Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Hoxtól idén valszeg kipotyog egy tehetséges O szakember, amúgy assistant HC, a neve Tom Cable 😊Helmut Zimmer
Cable jó opció,mint ZBS szakember.Play calling terén is jobb,mint Knapp de nem hiszem,hogy rendelkezne saját WCO Play Book-l.
Plusz ok a Schneider RM vezér szál,de tekintve,hogyan lett elküldve Oaklandből nem valószínűsítem Cable-t.
Mondom sokkal inkább Al Saunders vagy valakit egyetemi szintről (mint a másik oldalon Tarvelt).



több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Hoxtól idén valszeg kipotyog egy tehetséges O szakember, amúgy assistant HC, a neve Tom Cable 😊
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Greg Papa riportja TP-vel:

 www.csnbayarea.com/raiders/pryor-100-i-believe-myselfCubehead
fejben sokat alakult, legalábbis a beszéde alapján. Remélem kezdeni fog, veszteni úgy sincs mit.Amadeus91
Én is remélem,hogy kezdeni fog!
De az se kizárt,hogy Leinart kezd és valahol menet közben veszi át Pryor (remélem minél hamarabb),hogy megosszák SD védelmét.
Mondjuk Knapp nyilatkozata alapján ez a valószínűbb 😊.Ugyanis e,lékezteti őt az Atlantai éveire amikor VIck mint mobilis qb és Shaub mint pocket passer állt a rendelkezésére.


/Amúgy poén épp most olvastam az nfl.com Balck MOnday című cikket amiben írják,hogy az nfl.com szakértői szerint DA marad (ez gye nem kérdés annyi évnyi edző keringő után) de Knapp valszeg nem!Cubehead
az nem is baj. Olyan OC jöjjön aki tud a CP/TP párossal és a futóknál a Marci/DMC duóval kezdeni valamit.Amadeus91
Ugye a csapat egyik legnagyobb hátráltatója a sok változás rövid időn belül (gondolok itt a sok HC-re és a saját rendszereikre)
Szóval ezek és Knapp ismeretében,valamint maradva a Zbs alapú West Coast offense-nél /az én nagy örömömre/ én házon belülről oldanám meg Al Saunders előléptetésével.



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Greg Papa riportja TP-vel:

 www.csnbayarea.com/raiders/pryor-100-i-believe-myselfCubehead
fejben sokat alakult, legalábbis a beszéde alapján. Remélem kezdeni fog, veszteni úgy sincs mit.Amadeus91
Én is remélem,hogy kezdeni fog!
De az se kizárt,hogy Leinart kezd és valahol menet közben veszi át Pryor (remélem minél hamarabb),hogy megosszák SD védelmét.
Mondjuk Knapp nyilatkozata alapján ez a valószínűbb 😊.Ugyanis e,lékezteti őt az Atlantai éveire amikor VIck mint mobilis qb és Shaub mint pocket passer állt a rendelkezésére.


/Amúgy poén épp most olvastam az nfl.com Balck MOnday című cikket amiben írják,hogy az nfl.com szakértői szerint DA marad (ez gye nem kérdés annyi évnyi edző keringő után) de Knapp valszeg nem!Cubehead
az nem is baj. Olyan OC jöjjön aki tud a CP/TP párossal és a futóknál a Marci/DMC duóval kezdeni valamit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Greg Papa riportja TP-vel:

 www.csnbayarea.com/raiders/pryor-100-i-believe-myselfCubehead
fejben sokat alakult, legalábbis a beszéde alapján. Remélem kezdeni fog, veszteni úgy sincs mit.Amadeus91
Én is remélem,hogy kezdeni fog!
De az se kizárt,hogy Leinart kezd és valahol menet közben veszi át Pryor (remélem minél hamarabb),hogy megosszák SD védelmét.
Mondjuk Knapp nyilatkozata alapján ez a valószínűbb 😊.Ugyanis e,lékezteti őt az Atlantai éveire amikor VIck mint mobilis qb és Shaub mint pocket passer állt a rendelkezésére.


/Amúgy poén épp most olvastam az nfl.com Balck MOnday című cikket amiben írják,hogy az nfl.com szakértői szerint DA marad (ez gye nem kérdés annyi évnyi edző keringő után) de Knapp valszeg nem!



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Greg Papa riportja TP-vel:

 www.csnbayarea.com/raiders/pryor-100-i-believe-myselfCubehead
fejben sokat alakult, legalábbis a beszéde alapján. Remélem kezdeni fog, veszteni úgy sincs mit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Greg Papa riportja TP-vel:

 www.csnbayarea.com/raiders/pryor-100-i-believe-myself



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Ismerősöm volt kint amcsiba és hozott nekem nfl-es szuveníreket... Na milyet? Na? Semmi fiúk? Szabad a gazda?? STEELERS! Tudom, hogy ajándék lónak ne nézd a fogát hádde ez valami ŐRÜLET!!! Én se veszek fradistának újpest sálat érted... 😊TST
Ettől már csak az lenne durvább ha Chiefs vagy Broncos cumót kaptál volna 😊



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Köszönöm,köszönöm.
A virágot az öltözőbe kp-t kézbe 😊!!

Minden esetre tényleg poén,hogy tudnak most már kint is rólunk.

Következő lépés fel venni a kapcsolatot a csapattal is és hivatalos szurkolói oldalt kezdeni! 😊

Go Raiders



több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ismerősöm volt kint amcsiba és hozott nekem nfl-es szuveníreket... Na milyet? Na? Semmi fiúk? Szabad a gazda?? STEELERS! Tudom, hogy ajándék lónak ne nézd a fogát hádde ez valami ŐRÜLET!!! Én se veszek fradistának újpest sálat érted... 😊
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ez jo 😉

Eddig csak mi tudtunk rola...most mar o is rolunk 😊

Ez Cube erdeme!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 www.fansinblack.com/x/showthread.php?106940-Raider-Nation-is-active-...-In-Hungary

beszartok 😀

Amadeus91
You are not logged in or you do not have permission to access this page.

nem tudom megnézni.. mi a poén?deyell
belinkelte ninja goro a bowl.hu-t azon belül is a mi topikunkat, visszanyomozta az egyik ide belinkelt cikkén keresztül, szokatlan volt neki, megnézte és most ott írja, hogy mekkora már Európában is - kiváltképp Magyarországon is - van Raider Nation meg, hogy milyen klassz az oldal, hogy ennyi mindenről megy itt a téma ami foci.

"Raider Nation is active ... In Hungary
I found that my blog was being linked to by a forum with a .HU TLD. That's Hungary. I checked out the site and it's weird and cool that there are all these Hungarians discussing not only American Football but Raiders stuff and they seem to be discussing topics similar to what's going on here.

It tells you something of the Raiders brand when it's relevant over in Europe even when the team is mired in an era of losing.

 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatfor...akland_raiders

I can only imagine what it will be like when the Raiders start winning again!

-goro-"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 www.fansinblack.com/x/showthread.php?106940-Raider-Nation-is-active-...-In-Hungary

beszartok 😀

Amadeus91
You are not logged in or you do not have permission to access this page.

nem tudom megnézni.. mi a poén?

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 www.fansinblack.com/x/showthread.php?106940-Raider-Nation-is-active-...-In-Hungary

beszartok 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Black: Jo lett volna par eve...

Helmut: Tavaly nem lepodtem volna meg a dolgon, de tradelni erte es a szerzodeseert...nem hiszem. Ha kivagjak (amit ketlek) akkor lehet rola szo...

Sey nalunk szinte biztos, h nem jatszik tobbet. Lehet vkit meg egyik PSbol kukazunk, igy a helyere...

Norv dolgot inkabb viccbol irtam. Jo OC, de nem olyan Ot tol mint amint RM es DA vizionalt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Adam Caplan ‏@caplannfl
Raiders announced DT Richard Seymour has been placed on IR.Beki
neki ennyi is volt szerintem.

:/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Caplan ‏@caplannfl
Raiders announced DT Richard Seymour has been placed on IR.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Matt Flynn???
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
A Sanchez trade még trollkodásnak is rossz volt 😀
Rolni
Miért? Former top10 pick ÉS notable draftbust. Ez alapján perfect fit lenne... 😛 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Norv Turner igen szep szavakkal illette DA-t...lehet ide akar jonni OCnek??

Alakulo OL, Palmer, DMC fiatal TE-elkapo brigad pocsek szamokkal. Nem lenne sztem tul nehez egy nagyot javitani a statokon es jatekon...akar rogton vissza is kerulhetne a HC jeloltek koze 1-2 pofas evvel.
Persze sokkal sanszosabb,h vmelyik jobb csapathoz megy majd nyerni 😊Rolni
Norv kiválló OC volt csak HC-nek felejthető.Pont mint a csapat másik fele esetében Wade Philips.
Viszont tekintve,hogy Norv Air Coryell stílusú offense-t nyomat Knapp meg ugye Zbs alapú West Coast-t aligha jönne komolyan szóba az ő neve ha esetlegesen még is váltanánk Knapp-t.Amit a rebuild végett nem hiszek,max majd csak a jövő év után.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Ezt most olvastam, bocsi, ha volt már: The Oakland Raiders, currently in the No. 3 position in the 2013 NFL Draft order heading into the regular-season finale, have missed on multiple top draft picks, a fact highlighted by the player selected with the pick following theirs in the first round. Between 2004 and 2007, the “next” pick after the Raiders’ selection has been Larry Fitzgerald (2004), Aaron Rodgers (2005), Donte Whitner (2006) and Calvin Johnson (2007). The Philadelphia Eagles currently are slotted No. 4 behind the Raiders.Szobi22
hát igen, utolsó jó draftunk 2000-ben volt. Janikowski az első körös kicker, és Lechler miatt, ez sok mindent elmond 😊

de McKenzie szerintem már jól fog draftolni, mint a Packers általában.deyell
Az az ember John Schneider volt!!!
Helmut Zimmer
John Schneider aki 3-4 éve szépen építgeti a Seahawks-t Caroll-al.
Viszont ami tény és nekünk biztató,hogy a Packers keretén belül sokáig együtt dolgoztak,szóval RM biztos lesett el pár dolgot tőle.Sőt a cikkben amit korábban már belinkeltem (lásd lent) RM hasonló draft politika mentén kezdte az idei draftot.Szóval egyenlőre abszolult biztató a munkássága csak nehezebb szituban van a cap miatt mint Schneider.

 www.raiders1.ninjagoro.com/blog/



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Ezt most olvastam, bocsi, ha volt már: The Oakland Raiders, currently in the No. 3 position in the 2013 NFL Draft order heading into the regular-season finale, have missed on multiple top draft picks, a fact highlighted by the player selected with the pick following theirs in the first round. Between 2004 and 2007, the “next” pick after the Raiders’ selection has been Larry Fitzgerald (2004), Aaron Rodgers (2005), Donte Whitner (2006) and Calvin Johnson (2007). The Philadelphia Eagles currently are slotted No. 4 behind the Raiders.Szobi22
hát igen, utolsó jó draftunk 2000-ben volt. Janikowski az első körös kicker, és Lechler miatt, ez sok mindent elmond 😊

de McKenzie szerintem már jól fog draftolni, mint a Packers általában.deyell
Az az ember John Schneider volt!!!
Helmut Zimmer
nem hiszem, hogy McKenzie-nek ne lett volna érdeme ebben bőven, scout volt, GM-eknek jelentett. mikor idejött Oaklandbe, olvastam róla cikkeket, szinte mindenhol kiemelték, hogy nagy szerepe volt abban, hogy a Packers jól draftolt illetve tehetségeket talált meg az UDFA-k között. és a Raidersnél az első éve alatt is ugyanezt tette, ahhoz mérten, hogy mennyire korlátozottan voltak ehhez a feltételek

choose life
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Ezt most olvastam, bocsi, ha volt már: The Oakland Raiders, currently in the No. 3 position in the 2013 NFL Draft order heading into the regular-season finale, have missed on multiple top draft picks, a fact highlighted by the player selected with the pick following theirs in the first round. Between 2004 and 2007, the “next” pick after the Raiders’ selection has been Larry Fitzgerald (2004), Aaron Rodgers (2005), Donte Whitner (2006) and Calvin Johnson (2007). The Philadelphia Eagles currently are slotted No. 4 behind the Raiders.Szobi22
hát igen, utolsó jó draftunk 2000-ben volt. Janikowski az első körös kicker, és Lechler miatt, ez sok mindent elmond 😊

de McKenzie szerintem már jól fog draftolni, mint a Packers általában.deyell
Az az ember John Schneider volt!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Norv Turner igen szep szavakkal illette DA-t...lehet ide akar jonni OCnek??

Alakulo OL, Palmer, DMC fiatal TE-elkapo brigad pocsek szamokkal. Nem lenne sztem tul nehez egy nagyot javitani a statokon es jatekon...akar rogton vissza is kerulhetne a HC jeloltek koze 1-2 pofas evvel.
Persze sokkal sanszosabb,h vmelyik jobb csapathoz megy majd nyerni 😊Rolni
Norv volt már itt HC, szal nem ismertetlen számára a vidék 😊.
A filozófiája a lehető leginkább eltérő Knapp-étől, úgyhogy én nem hinném, h ide távozik. Sokkal hihetőbbnek tartottam a tavalyi pletykát miszerint ha kirúgtuk volna AJ-t ő lett volna az első Raiders GM.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Ezt most olvastam, bocsi, ha volt már: The Oakland Raiders, currently in the No. 3 position in the 2013 NFL Draft order heading into the regular-season finale, have missed on multiple top draft picks, a fact highlighted by the player selected with the pick following theirs in the first round. Between 2004 and 2007, the “next” pick after the Raiders’ selection has been Larry Fitzgerald (2004), Aaron Rodgers (2005), Donte Whitner (2006) and Calvin Johnson (2007). The Philadelphia Eagles currently are slotted No. 4 behind the Raiders.Szobi22
hát igen, utolsó jó draftunk 2000-ben volt. Janikowski az első körös kicker, és Lechler miatt, ez sok mindent elmond 😊

de McKenzie szerintem már jól fog draftolni, mint a Packers általában.

choose life