Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Bowe kéne nekem Bruce
nem tudom, hogy 'Kenzie Green Bay kötődésen kívül másra költene-e nagy pénzt.

Finley FA lesz Green Bay-ben?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Defense

DE poszt:

Lamarr Houston a csapat egyik legjobbja volt idén sztem és a D egyik alapköve. Nagyon fekszik neki ez az LDE poszt. Futás ellen erős és jól nyomja a zsebet. Nem egy speed rusher, de komoly ellenfél az RTk számára az erő és sebesség párosával. Év vége felé egyre többet kérték, hogy 2 pontos, álló helyzetből rohamozzon. Ez sztem javított a pass rush-án, de ezt még elemezgetni kéne. Jövőre, ha tisztul a veterán jelenlét remélhetőleg méginkább előlép majd vezérként is.

Matt Shaughnessy sérüléséből nem úgy tért vissza mint reméltük. Lehet jövőre jobb lesz majd, de lehet nem nálunk. Speed rusher, QB terror sose lesz sztem, így nem való full time RDEnek ide. Szezon vége felé már nem ő töltötte az idő nagyobb részét fenn RDE poszton. Szívesen látnám S&B mezben jövőre is vmi csapatbarát deal-el, mert rotációban azért erős elem lehet. Főleg nickel, dime felállásoknál LDE poszton, amikor Houston megy belülre mondjuk.

Andre Carter erősen zárja az évet. Már nem elit RDE, ezzel lehet esélyünk a normális pénzért törénő megtartására. Jól megzabálta Shaggy playing time-ját. Sztem ideális arc lenne egy korai körös RDE elé.

Jack Crawford tudtuk, hogy nyers, ennél kicsit többet vártam mondjuk, de nincs lekésve még semmiről. Bízzunk benne, hogy jövőre már mutat vmit.

Dave Tollefson nem volt komoly tényező. Jól kijött, hogy aki egy Giants DL elemeként tud villantani, hasznos lenni, az mennyivel szürkébb egy gyenge fal tagjaként. Sztem jó esélye van a cutra.


DT poszt:

Richard Seymour felett eljárt az idő. A teste már nem bírja ezt a 16 meccses témát, és amikor kvázi egészséges volt akkor sem dominált már. Nem tér vissza az szinte 100 és amúgy máshol is csak limitált szerepkörben tudom elképzelni, bár a visszavonulás is pakliban van, hiszen megnyerni már megnyert mindent, pénze van bőven.

Tommy Kelly idén leginkább büntik terén vezette csak a csapatot. Nem volt domináns. Legnagyobb gond viszont a fizetésével van. Ebben a szerepben amiben utóbbi időben játszik (Des, TK, Kidi erős 3-as rotáció) rendben lenne, de a fizujának is ehhez kéne passzolnia. Kérdés, hogy egy új szerződésre rá tudják-e, rá akarják-e dumálni. Kinéz neki egy új csapat sztem.

Desmond Bryant ahogy egyre több időhöz jutott egyre jobban játszott. Sztem meg kell tartani és jövőre meg van a kezdő UTnk. Kidivel és Kellyvel rotációban egész pofás belső falat alkottak. Ha tudunk hozni egy erős NT-t mellé jók lehetünk.

Christo Bilukidi ahhoz képest, hogy igen nyers prospectként érkezett a végére nagyon szépen beforgott a rotációba. Hasznos tagja lett a csapatnak és ennél többet egy 6. körös picktől ne is akarjunk. Jövőre is azt várom tőle, hogy hasznos rotációs ember legyen.


OLB poszt:

Philip Wheeler nagy FA fogás volt. Ettől még nem elit OLB, de nélküle mégnagyobb szarban lettünk volna. Jó lenne megtartani, mint SLB. Futás ellen aktív volt, sokszor szerelt, pass cover területén is lehetett rá számítani. Év jó részében ő volt a pályán a D playcallere, ami számára, ha jól tudom újdonság volt, szépen megoldotta ezt is.

Miles Burristől senki nem várta ezt sztem. Elvileg Curry cseréje lett volna és ST playa, ehhez képest minden meccsen kezdett és többnyire elfogadható szinten játszott, nagy lelkesedéssel, energiával. Jövőre is kinéz neki egy kezdő poszt, főleg, ha javul szerelésben. MLB téma felmerül ugye vele kapcsolatban, erre azért kíváncsi leszek.

Aaron Curry semmit nem tett hozzá az évhez. Sérült volt, aztán mire visszatérhetett volna került elé egy rookie aki jobb is volt, lendületben is volt. A cut azért elárulja mennyire nem terveztek vele hosszútávon.

Travis Goethel ismét IR, ami sztem az itteni karrierjének végét is jelenti.

Keenan Clayton STben jutott szóhoz nem nagyon tudom értékelni.

Kaelin Burnett dettó.


MLB poszt:

Rolando McClainhez én komoly reményeket fűztem év elején. Sajnos szépen hétről hétre derült ki, hogy az új sémában sem tud felnőni a draft helyéhez, illetve ahhoz a szerephez, amit vártak\tunk tőle. 3-4ben talán lehet belőle vmi, de 4-3ban lassúnak tűnik nagyon. Ehhez társul egy olyan hozzáállás, viselkedés ami kiverte a biztosítékot a vezetőségnél és a fanoknál is. Nem hiszem, hogy jövőre nálunk szerepel. Tradere kevés esélyt látok, sztem sima cut lesz.

Omar Gaither kései pick up volt, de megérte. McClaint helyettesítette gond nélkül. Sztem jövőre is lehetne rá számítani, mint back up vagy mint kezdő akár, hiszen két OLB jóval többet volt fenn amúgy is, persze ehhez kéne Wheeler vissza.


CB poszt:

Ron Bartell sajnos nem hozta amit vártunk\tak tőle. Sérült volt sokat és amikor egészséges volt akkor jóformán csak bénázott. Nem véletlenül lett kivágva.

Shawntae Spencer szezonját a sérülések tették tönkre. Amikor egészséges volt egész vállalhatóan játszott. Ha felépül akkor veterán minimum körüli összegért maradhatna.

Mike Huff idén CB volt, ezért itt elemzem. Megállta a helyét és ez sztem nagy szó. Általában CBből szoktak idővel Sbe mozogni az emberek nem fordítva. A jövőre nézve mellette szól ez a fajta multifunkcionalitás, de ellene pedig nagyon sok pénz  . Érdekes lesz…

Pat Lee sérülések miatt szóhoz jutott, de nem nagyon élt vele. Többnyire megverték őt is. Lionsnál is kb ST playa csak azóta mióta kivágtuk.

Phillip Adams szezon vége felé egész jó kis CBnek kezdett kinézni, de sajnos úgy tűnik a teste nem bírja a gyűrődést. Visszahoznám az RFA tenderen, aztán kiderül mit tud.

Brandian Ross lassan kerül kezdőbe, de érthető is hiszen későn érkezett. Safety-t és végül CBt is játszott. Nekem tetszik az amit láttam tőle. Persze még fiatal nagyon és sokat kell dolgoznia, de látok benne fantáziát.

Joselio Hanson későn érkezett, de a nickel posztot szépen megoldotta. Ha nem kér sokat, akkor megtartanám még 1-2 évre. Secondary egyik legbiztosabb pontja volt.

Chimdi Chekwa későn lett felhozva PSből és leginkább STben mutatott vmit. Sztem ő inkább man corner és nem fekszik neki annyira ez az új séma. Esetleg mint FS back up ki lehetne próbálni.

Coye Francis CBnek van feltüntetve és párszor játszott is, de főleg ST playa. Visszahordónak is szar, szóval nem nagyon hiszem, hogy megragad.


Safety poszt:

Tyvon Branch idén nem volt annyira erős mint tavaly, de ettől még sztem rendben van mint SS. Futás ellen erős, blitzelni tud, egyedül a coverage ahol nem acélos, de idén azért sok esetben a gyenge CB játék se kedvezett a
Sknek. Marad és továbbra is a secondary biztos pontja lesz.

Matt Giordano idén többet kellett, hogy tegyen mint amire való. Nem kezdő FS szint, de így volt rá szükség sajnos. UFA lesz akinek igencsak kérdéses a visszatérése, bár DA ugye régóta ismeri, kedveli és back upnak megfelelő lenne.

Mike Mitchell játéka idén feljavult, ahogy a szezon haladt. Lehet, hogy fekszik neki a séma. Back up posztra megtartanám simán, persze, ha nem kezdő pénzt akar. STben is hasznos.



Összegzés:
Staff nálam maradna. DT poszton várom a tisztítást. Sey lelép, Kellyt elküldeni. Des, Carter visszahozandó, esetleg Shaggy is olcsón. DT és DE poszt foltozandó. Igazi RDE kell aki QBkat terrorizálja. Belülre meg vmi faja futás ellen is erős DT kéne. Talán ez könnyebb FAról, de akkor sem sírok majd, ha Star érkezik. Wheeler kéne vissza és MLB vagy WLB posztra kell ember Burris jövőjétől függően. Secondaryba egy igazán törpös CB kéne és jók lehetnénk sztem.

Fontos kérdések:
-Kit küldünk el?
-Kit igazolunk vissza?
-FA piacról kiket hozunk?
-Drafton ki lesz a célpont korán, illetve hova jön még ember?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Bowe kéne nekem
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A GB kapcsolat miatt még akár szóba is jöhet, de itt tényleg mélyen a zsebbe kellene nyúlni.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nekem annyi kéne O oldalon, hogy FA-ról szedjünk be valami jó elkapót, aztán harcoljanak meg a többiek a többi helyért és kész, tőlem maradhat DHB és Moore is, csak ennél jobb teljesítményt szeretnék látni. Egyébként én is úgy vagyok vele, hogy a többi poszt az okés vagy megoldható rövidebb távon is, kivéve az RT-t, de ott inkább a drafton ügyeskednék valakit.

Mondjuk nem igazán akarom elhinni, hogy csak Knapp miatt nem mentek a dolgok. Ez túl egyszerű lenne nekem egy ilyen bonyolult játékban mint az amerikai foci. 😊Bruce
DHB-t én kiraknám. Ennyi pénzért már megbízható elkapót is lehet szerezni.Amadeus91
Greg Jennings valaki? 😊

Hue-val ment, Knapp-el nem...egyszerűnek tűnik 😊Rolni
Mondjuk 5'11 magas csak, lehet egy fizikálisabb WR kéne, de nem sírnám el magam, ha érkezne 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Nekem annyi kéne O oldalon, hogy FA-ról szedjünk be valami jó elkapót, aztán harcoljanak meg a többiek a többi helyért és kész, tőlem maradhat DHB és Moore is, csak ennél jobb teljesítményt szeretnék látni. Egyébként én is úgy vagyok vele, hogy a többi poszt az okés vagy megoldható rövidebb távon is, kivéve az RT-t, de ott inkább a drafton ügyeskednék valakit.

Mondjuk nem igazán akarom elhinni, hogy csak Knapp miatt nem mentek a dolgok. Ez túl egyszerű lenne nekem egy ilyen bonyolult játékban mint az amerikai foci. 😊Bruce
DHB-t én kiraknám. Ennyi pénzért már megbízható elkapót is lehet szerezni.Amadeus91
Greg Jennings valaki? 😊

Hue-val ment, Knapp-el nem...egyszerűnek tűnik 😊Rolni
Greg szerintem is jó lenne!Az egyetlen kérdés csak az ár



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nekem annyi kéne O oldalon, hogy FA-ról szedjünk be valami jó elkapót, aztán harcoljanak meg a többiek a többi helyért és kész, tőlem maradhat DHB és Moore is, csak ennél jobb teljesítményt szeretnék látni. Egyébként én is úgy vagyok vele, hogy a többi poszt az okés vagy megoldható rövidebb távon is, kivéve az RT-t, de ott inkább a drafton ügyeskednék valakit.

Mondjuk nem igazán akarom elhinni, hogy csak Knapp miatt nem mentek a dolgok. Ez túl egyszerű lenne nekem egy ilyen bonyolult játékban mint az amerikai foci. 😊Bruce
DHB-t én kiraknám. Ennyi pénzért már megbízható elkapót is lehet szerezni.Amadeus91
Greg Jennings valaki? 😊

Hue-val ment, Knapp-el nem...egyszerűnek tűnik 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nekem annyi kéne O oldalon, hogy FA-ról szedjünk be valami jó elkapót, aztán harcoljanak meg a többiek a többi helyért és kész, tőlem maradhat DHB és Moore is, csak ennél jobb teljesítményt szeretnék látni. Egyébként én is úgy vagyok vele, hogy a többi poszt az okés vagy megoldható rövidebb távon is, kivéve az RT-t, de ott inkább a drafton ügyeskednék valakit.

Mondjuk nem igazán akarom elhinni, hogy csak Knapp miatt nem mentek a dolgok. Ez túl egyszerű lenne nekem egy ilyen bonyolult játékban mint az amerikai foci. 😊Bruce
DHB-t én kiraknám. Ennyi pénzért már megbízható elkapót is lehet szerezni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nekem annyi kéne O oldalon, hogy FA-ról szedjünk be valami jó elkapót, aztán harcoljanak meg a többiek a többi helyért és kész, tőlem maradhat DHB és Moore is, csak ennél jobb teljesítményt szeretnék látni. Egyébként én is úgy vagyok vele, hogy a többi poszt az okés vagy megoldható rövidebb távon is, kivéve az RT-t, de ott inkább a drafton ügyeskednék valakit.

Mondjuk nem igazán akarom elhinni, hogy csak Knapp miatt nem mentek a dolgok. Ez túl egyszerű lenne nekem egy ilyen bonyolult játékban mint az amerikai foci. 😊
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Offense

QB poszt:

Carson Palmer személyében volt idén egy átlagosnál szerintem jobb kezdő QBnk, de sajnos a futás szinte teljes hiányának és Knapp remekbe szabott play hívásainak ez nem igazán jött ki a W-L mutatókban. (Persze abba még a Dnek és az elkapóknak is volt szerepe). A tavalyi csonka év után én erősebb passzjátékot vártam és itt az erősebb alatt a biztosabbat, konzisztensebbet értem. Sajnos Ford nagyon hamar kidőlt, DHB továbbra sem megbízható és továbbra sem „natural” elkapó. Moore az aki csalódás volt idén igazán a rengeteg droppal. CP azért ezek ellenére tudott szép számokat produkálni. Ha nem dől ki az utolsó meccsre akkor carrier évet zár yard tekintetében, amiből volt sok meccs végi garbage yard is, de azért csak össze kellett dobálni. Myers-el nagyon megtalálta az összhangot és Streater is rendre megbízhatónak tűnt. TD-INT aránya a tavalyi brutál számokhoz képest javult, bár volt azért „buta” INT idén is. Palmer simán megfelelő QB lehet arra, hogy 1-2 akár 3 évig kezdő QB legyen amíg TP vagy más átveszi a kezdő pozíciót tőle. Egyedül a mocskos anyagiak állhatnak a dolog útjába, hiszen elég komoly fizetési, cap számai lesznek már jövőre is. Én úgy gondolom, hogy jövőre marad, de utána komoly lesz a kérdőjel.

Matt Leinartra nem nagyon érdemes szót vesztegetni. Sose lesz már kezdő irányító sehol sztem, de #2 pozíció is erős túlzás lenne. Nem hiszem, hogy visszaigazoljuk.

Terrelle Pryorról rengeteg szó esett tegnap este meg ma, így nem ragozom túl. Az kiderült, hogy a srác nem fogalmatlan, a hozzáállása rendben van. Egyértelmű mit tud hozzátenni a játékhoz az atletikusságával, de az is látszik, hogy sok munka kell még ahhoz, hogy 2014ben vagy 2015ben kezdő QB lehessen. Ha nem tud a labdák mögé rendes zip-et tenni sose lesz hatékony kezdő sztem. A következő szezonra sztem jó eséllyel #2 QBként készülhet.


RB poszt:

Darren McFadden 2010ben és 2011ben megmutatta mennyire jó futó tud lenni. Ennek alapján optimistán vártuk az idei szezont. Sajnos a ZBS nem fekszik neki, így amikor egészséges volt akkor sem tudott úgy játszani, ahogy láttuk korábban. Valahogy nem akart kijönni neki a lépés idén. Amikor végre jól blokkolt a fal elcsúszott, amikor végre lemaradt róla a védő droppolt…ez egy ilyen év volt. Idén megint kihagyott 4 meccset, így már elég valószínű, hogy sose lesz kimondott workhorse, akire O-t lehet építeni. Innentől kezdve viszont a jövője komoly kérdéseket vet fel. Ha maradunk a ZBS mellett akkor sztem a trade lenne mindkét fél számára a megfelelő út. Látszik rajta is, hogy mennyire frusztrált. Ha az új OC (reméljük lesz) úgy gondolja, hogy igenis tudja rendesen használni akkor beleférhet a maradása, bár brutál a fizuja.

Mike Goodson pozitív meglepetés volt. DMCvel ellentétben neki úgy tűnik fekszik a ZBS, de sztem ő sem az a workhorse típus aki egyedül viszi a csapatot. Ő jó kiegészítő futó lehetne akár DMC, akár más mellett. Sztem lehetett, kellett volna többet használni, főleg, hogy a Carolinai fumble problémáit nem hozta el Oaklandba. Sztem mutatott annyit, hogy jövőre visszahozzuk.

Taiwan Jones karrierje komoly veszélyben van, mint futó. Gyors mint a villám, aminek köszönhetően STben nagyon jól teljesített, de a labdabiztonságát annyira gyengének ítélik, hogy akkor sem jutott szóhoz, mikor DMC és Goodson is lement előle. Csak ST playhez viszont nem biztos, hogy megtartjuk…mondjuk az, hogy nem hajítottuk ki eddig lehet annak is szól, hogy bíznak benne és Skipperbe, hogy offseasonban megoldják a ladbabiztonság kérdését.

Jeremy Stewart nem egy ász, de amire kellett azt megoldotta. TCig biztos megtartanám, aztán kiderül mit tud kezdeni a lehetőséggel. Úgy tűnt egész jó system fit ebbe a ZBSbe, erős gyerek aki egy erős rotációba akár működhet is.


FB poszt:

Marcel Reece a liga egyik legsokoldalúbb játékosa szerintem. Tud blokkolni, bár nem kimagasló szinten. Tud futni, bár mérete miatt nem egy védelmet lehagyó burner. Tud elkapni, posztjához képest kimagasló szinten sztem. Igazi missmatch, ha megmozgatják és kiveszik FB posztról slotba vagy akár kívülre. Sajnos Knapp és a konzervatív agya nem igazán használta ki amikor megvolt DMC és Goodson. Új OC alatt sokkal nagyobb kihasználtságot várnék tőle.

Owen Schmidt nem sok vizet zavart amíg itt volt, de nagyjából megcsinálta amire kérték. Nem hiányzott kivágását követően.

Jamize Olawale érdekes pick upnak tűnt, hiszen nem a FB poszt szorul leginkább erősítésre. Van a srácban fantázia, egész jól blokkol, felépítésében nagyon Reecere hajaz. Jó kiegészítő megoldás lehet mellé jövőre, illetve utána akár pótlás is, ha Reece túl sokat kérne.


TE poszt:

Brandon Myers nagy szezont hozott le. Szezon előtt senki nem gondolta, hogy tud, így játszani. nagyon biztos kezűnek bizonyult, bár azért vége felé már volt pár drop. CP kedvenc célpontja volt, igazi utolsó opció. Blokkolása nem annyira erős álló helyzetből, de amikor motionből blokkolt akkor egész hatékony volt. Remélhetőleg nem adja elő a Zach Millert és normális áron visszatér.

David Ausberryből sokat STn kívül nem láttunk. Komoly kérdés lesz a jövője a srácnak, mert blokkolásban nem igazán erős, de a passzjátékba se nagyon került bevonásba. Mérete, sebessége miatt mondjuk STben jó volt.

Richard Gordon sem mutatott túl sokat idén. Ő is igen könnyen utcán találhatja magát. Blokkolásban ok, hogy használható, de abban sem annyira domináns és passz játékba meg gyakorlatilag nulla. Ennyi erővel 6. OL-t is fel lehet hozni helyette, mint ahogy vége felé már így is tettek legtöbbször Bergstrommal.


WR poszt:

Darrius Heyward-Bey idei szezonban nem tudott a következő szintre lépni és úgy tűnik már nem is fog. Nem lesz belőle sose igazi #1 WR, mert egyszerűen nem elég kiegyensúlyozott elkapás terén. Még mindig sokszor testtel kap el, sok a drop. Jövőre csak akkor marad nálunk sztem, ha vmi új olcsó dealbe belemegy. Legvalószínűbb a cut nála.

Denarius Moore a tavalyi pazar rookie évét nem tudta hozni, nemhogy megfejelni. Nagyon sok dropja volt, nem volt playmaker. Jövőre sztem marad, mert olcsó és nem nagyon hiszem, hogy valaki tradel érte. A fő gond az volt sztem, hogy a védelmek már őt kezelték #1 elkapónak, sokkal szorosabban rajta voltak. Ő sem #1 WR, így amíg nem lesz rendes első számú elkapónk nem fog tudni villogni.

Jacoby Ford hamar kidőlt, nincs mit értékelni. Trade értéke neki sincs sok, lehet jobban járunk ha megtartjuk visszahordónak, slot elkapónak.

Rod Streater nagyon nagy fogásnak bizonyult. Elkapásokban 10., yardok tekintetében 6., TD tekintetében holtversenyben 6. a rookiek között. Ez egy UDFA gyerektől nagyon szép. Biztos kezű elkapónak tűnik, mérte megvan hozzá, hogy igazi „chain mover” legyen. Persze egy UDFA sráctól várni, hogy #1WR legyen kicsit erős lenne egy szezon után.

Juron Criner lassan került bele a vérkeringésbe, de biztatóan mozgott. Magas, jó felépítésű elkapó akiből komoly RZ fegyver lehet idővel.


OT poszt:

Jared Veldheer továbbra is megbízható LT. Nem egy all pro, de rendesen állja a sarat passz védekezésben és bár a PBS run block jobban ment neki, nem volt rossz futásoknál sem.

Másik oldalon Khalif Barnes sérült is volt ugyebár meg azért továbbra is igazolja, hogy a pass protection nem megy neki annyira. Futásoknál hatékony, bár nem igazi ZBS fit, de rendszeresen bealázzák a DEk pass rush esetén. Jövőre maximum mint swing back up OT látnám szívesen.

Willie Smith a liga egyik legszarabb kezdő RTje volt. Nem nagyon hiszem, h meg kéne tartani.


OG poszt:

Carlislie Cooper várhatóan az utolsó meccsét játszotta le mint Raider. Amúgy neki már a nyugdíj is szóba jöhet szerintem. Nem volt kiugróan rossz, de már látszik, hogy elfogyott.

Mike Brisiel helyzete is kérdéseket vet fel. Nem játszott úgy, ahogy vártuk\ták. Igaz, hogy nem volt rendes RT mellette, de rendes RTvel lehet Nix is tudna korrektül játszani. 5.03M lesz a cap száma, ha marad, míg 2.72M lenne a dead money, ha elküldik. Emiatt nagyon fontos lehet a fiatalok fejlődése. 2013ra sztem még marad, de utána nem.

Tony Bergstrom ugye kevés szerepet kapott eleinte. Idővel kezdett egyre többet beforogni és többnyire bíztatóan teljesített. Nem hiszem, hogy túlzó elvárás lenne nála a kezdő LG poszt 2013ban.

Lucas Nix idei első lényegi megmozdulása tegnap volt, de élt is a lehetőséggel. Jól játszott, bíztató fiatal falember ő is. Jövőre akár kezdő posztért is harcolhat, de ha azt nem is éri el, biztos csere ember lehet.


OC poszt:

Stefen Wisniewski szezonja nehezen indult a teljes offseason kihagyása miatt, de szezon felétől már a tavalyi jó szintet hozta. Ki merem jelenteni, hogy megvan a csapat C-e a következő 5-10 évre. Sémától függetlenül alapköve a csapatnak.

Alex Parsons teljesen rendben volt mint csere C, sőt mint csere interior OL, hiszen év elején RG-t is játszott vmelyik meccsen. Én visszahoznám őt is.


Összegzés:

Van sok kérdőjel az Offense körül, de én úgy gondolom, hogy az idei gyenge teljesítményben vastagon benne van Knapp. Hue tavaly nem erősebb rosterből hozott ki jóval többet. Vannak ígéretes fiatalok akikre lehet építeni, nagyon bízom benne, hogy egy offseasonnyire vagyunk egy jó OLtől, aztán pedig kisimulnak a dolgok.
Fontos kérdések sorban nálam:
-Knapp mikor megy 😊 ?
-Ki jön a helyére?
-Staff milyen lesz?
-Mi lesz a séma?
-Mi lesz CPvel?
-Mi lesz az említett necces emberkékkel ( DMC, DHB, Brisiel )?
-Mi lesz a FA-el?
-Kit igazolunk, draftolunk támadó oldalra?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Büntiket valóban lehagytam DAnál az komoly eredmény!!

Knapp hírt officiálisan kérem 😊Rolni
egyelőre még nincs, csak a kinti fórumon beszélnek róla, hogy várható.

Más; Pryor-ral elégedett a többség, az olvasható a szurkolók egy jelentős hányadától, hogy Al utolsó pickje csak jó lesz és csak igaza volt még egyszer utoljára. (érzelmileg sokat adott tegnap a szurkolóknak és ez fontosabb mindenféle lábmunkánál)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Büntiket valóban lehagytam DAnál az komoly eredmény!!

Knapp hírt officiálisan kérem 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Csinálok szezonértékelőt!

Széttördelem, hogy könnyebb legyen olvasni, kommentelni.

Záporozzanak a vélemények, észrevételek!!

Első adag:
GM, edzők

GM értékelése

Reggie McKenzie egy igen nehéz helyzetben lévő klubbot vett át. Továbbra is úgy gondolom, hogy Ő megfelelő ember erre a feladatra. Voltak olyan húzásai amik bejöttek, voltak amik nem, de összességében ebben a nehéz helyzetben nem nagyon látom hol lehetett volna sokkal jobban dönteni. Évet cap tisztítással kellett kezdenie, ezt követően tudott FA piacra kilépni. A nagynak szánt igazolása Brisiel személyében nem jött be igazán, de volt például egy Wheeler igazolása, ami nagyon bejött. Tollefsonra jut egy Carter. Bartellre és Spencerre Hanson, Ross és Adams. Drafton is sikerült találnia értékes embereket szerencsére. Ha ilyen minőségűek lesznek a további draftok akkor sikerülhet a csapatot visszavinni a fényre. Bergstrom idén nem tett hozzá sokat a dologhoz, de bíztató amit láthattunk tőle. Burris nagy fogásnak tűnik egyenlőre. Crawford volt a legnyersebb talán a draftolt playák közül, ennek megfelelően nem láttunk belőle semmit, de talán jövőre. Criner nem lesz #1WR, de biztatóan mozgott a szezon második felében. Bilukidi a végére szépen beforgott a rotációba, jövőre is lehet majd rá számítani. Nix és főleg Streater remek UDFA fogásnak tűnnek eddig. King személyében lehet megvan Shane utódje is P poszton. Év közben volt pár furcsa húzás (Pl.: Lee cut, aztán Spencer IR, aztán Bartell cut), de azért ez jó részben a gyenge állománynak, nulla depthnek és a sérüléseknek volt köszönhető szerintem.

Szerintem is szép munka és frankón össze foglaltad.Igazából csak két dologgal egészíteném ki. Alex Parsons??
Briesel összképhez azért hozzá tartozik az RT poszt gyengesége is.Kíváncsi leszek rá úgy ha sikerülne mellé egy dominánsabb RT szereznünk.


Ez összességében azért szerintem szép munka volt.


Edzői stáb

HC: Dennis Allen
Rookie HCről beszélünk, aki egy elég gyenge rostert kellett, hogy irányítson. Az edzői stáb kiválasztásánál kicsit nehezítette a helyzetét, hogy relatíve későn lett kinevezve. Védelemben vártunk nagy javulást tőle, amit a szezon elején részben a sérülések miatt nem nagyon láttunk. A szezon végére kezdett szépen összeállni a védelem, annak ellenére, hogy sok olyan játékos kidőlt (így vagy úgy) akikkel kezdőként számoltak\tunk. A támadó oldalon a tavaly sikeresnek mondható sémától elmozdultunk, ami DA és RM húzása volt közösen. Ezt sokan megkérdőjeleztük, végül úgy tűnik jogosan. Utólag úgy tűnik jobban jártunk volna, ha marad az O séma, marad az OL edzői duo és Saunders veszi át az OC pozíciót. Sajnos Knapp nagyon gyengének bizonyult (ismét). Az tény, hogy új sémát hozott, de ettől még meg kellett volna találni a módját, hogy a játékosai erősségére játsszon. Az utóbbi években rendszeresen működő futójáték eltűnt, ezzel Palmer és a rutintalan elkapó gárda komoly kihívás elé került és Knapp „remek” hívásainak is köszönhetően elbuktak. Game management terén voltak rookie hibái időkérésekkel, döntésekkel, de ez egy rookie HCtől szerintem elfogadható. A szezon felénél, illetve az a durva szopószéria után bennem is felmerült a kérdés, hogy vajon a megfelelő ember vezeti-e a csapatot… Az év végét viszont sikerült úgy zárni ami számomra ideiglenesen megválaszolta a kérdést. Az, hogy a csapat az utolsó meccs végéig, ilyen szépen küzdött, hajtott nagyrészben a HC-t dícséri szerintem. Tudta motiválni őket, össze tudta fejben kapni őket. Tavaly év végére a csapat kiállt Hue mögül, idén sztem ott maradtak Allen mögött és ez fontos. Allen szerintem megérdemli, hogy visszatérhessen, folytathassa a megkezdett munkát.
Kíváncsi leszek milyen változások lesznek a stáb terén. D oldalon én nem variálnék, de O oldalon remélem lesz változás. RMnek biztosan lesz beleszólása, de elvileg tavaly is hagyta, hogy összerakja a stábját DA, így azért feltehetően nagyrészt DA döntése lesz a dolog.

Részemről ezt is fullosan egybe szedted.Viszont ha már említetted a game management-t és a rooki mistake idő kéréseit azért emlékezzünk a tökéletes challenge mutatójára és arra is,hogy a liga legbüntetettebb csapatát,hogy össze kapta és leredukálta a büntiket.
Valamint az is tény ahogy írtad,hogy az év közbeni beszürkülését leszámítva nagyon vele van a csapat.S talán ez az egyik legfontosabb egy HCnál


OC: Greg Knapp
Na itt sztem egyetértünk mindannyian, hogy Knapp nem jött be. Sajnos ismét bebizonyította, hogy nem tud NFL szinten jó playcallerként működni. Lehet, hogy jó „tanár” és biztosan nagyon érti, tudja a WCO-t, ZBS-t, de kevés. A futójáték nagyon nem ment idén, pedig előző években ez volt az egyik legbiztosabb pont. Nem elég kreatív Knapp és nem igazán tud missmatcheket teremteni, kihasználni, pedig azért DMC, Reece igencsak alkalmas lenne rá. Én a WCOval és a ZBSel teljesen ki vagyok békülve. Ha RM és DA ebben látja a csapat jövőjét nekem ok, de találniuk kell egy jó OC-t. Knapp ezzel az idei körrel kb be is fejezte NFL OC-i pályafutását. QB coachnak vagy hasonlónak biztos jó lesz a jövőben is, de ez a playhívás nem neki való. Véleményem szerint mennie kell tőlünk jó messzire.

Tény,hogy egyenlőre úgy tűnik,hogy kár volt az Ohoz hozzá nyúlni.De szvsz a Zbs és a Wco is nagyon rendben van(hosszab távon jobb is ami pl az RB poszt pótlását illet majd), csak kellene hozzá egy jobb OC aki csapatra szabná és jobban kihasználná a játékos potenciált ill jobban kevergetné a lapokat!
De ezt írtad Te is ill ebben minden Raider szurkoló egyetért.Nálam itt csak az a kérdés,hogy egy kreatív egyetemi coach-t emelünk fel Saundersel támogatva,mint a másik oldalon JT vagy sikerül egy tapasztaltabbat szerezni.


DC: Jason Tarver
Tarver ugye gyakorlatilag rookie DC. NFL szinten rookie DCnek, de egyetemi szinten is egy év tapasztalata volt. Védelem számára a playcalling feladatokat is ő kapta meg. A védelem összeállítása, sémája természetesen az ő és DA munkája és a gameplanbe is biztosan volt Allennek szava bőven, de ettől függetlenül elég nagy feladatot kapott. Kapta ezt azért, mert nagyon intelligens, nagyon ért a védelemhez és jó helyeken szerzett tapasztalatokat. Az év eleje nagyon rázósan indult neki is, hiszen a Dből kidőltek kezdők, illetve a sémaváltás lassabban haladt, mint remélték\tük. Az azért kiderült, hogy mind gameplan, mind playcalling terén alkalmasnak tűnik a feladatra. Nagyon gyenge volt ez az idei D roster, ennek ellenére voltak értelmes meccseik és az év végére egész összeállt a brigád. Jövőre javuló rosterrel bizalomra adhat okot DA és JT védelme. Én úgy gondolom, hogy neki maradnia kéne.

Kicsit engem (jó értelemben) Chukyra emlékeztet.Ha sikerül szépen feltölteni a D rosterét akkor ő és DA komoly erőt kovácsol majd belőlük.Nem lesz valami kellemes ellenünk játszani 😊

Egyéb edzők ömlesztve:
Steve Hoffman a ST ezdő. Nem voltam elégedett az ST munkájával összességében, nem vagyok benne biztos, hogy marad. Lehet belülről oldják meg a pótlását, ha megy? Keith Burns ugyanis érdekes fazon. Ő az aki folyamatosan ott áll DA mögött, mintha rajta keresztül kommunikálna. Amúgy ass. ST edző, így akár elő is léphet. John DeFilippo a QB edzőnk és az utolsó meccsen mutatott TP játékban nagy érdeme van szerintem. A folytonosság végett TP miatt megtartanám. Frank Pollack OL ezdő az akitől Knapphez hasonlóan nem vagyok elájulva. Ebből a falból sztem többet is ki lehetett volna hozni, bár a szezon vége felé a fiatalok kezdtek jók lenni és pl Bergstrom, Nix fejlődésének lehet jót tenne, ha maradna. Ez sztem majd az új OCtől függ. Kelly Skipper RB edző nagy túlélő itt nálunk, de nem hiába. Goodson fumble problémái nem voltak idén jelen, Stewart rookie létére bíztatóan mozgott. Ő remélem marad továbbra is OCtől függetlenül. Általánosságban D staffot hagynám egybe JT alatt, míg az új OC gyakorlatilag szabadkezet kapna tőlem (hülyén hangzik 😊).
Rolni
Egyetértek hulljon az ST és az Oline edző feje 😊.Viszont az ass. st edző felemelése nem rossz ötlet.
Skipper nálam is tabu.ÉS DeFilippo is!Csak az a baj,hogy ha jól értetült vagyok,hogy őt nagyon környékezik egyetemi HC ajánlatokkal.



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 www.raiders1.ninjagoro.com/2012/terrelle-pryor-pass-plays-v-chargers-week-17/

Goro összeszedte Pryor passzait

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Raiders to fire offensive coordinator Greg KnappShawn84
Championship

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Raiders to fire offensive coordinator Greg Knapp
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/x7jkckvi0tkvgizbhp1z
Oakland Raiders fire Greg Knapp, three other coaches
It looks like first-year Oakland Raiders coach Dennis Allen's job is believed to be safe. The same can't be said for offensive coordinator Greg Knapp and three other Raiders assistants.

Vidám arccal integet! 😀
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nekem DA és 'Kenzie munkásságából egyedül az ami böki a szemem, hogy TP nem kapott több lehetőséget, de ebben a kérdésben inkább a szurkolói érzelem, sem mint a racionalitás beszél belőlem. Nagyon remélem, hogy egy Seattle-féle építkezés indul el. Többivel elégedett vagyok. Knapp helyett kell valaki gyorsan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Csinálok szezonértékelőt!

Széttördelem, hogy könnyebb legyen olvasni, kommentelni.

Záporozzanak a vélemények, észrevételek!!

Első adag:
GM, edzők

GM értékelése

Reggie McKenzie egy igen nehéz helyzetben lévő klubbot vett át. Továbbra is úgy gondolom, hogy Ő megfelelő ember erre a feladatra. Voltak olyan húzásai amik bejöttek, voltak amik nem, de összességében ebben a nehéz helyzetben nem nagyon látom hol lehetett volna sokkal jobban dönteni. Évet cap tisztítással kellett kezdenie, ezt követően tudott FA piacra kilépni. A nagynak szánt igazolása Brisiel személyében nem jött be igazán, de volt például egy Wheeler igazolása, ami nagyon bejött. Tollefsonra jut egy Carter. Bartellre és Spencerre Hanson, Ross és Adams. Drafton is sikerült találnia értékes embereket szerencsére. Ha ilyen minőségűek lesznek a további draftok akkor sikerülhet a csapatot visszavinni a fényre. Bergstrom idén nem tett hozzá sokat a dologhoz, de bíztató amit láthattunk tőle. Burris nagy fogásnak tűnik egyenlőre. Crawford volt a legnyersebb talán a draftolt playák közül, ennek megfelelően nem láttunk belőle semmit, de talán jövőre. Criner nem lesz #1WR, de biztatóan mozgott a szezon második felében. Bilukidi a végére szépen beforgott a rotációba, jövőre is lehet majd rá számítani. Nix és főleg Streater remek UDFA fogásnak tűnnek eddig. King személyében lehet megvan Shane utódje is P poszton. Év közben volt pár furcsa húzás (Pl.: Lee cut, aztán Spencer IR, aztán Bartell cut), de azért ez jó részben a gyenge állománynak, nulla depthnek és a sérüléseknek volt köszönhető szerintem.

Ez összességében azért szerintem szép munka volt.


Edzői stáb

HC: Dennis Allen
Rookie HCről beszélünk, aki egy elég gyenge rostert kellett, hogy irányítson. Az edzői stáb kiválasztásánál kicsit nehezítette a helyzetét, hogy relatíve későn lett kinevezve. Védelemben vártunk nagy javulást tőle, amit a szezon elején részben a sérülések miatt nem nagyon láttunk. A szezon végére kezdett szépen összeállni a védelem, annak ellenére, hogy sok olyan játékos kidőlt (így vagy úgy) akikkel kezdőként számoltak\tunk. A támadó oldalon a tavaly sikeresnek mondható sémától elmozdultunk, ami DA és RM húzása volt közösen. Ezt sokan megkérdőjeleztük, végül úgy tűnik jogosan. Utólag úgy tűnik jobban jártunk volna, ha marad az O séma, marad az OL edzői duo és Saunders veszi át az OC pozíciót. Sajnos Knapp nagyon gyengének bizonyult (ismét). Az tény, hogy új sémát hozott, de ettől még meg kellett volna találni a módját, hogy a játékosai erősségére játsszon. Az utóbbi években rendszeresen működő futójáték eltűnt, ezzel Palmer és a rutintalan elkapó gárda komoly kihívás elé került és Knapp „remek” hívásainak is köszönhetően elbuktak. Game management terén voltak rookie hibái időkérésekkel, döntésekkel, de ez egy rookie HCtől szerintem elfogadható. A szezon felénél, illetve az a durva szopószéria után bennem is felmerült a kérdés, hogy vajon a megfelelő ember vezeti-e a csapatot… Az év végét viszont sikerült úgy zárni ami számomra ideiglenesen megválaszolta a kérdést. Az, hogy a csapat az utolsó meccs végéig, ilyen szépen küzdött, hajtott nagyrészben a HC-t dícséri szerintem. Tudta motiválni őket, össze tudta fejben kapni őket. Tavaly év végére a csapat kiállt Hue mögül, idén sztem ott maradtak Allen mögött és ez fontos. Allen szerintem megérdemli, hogy visszatérhessen, folytathassa a megkezdett munkát.
Kíváncsi leszek milyen változások lesznek a stáb terén. D oldalon én nem variálnék, de O oldalon remélem lesz változás. RMnek biztosan lesz beleszólása, de elvileg tavaly is hagyta, hogy összerakja a stábját DA, így azért feltehetően nagyrészt DA döntése lesz a dolog.

OC: Greg Knapp
Na itt sztem egyetértünk mindannyian, hogy Knapp nem jött be. Sajnos ismét bebizonyította, hogy nem tud NFL szinten jó playcallerként működni. Lehet, hogy jó „tanár” és biztosan nagyon érti, tudja a WCO-t, ZBS-t, de kevés. A futójáték nagyon nem ment idén, pedig előző években ez volt az egyik legbiztosabb pont. Nem elég kreatív Knapp és nem igazán tud missmatcheket teremteni, kihasználni, pedig azért DMC, Reece igencsak alkalmas lenne rá. Én a WCOval és a ZBSel teljesen ki vagyok békülve. Ha RM és DA ebben látja a csapat jövőjét nekem ok, de találniuk kell egy jó OC-t. Knapp ezzel az idei körrel kb be is fejezte NFL OC-i pályafutását. QB coachnak vagy hasonlónak biztos jó lesz a jövőben is, de ez a playhívás nem neki való. Véleményem szerint mennie kell tőlünk jó messzire.

DC: Jason Tarver
Tarver ugye gyakorlatilag rookie DC. NFL szinten rookie DCnek, de egyetemi szinten is egy év tapasztalata volt. Védelem számára a playcalling feladatokat is ő kapta meg. A védelem összeállítása, sémája természetesen az ő és DA munkája és a gameplanbe is biztosan volt Allennek szava bőven, de ettől függetlenül elég nagy feladatot kapott. Kapta ezt azért, mert nagyon intelligens, nagyon ért a védelemhez és jó helyeken szerzett tapasztalatokat. Az év eleje nagyon rázósan indult neki is, hiszen a Dből kidőltek kezdők, illetve a sémaváltás lassabban haladt, mint remélték\tük. Az azért kiderült, hogy mind gameplan, mind playcalling terén alkalmasnak tűnik a feladatra. Nagyon gyenge volt ez az idei D roster, ennek ellenére voltak értelmes meccseik és az év végére egész összeállt a brigád. Jövőre javuló rosterrel bizalomra adhat okot DA és JT védelme. Én úgy gondolom, hogy neki maradnia kéne.

Egyéb edzők ömlesztve:
Steve Hoffman a ST ezdő. Nem voltam elégedett az ST munkájával összességében, nem vagyok benne biztos, hogy marad. Lehet belülről oldják meg a pótlását, ha megy? Keith Burns ugyanis érdekes fazon. Ő az aki folyamatosan ott áll DA mögött, mintha rajta keresztül kommunikálna. Amúgy ass. ST edző, így akár elő is léphet. John DeFilippo a QB edzőnk és az utolsó meccsen mutatott TP játékban nagy érdeme van szerintem. A folytonosság végett TP miatt megtartanám. Frank Pollack OL ezdő az akitől Knapphez hasonlóan nem vagyok elájulva. Ebből a falból sztem többet is ki lehetett volna hozni, bár a szezon vége felé a fiatalok kezdtek jók lenni és pl Bergstrom, Nix fejlődésének lehet jót tenne, ha maradna. Ez sztem majd az új OCtől függ. Kelly Skipper RB edző nagy túlélő itt nálunk, de nem hiába. Goodson fumble problémái nem voltak idén jelen, Stewart rookie létére bíztatóan mozgott. Ő remélem marad továbbra is OCtől függetlenül. Általánosságban D staffot hagynám egybe JT alatt, míg az új OC gyakorlatilag szabadkezet kapna tőlem (hülyén hangzik 😊).

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Össze dobhatnánk egy komplett Raiders mock draft-t?!



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én is DL-t várok. Star, Moore, Werner

Esetleg JJ, ha orvosilag tisztázzák nálunk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Mindenképpen D playa-t.Viszont szerintem a poszt az függ a saját FA-ink megtartásától is!Alapvetően Dt/De Lulutei vagy WernerCubehead
Lulu tej! Ez szilveszteri elgépelés! 😀ulpianus
😊 abszolult
A rend kedvérét azért pontosítom Star Lotulelei



több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
Mindenképpen D playa-t.Viszont szerintem a poszt az függ a saját FA-ink megtartásától is!Alapvetően Dt/De Lulutei vagy WernerCubehead
Lulu tej! Ez szilveszteri elgépelés! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Mit vártok első körben? draftonJanek
Mindenképpen D playa-t.Viszont szerintem a poszt az függ a saját FA-ink megtartásától is!Alapvetően Dt/De Lulutei vagy Werner



több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 829 — Apu ökölbeszorított keze
Mit vártok első körben? drafton

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Már van is TP video (meg Nix)
 www.raiders1.ninjagoro.com/blog/

TP nyilatkozta is, meg látszik is, h a pressure az ami rosszul érinti 😊
Akkor szétesik a technika...Rolni
Érdemes megnézni mind kettőt.

Nixnél látszik,hogy jól helyezkedik csak még fizikálisan kell,hogy erősödjön holt szezonban,mert sokszor forgatják ki az ideális pozícióból.

TP-vel kapcsolatban meg tudtuk,hogy még nincs kész és,hogy van még bőven tanulnia valója!
De én úgy gondolom,hogy az elvártakat maximálisan teljesítette (legalább is az én elvárásaimat vele szemben igen)
Éretten,higgadtan játszott.Vigyázott a labdára.Nem egyszer nyert időt és hozott ki complete szitut csődből.Látszott a kezdő Wr-kel való chemistry hiánya is.Sikeresen megosztotta D-t (ahol ugye nem cserék cseréi játszottak,mint sok helyen nálunk). Valamint plusz dinamikát hozott az Ohoz és ezt pontokkal is megkoronázta. Vesztettünk ugyan de minimális különbséggel.
Szóval összességében van még hova fejlődnie de nem volt rossz és DA nyilatkozata is ezt támasztja alá!Miszerint "this was a great first step for him".Jövőre #2 qb-ként számolhatunk vele CP mögött (ha sikerül a fizuját letárgyalni) valamint DA nyilatkozatából ítélve jövőre többet lesz fenn a pályán.