez az O-hoz kellenek a menekulesei es a 4-5 yardos megindulasai.

Ami nem tetszett a playcallban, hanyszor hivtak ugyanazt a playt neki? Csak nem 5db variacio van a playbookban.Delonso_
Ez részben biztos neki is szólt...olyan playeket akartak hívni amivel "barátságban van" meg persze részben Knapp töketlensége!

Apropó Knapp remélem újévet OC nélkül kezdjük meg 😊Rolni
Remélem én is!!
Viszont ami biztató még TP-vel kapcsolatban,hogy egész sok playt nyomot center alóli snapből!
Persze a 3 and xyz-nél shotgunból indult,monván az a komfortosabb neki de 1 and 2 down-nál szinte kizárólag center mögül indult és nem nézett ki bénának!



több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat igen, igy lehet, de NFL szinten ez azert nevetseges. Persze nem az elso meccs ahol ez kiderult.

Mondjuk erre nem kell csuklora irni a playeket, eleg az egyik ujjat megmutatni, az O meg az ellen D-je is tudni fogja mi jon.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Amy tetszett Pryorban, latszott rajta mennyire koncentral, nem vette felvallrol, allandoan kereste az opciokat, nezte egymas utan oket.
Az hogy labbal is kepes teret nyerni megintcsak sokat ad a jatekhoz, mert ehhez az O-hoz kellenek a menekulesei es a 4-5 yardos megindulasai.

Ami nem tetszett a playcallban, hanyszor hivtak ugyanazt a playt neki? Csak nem 5db variacio van a playbookban.Delonso_
Ez részben biztos neki is szólt...olyan playeket akartak hívni amivel "barátságban van" meg persze részben Knapp töketlensége!

Apropó Knapp remélem újévet OC nélkül kezdjük meg 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Amy tetszett Pryorban, latszott rajta mennyire koncentral, nem vette felvallrol, allandoan kereste az opciokat, nezte egymas utan oket.
Az hogy labbal is kepes teret nyerni megintcsak sokat ad a jatekhoz, mert ehhez az O-hoz kellenek a menekulesei es a 4-5 yardos megindulasai.

Ami nem tetszett a playcallban, hanyszor hivtak ugyanazt a playt neki? Csak nem 5db variacio van a playbookban.Delonso_
Hát a play call ugye Knapp asztala és mint oly sokszor a szezon során felülmúlhatatlan!De komolyan közép iskolai szinten jobban keverik a play-ket,mint Knapp!
Remélem lesz egy értelmes normális edző aki szintén WCO-t nyomat és lecseréljük Knapp-t.Akár az is OKÉS ha egyetemi szintről emelünk fel valakit,mint idén Tarvelt D terén és Saundersel megtámogatva szépen felveszi a ritmust!!



több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Amy tetszett Pryorban, latszott rajta mennyire koncentral, nem vette felvallrol, allandoan kereste az opciokat, nezte egymas utan oket.
Az hogy labbal is kepes teret nyerni megintcsak sokat ad a jatekhoz, mert ehhez az O-hoz kellenek a menekulesei es a 4-5 yardos megindulasai.

Ami nem tetszett a playcallban, hanyszor hivtak ugyanazt a playt neki? Csak nem 5db variacio van a playbookban.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
kintiek is azt írják, hogy 2. hely meglesz neki depth-n, 14'-től lehet reális kezdőként.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
nekem tetszett Pryor játéka, van benne fantázia. és a meccs is, hogy még volt a végén miért szorítani. de még jobban tetszene, ha még ma távozna Knapp

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Na nekünk most kezdődik az izgalom:
OFFSEASON 😀
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Amúgy ha lenne egy kurva erős futójátékunk, két fasza futóval, akkor el tudnám képzelni már most Pryor-t mint game-manager QB, de jelenleg nincs futójátékunk 😀Bruce
Amúgy amit Jason Campbell csinált arra jó lehet egy offseasonnal...Rolni
Csak ahhoz tényleg kell a futójáték és számomra az a nagyobb kérdőjel mostBruce
Na erre inkább már ide írok...

Ha jön egy értelmes OC, javítunk a falunkon összejöhet a futójáték...
Ezzel együtt jövőre még ideális esetben nem TP kellene QBnak sztem. Én úgy gondolom, h CP marad, folytatjuk az éptkezést és 2014ben kerülhet TP oda vagy ha addigra látszik, h ennél a mostaninál nem tud jobb lenni akkor jön az új QB...Rolni
Ezt írtam én is!
Szóval részemről maximális az egyetértés ezzel!
Addig is 3td esős időben,plusz dinamizmus az O-nak!Nem olyan rossz elsőre!!



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Pryor megmutatta, h
Jobb mint Leinart
Vállalható #2 QBnak jövőre
Van benne fantázia hosszútávon

13/28 150 yard 2TD 1 INT
9 futás 49 yard 1 run TD
Ez valóban jobb elkapókkal chemistryvel simán lehetett volna 60% körül akár INT nélkül 200yard körül, fölött.

Ami nagyon "jó" benne az ahogy a playeket meghosszabbítja. Meg persze a látványos menekülések, futások.
Amin sokat kell dolgozni még azok a dobások zip-je. Főleg a közepe és mély dobások esetén kell több erő, sebesség a laszdi mögé. Fejben egyébként sztem nagyon rendben volt és ez fontos nagyon!

Majd idővel kiderül mi lesz a story vége!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nagyon jo volt Pryor, meg ha bele is allna es kemenyen megdobna a bogyokat...
Ha neki is lenne egy Green/ Wayne szintu elkapoja minima 50 yarddal tobb lenne a neve mellett.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Amúgy ha lenne egy kurva erős futójátékunk, két fasza futóval, akkor el tudnám képzelni már most Pryor-t mint game-manager QB, de jelenleg nincs futójátékunk 😀Bruce
Amúgy amit Jason Campbell csinált arra jó lehet egy offseasonnal...Rolni
Csak ahhoz tényleg kell a futójáték és számomra az a nagyobb kérdőjel mostBruce
Na erre inkább már ide írok...

Ha jön egy értelmes OC, javítunk a falunkon összejöhet a futójáték...
Ezzel együtt jövőre még ideális esetben nem TP kellene QBnak sztem. Én úgy gondolom, h CP marad, folytatjuk az éptkezést és 2014ben kerülhet TP oda vagy ha addigra látszik, h ennél a mostaninál nem tud jobb lenni akkor jön az új QB...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
szerintem a rookie hibákat leszámítva jó volt Pryor, küzdött, nagy hülyeséget nem csinált, 3 TD. Van benne fantázia.Amadeus91
Még nem kész ez látszik!De alapvetően egyet értek!!