Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ezt most olvastam, bocsi, ha volt már: The Oakland Raiders, currently in the No. 3 position in the 2013 NFL Draft order heading into the regular-season finale, have missed on multiple top draft picks, a fact highlighted by the player selected with the pick following theirs in the first round. Between 2004 and 2007, the “next” pick after the Raiders’ selection has been Larry Fitzgerald (2004), Aaron Rodgers (2005), Donte Whitner (2006) and Calvin Johnson (2007). The Philadelphia Eagles currently are slotted No. 4 behind the Raiders.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Norv Turner igen szep szavakkal illette DA-t...lehet ide akar jonni OCnek??

Alakulo OL, Palmer, DMC fiatal TE-elkapo brigad pocsek szamokkal. Nem lenne sztem tul nehez egy nagyot javitani a statokon es jatekon...akar rogton vissza is kerulhetne a HC jeloltek koze 1-2 pofas evvel.
Persze sokkal sanszosabb,h vmelyik jobb csapathoz megy majd nyerni 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Remelem latjuk es okosabbak leszunk! De en mar nem merem magam ilyen nagyon necces dolgokba beleelni magam 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
On what he wants to learn from Leinart and Pryor going into the off-season: “I think the thing is can they function in the number-two quarterback role. That’s to be determined and we need to look at it. We get one more game to take a look at it.”

Ezekből kiindulva azért csak nem olyan béna.
Persze DA is elmondta,hogy sok mindenben kell még fejlődnie de alapvetően jövőre #2QB-ként látják.Cubehead
Ezt nem mondta.
Mindkét arcot azért figyelik, h tudnak-e #2QB pozicióban működni. Nem TP említi...a 2 QB versenyzik most gyakorlatilag a #2 posztért, amit remélhetőleg TP nyer majd vmi bíztató játékkal...Rolni
Értettem a szöveget.
De azok után amit láthattunk Leinartól a Carolina ellen nálam még veterán minimumért se kellene újra,mert ugye ő is FA lesz a szezon után.
S persze lehet mondani,hogy rozsdás volt meg minden,de azért akkor is többet kellett volna lássunk tőle.
Tekintettel,hogy:
1;TPhez viszonyítva ő tudja az egész play book-t,kevésbé korlátozott play callingban részesült több,mint valószínűleg.
2;rendelkezik Nfl-s tapasztalattal is
3;edzésen is több lehetőséghez/snaphez jut az első csapattal,mint TP

Tehát részben elfogultságból és részben az eddig látottak alapján (off season,Panther elleni meccs) nálam Leinart kuka és TP-vel számolok #2 Qb poszton jövőre.

Persze HA láthatjuk az SD ellen TP-t és nem pár snap erejéig akkor majd elválik,hogy igazak e a hozzá fűzött reményeim.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
On what he wants to learn from Leinart and Pryor going into the off-season: “I think the thing is can they function in the number-two quarterback role. That’s to be determined and we need to look at it. We get one more game to take a look at it.”

Ezekből kiindulva azért csak nem olyan béna.
Persze DA is elmondta,hogy sok mindenben kell még fejlődnie de alapvetően jövőre #2QB-ként látják.Cubehead
Ezt nem mondta.
Mindkét arcot azért figyelik, h tudnak-e #2QB pozicióban működni. Nem TP említi...a 2 QB versenyzik most gyakorlatilag a #2 posztért, amit remélhetőleg TP nyer majd vmi bíztató játékkal...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Palmer,Sey,Briesel fixen nem játszik majd,sőt el sem utaznak SDbe.
Briesel helyén Bergstom lesz a kezdő



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
DA nyilatkozata a szerdai edzés után TPről

On Pryor not being ready to be a backup last week to possibly being a starter this week: “I think when you get done with the game, your mindset is one and then when we get a chance to sit down and evaluate where we’re at, I think obviously, we got a chance to see what Matt could do, and we might need to see a little more of Terrelle. But we’ll evaluate that as the week goes on.”

A teljesség kedvérét:
On limitations in play calling with Pryor in the game: “I don’t think you’re going to be the same with either quarterback as you would with Carson [Palmer] because Carson’s been getting all the reps and he has full command of the offense. So yeah, I’d think we’d be scaled back a little bit with each other quarterbacks that we’d play.”

On if Pryor needs to make more progress in fundamentals or in the command of the offense: “Those are all factors. Terrelle ran a little bit different schemes some in college and he hasn’t had a lot of experience in the National Football League. Again, he’s worked extremely hard, but it’s something where I feel like you have to force something to happen right now. Something we need to continue to work with.”

On what he wants to learn from Leinart and Pryor going into the off-season: “I think the thing is can they function in the number-two quarterback role. That’s to be determined and we need to look at it. We get one more game to take a look at it.”

Ezekből kiindulva azért csak nem olyan béna.
Persze DA is elmondta,hogy sok mindenben kell még fejlődnie de alapvetően jövőre #2QB-ként látják.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én is szeretném , ha Pryor lenne a jövő QB supersztárja Raider színekben, de

1. Papa nem szokott hülyeségeket beszélni és abszolút a csapat mellett van. Nem hiszem, h ilyet nyilatkozna, ha nem lenne igaz...

2. TP egyetemről kijőve azért komoly kérdéseket hozott magával a dobásai, olvasása kapcsán...technikailag nem volt pl Newton szintjén a suliban.

3. A kettes pont miatt nem "csak" azt kell megtanulnia, hogy hogyan kell C mögül játszania, hanem a teljes lábmunkáját, dobótechnikáját kell\kéne átalakítania. Ez nem kis feladat.

4. Az, h Gannonnal felvette a kapcsolatot remek PR dolog, de én még arról sem olvastam, h edzettek együtt. Annyiról tudok, h beszélt Gannonnal, aki felajánlotta a segítségét. Lehet edzettek is, de szted mit tud pár edzés alatt tanítani neki? Elmondja, h mit kéne másképp csinálni, ő anno mire figyelt, mit hogy csinált. Ez nagy segítség tud lenni valakinek aki mér majdnem ott van a siker küszöbén, de annak aki még ennyi munka előtt\ közepén van nem tud túl sokat segíteni.

5. Tudjuk, hogy nagyon dolgozik, alázatos meg minden. Emiatt lehet drukkolni, meg szeretni, de ettől sajnos nem lesz vki jó QB. Ez kevés. Lehetsz talán jó falember, LB, ha keményen dolgozol végig, de skill pozíciók és főleg a QB poszt nem "ennyire egyszerű"

6. Ezzel együtt szeretném én is kezdőben látni, h vmi kiderüljön, mert az eddigi szerepléseiből pont semmit nem láttunk...


QB kérdés nem egyszerű, de a Leinart bénázás és a TP helyzet jelenlegi állása CPnek kedvez. Nem nagyon látom, h kire lehetne lecserélni úgy, hogy jövőre már normálisabb eredményt kell elérniük.

A Sanchez trade még trollkodásnak is rossz volt 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Teljesen egyetértek TST -vel.

S itt most nem csak a személyes elfogultságom beszél.
Ahogy TST is írta,mindig is QB volt,igaz nem Pro Style offense-t játszott hanem Spread offense-t.De akkor is érti a dolgok lényegét,anno is meg kellett tanulni a egy komplett play book-t szóval ezzel sem lehet baj.Ami alapvető különbség és konkrétan meg kellett tanulni az a center mögüli snappak és a lábmunka.
Na már most John DeFilippo kiváló QB edző és természetesen azt se felejtsük el,hogy MAGA Rich Gannon is edzett vele (még hozzá nem munkából fakadóan hanem szimplán szimpátia alapján,HA annyira béna gyökér lenne,nem hiszem,hogy sor került volna rá).
Ezen felül ismerve az elhivatottságát és a munka morálját KIZÁRTNAK tartom,hogy ennyi idő alatt nem tudta volna megtanulni a 3-5-7 lépéses passzoknál a különböző lábtechnikákat.S olyan szinten béna lenne,hogy 3lépéses passznál 5t lép,stb!

Szerintem ez vagy egy komplexebb szövegből kiragadott részlet lehet vagy egy korábbi nyilatkozatt vagy csak szimplán Greg Papa be volt épp nyomva.

Ez úton is nagyon remélem,hogy a Chargers ellen kezdeni fog és láthatjuk egy komplett meccsen,hogy mit tud!
Amúgy meg HA még is igaz akkor sem lehet bénább,mint múlt héten Leinart.



több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Azért én kétlem, hogy ennyire ostoba lenne Pryor... Egész életében ezt a játékot játszotta! Amit elmondott Papus az alapján bármelyikünket be lehetne állítani a helyére. Én azért az előbb leírtakat kétlem. Hiszem ha látom! Addig meg kapják be amíg nem rakják be kezdőnek!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Trade for Sanchez! 😛Black_Adder
Shame report ezek után Jags-el lenne tele, nem Jets játékosokkal. 😀
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Trade for Sanchez! 😛Black_Adder
fesd még falra az ördögöt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Trade for Sanchez! 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
"Greg Papa, now on the Game: Terrell Pryor
is only capable of a handful of plays. He is
now not capable of a 60 plays playbook, and I
don’t think he will ever be capable. Watching
Pryor in practice before Carolina game, he
was doing everything wrong. 3 step drops he
would still drop back 5 steps. fundamentals
are all wrong. Even the trick play they ran
during the game I didn’t think they would
even run because Pryor kept throwing it
short to Palmer, bouncing the ball.


na asszem ez alapjan TPt inkabb TEnek kene kepezni...Rolni
az a helyzet, hogy ha ez így van akkor nyakig vagyunk benne. Leinart sem jobb, CP nagyon sokat keres, momentán nincs biztos irányító jövőre.

ideális világ: Palmer olcsóbbért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
"Greg Papa, now on the Game: Terrell Pryor
is only capable of a handful of plays. He is
now not capable of a 60 plays playbook, and I
don’t think he will ever be capable. Watching
Pryor in practice before Carolina game, he
was doing everything wrong. 3 step drops he
would still drop back 5 steps. fundamentals
are all wrong. Even the trick play they ran
during the game I didn’t think they would
even run because Pryor kept throwing it
short to Palmer, bouncing the ball.


na asszem ez alapjan TPt inkabb TEnek kene kepezni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Szeretnék egy érdekes cikket a figyelmetekbe ajánlani,ami arról szól,hogy a lett 3év rebuild alatt liga utolsó csapatból komoly erő a Seahawksból. (Knappről is van szó benne és hát hasonló ott is a végeredmény mint ami nálunk itt a fórumon)

 www.raiders1.ninjagoro.com/blog/Cubehead
a Seattle valóban jó példa. Ha megnézed remekül draftolnak és tényleg csak az kap nagy pénzt, aki megérdemli.Amadeus91
Miller, Gallery, Rice??
Van ott is melleloves boven,de osszessegeben jo pelda lehet. Ahogy a srac is irja a blogban (legkobb Raider blog sztem) sok kulonbseg van azert cap helyzet draft cetlik stb.... De bizzunk a legjobbakban!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Szeretnék egy érdekes cikket a figyelmetekbe ajánlani,ami arról szól,hogy a lett 3év rebuild alatt liga utolsó csapatból komoly erő a Seahawksból. (Knappről is van szó benne és hát hasonló ott is a végeredmény mint ami nálunk itt a fórumon)

 www.raiders1.ninjagoro.com/blog/Cubehead
a Seattle valóban jó példa. Ha megnézed remekül draftolnak és tényleg csak az kap nagy pénzt, aki megérdemli.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Szeretnék egy érdekes cikket a figyelmetekbe ajánlani,ami arról szól,hogy a lett 3év rebuild alatt liga utolsó csapatból komoly erő a Seahawksból. (Knappről is van szó benne és hát hasonló ott is a végeredmény mint ami nálunk itt a fórumon)

 www.raiders1.ninjagoro.com/blog/



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
TP-vel kapcsolatban meg annyit,hogy jó lenne ha ezt az utolsó meccset egy az egyben megkapná.Hisz a szezonnak már úgy is mindegy viszont mivel riválisról beszélünk nem lesz félvállról véve a meccs.Tehát ha nem is 100%osan de némiképp közelítő képet kaphatnánk mi is,hogy akkor most mi a szitu vele.
Mert ugye egy felől lenyilatkozták,hogy nagyon szépen fejlődik majd meg azt mondták,hogy még oly annyira nincs kész,hogy Leinart helyett sem állhat be!

Én mondjuk személy szerint elfogult vagyok TP-vel mert csípem a double threat qb-kat és az is tetszik ahogy "botrány hősből" aktív keményen dolgozó csapat playa lett.
Másfelől meg azért is mert bőségesen látok benne fantáziát és potenciált (na nem Knapp hívásaival) de egy esetleges Saunder féle segítséggel már lehet zsír az O-nk újra és azt megfejelni vele már elég zsír lenne.AMENNYIBEN tényleg tudd.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Szerintem Burris átképzése jó húzás lesz,főleg ha sikerül mellé vissza szerződtetnünk Wheelert is.
Ahogy Rolni is írta és már én is többször mindig a labda körül van.S a nyilatkozatok alapján elégé értelmesnek is tűnik,szóval ha tudják fejleszteni a tackling technikáját akkor lehet belőle jó MLB.

Ha már így az LB-k ről van szó,kíváncsi leszek Burnettre,hogy sikerül e kezdőbe kerülnie véglegesen vagy marad PS tag.



több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ha behúzzuk Lutulelei-t a drafton, tőlem mehet amerre lát a Seymour-Kelly páros.

Most olvasom, hogy Miles Burris-t akarják MLB-nek átképezni az offseason-ben. Eddig is fent volt mindig a pályán, nem rossz gondolat ez szerintem. peterbadbone
Burris temahoz link??

Mindig a labda, akcio korul van, de eleg sok mistackleje van. Ebben sokat kell javulnia ahhoz, h rendes MLB legyen...Rolni
roto-n olvastam, amúgy egy Associated Press cikkből idézék, amiben azt írták, hogy DA ezt nyilatkozta.


Most meg azt olvastam Leinart-tal kapcsolatban, hogy nincs megnevezve kezdőként... Kezdjen Pryor. Én nem kedvelem, de kezdjen, lássuk mire megyünk vele.

több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ha behúzzuk Lutulelei-t a drafton, tőlem mehet amerre lát a Seymour-Kelly páros.

Most olvasom, hogy Miles Burris-t akarják MLB-nek átképezni az offseason-ben. Eddig is fent volt mindig a pályán, nem rossz gondolat ez szerintem. peterbadbone
Burris temahoz link??

Mindig a labda, akcio korul van, de eleg sok mistackleje van. Ebben sokat kell javulnia ahhoz, h rendes MLB legyen...Rolni
meg kell tanítani szerelni, viszont nem hülye.Amadeus91
Ez kb. az egész defense-re igaz.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ha behúzzuk Lutulelei-t a drafton, tőlem mehet amerre lát a Seymour-Kelly páros.

Most olvasom, hogy Miles Burris-t akarják MLB-nek átképezni az offseason-ben. Eddig is fent volt mindig a pályán, nem rossz gondolat ez szerintem. peterbadbone
Burris temahoz link??

Mindig a labda, akcio korul van, de eleg sok mistackleje van. Ebben sokat kell javulnia ahhoz, h rendes MLB legyen...Rolni
meg kell tanítani szerelni, viszont nem hülye.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ha behúzzuk Lutulelei-t a drafton, tőlem mehet amerre lát a Seymour-Kelly páros.

Most olvasom, hogy Miles Burris-t akarják MLB-nek átképezni az offseason-ben. Eddig is fent volt mindig a pályán, nem rossz gondolat ez szerintem. peterbadbone
Burris temahoz link??

Mindig a labda, akcio korul van, de eleg sok mistackleje van. Ebben sokat kell javulnia ahhoz, h rendes MLB legyen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ha behúzzuk Lutulelei-t a drafton, tőlem mehet amerre lát a Seymour-Kelly páros.

Most olvasom, hogy Miles Burris-t akarják MLB-nek átképezni az offseason-ben. Eddig is fent volt mindig a pályán, nem rossz gondolat ez szerintem. peterbadbone
Te'o draft akkor ki is lőve.

criminal lawyer or criminal lawyer?