Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Néztem jó pár videór Te'o-tól.Tényleg jó,ösztönös játékos,masszív.erős srác. Viszont azt is látni,hogy nem nekünk való!Nem 4-3 MLB. Egy J Charles típusú playa lazán körbe futja még akkor ha jól olvassa a playt és jól helyezkedik,indul a snapre.

Ami meg az első pick-ünket illeti, RM építkezési szisztémája alapján a DLine-ba jön majd ember,még hozzá olyan aki fokozza a qb terrort.
Most,hogy ez a playa egy igazi NT aki kivesz két OLine tagot és ezzel fokozza a pass ruch-unkat vagy egy 3technic pass rush DT (mint anno Sapp) vagy egy RDE az mindegy.
Szerintem ez a kevés pick és a cap szitu végett,valamint a sok megoldandó lyuk végett egyértelműen az FA mozgásainktól fog függni.

PL ha Kelly bele menne egy fizu csökkentésbe és sikerülne Dezt újra a csapathoz kötni akkor biztos,hogy Werner lenne az ideális pick.
 www.youtube.com/watch?v=G4ZbMqYKk5o

Viszont ha Kelly megy,Dezt és Shaggyt sikerülne újra kötni akkor meg Star.
 www.youtube.com/watch?v=co-NvKnZzvw

Prospect videók
 www.youtube.com/watch?v=Bij34pztFEE&playnext=1&list=PLCkDaDWnYuVCumZdUGnrj0bmhziSaWruk&feature=results_video



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Te'o-t nézem mostanában, kegyetlenül lomha. Kb. McClain sebessége van... Jarvis Jones vékonyka... legyen Werner vagy valamelyik sztár DT.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Miert gondolod, h Reid Start vinne?

Te'o nak en se orulnek, de nekem tetszene egy legjobb DE draft...

Star annyira nem nyugozott le...mondjuk csak par meccset lattam

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk jogosan nem teszik hozzánk, mert ha igaz a hír, hogy Reid a Chiefsbe megy, akkor ott lehet hogy Star lesz az első választott...

Én Te'o-nak nem örülnék nagyon, amiért nem örültem McClainnek sem anno.
Valamint én valamiért a DE draftot soha nem szeretem első körben, ezért szeretném nagyon Star-t.

Az ESPN-t meg leszarom, de egyre több helyen írják hogy mi őt nem húzzuk be és nekem inkább azzal van bajom, hogy ha nem őt húzzuk be, nekem nem fog tetszeni. Nem az ESPN-nel van a baj
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ne csinald mar Bruce!
Kit erdekel, h vmi hulye az espn-en mit ir ?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Már itt sem írják Star-t hozzánk, érzem hogy elbaszott draft lesz ha nem ő jön.Bruce
azért Wernerrel vagy Te'oval csak nem tennénk rossz lóra. nem állítom, hogy biztosan elitjátékosok lesznek, de náluk a bust esély szvsz nagyon alacsony. ugyanakkor Moore vagy Mingo már nem tetszene annyira.

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Már itt sem írják Star-t hozzánk, érzem hogy elbaszott draft lesz ha nem ő jön.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Early draft look: Raiders

 espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/53364/early-draft-look-raiders


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Roland nem kellhet a Móroknak?Amadeus91
Ravensre gondolsz ugye?

Nem tudom...kellhet, de mivel szinte tuti kibasszuk miért ne várnák meg azt, illetve ilyen aggyal minek vinnék, főleg, h mér nem lesz Ray aki összerázza...hacsak nem lesz egyből LB coach vagy vmi 😊Rolni
Egyből arra gondoltam amikor megláttam Lewis visszavonulását, hogy a Ravens potenciális tárgyalófél lehetne Rolandért. 3-4, hatalmas needre menne. Jó lenne valahogy elsütni nekik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Roland nem kellhet a Móroknak?Amadeus91
Ravensre gondolsz ugye?

Nem tudom...kellhet, de mivel szinte tuti kibasszuk miért ne várnák meg azt, illetve ilyen aggyal minek vinnék, főleg, h mér nem lesz Ray aki összerázza...hacsak nem lesz egyből LB coach vagy vmi 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Én is gyomorgörccsel mentem volna be... olvastam olyan hírt, hogy DA kapott még 1 évet, hogy valamit felmutasson, ha nem sikerül, jövő ilyenkor neki is megköszönjük.Amadeus91
Ebben ugye az az érdekes, hogy mit kell felmutatnia?
PO? 10-6-os mérleg? 8-8-as mérleg?
Az a baj hogy ez nem olyan egyszerű dolog, hogy mutasson fel valamit, mert egy-két kulcssérülés megváltoztathat mindent.

Én már most elküldtem volna, de csak akkor ha Gruden-t tudtam volna leültetni HC-nek. Egyébként maradhat.
Bruce
Ha értesüléseim nem csalnak akkor M. Davis annyit kért,hogy lássa a fejlődést!Ez nem egyből PO-t jelent természetesen hanem sokkal inkább egy konzisztens fejlődését a csapatnak.
Mondjuk ha nem 4-12 hanem 6-10 végeztünk volna az a teljesen új sémákat és a sérüléseket figyelembe véve teljesen oks lett volna.
S valljuk be,nem lett volna kivitelezhetetlen.

Szóval valahol értem M. Davis gondolkodását,miszerint nem volt elégedett.De ugyan akkor még sem tudom elfogadni és megérteni.
Hisz ő is tudja,hogy ennek a csapatnak az egyik legnagyobb visszatartó ereje maga az öreg volt.(Minden tiszteletem az övé, RIP,de az utóbbi években már túl sok változást idézett elő a felső vezetésben túl rövid idő alatt,valamint ugye nyílt titok volt,hogy magába a munkájukba is beleszólt szervesen.)
S pont ezért tetszik idáig amit M. Davis csinál(nem szól bele,inkább csak az üzleti részével foglalkozik.Valamint biztosít némi konzisztenciát a csapatnak),s pont ezért nem értem,hogy felmerült benne a kirúgása DA-nak.

//OFF Gruden meg más tészta,ő érte bárkit kirúgnék/át szerveznék én is.De szerintem ő marad a kommentátori posztnál.Ugye idén lenne bőven nívós csapat ahol HC lehetne és még se nagyon töri magát bármelyikükért is.



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Roland nem kellhet a Móroknak?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na kicsit zökkenjünk ki az OC kérdéskörből.

Vic Tafur szeint a játékosmozgások:
 www.sfgate.com/raiders/article/Raiders-roster-remodel-will-be-severe-4163093.php#ixzz2GuqTdHsh

Sok újat nem mondott 😊

Shane, Sey pénz miatt szinte tuti nem lesz visszahozva.
Wheeler és Carter egyértelműen keeper-ek nálam is az idén igazoltak közül.
Főleg Bryant lenne az akit megtartanék a régebbi arcok közül. Myerst is visszahoznám, ha nem száll el a fizetési igényével.

További UFA emberkék akiket megfelelő áron visszahoznék szinte mindet back upnak:
Barnes, Gaither, Goodson, Hanson, Mitchell, Shaughnessy és talán Giordano, bár helyén szívesen látnék inkább egy fiatal Huff utódot...

RFA Adams sztem maradhatna.

ERFAk közül Francies az egyetlen akit elzavarnék.

TK, McClain, DHB akik egyértelműen küldendők...jó lenne a stukkeres gyökérért vmit kapni, de kétlem...

DMC nálam trade blockon lenne.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Én is gyomorgörccsel mentem volna be... olvastam olyan hírt, hogy DA kapott még 1 évet, hogy valamit felmutasson, ha nem sikerül, jövő ilyenkor neki is megköszönjük.Amadeus91
Én már most elküldtem volna, de csak akkor ha Gruden-t tudtam volna leültetni HC-nek. Egyébként maradhat.
Bruce
teljesen egyre gondoltunk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én is gyomorgörccsel mentem volna be... olvastam olyan hírt, hogy DA kapott még 1 évet, hogy valamit felmutasson, ha nem sikerül, jövő ilyenkor neki is megköszönjük.Amadeus91
Ebben ugye az az érdekes, hogy mit kell felmutatnia?
PO? 10-6-os mérleg? 8-8-as mérleg?
Az a baj hogy ez nem olyan egyszerű dolog, hogy mutasson fel valamit, mert egy-két kulcssérülés megváltoztathat mindent.

Én már most elküldtem volna, de csak akkor ha Gruden-t tudtam volna leültetni HC-nek. Egyébként maradhat.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
A felröppent nevek közül 4 embert tartok reálisnak és ésszerűnek három különböző forgató könyv szerint.
1;Marad a WCO (amúgy látva Palmer számait ez a része az offensenek sikeres volt) csak a fal blokkolása áll vissza PBSre vagy egy fajta mix re PBS/ZBS 60/40 vagy 50/50 arányban
Ez esetben a jelöltek Marty Mornhinweg vagy Karl Dorrell.

2;Minden vissza áll a régire
Akkor a jelölt egyértelműen Al Saunders

3;Teljes mértékben hibrid rendszer (Air Coryell,Wco,Spread)
Chan Gailey

Negyedik extra opcióként eltudnám képzelni a Stanford OC-jának átemelését és megtámogatni Saundersel.De hiába Davis kijelentése a folytonosságról azért szerintem DA kicsit gyomor görccsel ment be hétfőn.S br lehet hosszabb távon ezzel az utolsó opcióval járnánk a legjobban csak úgy mint JT esetében azonban ehhez idő kell.S így,hogy kicsit rájött DA a frász (2év 8-8 után 4-12) nem hiszem,hogy neki vág ennek.Cubehead
Én is gyomorgörccsel mentem volna be... olvastam olyan hírt, hogy DA kapott még 1 évet, hogy valamit felmutasson, ha nem sikerül, jövő ilyenkor neki is megköszönjük.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
A felröppent nevek közül 4 embert tartok reálisnak és ésszerűnek három különböző forgató könyv szerint.
1;Marad a WCO (amúgy látva Palmer számait ez a része az offensenek sikeres volt) csak a fal blokkolása áll vissza PBSre vagy egy fajta mix re PBS/ZBS 60/40 vagy 50/50 arányban
Ez esetben a jelöltek Marty Mornhinweg vagy Karl Dorrell.

2;Minden vissza áll a régire
Akkor a jelölt egyértelműen Al Saunders

3;Teljes mértékben hibrid rendszer (Air Coryell,Wco,Spread)
Chan Gailey

Negyedik extra opcióként eltudnám képzelni a Stanford OC-jának átemelését és megtámogatni Saundersel.De hiába Davis kijelentése a folytonosságról azért szerintem DA kicsit gyomor görccsel ment be hétfőn.S br lehet hosszabb távon ezzel az utolsó opcióval járnánk a legjobban csak úgy mint JT esetében azonban ehhez idő kell.S így,hogy kicsit rájött DA a frász (2év 8-8 után 4-12) nem hiszem,hogy neki vág ennek.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ha nem jön nagyobb név (pl. Morhinweg, Gailey) akkor leginkább egy fiatalnak örülnék Saunders közreműködésével.
Pep Hamilton például ilyen felállásban rendben lenne nálam...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Sztem 2008-ban a St Louisnál hívta ő a playeket utoljára.
Tavaly azért nem lett kinevezve, mert WCO-t és ZBS-t akartak... csak beszopták.
Most majd Air Coryell lesz meg PBS és azt is beszopják! 😀 Ez a Raiders powa! 😀

Komolyra fordítva, sztem ő a legesélyesebb jelölt abból a szempontból, hogy már itt van és nem kell gondolkozni, hogy nagy név és nem jönne egy fiatal HC alá. Meglátjuk, de úgyis húzni fogják a dolgot még egy ideig.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hat nem tudom...
Miert nem lett akkor tavaly kinevezve?
Itt volt, tudtak, h ugyis megtartjak...
Mikor volt O utoljara playcaller?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én most úgy gondolom, hogy Al Saunders lesz az új OC. Házon belül is van, az állandóság megmaradna többé kevésbé. Ami ellene szól, hogy a WCO és a ZBS akkor menne a levesbe.

De lehet hogy ha ő lenne, akkor jönne vissza az öreg Wiz edzeni a falat Bob Wylie-val, ami 2011-ben azért nem volt egy rossz dolog.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 bleacherreport.com/articles/1460133-who-should-be-the-raiders-offensive-coordinator-in-2013

részben újabb jelöltekkel



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Most olvastam roton:

Raiders signed DB Akwasi Owusu-Ansah, TE Mickey Shuler, OG Jason Foster, LB Jerrell Harris, WR Tray Session and OL Jason Slowey to reserve/future contracts.
A 2010 fourth-round pick, Owusu-Ansah has played nearly as many positions as he has NFL games, but will be a defensive back for the Raiders. He'll be a special teamer if he makes the team out of camp, however. A former Dolphin and Viking, Shuler hasn't appeared in a game since 2010. Cubehead
Owusu-Ansah volt már minden az akasztott emberen kívül az NFL-ben. (WR, S, CB, KR...)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Most olvastam roton:

Raiders signed DB Akwasi Owusu-Ansah, TE Mickey Shuler, OG Jason Foster, LB Jerrell Harris, WR Tray Session and OL Jason Slowey to reserve/future contracts.
A 2010 fourth-round pick, Owusu-Ansah has played nearly as many positions as he has NFL games, but will be a defensive back for the Raiders. He'll be a special teamer if he makes the team out of camp, however. A former Dolphin and Viking, Shuler hasn't appeared in a game since 2010.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jarvis Jones-ról mit gondoltok? 4-3ba ő mit tudna? Jets topikban érdeklődtem róla, kaptam pár linket.

 www.youtube.com/watch?v=Aqor83DnzMg
 www.youtube.com/watch?v=BocaJIeccGc
 www.youtube.com/watch?v=rdyYRnSOY58
 www.youtube.com/watch?v=x4hfGQMmMKoAmadeus91
JJ sztem faja kis játékos.
Egyetlen nagy red flag van mellette. Egészségi gondjai vannak. Gerince miatt kellett sulit is váltania. Ha orvosilag tisztázzák lehetne neki örülni sztem...
Sztem Von Miller szerűen lehetne használni.
Base felállásban OLB, passz szitukban DE...

Sérülés miatt én inkább elkerülném...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!