Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nagyon kiváncsi leszek TPre. Meg Knappre, illetve a playcallingra...Azt tudjuk, h hagyományos pocket QBnak nem nagyon tud értelmes playcallingot betenni huzamosan több playen át...talán a mobil TPnek igen (kurvára kétlem 😊)

Amit érdemes lesz nézni TPnél sztem:
-hogy kezeli a huddlet...időre indulás, play előtt mozgatás, playek jó behívása
-futásban mennyire segít, h ő is veszély lehet...szeretnék látni olyan futást, mint amilyet múlt héten beszoptunk Cam-ről...
-passznál...mennyire érzi a zsebet, mennyire hamar dönt a futás mellett, mennyi chemistry lesz az elkapókkal, mennyire vigyáz a labdára

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A passzjáték meg csak annyiban érdekes, hogy elég jó passz ellen is az SD, így remek feladat lesz TP-nek, hogy bebizonyítsa, hogy passzban is lehet rá számítani. Bruce
R U kidding me? Ha levesszük a múltheti Jets elleni mészárlást gyenge a pass rush, a cornersor meg lassú. Mondjuk az ILB-k meg a S-k jók passz ellen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Remélem holnap hazaérek a mérkőzésre, mert több szempontból is érdekes lehet. Egyrészt ugye TP miatt, másrészt hogy Bergstrom lehet e hosszútávú megoldás, bár a meccsen ezt annyira nem fogom nézni, majd inkább utána lehet ezt meglátni, amikor már nem komplexen az egész meccset nézem.

A védelem tovább gyengült sajnos, ez nem jó Rivers ellen, de igazából most nem is az eredmény érdekel, hanem hogy az offense hogy szerepel. Milyen lesz a dinamikája TP-vel és hogy hogy működik a futás (4. legjobb futás elleni védekezése van az SD-nek). A passzjáték meg csak annyiban érdekes, hogy elég jó passz ellen is az SD, így remek feladat lesz TP-nek, hogy bebizonyítsa, hogy passzban is lehet rá számítani.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
DA nyilatkozata TPről:

On what went into his decision to start Pryor: “Early in the week, we told both those guys that we were leaning in that direction. But I wanted to see how each player responded during practice this week. I thought Terrelle responded well. I think he gives us a unique element of athleticism at the quarterback position. I think he deserves to get an opportunity to get out there and see what he can do. I’m anxious to see him play. I want to see him go out there and relax and play the game of football the way it’s supposed to be played. I want to see him take command of the huddle. I want to see us be able to get in and out of the huddle and the operation be smooth in running the offense. And then I want to see him protect the football and make sure he makes good decisions, protects the football, and hopefully he’ll be able to do something with his skill set to give us a chance to move the ball down the field and score some points.”

On if the decision was based on best chance to win or eye on the future
: “I think there is a little bit of both involved in that. I think really we’ve been around Terrelle for a whole season and we know what his strengths are and we know what his weaknesses are. But really to give him an opportunity to go out in a game against a division opponent at their place and give him a chance to play and gives us a view into the future.”


UI
TP nyilatkozata a lehetőségről:
 www.raiders.com/media-vault/videos/Terrelle-Pryor-Media-Session/1c5677bc-bcab-4828-9e07-a163aef88885



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Philip Adams IR-re került!
Helyén Brandian Ross fog kezdezni!
Valamint Adams és Sey helyére felhozták PSből a CB Cory Nelms és DE Brandon Blair.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
One source told Yahoo Sports' Jason Cole that Raiders owner Mark Davis and GM Reggie McKenzie spoke to "confidants" this week about what to do with first-year head coach Dennis Allen.
Allen has done "little or nothing to inspire confidence" as a rookie coach, as his offensive coordinator hiring of Greg Knapp has proved an ill fit for Oakland's personnel, and Allen's defensive side of the ball has been the Raiders' biggest problem area. Cole seems to hint that Allen could be one-and-done in Oakland, although McKenzie and Davis are still weighing their options.


meglepő lenne, számomra. ugyanakkor nem biztos, hogy bánnám.deyell
Azért az elmúlt pár meccsen a védelem kezdett összeállni,ill mind a Falcons mind a Broncos ellen megmutatta,hogy működő képes a séma.
Persze ennyi sérült mellett,meg man to manről zone playre átállás mellett ennyi jött ki elsőre.
Annyi tény,hogy Knapp kiválasztása hiba volt.(mondjuk persze azt is figyelembe kell venni,hogy ki más jött volna Oaklandbe).
Szóval ami a lényeg,hogy a sok blitzes zone alapú védelem és a zbs alapú WCO igen is életképes.Példázza ezt Palmer kiemelkedő teljesítménye is valamint Reece és Stweart teljesítménye is.
Allen maradni fog és a csapat szemszögéből nem is baj.Egy jo OC-vel és egy újabb jó draftal,offseason-l jövőre jobbak tudunk lenni!!



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na orulok a TP hirnek! Meglatjuk mire kepes. Azert jobban varnam a meccset es TPt egy kreativ OCvel. Remelem hamar tolnak vele par futast(sikereset), h feljenek tole...ettol futas es passz is megnyilhat...

DA marad 99%

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
One source told Yahoo Sports' Jason Cole that Raiders owner Mark Davis and GM Reggie McKenzie spoke to "confidants" this week about what to do with first-year head coach Dennis Allen.
Allen has done "little or nothing to inspire confidence" as a rookie coach, as his offensive coordinator hiring of Greg Knapp has proved an ill fit for Oakland's personnel, and Allen's defensive side of the ball has been the Raiders' biggest problem area. Cole seems to hint that Allen could be one-and-done in Oakland, although McKenzie and Davis are still weighing their options.


meglepő lenne, számomra. ugyanakkor nem biztos, hogy bánnám.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
állítólag szerepet játszott a döntésben, az ahogy a két játékos a hét elején fogadta a hírt, hogy DA Pryor-t felé húz. Pryor állítólag keményen melózott tovább kvázi kiérdemelte az esélyt, Leinart meg nem díjazta a dolgot annyira.

TP nem semmi, hogy mennyire keményen hajt edzésről-edzésre azért... Amadeus91
Én mondtam!!S azt is,hogy a QB coach John DeFilippo nagyon sokat dolgozik vele.
Szóval lehet,hogy az edzéseken nem igazán kap lehetőséget a first team-l de azt maximálisan bepótolják DeFilippóval.



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
állítólag szerepet játszott a döntésben, az ahogy a két játékos a hét elején fogadta a hírt, hogy DA Pryor felé húz. Pryor állítólag keményen melózott tovább kvázi kiérdemelte az esélyt, Leinart meg nem díjazta a dolgot annyira.

TP nem semmi, hogy mennyire keményen hajt edzésről-edzésre azért...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
na fasza, végre. Ideje volt már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Adam Caplan ‏@caplannfl
Raiders HC Dennis Allen names QB Terrelle Pryor as the starter vs. Chargers. Wow.Beki
na végre. Leinart bénázására nem lettem volna kíváncsi egyébként sem. hajrá Terrelle "Willie Beamen" Pryor!

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Végre,megéltük!
Kíváncsi leszek így az O-ra.A D az utóbbi pár meccsen szépen kezdett össze állni a sérülések ellenére is.Kíváncsi leszek TP mennyi lendületet add az O-nak!!
Hajrá srác!!



több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Caplan ‏@caplannfl
Raiders HC Dennis Allen names QB Terrelle Pryor as the starter vs. Chargers. Wow.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
És Al Davis utolsó szar draftjának a fő szarja egy hosszú évtized meghatározó QB-ja lesz! 😊TST
Ámen



több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
És Al Davis utolsó szar draftjának a fő szarja egy hosszú évtized meghatározó QB-ja lesz! 😊
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
TP-vel kapcsolatban kikerestem a Gruden Camp-s riportot.
Belinkelem, akinek van kedve olvassa el.
A lényeg az egészben annyi,hogy Gruden a maga stílusában szivatgatja az épp aktuális delikvenst (jelen esetben TP-t). PL megkérdezi mi az audible,stb.
S TP nagyon szépen válaszolgat.A végén Gruden elmondja,hogy ugyan volt egy két rossz húzása a srácnak de abszolult tisztában van vele.S,hogy véleménye szerint nem csak egy nagyszerű srác hanem meg van az esélye,hogy kiváló NFL játékos lesz.

 www.sportsgrid.com/nfl/terrelle-pryor-doesnt-know-the-words-to-osus-fight-song-and-other-revelations/2/

Amit még elmondanék és még bizakodásra adhat okot,hogy ugye azóta még komolyodott és keményen edz,mint tudjuk!Szóval hajrá és remélhetőleg láthatjuk és élvezhetjük mindezek gyümölcsét vasárnap!



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én azért nem gondolom azt, hogy ez a misstackle gyártás Burristól technikai kérdés lenne. Ha igen, akkor nem lenne NFL-ben az tuti vagyis nem viszik el a drafton, hanem esetleg UDFA-n.
Szerintem inkább még nem vette fel az nfl gyorsaságát és az ereje is kevés lehet, de persze én is csak találgatok. De hogy technikailag nem lenne jó, azt azért kétlem.
Jövőre sztem kicsit jobb lesz ebben, természetesen ha gyakorol és erősödik az NFL szinthez.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Cable OL edzőnek fasza, OCnek kevés.

Saunders azért nem lenne jó választás Cube, mert az ő playbookja is nagyon messze van Knappétől, így kb. ugyanakkora váltást jelentene, mint egy új külsős ember. Amúgy meg sokat elárul az ő várható szerepéről, h Knapp érkezése előtt is itt volt, kinevezhették volna OCnak, de nem tették...miért tennék most. Egyetemi szintről hozni vkit működőképes lehet, de az is tele van buktatókkal. A séma, playhvás mellett például főleg sztem azzal, h h tud egy fiatal egyetemi playákhoz szokott OC hatni a veteránokra...
Érdekes lesz ez az OC kérdés...
Remélem Knapp hamar megkapja az utilaput és sikerül vmi jóféle OC-t szerezni.


Pryor interjú rendben van. Bírom én a srácot, jókat mond, keményen dolgozik...csak szkeptikus vagyok a sikerességét illetően.


Burris interjút is nézze meg aki már ott jár...Ő is sztem tipikusan szerethető játékos. Max effort, pörgős gyerek, de értelmes, jókat mond...érdekes lesz neki offseasonban, h marad-e WLB vagy esetleg tényleg bemozog MLBnek...
Rolni
Az OC-t illetően igazad van Rolni!
Az én hibám, csak most néztem komolyabban utána Saunders-nek és Ő is Coryell rendszert tol,mint NOrv.Valszeg ezért sem lett kinevezve.
Viszont ettől függetlenül az működhetne szerintem,hogy egy keratív gondolkodású egyetemi coach fel emelni aki ugyan így WCO-tnyomat és Saunders-l megtámogatni,mint Knapp-t.
HM??

A Burriss videót néztem én is,miután belinkeltem Pryort./Ugyszintén nagy kedvencem./
Véleményem szerint mindenképpen megpróbálják átképezni,pontosan azért,mert pörgős,értelmes all down playa.
Amin áll vagy bukik a project és amitől függ nála az MLB vagy WLB poszt az a szerelés technikája és az O olvasása.
Én úgy gondolom,hogy egyikkel sem lesz baja.Ugye szerelni unos untalan gyakorlással meglehet tanítani.Az olvasással meg jelenleg sincs baja (mindig a labda körül van) max ami nehezítés az a komplikáltabb több kulcsos olvasás,hogy az egész D-t tudja rendezni.
Mindenesetre bizakodó vagyok, HA beválik akkor hosszú időre meglehet a poszt oldva általa.Cubehead
Általában igaz ez igen, hogy ha esze és hozzáállása van az embernek, akkor mindent meg lehet tanulni, ha tehetséges, de lusta, akkor meg semmi nem fog menni. Burris mindenhol ott van a pályán, lelkes, simán ha beleöli az egész uborkaszezont a gyakorlásba, lehet egy remek MLB belőle. Pryor esetében is ebben bizakodom, hogy fejben felnőtt a gyerek, visszavett az arcból, keményen melózik, előbb-utóbb menni fog az a lábmunka.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Cable OL edzőnek fasza, OCnek kevés.

Saunders azért nem lenne jó választás Cube, mert az ő playbookja is nagyon messze van Knappétől, így kb. ugyanakkora váltást jelentene, mint egy új külsős ember. Amúgy meg sokat elárul az ő várható szerepéről, h Knapp érkezése előtt is itt volt, kinevezhették volna OCnak, de nem tették...miért tennék most. Egyetemi szintről hozni vkit működőképes lehet, de az is tele van buktatókkal. A séma, playhvás mellett például főleg sztem azzal, h h tud egy fiatal egyetemi playákhoz szokott OC hatni a veteránokra...
Érdekes lesz ez az OC kérdés...
Remélem Knapp hamar megkapja az utilaput és sikerül vmi jóféle OC-t szerezni.


Pryor interjú rendben van. Bírom én a srácot, jókat mond, keményen dolgozik...csak szkeptikus vagyok a sikerességét illetően.


Burris interjút is nézze meg aki már ott jár...Ő is sztem tipikusan szerethető játékos. Max effort, pörgős gyerek, de értelmes, jókat mond...érdekes lesz neki offseasonban, h marad-e WLB vagy esetleg tényleg bemozog MLBnek...
Rolni
Az OC-t illetően igazad van Rolni!
Az én hibám, csak most néztem komolyabban utána Saunders-nek és Ő is Coryell rendszert tol,mint NOrv.Valszeg ezért sem lett kinevezve.
Viszont ettől függetlenül az működhetne szerintem,hogy egy keratív gondolkodású egyetemi coach fel emelni aki ugyan így WCO-tnyomat és Saunders-l megtámogatni,mint Knapp-t.
HM??

UI: ha Knapp menesztve lesz akkor azt hétfőn elvileg már megtudjuk ill max nem sokkal utána.

A Burriss videót néztem én is,miután belinkeltem Pryort./Ugyszintén nagy kedvencem./
Véleményem szerint mindenképpen megpróbálják átképezni,pontosan azért,mert pörgős,értelmes all down playa.
Amin áll vagy bukik a project és amitől függ nála az MLB vagy WLB poszt az a szerelés technikája és az O olvasása.
Én úgy gondolom,hogy egyikkel sem lesz baja.Ugye szerelni unos untalan gyakorlással meglehet tanítani.Az olvasással meg jelenleg sincs baja (mindig a labda körül van) max ami nehezítés az a komplikáltabb több kulcsos olvasás,hogy az egész D-t tudja rendezni.
Mindenesetre bizakodó vagyok, HA beválik akkor hosszú időre meglehet a poszt oldva általa.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Cable OL edzőnek fasza, OCnek kevés.

Saunders azért nem lenne jó választás Cube, mert az ő playbookja is nagyon messze van Knappétől, így kb. ugyanakkora váltást jelentene, mint egy új külsős ember. Amúgy meg sokat elárul az ő várható szerepéről, h Knapp érkezése előtt is itt volt, kinevezhették volna OCnak, de nem tették...miért tennék most. Egyetemi szintről hozni vkit működőképes lehet, de az is tele van buktatókkal. A séma, playhvás mellett például főleg sztem azzal, h h tud egy fiatal egyetemi playákhoz szokott OC hatni a veteránokra...
Érdekes lesz ez az OC kérdés...
Remélem Knapp hamar megkapja az utilaput és sikerül vmi jóféle OC-t szerezni.


Pryor interjú rendben van. Bírom én a srácot, jókat mond, keményen dolgozik...csak szkeptikus vagyok a sikerességét illetően.


Burris interjút is nézze meg aki már ott jár...Ő is sztem tipikusan szerethető játékos. Max effort, pörgős gyerek, de értelmes, jókat mond...érdekes lesz neki offseasonban, h marad-e WLB vagy esetleg tényleg bemozog MLBnek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Cable OC-nak csak Knapp-nél jobb, de hosszútávon ő sem lenne megoldás.
Én továbbra is fiatal college edzőt hoznák.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
köszi a gyors választ 😊
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Richard Gordon milyen szerepkörben van nálatok? csak mert elvileg TE, de két év alatt 3 elkapás egy blokkolótól is gyenge, viszont elég sok defense statisztikát szoktam a neve mellett látni meccsek után. fel tudnátok világosítani vele kapcsolatban? 😀kristof
Alapvetően másodéves blokkoló TE.
Ezen a poszton viszont pont a skill level-je végett,plusz egész szezonban több kisebb egészség ügyi baja végett kevés szóhoz jutott.
Viszont annál nagyobb szerepet kapott ST-ben s ezért is van az amit írtál.



több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Richard Gordon milyen szerepkörben van nálatok? csak mert elvileg TE, de két év alatt 3 elkapás egy blokkolótól is gyenge, viszont elég sok defense statisztikát szoktam a neve mellett látni meccsek után. fel tudnátok világosítani vele kapcsolatban? 😀