Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Igen az O fal nagyban függ az OC személyétől. Mert ha skippeljük a ZBS-t akkor érkezhet OT is az első körben. Ha marad a ZBS, akkor viszont nem szabad első körben OT-t húzni, mert meg lehet oldani lentebb is az RT kérdését.

Nekem még mindig Lotulelei a favoritom, de ha valaki feljön a 3. helyért akkor sem leszek bánatos, mert több lyukat be tudunk tömni.
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nagyon tetszik ez a nagytakarítás az O# edzők(+ST edző) között. Belátták, hogy ez nem fog menni. Én sokakkal ellentétben, nem várok egyetemi edzőt akinek nincs tapasztalata NFL-ben, mert DA nem ért az O#-hez, ezért szerintem egy már bizonyított, de esetleg HC-ként megégett O# szakit választunk majd OC-nek. Remélhetőleg olyat akinek a terveibe belefér a jelenlegi játékosállomány nagy része, többek között DMC-re gondolok.

Bárhol is választunk az első körben. Biztos h valamely falat fogjuk erősíteni. Az OL egy kicsit meglepőbb lenne, mert onnan elvileg csak egy RT hiányzik, a DL meg gyakorlatilag csak Houston-ból,esetleg még Kelly-ből áll. De ha úgy gondolják, hogy az OL az alapja mindennek, akkor tegyük rendbe, ha erre Joeckel,Lewan, Fisher vagy Matthews a megfelelő akkor essen rájuk a választás.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nem akarom fényezni magam, de a Knapp, Pollak, Hoffman cut-okat az elemzőmben előkészítettem 😊 😀

Örülök az elküldésüknek, most már csak azon kell izgulni, h jobbak jönnek, bár nem nagyon hiszem, h tud rosszabb érkezni.
A rengeteg HC elküldés sztem segít nekünk, mert rengeteg staff lett szétlőve. Remélem sikerül összeszedni egy rendes OC-t, OL edzőt...


Draft:

Star megoldaná az NT posztot és többet. Azért mondom ezt, mert Star nem "csak" egy NT, hanem pass rush tudna erőt képviselni.

Joeckel érkezése majd nagyban függhet sztem OCtől is...illetve attól, hogy értékelik Veldheert. Jared 2013 után FA lesz, szóval az is elképzelhető, hogy Joeckel első évében RT poszton "melegít", majd 2014től LT lesz és Jared-et meg megpróbálják 2013 után RT pénzért visszahozni RTnek...
Mondjuk, ha elégedettek JVel akkor lehet elég egy 3. körös RT pick és jöhet elől a védelmet "megfordító" erő...

RDE, illetve pass rusher posztról se feletkezzünk meg 1\3nál.
4-3 RDE posztra Moore vagy Werner (még draftig alakul) ott kihúzható lenne és nem nagy reachről lenne szó.
Illetve Jarvis Jonest sem szabadna elfelejteni sztem. Sok helyről újabban sok rosszat lehet olvasni róla, de azért nem rég még Von Miller 2.0ként is emlegették.

Letrade\feltrade lehetőségére valóban figyelniük kell nagyon, mert például ha sikerülne összeszedni "csak" egy második kört és mondjuk Moore helyett Wernert (vagy fordítva) vagy Star helyett Hankinst még össze lehet szedni az nagyon komoly eredmény lenne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Luke Joeckel-nek örülnétek a drafton? Megoldhatná az RT posztot sztem egyből vagy akár az LT-t is és akkor Veldheer menne át RT-be, sztem mindkettő jó megoldás lenne.

Másik megoldás Star, mert akkor hosszú időre megoldódna az NT poszt, ami már évek óta nagy kérdés nálunk, mert valjuk be, hogy se Seymour se Kelly nem egy NT alkat és így hogy meg még valszeg Seymour elmegy és Kelly sem biztos hogy marad, így kell egy NT.

Harmadik megoldás ha valaki fel akar jönni a 3. helyre, csak hát ugye kiért érné meg feljönni. QB kettő van, akiben van olyan potenciál, hogy franchise QB lehet, ha a másodikért valaki fel akar jönni, akkor lehet hogy mi vevők leszünk rá. A mögöttünk lévők közül az Eagles nagyon talán beújíthat egy QB-t és a Browns is, akik mögöttük vannak azok közül még talán a Bills lehet esélyes arra hogy eléjük tradeljen és annak a célpontja mi lehetünk. Így a 8. helyre csúsznánk vissza. Ott meg lehetne szerezni Taylor Lewan-t a Wolverinesből, mert azt hiszem ott ZBS van és ő is hasonló megoldás lehetne mint Joeckel, bár azért annyira nem jó prospect mint ő. Vagy esetleg egy DE, aki addig nem megy ki.

Na mindegy, csak kicsit hangosan gondolkodtam.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Megnézve DA nyilatkozatait annyi biztos,hogy nem lesz több elbocsájtás nálunk.

Valamint,hogy nincs idő korlátja,hogy megtalálja az új OC-t.
Viszont azzal kapcsolatban,hogy milyen típusú jelöltet keresnek (egyetemi vagy jelenleg is nfl staff) nem mondott semmi konkrétat.
Illetve azzal kapcsolatban sem,hogy a ZBS vagy,hogy ami még fontosabb,hogy a WCO marad e vagy sem.Annyit árult el,hogy nem ragaszkodik feltétlen egy sémához ami fontos,hogy egy dinamikus,pont gazdag offense-ünk legyen és,hogy szezon kezdetre kész legyen.

Mindezt támasztja alá az is,hogy Al Saunderst is meghallgatják majd.

//én azért remélem,hogy a WCO,mint off séma marad.Már csak a folytonosság véget is.
Véleményem szerint inkább csak a fal blokkolási sémáját kellene eldönteni s ahhoz igazítani a rostert.



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Raiders coach Dennis Allen "isn't aware" of any potential long-term repercussions of Carson Palmer's cracked ribs and bruised lung.
It sounds like Palmer will be good to go for the Raiders' offseason program. That is, if he's still with the team, of course. Palmer is due a non-guaranteed $13.3 million in 2013. At the very least, the Raiders are going to want to re-negotiate. Dec 31 - 4:26 PMCubehead
Kicsit húzós, de Palmer tudása amit átadhat TP-nak és a teljesítménye tényleg jó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Raiders coach Dennis Allen "isn't aware" of any potential long-term repercussions of Carson Palmer's cracked ribs and bruised lung.
It sounds like Palmer will be good to go for the Raiders' offseason program. That is, if he's still with the team, of course. Palmer is due a non-guaranteed $13.3 million in 2013. At the very least, the Raiders are going to want to re-negotiate. Dec 31 - 4:26 PM



több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
O, ST, LB, OL coach hello! Tiszta es ertheto huzasok! Maris jobb lesz az ujev! 😊
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
A ST coord Steve Hoffmant is kirúgtátokempty taxi
+ offensive line coach Frank Pollackot is

ahol fűrészelnek, ott hullik a forgácsdeyell
én díjazom, hogy hullik a férgese, legyen jó alapja a csapatnak.

 www.raiders.com/news/article-1/Raiders-Release-Four-Coaches/8ef23196-7812-4aac-a60f-7b222041ee3c

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
A ST coord Steve Hoffmant is kirúgtátokempty taxi
+ offensive line coach Frank Pollackot is

ahol fűrészelnek, ott hullik a forgács

choose life
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A ST coord Steve Hoffmant is kirúgtátok


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Roton meg is van erősítve,hogy Knapp megy.Valamint vele együtt két másik,egyenlőre meg nem nevezett offense coachCubehead
+ LB coach Johnny Holland is repüldeyell
Úgy látom, nem szaroznak az öbölben!
Mondjuk őt nem igazán értem.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Roton meg is van erősítve,hogy Knapp megy.Valamint vele együtt két másik,egyenlőre meg nem nevezett offense coachCubehead
+ LB coach Johnny Holland is repül

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Roton meg is van erősítve,hogy Knapp megy.Valamint vele együtt két másik,egyenlőre meg nem nevezett offense coach



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
 www.csnbayarea.com/raiders/pryor-i-missed-some-throws-i-could-have-made

TP a meccs után

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
 profootballtalk.nbcsports.com/2012/12/31/report-greg-knapp-will-be-fired-this-week/

repül még a héten

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Nekem annyi kéne O oldalon, hogy FA-ról szedjünk be valami jó elkapót, aztán harcoljanak meg a többiek a többi helyért és kész, tőlem maradhat DHB és Moore is, csak ennél jobb teljesítményt szeretnék látni. Egyébként én is úgy vagyok vele, hogy a többi poszt az okés vagy megoldható rövidebb távon is, kivéve az RT-t, de ott inkább a drafton ügyeskednék valakit.

Mondjuk nem igazán akarom elhinni, hogy csak Knapp miatt nem mentek a dolgok. Ez túl egyszerű lenne nekem egy ilyen bonyolult játékban mint az amerikai foci. 😊Bruce
DHB-t én kiraknám. Ennyi pénzért már megbízható elkapót is lehet szerezni.Amadeus91
Greg Jennings valaki? 😊Rolni
túl gyakran sérült, Bowe jöjjön akkor már

Amadeus91: Gruden kizárt (99%)

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
volt olyan pletyka, hogy Gruden visszatérne, most olvasom, hogy nyitott a visszatérésre, de San Diego lehet a célállomás.

Ha így lesz, megnézem majd, hogy mit kap a Black Hole-tól.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 www.csnbayarea.com/blog/paul-gutierrez/knapp-or-mcfadden-mcfadden-or-knappBruce
Sok minden jogos benne, de attól, h Knapp repül még jöhet WCO, ZBS ember, így a séma nem változik, nem kell újra kezdeni...
Rolni
Igazából Knapp-l két alapvető baj volt csak.
1; play calling
2;nem használta ki jól a playák adotságat,lásd Reece és társai.

Viszont a SÉMA az zsír!
Ha rendesen megtanulja a fal a zbs rendszert akkor nem kell horribilis összegekért futót tartanunk ahhoz,hogy zsír futó játékunk legyen.S az így felszabaduló pénzt el lehet máshol költeni
A wco stílusú offenseben hasonlóan a futókhoz az elkapókból is elég pár biztos kezű jobb elkapó,nem feltétlen kell sztár a sikerregéshez.



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Bowe kéne nekem Bruce
nem tudom, hogy 'Kenzie Green Bay kötődésen kívül másra költene-e nagy pénzt.

Finley FA lesz Green Bay-ben?Amadeus91
nem lesz az még, de lehet, hogy kivágják. ő hasonló cipőben jár, mint McClain, van potenciál benne, de a mentális gondok miatt nem hozza ki. nekem nem kénedeyell
Aki egy sikercsapatban nem tud felülemelkedni a mentális problémáin, az nálunk sem fog, sőt! 😀 Sztem sem kell problémás ember, belőlük egyelőre elegem van...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Bowe kéne nekem Bruce
nem tudom, hogy 'Kenzie Green Bay kötődésen kívül másra költene-e nagy pénzt.

Finley FA lesz Green Bay-ben?Amadeus91
nem lesz az még, de lehet, hogy kivágják. ő hasonló cipőben jár, mint McClain, van potenciál benne, de a mentális gondok miatt nem hozza ki. nekem nem kéne

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.csnbayarea.com/blog/paul-gutierrez/knapp-or-mcfadden-mcfadden-or-knappBruce
Sok minden jogos benne, de attól, h Knapp repül még jöhet WCO, ZBS ember, így a séma nem változik, nem kell újra kezdeni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 www.csnbayarea.com/blog/paul-gutierrez/knapp-or-mcfadden-mcfadden-or-knapp
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
ST egység



K poszt:

Jano idén is hozta amit megszokhattunk. Egy állat.


P poszt:

Lechler a sérülés miatt lassan indult be, de a végén már komolyakat rúgdalt. Sztem nem marad itt, bár örülnék ha vmi ésszerű áron megegyezne a vezetőséggel.

King ugye sokak fejében a várományosa a P posztnak. Offseasonban annyit láttunk ugye, hogy baszott nagyot tud rúgni, de azt, hogy pontos-e azt nem tudjuk. Biztosan nagy visszaesés lesz, ha Shane lelép, de jobb O és D mellé elég lehet talán a srác.


LS poszt:

Condo szerződés alatt van, hozza a megbízhatót. Ha Shane megy akkor nagyon fontos lesz, hogy ő azért maradjon.


Összegzésként csak annyi, hogy lehet idén láttuk utoljára az NFL történetének egyik (hanem a) legjobb punterét ezüst-feketében.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Bowe kéne nekem Bruce
nem tudom, hogy 'Kenzie Green Bay kötődésen kívül másra költene-e nagy pénzt.

Finley FA lesz Green Bay-ben?Amadeus91
De ő szar...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!