Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ha behúzzuk Lutulelei-t a drafton, tőlem mehet amerre lát a Seymour-Kelly páros.

Most olvasom, hogy Miles Burris-t akarják MLB-nek átképezni az offseason-ben. Eddig is fent volt mindig a pályán, nem rossz gondolat ez szerintem.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nem tudom miért van kiakadva mindenki Palmeron... Szerintem a csapatunk 1ik legjobbja. Okké sokat keres, de legalább nem a f@aszát veri mint anno JMR. Nálunk már ez is haladás. Természetesen örülnék én is egy fizucsökkentéssel vele kapcsolatban, de őt basztatnám utoljára... Vann itt Kelly, BigSey akik a pénzükért jóval kevesebbet tesznek le az asztalra... :/TST
az egyik kinti fórumot olvastam az élet nagy dolgairól. Palmer érdekes, de relatíve népszerű kint. A futás terén többen inkább az O-lineban látják a hibát, hogy nem megy. (hajlok egyetérteni) Egyébként ez a lista teljesen vállalható, egyedül Janika az, aki kérdőjeles, hogy miért nincs rajta.

Palmer meg DMC, ha valami raider feeling hatására belemenne egy olcsóbb szerződésbe, akkor maradhatnának, mert van fantázia bennük.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nem tudom miért van kiakadva mindenki Palmeron... Szerintem a csapatunk 1ik legjobbja. Okké sokat keres, de legalább nem a f@aszát veri mint anno JMR. Nálunk már ez is haladás. Természetesen örülnék én is egy fizucsökkentéssel vele kapcsolatban, de őt basztatnám utoljára... Vann itt Kelly, BigSey akik a pénzükért jóval kevesebbet tesznek le az asztalra... :/TST
mennek is a levesbe...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nem tudom miért van kiakadva mindenki Palmeron... Szerintem a csapatunk 1ik legjobbja. Okké sokat keres, de legalább nem a f@aszát veri mint anno JMR. Nálunk már ez is haladás. Természetesen örülnék én is egy fizucsökkentéssel vele kapcsolatban, de őt basztatnám utoljára... Vann itt Kelly, BigSey akik a pénzükért jóval kevesebbet tesznek le az asztalra... :/
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Briesel agyrázkódást szenvedett.
Bruce
akkor helyette ő fog kezdeni:

<--------------

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
En a felsorolt listaval egyet ertek maximalisan. Van meg par arc aki FA lesz, de kene vissza.
Jano sztem 100%, h marad. Palmerral kapcsolatban 1 dolgon kell elgondolkodni sztem:
16Mt er egy QB egy olyan csapatban ahol nem SBrol, POrol beszelunk?
Jobb OCvel lehet egy Matt Moore szintu pali is tudna hozni hasonlo QB teljesitmenyt...javulo futas mellett jobb osszO lehetne sokkal olcsobban...

DMC trade kellene sztem is. 4. kor mar elfogadhato reszemrol sajnos.

Elkapokkal faszom ki van. Dropp hegyek, serulesek...2 ujonc tetszik leginkabb most.

Kelly sztem konnyen potolhato.

Knapp meg takarodj!!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Gyanús kellett volna legyen, hogy anno Cable elvette Knapptől a playcallingot, pedig ő sem volt akkora ász.
Sajnos DA nem olyan, hogy leveri a segédedzőt, de remélem kivágja Knappet.

Szóval Boldog Karácsonyt!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Akkora faszfej ez a Dennis Allen! Nyilatkozta, hogy két kezdő QB lehet a következő meccsen: Leinart vagy Pryor... Köszönjük Emese...
Az is kiderült hogy Lechler a 3. számú QB.
Briesel agyrázkódást szenvedett. Branch és Adams meg nem játszotta végig a meccset, tehát ők azok akik kimaradhatnak az utolsó meccsről is.

Valamint lenyilatkozta ez a pöcs, hogy kik azok akiknek biztonságban van a helye a csapatnál jövőre:
Stefen Wisniewski
Jared Veldheer
Tony Bergstrom
Marcel Reece
Rod Streater
Juron Criner
Lamarr Houston
Tyvon Branch
Michael Huff
Miles Burris

ugye ebben nincsenek benne az FA-k, tehát biztos van onnan is még célpontjuk, akiket szívesen megtartanának (Wheeler, Myers stb), de akkor ezek szerint DMC, Palmer, Moore, DHB (bár ezeket már nyilatkozták hogy nem biztos hogy köllenek), Briesel, Janikowski, Kelly, McClain (😊) nem kell a csapatnak és áruba bocsátják vagy cut.
De ha nincs QB-nk, akkor Palmer miért nem marad? Igen, nagy a fizetése, lehet csak ráhatás, hogy menjen bele egy fizucsökkentésbe. De hogy a jelek nem azt mutatják, hogy van QB-nk az egyszer biztos és az Palmer alkupozícióját növeli.
DMC-t csak akkor értem, ha cseréljük, de sikerült olyannyira levinni az árát, hogy nem biztos hogy megéri cserélni is.
A WR-ek igazából nem érdekelnek, de hogy ellenértéket nem kapunk értük abban is biztos vagyok.
Briesel határeset...
Janikowski hallatlan, hogy nincs a fenti listában...
Kelly megint határeset, de ha megvan a forgatókönyv a pótlására, akkor a fizetése miatt menjen, bár én szeretem nagyon.
McClain meg alap, hogy megy és hogy cut lesz.

Knapp menjen a faszba amúgy meg és akkor jó lesz. Majdnem 126 perce nem szereztünk TD-t. Meg tavaly lényegében ugyanezen játékosokkal, sőt én megkockáztatom hogy gyengébb volt az offense kerete, a középmezőnybe tartoztunk szerzett pont tekintetében, most meg az alján vagyunk és nem az FG-kkel van gond, mert abból ugyanannyit szereztünk mindkét évben (31-31), hanem a futott TD-kkel, mert míg tavaly 16-ot szereztünk addig idén 3-at!!! Ez már a vicc kategória. Úgyhogy Knapp takarodj.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Boldog Karácsonyt!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Bízzunk benne, h nem Leinart kezd. Sztem Pryorral is simán összejöhet a 3. pick 😊


Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
ugye nem Leinart kezd?Amadeus91
Arról nem szólt a fáma.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727


ha Suht kiállították tavaly rúgásért, akkor Newtont is ki kellett volna tegnap.deyell
mondom, gyökér ez.

Raiders HC Dennis Allen said QB Carson Palmer has cracked ribs and a bruised lung and will not play again this season.empty taxi
ugye nem Leinart kezd?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Raiders HC Dennis Allen said QB Carson Palmer has cracked ribs and a bruised lung and will not play again this season.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660


ha Suht kiállították tavaly rúgásért, akkor Newtont is ki kellett volna tegnap.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Kelly azt nyilatkozta a meccs után:

“You don’t ever want to see your quarterback get put out of the game. So, personally, we try to put their quarterback out of the game. You don’t try to do nothing illegal but you see someone put your quarterback out, it kind of makes you want to put theirs out.”

ez sem jött össze. deyell
Azért hidd el Deyell érezte a törődést,pláne miután megrúgta Kelly-t.Nem véletlen játszotta el a díva halála című nagy elődadást!



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Kelly azt nyilatkozta a meccs után:

“You don’t ever want to see your quarterback get put out of the game. So, personally, we try to put their quarterback out of the game. You don’t try to do nothing illegal but you see someone put your quarterback out, it kind of makes you want to put theirs out.”

ez sem jött össze.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Szép volt, Rolni! 😀
Most már én is egyre kevésbé hiszem.BMG
Kurva mobilnet 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Szép volt, Rolni! 😀
Most már én is egyre kevésbé hiszem.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hat en egyre kevesbe hiszem, h TPbol lesz hasznalhato QB.

Amugy megneztem a draft sorrendeket kicsit. Ha utolso meccsen kiszopunk megvan a 3. hely. Emiatt el tudom kepzelni, h CP "nem epul fel" majd a meccsre. Ha nyerunk akkor egeszen a 7. pickig csuszhatunk. Ha nyertunk volna tegnap akkor meg a 10. kornyekere is visszacsuszhattunk volna talan, bar S.O.S alapjan nem bogarasztam vegig. Ennek a csapatnak azert nagyon nem mindegy, h kit tudunk elhozni elso korben es persze a tovabbi korokben is jol johet 3-5 hely elony...
3. picknel a Star, Jones, Moore, Werner, Joeckel 5-os jo resze bennt lesz; foleg ha KC QB-t visz.
7. vagy kesobbi pick eseten jo ha 1-2 benn marad...persze lesz/lenne ott meg mas aki mar viheto (Te'o, Milliner, Montgomery, Hankins), de jo volna biztosra menni es az egyik top impact playat elhozni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Egyetértek Veletek Amadeus és Rolni!
Azaz,hogy jó lenne ha TP kezdene az SD ellen de nem fog.
Nem teljesen tudom én se hova tenni a dolgot,hisz ahogy írta Amadeus is amikor fenn volt volt dinamika a játékunkban és ennek megfelelően haladtunk is.Arról már nem is beszélve,hogy a double treath mivolta véget sokkal jobban megosztja a védelem figyelmét!
Mint ésszerű magyarázat én is csak azt tudom elképzelni,hogy:
1; Kíváncsi voltak Leinartra,mint a play bookot ismerő back upra,hisz eljár a szerződése,hogy van e értelme vissza hozni.
2; kell az 1/3 helyezés a drafton és TP szépen alakul és nem akarjk előre lelőni a poént vele kapcsolatban.

avagy 3; TPmég se zsír és csak szituációs kiegészítő playa lesz (ezt mondjuk nem hiszem a sok cikk és Gannon segítségéből kiindulva)
4; töketlen az edzői bagás és nem merték megkockáztatni az amúgy "hatalmas téttel" rendelkező meccsen való beállítását.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Igen jól látod Ulpi,hogy trade alapozva írtam a CB picket.De ha figyelmesen olvastad akkor írtam azt is,hogy HA összejön amúgy meg marad a 3ik kör és RT pick részemről.
S azt meg,hogy fel vagy le trade-ről beszélünk szerintem nézőpont kérdése és ebbe belekötni már már csoport riválisi szőrszál hasogatás! 😊
Cubehead
Tudom mire írtad. Sztem te nem értesz engem.

JJ fogalmazta meg legjobban, amit már sok évtized alatt sokan próbáltak röviden összefoglalni. "Nincs olyan hogy letrade".

Az lényege ennek, hogy mondjuk a Raiders le akar jönni az 1/4ről. És mit tesz? Felhívja az 1/5 ötöt vagy 1/10? És mit mond nekik? Vigyétek már el Joeckelt, mert mi nem akarjuk, le akarunk menni. És adjátok nekünk a második kört is érte. Nem akarják adni. Kell nekik a második kör, van is rá jól átgondolt tervük. Nem fogják felrúgni senki kedvéért.

Feltrade is akkor van, ha egy csapatnál két (több) feltétel teljesül.
1. NAGYON kell adott játékos (mert ninsc más akit el tudnak fogadni, a többi prospect nem tetszik, más poszt nem kell, stb.)
2. Biztosak benne eléggé (amennyire lehet), hogy adott játékost el fogja vinni a trade partner után (de előttük) egy harmadik csapat (vagy akivel tárgyalnak, ez ritkább).

Tehát erről is meg kellene győzni valakit. De az idő kevés, nem tudod felhívni a fél ligát. Ezért az van, hogy feltrade-el valaki. Felhívja a Raiderst, és ők talán belemennek, ha az ajánlat elég jó. Fordítva ilyen nincs.

Ez a lényeg. Ettől még nyilván egyik csapat fel, másik lemozog.
(Ennek az egésznek egyébként semmi köze a csoportrivalizáláshoz.)
ulpianus
Természetesen értem a dolgok szisztematikáját.S,hogy ebből kifolyólag csak feltrade létezik.
Én a "letrade-t" mint saját csapat mozgást jellemezvén írtam de ettől még természetesen értem és okés,hogy mint olyan hibás kifejezés.
A csoport riválisos mondat zárást meg SMILE-val tettem,tehát,mint poént írtam és nem mert lenne bármi köze a dolgokhoz!



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Amugy vagy az edzoi karral vagy Pryorral vannak komoly gondok...mi az, h nincs kesz nagyobb szerepre? Mintha Leinart barmit csinalt volna handoffon es checkdownon kivul...ezen mit nem tudott volna TP megcsinalni? Egesz eleteben QB volt basszak meg. Ha ennyire fogalmatlan akkor minek szarozunk vele? Zavarjak el vagy kepezzek at TEnek...
Annyira nem felthetik a lelket, h nem merik berakni nehogy hibazzon...

Remelem jon uj OC. Az megmondja a frankot TPvel kapcsolatba. Ha offseasonban megint jon ele #2QB akkor sztem kezdhetjuk a remenyt is elfelejteni arra vonatkozolag, h barmi lesz belole...Rolni
szerintem kamu ez a "nem ismerni a playbookot meg nem áll készen" duma. 2. éve a csapattal, ennyit simán le tudna hozni mint amit Leinart tegnap produkált. Ehhez nem kell semmi se. Simán kinézem, hogy az edzők ilyen nyámnyilák. Amikor tegnap beállt, 1-2 playre volt haladás, dinamika. A RZ-ban volt a legjobb, csinált 1 jó playt, Leinart vissza, FG....

utolsó meccsen kezdenie kéne.Amadeus91
Kene, de nem fog.
Egyfelol nem ertem, mett ha jobb mint Leinart miert ne jatszana helyette? Gyozelemre megyunk nem? Ja, hogy lehet esezleg, h RM megmondta DAnek, h nem baj ha nem nyerunk, mert kell mondjuk a 3. draft hely nagyon...
Mas ertelmes indokom nincs...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Amugy vagy az edzoi karral vagy Pryorral vannak komoly gondok...mi az, h nincs kesz nagyobb szerepre? Mintha Leinart barmit csinalt volna handoffon es checkdownon kivul...ezen mit nem tudott volna TP megcsinalni? Egesz eleteben QB volt basszak meg. Ha ennyire fogalmatlan akkor minek szarozunk vele? Zavarjak el vagy kepezzek at TEnek...
Annyira nem felthetik a lelket, h nem merik berakni nehogy hibazzon...

Remelem jon uj OC. Az megmondja a frankot TPvel kapcsolatba. Ha offseasonban megint jon ele #2QB akkor sztem kezdhetjuk a remenyt is elfelejteni arra vonatkozolag, h barmi lesz belole...Rolni
szerintem kamu ez a "nem ismerni a playbookot meg nem áll készen" duma. 2. éve a csapattal, ennyit simán le tudna hozni mint amit Leinart tegnap produkált. Ehhez nem kell semmi se. Simán kinézem, hogy az edzők ilyen nyámnyilák. Amikor tegnap beállt, 1-2 playre volt haladás, dinamika. A RZ-ban volt a legjobb, csinált 1 jó playt, Leinart vissza, FG....

utolsó meccsen kezdenie kéne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Amugy vagy az edzoi karral vagy Pryorral vannak komoly gondok...mi az, h nincs kesz nagyobb szerepre? Mintha Leinart barmit csinalt volna handoffon es checkdownon kivul...ezen mit nem tudott volna TP megcsinalni? Egesz eleteben QB volt basszak meg. Ha ennyire fogalmatlan akkor minek szarozunk vele? Zavarjak el vagy kepezzek at TEnek...
Annyira nem felthetik a lelket, h nem merik berakni nehogy hibazzon...

Remelem jon uj OC. Az megmondja a frankot TPvel kapcsolatba. Ha offseasonban megint jon ele #2QB akkor sztem kezdhetjuk a remenyt is elfelejteni arra vonatkozolag, h barmi lesz belole...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
Igen jól látod Ulpi,hogy trade alapozva írtam a CB picket.De ha figyelmesen olvastad akkor írtam azt is,hogy HA összejön amúgy meg marad a 3ik kör és RT pick részemről.
S azt meg,hogy fel vagy le trade-ről beszélünk szerintem nézőpont kérdése és ebbe belekötni már már csoport riválisi szőrszál hasogatás! 😊
Cubehead
Tudom mire írtad. Sztem te nem értesz engem.

JJ fogalmazta meg legjobban, amit már sok évtized alatt sokan próbáltak röviden összefoglalni. "Nincs olyan hogy letrade".

Az lényege ennek, hogy mondjuk a Raiders le akar jönni az 1/4ről. És mit tesz? Felhívja az 1/5 ötöt vagy 1/10? És mit mond nekik? Vigyétek már el Joeckelt, mert mi nem akarjuk, le akarunk menni. És adjátok nekünk a második kört is érte. Nem akarják adni. Kell nekik a második kör, van is rá jól átgondolt tervük. Nem fogják felrúgni senki kedvéért.

Feltrade is akkor van, ha egy csapatnál két (több) feltétel teljesül.
1. NAGYON kell adott játékos (mert ninsc más akit el tudnak fogadni, a többi prospect nem tetszik, más poszt nem kell, stb.)
2. Biztosak benne eléggé (amennyire lehet), hogy adott játékost el fogja vinni a trade partner után (de előttük) egy harmadik csapat (vagy akivel tárgyalnak, ez ritkább).

Tehát erről is meg kellene győzni valakit. De az idő kevés, nem tudod felhívni a fél ligát. Ezért az van, hogy feltrade-el valaki. Felhívja a Raiderst, és ők talán belemennek, ha az ajánlat elég jó. Fordítva ilyen nincs.

Ez a lényeg. Ettől még nyilván egyik csapat fel, másik lemozog.
(Ennek az egésznek egyébként semmi köze a csoportrivalizáláshoz.)


Állat vagyok, ami enni kér...